ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Златно сърце тв филм /3, последна серия/
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 23
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 22
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 16:30
    Сила - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:10
    Царство; сезон 2, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 17:10
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2012
  • 18:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на гъската
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Градско шоу
  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: Врагът е близо
  • 18:20
    Правосъдие в горите на Мейн: Близки срещи с диви животни
Пълна програма
  • 15:10
    RT в българския ефир
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла", еп. 89
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    СП по футбол 2018
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 15:30
    Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /15 епизод/п/
  • 16:20
    Европейски маршрути
  • 16:30
    Стани богат /п/
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 15:15
    Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 16:30
    Библиотеката /п/
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    Квадрат 500 документален филм
Пълна програма
  • 15:35
    My Knight and Me
  • 15:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:00
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:20
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 3
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.3
  • 17:00
    Премиера: "Легендите на утрешния ден"- сериал, с.2 , еп. 12
  • 18:00
    Премиера: "Тежки престъпрения" - сериал, с.6, еп. 4
Пълна програма
  • 14:45
    "Джон Кю" - трилър, драма (САЩ, 2002), режисьор - Ник Касавитис, актьори - Дензел Уошингтън, Робърт Дювал, Джеймс Уудс, Кимбърли Елис, Рон Анабел и др.
  • 17:00
    "Тайни" - трилър (Канада, 2014) , режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Кейтлн Търнър, Тамара Дуарте, Ники Айкокс и др.
  • 19:00
    "Събудих се в Мексико" - комедия, приключенски  (САЩ ,2014), режисьор - Скот Армстронг, актьори - Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Удуард,  Алисън Бри, Джейсън Мантзукас, Кристен Ритер,  Роса Салазар и др. 
  • 21:00
    "Как да разкараш гаджето за 10 дни" - комедия, романтичен (САЩ, Германия, 2003), режисьор - Доналд Петри, актьори - Кейт Хъдсън, Матю Макконъхи, Томас Ленън, Катрин Хан,  Адам Голдбърг, Майкал Мишел, Шалом Харлоу и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "На среща с непознат: Австралия" - рриалити шоу
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 29
Пълна програма
  • 15:30
    Време за приключения
  • 15:45
    Време за приключения
  • 15:55
    Време за приключения
  • 16:10
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 14:00
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 16:05
    "Родени романтици", комедийна драма, Великобритания, 2000; реж. Дейвид Кейн, с Крейг Фъргюсън, Иън Харт, Джейн Хорокс, Ейдриън Лестър, Катрин МакКормък, [12+]
  • 17:40
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
  • 19:15
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
Пълна програма
  • 14:05
    "Разум и чувства", романтична комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Анг Лий , с Ема Томпсън, Алън Рикман, Кейт Уинслет, Хю Грант, Джеймс Флийт, [7+]
  • 16:20
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 18:10
    "Нощен пост", хорър, Уругвай, 2017; реж. Оскар Естевес, Хоакин Мауад, с Гастон Полс, Сезар Тронкосо, Алваро Арманд Угон, Сесилия Кабалеро, Валентина Бариос, [12+]
  • 19:45
    "Гатака", научно-фантастична драма, САЩ, 1997; реж. Андрю Никъл, с Итън Хоук, Ума Търман, Алън Аркин, Джуд Лоу, Ърнест Боргнайн, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 17:00
    "Черното куче" - екшън с уч. на Патрик Суейзи, Мийт Лоуф, Ранди Травис, Чарз Дътън, Браян Кели, Греъм Бекел и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6
Пълна програма
  • 15:00
    Американски чопър: Мотор за юбилея
  • 16:00
    Американски чопър: Триумф
  • 17:00
    Невъзможни инженерни постижения: Най-високият мост в света
  • 18:00
    Аукционни войни в Канада: Побръкани от жегата
Пълна програма
  • 15:26
    СРЕЩА С КОМЕТА: Нашествие на НЛО
  • 16:14
    Идващият свят: Полетите на бъдещето
  • 17:02
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: На мястото на Бог
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли живот след смъртта?
Пълна програма
  • 15:30
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 15:45
    Кити не е котка
  • 16:00
    Домът на Рейвън
  • 16:25
    Коланимация
Пълна програма
  • 15:30
    "ГЕОлино"
  • 15:45
    "Сиеста З"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап, директно
  • 16:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, първи етап, директно
  • 17:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
  • 18:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, първа квалификация
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, директно
  • 20:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Футбол: Пътя на краля, предаване за световното първенство
Пълна програма
  • 15:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 16
  • 16:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 17
  • 17:10
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:20
    Mantracker Season 7
  • 16:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 17:00
    Monster Jam
  • 17:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Мразя моя двор
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 15:10
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 22
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 1
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 19
  • 17:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 15:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 5
  • 16:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 6
  • 17:00
    Комисар Монталбано - десети сезон, еп. 1
  • 19:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 15:05
    "Рио", анимация, САЩ, 2011; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 16:40
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 18:00
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 19:25
    "Бизнес преговори ІV, 4 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
Пълна програма
  • 15:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 16:15
    Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 4
  • 16:45
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 3
  • 17:30
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 10
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 16:20
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 17:15
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Предателство
Пълна програма
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 72 еп.
Пълна програма
  • 15:20
    "Анджелина балерина"
  • 15:50
    "Кипър"
  • 16:10
    "Томас и приятели"
  • 16:25
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:10
    Телемаркет
  • 17:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:35
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джоузеф Кампанела, Тери Копли.
  • 17:20
    "Черният жребец" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 19:15
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 20:30
    "Упадъкът на Римската империя, втора част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
Пълна програма
  • 15:30
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP REPEAT
  • 17:00
    BRITISH MINI CHALLENGE
  • 17:30
    VOLKSWAGEN RACING CUP UK
  • 18:00
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
  • 16:30
    Труден живот
  • 17:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 16:30
    Taylor Swift: MTV Top 10
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    The Vamps: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Festival Favourites
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:40
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 4
  • 16:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 2
  • 17:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 17:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 9
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 1
  • 18:00
    Втората световна война: Пресушаване на океана, еп. 1
Пълна програма
  • 15:30
    Дивата Русия, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 17:05
    Дивата Русия, еп. 3
  • 18:00
    Дивото Охотско море, еп. 2
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лион - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Шефилд Уенздей - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Болоня - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Интер - Верона
  • 18:00
    Италия, Серия А: Лацио - Беневенто
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа - обзор на сезона
Пълна програма
  • 15:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Игрален филм
  • 17:30
    Игрален филм
  • 19:05
    Игрален филм
  • 20:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:30
    Облаче ле, бяло - /повторение/
  • 16:30
    Паралакс - повторение
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:35
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 16:20
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 16:50
    Ninjago - Garmadons Motorrad-Gang
  • 17:40
    TOGGO SERIEN WM 2018
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    С бебето всичко се променя: Разбито сърце
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Важни решения
  • 17:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Гръцката богиня и гигантската рокля
  • 18:00
    Най-взискателните булки: Епизод 8
Пълна програма
  • 15:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 16:00
    Виж България - Козичино, кътче от българското минало
  • 16:30
    Виж България - Кюстендил, неостаряващият град
  • 17:00
    Дълг, чест и храброст
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:40
    Изоставени, САЩ, трилър, 2014
  • 16:30
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски/трилър, 2014
  • 18:05
    Тихият американец, Германия,САЩ,Виетнам, драма/мистерии/романтичен, 2002
  • 19:45
    В Брюж, САЩ, драма/криминален/комедия, 2008
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 11
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 12
  • 16:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 26
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 85
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:20
    Кости - девети сезон, еп. 20
  • 16:15
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 10
  • 16:40
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 11
  • 17:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 3 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 17 и 18 eп.
  • 17:00
    "Бебета: Особено раждане" - 2 еп.
  • 17:50
    "Лов на неизрядни платци" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 15:25
    Рыбалка без границ
  • 15:55
    Оружейные дома мира
  • 16:30
    Рыбалка сегодня XL
  • 17:00
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 14:00
    "Агент Коди Банкс" - приключенски екшън с уч. на Франки Мюниц, Хилари Дъф, Андрю Франсис, Синтия Стивънсън, Арнолд Вослу, Кейт Дейвид и др.
  • 16:20
    "Само един свят не стига" - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Софи Марсо, Робърт Карлайл, Джуди Денч, Денис Ричърдс и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:15
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 16:00
    Treehouse Masters: The Coolest Treehouse Ever Built
  • 16:45
    Ultimate Survival: Siberia 1
  • 17:30
    Raging Planet: Blizzard
Пълна програма
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Гражданка в ранчото
  • 16:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап, директно
  • 16:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, първи етап, директно
  • 17:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
  • 18:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, първа квалификация
Пълна програма
  • 15:05
    "Рио", анимация, САЩ, 2011; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 16:40
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 18:00
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 19:25
    "Бизнес преговори ІV, 4 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Sofia The First
  • 16:00
    Sofia The First
  • 16:30
    Sofia The First
  • 17:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 15:35
    Disappeared: Born This Way
  • 16:30
    Shadow of Doubt: Mergers And Inquisitions
  • 17:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Taunting Evil
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be MacGyver
Пълна програма
  • 15:40
    Tennis Stars: Petra Kvitova
  • 16:05
    Top: Tough Guys & Gals
  • 16:30
    The Contenders: Russia 2018: Brazil
  • 17:00
    The Contenders: Russia 2018: Episode 16
Пълна програма
  • 15:20
    Midway USA's Gun Stories
  • 15:45
    Shooting Gallery
  • 16:30
    Hook & Look
  • 16:50
    Hook & Look
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 16:20
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 17:15
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Предателство
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 9
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 1
  • 17:00
    Втората световна война: Пресушаване на океана, еп. 1
  • 18:00
    Командна верига, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 23
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 22
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:55
    Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 17:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:25
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 16:30
    Профилиране; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2014
  • 17:30
    Профилиране; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2014
  • 18:30
    Възприятия; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Бегачът с протеза
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Сноутаун
  • 17:00
    Първите 48 часа: 1000 прорезни рани/Лотария
  • 18:00
    Единадесетте: Никой не чу виковете й
Пълна програма
  • 14:35
    Лицето на любовта
  • 16:30
    Айрис
  • 18:20
    Адвокатско целомъдрие
  • 20:20
    Любовници
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /повторение/ /2 част
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:25
    Innocent Student Makes Amateur Porn (18+)
  • 15:47
    Doggystyle Hero Dunks GF In Bath (18+)
  • 16:10
    Horny In Home Ec (18+)
  • 16:35
    How Convenient! (18+)
Пълна програма
  • 12:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
  • 16:30
    Тенис: Винъс Уилямс - Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - I полуфинал, повторение)
  • 19:30
    Тенис: Наоми Осака - Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - финал, повторение)
  • 21:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 3 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 15:35
    Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 магазинно предаване /16 епизод/
  • 16:00
    Световното накратко
  • 16:30
    Трето полувреме коментарно студио
  • 17:30
    Световно първенство по футбол Русия 2018: Откриване пряко предаване от Москва
Пълна програма
  • 15:00
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 20
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ANIMAL SUPER POWERS
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 2
  • 18:00
    ZOO DIARIES EP 23
Пълна програма
  • 15:30
    Beyond MMA - Capoeira
  • 16:15
    Explosion Fight Night
  • 17:10
    World Karate Federation 2016
  • 18:55
    NEW War
Пълна програма
  • 15:30
    World of X Games 2016
  • 16:00
    World of X Games 2016
  • 16:30
    Icons Of Aloha
  • 17:00
    Moments
Пълна програма
  • 15:30
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 15:55
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 301 (Episode 1)
  • 16:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 302 (Episode 2)
Пълна програма
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 16:45
    "Петолиния" - музикален микс
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Cavalleria Rusticana and Pagliacci at the Met Opera
  • 16:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Young People's Concerts: A Tribute to Sibelius
  • 18:25
    Leonard Bernstein conducts the Symphony no 1 by Sibelius
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Септември - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Етър - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: ЦСКА - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 4-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 16:00
    Футбол: Англия - Коста Рика, международен приятелски мач, повторение
  • 18:00
    "Головете на сезона в английската Висша лига" (2017-18), повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 37-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:35
    Изчезнали: Такава съм по рождение
  • 16:30
    Сянка на съмнение: Сливания и разследвания
  • 17:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Епизод 2
  • 18:20
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 14:40
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 16:50
    "Дестинация - Русия 2018 I, 3 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 17:25
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Сорен, [7+]
  • 18:55
    "Наследници І, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • 15:15
    "Милиарди ІІІ, 12 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Колин Бъкси, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 16:15
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 18:25
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 20:05
    "Игра на тронове І, 7 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Даниъл Минахан, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Български изкушения: Луканка (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Живи въглени: село Жребичко (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 16:00
    Волейбол: Лига на нациите
  • 18:00
    Колоездене: "На колела"
  • 18:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 15:00
    MMA: UFC 225
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 15:15
    Дора Изследователката
  • 16:10
    Уоликазам!
  • 16:42
    Котарачетата
  • 16:47
    Котарачетата
Пълна програма
  • 15:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 5, САЩ, военен, 2016
  • 15:45
    Едно френско село, сезон 4, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2013
  • 16:35
    Селцето, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма, 2013
  • 17:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 14:40
    Наградата
  • 16:20
    Рудниците на Цар Соломон, част 1
  • 17:45
    Рудниците на Цар Соломон, част 2
  • 19:10
    Розата на Натали
Пълна програма
  • 15:30
    Коко преди Шанел
  • 17:20
    Кметицата-кексче
  • 18:45
    Момичето
  • 20:25
    Малки жълти лимони
Пълна програма
  • 15:40
    Актриси
  • 17:25
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 2
  • 18:50
    Т.И.М.
  • 20:15
    Адът на 63-та
Пълна програма
  • 15:00
    All Tomorrow's Parties
  • 16:25
    Help Us Find Sunil Tripathi
  • 17:40
    Sex And Broadcasting
  • 19:00
    Poppy Shakespeare
Пълна програма
  • 14:30
    Live Recap Crankworx Whistler
  • 16:30
    Lane One: Inside BMX Supercross S17
  • 17:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2018
  • 17:30
    Enduro World Series S17
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

Alfa 15:45
"Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}