ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/ здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 16
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 11:30
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Михаел Шумахер: Червеният барон - док. поредица
  • 11:40
    Цитати на деня
Пълна програма
  • 10:25
    Морски детективи; сезон 10, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:25
    Царство; сезон 2, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 12:20
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2012
  • 13:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Неприятностите на Джозефин (Част 1)
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Неприятностите на Жозефин (Част 2)
  • 11:55
    В аквариума: Екстремно езерце: Уейд срещу Брет
  • 12:50
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка на дърво в Утопия
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (п)
  • 11:35
    Интервю
  • 12:00
    "Новините в 12"
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:45
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:10
    Знаете ли...
  • 11:30
    Въображение, творчество, диалози - 65 години Чешки център документален филм /2015 г./
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    My Knight and Me
  • 11:05
    My Knight and Me
  • 11:25
    My Knight and Me
  • 11:35
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.5
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 3
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп.11
  • 13:00
    "Труден за убиване" - екшън, драма, криминален ( САЩ,1990), режисьор - Брус Малмът, актьори - Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Фредерик Кофин, Андрю Блок, Уилям Садлър и др.
Пълна програма
  • 10:30
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
  • 12:45
    Премиера: "Вътрешна сигурност" - сериал, с.6, еп. 11
  • 13:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.20
  • 14:45
    "Джон Кю" - трилър, драма (САЩ, 2002), режисьор - Ник Касавитис, актьори - Дензел Уошингтън, Робърт Дювал, Джеймс Уудс, Кимбърли Елис, Рон Анабел и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Бриджит Джоунс: На ръба на разума" - комедия, романтичен (Великобритания, Франция, Германия, Ирландия, САЩ, 2004 ), режисьор - Бийбан Кидрон, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Джим Броудбент, Колин Фърт, Джема Джоунс, Джеймс Фулкнер, Хасинда Барет, Джей
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
Пълна програма
  • 10:48
    Малки Титани: В готовност
  • 11:05
    Ние, мечоците
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:26
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:25
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
  • 11:55
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 14:00
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 16:05
    "Родени романтици", комедийна драма, Великобритания, 2000; реж. Дейвид Кейн, с Крейг Фъргюсън, Иън Харт, Джейн Хорокс, Ейдриън Лестър, Катрин МакКормък, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    "Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
  • 12:35
    "Храбрият Ню Джързи", комедия, САЩ, 2016; реж. Джоди Ламбърт, с Тони Хейл, Хедър Бърнс, Ана Камп, Сам Джегър, Реймънд Бари, [12+]
  • 14:05
    "Разум и чувства", романтична комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Анг Лий , с Ема Томпсън, Алън Рикман, Кейт Уинслет, Хю Грант, Джеймс Флийт, [7+]
  • 16:20
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    MainSail
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Камионетка "Шевролет"
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Потъващи
  • 14:00
    Американски чопър: Уникален мотор
Пълна програма
  • 10:38
    СРЕЩА С КОМЕТА: Нашествие на НЛО
  • 11:26
    Идващият свят: Полетите на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Трансформатори
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли Създател?
Пълна програма
  • 11:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:25
    Коланимация
  • 12:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 10:55
    "Доказано от опит"
  • 11:10
    "Чудата наука"
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 11:00
    "Страната на легендите"
  • 11:30
    "Анатомия на..."
  • 12:00
    "Страната на легендите"
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
Пълна програма
  • 11:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, първа квалификация
  • 12:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 13:00
    Куриози
  • 14:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, директно
Пълна програма
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 5
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 8
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 9
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Jet Truck
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 22
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 19
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 20
  • 12:25
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 09:25
    Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 4
  • 11:35
    Пропукване - първи сезон, еп. 6
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 20
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 11:40
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 13:15
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 15:05
    "Рио", анимация, САЩ, 2011; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 10:45
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 11:35
    Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
  • 12:40
    Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 3
  • 13:45
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Сладката наука на залагането
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Автомобили, пури и пилешки кости
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Живей и залагай вещи
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Само глупаци и собственици на заложни къщи
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 72 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 78 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:35
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:20
    "Свръхвисоки честоти" - комедия с Дейвид Бауи, Виктория Джаксън.
  • 11:55
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 14:05
    "Д-р Голдфут и машината за бикини" - комедия / фантастика с Винсент Прайс, Франки Авалон, Дуейн Хикман, Фред Кларк.
  • 15:35
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джоузеф Кампанела, Тери Копли.
Пълна програма
  • 11:00
    BISHOP GARAGE
  • 11:30
    GRAND PRIX DE MONACO HISTORIQUE
  • 12:30
    TCR EUROPE TOURING CAR SERIES REPEAT
  • 13:30
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:00
    Katy Perry Vs The World! Top 20
  • 11:30
    MTV Asks Jess Glynne
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 10:35
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 11:05
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 8
  • 11:30
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 9
  • 12:00
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 8
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 4
  • 13:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 6
  • 14:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 5
Пълна програма
  • 10:40
    Дивата Русия, еп. 5
  • 11:25
    Дивата Русия, еп. 1
  • 12:15
    Дивата Русия, еп. 5
  • 13:00
    Дивата Русия, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монако - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Барселона, пети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 10:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:20
    "По средата" - сериал
  • 12:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Интер
  • 14:00
    Италия, Серия А: Болоня - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Интер - Верона
Пълна програма
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:55
    Игрален филм
  • 13:00
    Вести
  • 14:00
    Игрален филм
  • 17:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 10:35
    Calimero
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
  • 12:00
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    60 минути - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 17
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 18
  • 12:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да се покажа или не?
  • 12:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Чувствам се добре, изглеждам добре
Пълна програма
  • 11:00
    Музеят Изабела Стюард Гарднър
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 12:30
    Да спасим къмпинг Корал!
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:50
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 11:15
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 12:50
    Светлина в мрака, Германия, Великобритания, драма/ужаси/мистерии, 2006
  • 14:40
    Изоставени, САЩ, трилър, 2014
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 10
  • 11:30
    Вкусните уикенди на Бил - първи сезон, еп. 9
  • 12:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 8
  • 13:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:55
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Изповедите"- Италия/Франция, режисьор Роберто Андо; участват: Тони Сервило, Даниел Отьой, Пиерфранческо Фавино, Мориц Блайбтрой, Кони Нилсен и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 9
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 10
  • 12:35
    24: Наследството - първи сезон, еп. 8
  • 13:30
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 2 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1019 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 197 и 198 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 20 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 3"
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Такая жизнь - охота с Сергеем Бешенцевым
  • 12:00
    На рыбалку вместе с папой
  • 12:25
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 12:00
    "Любителката на мистерии: Играта започва" - мистъри с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Еди Милс, Уилям Кат, Джейми Елман, Кейси Сандър и др.
  • 14:00
    "Агент Коди Банкс" - приключенски екшън с уч. на Франки Мюниц, Хилари Дъф, Андрю Франсис, Синтия Стивънсън, Арнолд Вослу, Кейт Дейвид и др.
  • 16:20
    "Само един свят не стига" - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Софи Марсо, Робърт Карлайл, Джуди Денч, Денис Ричърдс и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 11:30
    Ultimate Survival: Siberia 1
  • 12:15
    Treehouse Masters: Treetop Candy Kitchen
  • 13:00
    Raging Planet: Blizzard
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    "Страната на легендите"
  • 11:30
    "Анатомия на..."
  • 12:00
    "Страната на легендите"
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
Пълна програма
  • 10:00
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 11:40
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 13:15
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 15:05
    "Рио", анимация, САЩ, 2011; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    PJ Masks
  • 11:30
    PJ Masks
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    Web of Lies: Job of a Lifetime
  • 11:55
    Shadow of Doubt: The Doctor Is Out
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Watch Those Country Girls
  • 13:45
    The Perfect Murder: Garden Of Evil
Пълна програма
  • 10:40
    Top: Caribbean Champions
  • 11:05
    The Truth About...: Usain Bolt
  • 11:36
    Up Close With: Shelly-Ann Fraser
  • 12:01
    Up Close With: Jean-Marc Mormeck
Пълна програма
  • 10:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Hook & Look
  • 12:20
    Hook & Look
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Сладката наука на залагането
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Автомобили, пури и пилешки кости
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Живей и залагай вещи
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Само глупаци и собственици на заложни къщи
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата, еп. 4
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 6
  • 13:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 5
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 16
Пълна програма
  • 10:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:30
    Чудовището в семейството ми: Дрю Питърсън
  • 11:25
    Чудовището в семейството ми: Нощния преследвач: Ричард Рамирес
  • 12:20
    Чудовището в семейството ми: Убиеца от "Крейгслист": Ричард Бийзли
  • 13:15
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Зеленоокото чудовище: Елиът Търнър
Пълна програма
  • 10:35
    Рай
  • 12:20
    Зад кулисите
  • 14:35
    Лицето на любовта
  • 16:30
    Айрис
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
Пълна програма
  • 10:45
    "Априлското въстание" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Заблеяло ми агънце" - музикален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Stand Up and More
  • 12:05
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 10:55
    Lost Spinner Fucks In Truck Bed (18+)
  • 11:16
    Spanish Babe Seduces Salesman (18+)
  • 11:39
    The Mommy Method (18+)
  • 12:03
    The Exxxceptions (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
  • 16:30
    Тенис: Винъс Уилямс - Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - I полуфинал, повторение)
  • 19:30
    Тенис: Наоми Осака - Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E7
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E8
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A DIVERS' PARADISE
  • 12:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? THE ROUTE TO LOS ROQUES
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 11:10
    NEW Retribution
  • 13:00
    LNK Boxing Night 7, Arena Riga
  • 15:30
    Beyond MMA - Capoeira
Пълна програма
  • 11:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 11:30
    World of X Games 2015
  • 12:00
    World of X Games 2015
  • 12:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 208 (Episode 8)
  • 11:15
    Търсенето на Фидо (Series 1): Търсенето на Даан и Мариса (Episode 2)
  • 11:40
    Съединените животински щати (Series 1): Пуешки банди в Ню Йорк (Episode 2)
  • 12:05
    Планетата Европа (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 09:25
    Music for the Funeral of King Louis XIV in Versailles
  • 11:05
    The Funeral of Louis XIV : Documentary
  • 11:35
    Sacred Music for Louis XIV: Charpentier, Du Mont, Robert
  • 13:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 3-и епизод, повторение
  • 13:00
    Обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
  • 14:00
    Футбол: Септември - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Челси - Арсенал, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 12:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 8-и епизод, повторение
  • 13:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 13:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Канада, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Мрежа от лъжи: Перфектната работа
  • 11:55
    Сянка на съмнение: Убитият лекар
  • 12:50
    Почти ми се размина: Провинциални момичета
  • 13:45
    Перфектното убийство: Градината на злото
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 10:45
    "Приказките на Маша І, 23 - 26 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 11:10
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 13:10
    "Грейвс I, 10 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Йън Б. МакДоналд, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 13:40
    ""Два метра под земята" ООД II, 13 еп. - Напрежение ", драма, САЩ, 2002; реж. Алън Бол, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 09:55
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 11:30
    "Игра на тронове І, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Брайън Кърк, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 12:25
    "Игра на тронове І, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Даниъл Минахан, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 13:20
    "Рим ІІ, 7 еп. - Погребалната маска", историческа драма, Великобритания, 2007; реж. Джон Мейбъри, с Кевин МакКид, Рей Стивънсън, Поли Уокър, Джеймс Пюрфой, Тобайъс Мензийс, [18+]
Пълна програма
  • 11:00
    Родопите - песни и багри за живота (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Сердика е моят Рим (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите за жени
  • 12:00
    Волейбол: Лига на нациите
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 16:00
    Волейбол: Лига на нациите
Пълна програма
  • 08:00
    Професионален бокс: Галавечер в Манчестър
  • 11:30
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 13:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 14:00
    Автомобилизъм: Рали крос
Пълна програма
  • 10:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:10
    Shimmer and Shine
  • 11:35
    Shimmer and Shine
  • 12:00
    Котарачетата
Пълна програма
  • 10:40
    Едно френско село, сезон 4, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2013
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 5, САЩ, военен, 2016
  • 12:15
    Селцето, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма, 2013
  • 13:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 10, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 10:15
    Семейство Орхейм
  • 11:55
    Малкият любител на птици
  • 13:10
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 14:40
    Наградата
Пълна програма
  • 10:55
    Лъки Люк
  • 12:35
    Упадъкът на мъжката империя
  • 14:10
    Кречетало
  • 15:30
    Коко преди Шанел
Пълна програма
  • 09:55
    Пипи отново на борда
  • 11:15
    Сниф залавя крадеца
  • 12:35
    Машинист
  • 14:10
    Красивия хоризонт
Пълна програма
  • 11:00
    Ringo
  • 11:15
    Jig
  • 12:50
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
  • 13:30
    Detroit Unleaded
Пълна програма
  • 10:00
    Street League Skateboarding S17
  • 11:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2017
  • 12:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 13:00
    Crankworx World Tour 2017
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 11:05
Тандем - втори сезон, еп. 8
e-kids 11:10
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
AXN 11:15
Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
EPIC Drama 11:30
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Bulgaria ON AIR 11:30
Едно френско село - исторически сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 11:10
"Хвани ме, ако можеш", криминална комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Леонардо ДиКаприо, Том Ханкс, Кристофър Уокън, Мартин Шийн, Натали Бай, [12+]
HBO3 11:15
"Съвременно семейство IX, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
AXN 11:15
Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
БНТ 11:15
Дързост и красота тв филм /3987 епизод/п/
HBO 2 11:25
"Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}