ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Египет - Уругвай, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Мароко - Иран, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 24
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 23
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 16:30
    Сила - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:10
    Царство; сезон 2, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 17:05
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 18:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Покер с бик
  • 16:30
    Голямото приключение на О'Ший: Каньонът на крокодилите
  • 17:25
    Семейството от планините: Ново начало
  • 18:20
    Да станеш ветеринар: Спешни случаи с коне
Пълна програма
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла", еп. 90
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:05
    СП по футбол 2018
  • 20:10
    СП по футбол 2018
  • 23:30
    СП по футбол: Квартира
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 15:40
    Япония днес Усет за дизайн
  • 16:00
    Славеите на Надка Караджова музикален филм /п/
  • 16:30
    Пътешествия /избрано/
  • 17:00
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
Пълна програма
  • 15:15
    Зелената линейка /най-доброто/ /п/
  • 16:15
    Рецепта за здраве /п/
  • 16:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 17:00
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 15:35
    My Knight and Me
  • 15:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:00
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:20
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 4
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.4
  • 17:00
    Премиера: "Легендите на утрешния ден"- сериал, с.2 , еп. 13
  • 18:00
    Премиера: "Тежки престъпрения" - сериал, с.6, еп. 5
Пълна програма
  • 15:00
    "Несправедливо обвинение" - криминален, мистерия, трилър (Канада, САЩ, 2012), режисьор - Джим Донован, актьори - Мари Авгеропулос, Кристина Кокс, Каспър Ван Диен, Дани Бланко Хол, Дейниъл Райндрес-Кей и др.
  • 16:45
    "Къщата на езерото" - драма, романтичен (САЩ, 2006), режисьор - Алехандро Агрести, актьори -  Киану Рийвс, Кристофър Плъмър,  Сандра Бълок и др.
  • 19:00
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
  • 21:00
    10 000 години пр.н.е." - приключенски, драма (САЩ, Нова Зеландия, 2008), режисьор - Роланд Емерих, актьори - Камила Бел, Стивън Стрейт,Клиф Къртис, Джоуел Върджил, Афиф Бен Бадра и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Играчи" - сериал
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" -риалити шоу
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 30
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп. 55
Пълна програма
  • 15:45
    Време за приключения
  • 15:55
    Време за приключения
  • 16:10
    Ние, мечоците
  • 16:21
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 15:25
    "Строшек", комедийна драма, Германия, 1977; реж. Вернер Херцог, с Бруно С., Ева Матес, Клеменс Шайтц, Вилхелм фон Хомбург, Буркхард Дрийст, [12+]
  • 17:15
    "Най-дългата нощ", мистерия - трилър, Люксембург, 2016; реж. Върджил Уидрич, с Лорънс Руп, Амира Казар, Барбара Петрич, Елизабет Рат, Линд Прелог, [12+]
  • 18:50
    "Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
  • 21:00
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О'Халоран, [15+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Хенри Смешника", комедия, САЩ, 2016; реж. Грегъри Виенс, с Хенри Филипс, Тиг Нотаро, Дж. К. Симънс, Сара Силвърман, Джим Джефрийс, [12+]
  • 16:20
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 18:25
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
  • 20:00
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 17:00
    "Черна зора" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър-Фъргюсън, Джулиан Стоун и др.
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6
Пълна програма
  • 15:00
    Бойни ботове: Епизод 2
  • 16:00
    Бойни ботове: Епизод 3
  • 17:00
    Невъзможни инженерни постижения: епизод 5
  • 18:00
    Аукционни войни в Канада: Епизод 11
Пълна програма
  • 15:26
    Най-откаченото време на планетата: Шумна природа
  • 16:14
    Идващият свят: Корабите на бъдещето
  • 17:02
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Галактически пионери
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли край Вселената?
Пълна програма
  • 15:45
    Кити не е котка
  • 16:00
    Домът на Рейвън
  • 16:25
    Коланимация
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:45
    "Сиеста З"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Чудата наука"
  • 16:40
    "Фактология"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап, директно
  • 16:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, втори етап, директно
  • 17:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, четвъртфинали, директно
  • 21:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, четвъртфинали
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, четвъртфинали, директно
  • 17:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, трета квалификация
  • 18:30
    Колоездене: Пробег на Оситан, втори етап
  • 19:30
    "Страната на легендите"
Пълна програма
  • 15:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 18
  • 16:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 1
  • 17:10
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 3
  • 18:00
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 15:20
    Mantracker Season 7
  • 16:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 17:00
    Monster Jam
  • 17:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Живот в чужбина
  • 16:00
    Ловци на къщи
  • 16:30
    Ловци на къщи
  • 17:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 15:10
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 23
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 2
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 21
  • 17:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 15:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 7
  • 16:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 8
  • 17:00
    Комисар Монталбано - десети сезон, еп. 2
  • 19:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 15:05
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
  • 16:50
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 18:30
    "Филми и звезди Х, 24 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
Пълна програма
  • 15:20
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 16:10
    Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 5
  • 16:40
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
  • 17:30
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 11
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доброта, благост и огнени сака
  • 16:20
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 17:15
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
Пълна програма
  • 15:30
    Риболовен филм
  • 16:30
    Истории от музея
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица
Пълна програма
  • 15:20
    "Анджелина балерина"
  • 15:50
    "Кипър"
  • 16:10
    "Томас и приятели"
  • 16:25
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:10
    Телемаркет
  • 17:15
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:10
    "Последният легион" - екшън / приключенски с Колин Фърт, Бен Кингсли.
  • 15:50
    "Извънземен агент" - екшън филм с Марк Дакаскос, Амелия Кук.
  • 17:35
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 19:15
    "Шест степени на разделението" - драма / комедия/ с Уил Смит, Доналд Съдърланд, Стокард Чанинг, Йън МакКелън.
Пълна програма
  • 15:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 16:00
    GT CUP CHAMPIONSHIP
  • 17:00
    THE ALLAN MC NISH SELECTION
  • 17:15
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
  • 16:30
    Труден живот
  • 17:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 13:00
    Collaborations Of The '10s: MTV...
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Boys Of The 10s: MTV Top 50
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Festival Favourites
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
  • 16:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 16:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
  • 17:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 10
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 1
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 2
  • 18:00
    Да пресушим Титаник, еп. 1
Пълна програма
  • 15:30
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
  • 17:05
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 18:00
    Година в Дивото: Сибир, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Барнзли - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Дарби Каунти - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Наполи
  • 16:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Сампдория
  • 18:00
    Италия, Серия А: Лацио - Рома
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор на сезона
Пълна програма
  • 15:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 17:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 21:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 22:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    TOGGO SERIEN WM 2018
  • 16:40
    Die Tom und Jerry Show
  • 17:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 17:30
    Angelo!
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    С бебето всичко се променя: Май отново съм бременна
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Време е за купон!
  • 17:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Лошите шаферки
  • 18:00
    Най-взискателните булки: Епизод 9
Пълна програма
  • 15:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 16:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 16:30
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 17:00
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:45
    Ченгето на мола, САЩ, комедия/криминален, 2009
  • 17:15
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 19:05
    Мама мия, Германия, Великобритания, САЩ, комедия/мюзикъл/романтичен, 2008
  • 20:55
    Фрост/Никсън, Франция,Великобритания,САЩ, биографичен/драма/история, 2008
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 13
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 1
  • 16:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 27
  • 17:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Летни вибрации: Топ 50
  • 16:30
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Кости - девети сезон, еп. 22
  • 16:15
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 12
  • 16:40
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 13
  • 17:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 19 и 20 eп.
  • 17:00
    "Бебета: Особено раждане" - 3 еп.
  • 17:50
    "Лов на неизрядни платци" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    ч.- Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Рыбалка без границ
  • 15:55
    Оружейные дома мира
  • 16:30
    Охотничьи меридианы
  • 17:00
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 14:00
    "Агент Коди Банкс: Дестинация Лондон" - приключенски екшън с уч. на Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др.
  • 16:20
    "Не умирай днес" - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Холи Бери, Тоби Стивънс, Майкъл Медсън, Джуди Денч, Розамунд Пайк и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:15
    BBQ Pit Wars: Georgia Big Pig Jig
  • 16:00
    Treehouse Masters: Treehive Beehive
  • 16:45
    Ultimate Survival: Siberia - Part 2
  • 17:30
    Raging Planet: Tornado
Пълна програма
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Гражданка в ранчото
  • 16:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап, директно
  • 16:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, втори етап, директно
  • 17:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, четвъртфинали, директно
  • 21:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, четвъртфинали
Пълна програма
  • 15:05
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
  • 16:50
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 18:30
    "Филми и звезди Х, 24 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Sofia The First
  • 16:00
    Sofia The First
  • 16:30
    Sofia The First
  • 17:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 15:35
    The Detectives Club: New Orleans: Out Of The Darkness
  • 16:30
    Shadow of Doubt: Single Mum Missing
  • 17:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Young Mom Missing
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
Пълна програма
  • 15:41
    Up Close With: Jean-Marc Mormeck
  • 16:05
    Top: Tattoos
  • 16:30
    The Contenders: Russia 2018: Switzerland
  • 17:00
    Premiere The Contenders: Russia 2018: Spain
Пълна програма
  • 15:45
    Shooting Gallery
  • 16:30
    Hook & Look
  • 16:50
    Hook & Look
  • 17:15
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доброта, благост и огнени сака
  • 16:20
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 17:15
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 2
  • 17:00
    Да пресушим Титаник, еп. 1
  • 18:00
    Магистрала през ада, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 24
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 23
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 11, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 17:00
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 17:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:25
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 16:35
    Профилиране; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2014
  • 17:35
    Профилиране; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
  • 18:40
    Възприятия; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Убийците мошеници
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Зловещото убийство на ул. "Ходъл"
  • 17:00
    Първите 48 часа: Поканата
  • 18:00
    Градски кошмари: Съвършеното убийство
Пълна програма
  • 14:20
    Измишльотини
  • 16:05
    Екстракт
  • 17:55
    Облакът АТЛАС
  • 21:05
    Тъмната страна
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ":
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /повторение/ /3 част
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:45
    My Date's Mom (18+)
  • 16:10
    Don't Touch Her (18+)
  • 16:35
    Afternoon Fun (18+)
  • 17:00
    My Night With A Porn Star (18+)
Пълна програма
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:30
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 22:00
    "Лионел Меси: Голмайстор на сезона в Ла Лига" - спортно предаване
  • 22:30
    ....
Пълна програма
  • 15:00
    Египет - Уругвай - среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатерининбург
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Мароко - Иран - среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
  • 20:00
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:00
    MARIACHI, THE
  • 16:00
    FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 1
  • 18:00
    INSPIRING LIVES GLOBAL 1
Пълна програма
  • 09:00
    LNK Boxing Night 7, Arena Riga
Пълна програма
  • 15:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 15:30
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 15:55
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 303 (Episode 3)
  • 16:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 304 (Episode 4)
Пълна програма
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Светът на домашните любимци"
  • 17:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 17:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Madrigals (Book VII) by Monteverdi - Les Arts Florissants
  • 15:50
    Budapest Festival Orchestra and Ivan FIscher: Symphony no 2 by Mahler
  • 17:30
    The Ninth Symphony, choregraphy by Maurice Bejart
  • 18:55
    Stravinsky's The Rite Of Spring by Maurice Bejart
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Верея - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 51-и епизод, повторение
  • 16:30
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Голдън Стейт Уориърс, шести финален мач от НБА, повторение
  • 19:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Сити, финал за Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • 15:35
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: На светло
  • 16:30
    Сянка на съмнение: Изчезнала самотна майка
  • 17:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Епизод 3
  • 18:20
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 15:40
    "Човекът с желязното сърце", биографичен трилър, Франция, 2017; реж. Седрик Хименес, с Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О'Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, [15+]
  • 17:40
    "Средностатистическо семейство ІХ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 18:00
    "Средностатистическо семейство ІХ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Виктор Нели Джуниър, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 18:20
    "Средностатистическо семейство ІХ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 14:25
    "Големите надежди (1998)", романтична драма, САЩ, 1998; реж. Алфонсо Куарон, с Итън Хоук, Гуинет Полтроу, Ханк Азария, Крис Купър, Ан Банкрофт, [12+]
  • 16:15
    "Ох, на мама!", екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Джонатан Ливайн, с Ейми Шумър, Голди Хоун, Джоан Кюсак, Айк Баринхолц, Уанда Сайкс, [15+]
  • 17:45
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 19:25
    "Криптон I, 2 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийрън Донъли, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Сердика е моят Рим (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Златната ябълка (образователен филм за религиозен туризъм)
Пълна програма
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Футбол: Байерн ТВ
  • 18:00
    Студио "Волейбол"
Пълна програма
  • 15:30
    Волейбол: Лига на нациите
  • 17:50
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 15:15
    Дора Изследователката
  • 16:10
    Уоликазам!
  • 16:42
    Котарачетата
  • 16:45
    Котарачетата
Пълна програма
  • 15:45
    Едно френско село, сезон 4, еп. 2, Франция, исторически/драма, 2013
  • 16:35
    Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2013
  • 17:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 15:15
    Театър "Шансония"
  • 17:15
    Венеция/Венеция
  • 19:00
    На Кайманите
  • 20:30
    Регина
Пълна програма
  • 13:55
    В галоп с Торнадо
  • 15:50
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 17:20
    Хайди
  • 19:10
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
Пълна програма
  • 14:55
    Когато се намеси любовта мy
  • 16:30
    "Канейдиънс" завинаги
  • 18:05
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1
  • 19:30
    Винаги ще те чакам
Пълна програма
  • 15:00
    Mad Men
  • 15:50
    Prick Up Your Ears
  • 17:40
    Collider
  • 19:00
    Warriors
Пълна програма
  • 15:30
    Formula Drift 2017
  • 16:00
    British Talent Cup
  • 17:00
    Sports Adventure
  • 17:30
    The Outdoor Sports Show S18
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

Alfa 15:45
"Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}