ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Зелената линейка /най-доброто/ здравно риалити с водеща Ива Димитрова
  • 11:30
    Рецепта за здраве /п/
  • 11:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 17
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Кралска палитра - филм
  • 10:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 11:30
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:15
    Морски детективи; сезон 10, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:15
    Царство; сезон 2, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2012
  • 13:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Дивата Европа: Епизод 4
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейство Джао: Деца на килограм
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
  • 11:55
    Войната за спасяването на китовете: Врагът е близо
Пълна програма
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:25
    RT в българския ефир
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Българска душа" (п)
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Червени рози" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:15
    Местно време /БНТ 2 Варна/п/
  • 10:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Денят започва с Култура
Пълна програма
  • 10:15
    Bunnicula
  • 10:30
    Bunnicula
  • 10:40
    Bunnicula
  • 10:55
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.6
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 4
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп.12
  • 13:00
    "Споон" -  екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор -  Марк А. З. Дипе, актьори - Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др.
Пълна програма
  • 08:30
    "Събудих се в Мексико" - комедия, приключенски  (САЩ ,2014), режисьор - Скот Армстронг, актьори - Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Удуард,  Алисън Бри, Джейсън Мантзукас, Кристен Ритер,  Роса Салазар и др. 
  • 10:30
    "Спокойна нощ" - драма, романтика (САЩ, Великобритания, 2007), режисьор - Джейк Полтроу, актьори - Пенелопе Круз, Дани ДеВито, Мартин Фриймън, Гуинет Полтроу, Кейт Алън и др.
  • 12:45
    Премиера: "Вътрешна сигурност" - сериал, с.6, еп. 12
  • 14:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.21
Пълна програма
  • 10:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация, комедия (САЩ, 2014), сценаристи - Джон Абъд, Ерик Дарнел, Том МакГрат, Майкъл Котън, режисьор - Саймън Дж. Смит
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:19
    Малки Титани: В готовност
  • 10:27
    Малки Титани: В готовност
  • 10:36
    Малки Титани: В готовност
  • 10:46
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:15
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 11:55
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
  • 13:25
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 15:25
    "Строшек", комедийна драма, Германия, 1977; реж. Вернер Херцог, с Бруно С., Ева Матес, Клеменс Шайтц, Вилхелм фон Хомбург, Буркхард Дрийст, [12+]
Пълна програма
  • 09:20
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
  • 11:00
    "Гатака", научно-фантастична драма, САЩ, 1997; реж. Андрю Никъл, с Итън Хоук, Ума Търман, Алън Аркин, Джуд Лоу, Ърнест Боргнайн, [12+]
  • 12:50
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
  • 14:45
    "Хенри Смешника", комедия, САЩ, 2016; реж. Грегъри Виенс, с Хенри Филипс, Тиг Нотаро, Дж. К. Симънс, Сара Силвърман, Джим Джефрийс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    African Voices
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 3
  • 10:30
    Съкровища в склада: епизод 16
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 3
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген Карман Гиа
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 6
  • 10:38
    Най-откаченото време на планетата: Шумна природа
  • 11:26
    Идващият свят: Корабите на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
Пълна програма
  • 10:15
    Кити не е котка
  • 10:30
    Домът на Рейвън
  • 10:55
    Коланимация
  • 11:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 10:10
    "ГЕОлино"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
  • 10:40
    "Сиеста З"
  • 10:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Босове под прикритие - 1 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, трета квалификация
  • 11:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, първи етап
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 12:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, трета квалификация
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам
  • 11:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, трета квалификация
  • 12:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам
  • 13:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 6
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 10
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Jet Truck
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:00
    Евтин дом на плажа
  • 10:30
    Евтин дом на плажа
  • 11:00
    Евтин дом на плажа
  • 11:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 09:35
    Това сме ние - втори сезон, еп. 5
  • 10:30
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 23
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 21
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 09:25
    Комисар Монталбано - десети сезон, еп. 1
  • 11:55
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 2
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 21
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:55
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
  • 11:30
    "Дестинация - Русия 2018 I, 3 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 12:00
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 13:20
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
Пълна програма
  • 09:50
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
  • 10:40
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 11:30
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 3
  • 12:20
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Оръжия и клизми
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Първата сделка на Лиам
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Марги Кларк в заложната къща
Пълна програма
  • 09:30
    Риболовен филм
  • 10:30
    Истории от музея
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    С въдица в ръка – тв поредица
Пълна програма
  • 10:20
    "Строителят Боб"
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:15
    "Черният жребец" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 12:10
    "Как да успеем в бизнеса, без дори да се опитваме" - мюзикъл с Робърт Морс, Мишел Лий.
  • 14:10
    "Последният легион" - екшън / приключенски с Колин Фърт, Бен Кингсли.
  • 15:50
    "Извънземен агент" - екшън филм с Марк Дакаскос, Амелия Кук.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 11:45
    Jessie J: World Stage
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 10:30
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 6
  • 11:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 9
  • 11:25
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 10:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 5
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 1
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 5
  • 13:00
    От люлката до гроба, еп. 1
Пълна програма
  • 09:50
    Дивото Охотско море, еп. 2
  • 10:40
    Дивата Русия, еп. 6
  • 11:25
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
  • 12:15
    Зимна приказка, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ница - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Звездно" - тв шоу
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:20
    "По средата" - сериал
  • 12:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Рома - Фиорентина
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Наполи
  • 16:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Сампдория
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 10:30
    Вести-Москва
  • 10:50
    Вести
  • 11:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:15
    Leo Lausemaus
  • 10:35
    Calimero
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Робърт де Ниро
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Съживяване на английски вили: Мелдън Парк
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 19
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 20
  • 12:00
    Не искам кожата ми да виси: Стефани, Дарси и Би Джей
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Стопани на природата
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Музей на железницата
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:45
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 11:15
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 12:55
    Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, 2014
  • 14:25
    Страшен филм 2 (2001), САЩ, комедия, 2001
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:25
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 27
  • 10:25
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 11
  • 11:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 12
  • 11:30
    Вкусните уикенди на Бил - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Летни вибрации: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 11
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 12
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 13
  • 12:35
    Агентите на ЩИТ - пети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    DESIGNERS
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    MAKE-UP
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 3 и 4 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 3 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1020 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 199 и 200 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 3"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Рыбалка без границ
  • 10:30
    Оружейные дома мира
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 08:50
    "Завръщане към любовта" - романтичен филм с уч. на Кортни Форд, Райън Калтаджироне, Дейвид Станбра и др. /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 12:00
    "Любителката на мистерии: От пръв поглед" - мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
  • 14:00
    "Агент Коди Банкс: Дестинация Лондон" - приключенски екшън с уч. на Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Invent It Rich: Hell on Wheels
  • 10:45
    BBQ Pit Wars: Georgia Big Pig Jig
  • 11:30
    Ultimate Survival: Siberia - Part 2
  • 12:15
    Treehouse Masters: The Coolest Treehouse Ever Built
Пълна програма
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, трета квалификация
  • 11:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, първи етап
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 12:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, трета квалификация
Пълна програма
  • 09:55
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
  • 11:30
    "Дестинация - Русия 2018 I, 3 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 12:00
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 13:20
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
  • 11:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 10:05
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Newlywed Murder
  • 11:00
    Disappeared: Born This Way
  • 11:55
    Shadow of Doubt: Mergers And Inquisitions
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be MacGyver
Пълна програма
  • 10:10
    The Contenders: Russia 2018: Saudi Arabia
  • 10:40
    Special: Hommes Du Froid vs Latin Lovers
  • 11:05
    The Contenders: AFCON: Algeria
  • 11:35
    Football Headliners: G?tze
Пълна програма
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 10:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 11:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Оръжия и клизми
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Първата сделка на Лиам
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Марги Кларк в заложната къща
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 1
  • 11:00
    Мигове от катастрофата, еп. 5
  • 12:00
    От люлката до гроба, еп. 1
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 10
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 17
Пълна програма
  • 10:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 3, епизод 11, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Зловещото убийство на ул. "Ходъл"
  • 10:30
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Перфектното убийство: Роджър и Дейвид Купър
  • 11:25
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Среща със смъртта: Скот Сингълтън
  • 12:20
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийства в провинцията: Греам Бекхаус
Пълна програма
  • 08:35
    Решаващият миг
  • 10:35
    Шери
  • 12:25
    Семейство Джоунс
  • 14:20
    Измишльотини
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:09
    Driving The Babysitter Wild (18+)
  • 10:30
    Squirtin' On A Nerd (18+)
  • 10:52
    Anal In The Hotel Room (18+)
  • 11:14
    Shy Model Likes Her Pussy Licked (18+)
Пълна програма
  • 09:15
    Тенис: Симона Халеп - Наоми Осака (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Наоми Осака - Дария Касаткина (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory 2018 - финал, повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    GLOBETROTTER - PICO SAO MIGUEL ISLAND
  • 10:30
    GLOBETROTTER - PUERTO VALLARTA
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E9
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E10
Пълна програма
  • 09:00
    LNK Boxing Night 7, Arena Riga
Пълна програма
  • 10:00
    World of X Games 2016
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 10:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Куате и Ванда / Трима (Episode 7)
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 301 (Episode 1)
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 302 (Episode 2)
  • 11:15
    Търсенето на Фидо (Series 1): Търсенето на семейство Бел (Episode 3)
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    Julien Lourau 'Groove Retrievers' - Jazz sous les pommiers
  • 11:15
    Paris jazz revival with Christian Escoude - Jazz Archive
  • 11:45
    Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
  • 13:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 4-и епизод, повторение
  • 13:00
    Класика от Първа професионална лига - Левски - Лудогорец (16-17), повторение
  • 13:30
    Класика от Първа професионална лига - Пирин - Славия (16-17), повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Челси, полуфинален мач реванш за Карабао къп, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 37-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийство на младоженка
  • 11:00
    Изчезнали: Такава съм по рождение
  • 11:55
    Сянка на съмнение: Сливания и разследвания
  • 12:50
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 09:10
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Сорен, [7+]
  • 10:35
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 12:30
    "Грейвс II, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 13:00
    ""Два метра под земята" ООД III, 1 еп. - Идеални кръгове", драма, САЩ, 2003; реж. Родриго Гарсия, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 10:50
    "Игра на тронове І, 7 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Даниъл Минахан, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 11:45
    "Игра на тронове I, 8 еп.", фантастична драма, САЩ, 2011; реж. Даниъл Минахан, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 12:45
    "Отвъд ІІ, 7 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Дон Уилкинсън, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Братята, влюбени в България (2 част) (образователен филм за семеен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Покривите на София (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:45
    Уоликазам!
  • 10:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:10
    Shimmer and Shine
  • 11:35
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 09:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:40
    Едно френско село, сезон 4, еп. 2, Франция, исторически/драма, 2013
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
  • 12:15
    Селцето, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2013
Пълна програма
  • 09:35
    Симарон Стрип
  • 10:50
    Винсент и аз
  • 12:30
    Нечий герой
  • 13:50
    Господин Пеликан
Пълна програма
  • 10:10
    Необвързаност
  • 12:00
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 13:55
    В галоп с Торнадо
  • 15:50
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 09:55
    Пипи в Южните морета
  • 11:35
    Сниф участва във войната
  • 13:15
    Чичо Нино
  • 14:55
    Когато се намеси любовта мy
Пълна програма
  • 09:40
    Collider
  • 11:00
    Poppy Shakespeare
  • 12:30
    Glassland
  • 14:00
    Rake
Пълна програма
  • 10:00
    Super Enduro S18
  • 10:30
    H2O Aquabike World Championship S18
  • 11:00
    Action Sports World S18
  • 12:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:25
Риболовни войни, сезон 1, еп. 10
Viasat Nature 10:25
Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 1
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:20
Тенис: Онс Джабер - Анастасия Севастова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон

Всички предавания

Филми

HBO3 10:20
"Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}