ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:05
    Сафарито на Скаут тв филм/п/
  • 08:30
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 10:30
    Резерват за розови пеликани тв филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов и др.
  • 11:30
    Клиника на третия етаж тв филм
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Богатствата на България" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 07:30
    Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 09:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Състезанието на живота им - филм
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 08:30
    Скорпион; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 09:30
    Скорпион; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 10:25
    Възприятия; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Врагът е близо
  • 08:15
    Диви и истински: Отмъщението на бика
  • 09:10
    Диви и истински: Нападение на марлин
  • 10:05
    Диви и истински: Нападението на гепарда
Пълна програма
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Преселение" - документална поредица, еп. 1
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    "Ана и дивите животни" - документална поредица
  • 08:50
    "Чекер Чан" - шоу
  • 09:25
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:55
    "Леопард, тюлен и ко" - поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:50
    Пиксел Пинки 2 анимационен филм
  • 08:15
    Сийбърт анимационен филм
  • 08:30
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 09:00
    Пътеводител БГ /избрано/п/
Пълна програма
  • 08:06
    Wacky Races
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:29
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Супергърл" - сериал, с.1, еп. 14-16
  • 10:45
    "Труден за убиване" - екшън, драма, криминален ( САЩ,1990), режисьор - Брус Малмът, актьори - Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Фредерик Кофин, Андрю Блок, Уилям Садлър и др.
  • 12:45
    "Смъртоносно оръжие 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др.
  • 15:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.3, еп. 9,10
Пълна програма
  • 07:45
    "Несправедливо обвинение" - криминален, мистерия, трилър (Канада, САЩ, 2012), режисьор - Джим Донован, актьори - Мари Авгеропулос, Кристина Кокс, Каспър Ван Диен, Дани Бланко Хол, Дейниъл Райндрес-Кей и др.
  • 09:30
    "Прекият път към щастието" - драма, комедия, фентъзи (САЩ, 2003), режисьор - Алек Болдуин, актьори - Антъни Хопкинс, Дан Акройд, Ким Катрал, Алек Болдуин, Джейсън Патрик, Джон Савидж, Дженифър Лав Хюит и др.
  • 11:30
    "Вечеря за идиоти" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Джей Роуч, актьори - Стив Карел, Пол Руд,  Зак Галифанакис, Брус Гринууд, Луси Пънч, Рон Ливингстън и др.
  • 13:45
    "Как да разкараш гаджето за 10 дни" - комедия, романтичен (САЩ, Германия, 2003), режисьор - Доналд Петри, актьори - Кейт Хъдсън, Матю Макконъхи, Томас Ленън, Катрин Хан,  Адам Голдбърг, Майкал Мишел, Шалом Харлоу и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Барът" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 10:00
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:10
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Ние, мечоците
  • 08:36
    Ние, мечоците
  • 08:50
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
  • 08:35
    "Полуденница", хорър - драма, Чехия, 2016; реж. Иржи Садек, с Аня Гайслерова, Каролина Липовска, Даниела Коларова, Зденек Муша, Иржи Щребл, [15+]
  • 10:05
    "Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
  • 12:10
    "Чукайки на вратата на Дейв", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Бен Палмър, с Еди Марсан, Пол Ритър, Катрин Паркинсън, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 08:45
    "Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
  • 10:25
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 11:55
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    MainSail
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Пътят на любовта" - романтична драма с уч. на Йохана Кристине Гелер, Майкъл Фитц, Еда Леш, Йоц Ото и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7, 3 епизода
  • 10:50
    "Черна зора" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър-Фъргюсън, Джулиан Стоун и др. /п/
  • 12:50
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част
  • 14:50
    "Американска нинджа" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др.
Пълна програма
  • 07:30
    Оцеляване на предела: Малайзийски архипелаг
  • 08:30
    Двойно оцеляване: Хърватски корабокрушенец
  • 09:30
    Двойно оцеляване: Горящият остров
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: Как се прави: автомобили на мечтите: триколката на "Морган"
Пълна програма
  • 07:50
    Фабрика за храна: Епизод 4
  • 08:14
    Фабрика за храна: Епизод 5
  • 08:38
    Фабрика за храна: Епизод 6
  • 09:02
    Фабрика за храна: Епизод 7
Пълна програма
  • 08:00
    Джеси
  • 08:30
    Джеси
  • 08:55
    Коланимация
  • 09:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 08:00
    "Всичко за децата"
  • 08:30
    "Всичко за децата"
  • 09:00
    "Чудата наука"
  • 09:25
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, втори етап
  • 09:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 09:30
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 10:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, загрявка, директно
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, четвъртфинали
  • 09:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, втори етап
  • 10:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, четвъртфинали
  • 11:00
    Футбол: Пътя на краля, предаване за световното първенство
Пълна програма
  • 08:10
    Братски проекти, сезон 1, еп. 8
  • 08:35
    Дивото зове, сезон 1, еп. 1
  • 09:20
    Дивото зове, сезон 1, еп. 2
  • 10:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:50
    Pro Bull Riders
  • 08:40
    Pro Bull Riders
  • 09:30
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 10:20
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 07:45
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 20
  • 08:40
    Имало едно време - седми сезон, еп. 22
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 10
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 08:10
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 3
  • 09:10
    Втори шанс - първи сезон, еп. 3
  • 10:10
    Късметлията - първи сезон, еп. 1
  • 11:10
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Д-р Дулитъл 2", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 08:30
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 10:20
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 12:05
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
Пълна програма
  • 07:50
    Забранена история, сезон 1, еп. 3
  • 08:40
    Забранена история, сезон 1, еп. 4
  • 09:25
    Забранена история, сезон 1, еп. 5
  • 10:15
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Като каубой в стил "кунг-пао"
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Половин порция стриди
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стари номера, нови хубавини
  • 09:00
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
Пълна програма
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 08:10
    "Конни"
  • 08:35
    "Дот"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Дудбилу"
Пълна програма
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 07:00
    "Телма и Луиз" - драма / криминален със Сюзън Сарандън, Джина Дейвис, Харви Кайтел, Майкъл Мадсън.
  • 09:10
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 10:50
    "Шест степени на разделението" - драма / комедия/ с Уил Смит, Доналд Съдърланд, Стокард Чанинг, Йън МакКелън.
  • 12:40
    "Аванти!" - комедия / романтичен с Едуард Андрюс, Джак Лемън.
Пълна програма
  • 08:00
    Бившите и причините
  • 08:30
    Бившите и причините
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 08:00
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 08:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 09:30
    ZAYN: Hitlist
  • 10:00
    The 20 Biggest US Number Ones
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:20
    Дебели домашни любимци, сезон 1, еп. 1
  • 08:15
    Дебели домашни любимци, сезон 1, еп. 2
  • 09:10
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 10:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    Мръсна работа, еп. 4
  • 09:05
    Brain Games 3, еп. 1
  • 09:30
    Brain Games 3, еп. 2
  • 10:05
    Brain Games 3, еп. 3
Пълна програма
  • 07:25
    Невероятни животински селфита, еп. 1
  • 08:15
    Дивият Север, еп. 4
  • 09:05
    Дивият Север, еп. 3
  • 09:50
    Орлите, еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Боулинг: Уебър къп 2018, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 08:05
    "Свири хармонико любима!"
  • 08:45
    "Смешки. Нови приключения"
  • 09:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 09:40
    "Слово на пастора"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 07:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 08:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:05
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:25
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Италия, Серия А: Наполи - Удинезе
  • 10:00
    Италия, Серия А: Рома - Дженоа
  • 12:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Ювентус
  • 14:00
    Италия, Серия А: Лацио - Сампдория
Пълна програма
  • 07:15
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 08:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 10:00
    Вести
  • 10:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
Пълна програма
  • 06:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 09:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Награждаване на учители и дейци на културата в община Пазарджик
  • 10:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 6
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 7
  • 10:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 8
  • 11:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 9
Пълна програма
  • 08:00
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Да обиколим българските училища - Дупница
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 08:05
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
  • 09:45
    Земята на зомбитата, САЩ, екшън/приключенски/комедия/ужаси, 2009
  • 11:10
    Флиртология, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 12:45
    Пичове за пример, Германия,САЩ, комедия, 2008
Пълна програма
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Иван Манойлов" - 10 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 09:00
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
  • 10:00
    "Новото познание: Разговори с Бога" - I част, ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 08:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 17
  • 08:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 18
  • 09:00
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 9
  • 09:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 08:00
    Артур и минимоите 2 - Приключенски, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Люк Бесон, В ролите: Селена Гомес, Фреди Хаймор и Омар Си
  • 09:30
    Овцата Шон: Филмът - Анимация, Приключенски, Комедия, 2015, Режисьор: Марк Бъртън и Ричард Старзак, В ролите: Джъстин Флетчър, Джон Спаркс, Омид Джалили
  • 11:00
    Адел и проклятието на пирамидите - Екшън, Приключение, Фентъзи, 2010, Режисьор: Люк Бесон, В ролите: Луиз Бургун, Матйо Амалрик, Жил Льолюш
  • 12:30
    Чужденецът - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Ники Илиев, В ролите: Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер
Пълна програма
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Моето куче, твоето куче" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 07:35
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 08:25
    Малкълм - седми сезон, еп. 8
  • 08:55
    Малкълм - седми сезон, еп. 9
  • 09:20
    Малкълм - седми сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:00
    DESIGNERS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    HAIRSTYLES
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 1 и 2 еп.
  • 09:30
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 4 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 1025 и 1026 еп.
  • 11:10
    "Необичайна медицина" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
Пълна програма
  • 08:00
    Я и моя собака
  • 08:25
    Охота в Удмуртии
  • 08:55
    Сомы Европы
  • 09:25
    Охотник-одиночка
Пълна програма
  • 07:20
    "Приказка за вълшебната рибка" - семеен филм с уч. на Лекси Джованьоли, Робърт Карадин, Мартин Клеба и др. /п/
  • 09:20
    "Наследникът" - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др.
  • 11:20
    "Агент Коди Банкс" - приключенски екшън с уч. на Франки Мюниц, Хилари Дъф, Андрю Франсис, Синтия Стивънсън, Арнолд Вослу, Кейт Дейвид и др. /п/
  • 13:20
    "Хъни" - музикален с уч. на Джесика Алба, Меки Файфър, Джой Брайънт, Дейвид Москоу, Лонет Маккий и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate Survival: Patagonia 2
  • 08:30
    Ultimate Survival: Siberia 1
  • 09:15
    Ultimate Survival: Siberia - Part 2
  • 10:00
    Ultimate Survival: Man Vs Wild: Bear Eats
Пълна програма
  • 07:50
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:25
    Regal Academy
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, втори етап
  • 09:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 09:30
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 10:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, загрявка, директно
Пълна програма
  • 07:00
    "Д-р Дулитъл 2", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 08:30
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 10:20
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 12:05
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:25
    PJ Masks
  • 08:30
    Doc McStuffins
  • 09:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:25
    Regal Academy
Пълна програма
  • 07:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 07:25
    Grave Secrets: Her Mother's Secrets
  • 08:15
    Grave Secrets: A Curve In The Road
  • 09:10
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Newlywed Murder
  • 10:05
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Copycat Killer
Пълна програма
  • 07:55
    The Contenders: Russia 2018: Egypt
  • 08:20
    The Contenders: Russia 2018: Uruguay
  • 08:50
    Top: Tattoos
  • 09:15
    The Contenders: Russia 2018: Switzerland
Пълна програма
  • 07:50
    Madfin Shark Series
  • 08:15
    Madfin Shark Series
  • 08:35
    Madfin Shark Series
  • 09:00
    Dropped
Пълна програма
  • 08:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Като каубой в стил "кунг-пао"
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Половин порция стриди
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стари номера, нови хубавини
  • 09:00
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
Пълна програма
  • 08:05
    Brain Games 3, еп. 1
  • 08:30
    Brain Games 3, еп. 2
  • 09:05
    Brain Games 3, еп. 3
  • 09:30
    Brain Games 3, еп. 4
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Богатствата на България" - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 20, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 32, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 08:05
    Бягство от полигамията: Йоланда
  • 08:50
    Сатанински жени: Дана Сю Грей
  • 09:35
    Първите 48 часа: Съседката
  • 10:30
    Първите 48 часа: На самотно място
Пълна програма
  • 06:55
    Легендите "Хейло"
  • 09:10
    Моят брат е идиот
  • 11:00
    Тайният смях на жените
  • 13:00
    Танци по време на Лунаса
Пълна програма
  • 08:05
    "Играй, гармонь любимая!"
  • 08:45
    "Смешарики. Новые приключения"
  • 09:00
    "Умницы и умники" (12+)
  • 09:40
    "Слово пастыря"
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
Пълна програма
  • 06:10
    Чокнутая
  • 09:20
    Живые истории
  • 10:00
    По секрету всему свету
  • 10:20
    Пятеро на одного
Пълна програма
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 08:09
    Ramming Rebecca (18+)
  • 08:35
    Anal Tutor (18+)
  • 09:00
    No Distractions (18+)
  • 09:20
    All Grown Up II (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (WTA International)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:20
    Борсова информация
  • 08:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
  • 09:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 10:00
    IMMORTAL SHADOWS
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E11
Пълна програма
  • 08:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    WUSHU Championship
  • 08:25
    Taekwondo
  • 08:50
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 08:00
    Action Sports Plus Special
  • 08:30
    The Azores Experience Vol. I
  • 09:00
    New Pollution
  • 09:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    "Музеите на Америка" - документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    La Boheme by Puccini
  • 11:30
    Young People's Concerts: Two Ballet Birds
  • 12:25
    Leonard Bernstein conducts The Unanswered Question by Ives
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Пирин - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 5-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - I и II четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (WTA International)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Канада, повторение
  • 10:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 8-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 08:15
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 09:10
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийство на младоженка
  • 10:05
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убиецът-имитатор
Пълна програма
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 09:00
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
  • 10:50
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 12:15
    "Приказките на Маша І, 19 - 22 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 09:05
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 10:45
    "Шоуто на Джон Оливър V, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 11:20
    "Съвременно семейство IX, 20 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хари Дийн Стантън, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Песента на русалките (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:10
    Пес Парул
  • 08:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:05
    Искрица и Сияйница
  • 09:30
    Dora and Friends
Пълна програма
  • 08:00
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 22, Испания, исторически/драма, 2011
  • 08:45
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 23, Испания, исторически/драма, 2011
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 24, Испания, исторически/драма, 2011
  • 10:15
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 25, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 07:15
    Войната в "Роял палас"
  • 09:00
    Пиу!
  • 10:20
    Фин
  • 11:50
    Синът на Дракона, част 1
Пълна програма
  • 07:35
    Ангелите от Ийст Енд
  • 08:55
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 10:20
    Нова Година
  • 11:50
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 07:50
    Скаутско приключение
  • 09:15
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 10:45
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 12:15
    Писмо до краля
Пълна програма
  • 07:00
    Trumbo
  • 08:35
    Yallah! Underground
  • 10:00
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 11:00
    Warriors
Пълна програма
  • 08:00
    World Surf League 2017
  • 09:00
    Orchard Enterprises Films 3: Moto 6 The Movie
  • 10:00
    World Surf League 2017
  • 11:00
    The Outdoor Sports Show S18
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 08:25
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
Fox Channel 08:25
Последният човек на Земята - втори сезон, еп. 1
e-kids 08:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Viasat History 08:30
Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:50
Тенис: Арина Сабаленка - Яфан Уан (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 09:00
Конен спорт: Хонг Конг Мастърс, втори ден, директно
Eurosport HD 09:00
Конен спорт: Хонг Конг Мастърс, втори ден, директно
Film Plus 09:00
Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 09:30
История за цяла една нация: Англия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 08:15
"Смъртта й прилича" - фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др.
HBO 2 08:30
"Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [All+]
Хоби ТВ 08:30
Риболовен филм
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
FilmBox Extra 08:35
Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}