ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:25
    Животни по пижами анимационен филм/п/
  • 07:50
    Телепазарен прозорец
  • 08:05
    Сафарито на Скаут тв филм/п/
  • 08:30
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
Пълна програма
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 07:30
    Другото лице на Елизабет Тейлър - филм
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Състезанието на живота им - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 08:35
    Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 09:30
    Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 10:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:25
    Правосъдие в горите на Мейн: Близки срещи с диви животни
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Бразилия: спасяването на тамарините
  • 09:10
    Експедициите на Джеф Коруин: Венецуела: операция "Анаконда"
  • 10:05
    Експедициите на Джеф Коруин: Къде е Джеф?
Пълна програма
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна вяра и култура
  • 10:45
    "Българският принос" - документален филм
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:20
    "Шехерезада: Приказки от 1001 нощ" - анимационен сериал
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:45
    Пиксел Пинки 2 анимационен филм
  • 08:35
    Животни по пижами анимационен сериал
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от Благоевград
  • 10:30
    Български уроци - аз уча български /п/
Пълна програма
  • 07:38
    Pat the Dog
  • 07:50
    The HAPPOS Family
  • 07:55
    Wacky Races
  • 08:06
    Wacky Races
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Супергърл" - сериал, с.1, еп. 16-18
  • 10:45
    "Човек отвътре" - трилър, драма (САЩ, 2006), режисьор - Спайк Лий, актьори - Крисотофър Плъмър,  Клайв Оуен, Джоди Фостър, Уилям Дефо, Карлос Андрес Гомез, Дензъл Уошингтън и др.
  • 13:15
    "В окото на бурята" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьор - Стивън Куейл, актьори - Ричард Армитаж, Сара Уейн Келис, Мат Уолш, Макс Дийкън, Нейтън Крес, Арлен Ескарпета, Джеръми Съмптър, Скот Лорънс, Кайл Дейвис и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Модна къща "Версаче" - биографичен, драма (Канада, 2013), режисьор - Сара Шугърман, актьори - Ракел Уелч, Джина Гершон, Енрико Колантони, Колм Феоре, Алекс Картър и др.
  • 08:00
    "Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол" - комедия (Русия, 2015), режисьор -  Максим Свешников, актьори - Ян Цапник, Андрей Мерзликин, Лера Стреляева, Галина Коньшина и др.
  • 09:45
    "Тайни" - трилър (Канада, 2014) , режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Кейтлн Търнър, Тамара Дуарте, Ники Айкокс и др.
  • 11:30
    "Безушко и Двуушка" -анимация (Германия, 2013), сценарист - Клаус Баумгарт, режисьори - Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.5
  • 08:00
    "Барът" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 10:00
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 07:00
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 08:40
    "Обществен враг", драма, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
  • 10:55
    "Театърът представя III - Нощна смяна", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Брус Гудисън, с Даниел Мейс, Ашли Уолтърс, Скарлет Алис Джонсън, Риа Змитрович, Тед Райли, [12+]
  • 11:20
    "Безделници", комедия, Италия, 2017; реж. Франческа Аркибуджи, с Клаудио Бисио, Гадо Бакини, Коки Понцони, Антония Трупо, Джиджио Алберти, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 08:40
    "Уату уоти: Всички ние", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Катя Бенрат, с Аделин Вайриму, Абдивали Фара, Баркхад Абдирахман, Чарлз Каруми, Фейсал Ахмед, [15+]
  • 09:05
    "Гибор отива на война", комедия, Канада, 2015; реж. Филип Фалардю, с Патрик Хуард, Сюзан Клемон, Ирденс Екзантюз, Клемон Дюфрен-Делиер, Соня Корду, [12+]
  • 10:50
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    Talk Asia
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:15
    Marketplace Africa
  • 08:30
    Living Golf
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Не без дъщерите ми" - драма с уч. на Харди Круджър Младши, Софи Шут, Катя Щудт, Хана Хьопнер и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 8, 2 епизода
  • 10:30
    "Истинско престъпление" - криминална драма с уч. на Клинт Истууд, Джеймс Уудс, Исая Уошингтън, Денис Лиъри, Лисагай Хамилтън, Даян Венора и др. /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., II част
Пълна програма
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Труден избор
  • 08:30
    Австралийски железници: Епизод 8
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Хотрод от 1957
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: Мазерати Куатропорте
Пълна програма
  • 07:26
    Идващият свят: Автомобилите на бъдещето
  • 08:14
    Идващият свят: Метрото на бъдещето
  • 09:02
    Идващият свят: Полетите на бъдещето
  • 09:50
    Идващият свят: Корабите на бъдещето
Пълна програма
  • 06:55
    Светът на наследниците
  • 08:00
    Джеси
  • 08:30
    Джеси
  • 08:55
    Коланимация
Пълна програма
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Всичко за децата"
  • 08:30
    "Всичко за децата"
  • 09:00
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
Пълна програма
  • 04:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия
  • 16:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, полуфинали
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал, директно
  • 19:00
    Конен спорт: Тур на шампионите в Кашкайш
Пълна програма
  • 07:30
    Европейски рали шампионат: Рали Кипър, първи ден
  • 08:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, полуфинали
  • 09:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, трети етап
  • 10:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, полуфинали
Пълна програма
  • 07:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 5
  • 07:50
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 6
  • 08:40
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 11
  • 09:25
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 13
Пълна програма
  • 07:25
    Fantasy Factory Season 3
  • 07:50
    Pro Bull Riders
  • 08:40
    Pro Bull Riders
  • 09:30
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:30
    Джада вкъщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
Пълна програма
  • 07:45
    Скандал - пети сезон, еп. 2
  • 08:40
    Игра на лъжи - първи сезон, еп. 10
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 13
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 07:40
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 10
  • 08:10
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 4
  • 09:10
    Втори шанс - първи сезон, еп. 4
  • 10:10
    Късметлията - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [12+]
  • 08:45
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 10:15
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 12:35
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
Пълна програма
  • 07:10
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 4
  • 08:00
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 5
  • 08:45
    Селцето, сезон 2, еп. 4
  • 09:50
    Селцето, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 07:40
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
Пълна програма
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 08:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 70 еп.
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 07:25
    "Кайю"
  • 08:05
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:10
    "Конни"
  • 08:35
    "Дот"
Пълна програма
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:00
    "Светлината на блуждаещия огън" - драма / семеен с Лесли Нилсън, Типи Хедрен, Фей Грант, Лара Паркър.
  • 08:35
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
  • 10:10
    "Братовчедът от Америка" - биографичен филм / драма с Маргарет Лангрик, Джон Уайлдман.
  • 11:40
    "С рокаджии на път" - комедия / мюзикъл с Мийт Лоуф, Каки Хънтър, Арт Карни, Дебора Хари, Алис Купър.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Бившите и причините
  • 08:30
    Бившите и причините
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 08:20
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 08:45
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:20
    Дебели домашни любимци, сезон 1, еп. 4
  • 08:15
    Дебели домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 09:10
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 09:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:05
    Мистерията на хималайските мумии, еп. 1
  • 08:00
    Забранената гробница на Чингис Хан, еп. 1
  • 09:00
    От люлката до гроба, еп. 1
  • 11:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 07:25
    Битка за прайда, еп. 1
  • 08:15
    Дивата Индонезия, еп. 3
  • 09:05
    Човек срещу природа, еп. 1
  • 09:30
    Човек срещу природа, еп. 6
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Боулинг: Уебър къп 2018, втори ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 07:30
    "Смешки. ПИН-код"
  • 07:55
    "Часовият"
  • 08:25
    "Здраве"
  • 09:25
    "Познай мелодията"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:25
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:45
    "Малколм" - сериал
  • 09:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Наполи
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Верона
  • 12:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Болоня
Пълна програма
  • 06:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:05
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:00
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 13:00
    "Най-страхотните телевизионни моменти в света" - повторение
Пълна програма
  • 07:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 08:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 10:00
    Вести
  • 10:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 05:35
    "Версия Пеликан: Die Akte" - полит трилър, U, 1993
  • 08:00
    "Die Fahnder" - доку-поредица
  • 09:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:45
    "Изведнъж беден, изведнъж богат" - доку поредица
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:30
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:00
    Малки хора - свят голям: Играта започва!
  • 08:00
    Малки хора - свят голям: Завинаги млад
  • 09:00
    Нашето малко семейство: Семейство Хамил превземат Вашингтон
  • 09:30
    Нашето малко семейство: Близнаците навършват три
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия Версилия
  • 08:00
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Крепостта Цари Мали Град
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:45
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 09:40
    Джурасик парк, САЩ, екшън/приключенски/фантастика/трилър, 1993
  • 11:45
    Изгубеният свят: Джурасик парк, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 1997
  • 13:50
    Джурасик парк III, САЩ, приключенски/фентъзи/трилър, 2001
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си поп арт почитател?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Класически коли" - 6 еп., документална поредица
  • 09:30
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
Пълна програма
  • 07:25
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 12
  • 08:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване, еп. 1
  • 09:00
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 11
  • 09:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 12
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 08:00
    Артур и минимоите 3 - Приключенски, Семеен, Фентъзи, 2010, Режисьор: Люк Бесон, В ролите: Миа Фароу, Фреди Хаймор, Пени Балфур, Роналд Крауфорд, Робърт Стантън, Рон Крауфорд
  • 09:30
    Кунг-Фу Панда - Анимация, Екшън, Приключенски, 2008, Режисьор: Марк Осбърн, Джон Стивънсън, В ролите: Джак Блек, Иън Макшейн, Анджелина Джоли
  • 11:00
    Дечищата - Комедия, 2013, Режисьор: Антони Марсиано , В ролите: Ален Шаба, Макс Бублил, Сандрин Киберлейн, Мелани Берние, Ари Елмале, Елиза Седнауи, Елбан Ленуар, Франсоа Дюнойе, Никола Бриансон, Мелюзина Маянс, Жан-Филип Пюмартен, Грегоар Боне, Себастиен
Пълна програма
  • 06:25
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:10
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:35
    От местопрестъплението: Маями, еп. 9
  • 08:25
    Малкълм - седми сезон, еп. 12
  • 08:55
    Малкълм - седми сезон, еп. 13
  • 09:25
    Малкълм - седми сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 95 и 96 еп.
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 3 и 4 еп.
  • 09:30
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 5 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 1027 и 1028 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
  • 10:30
    новини
Пълна програма
  • 07:20
    Трофеи
  • 07:50
    Следопыт
  • 08:00
    По рекам России
  • 08:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 07:30
    "Баба е богата" - комедия с уч. на Франк Уейли, Марион Рос, Кристин Елис, Кийт Карадайн, Дейвид Делуис и др.
  • 09:30
    "Пеещото кутре" - семеен филм с уч. на Джед Рийс, Джордж Нюбърн, Том Евърет Скот, Кейтлин Махер, Дейвид Делуис, Джон Раценбергер и др.
  • 11:30
    "Агент Коди Банкс: Дестинация Лондон" - приключенски екшън с уч. на Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др. /п/
  • 13:30
    "Хъни 2" - музикален с уч. на Катерина Греъм, Ранди Уейн, Сейшел Габриел, Лонет Маккий и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Treehouse Masters: Meditating Maple
  • 08:30
    Treehouse Masters: Treetop Candy Kitchen
  • 09:15
    Treehouse Masters: The Coolest Treehouse Ever Built
  • 10:00
    Treehouse Masters: Treehive Beehive
Пълна програма
  • 07:25
    Човек, огън, храна
  • 07:50
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 04:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия
  • 16:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, полуфинали
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал, директно
  • 19:00
    Конен спорт: Тур на шампионите в Кашкайш
Пълна програма
  • 07:00
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [12+]
  • 08:45
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 10:15
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 12:35
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:25
    PJ Masks
  • 08:30
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 07:40
    Пламъчко и Машините
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 07:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 07:25
    Shadow of Doubt: The Lawyer, The Dancer, And The Hitman
  • 08:15
    Shadow of Doubt: Right Place, Wrong Time
  • 09:10
    Shadow of Doubt: The Doctor Is Out
  • 10:05
    Shadow of Doubt: Mergers And Inquisitions
Пълна програма
  • 07:25
    Ultimate Clash: Fangio vs Alonso
  • 07:56
    In the Name of Good: Nigel Mansell
  • 08:20
    Rising Star: Josh Hill
  • 08:50
    Top: Euro Players' WAGs
Пълна програма
  • 07:30
    Madfin Shark Series
  • 07:50
    Madfin Shark Series
  • 08:15
    Madfin Shark Series
  • 08:35
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 07:40
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
Пълна програма
  • 07:00
    Забранената гробница на Чингис Хан, еп. 1
  • 08:00
    От люлката до гроба, еп. 1
  • 10:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 16
  • 10:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 6, драма, САЩ, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 07:20
    Бягство от полигамията: Тревоги за мама
  • 08:05
    Бягство от полигамията: Не без дъщеря ми
  • 08:50
    Убих най-добрия си приятел: Майки от Мисисипи
  • 09:35
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Дрю Питърсън
Пълна програма
  • 06:50
    Ото е носорог
  • 08:30
    Рай
  • 10:15
    Церемонията
  • 12:05
    Противообществено
Пълна програма
  • 07:30
    "Смешарики. ПИН-код"
  • 07:55
    "Часовой" (12+)
  • 08:25
    "Здоровье" (16+)
  • 09:25
    "Угадай мелодию" (12+)
Пълна програма
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 06:00
    Перекаты судьбы. Х/ф
  • 09:15
    Сам себе режиссер
  • 09:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 10:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:46
    Blow Job On The Balcony (18+)
  • 08:11
    Slutty American Fucked By UK Copper (18+)
  • 08:34
    ZZ Lemonade: Dani Daniels (18+)
  • 09:00
    Trading Sides: Part 1 (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (WTA International)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 4
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    HUMANIMA - ON THE COUGAR'S TRAIL
Пълна програма
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    WUSHU Championship
  • 08:40
    Taekwondo
Пълна програма
  • 07:30
    Radical Times Southern California
  • 07:50
    Radical Times in Hawaii
  • 07:53
    Radical Times in Hawaii 2
  • 08:00
    Total Fight Masters of Freestyle
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Grands Motets by du Mont with the Ensemble Correspondance
  • 10:45
    Sacred Music for Louis XIV: Charpentier, Du Mont, Robert
  • 12:10
    Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:55
    Тенис: Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес - Андрей Василевски/Ханс Подлипник-Кастийо (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    "Най - добри спасявания в Ла Лига" - спортно предаване
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 04:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Кливланд Кавалиърс, седми финален мач от НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Сянка на съмнение: Адвокатът, танцьорът и убиецът
  • 08:15
    Сянка на съмнение: На правилното място в неподходящия момент
  • 09:10
    Сянка на съмнение: Убитият лекар
  • 10:05
    Сянка на съмнение: Сливания и разследвания
Пълна програма
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:30
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 08:00
    "Приказките на Маша І, 11 - 14 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 08:30
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 09:55
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 09:10
    "Филми и звезди Х, 21 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 09:40
    "Вземи ме с щурм", екшън - комедия, Франция, 2016; реж. Дани Буун, с Алис Пол, Дани Буун, Мишел Бланк, Иван Атал, Сабине Азема, [15+]
  • 11:25
    "Криптон I, 2 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийрън Донъли, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Обратен ход (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    По следите на легендите (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:10
    Пес Парул
  • 08:40
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 07:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 8, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 07:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 08:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 10, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 06:15
    Мюмю
  • 07:50
    Бубонашествие
  • 09:15
    Мечо Пух
  • 10:10
    Хайди, еп.13
Пълна програма
  • 07:10
    Проект "Динозавър"
  • 08:30
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 09:45
    Фин
  • 11:15
    Специална доставка
Пълна програма
  • 07:40
    Жаби и жабчета
  • 08:55
    Пипи бяга от вкъщи
  • 10:30
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 11:55
    Сянката на Пени
Пълна програма
  • 07:00
    Kumiko, The Treasure Hunter
  • 08:45
    Prince
  • 10:00
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 11:00
    Sweet Night
Пълна програма
  • 07:30
    FIM Speedway Grand Prix 2017
  • 08:30
    FIM Cross Country Rally World Championship S17
  • 09:00
    G Series Ice Race 2018
  • 09:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}