ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Коста Рика - Сърбия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Германия - Мексико, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 15:00
    "Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Франция,  Великобритания,  Ирландия, 2001), режисьор - Шарън Магуайър, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джеймс Калис, Сали Филипс,  Джим Броудбент, Джема Джоунс, Шърли Хендерсън, Ембет Дей
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 14:15
    "Любов под звездите" (премиера) - с уч. на Ашли Нюброу, Уес Браун, Джейда Лили Милър, Бари Бостуик, Челън Симънс и др.
  • 16:00
    "Аз обичам България" - забавно предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 16:30
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
Пълна програма
  • 15:30
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 15:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 16:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 17:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 18:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейство Джао: Деца на килограм
  • 16:03
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
  • 16:30
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 2)
  • 16:58
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 1)
Пълна програма
  • 15:10
    Концерт народна музика
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    RT в българския ефир
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 14:20
    "И тогава дойде Люси" - драма, ФРГ, 2011
  • 15:50
    "Любов във фиорда" - мелодрама, ФРГ, 2013
  • 17:15
    Новини
  • 17:20
    "Хотелът мечта: Малайзия" - забавна поредица, ФРГ, 2009
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 15:30
    50 години Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство - Пловдив концерт /2014 г./
  • 17:05
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/
  • 17:35
    Хрътката 2 сериен тв филм /3 епизод/ (12)
  • 18:30
    Спорт ТОТО
Пълна програма
  • 15:00
    Ретро спорт Успехите на Румяна Нейкова
  • 16:00
    Бразди /п/
  • 16:30
    Денят започва с Георги Любенов
  • 18:15
    Афиш културно-информационно предаване
Пълна програма
  • 15:35
    My Knight and Me
  • 15:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:00
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:20
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Библиотекарите" сериал, с.4 , еп. 1,2
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Супер коли" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 15:15
    "Мобилна връзка" - трилър (САЩ, 2004), режисьор - Дейвид Елис, актьори - Ким Бейсинджър, Джейсън Стейтъм, Крис Евънс, Уилям Мейси, Ерик Олсън и др.
  • 17:15
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
  • 19:15
    "Фантастичната четворка и Сребърният сърфис" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007), режисьор - Тим Стори, актьори - Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън,  Лорънс Фишбърн и др.
  • 21:00
    "Стрелецът" - екшън, драма, криминален (Испания, Великобритания, 2015), режисьор - Пиер Морел, актьори - Шон Пен, Жасмин Тринка, Хавиер Бардем,  Рей Уинстън,  Марк Райлънс, Идрис Елба и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "Приятели" - сериал
  • 16:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 17:30
    "Щурите съседи" - сериал
  • 20:30
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
Пълна програма
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "На среща с непознат: Австралия" - рриалити шоу
  • 17:00
    "Топ модели" - риалити шоу
  • 18:00
    "Смени жената" - семейно реалити
Пълна програма
  • 15:30
    Време за приключения
  • 15:45
    Време за приключения
  • 15:55
    Време за приключения
  • 16:10
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 15:05
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 17:05
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 18:45
    "Обществен враг", драма, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
  • 21:00
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
  • 16:35
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
  • 18:10
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 19:45
    "Гибор отива на война", комедия, Канада, 2015; реж. Филип Фалардю, с Патрик Хуард, Сюзан Клемон, Ирденс Екзантюз, Клемон Дюфрен-Делиер, Соня Корду, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    World Sport
Пълна програма
  • 14:00
    "Пътуване в спомените" - романтичен филм с уч. на Хенриете Рихтер-Рьол, Рудолф Ковалски, Гудрун Ландгребе, Патрик Раполд и др.
  • 16:00
    "Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 18:00
    "Горчиво и сладко" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 20:00
    "Любовта не се купува" - романтичен филм с уч. на Аделайд Кейн, Бен Холингсуърт, Джеймс Ремар и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Завръщане в бъдещето II" - екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Леа Томпсън, Били Зейн, Елизабет Шу, Томас Ф.Уилсън и др. /п/
  • 17:50
    "Отвлечен" - екшън-трилър с уч. на Алфред Молина, Сигорни Уивър, Дензъл Уитакър, Тейлър Лаутнър, Мария Бело, Лили Колинс и др. /п/
  • 20:00
    "Сърцето на дракона: Ново начало" - приключенски екшън с уч. на Кристофър Мастерсън, Рона Фигероа, Хари ван Горкъм, Мат Хики, Хенри О и др.
  • 21:45
    "Ангелите на Чарли" - екшън с уч. на Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, Кели Линч и др.
Пълна програма
  • 15:30
    Аукционни войни в Канада: Побръкани от жегата
  • 16:00
    Аукционни войни в Канада: Епизод 11
  • 16:30
    Аукционни войни в Канада: Епизод 12
  • 17:00
    Мега влакове: Австралия - трансконтиненталният влак
Пълна програма
  • 15:26
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Загадката на черните дупки
  • 16:14
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Отвъд тъмнината
  • 17:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли Създател?
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли живот след смъртта?
Пълна програма
  • 15:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:25
    Коланимация
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:40
    "Чудата наука"
  • 16:05
    "Изглежда супер"
  • 16:25
    "Уголемена наука"
  • 16:45
    "Кой е?"
Пълна програма
  • 15:30
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 16:00
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Куче в джобче - 2 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 04:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия
  • 16:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, полуфинали
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал, директно
  • 19:00
    Конен спорт: Тур на шампионите в Кашкайш
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап, директно
  • 16:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, четвърти етап, директно
  • 17:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия, директно
  • 20:15
    Британски Супербайк шампионат: Състезание в Снетертън
Пълна програма
  • 15:20
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 13
  • 15:45
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 14
  • 16:10
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
  • 17:05
    Големият див север, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 16:10
    X Games - Aspen
  • 17:00
    X Games - Aspen
  • 17:50
    X-Traordinary
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Живот в чужбина
  • 16:00
    Ловци на къщи
  • 16:30
    Ловци на къщи
  • 17:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 15:10
    Наръчник за разведени - втори сезон, еп. 1
  • 16:05
    Неустоими измамници - втори сезон, еп. 1
  • 17:00
    Нови в квартала, еп. 3
  • 17:30
    Нови в квартала, еп. 4
Пълна програма
  • 15:15
    Съдия-следовател - втори сезон, еп. 9
  • 16:15
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 4
  • 17:15
    Втори шанс - първи сезон, еп. 4
  • 18:15
    Късметлията - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:45
    "Между шамарите", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричи Кийн, с Aйс Кюб, Чарли Дей, Трейси Морган, Джилиан Бел, Дийн Норис, [15+]
  • 16:15
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 18:35
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 21:00
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 15:35
    Забранена история, сезон 5, еп. 2
  • 16:25
    Кройката на времето, сезон 1, еп. 3
  • 16:55
    Приказки от кралския гардероб,
  • 17:50
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 14:55
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Предателство
  • 15:50
    Изковани в огъня: Рицарите тамплиери
  • 16:45
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
  • 17:40
    Изковани в огъня: Викингска тема
Пълна програма
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 70 еп.
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 77 еп. /п/
  • 18:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 15:20
    "Анджелина балерина"
  • 15:50
    "Кипър"
  • 16:10
    "Томас и приятели"
  • 16:25
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 15:30
    "Коктейл" с Деси Жаблянова - /п/
  • 16:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 16:25
    Телемаркет
  • 16:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 14:50
    "Суматоха в Холивуд" - комедия с Робърт Таунсенд, Крейг Р. Джонсън, Хелън Мартин, Старлета Дюбоа.
  • 16:10
    "Моите, твоите и нашите" (1968) - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 18:00
    "Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Кели Престън.
  • 19:35
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
Пълна програма
  • 15:00
    (Live) FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 16:00
    THE ALLAN MC NISH SELECTION
  • 16:15
    FORMULA E STREET RACERS
  • 16:45
    THE ALLAN MC NISH SELECTION
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 16:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 17:00
    Фактор страх
  • 18:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 15:30
    Dua Lipa: Hitlist
  • 16:00
    Ariana Vs Nicki Vs Camila! Top 20
  • 17:30
    MTV Asks Jess Glynne
  • 18:00
    Matt Terry's Fiesta Latina
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 15:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 12
  • 16:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 17:00
    Един ден в дивата природа, сезон 1, еп. 3
  • 17:55
    Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 16:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 6
  • 17:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 5
  • 18:00
    Командна верига, еп. 1
Пълна програма
  • 15:30
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 16:20
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 17:05
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 18:00
    Дивият Йелоустоун: Огън и лед, еп. 1
Пълна програма
  • 14:30
    Боулинг: Уебър къп 2018, трети ден, първа сесия, директно
  • 18:30
    Обзор на сезона във френската Лига 1 (2017-18), повторение
  • 19:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:00
    Боулинг: Уебър къп 2018, трети ден, втора сесия, директно
Пълна програма
  • 15:25
    Гала концерт. Звезди от световната сцены в поддръжка на СП по футбол 2018. На живо от Червения площад
  • 17:20
    "Призвание". Награда за най-добрите лекари в Русия
  • 19:10
    Спортен филм "Кутийка"
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 15:20
    "Загубенячка: Duff - Hast du keine, bist du eine" - комедия, U, 2015
  • 17:10
    "Фантастичната четворка и сребърният сърфист" - филм по комикс, U, 2007
  • 18:55
    Новини
  • 19:05
    "Галилей 360°" - научен журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Рома - Ювентус
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - Фиорентина
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Верона
  • 20:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 13:00
    "Най-страхотните телевизионни моменти в света" - повторение
  • 16:45
    "100-те най-забавни изживявания със скъпото семейство" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 17:20
    "Бялата гвардия"
  • 18:50
    "Културната революция"
  • 19:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
Пълна програма
  • 13:50
    "111 страхотни хлапета: Най-забавните деца в света!" - шоу
  • 15:50
    "Бандата на Оушън " - гангстерска комедия, U, 2001
  • 18:05
    "Мегаум" - анимация, U, 2010
  • 19:55
    "Юлия Лайчик издирва: Обади се!" - репортаж
Пълна програма
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо"
  • 17:00
    ""Чудесата на Родопите" - док.филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 15:30
    TOGGO SERIEN WM 2018
  • 16:40
    Die Tom und Jerry Show
  • 17:00
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 17:25
    Angelo!
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят : Смешковци
  • 16:00
    Холивудски знаменитости: Еди Мърфи
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 17:00
    Музикален спектакъл " Децата са цветята"-с участието на деца от детските градини в община Велинград
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 15:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 2
  • 16:00
    Най-взискателните булки: Епизод 5
  • 17:00
    Най-взискателните булки: Епизод 6
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Бенелюкс: Епизод 5
Пълна програма
  • 15:30
    Песента на Монголия
  • 16:00
    Оброчището във Ветрен
  • 16:30
    Старинен Созопол
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
Пълна програма
  • 15:30
    Купувачи на лодки
  • 16:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 17:00
    Кралете на басейните
  • 17:30
    Кралете на басейните
Пълна програма
  • 15:30
    Купувачи на лодки
  • 16:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 17:00
    Кралете на басейните
  • 17:30
    Кралете на басейните
Пълна програма
  • 15:20
    Мама мия, Германия, Великобритания, САЩ, комедия/мюзикъл/романтичен, 2008
  • 17:10
    Изкуплението Шоушенк, САЩ, Криминален/драма, 1994
  • 19:30
    Плачът на слънцето, САЩ, екшън/драма/трилър, 2003
  • 21:30
    Играта, САЩ, екшън/драма/трилър, 1997
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 12
  • 16:00
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване, еп. 13
  • 16:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване, еп. 1
  • 17:00
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 13:00
    Лятна любов: Топ 50
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 14:00
    Норбит - Комедия, Драма , Романтичен, 2007, Режисьор: Браян Робинс, В ролите: Еди Мърфи, Танди Нютън, Тери Крюз
  • 16:00
    Циркът на кошмарите: Чиракът на вампира - Екшън, Приключенски, Фентъзи, 2009, Режисьор: Пол Уайц, В ролите: Крис Масолия, Джон С. Райли, Салма Хайек
  • 18:00
    Всеки казва обичам те - Комедия, Музикален, Романтичен, 1996, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Лукас Хаас, Били Кръдъп, Дрю Баримор, Джулия Робъртс, Едуард Нортън, Уди Алън, Тим Рот, Натали Портман
  • 20:00
    Анаполис - Драма, 2006, Режисьор: Джъстин Лин, В ролите: Джеймс Франко, Джордана Брустър
Пълна програма
  • 06:25
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:10
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    Здравословен живот /п/
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
Пълна програма
  • 14:20
    Школа за герои - игрален филм
  • 16:15
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 21
  • 16:45
    Малкълм - седми сезон, еп. 16
  • 17:10
    Малкълм - седми сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 16-110 еп.
  • 16:35
    "Съдебни медици" - 9 еп.
  • 17:00
    "Да замиташ след звездите"- 7 и 8 еп.
  • 18:40
    "Дневниците на надзорника" - 8 еп.
Пълна програма
  • 15:35
    прогноза за времето и спорт
  • 16:00
    Новини
  • 16:05
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Сомы Европы
  • 15:55
    Охотник-одиночка
  • 16:20
    Как охотились наши деды
  • 16:50
    Рыболов-эксперт
Пълна програма
  • 13:30
    "Хъни 2" - музикален с уч. на Катерина Греъм, Ранди Уейн, Сейшел Габриел, Лонет Маккий и др.
  • 15:50
    "Белият зъб: Митът за белия вълк" - приключенски с уч. на Скот Беърстоу, Алфред Молина, Шармейн Крейг, Ал Харингтън, Антъни Руивайвър, Виктория Расимо и др. /п/
  • 18:00
    "Не така, брат!" - сериал, 4 епизода
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:15
    Ultimate Survival: Patagonia 2
  • 16:00
    Ultimate Survival: Siberia 1
  • 16:45
    Ultimate Survival: Siberia - Part 2
  • 17:30
    Ultimate Survival: Man Vs Wild: Bear Eats
Пълна програма
  • 15:00
    Режи!
  • 16:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 16:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 16:00
    Като Вещиците
  • 16:25
    Като Вещиците
  • 16:55
    Като Вещиците
Пълна програма
  • 04:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия
  • 16:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, полуфинали
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал, директно
  • 19:00
    Конен спорт: Тур на шампионите в Кашкайш
Пълна програма
  • 14:45
    "Между шамарите", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричи Кийн, с Aйс Кюб, Чарли Дей, Трейси Морган, Джилиан Бел, Дийн Норис, [15+]
  • 16:15
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 18:35
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 21:00
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:00
    Goldie & Bear
  • 16:30
    PJ Masks
  • 17:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 15:35
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 16:00
    Като Вещиците
  • 16:25
    Като Вещиците
  • 16:55
    Като Вещиците
Пълна програма
  • 07:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 15:35
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
  • 16:30
    Grave Secrets: Her Mother's Secrets
  • 17:25
    Grave Secrets: A Curve In The Road
  • 18:20
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Newlywed Murder
Пълна програма
  • 15:40
    The Contenders: Russia 2018: Uruguay
  • 16:05
    Top: Best Coaches
  • 16:30
    The Contenders: Russia 2018: Iran
  • 17:00
    The Truth About...: Golf
Пълна програма
  • 15:00
    Major League Fishing
  • 16:30
    Madfin Shark Series
  • 16:50
    Madfin Shark Series
  • 17:15
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 14:55
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Предателство
  • 15:50
    Изковани в огъня: Рицарите тамплиери
  • 16:45
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
  • 17:40
    Изковани в огъня: Викингска тема
Пълна програма
  • 15:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 6
  • 16:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 5
  • 17:00
    Командна верига, еп. 1
  • 18:00
    Командна верига, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    "Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Франция,  Великобритания,  Ирландия, 2001), режисьор - Шарън Магуайър, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джеймс Калис, Сали Филипс,  Джим Броудбент, Джема Джоунс, Шърли Хендерсън, Ембет Дей
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 15:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 16:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 17:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 20, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 18:01
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 15:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 27, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 16:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 28, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 18:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 32, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:05
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Чандра Ливай
  • 17:00
    Градски кошмари: Окървавени ръце
  • 18:00
    Градски кошмари: Да убиеш истината
  • 19:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
Пълна програма
  • 14:10
    Семейство Джоунс
  • 16:05
    Бягай!
  • 17:55
    Твърда игра
  • 20:00
    Манчестър Юнайтед
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
Пълна програма
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 15:40
    Пешком... Москва футбольная
  • 16:10
    Легенды кино. Юрий Назаров
  • 16:40
    Женатый холостяк. Х/ф
  • 18:15
    Лига удивительных людей
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    The King of Queens
  • 16:30
    The King of Queens
  • 17:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 15:25
    Sex-Obsessed Amber Fucked Outside (18+)
  • 15:46
    Blow Job On The Balcony (18+)
  • 16:11
    Slutty American Fucked By UK Copper (18+)
  • 16:34
    ZZ Lemonade: Dani Daniels (18+)
Пълна програма
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:00
    "Градовете на Ла Лига" - спортно предаване
  • 18:30
    "Лионел Меси: Голмайстор на сезона в Ла Лига" - спортно предаване
  • 19:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Коста Рика - Сърбия - среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Германия - Мексико - среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
  • 20:00
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 15:35
    Агротема
  • 15:50
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
  • 16:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 3
  • 18:00
    INSPIRING LIVES GLOBAL 3
Пълна програма
  • 10:25
    NEW High Explosive
Пълна програма
  • 15:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    Total Fight Masters of Freestyle
Пълна програма
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 16:00
    "Класически коли"- документална поредица
  • 17:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 17:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
  • 15:30
    Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
  • 16:45
    InterMezzo
  • 17:30
    Don Giovanni by Mozart at the Festival d'Aix-en-Provence
  • 20:20
    InterMezzo
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:00
    Тенис: Полин Парментие - Полона Херцог (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - финал, повторение)
  • 20:30
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 21:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
  • 16:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Сити - Стоук Сити (2008-09), повторение
Пълна програма
  • 15:35
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
  • 16:30
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 17:25
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 18:20
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийство на младоженка
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Епизод", (п)
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    "Завърналите се", рубрика на BiT с Петя Кертикова
Пълна програма
  • 15:10
    "Живея за момента", драма, САЩ, 2013; реж. Джеймс Понсолд, с Майлс Телър, Шайлин Удли, Бри Ларсън, Кайл Чандлър, Дженифър Джейсън Лий, [12+]
  • 16:45
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 18:10
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 20:00
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
Пълна програма
  • 15:20
    "Игра на тронове I, 8 еп.", фантастична драма, САЩ, 2011; реж. Даниъл Минахан, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 16:15
    "Игра на тронове I, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Алън Тейлър, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 17:10
    "Игра на тронове I, 10 еп.", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Алън Тейлър, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 18:10
    "Ответен удар V, 2 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Майкъл Дж. Басет, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
Пълна програма
  • 15:10
    Подводники. Погружение
  • 16:00
    Мужская кухня. Александр Шлеменко
  • 16:50
    Рыцари. Во имя чести и славы
  • 17:45
    Дай порулить!. Вездеход "Шаман"
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Песента на русалките (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    От Беловидово до Златоград (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 17:10
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 15:30
    Волейбол: Лига на нациите
  • 17:50
    Новини
  • 18:00
    Колоездене: "На колела"
  • 18:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 15:15
    Нела, Принцесата - рицар
  • 15:45
    Нела, Принцесата - рицар
  • 16:10
    Искрица и Сияйница
  • 16:40
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 15:00
    Полдарк, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 16:00
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 5, Канада, военен, 2016
  • 16:45
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 6, Канада, военен, 2016
  • 17:40
    Едно френско село, сезон 3, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 15:35
    Приключенията на Мерлин
  • 16:20
    Бързо момиче
  • 17:45
    Синя птица
  • 19:05
    Марко Поло, част 1
Пълна програма
  • 14:20
    Крокодилите 2
  • 15:50
    Деликатност
  • 17:40
    Куче-ченге
  • 19:10
    Кречетало
Пълна програма
  • 15:05
    В галоп с Торнадо
  • 17:00
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
  • 18:35
    Монти Уолш - последният каубой
  • 20:30
    Потапянето на "Лакония"
Пълна програма
  • 15:00
    Kumiko, The Treasure Hunter
  • 16:45
    Prince
  • 18:00
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 19:00
    Embers
Пълна програма
  • 14:00
    Crankworx Innsbruck
  • 16:00
    World Surf League 2017
  • 17:00
    UIM F1H2O WORLD CHAMPIONSHIP GRAND PRIX
  • 18:00
    World Surf League 2017
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

Alfa 15:45
"Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}