ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова/най-доброто/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 18
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Светът на Майли Сайръс - док. поредица
  • 11:40
    Цитати на деня
Пълна програма
  • 10:25
    Морски детективи; сезон 10, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:20
    Царство; сезон 2, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:15
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 2)
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 1)
  • 11:55
    Семейството от планините: Ново начало
  • 12:50
    Да станеш ветеринар: Спешни случаи с коне
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров, 2-ра част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "Неделник" с Волен Сидеров, 3-та част (п)
Пълна програма
  • 10:55
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 11:30
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:45
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
  • 11:15
    Пред олтара на операта /избрано/
  • 11:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    Scooby-Doo and the Legend of the Vampire
  • 12:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:26
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:33
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.7
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 5
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп. 13
  • 13:00
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Ризоли и Айлс" - сериал, с.6, еп. 1,2
  • 13:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.22
  • 14:00
    "Безушко и Двуушка" -анимация (Германия, 2013), сценарист - Клаус Баумгарт, режисьори - Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер
  • 15:15
    "Тайни" - трилър (Канада, 2014) , режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Кейтлн Търнър, Тамара Дуарте, Ники Айкокс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Започни отново" - драма, романтичен, музикален (САЩ ,2013), режисьор - Джон Карни, актьори - Кийра Найтли, Джеймс Корден, Марк Ръфало, Хейли Стейнфилд , Адам Левин, Катрин Кийнър и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    "Топ модели" - модно риалити
Пълна програма
  • 10:47
    Малки Титани: В готовност
  • 11:05
    Време за приключения
  • 11:15
    Време за приключения
  • 11:25
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:30
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 12:35
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
  • 14:20
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 16:20
    "Не говори с Айрин", комедия, Канада, 2017; реж. Пат Милс, с Мишел МакЛаод, Джина Дейвис, Брус Грей, Анастейша Филипс, Скот Томпсън, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 11:45
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 13:15
    "Замъкът "Грипсхолм"", драма, Германия, 2000; реж. Ксавиер Колер, с Улрих Нойтен, Хайке Макач, Ясмин Табатабай, Маркус Томас, Рудолф Весели, [12+]
  • 14:55
    "Доброто след лошото", драма, САЩ, 2017; реж. Ан-Мари Хес, с Мади Хасън, Били Бърк, Мелора Уолтърс, Дабие, Рис Уорд, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 4
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Бел Еър
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Ядене на пръст
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Пустинен остров
Пълна програма
  • 10:38
    Как функционира Вселената?: Звезди-убийци
  • 11:26
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли край Вселената?
Пълна програма
  • 10:10
    Цар Лъв 2: Гордостта на Симба
  • 11:40
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 12:00
    Най-добри приятели завинаги!
  • 12:30
    Най-добри приятели завинаги!
Пълна програма
  • 10:55
    "Доказано от опит"
  • 11:10
    "Чудата наука"
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 66 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал
  • 12:30
    "Футболни легенди"
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 14:00
    Снукър: Световно първенство, финал
Пълна програма
  • 10:45
    "Футболни легенди"
  • 12:30
    Куриози
  • 13:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия
  • 14:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, обзор
Пълна програма
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 7
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 2
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 3
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 24
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 23
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 24
  • 12:25
    Кафенето - игрален филм
Пълна програма
  • 09:25
    Комисар Монталбано - десети сезон, еп. 2
  • 11:35
    Пропукване - първи сезон, еп. 7
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 22
  • 13:20
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:25
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 12:45
    "Дестинация - Русия 2018 I, 4 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 13:15
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 15:10
    "Спрян за проверка", документален, САЩ, 2017; реж. Кейт Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 10:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 11:15
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 1
  • 12:20
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 2
  • 13:25
    Истинският доктор Живаго,
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Едно от най-добрите неща в живота ни
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Конфронтация
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Зъбите на Крей Туинс
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 51 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:35
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Друга жена" - драма с Джина Роуландс, Джийн Хекман, Мия Фароу, Филип Боско.
  • 11:20
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
  • 13:15
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
  • 14:50
    "Севернякът" - приключенски / екшън със Сузи Колхо, Джас Елам.
Пълна програма
  • 11:00
    Siesta Key
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 11:30
    Solo 1D Boys: MTV Top 10
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 10
  • 11:25
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 11
  • 11:55
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 1
  • 12:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 2
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 5
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 6
Пълна програма
  • 10:40
    Чудовищен сом, еп. 1
  • 11:25
    Диво царство, еп. 4
  • 12:15
    Диво царство, еп. 5
  • 13:00
    Диво царство, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Амиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Рен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 09:25
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 11:15
    "По средата" - сериал
  • 12:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Д
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Базел
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Севиля
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Спортинг Л - Барселона
Пълна програма
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:50
    Вести
  • 11:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 12:35
    Вести-Москва
  • 13:00
    Вести
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - повторение
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 10:15
    Leo Lausemaus
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
  • 12:00
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 10:30
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Еди Мърфи
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 21
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 12:00
    Моето 1500 кг семейство: Бавно, но славно
  • 13:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 7
Пълна програма
  • 11:00
    Музеят на изкуствата Метрополитън, част 2
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 12:30
    Да спасим къмпинг Корал!
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:10
    Пещерата, Германия,Румъния,САЩ, приключенски/ужаси/трилър, 2005
  • 11:45
    Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
  • 13:25
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 15:00
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 14
  • 11:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 1
  • 12:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 2
  • 12:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 06:00
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Документален филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Тихата планина"- военна драма, Австрия/ Италия/ САЩ, режисьор Ернст Госнер, участват: Уилям Моусли, Еугения Константини, Клаудия Кардинале, Уорнър Даехн, Корадо Инвернези, Емили Кокс, Лаура Билгери и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 15
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 161
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 12
  • 13:30
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 4 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1021 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 201 и 202 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 22 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Охотничьи меридианы
  • 12:00
    Советы бывалых
  • 12:15
    Рецепты старого Тифлиса
Пълна програма
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6, 2 епизода
  • 13:00
    "Тайнственият остров" - приключенски филм с уч. на Патрик Стюарт, Габриел Ануар, Кайл МакЛоклан, Рой Марсдън, Омар Гoдинг, Даниел Калвърт и др., I част
  • 15:00
    "Наследникът" - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др. /п/
  • 16:50
    "Безсъници в Сиатъл" - романтична комедия с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман, Роузи О'Донъл, Роб Райнър, Рита Уилсън, Габи Хофман и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Rattlesnake Republic
  • 11:30
    Ultimate Survival: Man Vs Wild: Bear Eats
  • 12:15
    Treehouse Masters: Treehive Beehive
  • 13:00
    Raging Planet: Hurricane
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал
  • 12:30
    "Футболни легенди"
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 14:00
    Снукър: Световно първенство, финал
Пълна програма
  • 10:25
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 12:45
    "Дестинация - Русия 2018 I, 4 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 13:15
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 15:10
    "Спрян за проверка", документален, САЩ, 2017; реж. Кейт Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:30
    Puppy Dog Pals
  • 12:00
    Puppy Dog Pals
  • 12:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    The Detectives Club: New Orleans: Out Of The Darkness
  • 11:55
    Shadow of Doubt: Single Mum Missing
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
  • 13:45
    The Perfect Murder: The Devil Made Me Do It
Пълна програма
  • 10:40
    Top: Golfing Pros
  • 11:05
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 11:35
    The Truth About...: Cristiano Ronaldo
  • 12:00
    Ultimate Clash: Golf Old School vs Generation Y
Пълна програма
  • 10:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Hook & Look
  • 12:20
    Hook & Look
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Едно от най-добрите неща в живота ни
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Конфронтация
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Зъбите на Крей Туинс
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 5
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 18
Пълна програма
  • 10:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 1, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Възприятия; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:30
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Дрю Питърсън
  • 12:20
    Забравеният сериен убиец на Великобритания: Тревър Харди: Епизод 1
  • 13:15
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът на ченгета: Педро Хименес
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Бруто тонаж
Пълна програма
  • 10:10
    На Земята
  • 12:05
    Вързан за теб
  • 13:45
    Пустош
  • 15:55
    Сервитьори
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 05:30
    Легенды кино. Юрий Назаров
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 10:55
    Pussy Stretched By Monster Dick (18+)
  • 11:19
    Born Again Virgin Anal (18+)
  • 11:45
    No Distractions (18+)
  • 12:06
    Tiny Cutie's Pussy Gets Plowed (18+)
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Градовете на Ла Лига" - спортно предаване
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA 2
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
  • 12:00
    DOGS OF PEACE
  • 13:00
    ANIMAL X - USA: DRAIN DWELLERS
Пълна програма
  • 09:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
  • 12:30
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 14:45
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
  • 12:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 12:30
    Radical Times in Spain
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 09:30
    Hedda Gabler by Marit Moum Aune, Norwegian national ballet
  • 11:10
    A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
  • 12:50
    InterMezzo
  • 13:30
    La Boheme by Puccini
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Пирин - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 7-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Разширен обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 13:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:00
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Саутхямптън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: На светло
  • 11:55
    Сянка на съмнение: Изчезнала самотна майка
  • 12:50
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
  • 13:45
    Перфектното убийство: Дяволът ме накара
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 09:45
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 11:30
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
  • 13:15
    "Грейвс II, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 13:45
    ""Два метра под земята" ООД III, 2 еп. - Нищо не знаеш", драма, САЩ, 2003; реж. Майкъл Куеста, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Да се превърнеш в Майк Никълс", документален - биография, САЩ, 2016; реж. Дъглъс МакГрат, с Майк Никълс, Джак О'Брайън, [12+]
  • 11:25
    "Игра на тронове I, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Алън Тейлър, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 12:20
    "Игра на тронове I, 10 еп.", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Алън Тейлър, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 13:15
    "Шоуто на Джон Оливър V, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Избрано от старите ленти: Зеленото сърце на планината (образователен филм за семеен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Избрано от старите ленти: Парк зад скални драперии (образователен филм за семеен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:40
    Нела, Принцесата - рицар
  • 11:10
    Искрица и Сияйница
  • 11:35
    Искрица и Сияйница
  • 12:00
    Котарачетата
Пълна програма
  • 10:40
    Едно френско село, сезон 4, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2013
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 7, САЩ, военен, 2016
  • 12:15
    Селцето, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма, 2013
  • 13:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 10:20
    Малкият любител на птици
  • 11:35
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 12:50
    Винсент и аз
  • 14:30
    Черният кон
Пълна програма
  • 10:35
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 11:50
    Упадъкът на мъжката империя
  • 13:25
    В галоп с Торнадо
  • 15:20
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 10:55
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 12:10
    Брат и сестра
  • 13:45
    Коко преди Шанел
  • 15:35
    Актриси
Пълна програма
  • 11:00
    Embers
  • 12:30
    Jacqueline Argentine
  • 14:00
    Deep Water
  • 15:00
    Rake
Пълна програма
  • 11:00
    Formula Drift 2017
  • 11:30
    H2O Aquabike World Championship S18
  • 12:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 13:00
    Super Enduro S18
Пълна програма

Сериали

AXN 11:10
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
e-kids 11:10
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Viasat Explorer 11:15
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 19
Fox Crime 11:15
От местопрестъплението - трети сезон, еп. 21
EPIC Drama 11:20
Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, крими/мистерии, 2014

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон
Eurosport 11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
Eurosport HD 11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

AXN 11:10
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
БНТ 11:15
Дързост и красота тв филм /4026 епизод/п/
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм /п/
HBO 2 11:35
"Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}