ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова/най-доброто/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 18
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 11:30
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Светът на Майли Сайръс - док. поредица
  • 11:40
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
Пълна програма
  • 11:20
    Царство; сезон 2, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:15
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 1)
  • 11:55
    Семейството от планините: Ново начало
  • 12:50
    Да станеш ветеринар: Спешни случаи с коне
  • 13:45
    Котки 101: Оцикет, норвежка горска котка, селкирк рекс, абисинска, бомбайска, хавана браун
Пълна програма
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров, 2-ра част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "Неделник" с Волен Сидеров, 3-та част (п)
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:30
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:15
    Пред олтара на операта /избрано/
  • 11:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Патриархат сериен тв филм /3 серия/
Пълна програма
  • 10:55
    Scooby-Doo and the Legend of the Vampire
  • 12:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:26
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:33
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 5
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп. 13
  • 13:00
    "Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага" - екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор - Роел Рейн, актьори - Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    "Ризоли и Айлс" - сериал, с.6, еп. 1,2
  • 13:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.22
  • 14:00
    "Безушко и Двуушка" -анимация (Германия, 2013), сценарист - Клаус Баумгарт, режисьори - Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер
  • 15:15
    "Тайни" - трилър (Канада, 2014) , режисьор - Къртис Крауфорд, актьори - Кейтлн Търнър, Тамара Дуарте, Ники Айкокс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Започни отново" - драма, романтичен, музикален (САЩ ,2013), режисьор - Джон Карни, актьори - Кийра Найтли, Джеймс Корден, Марк Ръфало, Хейли Стейнфилд , Адам Левин, Катрин Кийнър и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    "Топ модели" - модно риалити
Пълна програма
  • 11:25
    Време за приключения
  • 11:35
    Време за приключения
  • 11:45
    Време за приключения
  • 11:56
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:30
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 12:35
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
  • 14:20
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 16:20
    "Не говори с Айрин", комедия, Канада, 2017; реж. Пат Милс, с Мишел МакЛаод, Джина Дейвис, Брус Грей, Анастейша Филипс, Скот Томпсън, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 11:45
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 13:15
    "Замъкът "Грипсхолм"", драма, Германия, 2000; реж. Ксавиер Колер, с Улрих Нойтен, Хайке Макач, Ясмин Табатабай, Маркус Томас, Рудолф Весели, [12+]
  • 14:55
    "Доброто след лошото", драма, САЩ, 2017; реж. Ан-Мари Хес, с Мади Хасън, Били Бърк, Мелора Уолтърс, Дабие, Рис Уорд, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 4
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Бел Еър
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Ядене на пръст
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Пустинен остров
Пълна програма
  • 11:26
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли край Вселената?
  • 13:50
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Революция на роботите
Пълна програма
  • 10:10
    Цар Лъв 2: Гордостта на Симба
  • 11:40
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 12:00
    Най-добри приятели завинаги!
  • 12:30
    Най-добри приятели завинаги!
Пълна програма
  • 11:10
    "Чудата наука"
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Въпросите на Мили"
  • 12:05
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 66 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал
  • 12:30
    "Футболни легенди"
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 14:00
    Снукър: Световно първенство, финал
Пълна програма
  • 10:45
    "Футболни легенди"
  • 12:30
    Куриози
  • 13:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия
  • 14:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, обзор
Пълна програма
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 2
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 3
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 1
  • 13:20
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Dumball: Idiots In India
  • 13:15
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 23
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 24
  • 12:25
    Кафенето - игрален филм
  • 14:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:25
    Комисар Монталбано - десети сезон, еп. 2
  • 11:35
    Пропукване - първи сезон, еп. 7
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 22
  • 13:20
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:25
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 12:45
    "Дестинация - Русия 2018 I, 4 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 13:15
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 15:10
    "Спрян за проверка", документален, САЩ, 2017; реж. Кейт Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 11:15
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 1
  • 12:20
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 2
  • 13:25
    Истинският доктор Живаго,
  • 14:25
    Че Гевара: Отвъд мита,
Пълна програма
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Конфронтация
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Зъбите на Крей Туинс
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Премии
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 51 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:35
    "Кит и Кейт"
  • 11:40
    "Джармис"
  • 12:10
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 11:30
    "Пулс"/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:20
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
  • 13:15
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
  • 14:50
    "Севернякът" - приключенски / екшън със Сузи Колхо, Джас Елам.
  • 16:20
    "Семейна черта" - комедия с Крисчън Кълкин, ал Манчини, Трой Еванс, Рой Броксмит.
Пълна програма
  • 11:00
    NASCAR WHELEN EURO SERIES, ELITE 1
  • 12:00
    MOBIL 1 THE GRID
  • 12:30
    GT CUP CHAMPIONSHIP
  • 13:30
    LMP3 CUP CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:00
    Siesta Key
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 11:30
    Solo 1D Boys: MTV Top 10
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    Raye Live @ V Festival 2017
  • 13:20
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:25
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 11
  • 11:55
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 1
  • 12:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 13:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 2
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 5
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 6
Пълна програма
  • 11:25
    Диво царство, еп. 4
  • 12:15
    Диво царство, еп. 5
  • 13:00
    Диво царство, еп. 1
  • 13:50
    Диво царство, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Амиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Рен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 11:15
    "По средата" - сериал
  • 12:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Д
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Базел
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Севиля
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Спортинг Л - Барселона
Пълна програма
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 12:35
    Вести-Москва
  • 13:00
    Вести
  • 14:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - повторение
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
  • 12:00
    Inspector Gadget
  • 12:25
    Lexi & Lottie - Detektive im Doppelpack
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Еди Мърфи
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:30
    Кухня-последната битка-Комедия, Русия /2017,Режисьор: Антон Федотов В ролите: Дмитрий Назаров, Дмитрий Нагиев, Олег Табаков, Анфиса Черних
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 12:00
    Моето 1500 кг семейство: Бавно, но славно
  • 13:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 7
  • 14:00
    Не искам кожата ми да виси: Епизод 13
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 12:30
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 13:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:10
    Пещерата, Германия,Румъния,САЩ, приключенски/ужаси/трилър, 2005
  • 11:45
    Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
  • 13:25
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 15:00
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 1
  • 12:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 2
  • 12:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 10
  • 13:00
    Най-добрата храна в света - кулинарно предване, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 06:00
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Тихата планина"- военна драма, Австрия/ Италия/ САЩ, режисьор Ернст Госнер, участват: Уилям Моусли, Еугения Константини, Клаудия Кардинале, Уорнър Даехн, Корадо Инвернези, Емили Кокс, Лаура Билгери и др./п/
  • 14:00
    Eкология
Пълна програма
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 15
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 161
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 12
  • 13:30
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
  • 12:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 4 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1021 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 201 и 202 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 22 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:30
    Охотничьи меридианы
  • 12:00
    Советы бывалых
  • 12:15
    Рецепты старого Тифлиса
  • 12:30
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6, 2 епизода
  • 13:00
    "Тайнственият остров" - приключенски филм с уч. на Патрик Стюарт, Габриел Ануар, Кайл МакЛоклан, Рой Марсдън, Омар Гoдинг, Даниел Калвърт и др., I част
  • 15:00
    "Наследникът" - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др. /п/
  • 16:50
    "Безсъници в Сиатъл" - романтична комедия с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман, Роузи О'Донъл, Роб Райнър, Рита Уилсън, Габи Хофман и др. /п/
Пълна програма
  • 11:30
    Ultimate Survival: Man Vs Wild: Bear Eats
  • 12:15
    Treehouse Masters: Treehive Beehive
  • 13:00
    Raging Planet: Hurricane
  • 13:45
    Cake Boss: Houses & Hitting the Road!
Пълна програма
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
  • 13:10
    Невероятни сватбени торти
Пълна програма
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал
  • 12:30
    "Футболни легенди"
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 14:00
    Снукър: Световно първенство, финал
Пълна програма
  • 10:25
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 12:45
    "Дестинация - Русия 2018 I, 4 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 13:15
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 15:10
    "Спрян за проверка", документален, САЩ, 2017; реж. Кейт Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:30
    Puppy Dog Pals
  • 12:00
    Puppy Dog Pals
  • 12:30
    Puppy Dog Pals
  • 13:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    The Detectives Club: New Orleans: Out Of The Darkness
  • 11:55
    Shadow of Doubt: Single Mum Missing
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
  • 13:45
    The Perfect Murder: The Devil Made Me Do It
Пълна програма
  • 11:05
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 11:35
    The Truth About...: Cristiano Ronaldo
  • 12:00
    Ultimate Clash: Golf Old School vs Generation Y
  • 12:30
    Top: Best Coaches
Пълна програма
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Hook & Look
  • 12:20
    Hook & Look
  • 12:45
    Survival Science
Пълна програма
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Конфронтация
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Зъбите на Крей Туинс
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Премии
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 5
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 18
Пълна програма
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Възприятия; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:30
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Дрю Питърсън
  • 12:20
    Забравеният сериен убиец на Великобритания: Тревър Харди: Епизод 1
  • 13:15
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът на ченгета: Педро Хименес
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Бруто тонаж
Пълна програма
  • 10:10
    На Земята
  • 12:05
    Вързан за теб
  • 13:45
    Пустош
  • 15:55
    Сервитьори
Пълна програма
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
Пълна програма
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Жеравна" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    "Джон Атанасов - геният, който промени света" - документален филм /1 част
Пълна програма
  • 05:30
    Легенды кино. Юрий Назаров
Пълна програма
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:19
    Born Again Virgin Anal (18+)
  • 11:45
    No Distractions (18+)
  • 12:06
    Tiny Cutie's Pussy Gets Plowed (18+)
  • 12:30
    One Strict Mama (18+)
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Градовете на Ла Лига" - спортно предаване
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 11:30
    Агрокоментар
  • 11:35
    Агротема
  • 11:50
    История на храните - повт.
  • 11:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
  • 12:00
    DOGS OF PEACE
  • 13:00
    ANIMAL X - USA: DRAIN DWELLERS
  • 13:30
    ANIMAL X - MADAGASCAR: GREMLIN
Пълна програма
  • 09:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
  • 12:30
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 14:45
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 11:30
    Firsthand
  • 12:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 12:30
    Radical Times in Spain
  • 12:50
    Radical Times in South Africa
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 11:10
    A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
  • 12:50
    InterMezzo
  • 13:30
    La Boheme by Puccini
  • 15:30
    Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Пирин - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 7-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Разширен обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 13:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:00
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Саутхямптън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: На светло
  • 11:55
    Сянка на съмнение: Изчезнала самотна майка
  • 12:50
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
  • 13:45
    Перфектното убийство: Дяволът ме накара
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 11:30
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
  • 13:15
    "Грейвс II, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 13:45
    ""Два метра под земята" ООД III, 2 еп. - Нищо не знаеш", драма, САЩ, 2003; реж. Майкъл Куеста, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 14:35
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
Пълна програма
  • 11:25
    "Игра на тронове I, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Алън Тейлър, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 12:20
    "Игра на тронове I, 10 еп.", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Алън Тейлър, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 13:15
    "Шоуто на Джон Оливър V, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 13:45
    "Съвременно семейство IX, 20 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хари Дийн Стантън, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Избрано от старите ленти: Парк зад скални драперии (образователен филм за семеен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Моето Старо Стефаново (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите
  • 11:50
    Новини
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 13:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 11:00
    ММА: Класика от UFC
  • 12:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 13:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 15:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
Пълна програма
  • 11:10
    Искрица и Сияйница
  • 11:35
    Искрица и Сияйница
  • 12:00
    Котарачетата
  • 12:05
    Котарачетата
Пълна програма
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 7, САЩ, военен, 2016
  • 12:15
    Селцето, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма, 2013
  • 13:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 14:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 10:20
    Малкият любител на птици
  • 11:35
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 12:50
    Винсент и аз
  • 14:30
    Черният кон
Пълна програма
  • 10:35
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 11:50
    Упадъкът на мъжката империя
  • 13:25
    В галоп с Торнадо
  • 15:20
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 10:55
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 12:10
    Брат и сестра
  • 13:45
    Коко преди Шанел
  • 15:35
    Актриси
Пълна програма
  • 11:00
    Embers
  • 12:30
    Jacqueline Argentine
  • 14:00
    Deep Water
  • 15:00
    Rake
Пълна програма
  • 11:30
    H2O Aquabike World Championship S18
  • 12:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 13:00
    Super Enduro S18
  • 13:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
Пълна програма

Сериали

Viasat History 11:40
Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:55
Кученце в джобче - анимационен сериал
Fox Channel 11:40
Кости - седми сезон, еп. 6
Viasat Explorer 11:55
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Mtel Sport 2 12:00
Голф: Райдър къп
Ring.BG 12:00
УЕФА Лига Европа: Дюделанж - Милан

Всички предавания

Филми

HBO3 11:35
"Съвременно семейство IX, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 11:45
"Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
Skat+ 11:45
" Пенчо Славейков и Мара Белчева" - документален филм
TVT 12:00
Варна - Първата Европа (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN White 12:00
Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}