ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Колумбия - Япония, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Саранск
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Полша - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 26
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 25
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Класически коли - филм
  • 16:30
    Сила - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:15
    Морски детективи; сезон 10, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:15
    Царство; сезон 2, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 17:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 3, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 18:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на акулата
  • 16:30
    Голямото приключение на О'Ший: Водна кобра
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: Спасителна акция в Детройт
  • 18:20
    Жилища за животни: Великолепен дворец за папагали
Пълна програма
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла", еп. 92
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Носорог, зебра и ко" - истории от зоопарка
Пълна програма
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
Пълна програма
  • 15:35
    Едно голямо семейство 3 сериен тв филм /16, последен епизод/
  • 16:30
    Пътешествия документална поредица /избрано/
  • 17:00
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 15:15
    Здравето отблизо /най-доброто/п/
  • 16:30
    Иде нашенската музика /п/
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Атлас Синовете на слънцето
Пълна програма
  • 15:35
    My Knight and Me
  • 15:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:00
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:20
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 6
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.6
  • 17:00
    Премиера: "Легендите на утрешния ден"- сериал, с.2 , еп. 15
  • 18:00
    Премиера: "Тежки престъпрения" - сериал, с.6, еп. 7
Пълна програма
  • 14:45
    "Опасен копнеж" - трилър (Канада, 2016), режисьор - Пол Шапиро, актьори - Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.
  • 16:30
    "Психотерапевт" - комедия, драма (САЩ, 2009), режисьор - Джонас Пейт, актьори - Кевин Спейси, Джо Нунез, Марк Уебър и др.
  • 18:45
    10 000 години пр.н.е." - приключенски, драма (САЩ, Нова Зеландия, 2008), режисьор - Роланд Емерих, актьори - Камила Бел, Стивън Стрейт,Клиф Къртис, Джоуел Върджил, Афиф Бен Бадра и др.
  • 21:00
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 32
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп. 57
Пълна програма
  • 15:45
    Време за приключения
  • 15:55
    Време за приключения
  • 16:10
    Ние, мечоците
  • 16:21
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 14:40
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
  • 16:15
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
  • 17:45
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 19:25
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 16:20
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 17:50
    "Краят на аферата", романтична драма, Великобритания, 1999; реж. Нийл Джордан, с Ралф Файнс, Джулиан Мур, Стивън Риа, Джейсън Айзъкс, Джеймс Болъм, [12+]
  • 19:30
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 17:00
    "Сърцето на дракона: Ново начало" - приключенски екшън с уч. на Кристофър Мастерсън, Рона Фигероа, Хари ван Горкъм, Мат Хики, Хенри О и др. /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6
Пълна програма
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Горчив край
  • 16:00
    Злато в Берингово море: Стрес за злато
  • 17:00
    Невъзможни инженерни постижения: Шард
  • 18:00
    Аукционни войни в Канада: Епизод 13
Пълна програма
  • 15:26
    Историята под лупа: Великата китайска стена
  • 16:14
    Идващият свят: Градът на бъдещето
  • 17:02
    Космически сблъсъци: Земя
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Дали измеренията са само три?
Пълна програма
  • 15:25
    Кей Си под прикритие
  • 15:50
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:05
    Къмпиране
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:45
    "Сиеста З"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Чудата наука"
  • 16:40
    "Фактология"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал
  • 16:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, четвърти етап
  • 16:45
    Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем", директно
  • 18:30
    Европейски рали шампионат: Рали Кипър, втори ден
Пълна програма
  • 14:45
    Колоездене: Пробег на Оситан, четвърти етап
  • 16:00
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 18:00
    Куриози
  • 18:30
    "Преследвайки историята"
Пълна програма
  • 15:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 4
  • 16:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 5
  • 17:10
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 5
  • 18:00
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 15:20
    Mantracker Season 7
  • 16:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 17:00
    Monster Jam
  • 17:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Помощ след ремонт
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 15:10
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 1
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 4
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 1
  • 17:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 15:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 11
  • 16:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 12
  • 17:00
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2
  • 19:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 15:25
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
  • 16:50
    "Наследници І, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 17:50
    "Шоуто на Джон Оливър V, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 18:25
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    Забранена история, сезон 5, еп. 3
  • 16:20
    Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 7
  • 16:50
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 6
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 13
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Оле!/Гинекология
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 16:20
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 17:15
    На лов за автомобили: Сладката количка на Дий
Пълна програма
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 30 еп.
Пълна програма
  • 15:40
    "Кипър"
  • 16:10
    "Томас и приятели"
  • 16:25
    "Строителят Боб"
  • 16:45
    "Пингу"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:10
    Телемаркет
  • 17:15
    "Имате думата"с Александър Владимиров
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:45
    "Рейнмен" - драма с Дъстин Хофман, Том Крус.
  • 15:55
    "Семейна черта" - комедия с Крисчън Кълкин, ал Манчини, Трой Еванс, Рой Броксмит.
  • 17:20
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 19:40
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
Пълна програма
  • 15:30
    NASCAR WHELEN EURO SERIES, ELITE 1
  • 16:30
    GRAND PRIX DE MONACO HISTORIQUE
  • 17:30
    CATERHAM UK RACING
  • 18:30
    TCR UK HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
  • 16:30
    Труден живот
  • 17:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:00
    Global Girls! Top 20
  • 16:30
    Solo 1D Boys: MTV Top 10
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Festival Favourites
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:35
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 6
  • 16:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
  • 17:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 17:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 4
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 5
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 4
  • 18:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
Пълна програма
  • 15:30
    Десетте най-смъртоносни змии, еп. 3
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
  • 17:05
    Изчезналите акули на Великденския остров, еп. 1
  • 18:00
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лион - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Мъжко / Женско"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 19:00
    "В действителност"
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Байерн М
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Челси
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор на сезона
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 17:30
    Концерт
  • 19:00
    Игрален филм
  • 22:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение/
  • 16:15
    "Ако зажалиш" повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    TOGGO SERIEN WM 2018
  • 17:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 17:30
    Angelo!
  • 17:45
    TOGGO SERIEN WM 2018
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят -Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Исторически календар
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    С бебето всичко се променя: Върхове и спадове
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Прекрасният нов свят - Истината: Първа част
  • 17:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ритуали, правила и труден ромски тест
  • 18:00
    Необикновените сватби: Епизод 1
Пълна програма
  • 15:30
    Човекът и чайките
  • 16:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 16:30
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 17:00
    Дубай - осмото чудо на света
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:15
    Налице и наопаки, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 15:50
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 17:40
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 19:50
    Два милиона бакшиш, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1994
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 4
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 5
  • 16:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 29
  • 17:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Завинаги - първи сезон, еп. 1
  • 16:15
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 16
  • 16:40
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 17
  • 17:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 6 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 23 и 24 eп.
  • 17:00
    "Бебета: Особено раждане" - 5 еп.
  • 17:50
    "Лов на неизрядни платци" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Рыбалка без границ
  • 15:55
    Оружейные дома мира
  • 16:30
    Весенняя рыбалка
  • 16:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 15:00
    "Пеещото кутре" - семеен филм с уч. на Джед Рийс, Джордж Нюбърн, Том Евърет Скот, Кейтлин Махер, Дейвид Делуис, Джон Раценбергер и др. /п/
  • 17:00
    "Спешна пратка" - екшън с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Даня Рамирес, Джейми Чънг, Асиф Мандви, Майкъл Шанън, Шон Кенеди и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:15
    Rattlesnake Republic: Deadly Surprise
  • 16:00
    Treehouse Masters: Sky High Pirate Hideout
  • 16:45
    Ultimate Survival: Namibia
  • 17:30
    Raging Planet: Sea Storm
Пълна програма
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Гражданка в ранчото
  • 16:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 14:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал
  • 16:00
    Колоездене: Пробег на Оситан, четвърти етап
  • 16:45
    Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем", директно
  • 18:30
    Европейски рали шампионат: Рали Кипър, втори ден
Пълна програма
  • 15:25
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
  • 16:50
    "Наследници І, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 17:50
    "Шоуто на Джон Оливър V, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 18:25
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 15:35
    American Monster: Stand By Your Men
  • 16:30
    Murder Calls: Hanging By A Thread
  • 17:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: The AM Rapist
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Escape with One Leg
Пълна програма
  • 15:40
    Ultimate Clash: Golf Old School vs Generation Y
  • 16:05
    Top: Hairstyle
  • 16:30
    The Contenders: Russia 2018: Mexico
  • 17:00
    The Burning Issue: Baseball
Пълна програма
  • 15:45
    Shooting Gallery
  • 16:30
    Hook & Look
  • 16:50
    Hook & Look
  • 17:15
    Survival Science
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Оле!/Гинекология
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 16:20
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 17:15
    На лов за автомобили: Сладката количка на Дий
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 5
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 4
  • 17:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 18:00
    Тайни на историята, еп. 6
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 26
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 25
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:20
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 16:15
    Вестителите; сезон 1, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 17:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 5, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:30
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 16:40
    Профилиране; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2014
  • 17:45
    Профилиране; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2014
  • 18:45
    Възприятия; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Автор на смъртта
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джерард Бейдън Клей
  • 17:00
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
  • 18:00
    Часовете преди убийство: Танцьорът и смъртта
Пълна програма
  • 15:30
    Мръсно синьо
  • 17:50
    Престъпен град
  • 19:50
    Айрис
  • 21:40
    Смъртта и момичето
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Зрънце надежда" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:25
    Working Out The Wives (18+)
  • 15:49
    Backdoor Sex For Backstage Pass (18+)
  • 16:14
    Spanglish Lessons (18+)
  • 16:39
    The Submissive Sub (18+)
Пълна програма
  • 14:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал Мадрид - Барселона (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Колумбия - Япония, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Саранск
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Полша - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
  • 20:00
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
  • 16:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 3
  • 18:00
    NOMADIC NIGHTS
Пълна програма
  • 15:35
    Japan Queen Tournament
  • 15:50
    Superkombat Fighting Championship
  • 17:35
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 19:50
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 15:30
    World of X Games 2016
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 16:30
    Научнопопулярен филм
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 14:25
    Leonard Bernstein conducts the Resurrection Symphony by Mahler
  • 16:00
    Leonard Bernstein conducts the Lieder eines fahrenden Gesellen by Mahler
  • 16:20
    InterMezzo
  • 17:30
    Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opera de Lyon
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Берое - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Левски - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
  • 20:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - III и IV четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Манчестър Сити - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Кристъл Палас - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 20:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 15:35
    Американско чудовище: Разчитай на своите мъже
  • 16:30
    Предсмъртни обаждания: Да висиш на косъм
  • 17:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Епизод 5
  • 18:20
    Почти ми се размина: Бягство на един крак
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 15:45
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 17:45
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 20:00
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 22:10
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Мъже в черно 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2002; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, [12+]
  • 16:00
    "Дестинация - Русия 2018 I, 6 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 16:30
    "Хотел "Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 18:00
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Света София - българският Помпей (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Тайните на странджанската кухня (образователен филм за кулинарен туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 17:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 21:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 15:15
    Дора Изследователката
  • 16:10
    Уоликазам!
  • 16:40
    Котарачетата
  • 16:45
    Котарачетата
Пълна програма
  • 15:45
    Едно френско село, сезон 4, еп. 4, Франция, исторически/драма, 2013
  • 16:35
    Селцето, сезон 1, еп. 4, Великобритания, драма, 2013
  • 17:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 15:30
    Като син
  • 16:50
    Бързо момиче
  • 18:15
    Розата на Натали
  • 19:35
    Копнеещи сърца
Пълна програма
  • 14:25
    Лъки Люк
  • 16:05
    Тратория
  • 17:30
    Бандата над закона
  • 19:00
    Детегледачът-футболист
Пълна програма
  • 15:30
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 17:00
    Синът на дракона, част 2
  • 18:25
    Когато се намеси любовта мy
  • 20:00
    Копнеещи сърца
Пълна програма
  • 15:00
    Lost Songs: The Basement Tapes Continued
  • 16:50
    The American Side
  • 18:35
    Movie Talk
  • 19:00
    Enron: The Smartest Guys in the Room
Пълна програма
  • 15:30
    E League Highlights 2016
  • 16:00
    E League Highlights 2016
  • 16:30
    E League Highlights 2016
  • 17:00
    E League Highlights 2016
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

Alfa 15:45
"Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}