ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова/най-доброто/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 19
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 10:00
    Райски градини - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:20
    Морски детективи; сезон 10, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:20
    Царство; сезон 2, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:20
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 2, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Дивата Арктика: Северната ледена шапка: Земята на среднощното слънце
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 2)
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина
  • 11:55
    Супер калмарът-човекоядец
Пълна програма
  • 10:10
    RT в българския ефир
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Когато Рим управляваше Египет" - документален филм
  • 12:00
    "Новините в 12"
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 11:30
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 10:15
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
  • 10:45
    Пътеводител БГ /избрано/п/
  • 11:15
    България от край до край 2 /4 епизод/
  • 11:45
    Шифт /п/
Пълна програма
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    Tom and Jerry: Blast Off to Mars
  • 12:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.8
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 6
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп. 14
  • 13:00
    "Земекрушение"- екшън,трилър (САЩ, 2016), режисьори - Ник Лайън, актьори - Андрю Джей Кейтърс, Алекса Мансор, Тониа Кей и др. 
Пълна програма
  • 09:30
    "Мобилна връзка" - трилър (САЩ, 2004), режисьор - Дейвид Елис, актьори - Ким Бейсинджър, Джейсън Стейтъм, Крис Евънс, Уилям Мейси, Ерик Олсън и др.
  • 11:45
    "Ризоли и Айлс" - сериал, с.61, еп. 3,4
  • 13:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.1
  • 14:45
    "Опасен копнеж" - трилър (Канада, 2016), режисьор - Пол Шапиро, актьори - Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Сутрешен блок" - комедия, драма, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Роджър Мичел, актьори - Рейчъл Макадамс, Ноа Бийн, Харисън Форд, Даян Кийтън, Джеф Голдблум, Патрик Уилсън и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:18
    Малки Титани: В готовност
  • 10:28
    Малки Титани: В готовност
  • 10:38
    Малки Титани: В готовност
  • 10:48
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:00
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
  • 11:35
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 13:05
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
  • 14:40
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Лара Крофт: Томб Рейдър", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2001; реж. Саймън Уест, с Анджелина Джоли, Джон Войт, Йън Глен, Ноа Тейлър, Даниъл Крейг, [12+]
  • 12:00
    "Змийски очи", криминален трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 13:40
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 16:20
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 5
  • 10:30
    Съкровища в склада: епизод 18
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 5
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Фиат Дино Купе 900
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 8
  • 10:38
    Историята под лупа: Великата китайска стена
  • 11:26
    Идващият свят: Градът на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Полети на фантазията
Пълна програма
  • 10:10
    Плажен тийн филм
  • 12:00
    Лив и Мади
  • 12:30
    Лив и Мади
  • 13:00
    Лив и Мади
Пълна програма
  • 10:10
    "ГЕОлино"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
  • 10:40
    "Сиеста З"
  • 10:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 67 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 100 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал
  • 11:00
    Куриози
  • 11:30
    Европейски рали шампионат: Рали Кипър, втори ден
  • 12:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, обзор
Пълна програма
  • 10:00
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
  • 10:45
    "Футболни легенди"
  • 12:30
    "В преследване на историята"
  • 13:00
    Куриози
Пълна програма
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 8
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 4
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 5
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 09:35
    Това сме ние - втори сезон, еп. 7
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 1
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 1
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 09:25
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 1
  • 11:55
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 4
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 23
  • 13:20
    Съдия-следовател - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 10:05
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 12:00
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани , с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
  • 13:40
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 15:25
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
Пълна програма
  • 10:05
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
  • 10:55
    Забранена история, сезон 3, еп. 5
  • 11:45
    Тайните на Ермитажа - история и колекции,
  • 12:40
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Елвис и Бонд
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Амфибията и Шапката
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Нека силата бъде с теб
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 30 еп.
  • 12:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 10:20
    "Строителят Боб"
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:00
    Времето, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:30
    "Гордост и страст" - екшън / приключенски с Кари Грант, Франк Синатра, София Лорен, Тиодор Байкъл.
  • 10:40
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
  • 13:45
    "Рейнмен" - драма с Дъстин Хофман, Том Крус.
  • 15:55
    "Семейна черта" - комедия с Крисчън Кълкин, ал Манчини, Трой Еванс, Рой Броксмит.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:00
    Matt Terry's Fiesta Latina
  • 11:30
    MTV Asks Martin Garrix
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 7
  • 10:30
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 8
  • 11:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 11
  • 11:25
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 10:00
    Геният: Пикасо, еп. 9
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 3
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 7
  • 13:00
    Изследовател: Тайните на Божи гроб, еп. 1
Пълна програма
  • 09:50
    Предизвикателствата на Аляска, еп. 4
  • 10:40
    Нощта на лъва, еп. 1
  • 11:25
    Десетте най-смъртоносни змии, еп. 3
  • 12:15
    Възходът на черния вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:15
    "По средата" - сериал
  • 12:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА М - Манчестър ЮН
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Реал М
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Байерн М
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 10:30
    Вести-Москва
  • 10:50
    Вести
  • 11:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:15
    Leo Lausemaus
  • 10:35
    Calimero
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Леонардо Ди Каприо
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Имението "Котей"
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 23
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 24
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 9
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - От Калиакра до Тюленово
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Варна - Морски съкровища
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:20
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 12:20
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 14:15
    Налице и наопаки, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 15:50
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:25
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 29
  • 10:25
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 15
  • 11:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
  • 11:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 162
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 17
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 18
  • 12:35
    Ръш - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    MODEL TALKS
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    HAIRSTYLES
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 7 и 8 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 5 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1022 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 203 и 204 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:00
    Рыбалка без границ
  • 10:30
    Оружейные дома мира
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 08:50
    "Любителката на мистерии: Играта започва" - мистъри с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Еди Милс, Уилям Кат, Джейми Елман, Кейси Сандър и др. /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6, 2 епизода
  • 13:00
    "Тайнственият остров" - приключенски филм с уч. на Патрик Стюарт, Габриел Ануар, Кайл МакЛоклан, Рой Марсдън, Омар Гoдинг, Даниел Калвърт и др., II част
  • 15:00
    "Пеещото кутре" - семеен филм с уч. на Джед Рийс, Джордж Нюбърн, Том Евърет Скот, Кейтлин Махер, Дейвид Делуис, Джон Раценбергер и др. /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Rattlesnake Republic: Hell 'n' Back
  • 10:45
    Rattlesnake Republic: Deadly Surprise
  • 11:30
    Ultimate Survival: Namibia
  • 12:15
    Treehouse Masters: Kentucky Climber's Cottage
Пълна програма
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нотингам, финал
  • 11:00
    Куриози
  • 11:30
    Европейски рали шампионат: Рали Кипър, втори ден
  • 12:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, обзор
Пълна програма
  • 10:05
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 12:00
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани , с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
  • 13:40
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 15:25
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 10:05
    The 1980s: The Deadliest Decade: Phantom Killer Of The Opera
  • 11:00
    Love Kills: It Was All A Big Fantasy
  • 11:55
    Murder Calls: Seeing Red
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Kill My Stepdad
Пълна програма
  • 10:11
    In the Name of Good: Tim Cahill
  • 10:41
    In the Name of Good: Didier Drogba
  • 11:05
    In the Name of Good: Fabio Cannavaro
  • 11:35
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
Пълна програма
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 10:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 11:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Елвис и Бонд
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Амфибията и Шапката
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Нека силата бъде с теб
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 3
  • 11:00
    Мигове от катастрофата, еп. 7
  • 12:00
    Изследовател: Тайните на Божи гроб, еп. 1
  • 13:00
    Изгубената гробница на цар Ирод, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 19
Пълна програма
  • 10:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 2, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Възприятия; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джерард Бейдън Клей
  • 10:30
    Убийството на Лейси Питърсън: Безследно изчезнала в Модесто
  • 11:25
    Убийството на Лейси Питърсън: Медийна лудост
  • 12:20
    Убийството на Лейси Питърсън: Най-омразният мъж в Америка
Пълна програма
  • 09:20
    Танци по време на Лунаса
  • 11:15
    Декан Спанли
  • 13:15
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 15:30
    Мръсно синьо
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:03
    My Night With A Porn Star (18+)
  • 10:27
    Call To Pussy Worship (18+)
  • 10:51
    A Totally Epic Threesome (18+)
  • 11:17
    Trading Sides: Part 1 (18+)
Пълна програма
  • 08:30
    Футбол: Барселона - Реал Мадрид (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 10:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 14:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал Мадрид - Барселона (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E3
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E4
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - WALES
Пълна програма
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
  • 10:30
    Superkombat Fighting Championship
  • 11:55
    NEW High Explosive
  • 14:20
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 10:00
    Rip to the Tip 2011
  • 10:30
    Maverick Moments
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Valery Gergiev conducts Eugene Onegin by Tchaikovsky
  • 12:15
    InterMezzo
  • 13:30
    Young People's Concerts: Who was Gustav Mahler?
  • 14:25
    Leonard Bernstein conducts the Resurrection Symphony by Mahler
Пълна програма
  • 10:00
    "Головете на сезона в Първа професионална лига" (2017-18), повторение
  • 11:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 8-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Септември - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - I и II четвъртфинали, повторение)
  • 13:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
Пълна програма
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Нюкасъл, Великобритания, повторение
  • 12:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Манчестър Сити - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убиецът-фантом от операта
  • 11:00
    Любовта убива: Всичко бе огромна фантазия
  • 11:55
    Предсмъртни обаждания: Изгубено самообладание
  • 12:50
    Почти ми се размина: Убийството на пастрока
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 09:00
    "Мартин Лутър Кинг: Отвъд мечтата", документален, САЩ, 2018; реж. Питър Кънхард, [12+]
  • 10:50
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 12:30
    "Почти любов", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Найджъл Коул, с Аштън Къчър, Аманда Пийт, Катрин Хан, Кал Пен, Али Лартър, [12+]
  • 14:20
    "Грейвс II, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 10:05
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 12:00
    "Игра на тронове ІІ, 1 еп. - Северът помни", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 12:50
    "Игра на тронове ІІ, 2 еп. - Нощни земи", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 13:45
    "Отвъд ІІ, 7 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Дон Уилкинсън, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Обратен ход (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Созопол - вечното пристанище на музите (образователен филм за морски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:45
    Уоликазам!
  • 10:40
    Нела, Принцесата - рицар
  • 11:10
    Искрица и Сияйница
  • 11:35
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:40
    Едно френско село, сезон 4, еп. 4, Франция, исторически/драма, 2013
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 8, САЩ, военен, 2016
  • 12:15
    Селцето, сезон 1, еп. 4, Великобритания, драма, 2013
Пълна програма
  • 09:55
    Господин Пеликан
  • 11:20
    Синя птица
  • 12:40
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1
  • 14:05
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 2
Пълна програма
  • 09:45
    Смотанякът Макс
  • 11:25
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 12:55
    Любов и други неприятности
  • 14:25
    Лъки Люк
Пълна програма
  • 09:05
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 10:25
    В галоп с Торнадо
  • 12:20
    Крокодилите
  • 13:55
    Машинист
Пълна програма
  • 08:50
    The American Side
  • 10:35
    Movie Talk
  • 11:00
    New York Doll
  • 12:15
    Silicon Cowboys
Пълна програма
  • 10:00
    E League Season 2
  • 11:00
    E League Season 2
  • 12:00
    E League Season 2
  • 12:30
    E League Season 2
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:25
Риболовни войни, сезон 1, еп. 10
Viasat Nature 10:25
Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 1
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:20
Тенис: Онс Джабер - Анастасия Севастова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон

Всички предавания

Филми

HBO3 10:20
"Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}