ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов
  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова /най-доброто/
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 09:30
    Автентични храни - филм
  • 10:00
    Райски градини - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 09:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи; сезон 10, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:25
    Царство; сезон 2, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 08:15
    Голямото приключение на О'Ший: Водна кобра
  • 09:10
    Котки 101: Колорпойнт късокосместа, американски кърл, сомали, японски бобтейл, бирманска
  • 10:05
    Дивата Арктика: Тайгата: Замръзналите гори
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Казанова от "Рая на шимпанзетата"
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Капиталът" (п)
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 08:45
    Евроновини: Поколението на новото хилядолетие
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 08:29
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:55
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 09:15
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 6
  • 09:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп. 6
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.9
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 7
Пълна програма
  • 08:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7
  • 09:30
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс" - сериал, с.61, еп. 5,6
  • 14:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.2
Пълна програма
  • 08:00
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:36
    Ние, мечоците
  • 08:50
    Юникити
  • 09:01
    Юникити
  • 09:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 08:35
    "Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
  • 10:10
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 11:45
    "Диктаторът", комедия, САЩ, 2012; реж. Лари Чарлс, със Саша Барън Коен, Анна Ферис, Бен Кингсли, Сайед Бадрея, Джейсън Манцукас, [15+]
  • 13:15
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 08:30
    "Тъй далече и тъй близко", късометражна анимация, Чехия, 2017; реж. Микел Оденалу, [0+]
  • 08:50
    "Мама", драма, Грузия, 2016; реж. Мириам Качвани, с Натия Виблиани, Джордж Баблуани, Гиршел Челидзе, Нукри Качвани, Мосе Качвани, [12+]
  • 10:25
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 12:20
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Халогенна лампа/Изолация от целулоза/Въдица от бамбук
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 11
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 6
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Опасно шофиране
  • 09:02
    Човек срещу астероид: Специално издание за Деня на астероидите
  • 09:50
    Как са го направили?: Захар/Развъдници за риба/ Костюми
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 9
Пълна програма
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:20
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:45
    Домът на Рейвън
  • 10:10
    Плажен Тийн Филм 2
Пълна програма
  • 08:30
    "Гастрономи"
  • 08:45
    "Фокуси"
  • 09:00
    "Експресът на учените"
  • 09:25
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 08:00
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Фландрия
  • 10:30
    Колоездене: Флеш - Валон
  • 11:30
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Пълна програма
  • 08:15
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 09:45
    "Преследвайки историята"
  • 10:15
    Куриози
  • 10:45
    "Футболни легенди"
Пълна програма
  • 08:00
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 08:45
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 4
  • 09:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 9
Пълна програма
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
  • 09:30
    Mantracker Season 7
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
  • 09:30
    Хавайски живот
  • 10:00
    Безплатна ваканционна къща
Пълна програма
  • 08:40
    Майка бунтар - трети сезон, еп. 3
  • 09:05
    Майка бунтар - трети сезон, еп. 4
  • 09:35
    Това сме ние - втори сезон, еп. 8
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 08:30
    Глейдс - първи сезон, еп. 12
  • 09:25
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2
  • 11:50
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 5
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 07:00
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 08:45
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [12+]
  • 10:30
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 11:50
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    Кройката на времето, сезон 1, еп. 3
  • 09:15
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 1, еп. 2
  • 10:05
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 10:55
    Забранена история, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Произшествие с фиксатор
  • 09:00
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Танкове и Ц-5
Пълна програма
  • 08:30
    С въдица в ръка – тв поредица 69 еп. /п/
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 08:35
    "Узли и Пип"
  • 08:50
    "Яя и Зук"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Дудбилу"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:15
    "Упадъкът на Римската империя, втора част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 09:50
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 12:10
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 13:35
    "Професия блондинка" - комедия с Люк Уилсън, Селма Блеър, Рийз Уидърспун.
Пълна програма
  • 08:30
    Загадки в спалнята
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 08:00
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 08:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 09:30
    ZAYN: Hitlist
  • 10:00
    The 20 Biggest US Number Ones
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
  • 09:10
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 1
  • 09:35
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 2
  • 10:05
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 5
  • 09:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 10:00
    Непознатата планета, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 4
Пълна програма
  • 08:15
    Дивата Колумбия, еп. 2
  • 09:05
    Дивата Колумбия, еп. 3
  • 09:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 10:40
    Диво царство: Бунтът, еп. 3
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рединг - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:15
    "По средата" - сериал
  • 12:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Монако - Бешикташ
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Лайпциг - Порто
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпиакос
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Селтик
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 09:50
    Концерт
  • 12:00
    Вести
  • 12:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:00
    Bob der Baumeister
  • 09:10
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 08:20
    Музикален спектакъл " Децата са цветята"-с участието на деца от детските градини в община Велинград
  • 10:00
    Новини
  • 10:12
    Исторически календар
  • 10:50
    Читалището-вековна българска традиция
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Да спасим хотела: Блекпул
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 9
  • 10:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Елмор Корт
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 25
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Спорт и приключения - Луда надпревара, репортаж
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Птиците в Черно море
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:25
    Алфа дог, Германия,САЩ, биографичен/криминален/драма, 2006
  • 10:20
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 11:55
    Страшен филм 3, САЩ, комедия, 2003
  • 13:20
    Забраненият път, Германия,САЩ, криминален/драма/трилър, 2007
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:25
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 4
  • 08:55
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 5
  • 09:25
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 30
  • 10:40
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:25
    Малкълм - седми сезон, еп. 21
  • 08:55
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 18
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 19
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 15 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 9 и 10 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 6 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:15
    Водный мир
  • 08:45
    Мастер-класс
  • 09:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 09:15
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:50
    "Любителката на мистерии: От пръв поглед" - мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др. /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 12:00
    "Любителката на мистерии: Дивият запад" - мистери с уч. на Брус Бокслайтнър, Джо Стивънс, Кели Мартин, Бари Ливингстън, Кейси Сандър, Барбара Нивън, Джейсън Брукс, Кларънс Уилямс III и др.
Пълна програма
  • 08:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Trash Can Rocketeers
  • 09:15
    Cake Boss: Bugs, Break Ups & Burned-out
  • 09:38
    Cake Boss: Moving Cake, Marbles & Mess Ups
  • 10:00
    Rattlesnake Republic: Mutiny
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 08:00
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Фландрия
  • 10:30
    Колоездене: Флеш - Валон
  • 11:30
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Пълна програма
  • 07:00
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 08:45
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [12+]
  • 10:30
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 11:50
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
  • 08:45
    DOC MCSTUFFINS
  • 09:00
    JAKE AND THE NEVERLAND PIRATES
  • 09:15
    PJ Masks
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 08:15
    Deadline: Crime with Tamron Hall: The AM Rapist
  • 09:10
    The Perfect Murder: Murder Well Done
  • 10:05
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Preppy Murder
  • 11:00
    American Monster: Stand By Your Men
Пълна програма
  • 08:20
    Tennis Stars: Garbine Muguruza
  • 08:50
    Top: Hairstyle
  • 09:15
    The Contenders: Russia 2018: Mexico
  • 09:45
    The Burning Issue: Baseball
Пълна програма
  • 08:35
    Survival Science
  • 09:00
    Major League Fishing
  • 09:45
    Wardens
  • 10:05
    Wardens
Пълна програма
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Произшествие с фиксатор
  • 09:00
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 09:55
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Танкове и Ц-5
Пълна програма
  • 08:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 09:00
    Непознатата планета, еп. 2
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 4
  • 11:00
    Мигове от катастрофата, еп. 8
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 5, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Непредсказуем човек
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството на Ебъни Симпсън
  • 10:30
    Убийството на Лейси Питърсън: Присъдата
Пълна програма
  • 07:50
    Още чакам
  • 09:40
    Зад кулисите
  • 11:55
    Плячката на ловеца
  • 13:45
    Извънредна ситуация
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:35
    Survey My Pussy (18+)
  • 09:00
    Innocent Brunette Likes To Ride (18+)
  • 09:22
    Switching Teams: Part 3 (18+)
  • 09:45
    One Strict Mama (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Футбол: Реал Мадрид - Барселона (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - финал, повторение)
  • 13:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier)
Пълна програма
  • 08:40
    Земеделие на фокус - п
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    LORDS OF THE CANOPY 01 - SECOND CHANCE SCHOOL
  • 09:00
    NEXOS - THE MEDITERRANEAN
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E5
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E6
Пълна програма
  • 08:30
    Taekwondo
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
  • 09:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 11:15
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 08:00
    Freedom of Space
  • 09:00
    CPH Open 2017
  • 09:22
    Looking Thru The B-Sides
  • 09:30
    Element Portugal Video
Пълна програма
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 06:40
    InterMezzo
  • 09:30
    Young Peoples Concerts: What is a Melody?
  • 10:25
    Leonard Bernstein conducts Brahms Piano Concerto no 2 with Krystian Zimerman
  • 11:20
    Leonard Bernstein conducts the Tragic Overture by Brahms
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Славия - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 9-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    ...
Пълна програма
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Канада, повторение
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Канада, повторение
  • 11:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Канада, повторение
  • 12:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Епизод 5
  • 09:10
    Перфектното убийство: Епизод 9
  • 10:05
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийство на ученичка
  • 11:00
    Американско чудовище: Разчитай на своите мъже
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 08:35
    "По мярка", документален, САЩ, 2016; реж. Джейсън Бенджамин, [0+]
  • 09:55
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 11:15
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 12:45
    "Грейвс II, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
  • 08:55
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 10:45
    "Игра на тронове ІІ, 3 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Алик Сахаров, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 11:35
    "Игра на тронове ІІ, 4 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Дейвид Петрарка, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Никополис ад Иструм (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Песента на русалките (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 08:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:05
    Shimmer and Shine
  • 09:20
    Shimmer and Shine
  • 09:35
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 08:05
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 9, САЩ, военен, 2016
  • 08:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 09:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:40
    Едно френско село, сезон 4, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 07:05
    Винсент и аз
  • 08:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костел
  • 10:05
    Най-смешните скечове на Абът и Костел
  • 11:25
    Фалшификатори
Пълна програма
  • 08:00
    Диско
  • 09:40
    Лили Давид
  • 11:15
    Аутсайдерите
  • 12:50
    Специална доставка
Пълна програма
  • 08:15
    Детегледачът
  • 09:45
    Герои
  • 11:30
    Крокодилите 2
  • 13:00
    Писмо до краля
Пълна програма
  • 07:00
    Abraham's Point
  • 08:50
    Frank Serpico
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Enron: The Smartest Guys in the Room
Пълна програма
  • 08:30
    Lane One: Inside BMX Supercross S17
  • 09:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2018
  • 09:30
    Enduro World Series S17
  • 10:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 08:40
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4
Fox Life 08:40
Без думи - първи сезон, еп. 7
Viasat Nature 08:45
Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 5
Fox Channel 08:50
Последният човек на Земята - втори сезон, еп. 2
Fox Crime 08:50
Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:50
Тенис: Арина Сабаленка - Яфан Уан (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 09:00
Конен спорт: Хонг Конг Мастърс, втори ден, директно
Eurosport HD 09:00
Конен спорт: Хонг Конг Мастърс, втори ден, директно
Film Plus 09:00
Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 09:30
История за цяла една нация: Англия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018

Всички предавания

Филми

TV1000 08:40
Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
HBO3 08:50
"На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
HBO HD 09:00
"Разбивачът Ралф", анимация, САЩ, 2012; реж. Рич Мур, [0+]
TVPlus 09:00
"Корените на света - легендарни истини за България" - III част, документален филм
TVT 09:00
Надя Станчева. Да вярваш в себе си (образователен филм за познавателен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}