ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    Здравето отблизо здравно предаване с водеща Мария Андонова /най-доброто/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 20
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 12:00
    Как станах руснак - комедиен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Светът на Майли Сайръс - док. поредица
  • 11:40
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
Пълна програма
  • 10:25
    Морски детективи; сезон 10, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:25
    Царство; сезон 2, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:20
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 3, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Казанова от "Рая на шимпанзетата"
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Бягството на Джозефин
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Спасителна акция в Детройт
  • 12:50
    Жилища за животни: Великолепен дворец за папагали
Пълна програма
  • 11:10
    RT в българския ефир
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:45
    Опознай България /избрано/п/
  • 11:15
    България от край до край 2 /5 епизод/
  • 11:45
    Европейски маршрути
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 11:07
    The Garfield Show
  • 11:19
    The Garfield Show
  • 11:31
    The Garfield Show
  • 11:55
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.9
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 7
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп. 15
  • 13:00
    "В окото на бурята" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьор - Стивън Куейл, актьори - Ричард Армитаж, Сара Уейн Келис, Мат Уолш, Макс Дийкън, Нейтън Крес, Арлен Ескарпета, Джеръми Съмптър, Скот Лорънс, Кайл Дейвис и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс" - сериал, с.61, еп. 5,6
  • 14:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.2
  • 15:15
    "Мелодия за една нощ" - романтичен (Канада, 2007), режисьор - Дейвид Уийвър, актьори - Лора Лейтън, Антонио Купо, Ели Харви и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
Пълна програма
  • 11:05
    Време за приключения
  • 11:15
    Време за приключения
  • 11:25
    Време за приключения
  • 11:35
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:10
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 11:45
    "Диктаторът", комедия, САЩ, 2012; реж. Лари Чарлс, със Саша Барън Коен, Анна Ферис, Бен Кингсли, Сайед Бадрея, Джейсън Манцукас, [15+]
  • 13:15
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 15:20
    "Стига!", драма, Холандия, 2016; реж. Теса Шрам, с Тонко Босен, Йос Брауерс, Тимо Вилс, Бенте Фоккенс, Тобиас Керслут, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 12:20
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
  • 14:30
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 16:15
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 6
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Морган
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Над облаците
  • 14:00
    Аляска: Последната граница: Разумно стопанисване
Пълна програма
  • 10:38
    Опасно за живота: Прекъсвачи
  • 11:26
    Идващият свят: Корабите на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Опасно шофиране
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Дали измеренията са само три?
Пълна програма
  • 10:10
    Плажен Тийн Филм 2
  • 12:00
    Кърби Бъкетс
  • 12:30
    Кърби Бъкетс
  • 13:00
    Кърби Бъкетс
Пълна програма
  • 11:10
    "Чудата наука"
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Загадките на еволюцията"
  • 12:25
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 68 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене: Флеш - Валон
  • 11:30
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 12:30
    Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
  • 14:00
    Скокове от скали: Световни серии в Тексас
Пълна програма
  • 10:45
    "Футболни легенди"
  • 12:30
    Куриози
  • 13:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 15:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
Пълна програма
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 6
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 7
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 5
  • 13:20
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Dumball: Idiots In India
  • 13:15
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 2
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 3
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 4
  • 12:25
    Нови в квартала, еп. 5
Пълна програма
  • 09:25
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2
  • 11:50
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 5
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 24
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 10:30
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 11:50
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 13:30
    "Вода за слонове", романтична драма, САЩ, 2011; реж. Франсис Лоурънс, с Рийз Уидърспуун, Робърт Патинсън, Кристоф Уолтц, Пол Шнайдер, Хал Холбрук, [15+]
  • 15:30
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
Пълна програма
  • 10:55
    Забранена история, сезон 3, еп. 6
  • 11:45
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 3
  • 12:35
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 4
  • 13:25
    Дневниците на Венера,
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Танкове и Ц-5
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Шарф от Ватерлоо
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Ех, г-н Трейси
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Тухли и кракери
Пълна програма
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 77 еп.
Пълна програма
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:35
    "Кит и Кейт"
  • 11:40
    "Джармис"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:50
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 12:10
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 13:35
    "Професия блондинка" - комедия с Люк Уилсън, Селма Блеър, Рийз Уидърспун.
  • 15:10
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
Пълна програма
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    MTV кино и телевизионни награди
  • 16:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 10:00
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 11:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 1
  • 11:25
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
  • 11:55
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 3
  • 12:55
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 4
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 8
  • 13:05
    Brain Games 3, еп. 5
  • 13:30
    Brain Games 3, еп. 6
Пълна програма
  • 10:40
    Диво царство: Бунтът, еп. 3
  • 11:25
    Градска джунгла, еп. 1
  • 12:15
    Градска джунгла, еп. 2
  • 13:00
    Дивата Колумбия, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монако - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рединг - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Анже - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:15
    "По средата" - сериал
  • 12:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Лайпциг - Порто
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпиакос
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Селтик
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Тотнъм
Пълна програма
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Концерт
  • 12:00
    Вести
  • 12:35
    Игрален филм
  • 16:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
  • 12:00
    Inspector Gadget
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 10:50
    Читалището-вековна българска традиция
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 25
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 26
  • 12:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Първата прическа на Спърджън
  • 13:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Чук-чук, Тереза е тук!
Пълна програма
  • 11:00
    Института Франклин - Филаделфия
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 12:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:20
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 11:55
    Страшен филм 3, САЩ, комедия, 2003
  • 13:20
    Забраненият път, Германия,САЩ, криминален/драма/трилър, 2007
  • 15:00
    Прокълнати, Германия,САЩ, комедия/ужаси, 2005
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:40
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 1
  • 11:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 5
  • 12:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 6
  • 12:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 12
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Тихият залив" -криминална комедия, Франция, режисьор: Брюно Дюмон; с участието на: Жюлиет Бинош, Фабрис Лукини, Валерия Бруни Тедески и др.
Пълна програма
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 20
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 21
  • 12:35
    911, еп. 4
  • 13:30
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 6 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1023 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 205 и 206 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 24 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Весенняя рыбалка
  • 11:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 12:10
    Простые рецепты
Пълна програма
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 12:00
    "Любителката на мистерии: Дивият запад" - мистери с уч. на Брус Бокслайтнър, Джо Стивънс, Кели Мартин, Бари Ливингстън, Кейси Сандър, Барбара Нивън, Джейсън Брукс, Кларънс Уилямс III и др.
  • 14:15
    "Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
  • 16:50
    "Аз съм номер четири" - екшън-фантастика с уч. на Алекс Петифър, Тимъти Олифант, Диана Агрон, Тереза Палмър, Калан Маколиф, Кевин Дюранд и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Rattlesnake Republic: The Albino
  • 11:30
    Ultimate Survival: Zambia
  • 12:15
    Treehouse Masters: Sky High Pirate Hideout
  • 13:00
    What Could Possibly Go Wrong?: Trash Can Rocketeers
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене: Флеш - Валон
  • 11:30
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 12:30
    Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
  • 14:00
    Скокове от скали: Световни серии в Тексас
Пълна програма
  • 10:30
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 11:50
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 13:30
    "Вода за слонове", романтична драма, САЩ, 2011; реж. Франсис Лоурънс, с Рийз Уидърспуун, Робърт Патинсън, Кристоф Уолтц, Пол Шнайдер, Хал Холбрук, [15+]
  • 15:30
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:30
    Puppy Dog Pals
  • 12:00
    Puppy Dog Pals
  • 12:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    American Monster: Stand By Your Men
  • 11:55
    Murder Calls: Hanging By A Thread
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape with One Leg
  • 13:45
    The Perfect Murder: Death In The Family
Пълна програма
  • 11:05
    Star Rated: Sexy Baseball WAGs
  • 11:35
    Clubland: New York Yankees
  • 12:00
    Tennis Stars: Garbine Muguruza
  • 12:30
    Top: Hairstyle
Пълна програма
  • 10:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Hook & Look
  • 12:20
    Hook & Look
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Танкове и Ц-5
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Шарф от Ватерлоо
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Ех, г-н Трейси
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Тухли и кракери
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата, еп. 8
  • 12:05
    Brain Games 3, еп. 5
  • 12:30
    Brain Games 3, еп. 6
  • 13:05
    Brain Games 3, еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 20
Пълна програма
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 5, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 10:30
    Убийството на Лейси Питърсън: Присъдата
  • 11:55
    Убийството на Лейси Питърсън: Основателно съмнение?
  • 13:15
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Кръвожадния убиец: Марк Шърли
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Непредсказуем човек
Пълна програма
  • 09:40
    Зад кулисите
  • 11:55
    Плячката на ловеца
  • 13:45
    Извънредна ситуация
  • 15:50
    Сватбеният агент
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Brotherhood
  • 12:05
    Brotherhood
Пълна програма
  • 10:52
    A Deeply Spiritual Experience (18+)
  • 11:15
    Babysitter Caught In The Action (18+)
  • 11:36
    Peta's Pool Time (18+)
  • 11:59
    Bubble Butt Spinner Talks Dirty (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (WTA International - финал, повторение)
  • 13:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    Футбол: Испания - Швейцария (приятелска среща - повторение)
Пълна програма
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Борсова информация
  • 11:20
    Динамика на основните 5
  • 11:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    AVICENNA - THE LIGHT FROM EAST
  • 12:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 13:00
    ANIMAL X - SCOTLAND: CARNIVOROUS HERBIVORES
  • 13:30
    ANIMAL X - USA: TLEEPATHIC PARROT
Пълна програма
  • 09:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 11:15
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 14:25
    NEW Extreme IV
  • 15:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 10:30
    Kickin' It With Sneaker Steve
  • 11:30
    World of X Games 2016
  • 12:00
    Rip to the Tip 2011
  • 12:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
  • 12:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 12:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 10:25
    Leonard Bernstein conducts Brahms Piano Concerto no 2 with Krystian Zimerman
  • 11:20
    Leonard Bernstein conducts the Tragic Overture by Brahms
  • 11:40
    Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
  • 12:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Славия - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 9-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Пирин - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:30
    Пряко: Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    ...
Пълна програма
  • 11:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Канада, повторение
  • 12:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Уотфорд - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: АФК Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Американско чудовище: Разчитай на своите мъже
  • 11:55
    Предсмъртни обаждания: Да висиш на косъм
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство на един крак
  • 13:45
    Перфектното убийство: Епизод 10
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 09:55
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 11:15
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 12:45
    "Грейвс II, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 13:15
    ""Два метра под земята" ООД III, 4 еп. - Никой не спи", драма, САЩ, 2003; реж. Алън Пол, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 10:45
    "Игра на тронове ІІ, 3 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Алик Сахаров, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 11:35
    "Игра на тронове ІІ, 4 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Дейвид Петрарка, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 12:30
    "Средностатистическо семейство ІХ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 12:50
    "Средностатистическо семейство ІХ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Моето Старо Стефаново (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Гумощник (образователен филм за селски туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 11:10
    Искрица и Сияйница
  • 11:35
    Искрица и Сияйница
  • 12:00
    Котарачетата
  • 12:05
    Котарачетата
Пълна програма
  • 10:40
    Едно френско село, сезон 4, еп. 5, Франция, исторически/драма, 2013
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 9, САЩ, военен, 2016
  • 12:15
    Селцето, сезон 1, еп. 5, Великобритания, драма, 2013
  • 13:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 10:05
    Най-смешните скечове на Абът и Костел
  • 11:25
    Фалшификатори
  • 13:05
    Пиу!
  • 14:25
    Тайната на лешникотрошачката
Пълна програма
  • 09:40
    Лили Давид
  • 11:15
    Аутсайдерите
  • 12:50
    Специална доставка
  • 14:25
    Астерикс на Олимпийските игри
Пълна програма
  • 09:45
    Герои
  • 11:30
    Крокодилите 2
  • 13:00
    Писмо до краля
  • 14:50
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 11:00
    Enron: The Smartest Guys in the Room
  • 12:45
    Come Down Molly
  • 14:10
    Mad Men
  • 15:00
    Abraham's Point
Пълна програма
  • 10:00
    Freeride World Tour 2018
  • 12:00
    World Snowboard Tour 2018
  • 12:30
    Ski Soldier
  • 14:00
    Live Recap Burton US Open 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 11:15
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 19
Fox Crime 11:15
От местопрестъплението - трети сезон, еп. 21
EPIC Drama 11:20
Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, крими/мистерии, 2014
Viasat History 11:20
Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 11:25
Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
Eurosport HD 11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, повторение
Diema Sport 2 12:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 12-и епизод, повторение

Всички предавания

Филми

БНТ 11:15
Дързост и красота тв филм /4026 епизод/п/
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм /п/
HBO 2 11:35
"Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
Bloomberg TV Bulgaria 11:35
Животът след Бийтълс - док. филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}