ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Дания - Австралия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Франция - Перу, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 28
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 27
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Класически коли - филм
  • 16:30
    Сила - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:05
    Царство; сезон 2, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 17:05
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 18:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Пазете се от бика Чарли
  • 16:30
    Меконг: река с душа: Виетнам
  • 17:25
    Тексаски закони: Не се забърквай с Тексас
  • 18:20
    Правосъдие в горите на Мейн: Не мога да повярвам на очите ти
Пълна програма
  • 15:10
    RT в българския ефир
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла", еп. 94
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Носорог, зебра и ко" - истории от зоопарка
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 15:35
    Капри сериен тв филм /2 епизод/п/
  • 16:30
    Пътешествия документална поредица /избрано/
  • 17:00
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 15:15
    Здравето отблизо /най-доброто/п/
  • 16:30
    Ретро спорт Успехите на Румяна Нейкова /п/
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    Музикални следи За риба с "Тоника"
Пълна програма
  • 15:35
    My Knight and Me
  • 15:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:01
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:20
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 8
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.8
  • 17:00
    Премиера: "Легендите на утрешния ден"- сериал, с.2 , еп. 17
  • 18:00
    Премиера: "Тежки престъпрения" - сериал, с.6, еп. 9
Пълна програма
  • 14:45
    "И се роди звезда" - комедия (Италия, 2012), режисьор - Лучио Пелегрини, актьори - Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.
  • 16:30
    "Опасен копнеж" - трилър (Канада, 2016), режисьор - Пол Шапиро, актьори - Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.
  • 18:30
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 21:00
    "Прецаканите" - драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор - Силван Уайт, актьори - Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "На среща с непознат: Австралия" - рриалити шоу
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 34
Пълна програма
  • 15:30
    Време за приключения
  • 15:45
    Време за приключения
  • 15:55
    Време за приключения
  • 16:10
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 14:30
    "Трудна победа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Бен Йънгър, с Майлс Телър, Арън Екхарт, Кейти Сегал, Сайран Хайндс, Тед Левин, [12+]
  • 16:25
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
  • 18:00
    "Телефонна линия", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джилиън Робеспие, с Джени Слейт, Иди Фалко, Аби Куин, Джон Туртуро, Джей Дуплас, [15+]
  • 19:35
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
Пълна програма
  • 14:05
    "Да преследваш Ейми", драма, САЩ, 1997; реж. Кевин Смит, с Бен Афлек, Джоуи Лорън-Адамс, Джейсън Лий, Дуайт Юел, Джейсън Мюс, [12+]
  • 16:00
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
  • 17:50
    "Под пясъка", военна драма, Дания, 2015; реж. Мартин Зандвлит, с Роланд Мьолер, Луис Хофман, Джоел Басман, Микел Бо Фьолсгаард, Лора Бро, [15+]
  • 19:35
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 17:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7
Пълна програма
  • 15:00
    Американски чопър: Пещери
  • 16:00
    Американски чопър: Дукати и "Пайлът Пен"
  • 17:00
    Невъзможни инженерни постижения: Самолетоносач
  • 18:00
    Аукционни войни в Канада: Апокалипс
Пълна програма
  • 15:26
    СРЕЩА С КОМЕТА: Спонтанно възпламеняване
  • 16:14
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
  • 17:02
    Космически сблъсъци: Слънчеви системи
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Паралелни вселени
Пълна програма
  • 15:25
    Кей Си под прикритие
  • 15:50
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:05
    Къмпиране
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:30
    "ГЕОлино"
  • 15:45
    "Сиеста З"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 16:45
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
  • 17:00
    Колоездене: Обиколка на Фландрия
  • 18:00
    Колоездене: Амстел Голд
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 17:00
    "Футболни легенди"
  • 17:30
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
  • 18:00
    "Зала на славата" - топ 10 в гимнастиката
Пълна програма
  • 15:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 8
  • 16:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 9
  • 17:10
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 7
  • 18:00
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:20
    Mantracker Season 7
  • 16:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 17:00
    Monster Jam
  • 17:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Мразя моя двор
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 15:10
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 3
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 6
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 5
  • 17:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 15:15
    Глейдс - втори сезон, еп. 2
  • 16:10
    Глейдс - втори сезон, еп. 3
  • 17:00
    Комисар Монталбано - дванадесети сезон, еп. 2
  • 19:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 15:05
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 17:05
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 19:15
    "Бизнес преговори ІV, 5 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
  • 20:15
    "Отвъд ІІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Рик Бота, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 15:25
    Забранена история, сезон 2, еп. 1
  • 16:15
    Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 9
  • 16:45
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 2
  • 17:35
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 2
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да вървим в Пласентия
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 16:20
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 17:15
    Прокълнатото злато от Гражданската война: На прав път
Пълна програма
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 73 еп.
Пълна програма
  • 15:40
    "Кипър"
  • 16:10
    "Томас и приятели"
  • 16:25
    "Строителят Боб"
  • 16:45
    "Пингу"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:10
    Телемаркет
  • 17:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:00
    "Вечната музика" - биографичен филм / драма с Ашли Джъд, Кевин Клайн.
  • 17:05
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 18:50
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
  • 20:20
    "Руска рулетка" - екшън / комедия с Джийн Хекман, Михаил Баришников.
Пълна програма
  • 15:30
    LMP3 CUP CHAMPIONSHIP
  • 16:00
    MOBIL 1 THE GRID
  • 16:30
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 17:30
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
  • 16:30
    Труден живот
  • 17:00
    MTV кино и телевизионни награди
Пълна програма
  • 15:30
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    2018 MTV Movie & TV Awards
  • 19:30
    MTV Rewind: 2016
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Festival Favourites
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:35
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
  • 16:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 17:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
  • 17:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 8
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 9
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 6
  • 18:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 2
Пълна програма
  • 15:30
    Ловците на Африка, еп. 4
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 15
  • 17:05
    Ловците на Африка, еп. 6
  • 18:00
    Жирафът: африканският гигант, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Дижон - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Мъжко / Женско"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 19:00
    "В действителност"
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Марибор
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Наполи
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Манчестър Юн
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - обзор на сезона
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 16:30
    Игрален филм
  • 18:05
    Игрален филм
  • 19:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:30
    Облаче ле, бяло - /повторение/
  • 16:30
    Паралакс - повторение
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    TOGGO SERIEN WM 2018
  • 16:40
    Die Tom und Jerry Show
  • 17:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 17:30
    Angelo!
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    С бебето всичко се променя: Обратно на ринга
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Прекрасният нов свят: Нищо за губене
  • 17:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ожених се за бившата си детегледачка...
  • 18:00
    Необикновените сватби: Епизод 3
Пълна програма
  • 15:30
    Големият потапник в планината Чанбай
  • 16:00
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
  • 16:30
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
  • 17:00
    Тунис под слънцето
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:10
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 15:45
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 17:30
    Хъдсън Хоук, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 1991
  • 19:10
    Изкуплението Шоушенк, САЩ, Криминален/драма, 1994
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 8
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 9
  • 16:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 1
  • 17:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:20
    Завинаги - първи сезон, еп. 3
  • 16:15
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 20
  • 16:40
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 21
  • 17:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 27 и 28 eп.
  • 17:00
    "Бебета: Особено раждане" - 7 еп.
  • 17:50
    "Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 15:25
    Рыбалка без границ
  • 15:55
    Оружейные дома мира
  • 16:30
    Рыбалка сегодня XL
  • 17:00
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 14:15
    "Кешбол" - спортна драма с уч. на Брат Пит, Джоана Хил, Филип Сиймур Хофман, Робин Райт, Крис Прат, Стивън Бишъп, Рийд Даймънт и др.
  • 17:00
    "Безпощадно" - екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Оливър Джаксън-Коен, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън, Адеуале Акинуйе-Агбайе, Том Беринджър, Майк Епс, Маги Грейс, Муун Блъдгуд и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:15
    Rattlesnake Republic: The Final Rattle
  • 16:00
    Treehouse Masters: High Noon Saloon
  • 16:45
    Ultimate Survival: Ring Of Fire 1
  • 17:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Concrete Canoe Challenge
Пълна програма
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Гражданка в ранчото
  • 16:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
  • 16:45
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
  • 17:00
    Колоездене: Обиколка на Фландрия
  • 18:00
    Колоездене: Амстел Голд
Пълна програма
  • 15:05
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 17:05
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 19:15
    "Бизнес преговори ІV, 5 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
  • 20:15
    "Отвъд ІІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Рик Бота, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 15:35
    Disappeared: A Date With Danger
  • 16:30
    Murder Calls: Silent Witness
  • 17:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Checks And Balances
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Rob a Pawn Shop
Пълна програма
  • 15:40
    Tennis Stars: Garbine Muguruza
  • 16:05
    Top: Best Sport Songs
  • 16:30
    The Contenders: Russia 2018: Saudi Arabia
  • 17:00
    The Truth About...: Lebron James
Пълна програма
  • 15:20
    Midway USA's Gun Stories
  • 15:45
    Shooting Gallery
  • 16:30
    Hook N' Look
  • 16:50
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да вървим в Пласентия
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 16:20
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 17:15
    Прокълнатото злато от Гражданската война: На прав път
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 9
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 6
  • 17:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 2
  • 18:00
    Командна верига, еп. 5
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 28
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 27
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:15
    Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 16:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 7, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 17:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 8, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:20
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 16:30
    Профилиране; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2014
  • 17:35
    Профилиране; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2014
  • 18:45
    Възприятия; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Как да разгадаеш убийство
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
  • 17:00
    Първите 48 часа: Хеликоптерът
  • 18:00
    Чудовището в семейството ми: Дрю Питърсън
Пълна програма
  • 14:10
    Пустош
  • 16:20
    Мечът на отмъщението
  • 18:10
    Предател
  • 20:25
    Пътят
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Възкръсналият манастир" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:25
    UK Hottie Haggles With Pervert (18+)
  • 15:49
    Tipping The Driver (18+)
  • 16:15
    In House Whore (18+)
  • 16:36
    Fuck The Police (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Дания - Австралия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Самара
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Франция - Перу, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
  • 20:00
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 15:00
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 15:30
    PASSPORT TO EXPLORE - SAN DIEGO
  • 16:00
    GRAVEYARDS - USHUAIA GRAVEYARD
  • 16:30
    GRAVEYARDS - ROSARIO'S GRAVEYARD
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 3
Пълна програма
  • 15:30
    WUSHU Championship
  • 15:45
    World Karate Federation 2016
  • 17:40
    NEW High Explosive
  • 20:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 15:30
    The Gypsea Tour
  • 16:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 2
  • 16:40
    The Search
  • 17:00
    Parko's Perfect Day
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 16:45
    "Петолиния" - музикален микс
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 15:20
    Leonard Bernstein conducts the Symphony no 1 by Sibelius
  • 16:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Madrigals (Book VII) by Monteverdi - Les Arts Florissants
  • 19:45
    Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
Пълна програма
  • 15:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
  • 16:00
    Обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
  • 17:00
    Футбол: ЦСКА - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    Футбол: Левски - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Евертън - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    "Головете на сезона в английската Висша лига" (2017-18), повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 38-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:35
    Изчезнали: Опасна среща
  • 16:30
    Предсмъртни обаждания: Мълчаливият свидетел
  • 17:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Проверки и контрол
  • 18:20
    Почти ми се размина: Обир на заложна къща
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 14:45
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
  • 16:55
    "Филми и звезди Х, 24 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 17:25
    "Град Лондон", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
  • 18:55
    "Наследници І, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • 15:35
    "Аферата ІV, 1 еп.", драма, САЩ, 2018, [15+]
  • 16:35
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 18:10
    "Човекът с желязното сърце", биографичен трилър, Франция, 2017; реж. Седрик Хименес, с Джейсън Кларк, Розамунд Пайк, Джак О'Конъл, Джак Рейнър, Миа Вашиковска, [15+]
  • 20:10
    "Игра на тронове II, 7 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    С вкуса на Златна Добруджа. Рецепти от Алфатар (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Моето Старо Стефаново (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 17:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 21:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 15:15
    Дора Изследователката
  • 15:45
    Макс и Руби
  • 16:10
    Уоликазам!
  • 16:42
    Котарачетата
Пълна програма
  • 15:05
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 10, САЩ, военен, 2016
  • 15:50
    Едно френско село, сезон 4, еп. 6, Франция, исторически/драма, 2013
  • 16:45
    Селцето, сезон 1, еп. 6, Великобритания, драма, 2013
  • 17:50
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, Екшън и приключения, 2014
Пълна програма
  • 15:10
    Синът
  • 17:25
    Всичко на Цукер!
  • 19:00
    Фин
  • 20:30
    На Кайманите
Пълна програма
  • 14:50
    Проект "Динозавър"
  • 16:10
    Бандата над закона
  • 17:40
    Многодетен баща: По японски
  • 19:00
    Индианецът
Пълна програма
  • 15:40
    Пипи в Южните морета
  • 17:20
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 2
  • 18:45
    Потапянето на "Лакония"
  • 20:15
    След като си отида
Пълна програма
  • 15:00
    Art Of The Prank
  • 16:25
    My Revolution
  • 17:45
    Like Air
  • 19:00
    Above and Beyond
Пълна програма
  • 14:30
    Live Recap Crankworx Whistler
  • 16:30
    Lane One: Inside BMX Supercross S17
  • 17:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2018
  • 17:30
    Enduro World Series S17
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

Alfa 15:45
"Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}