ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Бразилия - Коста Рика, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Нигерия - Исландия, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Волгоград
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 29
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 28
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Класически коли - филм
  • 16:30
    Сила - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:20
    Морски детективи; сезон 10, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:15
    Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 17:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 18:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Челен сблъсък
  • 16:30
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 17:25
    Семейството от планините: Бавно, но славно
  • 18:20
    Да станеш ветеринар: Спешно цезарово сечение
Пълна програма
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла", еп. 95
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 15:25
    Кратка история на социалистическия реализъм документален филм /п/
  • 16:30
    Пътешествия документална поредица /избрано/
  • 17:00
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
Пълна програма
  • 15:15
    Зелената линейка /най-доброто/п/
  • 16:15
    Рецепта за здраве /п/
  • 16:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 17:00
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 15:35
    My Knight and Me
  • 15:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:01
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:20
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 9
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.9
  • 17:00
    "Последният кораб"- сериал, еп. 1
  • 18:00
    Премиера: "Тежки престъпрения" - сериал, с.6, еп. 10
Пълна програма
  • 14:30
    "Прецаканите" - драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор - Силван Уайт, актьори - Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др.
  • 16:30
    "Легендата за Херкулес" - екшън,приключенски (САЩ, 2014), режисьор - Рени Харлин, актьори - Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилде
  • 18:45
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 21:00
    "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Играчи" - сериал
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" -риалити шоу
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 35
Пълна програма
  • 15:30
    Време за приключения
  • 15:45
    Време за приключения
  • 15:55
    Време за приключения
  • 16:10
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 14:10
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 15:45
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
  • 17:35
    "Щуротии в лунапарка", комедия, САЩ, 2009; реж. Грег Мотола, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт, Мартин Стар, Бил Хедър, Кристън Уийг, [15+]
  • 19:25
    "Голямото пътуване", комедия, САЩ, 2000; реж. Тод Филипс, с Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс, [15+]
Пълна програма
  • 14:05
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 16:20
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 18:30
    "Гадже за 5 минути", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Солет, с Майкъл Сера, Кат Денингс, Арън Ю, Рафи Гаврон, Ери Грейнър, [12+]
  • 20:00
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 17:00
    " Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., II част /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7
Пълна програма
  • 15:00
    Бойни ботове: Епизод 5
  • 16:00
    Бойни ботове: Добрият, грозният и ботът
  • 17:00
    Невъзможни инженерни постижения: Мост Рион Антирион
  • 18:00
    Аукционни войни в Канада: Дори ветераните се натъжават
Пълна програма
  • 15:26
    Най-откаченото време на планетата: Цветно време
  • 16:14
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
  • 17:02
    Търсене в небето: Телескопът на Discovery Channel
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как функционира Вселената?
Пълна програма
  • 15:25
    Кей Си под прикритие
  • 15:50
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:05
    Къмпиране
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:30
    "ГЕОлино"
  • 15:45
    "Сиеста З"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
  • 16:30
    "Футболни легенди"
  • 17:30
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 16:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 17:00
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
  • 17:30
    "Футболни легенди"
Пълна програма
  • 15:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 10
  • 16:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 11
  • 17:10
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 8
  • 18:00
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 15:20
    Mantracker Season 7
  • 16:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 17:00
    Monster Jam
  • 17:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Живот в чужбина
  • 16:00
    Ловци на къщи
  • 16:30
    Ловци на къщи
  • 17:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 15:10
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 4
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 7
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 7
  • 17:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 15:15
    Глейдс - втори сезон, еп. 4
  • 16:10
    Глейдс - втори сезон, еп. 5
  • 17:05
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 1
  • 19:10
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 14:05
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 16:25
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 18:50
    "Филми и звезди Х, 25 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:20
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
Пълна програма
  • 15:20
    Забранена история, сезон 2, еп. 2
  • 16:10
    Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 10
  • 16:40
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 3
  • 17:30
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 3
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Диви жилетки
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направо от горещия "Пан Ам"
  • 16:20
    Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
  • 17:15
    Изковани в огъня: Меч фалката
Пълна програма
  • 15:30
    Риболовен филм
  • 16:30
    Истории от музея
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 15:40
    "Кипър"
  • 16:10
    "Томас и приятели"
  • 16:25
    "Строителят Боб"
  • 16:45
    "Пингу"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:10
    Телемаркет
  • 17:15
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:30
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
  • 17:05
    "Наполеон" - драма / семеен с Адам Уайли, Бронсон Пиншо.
  • 18:25
    "Чудеса" - приключенски филм с Том Конти, Тери Гар.
  • 19:50
    "Мръсна работа" - комедия с Норм Макдоналд, Арти Ланж.
Пълна програма
  • 15:00
    CATERHAM UK RACING
  • 16:00
    24H OF LE MANS HIGHLIGHTS
  • 17:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 18:40
    CLASSIC ONBOARD - ISLE OF MAN TT
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
  • 16:30
    Труден живот
  • 17:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 14:00
    Boys Of The 10s: MTV Top 50
  • 18:00
    Totally Uninterrupted Chart Hits!
  • 22:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Festival Favourites
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:35
    Един ден в дивата природа, сезон 1, еп. 3
  • 16:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 17:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 10
  • 17:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 10
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 1
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
  • 18:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
Пълна програма
  • 15:30
    Най-дивите острови: Шри Ланка, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 16
  • 17:05
    Най-дивите острови: Шри Ланка, еп. 3
  • 18:00
    Да оцелееш в Серенгети, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Монако - Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Амиен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Барселона
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Манчестър Сити
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа - обзор на сезона
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 20:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 21:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение
  • 16:10
    "Дълбочината на цветовете" - док.филм
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    TOGGO SERIEN WM 2018
  • 16:40
    Die Tom und Jerry Show
  • 17:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 17:30
    Angelo!
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    С бебето всичко се променя: Съдбоносен въпрос
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Прекрасният нов свят: Отхвърлените изгнаници
  • 17:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Голямото завръщане
  • 18:00
    Ранди идва на помощ: Далас
Пълна програма
  • 15:30
    еп.21
  • 16:00
    Виж България - Мистичният храм в Добърско
  • 16:30
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 17:00
    Най-северната страна на най-южния континент
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:30
    Страшен филм 3, САЩ, комедия, 2003
  • 15:55
    Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 17:55
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 19:25
    Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 10
  • 16:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 11
  • 16:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 2
  • 17:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 13:00
    Лятна любов: Топ 50
  • 16:30
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Завинаги - първи сезон, еп. 4
  • 16:15
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 1
  • 16:40
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 2
  • 17:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 29 и 30 eп.
  • 17:00
    "Бебета: Особено раждане" - 8 еп.
  • 17:50
    "Лов на неизрядни платци" - 13 и 14 еп.
Пълна програма
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    ч.- Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 15:30
    Охота с луком
  • 15:55
    Оружейные дома мира
  • 16:30
    Охотничьи меридианы
  • 17:00
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 14:15
    "Телма и Луиз" - приключенски филм с уч. на Сюзан Сарандън, Джина Дейвис, Харви Кайтел, Брад Пит, Майкъл Медсън, Кристофър МакДоналд, Стивън Тоболовски и др.
  • 17:00
    "Грозната истина" - романтична комедия с уч. на Катрин Хейгъл, Джерард Бътлър, Брий Търнър, Ерик Уинтър, Черил Хайнс, Джон Майкъл Хигинс, Ник Сарси, Бони Самървил и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:15
    BBQ Pit Wars: Florida Smokin' Flamingo BBQ Festival
  • 16:00
    Treehouse Masters: Twin Fix
  • 16:45
    Ultimate Survival: Ring Of Fire 2
  • 17:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Homemade Hovercraft Hijinks
Пълна програма
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Гражданка в ранчото
  • 16:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
  • 16:30
    "Футболни легенди"
  • 17:30
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 14:05
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 16:25
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 18:50
    "Филми и звезди Х, 25 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 19:20
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 15:35
    The Detectives Club: New Orleans: She Said He Said
  • 16:30
    Murder Calls: Wolf In Sheep's Clothing
  • 17:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Gulf Coast Vanishings
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be Bonnie and Clyde
Пълна програма
  • 15:40
    Up Close With: Neymar
  • 15:54
    After Game: Rui Costa
  • 16:05
    Top: Champions' Fans
  • 16:30
    The Contenders: Russia 2018: Poland
Пълна програма
  • 15:20
    Midway USA's Gun Stories
  • 15:45
    Shooting Gallery
  • 16:30
    Hook N' Look
  • 16:50
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Диви жилетки
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направо от горещия "Пан Ам"
  • 16:20
    Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
  • 17:15
    Изковани в огъня: Меч фалката
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
  • 17:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
  • 18:00
    Магистрала през ада, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 29
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 28
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 8, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 16:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 17:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 11, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 2, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:25
    Профилиране; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2014
  • 17:35
    Профилиране; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2014
  • 18:45
    Възприятия; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Господарят Боб
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Трагедията в Порт Артър
  • 17:00
    Първите 48 часа: Г-н Ню Орлиънс/Без подслон
  • 18:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
Пълна програма
  • 15:00
    Облакът АТЛАС
  • 18:10
    Примирие
  • 20:20
    Моят баща, мишената
  • 22:10
    Елитен отряд 2
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ":
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Оттук започва християнска България" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:20
    Mommy Issues: Part 1 (18+)
  • 15:46
    Stay Away From My Daughter (18+)
  • 16:11
    Mia Gets Closer (18+)
  • 16:34
    Old College Try (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Бразилия - Коста Рика, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург
  • 17:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 18:00
    Нигерия - Исландия, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Волгоград
  • 20:00
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:30
    PASSPORT TO EXPLORE - SOUTH CAROLINA
  • 16:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 29
  • 16:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 1
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 4
Пълна програма
  • 09:00
    LNK Boxing Night 7, Arena Riga
Пълна програма
  • 15:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    Riding the Long White Cloud
Пълна програма
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
Пълна програма
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Светът на домашните любимци"
  • 17:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 17:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
Пълна програма
  • 15:00
    David Zinman conducts the Tonhalle Orchestra : Stravinsky and Antheil
  • 16:35
    InterMezzo
  • 17:30
    Le Tour du Monde en 80 minutes by Maurice Bejart, Bejart Ballet Lausanne
  • 19:00
    Messe pour le Temps Present by Maurice Bejart - Grand Remix by Herve Robbe
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Берое - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    Класика от Първа професионална лига - Верея - ЦСКА (16-17), повторение
  • 19:30
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Франция, повторение
Пълна програма
  • 15:00
    "Головете на сезона в английската Висша лига" (2017-18), повторение
  • 16:00
    Обзор на сезона в английската Висшата лига (2017-18), повторение
  • 17:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Франция, директно
  • 18:30
    Класика от Висшата лига - Фулъм - Манчестър Юнайтед (2009-10), повторение
Пълна програма
  • 15:35
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: Разговори
  • 16:30
    Предсмъртни обаждания: Вълк в овча кожа
  • 17:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изчезнали във Флорида
  • 18:20
    Почти ми се размина: Бони и Клайд
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 14:10
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 16:00
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
  • 17:40
    "Средностатистическо семейство ІХ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 18:00
    "Средностатистическо семейство ІХ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 14:50
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 16:20
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 17:20
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 19:15
    "Криптон I, 3 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Стив Шил, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Света София - българският Помпей (образователен филм за религиозен туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Волейбол: Лига на нациите
  • 16:00
    Студио "Волейбол"
  • 16:30
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 17:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 21:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 15:15
    Дора Изследователката
  • 16:10
    Уоликазам!
  • 16:40
    Котарачетата
  • 16:45
    Котарачетата
Пълна програма
  • 15:20
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2014
  • 16:05
    Едно френско село, сезон 4, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2013
  • 17:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2013
  • 17:50
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, Екшън и приключения, 2014
Пълна програма
  • 15:35
    Метеор, част 2
  • 17:10
    Семейство Орхейм
  • 18:50
    Момичето
  • 20:30
    Бури
Пълна програма
  • 15:05
    Коко преди Шанел
  • 16:55
    Неговото дело и слава
  • 18:45
    Първа песен
  • 20:10
    Деликатност
Пълна програма
  • 15:20
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 16:40
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 18:10
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1
  • 19:35
    Тигрови очи
Пълна програма
  • 15:00
    Mad Men
  • 15:50
    Portrait of Wally
  • 17:25
    The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and the Silk Road Ensemble
  • 19:00
    Bob and the Trees
Пълна програма
  • 14:00
    Crankworx Les Gets
  • 16:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 17:00
    Sports Adventure
  • 17:30
    The Outdoor Sports Show S18
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

Alfa 15:45
"Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}