ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    Зелената линейка здравно риалити с водеща Ива Димитрова /най-доброто/
  • 11:30
    Рецепта за здраве /п/
  • 11:45
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 22
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 12:00
    Как станах руснак - комедиен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:25
    Морски детективи; сезон 10, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:20
    Царство; сезон 2, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:20
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Дивата Арктика: Исландия: Земя на огън и лед
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Възходът и падението на Гида
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Денят на преместването на възрастните (част 1)
  • 11:55
    Тексаски закони: Не се забърквай с Тексас
Пълна програма
  • 10:25
    RT в българския ефир
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Българска душа" (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Денят започва с Култура
  • 15:15
    Знаете ли, че...
Пълна програма
  • 10:55
    The Garfield Show
  • 11:06
    The Garfield Show
  • 11:19
    The Garfield Show
  • 11:31
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.1
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 9
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп. 17
  • 13:00
    "Кобра" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 1986), режисьор - Джордж Косматос, актьори - Силвестър Сталоун, Бригите Нилсен, Рени Сантони и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Мелодия за една нощ" - романтичен (Канада, 2007), режисьор - Дейвид Уийвър, актьори - Лора Лейтън, Антонио Купо, Ели Харви и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс" - сериал, с.61, еп. 9,10
  • 13:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.4
  • 14:30
    "Прецаканите" - драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор - Силван Уайт, актьори - Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездата на Лаура и чудовищата от сънищата" - анимация (Германия, 2011), режисьори - Тило Роткирх, Уте фон Мюнхов-Пол
  • 11:30
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:46
    Малки Титани: В готовност
  • 11:05
    Време за приключения
  • 11:15
    Време за приключения
  • 11:25
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:25
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
  • 11:45
    "Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]
  • 14:10
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 15:45
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 12:05
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 14:05
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 16:20
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 21
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Рено Алпин
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Замръзнали равнини
Пълна програма
  • 10:38
    Най-откаченото време на планетата: Цветно време
  • 11:26
    Идващият свят: Влаковете на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Кастингът: Бързи и яростни изхвърлящи седалки
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Паралелни вселени
Пълна програма
  • 09:45
    Домът на Рейвън
  • 12:00
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 12:30
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
  • 13:00
    Магьосниците от Уейвърли Плейс
Пълна програма
  • 10:55
    "Доказано от опит"
  • 11:10
    "Чудата наука"
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Босове под прикритие - 2 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 13:30
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
  • 14:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, обзор
Пълна програма
  • 10:45
    "Футболни легенди"
  • 12:30
    Куриози
  • 13:30
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 2
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 10
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон еп. 0
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
Пълна програма
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:30
    Евтин дом на плажа
  • 11:00
    Евтин дом на плажа
  • 11:30
    Евтин дом на плажа
  • 12:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 4
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 7
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 8
  • 12:25
    Специализантът - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 09:25
    Комисар Монталбано - дванадесети сезон, еп. 2
  • 11:50
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 7
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 10:30
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 12:40
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 14:05
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 16:25
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
  • 11:05
    Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 11:55
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 4
  • 12:40
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Залози по войнишки
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Легенди на рокендрола
Пълна програма
  • 10:30
    Истории от музея
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    С въдица в ръка – тв поредица /п/
  • 12:30
    България – вчера, днес и утре
Пълна програма
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:35
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:25
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
  • 11:55
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 13:40
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Доналд Плезънс и Джордж Пепард.
  • 15:30
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
Пълна програма
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 12:00
    SILK WAY RALLY RECONNAISSANCE
  • 12:15
    BRITISH F3 CHAMPIONSHIP
  • 13:05
    FIM TRIAL GP WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    2018 MTV Movie & TV Awards
  • 13:30
    ZAYN: Hitlist
  • 14:00
    Boys Of The 10s: MTV Top 50
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:30
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 4
  • 11:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 3
  • 11:25
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 4
  • 11:55
    Вълнест мамут: Аутопсията,
Пълна програма
  • 10:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 6
  • 12:00
    Марадона отблизо, еп. 1
  • 13:00
    По следите на златото, еп. 1
Пълна програма
  • 10:40
    Разходка с жирафи, еп. 1
  • 11:25
    Най-дивите острови: Шри Ланка, еп. 1
  • 12:15
    Най-дивите острови: Шри Ланка, еп. 2
  • 13:00
    Дивата Мисисипи, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Монако - Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:50
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 10:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:15
    "По средата" - сериал
  • 12:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Челси
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Реал М
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Барселона
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    Прокудени от бащин край /повторение /
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:35
    Calimero
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
  • 12:00
    Inspector Gadget
  • 12:25
    Lexi & Lottie - Detektive im Doppelpack
Пълна програма
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Харисън Форд
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Олбъри
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 29
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 30
  • 12:00
    Не искам кожата ми да виси: Антония и Наташа
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Локър Арт център
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Разлог - Триединството на планините
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:25
    Прокълнати, Германия,САЩ, комедия/ужаси, 2005
  • 11:00
    Ценен товар, Канада, екшън/комедия/криминален, 2016
  • 12:30
    История от Бронкс, САЩ, криминален/драма, 1993
  • 14:30
    Страшен филм 3, САЩ, комедия, 2003
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 3
  • 11:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 9
  • 12:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 10
  • 12:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Лятна любов: Топ 50
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Зенит"- драма , Хърватия-Сърбия, режисьор: Далибор Матанич; с участието на: Тиана Лазович, Горан Маркович и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
  • 12:35
    Агентите на ЩИТ - пети сезон, еп. 22
  • 13:30
    Касъл - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 8 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1025 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 209 и 210 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 26 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 3"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Оружейные дома мира
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Рыбалка сегодня XL
  • 11:55
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 08:45
    "Любов под звездите" - романтична комедия с уч. на Ашли Нюброу, Уес Браун, Джейда Лили Милър, Бари Бостуик, Челън Симънс и др. /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 12:00
    "Любителката на мистерии: В сенките"- мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
  • 14:15
    "Телма и Луиз" - приключенски филм с уч. на Сюзан Сарандън, Джина Дейвис, Харви Кайтел, Брад Пит, Майкъл Медсън, Кристофър МакДоналд, Стивън Тоболовски и др.
Пълна програма
  • 10:45
    BBQ Pit Wars: Florida Smokin' Flamingo BBQ Festival
  • 11:30
    Ultimate Survival: Ring Of Fire 2
  • 12:15
    Treehouse Masters: High Noon Saloon
  • 13:00
    What Could Possibly Go Wrong?: Homemade Hovercraft Hijinks
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство, финал
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 13:30
    "Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
  • 14:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман, обзор
Пълна програма
  • 10:30
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 12:40
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 14:05
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 16:25
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:55
    Unbungalievable
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:30
    Puppy Dog Pals
  • 12:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    00s Boys Vs 00s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 10:05
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: Sex, Lies, And Missing Interns
  • 11:00
    Disappeared: A Date With Danger
  • 11:55
    Murder Calls: Silent Witness
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Rob a Pawn Shop
Пълна програма
  • 10:40
    Top: MVP Basketball
  • 11:05
    Entourage: NBA Team
  • 11:35
    Perfection: Lebron James
  • 12:00
    The Challenge: Episode 12
Пълна програма
  • 10:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Hook N' Look
  • 12:20
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Залози по войнишки
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Легенди на рокендрола
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 6
  • 11:00
    Марадона отблизо, еп. 1
  • 12:00
    По следите на златото, еп. 1
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 10
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 22
Пълна програма
  • 10:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 8, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Възприятия; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
  • 11:25
    Разтърсващи престъпления: Стивън Райт
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Стивън Порт
  • 13:15
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Канибала с арбалета
Пълна програма
  • 10:25
    Адаптация
  • 12:40
    Колата на Джейн Мансфийлд
  • 15:00
    Облакът АТЛАС
  • 18:10
    Примирие
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
Пълна програма
  • 10:45
    "Любка Рондова - фолклорен фил /повторение/
  • 11:00
    Класическа музика: "Орфеева дарба" - класически изпълнения
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Църквата край Златния рог" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    I Live With Models
  • 12:05
    I Live With Models
Пълна програма
  • 10:55
    Innocent Brunette Likes To Ride (18+)
  • 11:17
    The Whore & Her Chores (18+)
  • 11:40
    Secret Slut (18+)
  • 12:03
    Sexy Role Playing Game (18+)
Пълна програма
  • 10:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E10
  • 11:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 12:00
    NEXOS - IN CENTRAL ASIA
  • 13:00
    DOGS OF PEACE
Пълна програма
  • 09:00
    LNK Boxing Night 7, Arena Riga
Пълна програма
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
  • 12:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 09:30
    Snarky Puppy & Metropole Orkest - Jazz sous les pommiers
  • 11:10
    Didier Lockwood trio invites Bireli Lagrene - Jazz sous les pommiers
  • 13:00
    InterMezzo
  • 13:30
    Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Brahms with Elisabeth Leonskaja
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 11-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Етър - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Берое - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 8-и епизод, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 38-и епизод, повторение
  • 13:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Франция, директно
Пълна програма
  • 10:05
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Секс, лъжи и изчезнали стажантки
  • 11:00
    Изчезнали: Опасна среща
  • 11:55
    Предсмъртни обаждания: Мълчаливият свидетел
  • 12:50
    Почти ми се размина: Обир на заложна къща
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 09:40
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 11:20
    "Град Лондон", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
  • 12:50
    "Грейвс II, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 13:20
    ""Два метра под земята" ООД III, 6 еп. - Да правиш любов, върши работа", драма, САЩ, 2003; реж. Кати Бейтс, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 09:35
    "Еволюция", комедия, САЩ, 2001; реж. Айвън Райтман, с Дейвид Духовни, Джулиан Мур, Орландо Джоунс, Шон Уилям Скот, Тед Левин, [12+]
  • 11:15
    "Игра на тронове II, 7 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 12:10
    "Игра на тронове II, 8 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 13:05
    "Отвъд ІІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Рик Бота, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Забравеният град Трапезица (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Обратен ход (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 11:50
    Новини
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 13:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
  • 12:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 12:30
    Голф: Европейски тур
  • 13:00
    Тенис: ATP 500 Хале 2018
Пълна програма
  • 10:40
    Нела, Принцесата - рицар
  • 11:10
    Искрица и Сияйница
  • 11:35
    Искрица и Сияйница
  • 12:00
    Котарачетата
Пълна програма
  • 10:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, Екшън и приключения, 2014
  • 11:05
    Едно френско село, сезон 4, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2013
  • 12:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2014
  • 12:45
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 10:55
    Бубонашествие
  • 12:20
    Макс Мински и аз
  • 14:00
    Метеор, еп.1
  • 15:35
    Метеор, част 2
Пълна програма
  • 10:10
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 11:40
    В галоп с Торнадо
  • 13:35
    Нова Година
  • 15:05
    Коко преди Шанел
Пълна програма
  • 10:50
    Т.И.М.
  • 12:15
    Сянката на Пени
  • 13:55
    Скаутско приключение
  • 15:20
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
Пълна програма
  • 09:25
    The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and the Silk Road Ensemble
  • 11:00
    Above and Beyond
  • 12:25
    Free and Easy
  • 14:00
    Rake
Пълна програма
  • 10:30
    H2O Aquabike World Championship S18
  • 11:00
    Action Sports World S18
  • 12:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 13:00
    FISE World Series 2017
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}