ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Боряна Черганова и Илия Илиев
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 09:30
    Автентични храни - филм
  • 10:00
    Райски градини - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 09:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи; сезон 10, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:25
    Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 08:15
    Меконг: река с душа: Камбоджа
  • 09:10
    Котки 101: Манчкин, американски рис, девон рекс, ла перм, британска късокосместа
  • 10:05
    Най-дивите острови: Япония: Островите на крайностите
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Денят на преместването на възрастните (част 2)
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    RT в българския ефир
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:25
    Денят започва с Култура /п/
  • 08:40
    Япония днес Бойните доспехи на самураите /п/
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 08:29
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:54
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 09:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 9
  • 09:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп. 9
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.2
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 10
Пълна програма
  • 08:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8
  • 09:15
    "Прецаканите" - драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор - Силван Уайт, актьори - Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп. 11,12
  • 13:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.5
Пълна програма
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Играчи" - сериал
  • 10:00
    "Отново на 17" - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Бър Стиърс, актьори - Зак Ефрон, Лесли Ман, Матю Пери, Томас Ленън, Тайлър Стилман, Алисън Милър, Мишел Трахтенбърг,  Стърлинг Найт, Мелора Хардин и др. 
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града " - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:25
    Ние, мечоците
  • 08:36
    Ние, мечоците
  • 08:50
    Юникити
  • 09:01
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 09:00
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
  • 10:25
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 13:05
    "Малки жени I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "01:54", драма, Канада, 2016; реж. Ян Инглънд, с Антоан-Оливие Пилон, Софи Нелис, Луи-Паскал Трембле, Дейвид Бутин, Робърт Нейлър, [15+]
  • 08:45
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 10:20
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 12:00
    "Към планинските върхове", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Ерик Полс, с Даниъл Браун, Питър Мортън, Джоан Майлс, Алиса Ван Хаастърт, Таня Стоун, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Supercharged
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 08:00
    "Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм, /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5, /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Фотографии/Щавене на кожа/Оксижен/ Електрическа цигулка
  • 09:00
    Как се прави...: Сомбреро/Сос за салата/Капсов пистолет/Регенеративна медицина
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 9
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Кастингът: Боядисване с експлозиви
  • 09:02
    Космически сблъсъци: Галактически сблъсъци
  • 09:50
    Как са го направили?: Айфеловата кула/ Сноуборд
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 12
Пълна програма
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:20
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:45
    Домът на Рейвън
  • 10:10
    Хайскул Мюзикъл
Пълна програма
  • 08:30
    "Гастрономи"
  • 08:45
    "Фокуси"
  • 09:00
    "Експресът на учените"
  • 09:25
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 08:15
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 09:30
    "Повече от шампиони"
  • 10:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Торонто
  • 11:30
    Футбол: MLS, Орландо - Монреал
Пълна програма
  • 07:30
    Супербайк: Състезание в Лагуна Сека
  • 09:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание във Вила Реал
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
Пълна програма
  • 08:00
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 1
  • 08:45
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 7
  • 09:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 08:15
    Sports Adventure
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
  • 09:30
    Mantracker Season 7
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
  • 09:30
    Хавайски живот
  • 10:00
    Безплатна ваканционна къща
Пълна програма
  • 08:10
    Без пукната пара - трети сезон
  • 08:40
    Майка бунтар - трети сезон
  • 09:05
    Майка бунтар - трети сезон
  • 09:35
    Това сме ние - втори сезон
Пълна програма
  • 08:30
    Глейдс - втори сезон
  • 09:25
    Роко Скиавоне - първи сезон
  • 11:30
    Пропукване - първи сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
Пълна програма
  • 07:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 09:00
    "Средностатистическо семейство ІХ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:25
    "Средностатистическо семейство ІХ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:45
    "Средностатистическо семейство ІХ, 15 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 07:45
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 08:40
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 09:35
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
  • 10:25
    Забранена история, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Изпробвай късмета си
  • 09:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 09:55
    Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
Пълна програма
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 77 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 08:10
    "Конни"
  • 08:35
    "Узли и Пип"
  • 08:50
    "Яя и Зук"
  • 09:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
  • 10:45
    "Коса" - музикален филм / драма с Трийт Уилямс, Мелба Мур, Бевърли Д’Анджело, Джон Савидж.
  • 12:45
    "Човекът от Ла Манча" - мюзикъл / драма с Питър О’Туул, София Лорен.
  • 14:50
    "Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Пълна програма
  • 08:30
    Загадки в спалнята
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Siesta Key
Пълна програма
  • 08:00
    MTV Music Evolution Manila '16
  • 08:45
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 09:30
    Maroon 5: Hitlist
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 09:05
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
  • 10:00
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
  • 10:55
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 08:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 1
  • 09:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 11
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
Пълна програма
  • 08:15
    Екстремни животински бебета, еп. 1
  • 09:05
    Екстремни животински бебета, еп. 2
  • 09:50
    Прекрасната Америка: Могъщият Северозапад, еп. 1
  • 10:40
    Нашествието на белите мечки, еп. 1
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Рен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Хъл Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:55
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 09:20
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - ЦСКА М
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Спортинг
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Спартак М
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Атлетико М
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 09:00
    Вести
  • 09:30
    Вести-Москва
  • 09:50
    Вести
Пълна програма
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:25
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:00
    Bob der Baumeister
  • 09:10
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 08:20
    Музикален спектакъл " Децата са цветята"-с участието на деца от детските градини в община Велинград
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Без шансове за среща: Епизод 4
  • 09:00
    Не искам кожата ми да виси: Антония и Наташа
  • 10:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Блек Клоучри
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 31
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Скравена - езда по пътеките на историята
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Туристически паркове
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:05
    В кръвта, Великобритания, екшън/криминален/трилър, 2014
  • 09:50
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
  • 11:30
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 12:55
    Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:15
    От любов към храната - първи сезон
  • 08:40
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 09:10
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 09:40
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:25
    Теория за Големия взрив - първи сезон
  • 08:55
    Високо напрежение - първи сезон
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" -11 еп.
  • 08:40
    "Кошмарни съседи" - 10 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 19 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 15 и 16 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:20
    Блондинка на охоте
  • 08:45
    Особенности охоты на Руси
  • 09:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 09:15
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:50
    "Любителката на мистерии: Дивият запад" - мистери с уч. на Брус Бокслайтнър, Джо Стивънс, Кели Мартин, Бари Ливингстън, Кейси Сандър, Барбара Нивън, Джейсън Брукс, Кларънс Уилямс III и др., /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., I част
Пълна програма
  • 08:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Lawnmower Jousting Royale
  • 09:15
    Cake Boss: Palaeontology & Popping the Question
  • 09:38
    Cake Boss: State Fair, Syracuse Bound & Special Anniversary
  • 10:00
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Anaconda
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 08:15
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 09:30
    "Повече от шампиони"
  • 10:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Торонто
  • 11:30
    Футбол: MLS, Орландо - Монреал
Пълна програма
  • 07:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 09:00
    "Средностатистическо семейство ІХ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:25
    "Средностатистическо семейство ІХ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 09:45
    "Средностатистическо семейство ІХ, 15 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
  • 08:45
    DOC MCSTUFFINS
  • 09:00
    JAKE AND THE NEVERLAND PIRATES
  • 09:15
    PJ Masks
Пълна програма
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Къщата на Шумникови
  • 09:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 08:15
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Gulf Coast Vanishings
  • 09:10
    Murder By Numbers: Count The Bodies
  • 10:05
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: The Predator In The Park
  • 11:00
    The Detectives Club: New Orleans: She Said He Said
Пълна програма
  • 08:20
    The Burning Issue: Episode 52
  • 08:50
    Top: Superstitions
  • 09:15
    The Contenders: Russia 2018: Serbia
  • 09:45
    Perfection: Lionel Messi
Пълна програма
  • 08:15
    Fight To Survive
  • 08:35
    Fight To Survive
  • 09:00
    Major League Fishing
  • 09:45
    Wardens
Пълна програма
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Изпробвай късмета си
  • 09:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 09:55
    Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
Пълна програма
  • 08:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 3
  • 09:00
    Морски вълци, еп. 11
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
  • 11:00
    Новите воини на океана, еп. 1
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 11, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Твърде млад, за да умре
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Търговците/Зърнат случайно
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
  • 10:30
    До живот, за да останеш жив: Артър Хъчинсън
Пълна програма
  • 07:55
    Кучето Пъдси
  • 09:45
    Противообществено
  • 11:50
    Едно осем седем
  • 14:10
    Дяволът и дълбокото синьо море
Пълна програма
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 05:05
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:16
    Couple Films Their First Anal (18+)
  • 08:41
    The Great Doctor Part One (18+)
  • 09:00
    Take One For The Team (18+)
  • 09:25
    Fun-Sized Honey's Cute Pussy (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 7 еп., документална поредица
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 08:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 1
  • 09:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 2
  • 10:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
Пълна програма
  • 08:30
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:45
    WUSHU Championship
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 12:05
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 08:00
    World of X Games 2016
  • 09:00
    Kickin' It With Sneaker Steve
  • 10:10
    Battle at the Silver Dragon
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 08:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 08:50
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
  • 09:40
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Тибър и Тъндър / Чанс и Уесли (Episode 2)
  • 10:05
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Бела и Бъбълс / Моли и Бони (Episode 3)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1/п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Deesses et Demones (Goddesses and Demonesses) by Blanca Li and Maria Alexandrova at the Theatre des Champs Elysees
  • 10:45
    The Dead Queen by Kader Berlarbi, Capitole de Toulouse Ballet
  • 12:35
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 14-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
  • 21:30
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 22:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 1 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изчезнали във Флорида
  • 09:10
    Не само едно убийство: Преброяване на телата
  • 10:05
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Хищникът в парка
  • 11:00
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: Разговори
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
  • 08:35
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, със Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
  • 10:30
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 11:55
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
Пълна програма
  • 08:20
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласитър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
  • 09:50
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 11:30
    "Игра на тронове II, 9 еп. - Черни води", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Нийл Маршал, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 12:25
    "Игра на тронове II, 10 еп - Валар моргулис", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Особености на баташката кухня (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Формулата (образователен филм за кулинарен туризъм)
Пълна програма
  • 08:10
    ПЕС Патрул
  • 08:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 09:15
    Shimmer and Shine
  • 09:25
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 07:45
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 3, Испания, исторически/драма, 2013
  • 08:35
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 2, САЩ, военен, 2014
  • 09:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 10:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, Екшън и приключения, 2014
Пълна програма
  • 08:10
    Тайната на лешникотрошачката
  • 09:35
    Макс Мински и аз
  • 11:15
    Семейство Орхейм
  • 12:55
    Ръцете на Роксана
Пълна програма
  • 08:00
    Клара и тайната на мечките
  • 09:35
    Специална доставка
  • 11:10
    Г-ца Минус
  • 12:35
    Ангелите от Ийст Енд
Пълна програма
  • 08:25
    Островът на шепотите
  • 09:45
    Машинист
  • 11:20
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 12:45
    Детегледачът
Пълна програма
  • 08:00
    La Gunguna
  • 09:30
    Night Catches Us
  • 11:00
    White Lies (2013)
  • 12:35
    Swerve
Пълна програма
  • 08:30
    E League Season 2
  • 09:00
    E League Season 2
  • 09:30
    E League Season 2
  • 10:00
    FIM X-Trial World Championship 2017
Пълна програма

Сериали

e-kids 08:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Viasat History 08:30
Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал
RTR 08:35
Сериал: "Семеен детектив"
Viasat Explorer 08:40
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:50
Тенис: Арина Сабаленка - Яфан Уан (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 09:00
Конен спорт: Хонг Конг Мастърс, втори ден, директно
Eurosport HD 09:00
Конен спорт: Хонг Конг Мастърс, втори ден, директно
Film Plus 09:00
Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 09:30
История за цяла една нация: Англия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018

Всички предавания

Филми

HBO 2 08:30
"Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [All+]
Хоби ТВ 08:30
Риболовен филм
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
FilmBox Extra 08:35
Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
TV1000 08:40
Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}