ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 12:00
    Как станах руснак - комедиен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Животът на Нелсън Мандела - док. поредица
  • 11:40
    Цитати на деня
Пълна програма
  • 10:25
    Морски детективи; сезон 10, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:25
    Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:20
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Денят на преместването на възрастните (част 2)
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Проблеми на растежа при бебетата
  • 11:55
    Семейството от планините: Бавно, но славно
  • 12:50
    Да станеш ветеринар: Спешно цезарово сечение
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров, 2-ра част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "Неделник" с Волен Сидеров, 3-та част (п)
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:55
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:45
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
  • 11:15
    Пред олтара на операта /избрано/
  • 11:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    Scooby-Doo and the Monster of Mexico
  • 12:25
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:31
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 12:38
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.2
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 10
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал , еп. 1
  • 13:00
    "Ледена смърт" - драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор - Доминик Сена, актьори -  Гейбриъл Мач, Алекс О'Лафлин, Кълъмбъс Шорт, Кейт Бекинсейл, Том Скерит, Шон Дойл, Башар Рахал и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Прецаканите" - драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор - Силван Уайт, актьори - Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп. 11,12
  • 13:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.5
  • 14:30
    "Защитна стена" - екшън, трилър (САЩ 2006), режисьор - Ричърд Лонкрейн, актьори - Вирджиния Медсън, Харисън Форд, Пол Бетани, Робърт Форстър, Мери Ли Реджскъб, Робърт Патрик, Джими Бенет, Алън Аркин и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Отново на 17" - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Бър Стиърс, актьори - Зак Ефрон, Лесли Ман, Матю Пери, Томас Ленън, Тайлър Стилман, Алисън Милър, Мишел Трахтенбърг,  Стърлинг Найт, Мелора Хардин и др. 
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    "Топ модели" - модно риалити
Пълна програма
  • 10:47
    Малки Титани: В готовност
  • 11:05
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Облачно с кюфтета
  • 11:24
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 10:25
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 13:05
    "Малки жени I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
  • 14:05
    "Малки жени I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
  • 15:00
    "Малки жени I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 12:00
    "Към планинските върхове", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Ерик Полс, с Даниъл Браун, Питър Мортън, Джоан Майлс, Алиса Ван Хаастърт, Таня Стоун, [12+]
  • 13:15
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
  • 14:55
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон, /п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 9
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Порше 914
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Отнесени
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Еквадор
Пълна програма
  • 10:38
    Как функционира Вселената?: Тайната история на Плутон
  • 11:26
    Идващият свят: Градът на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Кастингът: Боядисване с експлозиви
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как функционира Вселената?
Пълна програма
  • 10:10
    Хайскул Мюзикъл
  • 12:00
    HANNAH MONTANA
  • 12:30
    HANNAH MONTANA
  • 13:00
    HANNAH MONTANA
Пълна програма
  • 10:55
    "Доказано от опит"
  • 11:10
    "Чудата наука"
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 71 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Торонто
  • 11:30
    Футбол: MLS, Орландо - Монреал
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, най-доброто от всеки един етап (1-16)
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 13:00
    Тенис: Уимбълдън, квалификации, директно
  • 21:00
    Тенис: Уимбълдън, квалификации
Пълна програма
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 3
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 1
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 2
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 11
Пълна програма
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон
  • 12:25
    Феърфийлд роуд - ирален филм
Пълна програма
  • 09:25
    Роко Скиавоне - първи сезон
  • 11:30
    Пропукване - първи сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 13:20
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон
Пълна програма
  • 11:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 12:50
    "Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
  • 15:00
    "Криптон I, 3 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Стив Шил, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 15:45
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    Забранена история, сезон 4, еп. 3
  • 11:15
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 2
  • 12:15
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Че Гевара: Отвъд мита,
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Луди сделки
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 52 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:35
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:45
    "Коса" - музикален филм / драма с Трийт Уилямс, Мелба Мур, Бевърли Д’Анджело, Джон Савидж.
  • 12:45
    "Човекът от Ла Манча" - мюзикъл / драма с Питър О’Туул, София Лорен.
  • 14:50
    "Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
  • 16:15
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
Пълна програма
  • 11:00
    Siesta Key
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 11:30
    Taylor Swift: MTV Top 10
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    2018 MTV Movie & TV Awards
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 10:55
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 11:50
    Дивият речен пейзаж на Хърватия,
  • 12:50
    Пол О'Грейди: От любов към животните, сезон 1, еп. 1
  • 13:45
    Пол О'Грейди: От любов към животните, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
  • 12:00
    Новите воини на океана, еп. 1
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 7
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 8
Пълна програма
  • 10:40
    Нашествието на белите мечки, еп. 1
  • 11:25
    Екстремни животински бебета, еп. 4
  • 12:15
    Екстремни животински бебета, еп. 5
  • 13:00
    Екстремни животински бебета, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Рен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Хъл Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Анже - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 09:20
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Спортинг
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Спартак М
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Атлетико М
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Борусия Д
Пълна програма
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - повторение
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:35
    Calimero
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
  • 12:00
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 10:30
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Джордж Клуни
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 31
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 32
  • 12:00
    Моето 1500 кг семейство: Трябва да се бориш за това
  • 13:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 8
Пълна програма
  • 11:00
    Музеят на изкуствата Метрополитън, част 2
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 12:30
    Да спасим къмпинг Корал!
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:50
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
  • 11:30
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 12:55
    Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 14:40
    Калпазанка, Франция, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване
  • 11:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване
  • 12:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване
  • 12:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Документален филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Синята стая" - трилър/романтичен, Франция, режисьор: Матийо Амалрик; участват: Матийо Амалрик, Леа Друкер, Стефани Кло и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон
  • 13:30
    Касъл - първи сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 9 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1026 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 211 и 212 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 27 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Охотничьи меридианы
  • 12:00
    Советы бывалых
  • 12:15
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., I част
  • 14:15
    "Космическа надпревара" - семеен филм с уч. на Джеймс Уудс, Алекс Линц, Анабет Гиш, Уилям Атъртън, Уилям Дивайн, Марк Моузес, Бари Корбин и др. , /п/
  • 16:30
    "Усмивката на Мона Лиза" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Кирстен Дънст, Джулия Стайлс, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин, Доминик Уест, Марша Гей Хардън, Джон Слатъри, Топър Грейс, Джулиет Стивънсън и др.
Пълна програма
  • 10:45
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Hippo
  • 11:30
    Ultimate Survival: Baja Desert
  • 12:15
    Treehouse Masters: Twin Fix
  • 13:00
    What Could Possibly Go Wrong?: Lawnmower Jousting Royale
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Торонто
  • 11:30
    Футбол: MLS, Орландо - Монреал
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, най-доброто от всеки един етап (1-16)
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 12:50
    "Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
  • 15:00
    "Криптон I, 3 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Стив Шил, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 15:45
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    The Lion Guard
  • 11:30
    The Lion Guard
  • 12:00
    The Lion Guard
  • 12:30
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    The Detectives Club: New Orleans: She Said He Said
  • 11:55
    Murder Calls: Wolf In Sheep's Clothing
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be Bonnie and Clyde
  • 13:45
    Murder By Numbers: Dog Days Of Murder
Пълна програма
  • 10:40
    Football Headliners: Lionel Messi
  • 11:05
    The Burning Issue: Football
  • 11:35
    Up Close With: Lionel Messi
  • 12:00
    The Burning Issue: Episode 52
Пълна програма
  • 10:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Hook N' Look
  • 12:20
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Луди сделки
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
Пълна програма
  • 11:00
    Новите воини на океана, еп. 1
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 7
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 8
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 11, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    До живот, за да останеш жив: Артър Хъчинсън
  • 11:25
    До живот, за да останеш жив: Дейвид Кук
  • 12:20
    До живот, за да останеш жив: Тревър Харди
  • 13:15
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Нощния преследвач: Делрой Грант
Пълна програма
  • 09:45
    Противообществено
  • 11:50
    Едно осем седем
  • 14:10
    Дяволът и дълбокото синьо море
  • 16:15
    Под натиск
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 05:05
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 10:38
    UK Hottie Haggles With Pervert (18+)
  • 11:03
    Tiny Blonde's First Monster Cock (18+)
  • 11:25
    For...Psychology (18+)
  • 11:49
    Twerking Spinner Is Extra Tight (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 7 еп., документална поредица
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    NEXOS - THE MEDITERRANEAN
  • 12:00
    AVIATORS, THE S2 E1
  • 12:30
    AVIATORS, THE S2 E2
  • 13:00
    HUMANIMA - NATURE IS HIS PLAYGROUND
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 12:05
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 13:55
    Superkombat Fighting Championship
  • 14:55
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
  • 12:00
    Icons Of Aloha
  • 12:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 10:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 11:20
    Търсенето на Фидо (Series 2): Силата на ръмженето (Episode 3)
  • 11:45
    Съединените животински щати (Series 1): Не се заяждай с Тексас (Episode 9)
  • 12:10
    Планетата Европа (Series 1): 113 (Episode 13)
Пълна програма
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 10:45
    The Dead Queen by Kader Berlarbi, Capitole de Toulouse Ballet
  • 12:35
    InterMezzo
  • 13:30
    L'Orfeo by Monteverdi at the Saint-Denis Festival
  • 16:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 14-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
  • 21:30
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 22:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 1 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: Разговори
  • 11:55
    Предсмъртни обаждания: Вълк в овча кожа
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бони и Клайд
  • 13:45
    Не само едно убийство: Черните дни на убийството
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 10:30
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 11:55
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 14:10
    "Грейвс II, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 14:40
    ""Два метра под земята" ООД III, 7 еп. - Когато му дойде времето", драма, САЩ, 2003; реж. Никол Холофсенер, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 09:50
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 11:30
    "Игра на тронове II, 9 еп. - Черни води", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Нийл Маршал, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 12:25
    "Игра на тронове II, 10 еп - Валар моргулис", фентъзи - драма, САЩ, 2012; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 13:30
    "Шоуто на Джон Оливър V, 15 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Ловеч - една люлякова усмивка (образователен филм за семеен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Спомените на една градска градина (образователен филм за семеен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:05
    Искрица и Сияйница
  • 11:35
    Искрица и Сияйница
  • 11:59
    Котарачетата
Пълна програма
  • 10:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, Екшън и приключения, 2014
  • 11:05
    Едно френско село, сезон 4, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2013
  • 12:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 2, САЩ, военен, 2014
  • 12:45
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 2, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 09:35
    Макс Мински и аз
  • 11:15
    Семейство Орхейм
  • 12:55
    Ръцете на Роксана
  • 14:30
    Ръцете на Роксана
Пълна програма
  • 09:35
    Специална доставка
  • 11:10
    Г-ца Минус
  • 12:35
    Ангелите от Ийст Енд
  • 13:55
    Деликатност
Пълна програма
  • 09:45
    Машинист
  • 11:20
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 12:45
    Детегледачът
  • 14:15
    Пипи отново на борда
Пълна програма
  • 11:00
    White Lies (2013)
  • 12:35
    Swerve
  • 14:00
    Deep Water
  • 15:00
    Rake
Пълна програма
  • 11:00
    Formula Drift 2017
  • 11:30
    H2O Aquabike World Championship S18
  • 12:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 13:00
    Super Enduro S18
Пълна програма

Сериали

AXN 11:10
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
e-kids 11:10
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Viasat Explorer 11:15
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 19
Fox Crime 11:15
От местопрестъплението - трети сезон, еп. 21
EPIC Drama 11:20
Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, крими/мистерии, 2014

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон
Eurosport 11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
Eurosport HD 11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

AXN 11:10
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
БНТ 11:15
Дързост и красота тв филм /4026 епизод/п/
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм /п/
HBO 2 11:35
"Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}