ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Гласувайте за Беки тв филм
  • 16:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 17:00
    Дания - Франция, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Москва
  • 19:00
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 31
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 30
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Класически коли - филм
  • 16:30
    Сила - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Баскетболният милионер - док. филм на Bloomberg
  • 16:30
    Найк срещу Адидас във футбола - док. филм на Bloomberg
Пълна програма
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:05
    Царство; сезон 2, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 17:05
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 18:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Гаучо, Ауч-О!
  • 16:30
    Меконг: река с душа: Китай
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: Преследван
  • 18:20
    Жилища за животни: Ремонт за пухкави любимци
Пълна програма
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла", еп. 97
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:05
    СП по футбол 2018
  • 19:25
    Новини
Пълна програма
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
Пълна програма
  • 15:40
    Капри сериен тв филм /3 епизод/п/
  • 16:30
    Пътешествия документална поредица /избрано/
  • 17:00
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 15:15
    Здравето отблизо /най-доброто/п/
  • 16:30
    Иде нашенската музика /п/
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Атлас Непознатата Коста Рика
Пълна програма
  • 15:35
    Inspector Gadget - Elements
  • 15:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:01
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:20
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 11
  • 16:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.11
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал , еп. 3
  • 18:00
    Премиера: "Тежки престъпрения" - сериал, с.6, еп. 12
Пълна програма
  • 14:30
    "Живи машини" - фантастика, САЩ, 2014 г., режисьор: Габе Ибанйес, в ролите: Антонио Бандерас, Дилън Макдърмът, Мелани Грифит, Робърт Форстър, Бригите Хьорт Сьоренсен и др.
  • 16:45
    "Двойна самоличност" - криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор - Денис Димстър, актьори - Вал Килмър, Изабела Мико, Захари Бахаров, Христо Шопов, Юлиан Вергов, Валентин Ганев, Велислав Павлов, Райчо Василев, Руши Видинлиев и др.
  • 19:00
    "Защитна стена" - екшън, трилър (САЩ 2006), режисьор - Ричърд Лонкрейн, актьори - Вирджиния Медсън, Харисън Форд, Пол Бетани, Робърт Форстър, Мери Ли Реджскъб, Робърт Патрик, Джими Бенет, Алън Аркин и др.
  • 21:00
    "Съучастникът" - трилър, екшън, драма, криминален (САЩ, 2004), режисьор - Майкъл Ман,актьори - Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит,  Марк Ръфало, Брус Макгил, Хавиер Бардем, Джейсън Стейтъм и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 37
Пълна програма
  • 15:30
    Време за приключения
  • 15:45
    Време за приключения
  • 15:55
    Време за приключения
  • 16:10
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 15:20
    "Ченгето от Бевърли Хилс 2", екшън - комедия, САЩ, 1987; реж. Тони Скот, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Рони Кокс, Джон Аштън, Брижит Нилсен, [15+]
  • 17:05
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 19:05
    "Големият влаков обир", криминален трилър, Великобритания, 1979; реж. Майкъл Кричтън, с Шон Конъри, Доналд Съдърланд, Лесли-Ан Даун, Уейн Слийп, Малкълм Терис, [12+]
  • 21:00
    "Жълтите птици", военна драма, САЩ, 2017; реж. Алекзандър Мурс, с Олдън Ерънрайх, Тай Шеридан, Джак Хюстън, Дженифър Анистън, Тони Колет, [18+]
Пълна програма
  • 14:55
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
  • 16:20
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 17:55
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 19:50
    "Под пясъка", военна драма, Дания, 2015; реж. Мартин Зандвлит, с Роланд Мьолер, Луис Хофман, Джоел Басман, Микел Бо Фьолсгаард, Лора Бро, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 16:50
    "Ударът "Пелам 123": Отвличане в метрото" - криминален екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Джон Траволта, Луис Гусман, Рамон Родригес, Джеймс Гандолфини, Джон Туртуро и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7
Пълна програма
  • 15:00
    Злато в Берингово море: Добрите момчета свършват последни
  • 16:00
    Злато в Берингово море: Хрътка за злато
  • 17:00
    Невъзможни инженерни постижения: Летище Кансай
  • 18:00
    Аукционни войни в Канада: В училище
Пълна програма
  • 15:26
    Стани богат изобретател: В пламъци
  • 16:14
    Човек в опасност: Перфектната буря
  • 17:02
    СРЕЩА С КОМЕТА: Апокалипсис в Сибир
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли да живеем вечно?
Пълна програма
  • 15:25
    Кей Си под прикритие
  • 15:50
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:05
    Къмпиране
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:30
    "ГЕОлино"
  • 15:45
    "Сиеста З"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Париж - Рубе
  • 16:00
    Колоездене: Амстел Голд
  • 17:00
    Колоездене: Флеш Валон
  • 18:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Уимбълдън, квалификации, директно
  • 21:00
    Тенис: Уимбълдън, квалификации
  • 22:00
    Колоездене: Амстел Голд
  • 23:00
    Колоездене: Флеш Валон
Пълна програма
  • 15:40
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
  • 16:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 15
  • 17:10
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Мегапревозвачи, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 15:20
    Mantracker Season 7
  • 16:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 17:00
    Monster Jam
  • 17:50
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Помощ след ремонт
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 15:10
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви - седми сезон
  • 17:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон
Пълна програма
  • 15:15
    Глейдс - втори сезон
  • 16:10
    Глейдс - втори сезон
  • 17:05
    Роко Скиавоне - първи сезон
  • 19:10
    Военни престъпления - шести сезон
Пълна програма
  • 15:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
  • 16:55
    "Наследници І, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 17:55
    "Шоуто на Джон Оливър V, 15 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 18:30
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
Пълна програма
  • 15:20
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 16:10
    Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 2
  • 16:40
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 5
  • 17:30
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 5
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачка балерина
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проповед за купувача
  • 16:20
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 17:15
    На лов за автомобили: Мотоциклетът на Томи Лий
Пълна програма
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 37 еп.
Пълна програма
  • 15:40
    "Кипър"
  • 16:10
    "Томас и приятели"
  • 16:25
    "Строителят Боб"
  • 16:45
    "Пингу"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:10
    Телемаркет
  • 17:15
    "Имате думата" с Димитър Патарински
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:25
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
  • 15:55
    "Проглеждане" - драма / романтичен с Вал Килмър, Мира Сорвино, Кели Макгилис, Стивън Уебър, Брус Дейвисън.
  • 18:00
    "Зелиг" - комедия с Уди Алън, Миа Фароу.
  • 19:20
    "Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.
Пълна програма
  • 15:30
    BLANCPAIN GT SERIES SPRINT CUP REPEAT
  • 17:10
    CLASSIC ONBOARD - ISLE OF MAN TT
  • 17:30
    INTERNATIONAL L'AVENTURE PEUGEOT MEETING
  • 18:00
    CLASSIC TOURING CAR FESTIVALS
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
  • 16:30
    Труден живот
  • 17:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:00
    Urban All-Stars! Top 20
  • 16:30
    Taylor Swift: MTV Top 10
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    2018 MTV Movie & TV Awards
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Festival Favourites
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:35
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 10
  • 16:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 17:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 12
  • 17:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 5
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 9
  • 18:00
    Бедствие Земя, еп. 2
Пълна програма
  • 15:30
    Акулотрас, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2
  • 17:05
    Най-странните животни: Акули, еп. 1
  • 18:00
    Експерти в оцеляването, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Астън Вила - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Амиен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
  • 20:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 16:30
    Концерт
  • 18:00
    Игрален филм
  • 21:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение/
  • 16:15
    "Ако зажалиш" повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 15:50
    Sally Bollywood
  • 16:20
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 16:45
    TOGGO SERIEN WM 2018
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят -Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Исторически календар
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    7-те малки Джонстън: Птичките и пчеличките правят бебета
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Прекрасният нов свят: Опасен флирт
  • 17:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 5
  • 18:00
    Ранди идва на помощ: Лас Вегас
Пълна програма
  • 15:30
    Човекът и чайките
  • 16:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 16:30
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 17:00
    Дубай - осмото чудо на света
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:40
    Земята преди време, Ирландия,САЩ, приключенски/анимационен/драма, 1988
  • 16:50
    Нощта на бала, Канада,САЩ, ужаси/мистерии, 2008
  • 18:15
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
  • 19:40
    Внезапна смърт, САЩ, екшън/криминален/трилър, 1995
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване
  • 16:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 17:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване
  • 18:00
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Завинаги - първи сезон
  • 16:15
    Теория за Големия взрив - първи сезон
  • 16:40
    Теория за Големия взрив - първи сезон
  • 17:10
    Психаротерапия - трети сезон
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Кошмарни съседи" - 11 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 33 и 34 eп.
  • 17:00
    "Бебета: Особено раждане" - 10 еп.
  • 17:50
    "Лов на неизрядни платци" - 17 и 18 еп.
Пълна програма
  • 15:35
    Спорт
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 15:30
    Охота с луком
  • 16:00
    Оружейные дома мира
  • 16:30
    Весенняя рыбалка
  • 16:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 14:00
    "Няма да се предадем" - драма с уч. Вайола Дейвис, Маги Джиленхол, Ланс Ридик, Роузи Перес, Холи Хънтър, Оскар Айзък, Емили Алин Линд и др.
  • 16:30
    "Шоколад" - романтична драма с уч. на Жулиет Бинош, Джони Деп, Лена Олин, Джуди Денч, Алфред Молина, Питър Стормър, Кари-Ан Мос и др., /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 15:15
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Humboldt Squid
  • 16:00
    Treehouse Masters: International: Germany
  • 16:45
    Ultimate Survival: The Deep South
  • 17:30
    What Could Possibly Go Wrong?: In-Human Slingshot
Пълна програма
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Гражданка в ранчото
  • 16:30
    Гражданка в ранчото
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Париж - Рубе
  • 16:00
    Колоездене: Амстел Голд
  • 17:00
    Колоездене: Флеш Валон
  • 18:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Пълна програма
  • 15:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
  • 16:55
    "Наследници І, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 17:55
    "Шоуто на Джон Оливър V, 15 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 18:30
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 16:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 16:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 17:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 15:50
    Къщата на Шумникови
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    The Rock Show
Пълна програма
  • 15:35
    American Monster: The Craigslist Killer
  • 16:30
    Murder Chose Me: Snake Eyes
  • 17:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Wife's Double Life
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Wear a Pink Shirt
Пълна програма
  • 15:40
    The Burning Issue: Episode 52
  • 16:05
    Top: Money
  • 16:30
    The Contenders: Russia 2018: Tunisia
  • 17:01
    Up Close With: Boris Diaw
Пълна програма
  • 15:20
    Midway USA's Gun Stories
  • 15:45
    Shooting Gallery
  • 16:30
    Hook N' Look
  • 16:50
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачка балерина
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проповед за купувача
  • 16:20
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 17:15
    На лов за автомобили: Мотоциклетът на Томи Лий
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 5
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 9
  • 17:00
    Бедствие Земя, еп. 2
  • 18:00
    1917: Една година - две революции, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 31
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 30
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:20
    Вестителите; сезон 1, епизод 12, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 16:15
    Вестителите; сезон 1, епизод 13, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 17:10
    Скорпион; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 18:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 15:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 6, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2012
  • 17:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2012
  • 18:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Дамата с киселината
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 17:00
    Първите 48 часа: Къщата на ужасите/Последна саможертва
  • 18:00
    Часовете преди убийство: Луди години
Пълна програма
  • 13:40
    Имигранти
  • 15:55
    Забравените от Хуарес
  • 18:05
    Къщата в края на улицата
  • 20:10
    Воини на светлината
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:21
    Yoga Lesson (18+)
  • 15:46
    Cute Student 69s For Travel Money (18+)
  • 16:12
    Not Again! (18+)
  • 16:37
    The Slut In The Shower (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: The International Eastbourne, Истборн (WTA Premier)
  • 21:30
    Тенис: Mallorka Open, Майорка (WTA International - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 15:30
    Световното накратко студийна програма
  • 16:00
    Трето полувреме коментарно студио
  • 17:00
    Австралия - Перу, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Сочи
  • 19:00
    Трето полувреме коментарно студио
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    LOW COST - BUDAPEST
  • 16:00
    TRACK RIDER - INDE SUD
  • 17:00
    TARA OCEANS ? THE FRAGILE PACT
  • 18:00
    3D DIVE - MOZAMBIQUE
Пълна програма
  • 14:40
    Fight Code
  • 16:45
    Superkombat Fighting Championship
  • 18:15
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 15:00
    Occ-Cast
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 2
Пълна програма
  • 15:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 15:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 16:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 107 (Episode 7)
Пълна програма
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 16:30
    Научнопопулярен филм
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 15:20
    Leonard Bernstein conducts Beethoven Piano Concerto no 5 with Krystian Zimerman
  • 16:10
    InterMezzo
  • 17:30
    Don Giovanni by Mozart at the Festival d'Aix-en-Provence
  • 20:20
    InterMezzo
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    "Головете на сезона в Първа професионална лига" (2017-18), повторение
  • 18:00
    Студио "Футбол", директно
  • 18:30
    Футбол: Лудогорец - Ахмат, международен приятелски мач, директно
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: The International Eastbourne, Истборн (WTA Premier)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: The International Eastbourne, Истборн (WTA Premier)
  • 21:30
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Бърнли - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Манчестър Сити - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Обзор на сезона в английската Висшата лига (2017-18), повторение
  • 19:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 15:35
    Американско чудовище: Убиецът от интернет
  • 16:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
  • 17:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Двойственият живот на една съпруга
  • 18:20
    Почти ми се размина: Розова риза
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 14:45
    "Вода за слонове", романтична драма, САЩ, 2011; реж. Франсис Лоурънс, с Рийз Уидърспуун, Робърт Патинсън, Кристоф Уолтц, Пол Шнайдер, Хал Холбрук, [15+]
  • 16:45
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
  • 18:20
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 20:00
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Пълна програма
  • 15:20
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 17:30
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 19:45
    "Дестинация - Русия 2018 I, 8 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 20:15
    "Игра на тронове III, 3 еп. - Ходене по мъките", фентъзи - драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Бениоф, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Разковничето (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Особености на баташката кухня (образователен филм за кулинарен туризъм)
Пълна програма
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 16:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 17:20
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 18:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 14:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 17:20
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 17:50
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 15:15
    Дора Изследователката
  • 16:10
    Уоликазам!
  • 16:40
    Котарачетата
  • 16:45
    Котарачетата
Пълна програма
  • 15:20
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 3, САЩ, военен, 2014
  • 16:05
    Едно френско село, сезон 4, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2013
  • 17:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 3, Испания, исторически/драма, 2013
  • 17:50
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, Екшън и приключения, 2014
Пълна програма
  • 15:10
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1
  • 16:35
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2
  • 18:00
    Всичко на Цукер!
  • 19:35
    Театър "Шансония"
Пълна програма
  • 14:25
    Преди да кажеш "Да"
  • 15:55
    Кречетало
  • 17:15
    Хайди
  • 19:05
    Нова Година
Пълна програма
  • 15:20
    Чичо Нино
  • 17:00
    Коко преди Шанел
  • 18:50
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2
  • 20:15
    Актриси
Пълна програма
  • 15:00
    Silver Rain
  • 16:40
    Columbus
  • 18:25
    Zero M2
  • 18:45
    Black
Пълна програма
  • 15:30
    E League Season 2
  • 16:30
    E League Season 2
  • 17:00
    E League Season 2
  • 17:30
    E League Season 2
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

Alfa 15:45
"Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}