ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 10:00
    Райски градини - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 12:00
    Как станах руснак - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:15
    Морски детективи; сезон 10, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:15
    Царство; сезон 2, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейството на хилядолетието
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Човекът-алфа
  • 11:55
    Леговището на смъртоносните крокодили
Пълна програма
  • 10:10
    RT в българския ефир
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Цивилизацията" - документален филм
  • 12:00
    "Новините в 12"
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:55
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 10:15
    Местно време /БНТ 2 Русе/п/
  • 10:45
    Пътеводител БГ /избрано/п/
  • 11:15
    България от край до край 2 /6 епизод/
  • 11:45
    Шифт /п/
Пълна програма
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 11:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.3
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 11
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал , еп. 2
  • 13:00
    "Свещеният камък" - екшън (САЩ, 2017), режисьор - Крисчън Сесма, актьори - Корин Немек, Майк Хатън, Робърт Карадайн, Джон Мак и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "От руса по-руса" - комедия, криминален (Канада, 2008), режисьор - Дийн Хамилтън, актьори - Памела Андерсън, Дениз Ричардс, Мегън Ори и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп. 13,14
  • 13:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп.6
  • 14:30
    "Живи машини" - фантастика, САЩ, 2014 г., режисьор: Габе Ибанйес, в ролите: Антонио Бандерас, Дилън Макдърмът, Мелани Грифит, Робърт Форстър, Бригите Хьорт Сьоренсен и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Сексът и градът 2" - комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Патрик Кинг, актьори - Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пене
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:19
    Малки Титани: В готовност
  • 10:28
    Малки Титани: В готовност
  • 10:38
    Малки Титани: В готовност
  • 10:47
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:45
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 10:40
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
  • 12:20
    "Спасяването на Нета", драма, Израел, 2016; реж. Нир Бергман, с Бени Авни, Нета Рискин, Ротем Абухаб, Ирит Каплан, Наама Арлаки, [12+]
  • 13:50
    "Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 11:05
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 12:50
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 14:55
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм, /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 10
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 23
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 10
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Г-ваген
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 10:38
    Стани богат изобретател: В пламъци
  • 11:26
    Човек в опасност: Перфектната буря
  • 12:14
    Ловци на митове: Кастингът: Отмъщение на игла в купа сено
Пълна програма
  • 10:10
    Хайскул Мюзикъл 2
  • 12:00
    Остин & Али  
  • 12:30
    Остин & Али  
  • 13:00
    Остин & Али  
Пълна програма
  • 10:10
    "ГЕОлино"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
  • 10:40
    "Сиеста З"
  • 10:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 72 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 104 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: MLS, Орландо - Монреал
  • 11:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 12:00
    "Пътя на краля"
  • 12:30
    Колоездене: Страде - Бианки
Пълна програма
  • 09:30
    Спийдуей: Европейски шампионат в Гниежно
  • 11:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание във Вила Реал
  • 12:30
    Тенис: Уимбълдън, квалификации
  • 13:00
    Тенис: Уимбълдън, квалификации, директно
Пълна програма
  • 10:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 4
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 3
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 4
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 10:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
Пълна програма
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 09:35
    Това сме ние - втори сезон
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - седми сезон
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон
Пълна програма
  • 09:25
    Роко Скиавоне - първи сезон
  • 11:30
    Пропукване - първи сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 13:20
    Съдия-следовател - втори сезон
Пълна програма
  • 09:05
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 10:55
    "Възходът на планетата на маймуните", фантастика, САЩ, 2011; реж. Рупърт Уайът, с Джеймс Франко, Фрида Пинто, Джон Литгоу, Анди Съркис, Брайън Кокс, [12+]
  • 12:40
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 15:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 4
  • 11:10
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 1
  • 12:15
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 2
  • 13:20
    Кройката на времето, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Мечът анелас
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 37 еп.
  • 12:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 10:20
    "Строителят Боб"
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:40
    "Проектът "Бетси" - драма с Лорънс Оливие, Робърт Дювал, Катрин Рос, Томи Лий Джоунс, Лесли-Ан Даун.
  • 10:45
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
  • 12:30
    "Осмина извън играта" - драма / спортен филм с Джон Кюсак, Клифтън Джеймс.
  • 14:25
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:00
    Jax Jones' House Party 20
  • 11:30
    MTV Asks Jess Glynne
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 5
  • 10:30
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 6
  • 11:00
    Водени от дълга, сезон 1, еп. 1
  • 11:25
    Водени от дълга, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Геният: Пикасо, еп. 10
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 8
  • 12:00
    Бедствие Земя, еп. 1
  • 13:00
    Спасяването на най-старата пирамида, еп. 1
Пълна програма
  • 09:50
    Предизвикателствата на Аляска, еп. 5
  • 10:40
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
  • 11:25
    Акулотрас, еп. 1
  • 12:15
    Изчезналите акули на Великденския остров, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:45
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Тотнъм
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - ПСЖ
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    "Хуморина"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:15
    Leo Lausemaus
  • 10:35
    Calimero
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Майкъл Дъглас
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:00
    Съживяване на английски вили - резултатите: Пентили
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 33
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 34
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 10
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - От Калиакра до Тюленово
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Варна - Морски съкровища
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:05
    Алфа дог, Германия,САЩ, биографичен/криминален/драма, 2006
  • 12:00
    Последната целувка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 13:40
    Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 15:40
    Земята преди време, Ирландия,САЩ, приключенски/анимационен/драма, 1988
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:40
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 10:35
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване
  • 11:30
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване
  • 12:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями
  • 12:35
    Ръш - първи сезон
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    MODEL TALKS
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    HAIRSTYLES
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 17 и 18 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 10 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2027 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 213 и 214 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:00
    Охота с луком
  • 10:30
    Оружейные дома мира
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 08:50
    "Любителката на мистерии: О, бебче"- мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др., /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., II част
  • 14:00
    "Няма да се предадем" - драма с уч. Вайола Дейвис, Маги Джиленхол, Ланс Ридик, Роузи Перес, Холи Хънтър, Оскар Айзък, Емили Алин Линд и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Shark
  • 10:45
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Humboldt Squid
  • 11:30
    Ultimate Survival: The Deep South
  • 12:15
    Treehouse Masters: Ultimate Treehouse Giveaway
Пълна програма
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: MLS, Орландо - Монреал
  • 11:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 12:00
    "Пътя на краля"
  • 12:30
    Колоездене: Страде - Бианки
Пълна програма
  • 09:05
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 10:55
    "Възходът на планетата на маймуните", фантастика, САЩ, 2011; реж. Рупърт Уайът, с Джеймс Франко, Фрида Пинто, Джон Литгоу, Анди Съркис, Брайън Кокс, [12+]
  • 12:40
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 15:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:00
    Doc McStuffins
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
  • 11:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 10:05
    Chandra Levy: A Mistress Murdered: He Called Himself Phoenix
  • 11:00
    Bride Killa: Blinded By Money
  • 11:55
    Murder Chose Me: Dreams Of My Mother
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be the 'Green Baron'
Пълна програма
  • 10:11
    Up Close With: Patryk Malecki
  • 10:41
    Up Close With: Wojciech Szczesny
  • 11:05
    Clubland: Dynamo Kiev
  • 11:35
    The Truth About...: Football Rivals
Пълна програма
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 10:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 11:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Мечът анелас
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 8
  • 11:00
    Бедствие Земя, еп. 1
  • 12:00
    Спасяването на най-старата пирамида, еп. 1
  • 13:00
    Пазителите на египетските съкровища, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 12, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 13, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 10:30
    До живот, за да останеш жив: Стивън Фароу
  • 11:25
    До живот, за да останеш жив: Марк Хобсън
  • 12:20
    До живот, за да останеш жив: Глин Дикс
Пълна програма
  • 09:30
    Манчестър Юнайтед
  • 11:30
    Местни новини
  • 13:40
    Имигранти
  • 15:55
    Забравените от Хуарес
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:07
    Thankful For Madison (18+)
  • 10:31
    DP At The Euro Swinger Sex Party (18+)
  • 10:57
    Trading Sides: Part 2 (18+)
  • 11:19
    Kortney's Slutty Circuit Training (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: The Classic Birmingham, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: The International Eastbourne, Истборн (WTA Premier)
  • 21:30
    Тенис: Mallorka Open, Майорка (WTA International - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    BRAZIL CONQUEST - THE ISLAND OF BUFFALOES
  • 10:30
    BRAZIL CONQUEST - THE BANDEIRANTES
  • 11:00
    NEXOS - A SHARED FUTURE
  • 12:00
    AVIATORS, THE S2 E3
Пълна програма
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
  • 10:40
    Superkombat Fighting Championship
  • 11:40
    NEW Snakepit
  • 14:00
    Taekwondo
Пълна програма
  • 10:00
    The Gypsea Tour
  • 10:30
    Maverick Moments
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 10:05
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Аби и Боундигър / Анабел и Луис (Episode 5)
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 10:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 11:20
    Търсенето на Фидо (Series 2): Водачът на глутницата (Episode 4)
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    La Traviata by Verdi in Fontainebleau
  • 11:30
    Tigran
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Leonard Bernstein conducts Brahms Piano Concerto no 2 with Krystian Zimerman
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 15-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Берое - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Mallorka Open, Майорка (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 12:00
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 13:00
    Пряко: Тенис: The International Eastbourne, Истборн (WTA Premier)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Франция, повторение
  • 11:00
    "Головете на сезона в английската Висша лига" (2017-18), повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бърнли - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Сенаторът ли уби любовницата си?: Той се представя като Финикс
  • 11:00
    Булката и убиецът: Заслепени от парите
  • 11:55
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 12:50
    Почти ми се размина: Зеленият барон
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 10:15
    "Неудобната истина 2", документален, САЩ, 2017; реж. Бони Коен, Джон Шенк, с Ал Гор, [12+]
  • 11:50
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
  • 13:20
    "Грейвс II, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джошуа Майкъл Стърн, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 13:50
    ""Два метра под земята" ООД III, 8 еп. - Сълзи, кокали и страст", драма, САЩ, 2003; реж. Даниъл Атиас, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 09:25
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 11:05
    "Игра на тронове III, 1 еп. - Валар дохерис", фентъзи - драма, САЩ, 2013; реж. Даниъл Минахан, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 12:00
    "Игра на тронове III, 2 еп. - Мрачни крила, мрачни слова", фентъзи - драма, САЩ, 2013; реж. Даниъл Минахан, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, [18+]
  • 12:55
    "Отвъд ІІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Рик Бота, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    България. Култура и история (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    България. Морска дестинация (образователен филм за морски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:45
    Уоликазам!
  • 10:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:10
    Искрица и Сияйница
  • 11:35
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 10:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, Екшън и приключения, 2014
  • 11:05
    Едно френско село, сезон 4, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2013
  • 12:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 3, САЩ, военен, 2014
  • 12:45
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 3, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 09:40
    Войната в "Роял палас"
  • 11:25
    Бубонашествие
  • 12:50
    Мечо Пух
  • 13:45
    Бандата на Голямата стъпка
Пълна програма
  • 09:40
    Необвързаност
  • 11:30
    Крокодилите 2
  • 13:00
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 14:25
    Преди да кажеш "Да"
Пълна програма
  • 09:10
    Скаутско приключение
  • 10:35
    Сниф и летящия фантом
  • 12:10
    Точно като вкъщи
  • 13:40
    Пипи в Южните морета
Пълна програма
  • 08:40
    Columbus
  • 10:25
    Zero M2
  • 10:45
    Black
  • 11:00
    Movie Talk
Пълна програма
  • 10:00
    E League Highlights 2016
  • 10:30
    E League Highlights 2016
  • 11:00
    E League Highlights 2016
  • 11:30
    E League Highlights 2016
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:25
Риболовни войни, сезон 1, еп. 10
Viasat Nature 10:25
Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 1
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:20
Тенис: Онс Джабер - Анастасия Севастова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон

Всички предавания

Филми

HBO3 10:20
"Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}