ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Анна Герман тв филм /4 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 62
  • 21:30
    Премиера: "Салон за красота" - сериал, с.1, еп.9
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Хавай 5-0" (премиера) - сериен филм, 8 сезон
  • 22:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Операция "Тежка вода" - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    В края на деня с Александър Костадинов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:10
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 20:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 4, САЩ, 2017
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 11, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 19:15
    Тексаски закони: Престъпници, пазете се
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Рога и антики
  • 21:05
    Най-дивата Индия: Хималаите: Оцеляване на върха
  • 22:00
    Чудовищата в мен: Скрити убийци
Пълна програма
  • 19:25
    Интервю
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Безценна перла", еп. 110
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 21:15
    "Исландско крими: Смъртта на елфа" - криминален филм, ФРГ, 2016
  • 21:45
    "Контрасти"
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Името на моя вятър /Теодосий Спасов/ документален филм
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 19:41
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:45
    Wacky Races
Пълна програма
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, еп.6
  • 20:00
    Премиера: "Готъм" - сериал , с.3, еп. 18
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Нос страх" - крими, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Мартин Скорсезе, актьори -  Робърт де Ниро, Ник Нолти,  Джесика Ланг, Робърт Мичъм,  Грегъри Пек, Джулиет Луис и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Робо-куче" - семеен, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор - Джейсън Мърфи, актьори - Майкъл Кампиън, Патрик Мълдуун, Оливия Д`Або, Уолъс Шон, Кени Бомонт и др.
  • 21:00
    "Перфектната буря" - драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др.
  • 23:30
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
Пълна програма
  • 19:30
    "Моето семейство" - сериал, с.7
  • 20:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 21:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 22:00
    Премиера: " Без пукната пара" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.1, еп. 74
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.1, еп. 4
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.59
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 29
Пълна програма
  • 19:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:55
    Облачно с кюфтета
  • 20:05
    Облачно с кюфтета
  • 20:15
    Суперновобранци
Пълна програма
  • 19:25
    "Голямото пътуване", комедия, САЩ, 2000; реж. Тод Филипс, с Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс, [15+]
  • 21:00
    "Спасяването на редник Райън", военна драма, САЩ, 1998; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Том Сайзмор, Едуард Бърнс, Бари Пепър, Адам Голдбърг, [18+]
  • 23:50
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
Пълна програма
  • 19:40
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 21:30
    "Туин Пийкс (2017) I, 2 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 22:25
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
  • 22:00
    "Черната перла" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Пожарникарите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Шпионин по неволя" - екшън-комедия с уч на Джеки Чан, Ерик Цанг, Вивиан Хсю, Мин Кин и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Как са го направили?: Чедър, манекени за първа помощ
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XJC
  • 21:00
    Историята под лупа: Тайните на пирамидата на маите
  • 22:00
    Наука без ограничения: Епизод 6
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Кожени топки, палетни колички
  • 19:55
    Как се прави...: Колелца за скейтборд, баклава
  • 20:20
    Създаването на най-големите...: Голямата надпревара за увеселително влакче
  • 21:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Междузвездна златна треска
Пълна програма
  • 19:30
    Лив и Мади
  • 20:00
    Аз съм по средата
  • 20:30
    Хаш две о
  • 21:00
    Хаш две о
Пълна програма
  • 19:45
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 19:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:25
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Сентинел - 8 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
Пълна програма
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 20:00
    Суперспорт: Световен шампионат в Мизано
  • 20:30
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 21:00
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
Пълна програма
  • 19:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:30
    MTB Heroes
  • 19:55
    MTB Heroes
  • 20:20
    Nhra Sportsman Series
  • 21:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:30
    Карибски живот
  • 20:00
    Евтин дом на плажа
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Изгодни имения
Пълна програма
  • 19:30
    Мама - втори сезон
  • 20:00
    Д-р Хаус - трети сезон
  • 21:00
    Споразумението - втори сезон
  • 22:00
    Без думи - втори сезон
Пълна програма
  • 19:15
    Военни престъпления - седми сезон
  • 20:10
    Военни престъпления - седми сезон
  • 21:05
    Престъпни намерения - дванадесети сезон
  • 22:00
    "Частни детективи" - първи сезон
Пълна програма
  • 19:20
    "Бизнес преговори ІV, 8 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени І, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Тоуния МакКернан, Мигел Артета, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 21:00
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
  • 22:25
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
Пълна програма
  • 19:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Залавянето на Клаус Барби
  • 21:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
  • 20:05
    Планинари: Настъпването на зимата
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Прозрението
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
Пълна програма
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
  • 20:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 81 еп.
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 19:45
    "Тризначките"
  • 20:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 20:10
    "Героите на града"
  • 20:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"
  • 21:00
    "Кръвна група Шампиони" - спортни легенди
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 19:30
    "Лекарството" - драма с Брус Дейвисън, Джоузеф Мазело.
  • 21:10
    "Мис Съвършенство" (2007) - комедия с Деми Мур, Майкъл Кейн.
  • 23:00
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
Пълна програма
  • 19:00
    М е за Музика
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 19:30
    MTV Rewind: 2016
  • 20:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 21:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV Unplugged: Oasis
Пълна програма
  • 19:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 20:05
    Скрити царства, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, сезон 1, еп. 2
  • 22:05
    Дяволски остров, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 20:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 2
  • 21:00
    Последната година на Хитлер, еп. 2
  • 22:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
Пълна програма
  • 19:45
    Година в Дивото: Сибир, еп. 1
  • 20:40
    Дивата природа на Европа, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 9
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 3
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Монако - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 32-и епизод, повторение
  • 23:15
    Футбол: Ница - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    "Червената кралица". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Най-добрите" - шоу-класация
  • 23:55
    "Татуировки" - доку-поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 21:00
    Ауто Мотор Шоу
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
Пълна програма
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    Дългата нощ на "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Angelo!
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 21:15
    CSI: Miami
Пълна програма
  • 19:30
    Час пик-предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Четвъртата власт-игрален филм на Германия,2013 г., Режисьор:Денис Гансел,В ролите: Мориц Блайбтрой, Кася Смутняк, Макс Риймелт
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час Пик- предаване на Темеледиа
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Епизод 2
  • 20:00
    6 дъщери: Грип и сериозни грижи
  • 21:00
    Не искам кожата ми да виси: Мелани и Лорън
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Бети Джо и Сюзън
Пълна програма
  • 19:30
    Зелен свят - Черноморски екосистемни услуги
  • 20:00
    Да обиколим българските училища - Гоце Делчев
  • 20:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 21:00
    Мъдростта на историята, част 1
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Купувачи на лодки
  • 21:00
    Кралете на басейните
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Купувачи на лодки
  • 21:00
    Кралете на басейните
Пълна програма
  • 19:35
    40-годишният девственик, САЩ, комедия/романтичен, 2005
  • 21:30
    Копланд, САЩ, Криминален/драма/трилър, 1997
  • 23:15
    Играта, САЩ, екшън/драма/трилър, 1997
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
  • 20:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 21:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване
  • 22:00
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Робин Худ" - приключенски филм, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 20:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 21:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 22:00
    Паранормално - първи сезон
Пълна програма
  • 19:30
    HAIRSTYLES
  • 19:55
    F-PEOPLE
  • 20:00
    FASHION FILMS
  • 20:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Майстори на сделките" - 29 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 237 и 238 eп.
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 9 еп.
  • 22:00
    "Зли близнаци" - 108 еп.
Пълна програма
  • 19:35
    Темите 2
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Бизнес дейли /п/
  • 20:30
    новини
Пълна програма
  • 19:25
    Охотничьи меридианы
  • 19:55
    Советы бывалых
  • 20:05
    Особенности охоты на Руси
  • 20:20
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Джанго без окови" - уестърн с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Кери Уошингтън, Уолтън Гогинс и др.
Пълна програма
  • 19:45
    Gold Rush: Slippery Slope
  • 20:30
    How the Earth Works: Ice Age or Hell Fire?
  • 21:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Texas
  • 22:00
    Gold Rush: Family Feud
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Шампионат по барбекю за деца
  • 21:00
    Човек, огън, храна
  • 21:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 19:45
    Къщата на Шумникови
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 18:45
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
Пълна програма
  • 19:20
    "Бизнес преговори ІV, 8 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени І, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Тоуния МакКернан, Мигел Артета, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 21:00
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
  • 22:25
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
Пълна програма
  • 19:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 20:00
    Puppy Dog Pals
  • 20:30
    Sofia the First
  • 21:00
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 19:45
    Къщата на Шумникови
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 18:00
    Happy Monday's
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:15
    Детектив Убийство: Кръстопътища
  • 20:10
    Спорни убийства: Под повърхността
  • 21:05
    Признания в стаята за разпити: Тела в пепелта
  • 22:00
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Ангелът на смъртта
Пълна програма
  • 19:45
    The Contenders: Russia 2018: England
  • 20:10
    Top: How to Look Cool
  • 20:40
    The Truth About...: Serena Williams
  • 21:05
    Star Rated: Hot Ladies of Tennis
Пълна програма
  • 19:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 19:50
    Midway USA's Rapid Fire
  • 20:15
    Shooting Gallery
  • 21:00
    All Angles
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
  • 20:05
    Планинари: Настъпването на зимата
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Прозрението
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
Пълна програма
  • 19:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 2
  • 20:00
    Последната година на Хитлер, еп. 2
  • 21:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
  • 22:00
    Саможертвата, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 62
  • 21:30
    Премиера: "Салон за красота" - сериал, с.1, еп.9
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 20:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 31, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 20:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 32, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:20
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:20
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Убийството на Лейси Питърсън: Процесът започва
  • 20:00
    Неразрешени случаи: Убит е полицай
  • 21:00
    Жени чудовища: Даяна Хон и Морган Хюс
  • 22:00
    Премиера НОВИ ЕПИЗОДИ: Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
Пълна програма
  • 18:25
    Кориолан
  • 20:50
    Балибо
  • 23:00
    Малкълм Екс
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:00
    60 минут
  • 20:00
    Вести в 20:00
  • 20:45
    Вести. Местное время
  • 21:00
    Королева красоты
Пълна програма
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:26
    A Dick Before Divorce (18+)
  • 19:48
    Latina Gets Facial In Laundromat (18+)
  • 20:13
    Tiny Dancer (18+)
  • 20:37
    Getting Off The Typing Pool (18+)
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Коко Вандеуей - Александра Крунич (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 21:35
    Тенис: Кирстен Флипкенс - Виктория Кузмова (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 23:15
    Тенис: Александра Крунич - Кирстен Флипкенс (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 19:10
    NEW Cold Open
  • 21:40
    Gala Polish Fight Night
  • 23:00
    Fighting Rookies
  • 23:45
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 19:30
    Built To Shred
  • 20:00
    Occ-Cast
  • 21:00
    Thrillbillies
  • 21:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 19:00
    Загадки в музея (Series 6): Драматично дезертиране, необичаен полет, отмъщението на каубоя (Episode 10)
  • 19:50
    Изгубеният град на гладиаторите
  • 20:40
    Личният живот на средновековните крале (Series 1): Какво трябва да знае кралят? (Episode 2)
  • 21:45
    Хенри и Ан: Любовниците, които промениха историята (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 19:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
  • 23:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ /п./
Пълна програма
  • 19:40
    Young People's Concerts: A Tribute to Sibelius
  • 20:35
    InterMezzo
  • 21:30
    Lucky Thompson at the Blue Note in 1960 - Jazz Archive
  • 22:10
    Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Лудогорец - Крусейдърс, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 20:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 32-и епизод, директно
  • 21:00
    Разширен обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
  • 23:00
    Футбол: Септември - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Филип Краинович - Лука Пуи (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 20:00
    Тенис: Ана Богдан - Ана Каролина Шмидлова (Claro Open Colsanitas, Богота; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 21:30
    Тенис: Лара Аруабарена - Далила Якупович (Claro Open Colsanitas, Богота; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 22:30
    Тенис: Ана Каролина Шмидлова - Лара Аруабарена (Claro Open Colsanitas, Богота; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Ливърпул - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 20:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 55-и епизод
  • 20:30
    Класика от Висшата лига - Дарби Каунти - Евертън (2001-02), повторение
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 28-и епизод
Пълна програма
  • 19:15
    Детектив Убийство: Кръстопътища
  • 20:10
    Спорни убийства: Под повърхността
  • 21:05
    Признания в стаята за разпити: Тела в пепелта
  • 22:00
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Ангелът на смъртта
Пълна програма
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 18:55
    "Наследници І, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 20:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 22:15
    "Не познавате Джак", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Бари Левинсън, с Ал Пачино, Сюзан Сарандън, Дани Хюстън, Бренда Вакаро, Джон Гудман, [12+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
  • 20:05
    "Игра на тронове V, 7 еп. - Дарът", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 21:00
    "Игра на тронове V, 8 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 22:00
    "Отворени рани I, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
Пълна програма
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Потопът в Черно море (образователен филм за морски туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Крепости от миналото, сенки в обектива (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 19:30
    Веселата Веси
  • 19:55
    Искрица и Сияйница
  • 20:25
    ПЕС Патрул
  • 20:50
    Кива го може!
Пълна програма
  • 19:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 20:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 21:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 22:00
    Полдарк, сезон 2, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2016
Пълна програма
  • 19:20
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1
  • 20:40
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2
  • 22:00
    Черният кадилак
  • 23:30
    Пет невести
Пълна програма
  • 18:30
    Необвързаност
  • 20:20
    Фалшификатори
  • 22:00
    Код 37
  • 22:55
    Код 37
Пълна програма
  • 18:50
    Пипи бяга от вкъщи
  • 20:25
    Летни забавления
  • 22:00
    Някой като мен
  • 23:50
    Тя не е ангел
Пълна програма
  • 19:00
    This Cold Life
  • 20:30
    Bread and Butter
  • 22:00
    Rake
  • 23:00
    Jack Irish
Пълна програма
  • 18:00
    Freeride World Tour 2018
  • 20:00
    World Snowboard Tour 2017
  • 20:30
    SFR Freestyle Tour 2016
  • 22:00
    Live Recap Burton US Open 2018
Пълна програма

Сериали

AXN White 19:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2014
Viasat Nature 20:00
Вулканите: Разруха и съзидателност, сезон 1, еп. 2
bTV 20:00
Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.69
bTV Action 20:00
Премиера: "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2, еп.18
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал

Всички предавания

Спорт

Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
Eurosport 2 20:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г в Уругвай, финал
Eurosport HD 20:00
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 19:50
"Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
AXN White 19:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 2 20:00
"Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
HBO3 20:00
"Наследници І, 10 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
TVT 20:00
Следовниците на Вазов (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}