ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /1 и 2 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, еп.5
  • 11:00
    "Монк" - сериал, еп. 10
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 4
  • 13:00
    "Сърцето на дракона: Силата на огъня" - фентъзи (САЩ, 2017), режисьор - Патрик Сивърен, актьори - Патрик Стюарт, Том Рис Харис, Жасмин-Блис Бел, Тамзин Мърчънт и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 11:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 12:30
    Ветроходство: Духът на ветроходството
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
Пълна програма
  • 09:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 13:00
    Тенис: Уимбълдън 2018, четвъртфинали, мъже
  • 14:45
    Тенис: Уимбълдън 2018, полуфинали, жени, директно
Пълна програма
  • 10:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    X Games - Aspen
  • 12:50
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Астън Вила - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:00
    Звездни отбори
  • 11:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:25
Риболовни войни, сезон 1, еп. 10
Viasat Nature 10:25
Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 1
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон
Eurosport 11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
TV1000 10:40
Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}