ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Системата тв филм /7 епизод/
  • 14:30
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 14:55
    Сийбърт анимационен филм
  • 15:10
    Сребристият жребец анимационен филм
Пълна програма
  • 13:00
    "Сърцето на дракона: Силата на огъня" - фентъзи (САЩ, 2017), режисьор - Патрик Сивърен, актьори - Патрик Стюарт, Том Рис Харис, Жасмин-Блис Бел, Тамзин Мърчънт и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 7
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 10
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал , с.2, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    ""Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 3, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 13:55
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап, директно
  • 18:45
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Уимбълдън 2018, четвъртфинали, мъже
  • 14:45
    Тенис: Уимбълдън 2018, полуфинали, жени, директно
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 20:00
    Суперспорт: Световен шампионат в Мизано
Пълна програма
  • 13:15
    Fantasy Factory
  • 13:40
    MTB Heroes
  • 14:05
    MTB Heroes
  • 14:30
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 13:30
    LMP3 CUP CHAMPIONSHIP
  • 14:00
    NASCAR WHELEN EURO SERIES, ELITE 1
  • 15:00
    MOTORSPORT SHOW
  • 15:30
    HONDA RACING AT SPEED
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Астън Вила - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Жилет световен спорт
  • 15:30
    Мобил 1
  • 16:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 13:45
Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
Eurocom 14:00
Изумрудената огърлица - 121 еп. - Сериал
BNT2 14:00
"Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
bTV Comedy 14:00
"Без пукната пара" - сериал
Utilisima 14:00
От любов към храната - първи сезон

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
Vivacom Arena 14:00
Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
TVT 14:00
Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}