ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Nirvana Unplugged
  • 08:45
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 09:30
    MTV Rewind: 2017
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}