ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Тексаски закони: Престъпници, пазете се
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Рога и антики
  • 21:05
    Най-дивата Индия: Хималаите: Оцеляване на върха
  • 22:00
    Чудовищата в мен: Скрити убийци
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: епизод 61
  • 19:30
    Как са го направили?: Чедър, манекени за първа помощ
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XJC
  • 21:00
    Историята под лупа: Тайните на пирамидата на маите
Пълна програма
  • 19:05
    Фабрика за храна: САЩ: Сирене на квадрат
  • 19:30
    Как се прави...: Кожени топки, палетни колички
  • 19:55
    Как се прави...: Колелца за скейтборд, баклава
  • 20:20
    Създаването на най-големите...: Голямата надпревара за увеселително влакче
Пълна програма
  • 18:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 6
  • 19:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 19:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Залавянето на Клаус Барби
  • 21:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
  • 20:05
    Планинари: Настъпването на зимата
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Прозрението
Пълна програма
  • 19:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 20:05
    Скрити царства, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, сезон 1, еп. 2
  • 22:05
    Дяволски остров, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 1
  • 20:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 2
  • 21:00
    Последната година на Хитлер, еп. 2
  • 22:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
Пълна програма
  • 18:50
    Дивата природа на Европа, еп. 2
  • 19:45
    Година в Дивото: Сибир, еп. 1
  • 20:40
    Дивата природа на Европа, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Легендата за хубавата Бона, с.3 еп.7
  • 19:30
    Зелен свят - Черноморски екосистемни услуги
  • 20:00
    Да обиколим българските училища - Гоце Делчев
  • 20:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
Пълна програма

Сериали

e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал
Fox Life 19:30
Сексът и градът - трети сезон, еп. 16
Хоби ТВ 19:30
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон, 4 еп.
Viasat Explorer 19:35
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
AXN White 19:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2014

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 19:30
Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
Sky Sports 19:30
Футбол Мундиал
Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
Eurosport 2 20:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г в Уругвай, финал

Всички предавания

Филми

TV1 19:30
"Петолиния" - музикален микс
Cinemax 2 19:50
"Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
AXN White 19:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 2 20:00
"Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
HBO3 20:00
"Наследници І, 10 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}