ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Системата тв филм /8 епизод/
  • 14:30
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 15:00
    Специализирано предаване за хора с увреден слух
  • 15:15
    Гласувайте за Беки тв филм
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 15
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 44
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 43
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Глухар - криминален сериал
  • 15:00
    Великите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:15
    Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2009
  • 14:20
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 16:10
    Царство; сезон 3, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Змията, която уби Клеопатра
  • 13:45
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Излитане
  • 14:40
    Правосъдие в горите на Мейн: Рога и антики
  • 15:35
    Чудовищата в мен: Скрити убийци
Пълна програма
  • 13:25
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи" (п)
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    "Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 2 епизод/
  • 15:10
    №1 Туризмът: Чешката връзка документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:40
    Капри сериен тв филм /14 епизод/п/
Пълна програма
  • 13:35
    Около света за 202 дни документален филм /БНТ 2 Варна/
  • 14:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 13:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 13:40
    Tom and Jerry Tales
  • 13:46
    Tom and Jerry Tales
  • 13:53
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 13:00
    "Секретен отряд" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, 2009), режисьор - Пол МакГуигън, актьори - Дакота Фанинг, Скот Майкъл Кембъл, Крис Евънс, Камила Бел, Джимон Хонсу, Клиф Къртис и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 8
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 11
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал , с.2, еп. 6
Пълна програма
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.1, еп. 7,8
  • 13:45
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.3
  • 14:45
    "Перфектната буря" - драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др.
  • 17:15
    "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Сайрън, актьори - Кам Хескин, Крис Гиър, Тод Дженсън, Джонатан Фърт и др.
Пълна програма
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 15:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" -риалити шоу
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:51
    Ние, мечоците
  • 14:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:15
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 16:00
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 17:40
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 19:25
    "Шейх Джексън", драма, Египет, 2017; реж. Амр Салама, с Амад Ел-Фишауи, Магед Ел Кедуани, Амед Малек, Амина Халил, Басма, [12+]
Пълна програма
  • 12:15
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 14:35
    "Военни игри", научно-фантастичен трилър, САЩ, 1983; реж. Джон БАдъм, с Матю Бродерик, Дабни Колман, Джон Ууд, Али Шийди, Бари Корбин, [12+]
  • 16:30
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
  • 18:20
    "Внимателен подход", драма, Норвегия, 2017; реж. Арилд Андресен, с Кристофер Йонер, Марлон Морено, Кристофер Бех, Патриша Кастанеда, Амалия Сантамария, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Корабокрушенци
  • 14:00
    Бойни ботове: Епизод 3
  • 15:00
    Бойни ботове: Епизод 4
  • 16:00
    Бойни ботове: Епизод 5
Пълна програма
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как мислят извънземните?
  • 13:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Междузвездна златна треска
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: Сирене на квадрат
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Клонинги в мазето
  • 15:25
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 13:25
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 13:50
    "Артзука"
  • 14:15
    "Изумителни постижения"
  • 14:40
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 13:30
    Гърбушкото от Нотр Дам - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Страници от живота - 85 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 118 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 12:55
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
  • 18:45
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
  • 19:15
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
Пълна програма
  • 12:45
    Тенис: Уимбълдън 2018, полуфинали, жени
  • 14:45
    Тенис: Уимбълдън 2018, полуфинали, мъже, директно
  • 21:15
    Тенис: Уимбълдън 2018, полуфинали, мъже
  • 22:25
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 11
  • 14:15
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 5
  • 14:35
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 6
  • 15:00
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 13:15
    Fantasy Factory
  • 13:40
    MTB Heroes
  • 14:05
    MTB Heroes
  • 14:30
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на острови
  • 14:00
    Изгодни имения
  • 14:30
    Изгодни имения
  • 15:00
    Живот в чужбина
Пълна програма
  • 13:20
    Споразумението - втори сезон
  • 14:15
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 14:40
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 15:10
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Криминални случаи - Сплит - първи сезон
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон
  • 16:10
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 17:00
    Убийства в Рая - първи сезон
Пълна програма
  • 12:30
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 14:15
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
  • 15:55
    "Профил за двама", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Стефан Роблен, с Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет, Стефан Бисо, Стефани Крейянкур, [12+]
  • 17:35
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
Пълна програма
  • 13:35
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
  • 14:30
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
  • 15:30
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 29
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
Пълна програма
  • 13:30
    ЗА РИБА - тв поредица, пети сезон, 77 еп.
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 74 еп.
  • 15:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:20
    "Букмейкър - анализ и прогнози"
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:35
    "Лекарството" - драма с Брус Дейвисън, Джоузеф Мазело.
  • 14:15
    "Мис Съвършенство" (2007) - комедия с Деми Мур, Майкъл Кейн.
  • 16:05
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джоузеф Кампанела, Тери Копли.
  • 17:50
    "Съвременни момичета" - драма със Синтия Гиб, Вирджиния Медсън.
Пълна програма
  • 13:30
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 15:15
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 15:45
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 16:00
    FUN CUP UK CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 13:00
    Girls Of The 10s: MTV Top 50
  • 17:00
    MTV Asks Jason Derulo
  • 18:00
    Collaborations Of The '10s: MTV...
  • 22:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 13:35
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
  • 14:25
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
  • 15:10
    Нашествие на гигантските питони: Флорида с Найджъл Марвин
  • 16:00
    Водени от дълга, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 2
  • 14:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 4
  • 15:00
    Златна треска, еп. 2
  • 16:00
    Златна треска, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Предизвикателствата на Аляска, еп. 1
  • 13:50
    Предизвикателствата на Аляска, еп. 2
  • 14:40
    Предизвикателствата на Аляска, еп. 3
  • 15:30
    Предизвикателствата на Аляска, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Дартс: Мастърс 2018, Шанхай, първи ден, директно
  • 18:30
    Класика от Висшата лига - Уигън Атлетик - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 35-и епизод, повторение
  • 20:00
    Футбол: Бъртън Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:30
    "Мама" - сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Екстремни спортове
  • 16:00
    Екстремни спортове
  • 17:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 18:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Прокудени от бащин край /повторение /
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:25
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 13:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:10
    Spirit: wild und frei
  • 14:40
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:30
    Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
  • 14:00
    Сто жени край Златоград-документален филм на Евгени Попов
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Бети Джо и Сюзън
  • 15:00
    7-те малки Джонстън: Операцията на Алекс
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Изгубеният рай
  • 17:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 5
Пълна програма
  • 13:30
    Скравена - езда по пътеките на историята
  • 14:00
    Да обиколим българските училища - Стара Загора
  • 14:30
    Зелен свят - Няма риба
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Кралете на басейните
  • 15:00
    Кралете на басейните
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Кралете на басейните
  • 15:00
    Кралете на басейните
Пълна програма
  • 13:30
    Поле на мечтите, САЩ, драма/семеен/фентъзи, 1989
  • 15:15
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 16:45
    Играта, САЩ, екшън/драма/трилър, 1997
  • 18:50
    Изкуплението Шоушенк, САЩ, Криминален/драма, 1994
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    "От градината на масата" - кулинарно предаване
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Летни хитове от 2000+: Топ 50
  • 16:30
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Лекар в провинцията" - романтична комедия, Франция, режисьор: Томас Лилти;участват: Франсоа Клузет, Мариане Деникоурт, Изабел Садоян, Феликс Моати, Кристоф Оден, Гай Фаучър и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Касъл - трети сезон
  • 14:25
    Касъл - трети сезон
  • 15:20
    Завинаги - първи сезон
  • 16:15
    Теория за Големия взрив - втори сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 13:30
    FASHION FILMS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    TOP MODELS
  • 14:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 30 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -10 еп.
  • 14:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 13 еп.
  • 15:20
    "Да замиташ след звездите" - 10 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:35
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 14:05
    Следопыт
  • 14:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 15:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 12:40
    "Първият рицар" - приключенски филм с уч. на Шон Конъри, Ричард Гиър, Джулиа Ормонд, Бен Крос, Лиъм Кънингам, Джон Гилгуд, Колин Маккормак и др.
  • 15:30
    "Джанго без окови" - уестърн с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Кери Уошингтън, Уолтън Гогинс и др., /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 13:00
    How the Earth Works: Ice Age or Hell Fire?
  • 13:45
    Cake Boss: Hair Raising
  • 14:08
    Cake Boss: Carlo's Cowboys
  • 14:30
    Invent It Rich: Catch Me If You Can
Пълна програма
  • 13:35
    Човек, огън, храна
  • 14:05
    Големият проект на Гай
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:55
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
  • 18:45
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
  • 19:15
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
Пълна програма
  • 12:30
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 14:15
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
  • 15:55
    "Профил за двама", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Стефан Роблен, с Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет, Стефан Бисо, Стефани Крейянкур, [12+]
  • 17:35
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:15
    Puppy Dog Pals
  • 13:40
    Puppy Dog Pals
  • 14:10
    Vampirina
  • 14:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
  • 13:45
    Детектив Убийство: Кръстопътища
  • 14:40
    Спорни убийства: Под повърхността
  • 15:35
    Признания в стаята за разпити: Тела в пепелта
Пълна програма
  • 13:20
    The Truth About...: Serena Williams
  • 13:50
    Star Rated: Hot Ladies of Tennis
  • 14:15
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 14:46
    Special: Williams Sisters
Пълна програма
  • 13:30
    Blue Water Savages
  • 13:50
    Blue Water Savages
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бари Даутфайър
Пълна програма
  • 13:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 4
  • 14:00
    Златна треска, еп. 2
  • 15:00
    Златна треска, еп. 3
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 5
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 15
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 44
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 43
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 15:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 31, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 32, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:15
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Преследване
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Чудовището се събужда
  • 15:05
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Информаторът убиец
Пълна програма
  • 13:15
    Присъдата
  • 15:25
    До посиняване
  • 17:10
    Сесар Чавес
  • 19:10
    Късметът на Слевин
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Златната църква на цар Симеон" - документален филм
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ":
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:35
    No Bubblecum In The Classroom (18+)
  • 14:00
    Did You Hear About Malena Morgan? (18+)
  • 14:18
    Anal Play With Smoking Hot Emo Babe (18+)
  • 14:40
    Big Dick Vocal Coach (18+)
Пълна програма
  • 12:20
    Тенис: Коко Вандеуей - Александра Крунич (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 14:55
    Тенис: Кирстен Флипкенс - Виктория Кузмова (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 15:35
    Тенис: Александра Крунич - Кирстен Флипкенс (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 18:00
    "Гудууд 2015: Фестивал на скоростта" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 12:30
    Формула Е: Е-при на Цюрих- Х кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 13:50
    Среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
  • 15:40
    Трето полувреме коментарно студио
  • 16:40
    Полуфинална среща на световното първенство по футбол
Пълна програма
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 13:30
    AVIATORS, THE S2 E10
  • 14:00
    LORDS OF THE CANOPY 05 - A NEW WORLD
  • 15:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - QUEENSLAND, AUSTRALIA
  • 16:00
    BERLUSCONI, THE FILE
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 13:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 14:00
    Built To Shred
  • 14:30
    Built To Shred
  • 15:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 12:55
    Завръщането на дивите животни (Series 1): Проблемите на Андалусия (Episode 3)
  • 13:45
    Еволюция в действие (Series 1): Шимпанзета завладяват саваната (Episode 1)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): На воля (Episode 10)
  • 15:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 109 (Episode 9)
Пълна програма
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Българско документално кино
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Светът на домашните любимци"
Пълна програма
  • 13:30
    Jukka-Pekka Saraste and the Orchestre National de Lyon: Sibelius and Brahms
  • 15:10
    Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra : Widmann, Scriabin
  • 16:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Deesses et Demones (Goddesses and Demonesses) by Blanca Li and Maria Alexandrova at the Theatre des Champs Elysees
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Лудогорец - Крусейдърс, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 15:00
    Класика от Първа професионална лига - Ботев Пловдив - Черно море (2016-17), повторение
  • 15:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:30
    Класика от Първа професионална лига - Левски - ЦСКА (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Никола Маю - Иля Ивашка (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 15:05
    Тенис: Карен Качанов - Томаш Бердих (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 16:30
    Тенис: Лука Пуи - Иля Ивашка (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 18:10
    Тенис: Карен Хачанов - Лука Пуи (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 13:30
    Класика от Висшата лига - Дарби Каунти - Евертън (2001-02), повторение
  • 14:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Лестър Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
  • 13:45
    Детектив Убийство: Кръстопътища
  • 14:40
    Спорни убийства: Под повърхността
  • 15:35
    Признания в стаята за разпити: Тела в пепелта
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:05
    ""Два метра под земята" ООД IV, 8 еп. - Въздух под налягане", драма, САЩ, 2004; реж. Даниъл Атиас, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 14:00
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 15:25
    "Дестинация - Русия 2018 I, 5 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 15:55
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    "Бизнес преговори ІV, 8 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
  • 14:25
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 16:00
    "Самолети", анимация, САЩ, 2013; реж. Клей Хол, [0+]
  • 17:30
    "Стилист от запаса", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Джон Туртуро, Еманюел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Разкази от тутраканския бряг (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Към извора на реката (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 12:05
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 19:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Пълна програма
  • 12:30
    Голф: Европейски тур
  • 20:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 21:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 22:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:10
    Отбор Умизуми
  • 14:40
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:10
    Мускетарите, сезон 2, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 15:05
    Едно френско село, сезон 1, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2009
  • 15:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:55
    Кунфуистка
  • 14:35
    Нечий герой
  • 15:55
    Семейство Орхейм
  • 17:35
    Красивия хоризонт
Пълна програма
  • 13:05
    Индианецът
  • 14:25
    Тратория
  • 15:50
    Многодетен баща: По японски
  • 17:10
    Любов и други неприятности
Пълна програма
  • 12:35
    Крокодилите 3
  • 14:00
    Нечий герой
  • 15:20
    Семпъл
  • 16:55
    Сниф и призрачният замък
Пълна програма
  • 12:30
    Bread and Butter
  • 14:00
    Rake
  • 15:00
    Jack Irish
  • 16:00
    Residue
Пълна програма
  • 13:30
    Orchard Enterprises Films 4: Chasing the Storm 2
  • 14:30
    World Surf League 2017
  • 15:30
    Formula Drift 2017
  • 16:00
    FIM Speedway World Cup 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 13:45
Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
Eurocom 14:00
Изумрудената огърлица - 121 еп. - Сериал
BNT2 14:00
"Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
bTV Comedy 14:00
"Без пукната пара" - сериал
Utilisima 14:00
От любов към храната - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 14:00
Футбол: Пирин - Витоша, мач реванш за 13-то място в Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
Vivacom Arena 14:00
Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
TVT 14:00
Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}