ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:15
    Анна Герман тв филм /4 епизод/п/
  • 04:15
    Светът на Япония /п/
  • 04:30
    Туристически маршрути
  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.5, еп. 18,19
Пълна програма
  • 00:30
    "За по-малко от 30 минути" - с уч. на Джеси Айзенбърг, Дани Макбрайд, Ник Суордсън, Азис Ансари, Майкъл Пеня, Фред Уорд и др.
  • 04:50
    "Мразя "Свети Валентин" - с уч. на Джон Корбет, Ния Вардалос, Амир Арисън, Рейчъл Драч и др. /п/
  • 06:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • 03:30
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:30
    Характери /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 03:45
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 2, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 04:30
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 3, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 07:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 12, криминален, САЩ, 2015
  • 07:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 03:25
    Тексаски закони: Престъпници, пазете се
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Рога и антики
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Изпитание с огън
Пълна програма
  • 03:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:25
    Народна музика
  • 05:00
    "Извънредно включване" (п)
  • 05:25
    Интервю
Пълна програма
  • 02:40
    "Swinging with the Finkels: Скучно беше вчера!" - комедия, G, 2011
  • 04:05
    "Огнен ад: Inferno der Flammen" - трилър, С, 1999
  • 05:20
    "Волфганг Трепер на живо!" - шоу
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 04:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 05:30
    Туристически маршрути /п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /6 епизод/
  • 06:25
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Miss Moon
  • 04:11
    Miss Moon
  • 04:25
    Miss Moon
  • 04:36
    Miss Moon
Пълна програма
  • 03:45
    "Нос страх" - крими, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Мартин Скорсезе, актьори -  Робърт де Ниро, Ник Нолти,  Джесика Ланг, Робърт Мичъм,  Грегъри Пек, Джулиет Луис и др.
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, еп.11
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 07:30
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп.17-19
Пълна програма
  • 00:45
    "21 грама" - драма (САЩ, 2003), режисьор - Алехандро Гонзалес Иняриту, актьори - Шон Пен, Наоми Уотс, Дани Хюстън, Еди Марсан,  Бенисио Дел Торо,  Шарлът Гейнсбърг и др.03:15 -"Фамилията" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Сладурани" - трилър (Канада, 2015), актьори - Алисън Стоунър,  режисьор - Моника Мичъл, Тиера Сковбай, Сара Дугдал, Кен Камроукс-Тейлър, Кийнан Трейси, Джилс Пантон, Стив Бачич, Кери Сандомирскай, Хротгар Матюс и др.
  • 07:45
    "Пистолет, куфар и три смърдящи варела" - комедия,криминален (България, 2012), режисьор - Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеон
  • 10:00
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Горещи пари" - сериал
Пълна програма
  • 03:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:35
    "Случаите на Корморан Страйк І, 7 еп. - В служба на злото, втора част", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Чарлс Стъридж, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кър Логан, Килиън Скот, Наташа О'Кийф, [18+]
  • 04:40
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 06:40
    "Имигранти", късометражен, Холандия, 2016; реж. Ена Сендияревич, с Алена Дзебо, Марио Кнезович, Есма Хрусто, Ая Църнич, [12+]
  • 07:00
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
Пълна програма
  • 02:30
    "Мюнхен", историческа драма, САЩ, 2005; реж. Стивън Спилбърг, с Ерик Бана, Даниъл Крейг, Сайран Хайндс, Матийо Касовиц, Ханс Цишлер, [18+]
  • 06:25
    "Театърът представя III - Круизът", късометражна комедия, Великобритания, 2014; реж. Стюарт Саг), с Джейн Хоръкс, Джейсън Уоткинс, Кълвиндър Гир, Шила Икбал, Алис Бари, [12+]
  • 07:00
    "Почти на 17", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Кели Фримън Крейг, с Хейли Стайнфелд, Хейли Лу Ричардсън, Блейк Дженър, Кира Седжуик, Уди Харелсън, [12+]
  • 08:45
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Amanpour
  • 04:30
    African Voices
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 04:00
    "Неугасваща любов" - романтичен филм с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 01:20
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Звярът" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 07:30
    "Топ Гиър: Топ провали" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 04:00
    Бързи и шумни: Бас се завръща
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Дженсен
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Зимна вихрушка - част 2
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Пагани Хуайра
Пълна програма
  • 03:48
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 04:12
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "Супер наука"
  • 04:30
    "Супер наука"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
  • 06:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание във Вила Реал, обзор
  • 06:30
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
Пълна програма
  • 04:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 04:45
    Куриози
  • 05:30
    Супербайк: Британски шампионат в Нокхил
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
Пълна програма
  • 00:10
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 13
  • 07:15
    Братски проекти, сезон 2, еп. 9
  • 07:35
    Братски проекти, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 03:50
    Liquid Edge
  • 04:40
    Pro Bull Riders
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Карибски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 04:00
    Вуду за начинаещи - игрален филм
  • 05:10
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 05:35
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:00
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
Пълна програма
  • 04:00
    Последните пантери - първи сезон
  • 04:45
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон
  • 05:00
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон
  • 06:00
    Лас Вегас - пети сезон
Пълна програма
  • 03:30
    "Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]
  • 05:20
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
  • 07:00
    "Ох, на мама!", екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Джонатан Ливайн, с Ейми Шумър, Голди Хоун, Джоан Кюсак, Айк Баринхолц, Уанда Сайкс, [15+]
  • 08:30
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
Пълна програма
  • 03:45
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 11
  • 04:30
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
  • 05:25
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 4
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 27
Пълна програма
  • 03:35
    Американски антиквари: Моят дом е моята крепост
  • 04:20
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от "калифорнийското злато"
  • 05:05
    Американски антиквари: Рискове и награди
  • 05:50
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
Пълна програма
  • 04:00
    КОНЕТЕ
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба – тв поредица, 40 еп.
Пълна програма
  • 03:55
    "Аниманималс"
  • 04:05
    "Ура за Хъкъл"
  • 04:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 04:40
    "Дот"
Пълна програма
  • 01:30
    НОВИНИ/п/
  • 07:00
    "Холивуд" - с Ивелина Кунчева/п/
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 03:30
    "Проповедникът 2.7" - сериал
  • 04:15
    "Доклад до комисаря" - екшън / драма с Майкъл Мориарти, Яфет Кото.
  • 05:20
    "Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
  • 07:00
    "Съвременни момичета" - драма със Синтия Гиб, Вирджиния Медсън.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Срещи катастрофи
  • 08:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 02:00
    Totally Uninterrupted Urban Beats!
  • 05:00
    Beats Of The UK: Top 20
  • 06:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    100% Anthems!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 03:55
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 4
  • 04:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
  • 05:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 5
  • 05:25
    Животински лудории, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 4
  • 04:10
    Мигове от катастрофата, еп. 9
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 6
  • 05:15
    Шифърът на злополуките, еп. 8
Пълна програма
  • 03:20
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 3
  • 04:10
    Най-чудатите твари в света, еп. 3
  • 04:55
    Необикновената Африка, еп. 5
  • 05:15
    Необикновената Африка, еп. 4
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Шанхай, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 35-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Комедия "Здравейте, аз съм вашата леля!"
  • 04:15
    Филм "Ти — на ман, аз — на теб"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Филм "Възрастни деца"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 03:10
    "Репортерката: Уиски, танго, фокстрот" - комедия, U, 2016
  • 05:10
    "Трасьори" - екшън филм, U, 2015
  • 06:55
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 07:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 01:00
    "Най-страхотните тв моменти в света 2/2" - повторение
  • 04:20
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:50
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 04:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
Пълна програма
  • 03:25
    "От ада" - трилър, U, 2001
  • 05:40
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 05:50
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 06:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 04:00
    "Изгнаници клети"
  • 04:30
    Класическа музика
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    Класическа музика
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Ranger Rob
Пълна програма
  • 02:40
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 03:36
    Да спасим хотела: Клактън он Сий
  • 04:24
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 6: втора част
  • 05:12
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 8
  • 06:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 3
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Скътани в Родопите
  • 05:00
    Белият Пирин, част 4
  • 05:30
    Магията на Китай - Кайпинг Диаолоу
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:50
    Девет ярда, САЩ, комедия/криминален, 2000
  • 04:25
    Още една комедия, САЩ, комедия, 2011
  • 05:35
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2004
  • 07:25
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 04:00
    "Репортажът: Агресивно детство" - информационно предаване (повторение)
  • 04:30
    "Шабла: Песента на соления вятър" - документален филм
  • 05:00
    "Златна мисия" - 29 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Репортажът: Агресивно детство" - информационно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 03:40
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 04:25
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 04:50
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:20
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 02:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 04:20
    "Джон Картър: Между два свята" - приключенски / фантастика / екшън, САЩ, 2012
  • 05:45
    "авто мобил" - журнал
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Живите мъртви - трети сезон
  • 04:45
    Светкавицата - четвърти сезон
  • 05:10
    Легион - втори сезон
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 05:00
    DESIGNERS
  • 05:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 03:25
    "Денят, в който трябваше да умра" - 4 еп.
  • 04:15
    "Океански патрул" - 10 и 11 еп.
  • 05:25
    "Рождени дни" - 2029 и 2030
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 17 и 18 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 03:55
    Поплавочный практикум
  • 04:25
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 04:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайната е в техните очи" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Никол Кидман, Чуетел Еджиофор, Дийн Норис, Майкъл Кели, Алфред Молина, Дон Харви др., /п/
  • 05:40
    "Далеч от дома" - драма с уч. на с уч. на Бари Уотсън, Стефани фон Пфетен, Пол МакГилиън, Том МакБет, Ели Гори и др., /п/
  • 07:50
    "Зуум: Академия за супергерои" - приключенска комедия с уч. на Тим Алън, Къртни Кокс, Чеви Чейс, Спенсър Бреслин и др.
  • 09:45
    "Първият рицар" - приключенски филм с уч. на Шон Конъри, Ричард Гиър, Джулиа Ормонд, Бен Крос, Лиъм Кънингам, Джон Гилгуд, Колин Маккормак и др., /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Bear Grylls: Born Survivor: Alabama
  • 04:45
    Bear Grylls: Born Survivor: Arctic Circle
  • 05:30
    How the Universe Works: Stars
  • 06:15
    Cake Boss: On the Road Again
Пълна програма
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 03:55
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Zelly Go
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
  • 06:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание във Вила Реал, обзор
  • 06:30
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
Пълна програма
  • 03:30
    "Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]
  • 05:20
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
  • 07:00
    "Ох, на мама!", екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Джонатан Ливайн, с Ейми Шумър, Голди Хоун, Джоан Кюсак, Айк Баринхолц, Уанда Сайкс, [15+]
  • 08:30
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 03:55
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Zelly Go
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Смърт в хотел "Сесил": Преплетени съдби
  • 04:25
    Сама вкъщи: Куршуми в мазето
  • 05:20
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
  • 06:10
    Детектив Убийство: Точка на кипене
Пълна програма
  • 04:00
    The Contenders: Russia 2018: Belgium
  • 04:30
    Top 11: Argentina
  • 05:00
    Football Headliners: Manuel Neuer
  • 05:30
    The Challenge: Episode 15
Пълна програма
  • 03:45
    Gun Stories
  • 04:05
    Gun Stories
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 05:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 03:35
    Американски антиквари: Моят дом е моята крепост
  • 04:20
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от "калифорнийското злато"
  • 05:05
    Американски антиквари: Рискове и награди
  • 05:50
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
Пълна програма
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 6
  • 04:15
    Шифърът на злополуките, еп. 7
  • 04:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 5
  • 05:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 6
Пълна програма
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.5, еп. 18,19
Пълна програма
  • 03:35
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 04:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 46, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 03:45
    Часовете преди убийство: Танцьорът и смъртта
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Тайни от покрайнините на града
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Преследване
  • 06:00
    Първите 48 часа: Смъртоносна рап-музика
Пълна програма
  • 03:15
    Джил Рипс
  • 07:05
    Бягай, момче, бягай
  • 09:10
    Вътрешният път
  • 11:10
    Нощта, в която всичко свърши
Пълна програма
  • 02:30
    Александр Калягин, Валентин Гафт, Армен Джигарханян, Михаил Козаков, Тамара Носова в комедии "Здравствуйте, я ваша тётя!" (12+)
  • 04:15
    Леонид Куравлёв, Татьяна Пельтцер, Светлана Светличная в фильме "Ты — мне, я — тебе" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    Зоя Фёдорова, Алексей Грибов, Лилиана Алешникова, Александр Демьяненко в фильме "Взрослые дети"
Пълна програма
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
  • 04:50
    Т/с "Главные роли", 3 с
  • 05:00
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 02:55
    Александра. Х/ф
  • 04:35
    Ближний круг Игоря Клебанова
  • 05:10
    Вместе с Хором. Буду петь
  • 05:40
    Пряничный домик
Пълна програма
  • 04:00
    South Park
  • 04:25
    Nitro Circus
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Review
Пълна програма
  • 03:43
    Hard Pressed (18+)
  • 04:08
    Foxy Boxing (18+)
  • 04:31
    Float Like A Butterfly Sting Like A Boob (18+)
  • 04:48
    Yoga Lesson (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Робин Хаасе - Иво Карлович (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:05
    "Най - добри спасявания в Ла Лига" - спортно предаване
  • 08:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 09:00
    "Чави Прието в Ла Лига" - спортно предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - MADAGASCAR ISLAND ARK
  • 05:00
    AVIATORS, THE S1 E11
  • 05:30
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
Пълна програма
  • 05:45
    Fighting Rookies
  • 07:20
    Taekwondo
  • 07:35
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 04:00
    Firsthand
  • 04:30
    Firsthand
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 03:40
    Загадки в музея (Series 8): Първата жена летец, загадъчният метроном, армия от двама (Episode 8)
  • 04:25
    Забранена история (Series 1): Съкровището на Соломон (Episode 5)
  • 05:35
    Страхотни изобретения (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 06:05
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в каналите, непоколебимата кола, възникването на съдебната медицина (Episode 10)
Пълна програма
  • 04:00
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 04:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 05:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 05:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
Пълна програма
  • 03:50
    Jean-Jacques Milteau What's That Sound - Paris Jazz Festival
  • 04:45
    Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
  • 05:14
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Вадуц - Левски, първи мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 33-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:55
    Тенис: Мирза Башич - Гаел Монфис (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 04:40
    Тенис: Фабио Фонини - Марко Чекинато (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Даниел Мазур - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:50
    Тенис: Хьон Чун - Матиас Бахингер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: АФК Борнемут - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Евертън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Смърт в хотел "Сесил": Преплетени съдби
  • 04:25
    Сама вкъщи: Куршуми в мазето
  • 05:20
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
  • 06:10
    Детектив Убийство: Точка на кипене
Пълна програма
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 04:00
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 06:00
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 07:00
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 09:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 03:25
    "Западен свят ІІ, 8 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Ута Брайсвитц, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 04:25
    "Западен свят ІІ, 9 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 05:00
    "Раждането на една нация", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Нейт Паркър, с Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун Джуниър, [15+]
  • 07:00
    "Питър Пан", семеен, Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:50
    ПЕС Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
  • 04:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 03:55
    Бърза обиколка
  • 04:20
    Бърза обиколка
  • 04:45
    Бърза обиколка
  • 05:00
    Изпитатели
Пълна програма
  • 04:00
    Линия на разделението, сезон 1, еп. 4, Германия, 2016
  • 04:45
    Ченге, сезон 2, еп. 7, САЩ, екшън/приключенски, 2013
  • 05:10
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 02:40
    Отворена врата
  • 04:15
    Бури
  • 06:20
    Хайди
  • 06:50
    Хайди
Пълна програма
  • 02:40
    Каквото посееш
  • 04:10
    Горчиво и сладко
  • 07:10
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 09:05
    Кречетало
Пълна програма
  • 02:50
    С гръм и трясък
  • 05:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 06:30
    Неговото дело и слава: Разединен дом
  • 08:10
    Машинист
Пълна програма
  • 03:00
    Help Us Find Sunil Tripathi
  • 04:15
    Uncertain Terms
  • 05:20
    Ghosts (2006)
  • 07:00
    The Death and Resurrection Show
Пълна програма
  • 04:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 05:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 06:00
    Action Sports World S18
  • 07:00
    FIM Speedway World Cup 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал
bTV Lady 04:00
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.52

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция
BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща

Всички предавания

Филми

AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм
Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}