ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /9 и 10 епизод/
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 09:30
    Даяна - разследването - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 05:55
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 06:20
    Царство; сезон 3, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 07:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 14, криминален, САЩ, 2015
  • 07:10
    Царство; сезон 3, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Силата на волята
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 2)
  • 07:25
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Ленивецът пигмей
Пълна програма
  • 05:00
    "Неделя - ден Господен" - първа част (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 05:20
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:00
    "Факт" - сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 05:30
    Днес и утре /п/
  • 06:00
    Песен, мори комитска фолклор
  • 06:30
    Непозната земя /избрано/
  • 07:00
    Часът на зрителите /избрано/
Пълна програма
  • 05:55
    Pat the Dog
  • 06:02
    Pat the Dog
  • 06:08
    Pat the Dog
  • 06:15
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, еп.13
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 10
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 13
Пълна програма
  • 04:15
    "Ривърдейл" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 08:45
    "Ускорение"- екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Джоузеф Кан, актьори - Моне Мазур, Айс Кюб, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др.
  • 10:45
    "Фамилията" - сериал, с.2, еп. 1,2
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.8
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
Пълна програма
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:30
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
  • 07:00
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О'Халоран, [15+]
  • 08:45
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 10:15
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
  • 07:00
    "Доброто след лошото", драма, САЩ, 2017; реж. Ан-Мари Хес, с Мади Хасън, Били Бърк, Мелора Уолтърс, Дабие, Рис Уорд, [15+]
  • 08:40
    "Змийски очи", криминален трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 10:25
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
Пълна програма
  • 04:00
    "Каменно цвете" - сериен филм
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ягуар Е
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Хималайско изпитание
  • 07:00
    Как са го направили?: Защитни жилетки/Роботи/ Парашутисти
  • 07:30
    Бързи и шумни: Ужилване
Пълна програма
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Дъвчаща магия
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Кога започва животът?
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 07:26
    Откачени реакции на психиката: Нахални по природа
Пълна програма
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Патешки истории
  • 06:50
    Къмпиране
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 120 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 08:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
Пълна програма
  • 04:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Пълна програма
  • 00:20
    Превозвачи на къщи, сезон 2, еп. 12
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 15
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    Snowfix
  • 07:00
    Fantasy Factory
  • 07:25
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:35
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:00
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 06:50
    Нови в квартала - първи сезон
  • 07:15
    Нови в квартала - първи сезон
Пълна програма
  • 05:00
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон
  • 06:00
    Военни престъпления - седми сезон
  • 06:45
    Военни престъпления - седми сезон
  • 07:35
    Криминални случаи - Сплит - първи сезон
Пълна програма
  • 03:20
    "Зад волана", екшън - крими - трилър, Великобритания, 2017; реж. Едгар Райт, с Ансел Елгорт, Кевин Спейси, Лили Джеймс, Джон Бернтал, Джон Хам, [18+]
  • 06:05
    "Бетонни фараони", документален, България, 2010; реж. Йордан Тодоров, [12+]
  • 07:00
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
  • 08:30
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 05:10
    Реформацията: Свещената война на Европа
  • 06:05
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 07:10
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 08:00
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:50
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Залози и Сухият режим
  • 07:00
    Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
  • 07:40
    На лов за автомобили: Находки и понита
Пълна програма
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
Пълна програма
  • 05:40
    "Тризначките"
  • 06:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 06:20
    "Дудлибу"
  • 06:40
    "Кажи го с Ноди"
Пълна програма
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Властелини на слънцето" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд, Ричард Бейсхарт.
  • 07:00
    "Черният жребец" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 08:40
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 10:05
    "Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Кели Престън.
Пълна програма
  • 05:30
    BLANCPAIN GT SERIES SPRINT CUP REPEAT
  • 07:10
    CLASSIC ONBOARD - ISLE OF MAN TT
  • 07:35
    GT4 EUROPEAN SERIES
  • 08:00
    PORSCHE SUPERCUP
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 05:00
    Mabel's Best Brits! Top 20
  • 06:30
    MTV Asks Anne-Marie
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    a-ha: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 9
  • 06:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 06:25
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 1
  • 06:50
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 06:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 13
  • 06:25
    Господари на войната, еп. 13
  • 06:45
    Не казвайте на майка ми..., еп. 2
Пълна програма
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 11
  • 06:00
    Надпревара за живот, еп. 7
  • 06:20
    Надпревара за живот, еп. 8
  • 06:45
    700 акули, еп. 1
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Червената кралица". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:10
    "Мама" - сериал
  • 06:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 06:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:50
    Концерт
  • 08:00
    Вести
  • 08:35
    Игрален филм
  • 12:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 04:35
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:30
    "Разбулване" - повторение
  • 06:30
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    Документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето"
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Залепени за дивана
  • 06:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 5
  • 07:00
    7-те малки Джонстън: Двамата ми бащи
  • 08:00
    Лечителят: Просто ми се довери
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Чаят
  • 06:00
    Пътешествие в Тунис
  • 06:30
    Живата вечност
  • 07:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:35
    Президентска стража, САЩ, екшън/трилър, 2000
  • 06:20
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 08:00
    Легендата за Десперо, Великобритания, приключенски/анимационен/семеен, 2008
  • 09:30
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2004
Пълна програма
  • 05:30
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Свободна зона: Как изглежда Ердоган между кориците на немската му биография? гости: Мехмед Юмер и Димитър Николов" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон
  • 06:50
    Менюто днес - четвърти сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 05:10
    Легион - втори сезон
  • 06:00
    Завинаги - първи сезон
  • 06:45
    Под наблюдение - първи сезон
  • 07:35
    Последният човек на Земята - втори сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:00
    FASHION FILMS
  • 06:30
    FASHION FILMS
  • 07:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "Рождени дни" - 2033 и 2034
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 21 и 22 еп.
  • 07:00
    "Майстори на сделките" - 33 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -13 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 06:00
    Морская подводная охота
  • 06:25
    Охота: собачья работа
  • 06:55
    Прибалтийский лосось
Пълна програма
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:45
    "16 желания" - семеен филм с уч. на Деби Райън, Жан-Люк Билоду, Ана Май Рутлидж, Кариса Тайнс, Патрик Гилмор и др.
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: Big Bang
  • 06:15
    Cake Boss: Pimp My Cake
  • 06:38
    Cake Boss: Sicilian Samurai
  • 07:00
    Must Love Cats: Episode 11
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 08:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
Пълна програма
  • 03:20
    "Зад волана", екшън - крими - трилър, Великобритания, 2017; реж. Едгар Райт, с Ансел Елгорт, Кевин Спейси, Лили Джеймс, Джон Бернтал, Джон Хам, [18+]
  • 06:05
    "Бетонни фараони", документален, България, 2010; реж. Йордан Тодоров, [12+]
  • 07:00
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
  • 08:30
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
  • 06:35
    The Hive
  • 06:45
    Zou
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Тежък характер
  • 06:10
    Детектив Убийство: Свобода във Филаделфия
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Усилена работа
  • 07:25
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
Пълна програма
  • 05:30
    The Contenders: Copa: Bradley
  • 06:00
    Top: Baseball Scandals
  • 06:30
    The Burning Issue: Episode 47
  • 07:00
    Star Rated: Sexy Baseball WAGs
Пълна програма
  • 05:15
    Shooting Gallery
  • 06:00
    Midway USA's Rapid Fire
  • 06:20
    Midways USA's Rapid Fire
  • 06:45
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 05:50
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Залози и Сухият режим
  • 07:00
    Детройтска стомана: Проблеми с "Търнпайк"
  • 07:40
    На лов за автомобили: Находки и понита
Пълна програма
  • 05:45
    Не казвайте на майка ми..., еп. 2
  • 06:05
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 4
  • 07:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 6
  • 08:00
    Мегаструктури, еп. 1
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
  • 06:00
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Г-жа Грешаща
  • 07:20
    Първите 48 часа: Убиецът от Риървю/От упор
Пълна програма
  • 03:35
    Пътуването на Фелиша
  • 06:40
    Игор
  • 08:25
    Бегачът
  • 10:30
    На Земята
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 05:30
    "Некрополът" - документален филм
  • 06:00
    "Разкопките при село Кръстевич" - документален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Това е България" - концерт на НФА"Българе" /4 част
  • 07:00
    "Той рисува любовта си към България" - документален филм
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:39
    Raving About Her Tits (18+)
  • 06:00
    Laying Pipe Like A Pro (18+)
  • 06:18
    Dreamy Pleasures (18+)
  • 06:34
    The Temptation (18+)
Пълна програма
  • 03:05
    Тенис: Барбора Стрицова - Магдалена Рибарикова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 06:30
    "Кака: Пътят на една легенда" - документален филм
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - GEOGRAPHY AND DEMOGRAPHY
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - CULTURE AND IDENTITY IN THE GLOBAL AGE
  • 07:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 3
Пълна програма
  • 05:45
    Cage contender
  • 07:00
    WUSHU Championship
  • 07:10
    Taekwondo
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 06:00
    Cobblestone Riders - The Documentary
  • 06:22
    Looking Thru The B-Sides
  • 06:30
    Element Portugal Video
Пълна програма
  • 05:35
    Загадки в музея (Series 8): Спасителната лодка на Кенеди, пресметливата кралица, клетката на тигъра (Episode 12)
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 2): 215 (Episode 15)
  • 07:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 113 (Episode 13)
  • 07:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Viva la Musica!"
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:18
    Airelle Besson quartet, Nelson Veras & Vincent Segal at Jazz sous les pommiers
  • 06:13
    Mederic Collignon 'Tribute to King Crimson' at Rendez-vous de L'Erdre
  • 07:14
    InterMezzo
  • 09:30
    The Artemis Quartet at the Wiener Konzerthaus : Dvorak, Shostakovich, Tchaikovsky
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Ботев Гълъбово, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Ахмат, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    Разширен обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Александър Зверев - Филип Колшрайбер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Аржентина (приятелска среща - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Тежък характер
  • 06:10
    Детектив Убийство: Свобода във Филаделфия
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Усилена работа
  • 07:25
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 05:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 07:00
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [15+]
  • 08:55
    "Рио", анимация, САЩ, 2011; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 10:30
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Вземи ме с щурм", екшън - комедия, Франция, 2016; реж. Дани Буун, с Алис Пол, Дани Буун, Мишел Бланк, Иван Атал, Сабине Азема, [15+]
  • 07:00
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
  • 08:45
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 10:45
    "Игра на тронове VI, 3 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Даниъл Сакхайм, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 10:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 05:30
    Хокей на лед: NHL
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
  • 14:25
    Лека атлетика: "Атлетикс"
Пълна програма
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
  • 06:10
    ПЕС Патрул
  • 06:35
    Ръсти Риветс
Пълна програма
  • 05:10
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 07:20
    Мускетарите, сезон 2, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 08:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 19, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 04:30
    Ръцете на Роксана
  • 07:00
    Господин Пеликан
  • 08:25
    Мюмю
  • 10:00
    Пиу!
Пълна програма
  • 04:35
    Тяло за двама
  • 06:50
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 08:15
    Г-ца Минус
  • 09:40
    Аутсайдерите
Пълна програма
  • 03:00
    Джакпот
  • 06:05
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 07:20
    Племенниците ми в Ютланд
  • 08:40
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 03:45
    Columbus
  • 06:00
    Jack Irish
  • 07:00
    They Look Like People
  • 08:20
    The Russian Woodpecker
Пълна програма
  • 05:30
    Street League Skateboarding S17
  • 06:30
    Live Recap Crankworx Les Gets
  • 08:30
    Lane One: Inside BMX Supercross S17
  • 09:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Големи бесни риби, сезон 5, еп. 7
National Geographic HD 06:00
След милион години - първи сезон, еп. 4
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" - сериал, с.3
bTV Comedy 06:00
"Приятели" - сериал, с.3
bTV Lady 06:00
"Страсти в Тоскана" - сериал

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Eurosport 2 07:00
Колоездене: Копа Сабатини

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Vivacom Arena 06:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}