ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 14:00
    Туристически маршрути
  • 14:30
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 14:45
    Сид - дете на науката анимационен филм
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 19
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 48
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 47
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Глухар - криминален сериал
  • 15:00
    Великите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:15
    Профилиране; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2010
  • 14:20
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:15
    Морски детективи; сезон 11, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 16:15
    Царство; сезон 3, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Експедициите на Джеф Коруин: Камбоджа: змии в менюто
  • 13:45
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Клиника в пералното
  • 14:40
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 1
  • 15:35
    Жив съм: Кървави спасители
Пълна програма
  • 13:25
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:15
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи
  • 13:45
    Знаете ли, че...
  • 14:00
    "Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 6 епизод/п/
  • 15:05
    Пътуване в миналото документална поредица /трета, последна част/
Пълна програма
  • 13:30
    История.bg Гениалният въстанически водач /п/
  • 14:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
Пълна програма
  • 13:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 13:40
    Tom and Jerry Tales
  • 13:46
    Tom and Jerry Tales
  • 13:52
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 13:00
    "Фатално обсебване" - трилър (Канада, 2017), режисьор - Шон Толесон, актьори - Гриър Грамър, Клои Бабкук, Стив Бейсик и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 12
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 15
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал , с.2, еп. 10
Пълна програма
  • 13:15
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.7
  • 14:00
    "Който оцелее, ще разказва" - комедия, уестърн (САЩ, 2014), режисьор - Сет Макфарлан, актьори -  Сет Макфарлан, Лиъм Нийсън, Чарлийз Терон, Евън Джоунс, Уес Стъди, Сара Силверман, Нийл Патрик Харис,  Аманда Сайфред и др.
  • 16:30
    "Непростимо" - драма, уестърн(САЩ, 1992), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Клинт Истууд, Джийн Хекман, Морган Фрийман, Франсис Фишер,  Ричард Харис и др.
  • 19:00
    "Гробницата на дракона" - екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор - Ерик Стайлс, актьори - Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
Пълна програма
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 15:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:51
    Ние, мечоците
  • 14:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:45
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 15:00
    "Странните", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Лорън Уолстийн, Кристофър Радклиф, с Оуен КембълАлекс Петифър, Джеймс Фрийдсън-Джаксън, Емили Алтаус, Джийн Джоунс, , [15+]
  • 16:25
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 17:55
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
Пълна програма
  • 12:25
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
  • 14:05
    "Къде сбъркахме?", комедия, Австрия, 2016; реж. Мари Кройцер, с Вики Крипс, Пия Хийрцегер, Фелин Роган, Марсел Мохаб, Мануел Рубей, [12+]
  • 15:40
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 17:35
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Краят не се вижда: втора част
  • 14:00
    Американски чопър: Триколка
  • 15:00
    Американски чопър: Мотор за Джанет Лий
  • 16:00
    Американски чопър: Мотор за фондацията на Кристофър и Дейна Рийв
Пълна програма
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Могат ли да хакнат умовете ни?
  • 13:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Живот в ада
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: Чуден сос
Пълна програма
  • 13:30
    ЗУ ЗУ
  • 13:45
    ЗУ ЗУ
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    ТАЙНАТА НА СЛЪНЧЕВАТА КАПКА
Пълна програма
  • 13:25
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 13:50
    "Артзука"
  • 14:15
    "Изумителни постижения"
  • 14:40
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 13:30
    Приключенията на слончето Бабар - аним. филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Страници от живота - 89 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 122 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап, директно
  • 19:15
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап
  • 21:10
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Куриози
  • 14:30
    "Страна на легендите"
  • 15:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
  • 16:00
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 14:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 3
  • 15:00
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 4
  • 15:50
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 13:15
    Fantasy Factory
  • 13:40
    Wild Ride
  • 14:05
    Wild Ride
  • 14:30
    Dew Tour LA
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Живот на остров
  • 14:00
    Повече свободно пространство
  • 14:30
    Повече свободно пространство
  • 15:00
    Невероятно пространство
Пълна програма
  • 13:20
    Споразумението - втори сезон
  • 14:15
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 14:40
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 15:10
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Шерлок - първи сезон
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон
  • 16:10
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 17:00
    Убийства в Рая - втори сезон
Пълна програма
  • 13:10
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 14:45
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 17:05
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 19:15
    "Бизнес преговори ІV, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 14:20
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
  • 15:10
    Забранена история, сезон 5, еп. 2
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
Пълна програма
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 78 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:15
    "Парламентът на живо"
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:00
    "За мишките и хората" - драма с Джон Малкович, Гари Синийз.
  • 14:55
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
  • 16:25
    "Слънчево изгаряне" - комедия / екшън с Арт Карни, Фара Фосет.
  • 18:10
    "Свръхвисоки честоти" - комедия с Дейвид Бауи, Виктория Джаксън.
Пълна програма
  • 13:30
    RED BULL MOTOGP ROOKIES CUP REPEAT
  • 14:45
    AUTO MUNDIAL
  • 15:15
    FORMULA E STREET RACERS
  • 15:45
    MOBIL 1 THE GRID
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 13:00
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
  • 13:45
    MTV Crashes Plymouth 2015: The...
  • 14:30
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
  • 15:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:15
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 7
  • 13:40
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 8
  • 14:10
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 9
  • 14:35
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 13:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
  • 14:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 4
  • 15:00
    Златна треска, еп. 10
  • 16:00
    Златна треска, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 13:50
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 14:40
    Дивият Север, еп. 1
  • 15:30
    Дивият Север, еп. 2
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Естудиантес - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нотингам Форест - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Тулуза - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "Мама" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 17:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    Игрален филм
  • 14:05
    Игрален филм
  • 15:40
    Игрален филм
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио /повторение/
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    Храмове на българската памет
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:55
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 13:40
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:05
    Spirit: wild und frei
  • 15:10
    Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 13:30
    Възмездие-Испания, 2014 г.
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:30
    Какво се крие под воала: Епизод 4
  • 14:00
    Най-взискателните булки: Епизод 1
  • 15:00
    7-те малки Джонстън: Просветна ми
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Какво се случи досега
Пълна програма
  • 13:30
    Спорт и приключения - Три върха 1 еп.
  • 14:00
    10 цитата на полковник Борис Дрангов
  • 14:30
    Резерват Али Ботуш
  • 15:00
    Старите занаяти на Етъра
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Преобразяване на RV каравани
  • 15:30
    Екстремни водни паркове
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Преобразяване на RV каравани
  • 15:30
    Екстремни водни паркове
Пълна програма
  • 12:35
    Добре дошъл у дома, Роско Дженкинс, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 14:25
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 15:55
    Ема, Великобритания, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 17:55
    Чикаго, САЩ,Германия,Канада, комедия/криминален/мюзикъл, 2002
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 13:30
    Касъл - втори сезон
  • 14:25
    Касъл - втори сезон
  • 15:20
    Престъпления от класа - трети сезон
  • 16:15
    Теория за Големия взрив - втори сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 34 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -14 еп.
  • 14:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 17 еп.
  • 15:20
    "Да замиташ след звездите" - 14 еп.
Пълна програма
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:35
    Пофестивалим!
  • 14:00
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 14:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 15:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 12:30
    "Да скачаш от радост" - семеен филм с уч. на Линдзи Пулсифър, Уейн Сейбъл, Джо Естевес, Сам Хенингс, Ранс Хауър, Виктория Джаксън и др. /п/
  • 14:30
    "Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др. /п/
  • 16:50
    "Бързи и яростни: Токио Дрифт" - екшън с уч. на Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Линда Бойд, Браян Гудман, Натали Кели, Ники Грифин и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:00
    How the Universe Works: Galaxies
  • 13:45
    Cake Boss: Icing the Cake
  • 14:08
    Cake Boss: Fiery Competition
  • 14:30
    Gold Rush: Dead in the Water
Пълна програма
  • 13:35
    Изненади на фермерския пазар
  • 14:05
    Голямото състезание с камиони за храна
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап, директно
  • 19:15
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап
  • 21:10
    Новини
Пълна програма
  • 13:10
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 14:45
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 17:05
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 19:15
    "Бизнес преговори ІV, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:15
    Puppy Dog Pals
  • 13:40
    Puppy Dog Pals
  • 14:10
    Vampirina
  • 14:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Легендарен туристически автобус
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: В търсене на любовта
  • 14:40
    Най-лошият ти кошмар: Неочаквана компания
  • 15:35
    Изчезнали: Последна спирка
Пълна програма
  • 13:20
    Top: Baseball Scandals
  • 13:50
    The Burning Issue: Episode 47
  • 14:15
    Star Rated: Sexy Baseball WAGs
  • 14:45
    Clubland: New York Yankees
Пълна програма
  • 13:30
    Saltwater Series
  • 13:50
    Saltwater Series
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 4
  • 14:00
    Златна треска, еп. 10
  • 15:00
    Златна треска, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 19
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 48
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 47
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 15:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 39, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 40, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:10
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Затегни болтовете
  • 15:05
    Какво е нужно за убийство: В пламъци
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Никога няма да открият тялото й
Пълна програма
  • 13:30
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 15:45
    Мръсно синьо
  • 18:00
    Престъпен град
  • 20:00
    Айрис
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
Пълна програма
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Извънземни в село Кирово" - документален филм
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ":
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:30
    Cutie In Stockings Gets Railed (18+)
  • 14:00
    The Big Press Announcement (18+)
  • 14:19
    If You Fuck Her, I'm Gonna Get You! (18+)
  • 14:36
    British Babe's First Try At Anal (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Ричард Брансън: Суров инстинкт" - документален филм
  • 21:30
    Тенис: Барбора Стрицова - Магдалена Рибарикова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 23:35
    Тенис: Петра Квитова - Михаела Бузарнеску (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 13:35
    Русия - Хърватия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
  • 16:05
    Среща за 3-4 място на световното първенство по футбол
  • 18:05
    Огнен трус игрален филм
  • 19:30
    Финал на световното първенство по футбол
Пълна програма
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    История на храните - повт.
  • 13:50
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    KARMA TREKKER - MALAYSIA
  • 14:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 15:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 19
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 20
Пълна програма
  • 13:00
    Cage Ring Championships 7
  • 15:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 15:30
    WUSHU Championship
  • 15:40
    Taekwondo
Пълна програма
  • 13:00
    World of X Games 2016
  • 14:00
    Built To Shred
  • 14:30
    Built To Shred
  • 15:00
    Ultimate X 2018
Пълна програма
  • 12:55
    В прегръдка с дивите животни (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 13:45
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пустини (Episode 1)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): По работа (Episode 2)
  • 15:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    "Класически коли" - документална поредица
  • 15:00
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    William Christie conducts Hippolyte et Aricie by Rameau at Glyndebourne
  • 16:32
    InterMezzo
  • 17:30
    Jukka-Pekka Saraste and the Orchestre National de Lyon: Sibelius and Brahms
  • 19:09
    Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra : Widmann, Scriabin
Пълна програма
  • 13:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 36-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач реванш за седмо място в Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Дунав - Царско село, плейофен мач за място в Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    Тенис: Татяна Мария - Анастасия Севастова (Mallorka Open, Майорка; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 22:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 12:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 14:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 15:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 11- епизод, повторение
  • 16:00
    Обзор на сезона в английската Висша лига (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Легендарен туристически автобус
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: В търсене на любовта
  • 14:40
    Най-лошият ти кошмар: Неочаквана компания
  • 15:35
    Изчезнали: Последна спирка
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:35
    ""Два метра под земята" ООД IV, 12 еп. - Развръзки", драма, САЩ, 2004; реж. Алън Бол, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 14:35
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 16:00
    "Дестинация - Русия 2018 I, 9 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
  • 16:30
    "Семейство Даръл IІІ, 1 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
Пълна програма
  • 12:40
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 14:20
    "Аферата ІV, 5 еп.", драма, САЩ, 2018, [15+]
  • 15:20
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 17:05
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Епопея по български. История за българския герб (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    С вкуса на Златна Добруджа. Рецепти от Алфатар (образователен филм за кулинарен туризъм)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 14:00
    Колоездене: "На колела"
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:30
    Голф: Европейски тур
  • 22:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 23:00
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:10
    Отбор Умизуми
  • 14:40
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:10
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 15:05
    Едно френско село, сезон 2, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2011
  • 15:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:20
    Бури
  • 13:50
    Синът на дракона, част 1
  • 15:15
    Синът на дракона, част 2
  • 16:40
    Синът
Пълна програма
  • 12:45
    Лъки Люк
  • 14:25
    Любов и други неприятности
  • 15:55
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 17:25
    Нова Година
Пълна програма
  • 12:45
    Сниф залавя крадеца
  • 14:05
    Писмо до краля
  • 15:55
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 17:25
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1
Пълна програма
  • 13:30
    From Nowhere
  • 15:00
    Patrick
  • 16:35
    The First Film
  • 18:30
    Movie Talk
Пълна програма
  • 13:30
    Street League Skateboarding S17
  • 14:30
    Live Recap Crankworx Les Gets
  • 16:30
    Lane One: Inside BMX Supercross S17
  • 17:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 13:45
Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
Eurocom 14:00
Изумрудената огърлица - 121 еп. - Сериал
BNT2 14:00
"Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
bTV Comedy 14:00
"Без пукната пара" - сериал
Utilisima 14:00
От любов към храната - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 14:00
Футбол: Пирин - Витоша, мач реванш за 13-то място в Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
Vivacom Arena 14:00
Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
TVT 14:00
Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}