ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /11 и 12 епизод/
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Системата тв филм /12, последен епизод/(12)
  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 19
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Любимият монарх на Хитлер - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:20
    Морски детективи; сезон 11, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 11:20
    Царство; сезон 3, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:15
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 2, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 13:15
    Профилиране; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 10:05
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 1
  • 11:00
    Най-дивото от Близкия Изток: Египет
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Денят на Страшния съд
  • 12:50
    Експедициите на Джеф Коруин: Камбоджа: змии в менюто
Пълна програма
  • 10:10
    "Българска душа" (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (п)
  • 11:35
    Интервю
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:10
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:40
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:10
    България от край до край 3 /8 епизод/
  • 11:40
    Знаете ли…
Пълна програма
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    Scooby-Doo! and the Goblin King
  • 12:20
    The Tom and Jerry Show
  • 12:26
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, еп.10
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп. 2
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 9
  • 13:00
    "Фатално обсебване" - трилър (Канада, 2017), режисьор - Шон Толесон, актьори - Гриър Грамър, Клои Бабкук, Стив Бейсик и др.
Пълна програма
  • 08:45
    "Почти герои" - приключенски, комедия, уестърн (САЩ, 1998), режисьор - Кристофър Гест, актьори - Матю Пери, Крис Фарли, Юджийн Леви и др.
  • 10:45
    "Фамилията" - сериал, с.2, еп. 3,4
  • 13:15
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.7
  • 14:00
    "Който оцелее, ще разказва" - комедия, уестърн (САЩ, 2014), режисьор - Сет Макфарлан, актьори -  Сет Макфарлан, Лиъм Нийсън, Чарлийз Терон, Евън Джоунс, Уес Стъди, Сара Силверман, Нийл Патрик Харис,  Аманда Сайфред и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Чичо Бък" - драма, комедия (САЩ, 1989), режисьор - Джон Хюджис, актьори -  Джон Кенди, Жоан Луиза Кели, Габи Хофман, Маколи Кълкин, Елейн Бромка, Гаред Браун, Ейми Мадиган и др.
  • 12:00
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:20
    Малки Титани: В готовност
  • 10:30
    Малки Титани: В готовност
  • 10:40
    Малки Титани: В готовност
  • 10:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 09:00
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 10:40
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 12:45
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 15:00
    "Странните", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Лорън Уолстийн, Кристофър Радклиф, с Оуен КембълАлекс Петифър, Джеймс Фрийдсън-Джаксън, Емили Алтаус, Джийн Джоунс, , [15+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 10:35
    "Високо в небето", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Джейсън Райтмън, с Джордж Клуни, Вера Фармига, Анна Кендрик, Джейсън Бейтман, Ейми Мортън, [12+]
  • 12:25
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
  • 14:05
    "Къде сбъркахме?", комедия, Австрия, 2016; реж. Мари Кройцер, с Вики Крипс, Пия Хийрцегер, Фелин Роган, Марсел Мохаб, Мануел Рубей, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 7
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 1
  • 11:00
    С влак през Аляска: Земетресение
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Чуден сос
  • 10:38
    Големи умове: Откривателят на бъдещето
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Играчка-плачка
  • 12:14
    Фабрика за домашни потреби: Пламтящи фламинго
Пълна програма
  • 10:10
    Перфектно момче
  • 11:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 12:00
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
  • 12:30
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
Пълна програма
  • 10:25
    "ГЕОлино"
  • 10:40
    "Сиеста З"
  • 10:55
    "Доказано от опит"
  • 11:10
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 10:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап, обзор
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 10:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
  • 12:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
Пълна програма
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 6
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 7
  • 12:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 10:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 11:10
    Brilliant Corners
  • 12:00
    X Games - Oslo
  • 12:50
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Нова къща, нов живот
  • 10:30
    Нова къща, нов живот
  • 11:00
    Преобразяване на двора
  • 11:30
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 09:35
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
Пълна програма
  • 10:05
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 11:15
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 13:20
    Шерлок - първи сезон
Пълна програма
  • 09:50
    "Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]
  • 11:25
    "Почти любов", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Найджъл Коул, с Аштън Къчър, Аманда Пийт, Катрин Хан, Кал Пен, Али Лартър, [12+]
  • 13:10
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 14:45
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
  • 11:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 11:50
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 3
  • 12:40
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 10:50
    Американски антиквари: Тъпчовци
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Титаничен залог
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Всичко накуп за залози
Пълна програма
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 77 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 10:15
    "Конни"
  • 10:40
    "Тризначките"
  • 11:00
    "Баданаму"
  • 11:15
    "Кажи го с Ноди"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:05
    "Лесни пари" - комедия с Родни Дейнджърфийлд, Джо Пеши.
  • 11:40
    "Мръсна работа" - комедия с Норм Макдоналд, Арти Ланж.
  • 13:00
    "За мишките и хората" - драма с Джон Малкович, Гари Синийз.
  • 14:55
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    David Guetta: MTV Top 20
  • 11:30
    Clean Bandit: MTV Top 10
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 3
  • 10:55
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 9
  • 11:20
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 10
  • 11:45
    Разговор с животните, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 7
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 6
  • 13:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
Пълна програма
  • 09:50
    Господството на големите акули, еп. 1
  • 10:40
    Когато акулите атакуват, еп. 3
  • 11:25
    Дивият Север, еп. 2
  • 12:15
    Дивият Север, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Естудиантес - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нотингам Форест - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:00
    Игрален филм
  • 12:30
    Игрален филм
  • 14:05
    Игрален филм
  • 15:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:25
    Ritter hoch 3
  • 10:45
    Ritter hoch 3
  • 11:05
    Ritter hoch 3
  • 11:35
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Бен Афлек
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Епизод 2
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: В огъня
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 1 (втора част)
  • 13:00
    Какво се крие под воала: Епизод 3
Пълна програма
  • 10:00
    Поддържан Резерват Тъмната гора
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Мощта на коня
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:15
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
  • 10:55
    Пътят към Невърленд, Великобритания, САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 12:35
    Добре дошъл у дома, Роско Дженкинс, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 14:25
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:25
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване
  • 10:50
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване
  • 11:15
    Лятната ваканция на Матилда Рамзи - кулинарно предаване
  • 11:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 12:35
    Ловец на мисли - четвърти сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 25 и 26 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 10 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2044 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 247 и 248 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:45
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 11:00
    Морская охота
Пълна програма
  • 08:30
    "Езикът на разбитото сърце" - романтична комедия с уч. на Джуди Толт, Кейт Френч, Джули Уайт, Итън Кон, Лара Пулвър, Оскар Нунес, Стивън Андерсън, Кели Джонсън и др.
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:00
    "В кадър"
  • 12:30
    "Да скачаш от радост" - семеен филм с уч. на Линдзи Пулсифър, Уейн Сейбъл, Джо Естевес, Сам Хенингс, Ранс Хауър, Виктория Джаксън и др. /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Gold Rush: Dead in the Water
  • 10:45
    Gold Rush: Twenty Four Seven
  • 11:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 12
Пълна програма
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:25
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
Пълна програма
  • 10:05
    Костенурките нинджа
  • 10:30
    Костенурките нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
  • 10:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап, обзор
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап, директно
Пълна програма
  • 09:50
    "Измамникът", комедия, САЩ, 2005; реж. Бари Блостайн, с Джони Ноксвил, Брайън Кокс, Катрин Хайгъл, Джед Рийс, Бил Чот , [12+]
  • 11:25
    "Почти любов", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Найджъл Коул, с Аштън Къчър, Аманда Пийт, Катрин Хан, Кал Пен, Али Лартър, [12+]
  • 13:10
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 14:45
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Doc McStuffins
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:05
    Костенурките нинджа
  • 10:30
    Костенурките нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Спорни убийства: Проблем с паметта
  • 11:00
    Съвършеният заподозрян: Поверително от Кентъки
  • 11:55
    Убивам заради теб: Сърце на мрака
  • 12:50
    Почти ми се размина: Легендарен туристически автобус
Пълна програма
  • 10:10
    Q&A Generator: All About the Peace
  • 10:40
    Top: Peace Loving Celebrities
  • 11:05
    Top: Champions Politically Involved
  • 11:35
    Top: Events for Peace
Пълна програма
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midways USA's Rapid Fire
  • 10:50
    Midways USA's Rapid Fire
  • 11:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 10:50
    Американски антиквари: Тъпчовци
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Титаничен залог
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Всичко накуп за залози
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 7
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 6
  • 12:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
  • 13:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 19
Пълна програма
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 09:35
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
  • 10:30
    Луд или месия?: Епизод 1
  • 12:20
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
Пълна програма
  • 09:35
    Танци по време на Лунаса
  • 11:30
    Декан Спанли
  • 13:30
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 15:45
    Мръсно синьо
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 10:13
    Die Hardcore: Part 3 (A Parody) (18+)
  • 10:36
    Tits, Thighs And Office Supplies (18+)
  • 11:00
    Naughty Nurse Gives Good Head (18+)
  • 11:25
    All Night Rager (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Ричард Брансън: Суров инстинкт" - документален филм
  • 21:30
    Тенис: Барбора Стрицова - Магдалена Рибарикова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MERIDA & YUCATAN
  • 10:30
    GLOBETROTTER - NEW TUNIS HAMMAMET KAIROUIN
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E7
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E8
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:30
    NEW Cold Open
  • 13:00
    Cage Ring Championships 7
  • 15:15
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 10:20
    A Portrait of Laurie Towner
  • 10:30
    The Night Harvest 2018
  • 10:43
    Radical Times in France
  • 10:53
    Stream
Пълна програма
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 305 (Episode 5)
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 306 (Episode 6)
  • 11:15
    Търсенето на Фидо (Series 2): Силата на ръмженето (Episode 3)
  • 11:40
    Съединените животински щати (Series 1): Вълците на Уолстрийт (Episode 3)
Пълна програма
  • 10:00
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    The Budapest Festival Orchestra and Robin Ticciati: Faure, Ravel, Berlioz, Debussy
  • 10:33
    Celine Frisch plays Bach at the Cite de la Musique
  • 11:33
    Leonard Bernstein conducts Brahms Piano Concerto no 2 with Krystian Zimerman
  • 12:42
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Йънг Бойс, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 13:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 36-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач реванш за седмо място в Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Испания - Колумбия (приятелска среща - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    Тенис: Татяна Мария - Анастасия Севастова (Mallorka Open, Майорка; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 22:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 12:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 14:40
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Спорни убийства: Проблем с паметта
  • 11:00
    Съвършеният заподозрян: Поверително от Кентъки
  • 11:55
    Убивам заради теб: Сърце на мрака
  • 12:50
    Почти ми се размина: Легендарен туристически автобус
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 10:00
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 12:20
    "В кадър ХV, 29 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 12:50
    "Съвременно семейство IX, 17 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Гейл Манкузо, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 13:10
    "Съвременно семейство IX, 18 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Крис Коч, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 10:55
    "Игра на тронове VI, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джак Бендър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 11:50
    "Игра на тронове VI, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джак Бендър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 12:40
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    Хубаво село имаме (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Възрожденските сгради на Панагюрище (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:50
    Едно френско село, сезон 2, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2011
  • 11:40
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 10, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 12:35
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 20, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 09:15
    Бубонаществие
  • 10:40
    Макс Мински и аз
  • 12:20
    Бури
  • 13:50
    Синът на дракона, част 1
Пълна програма
  • 09:15
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 11:10
    Клара и тайната на мечките
  • 12:45
    Лъки Люк
  • 14:25
    Любов и други неприятности
Пълна програма
  • 09:25
    Лято без пропуски
  • 11:10
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 12:45
    Сниф залавя крадеца
  • 14:05
    Писмо до краля
Пълна програма
  • 08:35
    The First Film
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Good Hope
  • 11:20
    Sleeping Giant
Пълна програма
  • 10:00
    Street League Skateboarding S17
  • 11:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2017
  • 12:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 13:00
    Crankworx World Tour 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:25
Риболовни войни, сезон 1, еп. 10
Viasat Nature 10:25
Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 1
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009

Всички предавания

Спорт

AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон
Eurosport 11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
TV1000 10:40
Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}