ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Летен концерт на Виенската филхармония от двореца "Шьонбрун" В програмата творби от Росини, Верди, Пучини и др.
  • 13:50
    Кралицата на Боливуд игрален филм /Великобритания, 2002г./, режисьор Джереми Удинг, в ролите: Прия Калидас, Джеймс Макавой, Мат Бардън и др.
  • 15:20
    Да изсвириш виртуозно живота си документален филм за Юри Буков
  • 16:00
    Фреди Хайнекен тв филм /2 епизод/
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Призракът на Касли" - драма, романитчен (Германия, 2017), режисьор - Марко Серафини, актьори - Мартин Грюбер, Андре Айсерман, Джон Макнейл и др.
  • 15:00
    bTV Ваканция: "Шрек завинаги" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи - Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор - Майк Митчъл
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:30
    "Бавачка по призвание" - с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др.          
  • 14:15
    "Магията на добрата вещица" - с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.
  • 16:00
    "Като две капки вода" - забавно предаване, 5 сезон
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 13:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал /п./
  • 14:00
    Черни коне - сериал, драма /п./
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Кино - поредица на DW
Пълна програма
  • 13:30
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 14:20
    Възприятия; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 16:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 12:50
    Питбули и бивши затворници: Да изминеш разстоянието
  • 13:45
    Чудовищата в мен: Амеба яде мозъка ми
  • 14:40
    Жив съм: Пътешествия
  • 15:35
    Жив съм: Кървави спасители
Пълна програма
  • 13:10
    "Цивилизацията" - документален филм
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Знаме с Орден за храброст" - документален филм
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Женитбата не е решение" - романтична комедия, ФРГ, 2012
  • 16:00
    Колоездачна обиколка на Франция
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/
  • 14:00
    Нокаут игрален филм /п/
  • 15:35
    Концерт на Стефан Диомов /2016 г./
  • 17:15
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/
Пълна програма
  • 13:00
    БГ кинокласика: "Гневно пътуване" /90 години от рождението на писателя Дико Фучеджиев/ игрален филм /1971 г./, сценарист Дико Фучеджиев, режисьор Никола Корабов, в ролите: Йосиф Сърчаджиев, Северина Тенева, Доротея Тончева, Георги Калоянчев и др.
  • 14:30
    Извън играта /п/
  • 15:15
    Без семейна прилика тв филм /втора, последна част/п/
  • 16:15
    Бразди /най-доброто/
Пълна програма
  • 13:34
    The Tom and Jerry Show
  • 13:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:40
    Tom and Jerry Tales
Пълна програма
  • 13:00
    "Умирай трудно: Денят настъпи" - екшън (САЩ, 2013), режисьор - Джон Мур,актьори -  Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир,Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, еп. 11,12
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 12:30
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор -  Тим Армстронг, актьори -  Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд  и др.
  • 14:30
    "Апалуза" - уестърн (САЩ, 2008), режисьор - Ед Харис, актьори - Джеръми Айрънс, Виго Мортенсен, Рене Зелуегър, Ед Харис и др.
  • 16:45
    "Джона Хекс" - драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор - Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др.
  • 18:30
    "Който оцелее, ще разказва" - комедия, уестърн (САЩ, 2014), режисьор - Сет Макфарлан, актьори -  Сет Макфарлан, Лиъм Нийсън, Чарлийз Терон, Евън Джоунс, Уес Стъди, Сара Силверман, Нийл Патрик Харис,  Аманда Сайфред и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "По средата" - сериал
  • 14:00
    " Двама мъже и половина" - сериал
  • 16:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 17:30
    "Моите мили съседи" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм
  • 17:00
    "Топ модели" - риалити шоу
Пълна програма
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:51
    Ние, мечоците
  • 14:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:35
    "Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
  • 15:10
    "Голямото пътуване", комедия, САЩ, 2000; реж. Тод Филипс, с Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс, [15+]
  • 16:45
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 19:25
    "Сладкият живот", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Роб Спера, с Крис Месина, Абигейл Спенсър, Брайън Шортол, Каран Сони, Тайсън Ритър, [15+]
Пълна програма
  • 13:10
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 15:10
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 17:15
    "Разум и чувства", романтична комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Анг Лий , с Ема Томпсън, Алън Рикман, Кейт Уинслет, Хю Грант, Джеймс Флийт, [7+]
  • 19:30
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 14:00
    Inside Politics
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 12:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Любовни трепети" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 14:00
    "Нещо ново всеки ден" - романтичен филм с уч. на Таня Уедхорн, Габи Дом, Марко Гирнт, Каролина Вера, Тилман Гюнтер и др.
  • 16:00
    "Бялата робиня" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 18:00
    "Горчиво и сладко" (премиера) - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:30
    "Хатфийлд и МакКой" - исторически филм с уч. на Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др., I част /п/
  • 15:30
    "Дивергенти: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др. /п/
  • 18:00
    "Мъже в черно" - екшън с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Тони Шалуб и др. /п/
  • 20:00
    "Кралят на скорпионите: Издигането на воина" - приключенски екшън с уч. на Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куотърман, Том Ву, Андреас Вишневски и др.
Пълна програма
  • 13:30
    Войни за контейнери: Епизод 3
  • 14:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Кардиф
  • 14:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Бирмингам
  • 15:00
    Аукционни войни в Канада: Сребърно сияние
Пълна програма
  • 13:26
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 13:50
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 14:14
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 14
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
  • 14:30
    Патешки истории
  • 15:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 13:35
    "За играчките"
  • 13:45
    "За играчките"
  • 13:55
    "ГЕОлино"
  • 14:10
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 13:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 14:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап, обзор
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадесети етап, директно
  • 18:55
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, индивидуално състезание, директно
  • 20:15
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Хокенхайм
Пълна програма
  • 13:30
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Хокенхайм, директно
  • 14:30
    Куриози
  • 15:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Чехия, директно
  • 16:30
    Ръгби седем: Световна купа в Сан Франциско, втори ден
Пълна програма
  • 13:35
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 4
  • 14:25
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 5
  • 15:10
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 6
  • 15:55
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 13:15
    Fantasy Factory Season 4
  • 13:40
    Mantracker Season 5
  • 14:30
    Mantracker Season 5
  • 15:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на острови
  • 14:00
    Живот в чужбина
  • 14:30
    Живот в чужбина
  • 15:00
    Живот в чужбина
Пълна програма
  • 12:25
    "Пътят към дома" - игрален филм
  • 14:15
    Наръчник за разведени - трети сезон
  • 15:10
    Наръчник за разведени - четвърти сезон
  • 16:05
    Неустоими измамници - втори сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 14:15
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 15:15
    Агенция "Рош" - втори сезон
  • 16:15
    Отец Браун - втори сезон
Пълна програма
  • 12:20
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 14:10
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 16:10
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 17:45
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
Пълна програма
  • 13:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 14:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 15:05
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 15:55
    Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
  • 14:00
    Обща история на човечеството: Нови граници
  • 14:55
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Всичко, което блести
  • 15:50
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
Пълна програма
  • 13:30
    Риби и такъми – тв поредица
  • 14:30
    НАСЛУКА – тв поредица
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 75 еп.
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:00
    "Всеки следобед", избрано
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    Топ Шоп
  • 14:45
    "Без монтаж", избрано от седмицата
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 13:20
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
  • 14:50
    "Флук" - комедия / семеен с Матю Модайн, Нанси Травис.
  • 16:35
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей, Уилфорд Бримли, Дж. А. Престън.
  • 18:35
    "Семейна черта" - комедия с Крисчън Кълкин, ал Манчини, Трой Еванс, Рой Броксмит.
Пълна програма
  • 12:45
    (Live) EUROPEAN LE MANS SERIES
  • 14:00
    (Live) FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP
  • 15:00
    (Live) FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 16:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 16:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 17:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 12:00
    MTV's Hottest Summer Superstar...
  • 16:00
    Jax Jones' House Party 20
  • 17:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 18:00
    #MTVHottest: Biggest Party Hits
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 13:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 14:15
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 15:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 11
  • 16:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 13:00
    Морски вълци, еп. 15
  • 14:00
    Спасителен отряд в ада: Хаос на магистралата, еп. 2
  • 15:00
    Сервиз SOS, еп. 8
  • 16:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Райски места, еп. 15
  • 13:50
    Оригиналният "Боен клуб", еп. 1
  • 14:40
    Подводният свят на Амазония, еп. 1
  • 15:30
    Дивата Япония: Снежни маймуни, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 35-и епизод, повторение
  • 15:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, трети ден, първа сесия, директно
  • 19:00
    Обзор на сезона във френската Лига 1 (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 12:15
    "Григорий Р. Продължение
  • 17:30
    "Фантастичните бели нощи". Сериен филм
  • 19:25
    "Най-стар от всички!"
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 11:30
    "Спешна пратка" - екшън трилър, U, 2012
  • 14:15
    "21" - трилър, U, 2008
  • 15:40
    "The Finest Hours: Часът на героите" - драма, U, 2016
  • 18:55
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Байерн М - ПСЖ, International Champions Cup
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 17:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 13:25
    "Шеф под прикритие" - доку-поредица
  • 15:15
    Формула 1 за Голямата награда на Германия на Хокенхаймринг: преди старта
  • 16:00
    Формула 1 за Голямата награда на Германия на Хокенхаймринг - пряко
  • 17:55
    Формула 1 за Голямата награда на Германия на Хокенхаймринг: върховите моменти
Пълна програма
  • 12:20
    "Бялата гвардия"
  • 13:50
    "Културната революция"
  • 14:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 15:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 13:00
    "Пастевка" - комедиен сериал
  • 14:00
    "Най-забавните комедийни клопки в света" - комедийно шоу
  • 15:55
    "Норбит" - комедия, U, 2012
  • 18:00
    "Обувката на Маниту - екстра голяма" - комедия, ФРГ, 2001
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо"
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Voll auf die Nuss
  • 14:20
    Barbie und 'Die drei Musketiere'
  • 15:40
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 16:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 12:30
    Кухня-последната битка-Комедия, Русия /2017,Режисьор: Антон Федотов В ролите: Дмитрий Назаров, Дмитрий Нагиев, Олег Табаков, Анфиса Черних
  • 14:30
    Магията Златоград-документален филм
  • 15:00
    50 нюанса любов -Епизод 4- предаване на Телемедиа
  • 15:30
    Детски свят : Смешковци
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Devedeset dana za ven?anje: Цялата истина
  • 14:30
    заложи на мен
  • 15:00
    Devedeset dana za ven?anje: Само за твоите очи
  • 16:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 9
Пълна програма
  • 13:30
    Хърватски перли
  • 14:00
    5 интересни факта за Велико Търново
  • 14:30
    Зелен свят - Лековитото злато на България
  • 15:00
    Професия турист - Сардиния, част 3
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Реставратори
  • 14:30
    Реставратори
  • 15:00
    Купувачи на лодки
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Реставратори
  • 14:30
    Реставратори
  • 15:00
    Купувачи на лодки
Пълна програма
  • 12:10
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 13:40
    Приказка за Ела, Ирландия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2004
  • 15:15
    Ченгето на мола, САЩ, комедия/криминален, 2009
  • 16:45
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
Пълна програма
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    Грил тур с Примож
  • 13:40
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 13:00
    Палещи летни песни: Топ 50
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
Пълна програма
  • 09:00
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:55
    "Моята къща мечта край морето" - доку-поредица
  • 16:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
  • 14:25
    Двойна печалба - игрален филм
  • 16:20
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 13:30
    DESIGNERS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 12:50
    "Океански патрул" - 3 и 4 еп.
  • 13:40
    "Кеш и Кари" - 2 и 3 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 156-160 еп.
  • 16:35
    "Съдебни медици" - 19 еп.
Пълна програма
  • 13:30
    новини
  • 13:40
    Бъдете здрави
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 13:30
    На рыбалку вместе с папой
  • 14:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 14:30
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 15:00
    Горная охота
Пълна програма
  • 12:10
    "Хари и семейство Хендерсън" - семейна комедия с уч. на Джон Литгоу, Мелинда Дилън, Дейвид Съчет, М.Емет Уолш, Кевин Питър Хол, Маргарет Лангрик и др.
  • 14:30
    "Маската на Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Стюарт Уилсън, Мори Чейкин и др. /п/
  • 17:30
    "Мисията невъзможна 3" - екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Лорънс Фишбърн, Филип Сиймур Хофман, Мишел Монаган, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю, Били Кръдъп, Кери Ръсел и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 13:00
    How the Universe Works: Solar Systems
  • 13:45
    How the Universe Works: Planets
  • 14:30
    Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
  • 15:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
Пълна програма
  • 12:50
    Кухнята
  • 13:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 12:40
    Мошеници
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:10
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап, обзор
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадесети етап, директно
  • 18:55
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, индивидуално състезание, директно
  • 20:15
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Хокенхайм
Пълна програма
  • 12:20
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 14:10
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 16:10
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 17:45
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Puppy Dog Pals
  • 14:00
    Puppy Dog Pals
  • 14:30
    Trulli Tales
  • 15:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 12:40
    Мошеници
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:10
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Monday's
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Тежък характер
  • 13:45
    Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
  • 14:40
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 15:35
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
Пълна програма
  • 13:20
    The Contenders: Russia 2018: Denmark
  • 13:50
    The Contenders: Russia 2018: Germany
  • 14:15
    The Contenders: Russia 2018: Spain
  • 14:45
    The Contenders: Russia 2018: Portugal
Пълна програма
  • 13:30
    Field & Stream Icons
  • 13:50
    Field & Stream Icons
  • 14:15
    Gun Stories
  • 14:35
    Gun Stories
Пълна програма
  • 13:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
  • 14:00
    Обща история на човечеството: Нови граници
  • 14:55
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Всичко, което блести
  • 15:50
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
Пълна програма
  • 13:00
    Спасителен отряд в ада: Хаос на магистралата, еп. 2
  • 14:00
    Сервиз SOS, еп. 8
  • 15:00
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 3
  • 16:00
    Супероръжието на Хитлер, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Призракът на Касли" - драма, романитчен (Германия, 2017), режисьор - Марко Серафини, актьори - Мартин Грюбер, Андре Айсерман, Джон Макнейл и др.
  • 15:00
    bTV Ваканция: "Шрек завинаги" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи - Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор - Майк Митчъл
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 14:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:15
    Сиси; романтичен, Австрия, 1955
  • 15:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 42, драма, мистерия, 2014
  • 16:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 43, драма, мистерия, 2014
  • 17:45
    Отмъщението; сезон 2, епизод 44, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 13:15
    Часовете преди убийство: Убийство за милион долара
  • 14:10
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
  • 15:05
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Задният прозорец/Воайорът
Пълна програма
  • 12:55
    Колата на Джейн Мансфийлд
  • 15:15
    Облакът АТЛАС
  • 18:25
    Примирие
  • 20:40
    Моят баща, мишената
Пълна програма
  • 12:15
    Владимир Машков, Ингеборга Дапкунайте в многосерийном фильме "Григорий Р." Продолжение (16+)
  • 17:30
    Елизавета Боярская, Павел Трубинер, Анна Нахапетова в многосерийном фильме "Фантазия белых ночей" (12+)
  • 19:25
    "Старше всех!"
  • 21:00
    Воскресное "Время". Информационно-аналитическая программа
Пълна програма
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм
  • 14:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /1 част
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:20
    Instant Mom
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Stand Up and More
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:21
    Jealous Asshole (18+)
  • 13:40
    Pussy Perpetrator (18+)
  • 14:00
    Dr Gangbanger Banger (18+)
  • 14:17
    Phoenix Vs Blake (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - двойки, финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 17:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
  • 19:30
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 09:30
    Балканско първенство по лека атлетика
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    Спортувай предаване за масовия спорт
  • 14:35
    Световен рали шампионат: Рали Финландия - всичко преди старта
Пълна програма
  • 13:30
    Зоологика - п
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ALIEN BIG CATS
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 17
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 18
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
Пълна програма
  • 10:25
    NEW Extreme 2017
Пълна програма
  • 13:00
    World of X Games 2015
  • 14:00
    World of X Games 2016
  • 15:00
    World of X Games 2016
  • 15:30
    Radical Times in Spain
Пълна програма
  • 12:55
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Копиеглава змия (Episode 1)
  • 13:45
    Завръщането на дивите животни (Series 1): Скритото съкровище на Севера (Episode 2)
  • 14:35
    Галапагос (Series 1): Произход (Episode 1)
  • 15:25
    Домашни тигри - историята продължава (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
  • 14:00
    Документално кино
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 16:00
    "Класически коли"- документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
  • 14:30
    Nigel Kennedy & Richard Galliano at Festival St Prex
  • 15:25
    Bill Frisell 'Guitar in the Space Age' - D'Jazz Nevers Festival
  • 16:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Черно море - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - двойки, финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 17:30
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
  • 19:30
    Тенис: Каролин Вожняцки - Арина Сабаленка (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Евертън - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Норич Сити (1993-94), повторение
  • 15:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 16:10
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Германия, директно
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Тежък характер
  • 13:45
    Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
  • 14:40
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 15:35
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
Пълна програма
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 13:25
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 14:50
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 16:50
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
  • 18:25
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
Пълна програма
  • 13:25
    "Игра на тронове VI, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джак Бендър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 14:15
    "Игра на тронове VI, 7 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 15:05
    "Игра на тронове VI, 8 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 16:00
    "Игра на тронове VI, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
Пълна програма
  • 13:20
    Освободители. Истребители
  • 14:20
    Освободители. Воздушный десант
  • 15:10
    Электричество и лёд. Адская паутина
  • 16:00
    Электричество и лёд. Падение гигантов
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Поднебесната империя на траките (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Никола Манев. Възрожденец по дух и наследство (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис: WTA Гщаад 2018
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
  • 16:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 19:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 12:45
    Голф: Европейски тур
  • 16:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 18:00
    Новини
  • 18:05
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 13:10
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:05
    Отбор Умизуми
  • 14:35
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:30
    Изпитатели
  • 13:45
    Автокино
  • 14:10
    Гаражи - Злато
  • 14:40
    Изпитатели
Пълна програма
  • 13:20
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 14:10
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 14:55
    Полдарк, сезон 2, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 15:55
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 12:50
    Театър "Шансония"
  • 14:50
    Нечий герой
  • 16:10
    Приключенията на Мерлин
  • 16:55
    Приключенията на Мерлин
Пълна програма
  • 13:20
    Островът на шепотите
  • 14:40
    Рудниците на цар Соломон, част 1
  • 16:05
    Рудниците на цар Соломон, част 1
  • 17:30
    Ангелите от Ийст Енд
Пълна програма
  • 12:15
    В галоп с Торнадо
  • 14:05
    Изборът на Адел
  • 15:35
    Коко
  • 17:05
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
Пълна програма
  • 13:30
    Operator
  • 15:00
    Paper Covers Rock
  • 16:35
    Dead Ringers
  • 18:35
    Movie Talk
Пълна програма
  • 13:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 14:00
    Action Sports World S18
  • 15:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 16:00
    World Surf League 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 13:45
Търсенето на Фидо, сезон 2, еп. 1
Eurocom 14:00
Изумрудената огърлица - 121 еп. - Сериал
BNT2 14:00
"Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
bTV Comedy 14:00
"Без пукната пара" - сериал
Utilisima 14:00
От любов към храната - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 14:00
Футбол: Пирин - Витоша, мач реванш за 13-то място в Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
Vivacom Arena 14:00
Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
TVT 14:00
Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}