ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:55
    Зад кулисите на "Марс" документален филм/п/
  • 05:30
    Бразди /най-доброто/п/
  • 06:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 07:00
    Инуяша анимационен филм
Пълна програма
  • 04:30
    "Търси се…" /п./- токшоу
  • 05:30
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 5,6
Пълна програма
  • 02:00
    "Магията на добрата вещица" - с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Просвещение: Историята на 14-ия Далай Лама - филм
Пълна програма
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
Пълна програма
  • 04:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 05:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 06:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:02
    Диви и истински: Зверско главоболие
  • 05:49
    Диви и истински: Борба за оцеляване
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 2)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
Пълна програма
  • 05:05
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 06:35
    Интервю
Пълна програма
  • 03:15
    "Убийство на Шетландските острови: Нощта на гарваните (1+2)" - криминална поредица, G, 2014
  • 05:15
    "Нощта на Ина" - късно нощно шоу
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 05:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:30
    Туризмът №1: Царицата на Черно море /БНТ 2 Варна/п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /9 епизод/
  • 06:25
    Пътешествия документална поредица /избрано/п/
Пълна програма
  • 05:11
    Miss Moon
  • 05:25
    Miss Moon
  • 05:36
    Miss Moon
  • 05:50
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:15
    "Опасна мишена" - екшън (САЩ, 2015), режисьор - Кевин Керауей, актьори - Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп.4-6
  • 10:45
    "Зелена зона" -  драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция,  Испания,  Великобритания, 2010), режисьор - Пол Грийнграс, актьори - Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др.
Пълна програма
  • 03:15
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Апостол Карамитев" - документален филм
  • 07:15
    "Сделката на доктор Парнасъс" - приключенски, фентъзи (Франция,  Канада,  Великобритания, 2009), режисьор - Тери Гилиам, актьори - Джуд Лоу, Хийт Леджър,Колин Фарел, Джони Деп, Лили Коул,Кристофър Плъмър, Джони Харис, Том Уейтс, Върн Тройър, Андрю Гарфилд
  • 10:15
    "Ранго" - анимация, приключенски, екшън ( САЩ, 2011), сценарист - Джон Логан, режисьор - Гор Вербински
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.11
Пълна програма
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:55
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 05:35
    "Меда, или не толкова светлата страна на нещата", драма, Румъния, 2017; реж. Емануел Парву, с Шербан Павлу, Адриан Титиени, Флорин Замфиреску, Ана Раду, Костел Кашкавал, [12+]
  • 07:00
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 09:40
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": Затваряме", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Монсерат Ломбард, Джони Вегас, Йохан Майърс, Моника Долан, Пол Ритър, [15+]
Пълна програма
  • 04:10
    "Туин Пийкс (2017) I, 3 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 05:20
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 07:00
    "Разум и чувства", романтична комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Анг Лий , с Ема Томпсън, Алън Рикман, Кейт Уинслет, Хю Грант, Джеймс Флийт, [7+]
  • 09:15
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 04:00
    "Щипка любов" - романтичен филм с уч. на Джен Лили, Брендън Пени, Кандис Макклър, Пери Гилпин и др. /п/
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 07:20
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Fiat Panda 4x4
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Alfa Romeo Alfasud
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Как се прави: автомобили на мечтите: триколката на "Морган"
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Без отстъпление
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: Как се сади пиперо
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Дъвчаща магия
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Чуден сос
  • 06:12
    Фабрика за храна: САЩ: Бързи понички
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    София Първа
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 06:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 06:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 08:00
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, първи ден
Пълна програма
  • 05:00
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, първи ден
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 07:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
Пълна програма
  • 00:20
    Дроновете, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 04:40
    Pro Bull Riders
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    Simple Session 2013
  • 07:00
    Fantasy Factory Season 4
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:00
    Идеални жени - игрален филм
  • 06:00
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:25
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:50
    Скандал - пети сезон
Пълна програма
  • 05:10
    Късметлията - втори сезон
  • 06:00
    Лас Вегас - пети сезон
  • 06:45
    Лас Вегас - пети сезон
  • 07:40
    Спасителен полет - първи сезон
Пълна програма
  • 04:00
    "Отворени рани I, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 05:30
    "Полеви бележки", токшоу, САЩ, 2018; реж. Кристи Зий, с Анна Дивиър Смит, [15+]
  • 07:00
    "Живея за момента", драма, САЩ, 2013; реж. Джеймс Понсолд, с Майлс Телър, Шайлин Удли, Бри Ларсън, Кайл Чандлър, Дженифър Джейсън Лий, [12+]
  • 08:35
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
Пълна програма
  • 04:15
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 1
  • 05:20
    Китай от времето на Мао
  • 06:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
  • 07:10
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 05:05
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-трудните сделки
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Галантният акордеонист
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добре дошли в Кукления дом
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми – тв поредица
Пълна програма
  • 05:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 05:15
    "Конни"
  • 05:40
    "Тризначките"
  • 06:00
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 01:30
    НОВИНИ/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Коктейл" с Деси Жаблянова
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 03:45
    "Оръдие за Кордоба" - уестърн с Джордж Пепард, Джована Рали, Раф Валоун, Питър Дуал.
  • 05:30
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се бояли да попитате" - комедия с Уди Алън, Джийн Уайлдър.
  • 07:20
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
  • 09:15
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
Пълна програма
  • 04:30
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 05:15
    STOP AND GO
  • 05:30
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:10
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Срещи катастрофи
  • 08:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 04:30
    MTV Rewind: 2015
  • 06:00
    Anne-Marie: Hitlist
  • 06:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
  • 05:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 06:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 13
  • 06:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 12
  • 05:15
    Шифърът на злополуките, еп. 12
  • 05:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 06:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 12
Пълна програма
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 5
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 4
  • 05:40
    Необикновената Африка, еп. 5
  • 06:00
    Невероятни животни компилации, еп. 5
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, втори ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 04:20
    Филм "Хотелът "При загиналия алпинист"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Филм "Три дни извън закона"
  • 07:45
    "Смешки. ПИН-код"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:35
    "Арест: Detention" - комедия / ужаси, U, 2011
  • 06:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 07:40
    "Мама" - сериал
  • 08:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 09:00
    Бенфика - Севиля, International Champions Cup
Пълна програма
  • 03:25
    "Елизиум" - фантастика / трилър / екшън, САЩ, 2013
  • 06:40
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:30
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:25
    "В капана на подозренията - специално" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 05:30
    Вести-Москва
  • 05:50
    Вести
  • 06:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 04:25
    "Скорпион" - криминален сериал
  • 05:30
    "Видението" - ужаси, U, 2012
  • 06:40
    "24 часа" - репортажи
  • 09:30
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 01:00
    Час Пик- предаване на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:48
    Нещо ново, нещо назаем: Всеки си има мнение
  • 05:12
    Кралят на тортите: Колеж, череши и предизвикателства
  • 05:36
    Кралят на тортите: Сладко пиле и сладко отмъщение
  • 06:00
    Кралят на тортите: Денят на майката и мъже в униформа
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Залцбург, част 1
  • 05:30
    Да бдим над терасите
  • 06:00
    Един ден в Париж
  • 06:30
    Сахара - По - малките Богове, част 2
Пълна програма
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:55
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
  • 05:20
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерия/романтичен, 2002
  • 07:00
    Момичето на отбора, Германия,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2008
  • 08:50
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
Пълна програма
  • 05:00
    "Посредници между Земята и Небето" - 8 еп., поредица за иконопис и православна култура
  • 05:30
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 4 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си китаист?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 04:50
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:20
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:15
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:20
    Criminal Intent - Verbrechen im Visier
  • 07:05
    "Смърфовете 2" - анимация, САЩ, 2013
  • 09:00
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 04:45
    Светкавицата - четвърти сезон
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:00
    FASHION FILMS
  • 06:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 515 еп.
  • 05:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 5 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 117-120 еп.
  • 08:40
    "Бърз отклик" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
Пълна програма
  • 05:05
    Оружейный клуб
  • 05:30
    Под водой с ружьем
  • 06:00
    На рыбалку с охотой
  • 06:30
    На зарубежных водоемах
Пълна програма
  • 00:15
    "Ловец на лисици" - биографична драма с уч. на Стив Карел, Чанинг Тейтъм, Марк Ръфало, Сиена Милър, Ванеса Редгрейв, Антъни Майкъл Хол и др. /п/
  • 05:30
    "Езикът на разбитото сърце" - романтична комедия с уч. на Джуди Толт, Кейт Френч, Джули Уайт, Итън Кон, Лара Пулвър, Оскар Нунес, Стивън Андерсън, Кели Джонсън и др.
  • 07:50
    "Смърфовете 2" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, Брендан Глийсън и др.
  • 10:00
    "Всички искат да бъдат италианци" - комедия с уч. на Джей Яблонски, Серина Винсънт, Джон Капелос, Мариса Петроро, Пени Маршъл, Пи Джей Марино и др. /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Must Love Cats: Episode 12
  • 05:30
    Bear Grylls: Born Survivor: China
  • 06:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Guatemala
  • 07:00
    Must Love Cats: Episode 10
Пълна програма
  • 05:00
    Изненади на фермерския пазар
  • 05:30
    Изненади на фермерския пазар
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 04:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 06:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 08:00
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, първи ден
Пълна програма
  • 04:00
    "Отворени рани I, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 05:30
    "Полеви бележки", токшоу, САЩ, 2018; реж. Кристи Зий, с Анна Дивиър Смит, [15+]
  • 07:00
    "Живея за момента", драма, САЩ, 2013; реж. Джеймс Понсолд, с Майлс Телър, Шайлин Удли, Бри Ларсън, Кайл Чандлър, Дженифър Джейсън Лий, [12+]
  • 08:35
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:10
    PJ Masks
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Престъплението, което ще се помни: Лошото минало
  • 05:20
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
  • 06:10
    Спорни убийства: Проблем с паметта
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Оправдани подозрения
Пълна програма
  • 05:00
    The Contenders: Russia 2018: England
  • 05:30
    The Contenders: Russia 2018: France
  • 06:00
    The Truth About...: Logos and Mascots
  • 06:30
    Star Rated: Endorsements
Пълна програма
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 07:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:05
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-трудните сделки
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Галантният акордеонист
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добре дошли в Кукления дом
Пълна програма
  • 05:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 12
  • 05:25
    Господари на войната, еп. 12
  • 05:45
    Не казвайте на майка ми..., еп. 1
  • 06:05
    Голямата риба, еп. 7
Пълна програма
  • 04:30
    "Търси се…" /п./- токшоу
  • 05:30
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 5,6
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 19, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:30
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Бремето на един брат/Нападател в полунощ
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Проповедникът, любовницата му и убийството
Пълна програма
  • 05:10
    Патрулката
  • 07:00
    Космически воини
  • 08:55
    Най-добри приятелки
  • 10:40
    Адаптация
Пълна програма
  • 04:20
    Улдис Пуцитис в фильме "Отель "У погибшего альпиниста" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    Марина Левтова, Евгения Крюкова, Игорь Янковский в фильме "Три дня вне закона" (16+)
  • 07:45
    "Смешарики. ПИН-код"
Пълна програма
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
Пълна програма
  • 05:00
    "Зад синора" - документален филм /3 част
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /2 част
  • 06:00
    Балетна гранд гала-вечер - из балета "Лебедово езеро"
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Мизия" - Пазарджик 2014 /2 част
Пълна програма
  • 04:40
    Искатели
  • 05:25
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
  • 05:55
    Счастливая жизнь Ксении. Х/ф
  • 09:15
    Сам себе режиссер
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Nitro Circus
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:55
    Massaging A Hard Jerk (18+)
  • 05:21
    Jealous Asshole (18+)
  • 05:40
    Pussy Perpetrator (18+)
  • 06:00
    Dr Gangbanger Banger (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 09:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - двойки, финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - финал (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 4
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
Пълна програма
  • 05:20
    Bangkok Fight Night
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:00
    Firsthand
  • 05:30
    Firsthand
  • 06:00
    Firsthand
  • 06:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 04:25
    Забранена история (Series 2): Истинският Свети Граал (Episode 2)
  • 05:15
    Забранена история (Series 3): Истинският кивот (Episode 1)
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 219 (Episode 19)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Превозно средство на въздушна възглавница (Episode 6)
Пълна програма
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    "Светът на домашнителюбимци"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:30
    "Холистично учение" - документална поредица
Пълна програма
  • 04:30
    Omer Avital - Nice Jazz Festival
  • 06:10
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Lang Lang in Versailles: Chopin and Tchaikovsky
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Поморие, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Черно море - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Тенис: Каролине Вожняцки - Анжелик Кербер (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
  • 07:40
    Тенис: Каролин Вожняцки - Арина Сабаленка (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
  • 10:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - двойки, финал (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
  • 11:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Престъплението, което ще се помни: Лошото минало
  • 05:20
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
  • 06:10
    Спорни убийства: Проблем с паметта
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Оправдани подозрения
Пълна програма
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 03:55
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 05:30
    "Между шамарите", комедия, САЩ, 2017; реж. Ричи Кийн, с Aйс Кюб, Чарли Дей, Трейси Морган, Джилиан Бел, Дийн Норис, [15+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 9 - 12 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
  • 07:30
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Стилист от запаса", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Джон Туртуро, Еманюел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, [12+]
  • 07:00
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 08:30
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 10:00
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Елиас Канети от Русчук (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 06:00
    Trans World Sport
  • 07:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 09:00
    Тенис: WTA Гщаад 2018
Пълна програма
  • 05:00
    Голф: Райдър къп
  • 05:30
    Хокей на лед: NHL
  • 08:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 10:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
Пълна програма
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 04:55
    Изпитатели
  • 05:15
    Гаражи - Злато
  • 05:45
    Единичен тест
  • 05:50
    Единичен тест
Пълна програма
  • 04:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 6, Канада, военен, 2017
  • 05:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
  • 06:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 6, Канада, военен, 2017
  • 07:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 7, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 04:25
    Венция/Венеция
  • 05:20
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 07:20
    Като син
  • 08:40
    Бандата на Голямата стъпка
Пълна програма
  • 03:20
    Сватовникът
  • 06:00
    Кречетало
  • 07:20
    Първото куче
  • 08:55
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 04:20
    Съперници
  • 06:45
    Пипи в Южните морета
  • 08:20
    Т.И.М.
  • 09:45
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
Пълна програма
  • 04:35
    Miss Stevens
  • 05:30
    Operator
  • 07:00
    Paper Covers Rock
  • 08:35
    Dead Ringers
Пълна програма
  • 05:00
    Super Enduro S18
  • 05:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
  • 06:30
    Formula Drift 2017
  • 07:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
bTV Action 05:15
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 15 еп. - Сериал
Viasat History 05:20
География на убийствата, сезон 2, еп. 4
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
Cinemax 2 05:15
"Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
MGM 05:15
"Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
Cinemax 05:15
"Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}