ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:20
    Семейство Даръл тв филм /1 епизод/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 09:30
    Династията Уиндзор - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 05:30
    Царство; сезон 3, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 06:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:00
    Царство; сезон 3, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 07:50
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 05:02
    Диви и истински: Пазете се от ухапване
  • 05:49
    Диви и истински: Да измамиш смъртта
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Седем бебета за новото семейство (Част 1)
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина
Пълна програма
  • 05:25
    "Извънредно включване" (п)
  • 06:00
    "На жълтите павета" (п)
  • 06:35
    "Капиталът" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 05:10
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 05:50
    Световен журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 05:30
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 06:00
    Ансамбъл "Филип Кутев" фолклор
  • 06:30
    Непозната земя /избрано/
  • 07:00
    Часът на зрителите /избрано/
Пълна програма
  • 05:36
    Miss Moon
  • 05:50
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:56
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:03
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп.5
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 13
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 16
Пълна програма
  • 03:45
    "Ривърдейл" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Фамилията" - сериал, с.2
  • 08:15
    "Апалуза" - уестърн (САЩ, 2008), режисьор - Ед Харис, актьори - Джеръми Айрънс, Виго Мортенсен, Рене Зелуегър, Ед Харис и др.
  • 10:45
    "Фамилията" - сериал, с.2, еп. 7,8
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.8
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Стъпка по стъпка " - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:30
    "Лошият котарак", екшън - комедия, Турция, 2016; реж. Мехмет Куртулус, Айше Юнал, [18+]
  • 07:00
    "Голямото пътуване", комедия, САЩ, 2000; реж. Тод Филипс, с Брекин Майър, Шон Уилям Скот, Ейми Смарт, Пауло Костанцо, Ди Джей Куолс, [15+]
  • 08:35
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
  • 10:15
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 07:00
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 09:05
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 10:40
    "Скеле", драма, Израел, 2017; реж. Матан Яир, с Ашър Лакс, Ейми Смоларчик, Яков Коен, Кърън Бъргър, Наама Манор, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    TBD
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Supercharged
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 05:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4, 2 епизода /п/
  • 06:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 3 /п/
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Caterham 7
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Ford Escort RS2000 рали автомобил
  • 07:00
    Как са го направили?: Семеен автомобил/Титан/Писмо
  • 07:30
    Бързи и шумни: Ремонт на Ферари, част 1/празен автобус
Пълна програма
  • 05:24
    Фабрика за домашни потреби: Па-па-па
  • 05:49
    Фабрика за домашни потреби: Модерни плетеници
  • 06:12
    Фабрика за домашни потреби: Танго с хавлиени кърпи
  • 06:37
    Фабрика за домашни потреби: Драсканици
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Патешки истории
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Веществени доказателства - 12 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 06:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 08:00
    Футбол: MLS, Атланта - ДС Юнайтед
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Великобритания, финал
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 07:00
    Супербайк: Британски шампионат в Брендс Хеч
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
Пълна програма
  • 00:25
    Превозвачи на къщи, сезон 2, еп. 2
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 4
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    Simple Session 2013
  • 07:00
    Now Boarding
  • 07:25
    Now Boarding
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Кралици на ужаса - първи сезон
  • 06:00
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 06:50
    Нови в квартала - втори сезон
  • 07:15
    Нови в квартала - втори сезон
Пълна програма
  • 05:10
    Късметлията - втори сезон
  • 06:00
    Военни престъпления - седми сезон
  • 06:45
    Военни престъпления - седми сезон
  • 07:35
    Шерлок - първи сезон
Пълна програма
  • 05:00
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
  • 07:00
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:10
    "Младият Шелдън І, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    Хенри и Ан: Любовниците, които промениха историята, сезон 1, еп. 2
  • 05:55
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 11
  • 07:45
    Мистерията на катакомбите
Пълна програма
  • 05:30
    Американски антиквари: Има нещо странно тук
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 07:00
    Екстремни колела: Мускулест "Мустанг"
Пълна програма
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 56 еп. /п/
  • 06:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 05:15
    "Конни"
  • 05:40
    "Тризначките"
  • 06:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 06:20
    "Дудлибу"
Пълна програма
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:25
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
  • 07:00
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Доналд Плезънс и Джордж Пепард.
  • 08:50
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей, Уилфорд Бримли, Дж. А. Престън.
  • 10:50
    "Професия блондинка" - комедия с Люк Уилсън, Селма Блеър, Рийз Уидърспун.
Пълна програма
  • 05:30
    INSIDE THE WORLD OF TCR
  • 06:00
    FLAT OUT
  • 06:30
    SOUTH AFRICAN GTC CHAMPIONSHIP
  • 07:30
    SILK WAY RALLY
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 05:00
    Selena Gomez Vs The World!
  • 06:30
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Nirvana Unplugged
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 06:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 06:25
    Дебели домашни любимци, сезон 1, еп. 1
  • 07:15
    Животински лудории, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 05:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 06:00
    Тайнствени досиета, еп. 6
  • 06:25
    Господари на войната, еп. 16
  • 06:45
    Не казвайте на майка ми..., еп. 5
Пълна програма
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 6
  • 05:40
    Надпревара за живот, еп. 1
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 1
  • 06:20
    Светът на дивото, еп. 2
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, трети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 03:50
    "Алхимик". Сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:25
    "Вилфрид" - комедиен сериал
  • 06:15
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 07:00
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 08:20
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 05:30
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 05:30
    Вести-Москва
  • 05:50
    Вести
  • 06:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 07:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
  • 04:55
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 07:00
    Документален филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 06:45
    Cleo und die Kunstpiraten
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кралят на тортите: Най-добри приятели и бейзболни ръкавици
  • 06:00
    Кралят на тортите: Раци, причастие и сладкиши за добре дошли
  • 06:30
    Кралят на тортите: Мис Ричфилд, матрьошки и несполука
  • 07:00
    7-те малки Джонстън: Шофьорска книжка
Пълна програма
  • 05:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 06:00
    Импресия Ирландия
  • 06:30
    Сахара - Подземните води, част 2
  • 07:00
    Виж България - Храмовете на Кюстендил
Пълна програма
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:00
    Алфа дог, Германия,САЩ, биографичен/криминален/драма, 2006
  • 05:45
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 07:20
    Все още знам какво направи миналото лято, САЩ, ужаси/мистерия, 1998
  • 09:00
    На ръба, Германия,Саудитска Арабия,САЩ, драма/романтичен/трилър, 2011
Пълна програма
  • 05:30
    "Неразказани истории с ... Иван Тодоров" - I част, документална поредица
  • 06:30
    "Анджелина Джоли: Поглед отблизо" - документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон
  • 06:25
    Менюто днес - четвърти сезон
  • 06:50
    Менюто днес - четвърти сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
  • 06:00
    Престъпления от класа - трети сезон
  • 06:45
    Под наблюдение - първи сезон
  • 07:35
    Последният човек на Земята - втори сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:30
    FASHION FILMS
  • 06:00
    TOP MODELS
  • 06:30
    TOP MODELS
  • 07:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 515 еп.
  • 05:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 6 еп.
  • 07:00
    "Майстори на сделките" - 36 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -16 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 05:30
    Под водой с ружьем
  • 06:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 06:30
    Охота и рыбалка в...
  • 06:55
    Универсальный фидер
Пълна програма
  • 00:10
    "Момичето от влака" - трилър с уч. на Емили Блънт, Хейли Бенет, Джъстин Теру, Ребека Фъргюсън, Люк Евънс, Едгар Рамирес и др. /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:30
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Animal Cops Houston: Fearless In Duty
  • 06:15
    Animal Cops Houston: Fight For Survival
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Fight For Survival
  • 07:45
    Bear Grylls: Born Survivor: Guatemala
Пълна програма
  • 05:30
    Ловци на торти
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 04:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 06:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 08:00
    Футбол: MLS, Атланта - ДС Юнайтед
Пълна програма
  • 05:00
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
  • 07:00
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:10
    "Младият Шелдън І, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
  • 06:35
    The Hive
Пълна програма
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 05:20
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
  • 06:10
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Клоуни с опит
  • 07:25
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
Пълна програма
  • 05:30
    Top: Funniest Commercials
  • 06:00
    The Burning Issue: Golf
  • 06:30
    The Truth About...: Tiger Woods
  • 07:00
    Star Rated: Entertaining Golfers
Пълна програма
  • 04:50
    Midways USA's Rapid Fire
  • 06:00
    Midways USA's Rapid Fire
  • 06:20
    Midways USA's Rapid Fire
  • 06:45
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 05:30
    Американски антиквари: Има нещо странно тук
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 07:00
    Екстремни колела: Мускулест "Мустанг"
Пълна програма
  • 05:25
    Господари на войната, еп. 16
  • 05:45
    Не казвайте на майка ми..., еп. 5
  • 06:05
    2000-те: Големите трагедии, еп. 1
  • 07:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 9
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Задният прозорец/Воайорът
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Убийство във Високата пустиня
  • 07:20
    Първите 48 часа: Съседката
Пълна програма
  • 04:25
    Твърди захарни бонбони
  • 06:40
    Ото е носорог
  • 08:20
    Обявявам война
  • 10:15
    Примирие
Пълна програма
  • 03:50
    "Алхимик". Многосерийный фильм (12+)
  • 06:00
    Телеканал "Доброе утро"
  • 09:00
    Новости
  • 09:15
    Телеканал "Доброе утро"
Пълна програма
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
Пълна програма
  • 05:30
    "Планино, стара планино" - музикален филм
  • 06:00
    "Странджа пее в .Граматиково" - музикален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пирин" - Пазарджик 2014 /1 част
  • 07:00
    "Ноктюрно от багри" - документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:20
    Blowing On Some Other Guy's Dice (18+)
  • 05:40
    Pass The Peta (18+)
  • 06:00
    Teens Like It Rough (18+)
  • 06:17
    Student And Driver Caught Fucking (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:35
    Агротема
  • 05:45
    История на храните - п.
  • 05:50
    Музикална пауза
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 07:00
    IN CONCERT - MATSU TAKE
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
Пълна програма
  • 06:00
    Warrior
  • 07:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:30
    Firsthand
  • 06:00
    Firsthand
  • 06:30
    Firsthand
  • 07:00
    Skateboarding Hall of Fame Gala 2015
Пълна програма
  • 05:15
    Забранена история (Series 3): Хитлер - самоубийство или оцеляване? (Episode 2)
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 220 (Episode 20)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Барабаните (Episode 7)
  • 07:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 106 (Episode 6)
Пълна програма
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    Българско документално кино
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:55
    Esbjorn Svensson Trio at JazzTM, Timisoara
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:25
    A Crystal Palace by George Balanchine, Opera National de Paris
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Царско село - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт (ATP WORLD TOUR 250 - четвъртфинали, повторение)
  • 06:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Арсенал - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
  • 06:10
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Клоуни с опит
  • 07:25
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 05:30
    "Да станеш Уорън Бъфет", документален, САЩ, 2017; реж. Питър Кънхард, [12+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 08:35
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
  • 10:10
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    "127 часа", драма, САЩ, 2010; реж. Дани Бойл, с Джеймс Франко, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Шон Бот, Клеменс Поези, [15+]
  • 06:00
    "Бизнес преговори ІV, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
  • 07:00
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 08:30
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Елиас Канети от Русчук (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 08:00
    Тенис: WTA Гщаад
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    ММА: Класика от UFC
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 11:00
    MMA: UFC Fight Night
Пълна програма
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
  • 06:10
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 05:15
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 05:45
    Път свободен за Mini Countryman
  • 05:50
    Новини
  • 05:55
    Изпитатели
Пълна програма
  • 05:00
    Колекцията, сезон 1, еп. 4, Великобритания,Франция, 2016
  • 06:00
    Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 07:20
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 08:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 22, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 04:15
    Удобна кожа
  • 06:25
    Малкият любител на птици
  • 07:40
    Бубонаществие
  • 09:05
    Като син
Пълна програма
  • 03:25
    Смъртен акт
  • 06:40
    Момичето
  • 08:20
    Лъки Люк
  • 10:00
    Тратория
Пълна програма
  • 03:35
    ЖКВД
  • 07:30
    Крокодилите
  • 09:05
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 10:20
    Пиколо, саксо и компания
Пълна програма
  • 04:20
    My Revolution
  • 06:00
    Striking Out
  • 07:00
    Hell on Wheels
  • 07:45
    Touch The Wall
Пълна програма
  • 05:30
    E League Highlights 2016
  • 06:00
    E League Highlights 2016
  • 06:30
    E League Season 2
  • 07:30
    E League Season 2
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 05:45
"Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
Viasat Nature 06:00
Големи бесни риби, сезон 5, еп. 7
National Geographic HD 06:00
След милион години - първи сезон, еп. 4
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" - сериал, с.3
bTV Comedy 06:00
"Приятели" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

HBO HD 05:40
"Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
HBO 05:40
"Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}