ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:40
    Семейство Даръл 12-сериен тв филм /Великобритания, 2016г./, 1 епизод, режисьор Стив Барън, в ролите: Кийли Хоос, Джош О'Конър, Майло Паркър и др.
  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
  • 14:00
    Туристически маршрути
  • 14:30
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 21
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 50
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 49
Пълна програма
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Глухар - криминален сериал
  • 15:00
    Семейни тайни - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 12:55
    Профилиране; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2010
  • 14:05
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 16:05
    Царство; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 2
  • 13:45
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Не си играй с огъня
  • 14:40
    Новозеландските национални паркове: Фиордланд
  • 15:35
    Жив съм: Спасени
Пълна програма
  • 13:10
    "Капиталът" (п)
  • 13:35
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:30
    Златният век: "Ханково правосъдие" сериен тв филм /6 серия/
  • 13:30
    Пътеводител БГ /избрано/
  • 14:00
    "Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 8 епизод - финал/п/
  • 15:55
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
Пълна програма
  • 13:20
    Семейство Карате тв новела на Евровизия /п/
  • 13:35
    История.bg Александър Батенберг - първият, младият, прогоненият /п/
  • 14:35
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 15:05
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
Пълна програма
  • 13:23
    The Tom and Jerry Show
  • 13:29
    The Tom and Jerry Show
  • 13:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 13:00
    "Виновна" -  трилър, криминален (Канада, 2014), режисьор -  Антъни Лефресни, актьори - Ерин Сандърс, Алекс Пакстън Бийзли, Катрин Дент, Майкъл Уудс и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 14
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 17
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал , с.2, еп. 12
Пълна програма
  • 13:15
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.9
  • 14:15
    "Джона Хекс" - драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор - Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др.
  • 16:00
    "Този див, див запад" - екшън, уестърн, комедия (САЩ, 1999), режисьор - Бари Зоненфелд, актьори - Уил Смит, Кенет Брана, Салма Хайек, Кевин Клайн, Бай Линг, М. Емет Уолш и др.
  • 18:30
    "Маверик" - екшън, комедия, приключенски (САЩ 1994), режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джоди Фостър, Джеймс Гарнър, Алфред Молина и др.
Пълна програма
  • 12:30
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "На по-добро място" - сериал
  • 15:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    "Топ модели" - модно риалити
  • 15:45
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 12:57
    Време за приключения
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:50
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 12:35
    "РКО 281", биографична драма, САЩ, 1999; реж. Бенджамин Рос, с Лив Шрайбър, Джеймс Кромуел, Мелани Грифит, Джон Малкович, Бренда Блетин, [12+]
  • 14:05
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 16:10
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
  • 17:45
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
Пълна програма
  • 12:15
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 14:00
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
  • 15:30
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 17:50
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
Пълна програма
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 14:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 15:45
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Падане по глетчер
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Сибир - втора част
  • 15:00
    Оцеляване на предела: Храна в пустошта
  • 16:00
    Оцеляване на предела: Намибия
Пълна програма
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Имаме ли свободна воля?
  • 13:50
    Необяснимо: Човек с вътрешно горене и Карлос де лос Сантос
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: Вълшебни пръчици
Пълна програма
  • 13:00
    Хаш две о
  • 13:30
    ЗУ ЗУ
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 13:25
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 13:50
    "Артзука"
  • 14:15
    "Изумителни постижения"
  • 14:40
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Белият зъб - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Страници от живота - 91 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 124 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис на маса: Световен тур в Република Корея
  • 13:30
    Фехтовка: Световно първенство в Китай, полуфинали, шпага и рапира, директно
  • 16:00
    Зала на славата: Най-великите плувци
  • 17:00
    "Страна на легендите"
Пълна програма
  • 13:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Чехия
  • 13:30
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, индивидуално състезание
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 16:00
    Футбол: MLS, Атланта - ДС Юнайтед
Пълна програма
  • 12:45
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 1
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 2
  • 14:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 7
  • 15:00
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 13:15
    Now Boarding
  • 13:40
    Wild Ride
  • 14:05
    Wild Ride
  • 14:30
    Dew Tour LA
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 13:00
    Живот на остров
  • 13:30
    Живот на остров
  • 14:00
    Ястията на Дафни
  • 14:30
    Ястията на Дафни
Пълна програма
  • 12:25
    Мечтата на Грейс - игрален филм
  • 14:40
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 15:10
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Шерлок - първи сезон
  • 15:10
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон
  • 17:00
    Убийства в Рая - трети сезон
  • 18:05
    Убийства в Рая - трети сезон
Пълна програма
  • 11:45
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 13:30
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 15:25
    "Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 16:10
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
Пълна програма
  • 13:20
    Истинският доктор Живаго
  • 14:20
    Китай от времето на Мао
  • 15:20
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 16:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 14:00
    Надпревара за находки: Тексас: Мери се забавлява
  • 14:30
    Надпревара за находки: Тексас: Бойният петел от Мексико
  • 14:55
    Надпревара за находки: Тексас: Не искам да разбия Бъба
Пълна програма
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 14:30
    България – вчера, днес и утре
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 81 еп. /п/
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:25
    "Семейна черта" - комедия с Крисчън Кълкин, ал Манчини, Трой Еванс, Рой Броксмит.
  • 13:50
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
  • 15:15
    "Надпревара по роднински" - комедия с Кристи Али, Бил Пулман, Кери Фишър, Джейми Герц.
  • 16:45
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
Пълна програма
  • 13:00
    IRISH RALLYING
  • 13:30
    BRITISH F1 SIDECAR CHAMPIONSHIP
  • 14:00
    CLASSIC SOUTHERN 100 ROAD RACES
  • 14:45
    RALLY HAVOC 2
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 13:00
    Bleachers: MTV Unplugged
  • 13:45
    World Stage: V Festival...
  • 14:30
    MTV Rewind: 2014
  • 15:00
    Matt Terry's Fiesta Latina
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
  • 13:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
  • 14:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 14:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Революцията "Ютюб", еп. 1
  • 14:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 1
  • 15:00
    Златна треска, еп. 4
  • 16:00
    Златна треска, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Дивата Ботсвана: Братството на лъвовете, еп. 1
  • 13:50
    Планетата на месоядните, еп. 1
  • 14:40
    Пингвини, пингвини, пингвини, еп. 1
  • 15:30
    Възходът на черния вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Астън Вила - Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Марсилия - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:30
    "Мама" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Севиля - Бенфика, International Champions Cup
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 17:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:20
    "Бялата гвардия"
  • 13:50
    "Изкуственият отбор"
  • 14:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 15:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 12:45
    Алтернативи - повторение
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
  • 15:00
    Кратки новини
  • 15:10
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:15
    Sally Bollywood
  • 13:35
    Sally Bollywood
  • 14:05
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:30
    Късно е за гняв-драма-Испания, 2016, Режисьор: Раул Аревало,в ролите: Антонио де ла Торе, Луис Кайехо, Рут Диас
  • 14:00
    Дезертьор 72 /Самоотлъчка/ - екшън, САЩ, 2015, режисьор Крисчън Сесма, с Марко Хенлиен, Луис Мендилор, Бокем Уудбайн, RZA, Люк Гос, Брук Нютан, Леонард Кели-Янг, Мери Кристина Браун
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Чудовищата в мен: Ръцете ми падат
  • 14:00
    Чудовищата в мен: Мозъкът ми е под нападение
  • 15:00
    7-те малки Джонстън: Спешен случай в семейството
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Домът е там, където е говеждото - втора част
Пълна програма
  • 13:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 3 еп.
  • 14:00
    5 силни прояви на несломимия български дух
  • 14:30
    Зелен свят - Компостирай - насочени към природосъобразния начин на живот
Пълна програма
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Купувачи на лодки
  • 14:30
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 12:30
    Ема, Великобритания, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 14:30
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 16:15
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 18:00
    Приказка за Ела, Ирландия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2004
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Спести с Джейми - втори сезон
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон
  • 13:30
    Касъл - трети сезон
  • 14:25
    Касъл - трети сезон
  • 15:20
    Престъпления от класа - трети сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:00
    FASHION FILMS
  • 13:30
    FASHION FILMS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 36 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -16 еп.
  • 14:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 19 еп.
  • 15:20
    "Да замиташ след звездите" - 16 еп.
Пълна програма
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
Пълна програма
  • 13:00
    Планета охотника
  • 13:30
    В Индийском океане...
  • 14:00
    Нахлыст на разных широтах
  • 14:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 12:30
    "Голямото скачане" - комедия с уч. на Пиърс Броснан, Тони Колет, Имоджен Путс, Арън Пол, Розамунд Пайк, Сам Нийл и др.
  • 14:40
    "Хари и семейство Хендерсън" - семейна комедия с уч. на Джон Литгоу, Мелинда Дилън, Дейвид Съчет, М.Емет Уолш, Кевин Питър Хол, Маргарет Лангрик и др. /п/
  • 17:00
    "Размяна на телата" - комедия с уч. на Пейтън Лист, Джейкъб Бертран, Клер Ранкин, Дарън Роуз и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:00
    How the Universe Works: Planets
  • 13:45
    Cake Boss: Rebuilds & Raw Fish
  • 14:08
    Kitchen Boss: Date Night
  • 14:30
    Gold Rush: Rock Bottom
Пълна програма
  • 13:10
    Невероятни сватбени торти
  • 14:05
    Ловци на торти
  • 14:35
    Ловци на торти
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис на маса: Световен тур в Република Корея
  • 13:30
    Фехтовка: Световно първенство в Китай, полуфинали, шпага и рапира, директно
  • 16:00
    Зала на славата: Най-великите плувци
  • 17:00
    "Страна на легендите"
Пълна програма
  • 11:45
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 13:30
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 15:25
    "Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 16:10
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:15
    Puppy Dog Pals
  • 13:40
    Puppy Dog Pals
  • 14:10
    Vampirina
  • 14:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 14:40
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 15:35
    Тайните на семейния живот: По-тъмен нюанс синьо
Пълна програма
  • 13:20
    The Truth About...: Logos and Mascots
  • 13:50
    Star Rated: Endorsements
  • 14:15
    Top: Mascots in Sport
  • 14:45
    Top: Champions in Adverts
Пълна програма
  • 13:05
    Ducks Unlimited
  • 13:30
    Speargun Hunter
  • 13:50
    Speargun Hunter
  • 14:15
    Wardens
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 14:00
    Надпревара за находки: Тексас: Мери се забавлява
  • 14:30
    Надпревара за находки: Тексас: Бойният петел от Мексико
  • 14:55
    Надпревара за находки: Тексас: Не искам да разбия Бъба
Пълна програма
  • 13:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 1
  • 14:00
    Златна треска, еп. 4
  • 15:00
    Златна треска, еп. 5
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 10
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 21
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 50
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 49
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 14:20
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 43, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:15
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Задният прозорец/Воайорът
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Уреждане на сметки
  • 15:05
    Какво е нужно за убийство: Отровата е предпочитана
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Г-жа Грешаща
Пълна програма
  • 12:25
    Военно наказание номер 1
  • 14:20
    Дванайсет
  • 16:15
    Ескобар: Изгубеният рай
  • 18:35
    Наемен убиец
Пълна програма
  • 12:15
    "Время покажет" (16+)
  • 15:00
    Новости (с субтитрами)
  • 15:15
    "Давай поженимся!" (16+)
  • 16:00
    "Мужское / Женское" (16+)
Пълна програма
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 13:00
    Класическа музика: Концерт на наградени ученици от Музикално училище - Бургас /4 част
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "Художникът на розата" - документален филм
  • 14:00
    "Фолклорна дъга": ансамбъл "Бояна" - Костандово /1 част
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:20
    Blowing On Some Other Guy's Dice (18+)
  • 13:40
    Pass The Peta (18+)
  • 14:00
    Teens Like It Rough (18+)
  • 14:17
    Student And Driver Caught Fucking (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 9 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 13:25
    Извън играта
  • 14:10
    Спортни новини
  • 14:20
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Чехия
  • 16:00
    Спортна треска
Пълна програма
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 13:00
    ANIMAL X - USA: DRAIN DWELLERS
  • 13:30
    ANIMAL X - MADAGASCAR: GREMLIN
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 4
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 5
Пълна програма
  • 08:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 13:00
    World of X Games 2015
  • 13:49
    Radical Times in Reunion Island
  • 14:00
    World of X Games 2015
  • 14:53
    Stream
Пълна програма
  • 13:20
    Гранични ветеринари (Series 1): Епидемия на антракс (Episode 12)
  • 13:45
    Завръщането на дивите животни (Series 1): Завръщането на европейския бизон (Episode 1)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Кученца в канала (Episode 4)
  • 15:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 108 (Episode 8)
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Българско документално кино
  • 15:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 13:05
    InterMezzo
  • 13:30
    Die Entfuhrung aus dem Serail by Mozart at the Glyndebourne Festival
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Москва, Русия, финал, повторение
  • 18:00
    Футбол: ЦСКА - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
  • 18:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Арсенал - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Евертън - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 14:40
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 15:35
    Тайните на семейния живот: По-тъмен нюанс синьо
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 12:55
    ""Два метра под земята" ООД V, 2 еп. - Танцувай за мен", драма, САЩ, 2005; реж. Даниъл Атиас, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 13:50
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 16:10
    "Маша и мечокът ІІ, 1 - 4 еп.", анимация, Русия, 2012, [0+]
  • 16:45
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
Пълна програма
  • 12:05
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
  • 13:30
    "Шоуто на Джон Оливър V, 5 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 14:05
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
  • 15:45
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Самый-самый. Ми-28Н "Ночной охотник"
Пълна програма
  • 13:00
    Голяма Желязна (образователен филм за селски туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Беклемето и Троянския проход (образователен филм за планински туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
Пълна програма
  • 11:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 14:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 14:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 17:55
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:10
    Отбор Умизуми
  • 14:40
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:15
    Бърза обиколка
  • 13:40
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 14:40
    Единичен тест
  • 14:45
    Единичен тест
Пълна програма
  • 13:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 15:05
    Едно френско село, сезон 2, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2011
  • 15:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:05
    Синът
  • 14:20
    Винсент и аз
  • 16:00
    Синът на дракона, част 1
  • 17:25
    Синът на дракона, част 2
Пълна програма
  • 12:50
    Подаръкът на Св. Никола
  • 14:25
    Нова Година
  • 15:55
    Многодетен баща: По японски
  • 17:15
    Детегледачът-футболист
Пълна програма
  • 13:15
    Герои
  • 15:00
    Точно като вкъщи
  • 16:30
    Коко преди Шанел
  • 18:20
    Синът
Пълна програма
  • 12:35
    Miss Stevens
  • 14:00
    Striking Out
  • 15:00
    Hell on Wheels
  • 15:45
    Touch The Wall
Пълна програма
  • 13:00
    Super Enduro S18
  • 13:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
  • 14:30
    Formula Drift 2017
  • 15:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 13:30
Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
bTV HD 13:30
Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 18
Хоби ТВ 13:30
НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
Diema Family 13:30
"Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
Fox Channel 13:30
Касъл - втори сезон

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

e-kids 13:30
Дивото зове - аним. филм
Nova TV 13:30
"Остани с мен" (премиера) - сериен филм
RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}