ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:40
    Семейство Даръл тв филм /2 епизод/
  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
  • 14:00
    Туристически маршрути
  • 14:30
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 22
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 51
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 50
Пълна програма
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 13:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Глухар - криминален сериал
  • 15:00
    Семейни тайни - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2010
  • 14:10
    Незабравимо; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 13, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 16:05
    Царство; сезон 3, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 12:50
    Красотата на змиите
  • 13:45
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Такъв е животът
  • 14:40
    Нашествениците: Канибалско нашествие
  • 15:35
    Жив съм: Злато
Пълна програма
  • 13:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 13:35
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 12:30
    Златният век: "Печелене на време" сериен тв филм /7 серия/
  • 13:30
    Опознай България /избрано/
  • 13:55
    "Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 9 епизод - концерт на щастливите загубили/п/
  • 15:30
    Капри сериен тв филм /19 епизод/п/
Пълна програма
  • 13:25
    История.bg Фердинанд - мразеният или недооцененият /п/
  • 14:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
Пълна програма
  • 13:25
    The Tom and Jerry Show
  • 13:31
    The Tom and Jerry Show
  • 13:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 13:00
    "Червеният скорпион" - екшън, приключенски (САЩ, 1988), режисьор - Йозеф Зито, актьори - Долф Лундгрен, М. Емет Уолш, Ал Уайт и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 15
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 18
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал , с.2, еп. 13
Пълна програма
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.3, еп. 9,10
  • 13:45
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.10
  • 14:45
    "Гробницата на дракона" - екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор - Ерик Стайлс, актьори - Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
  • 16:30
    "Коледа в страната на чудесата" - семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор - Джеймс Ор, актьори - Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др.
Пълна програма
  • 12:30
    Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "На по-добро място" - сериал
  • 15:00
    "По средата" - сериал
  • 16:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 12:55
    Време за приключения
  • 13:30
    Ние, мечоците
  • 13:41
    Ние, мечоците
  • 13:51
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 12:20
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 13:50
    "Шоуто на Труман", драма, САЩ, 1998; реж. Питър Уиър, с Джим Кери, Лора Лини, Ноа Емерих, Наташа МакЕлън, Холанд Тейлър, [12+]
  • 15:35
    "Мама", драма, Грузия, 2016; реж. Мириам Качвани, с Натия Виблиани, Джордж Баблуани, Гиршел Челидзе, Нукри Качвани, Мосе Качвани, [12+]
  • 17:10
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    "Давай!", комедия, САЩ, 1999; реж. Дъг Лаймън, с Кейти Холмс, Сара Поли, Сюзан Крул, Дезмънд Аскю, Нейтън Бекстън, [15+]
  • 14:40
    "Юнакът и веселякът", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеф Грейс, с Алекс Карповски, Уайът Ръсел, Мередит Хагнер, Мелани Лински, Хана Симон, [15+]
  • 16:20
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 17:50
    "Безделници", комедия, Италия, 2017; реж. Франческа Аркибуджи, с Клаудио Бисио, Гадо Бакини, Коки Понцони, Антония Трупо, Джиджио Алберти, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
Пълна програма
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Всеки край е ново начало
  • 14:00
    Гмуркане за злато: под леда: Дим под леда
  • 15:00
    Гмуркане за злато: под леда: Всичко за нищо
  • 16:00
    Гмуркане за злато: под леда: Хвърляне на мостове
Пълна програма
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли божествена частица?
  • 13:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Смъртоносни оръжия
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: В изварата е истината
Пълна програма
  • 13:25
    Tangled
  • 13:30
    ЗУ ЗУ
  • 13:45
    ЗУ ЗУ
  • 14:00
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 13:25
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 13:50
    "Артзука"
  • 14:15
    "Изумителни постижения"
  • 14:40
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Лешникотрошачката - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Страници от живота - 92 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 125 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 12:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, шестнадесети етап, директно
  • 18:45
    Куриози
  • 19:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, шестнадесети етап
Пълна програма
  • 13:00
    Фехтовка: Световно първенство в Китай, рапира и шпага
  • 13:30
    Фехтовка: Световно първенство в , рапира и сабя, полуфинали, директно
  • 16:00
    Зала на славата: Най-великите плувци
  • 17:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, индивидуално състезание
Пълна програма
  • 12:45
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 3
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 4
  • 14:15
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 9
  • 15:00
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 13:15
    Now Boarding
  • 13:40
    Wild Ride
  • 14:05
    Wild Ride
  • 14:30
    Dew Tour Chicago
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 13:00
    Живот на остров
  • 13:30
    Живот на остров
  • 14:00
    Мега бърлоги
  • 14:30
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 13:20
    Споразумението - втори сезон
  • 14:15
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 14:40
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 15:10
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон
Пълна програма
  • 13:20
    Шерлок - втори сезон
  • 15:15
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 16:10
    Д-р Розууд - първи сезон
  • 17:00
    Убийства в Рая - трети сезон
Пълна програма
  • 13:00
    "Дневникът на слабака", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Тор Фройдентал, със Закари Гордън, Робърт Капрън, Рейчъл Харис, Стийв Зан, Девън Бостик, [12+]
  • 14:30
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [0+]
  • 16:10
    "Наследници І, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 17:10
    "Шоуто на Джон Оливър V, 5 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 12:35
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 2
  • 13:30
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 2
  • 14:25
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
  • 15:20
    Забранена история, сезон 5, еп. 5
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Надолу?
  • 14:00
    Надпревара за находки: Тексас: Вик владее мислите
  • 14:30
    Надпревара за находки: Тексас: Не трупай вещи, мустакатко Моу
  • 14:55
    Надпревара за находки: Тексас: Внимателно със соса за барбекю
Пълна програма
  • 12:30
    Риболовен филм
  • 13:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 14:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 14:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 75 еп.
Пълна програма
  • 13:15
    "Пърси пазачът на парка"
  • 13:40
    "Строителят Боб"
  • 14:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 14:10
    "Героите на града"
Пълна програма
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:45
    "Шест степени на разделението" - драма / комедия с Уил Смит, Доналд Съдърланд, Стокард Чанинг, Йън Маккелън.
  • 14:35
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 17:10
    "Проектът "Бетси" - драма с Лорънс Оливие, Робърт Дювал, Катрин Рос, Томи Лий Джоунс, Лесли-Ан Даун.
  • 19:15
    "Проглеждане" - драма / романтичен с Вал Килмър, Мира Сорвино, Кели Макгилис, Стивън Уебър, Брус Дейвисън.
Пълна програма
  • 11:30
    EUROPEAN LE MANS SERIES FULL REPEAT
  • 14:45
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 15:15
    IRISH RALLYING
  • 15:45
    RALLY HAVOC 2
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Труден живот
Пълна програма
  • 13:00
    Placebo Unplugged: MTV World Stage
  • 13:45
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 14:05
    Raye Live @ V Festival 2017
  • 14:30
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 23
  • 14:15
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 24
  • 15:10
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 25
  • 16:00
    Водени от дълга, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 13:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 1
  • 14:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 2
  • 15:00
    Златна треска, еп. 6
  • 16:00
    Златна треска, еп. 7
Пълна програма
  • 13:00
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 5
  • 13:50
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 6
  • 14:40
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 1
  • 15:30
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 2
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Обрадойро - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бристъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "Мама" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Манчестър Сити - Борусия Д, International Champions Cup
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 17:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    Концерт
  • 14:00
    Игрален филм
  • 17:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 18:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение/
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 13:10
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 13:40
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 14:05
    Spirit: wild und frei
  • 14:35
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:30
    Съдбовна нощ -Комедия,2017,Франция ,Режисьор:Едуар Баер
  • 14:30
    Художникът и морето-документален филм
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят -Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 13:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Джо и Кендра си казват "Да"
  • 15:00
    7-те малки Джонстън: Помощ за парти
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Изгнаниците и градът
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът в Кентъки "Звездата на Юга"
Пълна програма
  • 13:00
    Старопланински селища
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 5 еп.
  • 14:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
  • 14:30
    Зелен свят - От Калиакра до Тюленово
Пълна програма
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Най-изключителните басейни
Пълна програма
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Най-изключителните басейни
Пълна програма
  • 13:15
    Перфектният мъж, САЩ, комедия, 2005
  • 14:55
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
  • 16:40
    Сърцето на дракона, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1996
  • 18:20
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 13:30
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 14:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 14:30
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 12:35
    Ловец на мисли - четвърти сезон
  • 13:30
    Касъл - трети сезон
  • 14:25
    Касъл - трети сезон
  • 15:20
    Престъпления от класа - трети сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:00
    TOP MODELS
  • 13:30
    TOP MODELS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 37 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -17 еп.
  • 14:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 20 еп.
  • 15:20
    "Да замиташ след звездите" - 17 еп.
Пълна програма
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
Пълна програма
  • 13:20
    Плaнета рыбака
  • 13:50
    Крылатые охотники
  • 14:05
    Нож-помощник
  • 14:15
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 12:40
    "Улични танци" - романтичен филм с уч. на Шарлот Рамплинг, Никола Бърли, Укуели Роуч, Франк Харпър и др.
  • 15:00
    "Операция "Четири лапи" - семейна комедия с уч. на Брендън Фрейзър, Брук Шийлдс, Мат Прокоп, Уолъс Шоун, Кен Джонг и др. /п/
  • 16:50
    Игрален филм /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:00
    How the Universe Works: Moons
  • 13:45
    Kitchen Boss: Family Dinner
  • 14:08
    Kitchen Boss: Italian Street Food
  • 14:30
    Gold Rush: Man Down
Пълна програма
  • 13:10
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 13:35
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 14:05
    Пътешествие с Донал: Европа
  • 14:35
    Пътешествие с Донал: Европа
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, шестнадесети етап, директно
  • 18:45
    Куриози
  • 19:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, шестнадесети етап
Пълна програма
  • 13:00
    "Дневникът на слабака", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Тор Фройдентал, със Закари Гордън, Робърт Капрън, Рейчъл Харис, Стийв Зан, Девън Бостик, [12+]
  • 14:30
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [0+]
  • 16:10
    "Наследници І, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 17:10
    "Шоуто на Джон Оливър V, 5 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:15
    Puppy Dog Pals
  • 13:40
    Puppy Dog Pals
  • 14:10
    Vampirina
  • 14:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:00
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:30
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Да избягаш по пижама
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
  • 14:40
    Най-лошият ти кошмар: Хижа в гората
  • 15:35
    Убийство рано сутрин: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 13:20
    The Burning Issue: Golf
  • 13:50
    The Truth About...: Tiger Woods
  • 14:15
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 14:45
    Top: Golfing Pros
Пълна програма
  • 13:05
    Ducks Unlimited
  • 13:30
    Speargun Hunter
  • 13:50
    Speargun Hunter
  • 14:15
    Wardens
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Надолу?
  • 14:00
    Надпревара за находки: Тексас: Вик владее мислите
  • 14:30
    Надпревара за находки: Тексас: Не трупай вещи, мустакатко Моу
  • 14:55
    Надпревара за находки: Тексас: Внимателно със соса за барбекю
Пълна програма
  • 13:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 2
  • 14:00
    Златна треска, еп. 6
  • 15:00
    Златна треска, еп. 7
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 4
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 22
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 51
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 50
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 14:25
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 46, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 16:15
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Търговците/Зърнат случайно
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Извън закона
  • 15:05
    Какво е нужно за убийство: Кръв по престилката на готвача
  • 15:35
    Какво е нужно за убийство: Процес на елиминиране
Пълна програма
  • 11:45
    Мръсно синьо
  • 14:05
    Дванайсет
  • 16:00
    Първичен инстинкт 2
  • 18:15
    Къщата на сенките
Пълна програма
  • 12:15
    "Время покажет" (16+)
  • 15:00
    Новости (с субтитрами)
  • 15:15
    "Давай поженимся!" (16+)
  • 16:00
    "Мужское / Женское" (16+)
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
Пълна програма
  • 12:45
    Класическа музика: Музикални празници "Емил Чакъров" - Софийски солисти
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:45
    "От картините й струи радост" - документален филм
  • 14:00
    "Фолклорна дъга": ансамбъл "Бояна" - Костандово /2 част
Пълна програма
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:25
    Slip And Slide And Scissor (18+)
  • 13:34
    Like A Mother: Part 3 (18+)
  • 14:00
    Fuck Me Or I'll Fire You (18+)
  • 14:18
    Lost Spinner Fucks In Truck Bed (18+)
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:00
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:30
    "Най - добри спасявания в Ла Лига" - спортно предаване
  • 20:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 13:20
    Спортни новини
  • 13:30
    Балкански шампионат по лека атлетика
  • 17:30
    Уругвай - Португалия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
  • 19:30
    Испания - Русия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
Пълна програма
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 13:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ALIEN BIG CATS
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 17
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 18
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
Пълна програма
  • 12:15
    NEW Extreme 2017
  • 14:20
    Explosion Fight Night
  • 15:15
    Taekwondo
  • 15:30
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 13:00
    Riding Portugal
  • 13:42
    Radical Times Southern California
  • 14:00
    Built To Shred
  • 14:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 13:20
    Градът на бялата мечка (Series 1): Издирването на мечето (Episode 12)
  • 13:45
    Завръщането на дивите животни (Series 1): Скритото съкровище на Севера (Episode 2)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Котенца върху горещ покрив (Episode 5)
  • 15:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 110 (Episode 10)
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 14:00
    "Светът на домашните любимци"
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
Пълна програма
  • 12:40
    InterMezzo
  • 13:30
    The Artemis Quartet at the Wiener Konzerthaus : Dvorak, Shostakovich, Tchaikovsky
  • 15:10
    Patricia Kopatchinskaja and Sol Gabetta - Gstaad Menuhin Festival
  • 16:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: ЦСКА - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 18:00
    Футбол: Славия - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 23:30
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт (ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Москва, Русия, финал, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бърнли - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 18:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Да избягаш по пижама
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
  • 14:40
    Най-лошият ти кошмар: Хижа в гората
  • 15:35
    Убийство рано сутрин: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 13:20
    ""Два метра под земята" ООД V, 3 еп. - Хвани ръката ми", драма, САЩ, 2005; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 14:10
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 16:40
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 19:00
    "Ще умра от срам ІІ, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Адам Дейвидсън, с Мелиса Лео, Ери Грейнър, Майкъл Ангарано, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
Пълна програма
  • 13:05
    "Семейство Даръл IІІ, 2 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 13:55
    "Известни и влюбени І, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 14:40
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 16:35
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
Пълна програма
  • 13:00
    Долината на тракийските царе (образователен документален филм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Елиас Канети от Русчук (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
Пълна програма
  • 13:00
    Голф: Европейски тур
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    ММА: Класика от UFC
Пълна програма
  • 13:15
    Ръсти Риветс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:10
    Отбор Умизуми
  • 14:40
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 13:15
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 13:50
    Бърза обиколка
  • 14:15
    Бърза обиколка
  • 14:40
    Изпитатели
Пълна програма
  • 13:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 15:05
    Едно френско село, сезон 2, еп. 4, Франция, исторически/драма, 2011
  • 15:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 12:40
    Фин
  • 14:10
    Момичето
  • 15:50
    Розата на Натали
  • 17:10
    Мюмю
Пълна програма
  • 13:15
    Диско
  • 14:55
    Фин
  • 16:25
    Г-н Батиньол
  • 18:05
    Деликатност
Пълна програма
  • 12:40
    Машинист
  • 14:15
    Детегледачът
  • 15:45
    Единственият
  • 17:30
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 12:20
    My Revolution
  • 13:40
    Newman
  • 15:00
    Bob and the Trees
  • 16:30
    Bigger Stronger Faster
Пълна програма
  • 13:00
    E League Highlights 2016
  • 13:30
    E League Highlights 2016
  • 14:00
    E League Highlights 2016
  • 14:30
    E League Season 2
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 13:30
Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
bTV HD 13:30
Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 18
Хоби ТВ 13:30
НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
Diema Family 13:30
"Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
Fox Channel 13:30
Касъл - втори сезон

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 13:35
Спорт
Eurosport 2 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Nova Sport 14:00
Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

e-kids 13:30
Дивото зове - аним. филм
Nova TV 13:30
"Остани с мен" (премиера) - сериен филм
RTR 13:35
Игрален филм
Cinemax 13:35
"Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Telekabel 14:00
Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}