ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:45
    Отрядът тв филм /15 епизод/(12)
  • 19:35
    Животни по пижами анимационен филм
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, с.2, еп.. 14
  • 20:00
    "Кости" - сериал , с.10, еп. 17
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Умирай трудно 2" - екшън, криминален, САЩ, 1990 г. Режисьор: Рени Харлин; Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
  • 20:00
    "Полицаите от края на града" - комедиен сериал
  • 21:00
    "Пожарникарите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Автобус 657: Обирът" - екшън с уч. на Робърт Де Ниро, Джефри Дийн Морган, Кейт Босуърт, Дейв Баутиста, Джина Карано и др.
Пълна програма
  • 18:00
    Триатлон: Европейско първенство, Глазгоу, мъже, директно
  • 20:15
    Новини
  • 20:20
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 4, директно
  • 23:00
    Европейски първенства, обзор на деня
Пълна програма
  • 18:45
    Колоездене: Обиколка на Полша, етап 7, директно
  • 20:15
    Снукър: Шампионат в Юшан, четвъртфинали
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Ски скокове: Гран При, Куршевел, жени
Пълна програма
  • 19:05
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 19:30
    Nhra Sportsman Series
  • 20:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 21:10
    Monster Jam
Пълна програма
  • 18:15
    Футбол: Етър - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
  • 20:10
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 18:00
    Челси - Олимпик Лион, International Champions Cup
  • 20:00
    Звездни отбори
  • 21:00
    Мобил 1
  • 21:30
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.
Cinemax 2 19:40
"Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}