ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Тексаски закони: Епизод 7
  • 10:05
    Правосъдие в горите на Мейн: Големите лоши гори
  • 11:00
    Най-дивите острови: Карибски острови
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Удар по системата
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Люис
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 5
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Яростен Форд Мустанг от 1965 - част 2
Пълна програма
  • 09:02
    Лаборатория за специални ефекти: "Скорост": Когато автобусите летят!
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 10:14
    Фабрика за храна: Свежи храни и повече сос
  • 10:38
    Как се прави...: Гуми за планинско колоездене
Пълна програма
  • 09:25
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
  • 10:10
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 4
  • 11:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 11:45
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    Забранена история, сезон 4, еп. 3
  • 10:20
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
  • 11:10
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 4
  • 12:00
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 09:55
    Изковани в огъня: Викингски меч
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Залози по войнишки
Пълна програма
  • 09:10
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 10:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 6
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 7
  • 11:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Мегаструктури, еп. 4
  • 10:05
    Железният път на коприната, еп. 1
  • 10:30
    Железният път на коприната, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
Пълна програма
  • 09:05
    Блатни лъвове, еп. 1
  • 09:50
    Лъвска гангстерска земя, еп. 1
  • 10:40
    Глутницата, еп. 1
  • 11:25
    Лъвско царство, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    Варна - магнетична и достъпна
  • 10:00
    Зелен свят - Лековитото злато на България
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Историческият музей в Колорадо
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
Fox Life 09:35
Без пукната пара - втори сезон, еп. 9
Viasat Nature 09:35
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
Viasat Explorer 09:40
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}