ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Тихият американец игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Филип Нойс, в ролите: Майкъл Кейн, Брендън Фрейзър, До Ти Хай Йен и др.(12)
  • 22:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:45
    Студио Х: Написано с кръв игрален филм /САЩ, 2003г./, режисьор Джон Терлески, в ролите: Майкъл Ти Уайс, Питър Койот, Морийн Фланаган и др.(12)
Пълна програма
  • 20:00
    "Лара Крофт Том Рейдър: Люлката на живота" - приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2003), режисьор - Ян Де Бон, актьори - Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър,  Крис Бари, Киъран Хайндс, Тил Швайгер и др.
  • 22:30
    "Танго и Кеш" - екшън, комедия (САЩ, 1989), режисьор - Андрей Кончаловски, актьори - Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палейнс и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Железният човек 2" - с уч. на Робърт Дауни Младши, Мики Рурк, Скарлет Йохансон, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Сам Рокуел, Самюел Джаксън и др.
  • 22:30
    "Мери Райли" - с уч. на Джулия Робъртс, Джон Малкович, Киъран Хайндс, Кати Стаф, Глен Клоуз, Майкъл Гембън, Джон Малкович, Джордж Коул, Майкъл Шийн и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:00
    Втори в листата - политически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Приключения - док. поредица на Bloomberg
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 22:00
    Профилиране; сезон 8, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2018
  • 23:10
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 20:10
    Зоологическата градина в Бронкс: Да тренираш дракони
  • 21:05
    Спасяване на застрашените видове: Горили в опасност
  • 22:00
    Ухапан: Епизод 1
  • 22:55
    Ухапан: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:10
    "Духлес" - игрален филм
  • 22:00
    "В окото на бурята" (избрано)
  • 23:30
    "Цяла нощ със... музиката, избрана от ТВ АЛФА - Мая Нешкова, Олег Газманов, ансамбъл "Александров"
Пълна програма
  • 19:55
    "Убийство с изглед: Санкт Кенеди" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Убийство с изглед: Едно убийство с изглед" - сериал
  • 22:45
    "Убийство във висшето общество: Залата на ужасите" - игрален филм, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 20:45
    Децата са добре игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Лиса Холоденко, в ролите: Джулиан Мур, Анет Бенинг, Марк Ръфало и др. (12)
  • 22:30
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 23:30
    Геният сериен тв филм /9 епизод/п/
Пълна програма
  • 20:45
    Отец Иван и неговите деца документален филм
  • 21:50
    Цветът на хамелеона игрален филм /България, 2012 г/, режисьор Емил Христов, в ролите: Руши Видинлиев, Ирена Милянкова, Руси Чанев, Самуел Финци, Христо Гърбов, Николай Урумов и др.
  • 23:40
    По света и у нас
  • 23:55
    Нощни птици /избрано/
Пълна програма
  • 20:45
    Bunnicula
  • 20:55
    Bunnicula
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:15
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 18:45
    "Умирай трудно 2" - екшън, криминален, САЩ, 1990 г. Режисьор: Рени Харлин; Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Шут в г*за" - екшън, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Матю Вон, актьори - Арън Тейлър - Джонсън, Гарет М. Браун, Евън Питърс, Дебора Туис, Линдзи Фонсека, Софи Му, Кристофър Минц-Плас, Марк Стронг, Никълъс Кейдж и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Седмият син" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, Канада, Китай, 2014), режисьор - Сергей Бодров, актьори - Джеф Бриджис, Джулиан Мур, Джейсън Скот Лий, Джимон Хонсу, Алисия Викандер, Оливия Уилямс, Кит Харингтън, Бен Барнес и др.
  • 21:00
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
  • 23:30
    Cinema X: "Скитникът" - комедия, криминален, биографичен (Австралия, САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Мишот, актьори - Гай Пиърс, Робърт Патинсън, Антъни Хейс, Скот Макнейри и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Нотинг Хил" - комедия, романтичен (САЩ, Великобритания, 1999), режисьор - Роджър Мичел, актьори - Джулия Робъртс, Хю Грант, Емили Мортимър, Хю Боневил, Ема Чамбърс, Джеймс Драйфус, Рис Айфънс, Алек Болдуин, Матю Модин, Миша Бартън и др.
  • 22:30
    "Шегаджии" - сериал
  • 23:30
    "Майк и Моли" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 10,11
  • 23:00
    "Друговремец" - сериал , с.3, еп. 4
Пълна програма
  • 20:40
    Бен 10
  • 20:51
    Бен 10
  • 21:05
    Малки Титани: В готовност
  • 21:17
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:15
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на г-н Авила ІV, 1 еп.", криминална драма, Мексико, 2018; реж. Фернандо Ровзар, Алехандро Лозано, с Тони Далтън, Карлос Арахон, Камила Селсер, Хуан Карлос Ремолина, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 22:00
    "Централа Берлин ІІ, 4 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 23:00
    "Пазителите", екшън, САЩ, 2009; реж. Зак Снайдър, с Малин Акерман, Били Кръдъп, Матю Гуд, Карла Гуджино, Джаки Ърл Хейли, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Кой ще спаси розите?", драма, Италия, 2017; реж. Чезаре Фурези, с Карло Деле Пиане, Катерина Мурино, Ландо Буцанка, Антонио Кареду, Филип Лерой, [12+]
  • 21:30
    "Красавицата и кучетата", криминална драма, Тунис, 2017; реж. Каутер Бен Хания, с Мариам Ал Ферджани, Ганем Зрели, Нумен Хамда, Мохамед Аккари, Чедли Арфаууи, [15+]
  • 23:10
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    Inside the Middle East
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 21:30
    TBD
  • 22:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 20:00
    "Обича ме, не ме обича" - романтичен филм с уч. на Даниел Савре, Рик Коснет, Бианка Сантос, Лу Фериньо мл. и др.
  • 21:50
    "Диви коне" - романтичен филм с уч. на Сузане Гартнер, Роберт Зеелигер, Емили Ууд, Щефен Винк и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Баща - мечта" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др.
  • 22:00
    "Железен план" - трилър с уч. на Мат Дилън, Жан Рено, Лорънс Фишбърн, Амаури Ноласко, Фред Уорд, Майло Вентимиля, Скийт Улрих и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Американски чопър: Добре дошли отново
  • 21:00
    Що за цена?: Епизод 8
  • 22:00
    "Улични престъпници" срещу "Бързи и шумни": Тунинг за мега състезанието 4
  • 23:00
    Смъртоносен улов: Смърт във водата
Пълна програма
  • 20:45
    Откачени реакции на психиката: Когато снежният човек атакува
  • 21:10
    Големи умове: Триатлон
  • 22:00
    Как се прави...: Гуми за планинско колоездене
  • 22:24
    Как се прави...: Офис столове, бленд от бира и вино
Пълна програма
  • 20:30
    11
  • 21:00
    11
  • 21:30
    Най-добри приятели завинаги
  • 22:00
    Най-добри приятели завинаги
Пълна програма
  • 20:45
    "ГЕОлино"
  • 21:00
    "Завръщане на белия носорог"
  • 22:00
    "Тайните на мозъка"
  • 22:45
    "Футурис"
Пълна програма
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Веществени доказателства - 14 еп. - Сериал
  • 23:00
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
Пълна програма
  • 20:00
    Гимнастика: Европейско първенство, Глазгоу, мъже
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 5, директно
  • 23:00
    Европейски първенства, обзор на деня
Пълна програма
  • 19:30
    Триатлон: Европейско първенство, Глазгоу, смесена щафета, директно
  • 21:00
    Снукър: Шампионат в Юшан, полуфинали
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Юта, етап 5, директно
Пълна програма
  • 20:25
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 2
  • 21:15
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Бягство, сезон 1, еп. 1
  • 22:50
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 20:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:10
    Ama Motocross Series Highlights
  • 22:00
    Extreme Fighting Championship
  • 22:50
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Помощ след ремонт
  • 21:00
    Живот на остров
  • 21:30
    Живот на остров
  • 22:00
    Живот в чужбина
Пълна програма
  • 20:00
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 4
  • 21:00
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 11
  • 21:30
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 12
  • 22:00
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 20:05
    Престъпни намерения - седми сезон, еп. 4
  • 21:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 2
  • 22:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 3
  • 22:55
    Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 19:25
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 21:00
    "Телефонна линия", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Джилиън Робеспие, с Джени Слейт, Иди Фалко, Аби Куин, Джон Туртуро, Джей Дуплас, [15+]
  • 22:35
    "Ти си всичко, което виждам", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Форстър, с Блейк Лайвли, Джейсън Кларк, Ана О'Райли, Ивон Страховски, Дани Хюстън, [15+]
Пълна програма
  • 19:55
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
  • 21:55
    Руската революция
  • 22:50
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:30
    На лов за автомобили: В името на шевролета
  • 21:00
    Камиони по леда: Безумие от топящ се лед
  • 22:00
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 22:30
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
Пълна програма
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:45
    "Томас и приятели"
  • 21:00
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:25
    "Конни"
  • 21:45
    "Кайю"
Пълна програма
  • 20:30
    "Коктейл" с Деси Жаблянова-избрано
  • 21:00
    Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 18:55
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 20:55
    "Ограбеният крадец" - екшън / комедия, Хонконг, с Джеки Чан, Майкъл Хюи.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 4.1" - сериал
  • 23:50
    "Пази се от живите мъртви" 4.2" - сериал
Пълна програма
  • 20:30
    FORMULA E STREET RACERS
  • 21:00
    SOUTH AFRICAN GTC CHAMPIONSHIP
  • 22:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 23:00
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Екс он дъ бийч
  • 22:30
    Екс он дъ бийч
  • 23:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Hottest Summer Superstar...
  • 22:00
    2017 MTV Video Music Awards
Пълна програма
  • 18:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 20:45
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
  • 21:35
    Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 2
  • 22:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 23:25
    Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 2
  • 21:00
    Тиранозавър рекс: Оцеляване, еп. 1
  • 22:00
    Т-рекс аутопсия, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Националните паркове на Америка (Компилации), еп. 6
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 20
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Дарби Каунти - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
  • 21:25
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 21:50
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:05
    Професионална борба: "Първична сила", 32-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 19:55
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
  • 22:50
    "КВН". Висшата лига
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Най-доброто шоу в света" - шоу
Пълна програма
  • 20:00
    Звездни отбори
  • 22:00
    ПРЯКО: Атлетико М - Интер, International Champions Cup
Пълна програма
  • 20:05
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 21:15
    "Айнщайн младши: най-умните деца в Германия" - шоу
  • 23:15
    "ОТТО на живо!" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
  • 21:45
    "Културният отдих"
  • 22:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии" - фентъзи екшън филм, U, 2010
  • 23:40
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата" - фентъзи приключенски филм, U, 2013
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето. Другата история /повторение/
  • 23:00
    Класическа музика
  • 23:30
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 21:15
    Zathura - Ein Abenteuer im Weltraum
  • 23:00
    Alf
  • 23:25
    Alf
Пълна програма
  • 19:30
    11. След любовта-игрален филм- 2016 г.(Франция, Белгия)
  • 21:15
    Поморие -слънце и бриз -документален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    50 нюанса любов - Епизод 8 -Предаване на Теледемиа
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 9: втора част
  • 21:00
    Нашите диви животни: Епизод 2
  • 22:00
    Това е животът: По пътя към прошката и семейна среща
Пълна програма
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 21:00
    Велико Търново
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    Море - Лято
Пълна програма
  • 20:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 21:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 21:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие: най-добрите барове
Пълна програма
  • 20:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 21:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 21:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие: най-добрите барове
Пълна програма
  • 20:00
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 21:30
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 23:20
    Изпозагубеният свят, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 2009
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "В света на Бритни Спиърс" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Двама лакоми италианци - първи сезон, еп. 1
  • 21:00
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 3
  • 21:30
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    От любов към храната - първи сезон, еп. 39
Пълна програма
  • 18:00
    Любовни сензации: Топ 50
  • 21:30
    Съботно нощно парти
Пълна програма
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 20:10
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
  • 21:15
    "Издирване: Skiptrace" - приключенски / комедия / екшън, копродукция, 2016
  • 23:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 19:30
    Аутсайдер - игрален филм, еп. 1
  • 21:30
    Паранормално - първи сезон, еп. 13
  • 22:00
    Куантико - трети сезон, еп. 2
  • 22:55
    Последният човек на Земята - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 20:30
    TOP MODELS
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    MASTERPIECES
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 20:20
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
  • 21:10
    "Написано с кръв" - 1 еп.
  • 22:00
    "Гласът на серийния убиец" - 2 еп.
  • 22:50
    "Слава чрез убийство" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    Кариера
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    Сомы Европы
  • 20:55
    Следопыт
  • 21:10
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 21:35
    Рыбалка сегодня
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Добрият пастир" - трилър с уч. на Мат Деймън, Анджелина Джоли, Робърт Де Ниро, Алек Болдуин, Тами Бланчард, Били Крудъп, Майкъл Гамбън, Уилям Хърт, Тимъти Хътън и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Animal Cops Houston: Cats in Trouble
  • 21:15
    Animal Cops Houston: Wild Cats
  • 22:00
    Yukon Men: The Longest Day
  • 22:45
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Rustbelt Galaxie
Пълна програма
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Печените татковци
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Академия за магьосници
  • 21:20
    Академия за магьосници
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:00
    Гимнастика: Европейско първенство, Глазгоу, мъже
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 5, директно
  • 23:00
    Европейски първенства, обзор на деня
Пълна програма
  • 19:25
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 21:00
    "Телефонна линия", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Джилиън Робеспие, с Джени Слейт, Иди Фалко, Аби Куин, Джон Туртуро, Джей Дуплас, [15+]
  • 22:35
    "Ти си всичко, което виждам", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Форстър, с Блейк Лайвли, Джейсън Кларк, Ана О'Райли, Ивон Страховски, Дани Хюстън, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    PJ Masks
  • 21:00
    The Lion Guard
  • 21:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Академия за магьосници
  • 21:20
    Академия за магьосници
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:00
    We Are The 80s
  • 22:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 20:10
    Married With Secrets: Sick And Twisted
  • 21:05
    Bad Blood: Losing Hope
  • 22:00
    Swamp Murders: Secret Rendezvous
  • 22:55
    Your Worst Nightmare: Life On The Line
Пълна програма
  • 20:40
    Tennis Stars: Karolina Pliskova
  • 21:06
    Special: Williams Sisters
  • 22:00
    The Burning Issue: Golf
  • 22:25
    The Truth About...: Tiger Woods
Пълна програма
  • 20:30
    Elite Tactical Unit
  • 21:15
    Elite Tactical Unit
  • 22:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 22:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 20:30
    На лов за автомобили: В името на шевролета
  • 21:00
    Камиони по леда: Безумие от топящ се лед
  • 22:00
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 22:30
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
Пълна програма
  • 20:00
    Тиранозавър рекс: Оцеляване, еп. 1
  • 21:00
    Т-рекс аутопсия, еп. 1
  • 23:00
    Дългият път към дома, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    "Лара Крофт Том Рейдър: Люлката на живота" - приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2003), режисьор - Ян Де Бон, актьори - Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър,  Крис Бари, Киъран Хайндс, Тил Швайгер и др.
  • 22:30
    "Танго и Кеш" - екшън, комедия (САЩ, 1989), режисьор - Андрей Кончаловски, актьори - Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палейнс и др.
Пълна програма
  • 20:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 20:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:25
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 22:00
    Игра на смърт; екшън, Хонконг, 1972
Пълна програма
  • 20:35
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 21:45
    Възприятия; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 22:45
    Възприятия; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 23:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 56, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Всичко е субективно
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Бруто тонаж
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Сноутаун
  • 23:00
    Часовете преди убийство: Няма сън за грешниците
Пълна програма
  • 20:20
    Как да провалиш връзката си
  • 22:15
    Обиколка за милиони
Пълна програма
  • 19:55
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 22:50
    "КВН". Премьер-лига (16+)
Пълна програма
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    Академичен симфоничен оркестър с диригент Оливър Гилмур - "Симфония №4" от Бетовен
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Живи разкази за Хайтов" - документален филм /2 част
Пълна програма
  • 20:00
    Вести в 20:00
  • 20:50
    Провинциальная мадонна. Х/ф
Пълна програма
  • 20:30
    Ridiculousness
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:42
    Don't Be Shy (18+)
  • 21:10
    Your Dick Roommate's Dick (18+)
  • 21:34
    Threesome With The Date Coach (18+)
  • 22:00
    Our New Maid: Part Four (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал - I полуфинал (WTA Premier 5)
  • 22:30
    Тенис: Олга Данилович - Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 20:30
    Извън играта
  • 21:00
    Европейски първенства 2018: Лека атлетика пряко предаване от Берлин
  • 23:00
    Европейски първенства 2018: Спортна гимнастика /отборно, мъже/ - финал
Пълна програма
  • 20:30
    Седмичен обзор
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:00
    EVITA
  • 21:00
    I'M IN A BAND
  • 22:00
    CHINA, A TIMELESS COUNTRY PT. 2
  • 23:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
Пълна програма
  • 08:40
    Japan Queen Tournament
  • 21:00
    FightBox King of Kings Summer Edition, Sarkoy, Turkey 11.08.2018 - LIVE
  • 23:30
    King of Kings Heroes Grand Prix - LIVE
Пълна програма
  • 20:00
    World of X Games 2016
  • 21:00
    The Night Harvest 2018
  • 21:15
    Ultimate X 2018
  • 21:30
    Kickin' It With Sneaker Steve
Пълна програма
  • 20:40
    История за две сестри (Series 2): Ан и Мери (Episode 2)
  • 21:30
    По следите на трансилванското злато
  • 22:25
    Тайните на египетските пирамиди (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 23:15
    Забранена история (Series 5): Тайните общества: Господство над света (Episode 6)
Пълна програма
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 20:40
    InterMezzo
  • 21:30
    Orfeo by Luigi Rossi conducted by Raphael Pichon
Пълна програма
  • 20:40
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 21:00
    Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
  • 22:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 23:30
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал - I полуфинал (WTA Premier 5)
  • 22:30
    Тенис: Фабио Фонини - Фернандо Вердаско (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Евертън, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 21:50
    Футбол: Фулъм - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
  • 23:50
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 20:10
    Тайните на семейния живот: Болна и побъркана
  • 21:05
    Убийство в семейството: Да изгубиш надежда
  • 22:00
    Убийства в тресавището: Тайна среща
  • 22:55
    Най-лошият ти кошмар: Живот, заложен на карта
Пълна програма
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Тор", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Кенет Брана, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, [12+]
  • 21:55
    "Ох, на мама!", екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Джонатан Ливайн, с Ейми Шумър, Голди Хоун, Джоан Кюсак, Айк Баринхолц, Уанда Сайкс, [15+]
  • 23:25
    "Ответен удар V, 10 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Майкъл Дж. Басет, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
Пълна програма
  • 20:15
    "Криптон I, 10 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийрън Донъли, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 21:00
    "Аферата ІV, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Родриго Гарсия, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Джошуа Джаксън, Мора Тиърни, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 22:00
    "Снеговалеж І, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 22:55
    "Снеговалеж І, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
Пълна програма
  • 20:25
    Гражданское оружие. Малокалиберные винтовки
  • 20:55
    Язь против еды. Крым
  • 21:25
    Язь против еды. Ростовская область
  • 22:00
    Танковый биатлон
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Неекстремен филм (образователен филм за екстремен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Най-доброто от България: Водни приключения (образователен филм за екстремен туризъм)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 21:00
    Тенис: ATP 500 Вашингтон
  • 23:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 20:30
    Колоездене: "На колела"
  • 21:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:50
    Кива го може!
  • 21:20
    Уоликазам!
  • 21:45
    Дора и приятели
Пълна програма
  • 20:40
    Бърза обиколка
  • 21:05
    Бърза обиколка
  • 21:35
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 22:05
    Ключови етапи
Пълна програма
  • 20:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 21:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 22:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерия, 2016
  • 23:30
    Ченге, сезон 1, еп. 11, САЩ, екшън/приключенски, 2013
Пълна програма
  • 20:00
    Тялото
  • 21:35
    За купона, еп.4
  • 22:00
    Емил
  • 23:30
    Ловец на глави
Пълна програма
  • 20:35
    Кметицата-кексче
  • 22:00
    Червено небе
  • 23:45
    Картелът, еп.3
Пълна програма
  • 20:15
    Хамил - чука
  • 22:00
    Време за убиване, еп.1
  • 22:45
    Време за убиване, еп.2
  • 23:30
    Джакпот
Пълна програма
  • 20:15
    Francine
  • 21:30
    The Rage In Placid Lake
  • 23:00
    Swerve
Пълна програма
  • 20:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 21:00
    FISE World Series 2017
  • 21:30
    Above, Below
  • 22:30
    World Surf League 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:50
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 2
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 16,17
Bulgaria ON AIR 21:00
Тялом и духом - криминален сериал
Fox Life 21:00
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 23

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Diema Sport 21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Film Plus 21:00
Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
Eurosport 21:00
Колоездене: Хамбург класик

Всички предавания

Филми

AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Cinemax 21:00
"Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
HBO 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
HBO HD 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
bTV Cinema 21:00
"Приятелю Тед" - комедия, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор - Сет Макфарлан, актьори - Марк Уолбърг, Мила Кунис, Сет Макфарлан, Джоел Макхейл, Патрик Уорбъртън, Джесика Барт, Джовани Рибизи и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}