ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Вяра и общество /най-доброто/п/
  • 07:00
    Внимание, роботика анимационен филм
  • 07:25
    Сийбърт анимационен филм/п/
Пълна програма
  • 05:30
    "Аламинут"/п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 15,16
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 04:30
    "Учен под наем" - с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др. /п/
  • 06:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Бреговете на Чесапийк" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 06:30
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 07:30
    Обаянието на Мерилин Монро - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 04:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 05:35
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 07:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 08:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Най-дивите острови: Галапагос
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Нови граници
  • 06:36
    Братя в блатата: Това е Големият
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Човекът-алфа
Пълна програма
  • 05:00
    "Българска душа" (избрано)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "Мишлето Перес" - детски филм
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 03:55
    "На ръба" - трилър, U, 2011
  • 05:45
    "Алфонс и гости" - комедийно шоу
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 04:05
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 05:40
    Туристически маршрути /п/
  • 06:10
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /14 епизод/
  • 06:35
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Pat the Dog
  • 05:37
    Pat the Dog
  • 05:44
    Pat the Dog
  • 05:55
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:15
    "Убиец на пътя 3" - ужас, трилър(САЩ, 2004), режисьор - Деклан Обрин, актьори - Кен Кирзингър, Джеси Хъч, Бен Холингсуърт, Джианаполо Венута, Кирстен Праут и др.
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп.17-19
  • 10:45
    "Езерото на акулите" - трилър (САЩ, 2015), режисьор -Джери Дуган, актьори - Долф Лундгрен, Сара Малакъл Лейн, Лили Брукс О`Брайънт, Бенжамин Макаби, Джеймс Чалк и др.
Пълна програма
  • 03:15
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Невидим знак" - комедия, драма  (САЩ,2010) , режисьор - Мерилин Агрело , актьори - Джесика Алба, Дж Кей Симънс, Крис Месина, Бейли Медисън, Джон Шиа, Софи Ниуейд  и др.
  • 08:00
    "Елегия" - драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Исабел Куишет, актьори - Питър Сарсгаард, Патриша Кларксън, Пенелопе Крус, Антонио Купо, Бен Кингсли, Денис Хопър и др.
  • 10:30
    "Агора" -  драма, исторически, приключенски, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор - Алехандро Аменабар, актьори - Оскар Айзък, Рейчъл Уайз, Макс Мингела, Рупърт Евънс, Ошри Коен и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.5
  • 08:00
    "Приятели" - сериал, с.4
  • 10:00
    Премиера: "Лотария" - комедия (Русия, 2017), режисьор -Роман Самгин, актьори - Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина, Олга Мединич, Олга Дибцева, Татяна Кравченко и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:15
    "Централа Берлин ІІ, 4 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 05:35
    "Странните", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Лорън Уолстийн, Кристофър Радклиф, с Оуен КембълАлекс Петифър, Джеймс Фрийдсън-Джаксън, Емили Алтаус, Джийн Джоунс, , [15+]
  • 07:00
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 08:40
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 06:35
    "Кой е във фризера?", късометражна комедия, Белгия, 2015; реж. Филип Леминш, с Флоранс Хебелинк, Гаетан Вендерс, Аник Корнет, [12+]
  • 07:00
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 08:50
    "Кой ще спаси розите?", драма, Италия, 2017; реж. Чезаре Фурези, с Карло Деле Пиане, Катерина Мурино, Ландо Буцанка, Антонио Кареду, Филип Лерой, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    African Voices
Пълна програма
  • 04:00
    "Обича ме, не ме обича" - романтичен филм с уч. на Даниел Савре, Рик Коснет, Бианка Сантос, Лу Фериньо мл. и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 10:30
    "Звезда на подиума" - риалити
Пълна програма
  • 03:00
    "Железен план" - трилър с уч. на Мат Дилън, Жан Рено, Лорънс Фишбърн, Амаури Ноласко, Фред Уорд, Майло Вентимиля, Скийт Улрих и др. /п/
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 8
  • 06:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 07:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Кобра
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Nova, Част II
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Тесла Модел S
  • 07:30
    Стоманената свръзка: Тихоокеанските острови, Панама
Пълна програма
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 05:48
    Фабрика за храна: Двоен проблем
  • 06:12
    Гръм и трясък: Камион за трупи, който не може да се преобърне
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Патешки истории
  • 06:30
    Vampirina S1
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Снежната кралица- Анимация
  • 10:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 05:30
    Европейски първенства, обзор на деня
  • 06:30
    Триатлон: Европейско първенство, Глазгоу, мъже
  • 07:30
    Скокове във вода: Европейско първеснвто, Глазгоу, трамплин, 1 метър, жени
  • 08:00
    Европейски първенства, обзор на деня
Пълна програма
  • 05:00
    Ски скокове: Гран При, Куршевел, жени
  • 06:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, синхронизирано, 3 метра, мъже
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Полша, етап 7
  • 07:30
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 4
Пълна програма
  • 00:20
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 2
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 15
  • 07:15
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2
  • 08:00
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 05:30
    Monster Jam
  • 06:20
    Dumball: Idiots In India
  • 07:00
    MTB Heroes
  • 07:25
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 05:10
    "В търсене на малък дом" - трети сезон, еп. 8
  • 05:35
    "В търсене на малък дом" - трети сезон, еп. 9
  • 06:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 1
  • 06:50
    Скандал - шести сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 05:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 3
  • 06:00
    Шерлок - първи сезон, еп. 2
  • 07:40
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 9
  • 08:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 04:10
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 05:35
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 07:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 08:50
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Пълна програма
  • 05:10
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 3
  • 05:35
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    Хората на Хитлер, сезон 1, еп. 2
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 17
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 05:50
    Изковани в огъня: Викингски меч
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Легенди на рокендрола
  • 07:00
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 3 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
  • 06:00
    "Кайю"
  • 06:40
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 01:30
    НОВИНИ/п/
  • 07:00
    "Холивуд" - с Ивелина Кунчева/п/
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 04:20
    "Пази се от живите мъртви" 4.8" - сериал
  • 06:25
    "В близък план - Х-мен: Апокалипсис"
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп. 15 - Дани Бойл" - поредица
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.14-15 - Фарели Брос" - поредица
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Срещи катастрофи
  • 08:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 05:00
    Isle of MTV: Malta 2018
  • 05:45
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 06:30
    #MTVHottest: Jason Derulo
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 11:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
  • 05:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 06:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 06:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 2
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 16
  • 06:00
    Хроники на дивото, еп. 10
  • 06:25
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 10
Пълна програма
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 8
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 5
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 9
  • 06:20
    Светът на дивото, еп. 10
Пълна програма
  • 04:20
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нотингам Форест - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, втори ден, директно
  • 16:00
    Класика от Висшата лига: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед (2007-08), повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Модна присъда"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
  • 06:35
    "Ералаш"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:55
    "Йоко срещу Клаас: Най-трудните дуели около света" - шоу
  • 06:30
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 06:50
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 07:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    ПСЖ - Атлетико М, International Champions Cup
  • 10:00
    Манчестър Юн - Реал М, International Champions Cup
Пълна програма
  • 04:50
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:05
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:55
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 10:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 11:10
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 03:25
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата" - фентъзи приключенски филм, U, 2013
  • 05:45
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 05:50
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 07:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    Класическа музика
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 1
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 2
  • 06:00
    Булки с извивки: Мама знае най-добре
  • 06:30
    Булки с извивки: Ниски цени и високи залози
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 06:00
    Пътуване с Туарегите, част 2
  • 06:30
    България - земя на три писмености
  • 07:30
    Лейкланд - Ирландия
Пълна програма
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:20
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
  • 06:55
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
  • 08:30
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
  • 10:05
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
Пълна програма
  • 05:30
    "Репортажът: Магията Занзибар" - информационно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 444 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "Просвещение: Историята на 14-тия Далай Лама" - кратък документален филм
  • 07:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 7 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 05:15
    От любов към храната - първи сезон, еп. 38
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 20
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 02:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 04:35
    "Издирване: Skiptrace" - приключенски / комедия / екшън, копродукция, 2016
  • 05:35
    "авто мобил" - журнал
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 05:10
    "Ченс" - първи сезон, еп. 7
  • 06:00
    Кости - първи сезон, еп. 5
  • 06:45
    Кости - първи сезон, еп. 6
  • 07:35
    Кости - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:30
    SWIMWEAR
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:25
    "Рождени дни" - 1008 и 1009
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 5 и 6 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 137-140 еп.
  • 08:40
    "Бърз отклик" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 06:00
    Фишермания
  • 06:25
    Рыбалка сегодня XL
  • 07:00
    Рыбный день
Пълна програма
  • 01:30
    "Непознати роднини" - комедия с уч. на ани Де Вито, Кейти Бейтс, Рон Ливингстън, Бевърли Д`Анджело, Нийв Кембъл и др. /п/
  • 06:00
    "В кадър"
  • 06:40
    "Баба е богата" - комедия с уч. на Франк Уейли, Марион Рос, Кристин Елис, Кийт Карадайн, Дейвид Делуис и др.
  • 08:40
    "Майло на Марс" - анимационен филм /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Powering the Future: Leading The Change
  • 06:15
    Kitchen Boss: What's in the Pantry?
  • 06:38
    Kitchen Boss: Everything Apple
  • 07:00
    Ultimate Survival: Compilation 2
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Човек, огън, храна
  • 07:25
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 05:30
    Европейски първенства, обзор на деня
  • 06:30
    Триатлон: Европейско първенство, Глазгоу, мъже
  • 07:30
    Скокове във вода: Европейско първеснвто, Глазгоу, трамплин, 1 метър, жени
  • 08:00
    Европейски първенства, обзор на деня
Пълна програма
  • 04:10
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 05:35
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 07:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 08:50
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:10
    PJ Masks
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 03:00
    We Are The 80s
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 17:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 05:20
    Web of Lies: Playing Doctor
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got Dumped
  • 07:00
    California Investigator: Trust Thy Neighbour
  • 07:25
    Village Of The Damned: Episode 4
Пълна програма
  • 05:30
    Fight Stars: Gennady Golovkin
  • 06:00
    Tennis Stars: Karolina Pliskova
  • 06:31
    Special: Williams Sisters
  • 07:25
    The Truth About...: Women's Tennis
Пълна програма
  • 05:30
    Nick's Wild Ride
  • 05:50
    Nick's Wild Ride
  • 06:15
    Shooting Gallery
  • 06:35
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Всички пристрастени - под лупа
  • 05:50
    Изковани в огъня: Викингски меч
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Легенди на рокендрола
  • 07:00
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
Пълна програма
  • 05:25
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 10
  • 05:45
    Мегаполиси, еп. 5
  • 06:05
    Панорама на Световното наследство, еп. 5
  • 07:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 6
Пълна програма
  • 05:30
    "Аламинут"/п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 15,16
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 56, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Сноутаун
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Ану Сингх
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Презряна жена
  • 07:20
    Ловецът на убийци: Точен прицел
Пълна програма
  • 04:00
    Вредители
  • 06:15
    Хейло 4
  • 08:10
    Тайният смях на жените
  • 10:10
    Местни новини
Пълна програма
  • 05:05
    "Модный приговор"
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Гении и злодеи" (12+)
  • 06:35
    "Ералаш"
Пълна програма
  • 05:20
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • 05:05
    Гении и злодеи
  • 05:35
    Пряничный домик
  • 06:00
    Господа полицейские
  • 09:20
    Живые истории
Пълна програма
  • 05:15
    Review
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:34
    Threesome With The Date Coach (18+)
  • 06:00
    Our New Maid: Part Four (18+)
  • 06:24
    Hot And Oily (18+)
  • 06:35
    Wet And Smoking (18+)
Пълна програма
  • 04:50
    Тенис: Анастасия Севастова - Сорана Кърстя (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    Тенис: Олга Данилович - Александра Саснович (Moscow River Cup, Москва; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 08:30
    Тенис: Анастасия Потапова - Тамара Зидансек (Moscow River Cup, Москва; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 10:35
    Тенис: Олга Данилович - Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:30
    AVIATORS, THE S1 E11
  • 06:00
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 07:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:30
    3D SAFARI 11
Пълна програма
  • 09:00
    FightBox King of Kings Summer Edition, Sarkoy, Turkey 11.08.2018
  • 11:30
    World Karate Federation 2016
  • 13:10
    Colosseum Tournament
  • 16:55
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:00
    New Pollution
  • 06:30
    New Pollution
  • 07:00
    New Pollution
Пълна програма
  • 05:20
    Страхотни изобретения (Series 2): 222 (Episode 22)
  • 05:50
    Загадки в музея (Series 4): Танцът, съблазнил цял град, изчезващо езеро, мистериозната смърт на Бъгси Сийгъл (Episode 4)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 2): 227 (Episode 27)
  • 07:10
    Бебета в зоопарка (Series 7): 706 (Episode 6)
Пълна програма
  • 05:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:00
    Hamilton de Hollanda & Diogo Nogueira 'Bossa Negra' - Jazz in Marciac
  • 05:40
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Riccardo Muti conducts Otello by Verdi
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 32-и епизод, повторение
  • 09:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 4-и епизод, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Зрински, първи мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
Пълна програма
  • 04:55
    Тенис: Ришар Гаске - Фабио Фонини (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 05:40
    Тенис: Федерико Делбонис - Фабио Фонини (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 07:10
    Тенис: Ришар Гаске - Каспер Рууд (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал - четвъртфинали (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 03:50
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити, мач за Къмюнити шийлд, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
  • 06:10
    Почти ми се размина: Изоставяне
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Вярвай на съседа си
  • 07:25
    Селото на прокълнатите: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 05:30
    "Записки по един скандал ", драма, Великобритания, 2006; реж. Ричард Еър, с Джуди Денч, Кейт Бланшет, Бил Най, Андрю Симпсън, Майкъл Малоуни, [15+]
  • 07:00
    "Семейство Робинсън", анимация, САЩ, 2007; реж. Стивън Андерсън, [0+]
  • 08:35
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
  • 10:10
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 04:45
    "Снеговалеж І, 10 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Джон Сингълтън, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 27 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, със Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
  • 08:55
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
Пълна програма
  • 04:45
    Уровень. Строительство беседки
  • 05:35
    Самый-самый. АН-124-100 "Руслан"
  • 06:00
    Танковый биатлон
  • 07:00
    Танковый биатлон
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Скици от Троян (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Вашингтон
  • 10:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 13:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 05:15
    Cars 'n' Stripes
  • 05:45
    Път свободен
  • 05:55
    Гаражи - Злато
  • 06:25
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 7, Великобритания, исторически, 2015
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 07:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 09:00
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 9, Испания, исторически, 2011
Пълна програма
  • 04:45
    Последната присъда
  • 05:50
    Театър "Шансония"
  • 07:55
    Синя птица
  • 09:15
    Като син
Пълна програма
  • 03:20
    Кандидатът
  • 07:40
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 08:55
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 10:25
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 04:00
    Сред крадци
  • 06:15
    Неговото дело и слава: Разединен дом
  • 07:55
    Крокодилите 2
  • 09:25
    Писмописецът
Пълна програма
  • 05:30
    Studs
  • 07:00
    A Ballerina's Tale
  • 08:25
    Yallah! Underground
  • 09:50
    Uncertain Terms
Пълна програма
  • 05:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 06:00
    Action Sports World S18
  • 07:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 08:00
    World Surf League 2017
Пълна програма

Сериали

SAT 1 05:30
"Скорпион" - екшън сериал
Viasat Nature 05:35
Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 2
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 14
AXN 05:40
Heads Up Daily; сезон 1, епизод 20, магазинно предаване, Канада, 2018
Viasat History 05:40
От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
Film Plus HD 06:10
Тенис: Томас Фабиано - Ришар Гаске (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Sky Sports 06:15
Футбол
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

MGM 05:30
"Спаси ме" - трилър / съспенс / мистъри с Хари Хамлин, Лизет Антъни.
SAT 1 05:30
"Скорпион" - екшън сериал
TV1 05:30
"Неофициалната история на Бионсе" - документален филм
TVPlus 05:30
"Подбудите на семейство Клинтън: Неофициална биография" - документален филм
HBO 06:00
"Златен живот ІІІ, 1 еп.", трилър, Унгария, 2018; реж. Жамбор Дайга, със Саболч Туроци, Естер Оноди, Ренато Олаш, Лаора Добрьоши, Жолт Вег, [18+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания



{START_COUNTER}