ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Джаки игрален филм /Холандия, 2012г./, режисьор Антоанет Бьомер, в ролите: Карис Ван Хоутен, Йелка Ван Хоутен, Холи Хънтър и др.
  • 22:25
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:40
    Крайпътни паметници игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Майкъл Кипикаш, в ролите: Том Ноуики, Кристина Карсън, Чарлс Дърнинг и др.(14)
Пълна програма
  • 20:00
    "Индиана Джоунс и храмът на обречените" - приключенски (САЩ, 1984), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Харисън Форд, Ке Хуи Куан, Кейт Капшоу, Дан Акройд, Амриш Пури и др.
  • 22:30
    "Фантастичната четворка и Сребърният сърфист" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007),режисьор - Тим Стори, актьори - Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън,  Лорънс Фишбърн и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Стелт" - с уч. на Джош Лукас, Джесика Бийл, Джейми Фокс, Сам Шепърд, Ричард Роксбърг и др.
  • 22:30
    "Спайдърмен 3" - с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Томас Хейдън Чърч, Тофър Грейс, Розмари Харис и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:00
    Втори в листата - политически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 21:00
    Пътешествие в Космоса - док. поредица на Bloomberg
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 21:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 22:00
    Специален отряд; сезон 1, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 22:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:10
    Последните китайски слонове
  • 21:05
    Акули: анатомия на нападението
  • 22:00
    Нападението на гигантската медуза
  • 22:55
    Ухапан: Епизод 1
Пълна програма
  • 20:10
    "Моята голяма нощ" - игрален филм
  • 22:00
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 13:03
    Спортна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    ЕП по лека атлетика
  • 22:45
    "Комисията по убийствата в Истанбул: Кървава банда" - игрален филм, ФРГ, 2012
Пълна програма
  • 20:45
    Епоха на герои 2-сериен тв филм /Великобритания, 2011 г./,, режисьор Ейдриън Виктория, в ролите: Шон Бийн, Дани Дайър, Аксел Хени и др. /1 и 2 част/ (12)
  • 22:20
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 23:20
    Геният сериен тв филм /10, последен епизод/п/
Пълна програма
  • 20:45
    Часът на българската музика Група " Тангра"
  • 21:50
    Правилата на ергенския живот игрален филм /2011 г./, режисьор Тонислав Христов, в ролите: Кирил Йовчев, Християн Димов, Зоран Атанасов, Андреа Станоева, Радост Димова, Нели Христова и др.
  • 23:10
    По света и у нас
  • 23:25
    Спортна треска
Пълна програма
  • 20:45
    Bunnicula
  • 20:55
    Bunnicula
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:15
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 18:45
    "Шут в г*за" - екшън, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Матю Вон, актьори - Арън Тейлър - Джонсън, Гарет М. Браун, Евън Питърс, Дебора Туис, Линдзи Фонсека, Софи Му, Кристофър Минц-Плас, Марк Стронг, Никълъс Кейдж и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Шут в г*за 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, Япония, Великобритания, Канада, 2013), режисьор - Джеф Уадлоу, актьори - Арън Тейлър-Джонсън, Клоуи Грейс Морец, Морис Честнът, Клаудия Лий, Кларк Дюк, Линдзи Фонсека, Кристофър Минц-Плас, Джим Кери, Никъл
Пълна програма
  • 19:00
    "И така нататък" - драма, комедия, романтичен (САЩ, 2014), режисьор - Роб Райнър, актьори - Майкъл Дъглас, Даян Кийтън, Стерлинг Джеринс, Ани Парис, Франсис Стернхаген, Йайа ДаКоста, Франки Вали, Майкъл Тера, Остин Лизи, Анди Карл и др.
  • 21:00
    "Перфектният ритъм" -  комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор - Джейсън Муур,актьори - Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребел Уилсън, Адам Девайн и др.
  • 23:15
    "Как живея сега" - драма (Великобритания, 2013), режисьор - Кевин Макдоналд, актьори - Сирша Ронан, Том Холънд, Джордж МакКей, Сабрина Дикенс, Софи Елис и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Премиера: "Лотария" - комедия (Русия, 2017), режисьор -Роман Самгин, актьори - Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина, Олга Мединич, Олга Дибцева, Татяна Кравченко и др..
  • 22:30
    " По-добре късно отколкото никога" - сериал
  • 23:30
    "Майк и Моли" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 12,13
  • 23:00
    "Друговремец" - сериал , с.3, еп. 5
Пълна програма
  • 20:40
    Бен 10
  • 20:50
    Бен 10
  • 21:05
    Малки Титани: В готовност
  • 21:17
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:00
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 21:00
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 22:45
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
Пълна програма
  • 19:50
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 21:30
    "Лола Патер", драма, Франция, 2017; реж. Надир Мокнеш, с Фани Ардан, Теофик Жалаб, Надя Каси, Вероник Дюмон, Бруно Санчес, [12+]
  • 23:05
    "Том от Финландия", биографична драма, Финландия, 2017; реж. Доме Карукоски, с Пека Щранг, Лори Тилканен, Джесика Грабовски, Тайсто Оксанен, Сеумас Саргент, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    Talk Asia
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    World Sport
Пълна програма
  • 20:00
    "Героят на моите мечти" - романтичен филм с уч. на Антонио Сабато мл., Мегън Прайс, Джейк Сандвиг, Брук Невин и др.
  • 21:50
    "Сватбата на моя съпруг" - романтичен филм с уч. на Юлия Йегер, Томас Унгер, Юли Енгелбрехт, Даниел Фридрих и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритникът на трите нинджи" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уонг, Макс Елиът Слейд, Шон Фокс,Дж. Евън Бонифант, Каролайн Джунко Кинг, Дъстин Нгуиен и др.
  • 22:00
    "Анаконда" - ужаси с уч. на Джон Войт, Дженифър Лопес, Оуен Уилсън, Айс Кюб, Ерик Столц, Джонатан Хайд, Дани Трехо, Кари Вюрер и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Американски чопър: Сега или никога
  • 21:00
    Фукушима: На фронтовата линия с Джоел Ламберт
  • 22:00
    Вирус: Грип
  • 23:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 6
Пълна програма
  • 20:20
    Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
  • 21:10
    Пътешествия в Kосмоса: Оцеляване в празнотата
  • 22:00
    Опасно за живота: Немислимо
  • 22:50
    Лаборатория за специални ефекти: Филми на ужасите - плашещи ефекти
Пълна програма
  • 20:30
    11
  • 21:00
    11
  • 21:30
    Най-добри приятели завинаги
  • 22:00
    Най-добри приятели завинаги!
Пълна програма
  • 20:45
    "ГЕОлино"
  • 21:00
    "Тайнственият хобит"
  • 22:00
    "Прекрасният нов свят на Дарвин"
  • 23:00
    "Възходът на жените: Изолация"
Пълна програма
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:00
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 6, директно
  • 22:45
    Европейски първенства, обзор на деня
  • 23:40
    Новини
  • 23:45
    Снукър: Шампионат в Юшан, финал
Пълна програма
  • 20:45
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 21:15
    Футбол: Суперкупа на Германия, директно
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Юта, етап 6, директно
Пълна програма
  • 20:30
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 6
  • 21:15
    Електричество и лед, сезон 1, еп. 5
  • 22:00
    Селекцията, сезон 1, еп. 6
  • 22:40
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:10
    Elements 1
  • 22:00
    Extreme Fighting Championship
  • 22:50
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Просто Лаура
  • 21:30
    Просто Лаура
  • 22:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 20:00
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 6
  • 21:00
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 15
  • 21:30
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 16
  • 22:00
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 20:05
    Престъпни намерения - седми сезон, еп. 6
  • 21:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 4
  • 22:00
    Кралицата на Юга - втори сезон, еп. 6
  • 22:55
    Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 19:30
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Сорен, [7+]
  • 21:00
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 22:40
    "Отворени рани I, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 23:35
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 20:05
    Руската революция
  • 21:00
    Близо до врага, сезон 1, еп. 3
  • 22:05
    Децата на кралица Виктория, сезон 1, еп. 1
  • 23:05
    География на убийствата, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Залози преди Коледа
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ярки светлини и големи жени
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
  • 22:00
    С камиони през Америка в нощта: Злостно съревнование
Пълна програма
  • 20:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 21:30
    АВТОХОБИ
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 23:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 54 еп.
Пълна програма
  • 20:45
    "Томас и приятели"
  • 21:00
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:25
    "Конни"
  • 21:45
    "Кайю"
Пълна програма
  • 20:30
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева - избрано
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Спорт в обектива"-извънредно
Пълна програма
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:15
    "Тя, Дяволът" - комедия с Мерил Стрийп, Розан Бар.
  • 20:55
    "Телма и Луиз" - драма / криминален със Сюзън Сарандън, Джина Дейвис, Харви Кайтел, Майкъл Мадсън.
  • 23:00
    "На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.
Пълна програма
  • 20:00
    ASIA TALENT CUP
  • 21:45
    F4 UNITED STATES CHAMPIONSHIP
  • 22:00
    RED BULL MOTOGP ROOKIES CUP REPEAT
  • 23:15
    TRAVEL WITH SILK WAY
Пълна програма
  • 20:00
    Бебе за милион долара
  • 21:00
    Бебе за милион долара
  • 22:00
    Екс он дъ бийч
  • 22:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 21:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    2017 MTV EMA
  • 23:30
    #MTVHottest: Liam Payne
Пълна програма
  • 18:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 20:40
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 2
  • 21:35
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 3
  • 22:30
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 2
  • 23:25
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Опасен живот, еп. 2
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
  • 22:00
    Пресушаване на океана, еп. 6
  • 23:00
    Тайни на историята, еп. 5
Пълна програма
  • 20:40
    Спасяване на слончето, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 19
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 2-и епизод
  • 22:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 32-и епизод
Пълна програма
  • 18:55
    "Клуб на Веселите и Находчивите"
  • 21:00
    Неделно "Време".
  • 22:00
    Филм "Корольов"
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Помпей" - екшън драма, С, 2014
  • 23:25
    "300" - екшън драма, U, 2006
Пълна програма
  • 20:00
    Звездни отбори
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Застрахователните детективи: По следите на истината" - репортаж
  • 21:15
    " Завръщането на първия отмъстител: Captain America (2): The Winter Soldier" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2014
  • 23:55
    "Antigang / The squad" - крими / трилър / екшън, Франция, 2015
Пълна програма
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
  • 21:45
    "Културният отдих"
  • 22:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 19:55
    "Юлия Лайчик издирва: Обади се!" - репортаж
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Дърти хлапета" - семейна комедия, U, 2010
  • 23:25
    "Престъпни намерения: Зад границата" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Алтернативи"
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 21:15
    Criminal Confessions - Morderische Gestandnisse
  • 22:10
    Criminal Confessions - Morderische Gestandnisse
  • 23:00
    Three Days to Live - Jede Stunde zahlt
Пълна програма
  • 19:30
    Възмездие-игрален филм -Испания, 2014 г.
  • 21:15
    Художникът и морето-документален филм
  • 22:00
    Час пик-предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Холивудски знаменитости- Никол Кидман
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Сексапилните булки
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Разрушително поведение: втора част
  • 22:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 6
  • 23:00
    Луди италиански сватби: Епизод 8
Пълна програма
  • 20:30
    Образи от България - Варна
  • 21:00
    Архитектурно - парков комплекс Двореца Балчик
  • 21:30
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 22:00
    Зима - Ски
Пълна програма
  • 20:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 23:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
Пълна програма
  • 20:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 23:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
Пълна програма
  • 20:00
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерия/романтичен, 2002
  • 21:40
    Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
  • 23:40
    Страшен филм, САЩ, комедия, 2000
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    "Код Спорт: най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване
  • 23:00
    "Спорт+: най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване
Пълна програма
  • 20:00
    Двама лакоми италианци - първи сезон, еп. 2
  • 21:00
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 6
  • 22:00
    От любов към храната - първи сезон, еп. 29
  • 22:30
    От любов към храната - първи сезон, еп. 30
Пълна програма
  • 16:30
    Хитовете не лъжат!
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 20:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
  • 21:15
    "Перфектна вечеря от професионалисти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 19:30
    12 Рунда 3, еп. 1
  • 21:30
    Паранормално - първи сезон, еп. 14
  • 22:00
    Чикаго - първи сезон, еп. 6
  • 22:55
    Снайперистът - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 20:30
    TOP MODELS
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    MASTERPIECES
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
  • 21:10
    "Написано с кръв" - 2 еп.
  • 22:00
    "Гласът на серийния убиец" - 3 еп.
  • 22:50
    "Слава чрез убийство" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    Сомы Европы
  • 20:55
    Следопыт
  • 21:05
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 21:30
    Поплавочный практикум
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Палавата класна" - комедия с уч. Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл, Люси Пънч и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Alaska Monsters: The Northern Giant
  • 21:15
    Alaska Monsters: The Alaskan Tiger
  • 22:00
    Man v Expert: Episode 4
  • 22:45
    Futurescape with James Woods: Robot Revolution
Пълна програма
  • 20:30
    У дома за вечеря с Джейми Дийн
  • 21:00
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 22:00
    Плажни хапки с Кейти Лий
  • 22:30
    Плажни хапки с Кейти Лий
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:00
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 6, директно
  • 22:45
    Европейски първенства, обзор на деня
  • 23:40
    Новини
  • 23:45
    Снукър: Шампионат в Юшан, финал
Пълна програма
  • 19:30
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Сорен, [7+]
  • 21:00
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 22:40
    "Отворени рани I, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 23:35
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:30
    PJ Masks
  • 21:00
    The Lion Guard
  • 21:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:00
    We Are The 80s
  • 22:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 20:10
    Shadow of Doubt: Right Place, Wrong Time
  • 21:05
    Betrayed: Hells Bells
  • 22:00
    Disappeared: Moment Of Truth
  • 22:55
    Extreme Measures: Oh Mother, Where Art Thou?
Пълна програма
  • 20:40
    The Burning Issue: Golf
  • 21:05
    The Truth About...: Tiger Woods
  • 21:30
    The Burning Issue: Golf
  • 22:01
    Up Close With: Blanka Vlasic
Пълна програма
  • 20:30
    Elite Tactical Unit
  • 21:15
    Elite Tactical Unit
  • 22:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 22:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Залози преди Коледа
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ярки светлини и големи жени
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
  • 22:00
    С камиони през Америка в нощта: Злостно съревнование
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 6
  • 22:00
    Тайни на историята, еп. 5
  • 23:00
    Дългият път към дома, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    "Индиана Джоунс и храмът на обречените" - приключенски (САЩ, 1984), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Харисън Форд, Ке Хуи Куан, Кейт Капшоу, Дан Акройд, Амриш Пури и др.
  • 22:30
    "Фантастичната четворка и Сребърният сърфист" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007),режисьор - Тим Стори, актьори - Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън,  Лорънс Фишбърн и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 20, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Борба за живот; екшън, Хонконг, 1981
Пълна програма
  • 20:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 58, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 23:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Непредсказуем човек
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Г-н Ел Ей
  • 22:00
    Истината срещу истината: Чандра Ливай
  • 23:00
    Часовете преди убийство: Червената река
Пълна програма
  • 19:05
    Трезорът
  • 20:55
    Балибо
  • 23:05
    Малкълм Екс
Пълна програма
  • 18:55
    "Клуб Весёлых и Находчивых" (16+)
  • 21:00
    Воскресное "Время"
  • 22:00
    Сергей Астахов, Наталья Фатеева, Виктория Толстоганова в фильме "Королёв" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    Концерт, посветен на 80 г. от рождението на Димитър Тъпков
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Мраморният град Лютица" - документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Вести в 20:00
  • 22:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 20:30
    Ridiculousness
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:33
    Double Dribble On My Tits (18+)
  • 20:58
    Aletta's Anatomy (18+)
  • 21:19
    If You Love Me... (18+)
  • 21:40
    First Time Anal: Call Girl Adventure (18+)
Пълна програма
  • 20:30
    Пряко: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал - финал (WTA Premier 5)
  • 22:30
    Тенис: Чианг Уанг - Михаела Бузарнеску (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 20:10
    Европейски първенства 2018: Лека атлетика пряко предаване от Берлин
  • 22:45
    Европейски първенства 2018: Спортна гимнастика /мъже/, финали на уреди
Пълна програма
  • 20:30
    Брюксел в превод - премиера
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:00
    AVIATORS, THE S4 E13
  • 21:00
    CARSTANSZ - THE SEVENTH SUMMIT
  • 22:00
    VIPERA LIFE
  • 23:00
    3D DIVE - SOUTH AFRICA
Пълна програма
  • 20:00
    World of X Games 2015
  • 21:00
    Maverick Moments
  • 21:30
    Maverick Moments
  • 22:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 20:40
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 21:40
    В търсене на съкровището на нацистите (Series 1): Нацистко злато (Episode 4)
  • 22:35
    Скритата страна на Втората световна война (Series 1): Освобождението (Episode 2)
  • 23:35
    Първата световна война в числа (Series 1): Родният фронт (Episode 4)
Пълна програма
  • 19:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 21:30
    "Това може да се случи" - документална поредица
  • 22:00
    "Класика и джаз "
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 20:10
    InterMezzo
  • 21:30
    Christian Zacharias plays and conducts Beethoven's Piano Concerto no. 5
  • 22:10
    Christian Zacharias plays and conducts Beethoven's Piano Concerto no. 4
  • 22:55
    Christian Zacharias plays and conducts Beethoven's Piano Concerto no. 1
Пълна програма
  • 20:45
    Футбол: ЦСКА - Славия, мач от Първа професионална лига, директно
  • 22:40
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 23:15
    Футбол: Витоша - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 20:30
    Пряко: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал - финал (WTA Premier 5)
  • 22:30
    Пряко: Футбол: Суперкупа на Испания 2018: Коментарно студио
  • 23:00
    Пряко: Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018, В паузата: Коментарно студио)
Пълна програма
  • 20:30
    Футбол: Саутхямптън - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
  • 22:30
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 23:30
    Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 20:10
    Сянка на съмнение: На правилното място в неподходящия момент
  • 21:05
    Предателства: Камбаните на ада
  • 22:00
    Изчезнали: Моментът на истината
  • 22:55
    Крайни мерки: Майко, къде си?
Пълна програма
  • 20:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 21:00
    "Епизод", (п)
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 23:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 22:00
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 23:35
    "Животни ІІІ, 1 еп.", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Майк Лучиано, Фил Матарийз, [15+]
Пълна програма
  • 19:55
    "Наследници І, 10 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 21:05
    "Отворени рани I, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 22:00
    "Убивайки Ийв І, 7 еп.", криминален трилър, САЩ, 2018; реж. Деймън Томас, с Джоди Комър, Сандра О, Кърби Хауъл-Баптист, Фиона Шоу, Ким Бодниа, [15+]
  • 22:45
    "Глутница І, 1 еп.", криминална драма, Полша, 2014; реж. Михал Газда, с Лешек Лихота, Бартломей Топа, Магдалена Поплавска, Александра Поплавска, Анджей Жилински, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    Диалоги о рыбалке. Рязанская область. Чехонь
  • 21:00
    Уровень. Строительство беседки
  • 21:50
    Танковый биатлон
  • 22:55
    Танковый биатлон
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Песента на русалките (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Зелена магия (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 20:30
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 21:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 22:00
    Тенис: ATP 500 Вашингтон
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 21:25
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 23:40
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:50
    Кива го може!
  • 21:20
    Уоликазам!
  • 21:45
    Дора и приятели
Пълна програма
  • 20:45
    Коли - страст или хоби
  • 21:15
    Изпитатели
  • 21:35
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 22:15
    Бърза обиколка
Пълна програма
  • 20:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерия, 2016
  • 22:00
    Колекцията, сезон 1, еп. 6, Великобритания, Франция, 2016
  • 22:55
    Колекцията, сезон 1, еп. 7, Великобритания, Франция, 2016
  • 23:55
    Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 7, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2009
Пълна програма
  • 20:20
    Наградата
  • 22:00
    Улица "Ябълково дърво"
  • 22:55
    Улица "Ябълково дърво"
  • 23:50
    Ей, гледай това
Пълна програма
  • 19:45
    Необвързаност
  • 21:35
    Философия на вкуса
  • 22:00
    Истината
  • 23:50
    Надбягване с времето
Пълна програма
  • 20:30
    Детегледачът
  • 22:00
    Конспирация
  • 23:30
    Бъркли
Пълна програма
  • 20:15
    Carpinteros
  • 22:00
    Striking Out
  • 23:00
    Hell on Wheels
  • 23:45
    Bestia De Cardo
Пълна програма
  • 20:00
    FIM Speedway Grand Prix 2017
  • 21:00
    Action Sports World S18
  • 22:00
    Enduro GP S18
  • 22:30
    Sports Adventure
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:50
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 2
AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
bTV Lady 21:00
"Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 16,17
Bulgaria ON AIR 21:00
Тялом и духом - криминален сериал
Fox Life 21:00
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 23

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Kanal 3 21:00
"Спорт в обектива"
Diema Sport 21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Film Plus 21:00
Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5)
Eurosport 21:00
Колоездене: Хамбург класик

Всички предавания

Филми

AXN Black 21:00
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Cinemax 21:00
"Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
HBO 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
HBO HD 21:00
"Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
bTV Cinema 21:00
"Приятелю Тед" - комедия, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор - Сет Макфарлан, актьори - Марк Уолбърг, Мила Кунис, Сет Макфарлан, Джоел Макхейл, Патрик Уорбъртън, Джесика Барт, Джовани Рибизи и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}