ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:55
    Петсън и Финдъс анимационен филм /Германия, 2014г./
  • 10:25
    Дъщерята на жрицата детски игрален филм /Дания, 2015г./
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    100 години Оперета концерт спектакъл
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документално предаване
Пълна програма
  • 09:00
    "Неочаквани обрати" - с уч. на Уши Глас, Наталия Авелон, Роман Книжка, Херберт Улрих и др.
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Цветарница на мистериите: Мълчание" (премиера) - с уч. на Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бю Бриджис, Кейт Дръмънд и др.
Пълна програма
  • 09:30
    Светът отвътре - филм
  • 10:00
    1421 - когато Китай откри света - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 09:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:50
    Морски детективи; сезон 10, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 09:10
    Питбули и бивши затворници: По острието на ножа
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Хванати натясно
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Удар по системата
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Нови граници
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен" (избрано)
  • 10:45
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (избрано)
Пълна програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Винаги в неделя" - шоу
  • 13:03
    Спортна програма
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:20
    Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 09:50
    Метафора /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:35
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:00
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 09:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 09:40
    The Mr. Bean Animated Series
  • 09:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 08:30
    "Стрелата" - сериал, еп.19-21
  • 11:00
    "Стормагедон"  - фантастика, екшън (САЩ, 2015), режисьор - Ник Лайън, актьори - Джон Хениган, Ив Мауро, Джоузеф Гат, Робърт Бланш, Рико Рос и др.
  • 12:45
    "Умирай трудно 2" - екшън, криминален, САЩ, 1990 г. Режисьор: Рени Харлин; Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, с.2, еп. 13,14
Пълна програма
  • 08:00
    "Северополис" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Дъглас Бар, актьори - Тифани Тисън, Джош Хопкинс, Бейли Медисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър и др.
  • 10:00
    "Как да си дресираш дракон 2" - анимация (САЩ, 2014), режисьор - Дийн Деблоа, продуценти: Дийн Деблоа, Кристин Белсън, Бони Арнолд, Майкъл Конъли
  • 12:00
    "Отмъщение по женски" - комедия, романтичен (САЩ, 2014), режисьор - Ник Касаветис, актьори - Камерън Диас, Лесли Ман, Николай Костер-Валдау, Дон Джонсън, Кейт Ъптан, Тейлър Кини, Ники Минаж и др.
  • 14:30
    "Газ до дупка" - екшън, комедия  (Норвегия, 2014), режисьор -  Халвард Брейн, актьори - Андерс Басмо Кристенсен, Ида Хюсой, Свен Нордин, Ото Йесперсен, Тронд Халбо и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Приятели" - сериал, с.4
  • 10:00
    "Нотинг Хил" - комедия, романтичен (САЩ, Великобритания, 1999), режисьор - Роджър Мичел, актьори - Джулия Робъртс, Хю Грант, Емили Мортимър, Хю Боневил, Ема Чамбърс, Джеймс Драйфус, Рис Айфънс, Алек Болдуин, Матю Модин, Миша Бартън и др.
  • 12:00
    "По средата" - сериал
  • 14:00
    " Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:32
    Анджело е върхът
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:11
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:30
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 10:30
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 11:50
    "Имигранти", късометражен, Холандия, 2016; реж. Ена Сендияревич, с Алена Дзебо, Марио Кнезович, Есма Хрусто, Ая Църнич, [12+]
  • 12:10
    "Замъкът "Грипсхолм"", драма, Германия, 2000; реж. Ксавиер Колер, с Улрих Нойтен, Хайке Макач, Ясмин Табатабай, Маркус Томас, Рудолф Весели, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 10:10
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 12:25
    "Красавицата и кучетата", криминална драма, Тунис, 2017; реж. Каутер Бен Хания, с Мариам Ал Ферджани, Ганем Зрели, Нумен Хамда, Мохамед Аккари, Чедли Арфаууи, [15+]
  • 14:05
    "Хана и нейните сестри", комедийна драма, САЩ, 1986; реж. Уди Алън, с Барбара Хърши, Кари Фишър, Майкъл Кейн, Миа Фароу, Даян Уийст, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 10:30
    "Звезда на подиума" - риалити
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Невъзможен брак" - романтична комедия с уч. на Саския Вестер, Катя Флинт, Соня Герхард, Костя Улман и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 11:00
    "Баща - мечта" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др. /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Един ръждясал, занемарен автомобил Шевролет Камаро от 1967 г, част I
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: Шевролет Камаро
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: епизод 5
  • 12:00
    Ловци на трофеи: Да не остане и камък непреобърнат
Пълна програма
  • 09:26
    Изненадващи асоциации: Опити за лъжа
  • 09:50
    Изненадващи асоциации: Погнуса
  • 10:14
    Изненадващи асоциации: Плуване в сироп
  • 10:38
    Изненадващи асоциации: Гениалната маймуна
Пълна програма
  • 09:20
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:45
    Кей Си под прикритие
  • 10:10
    Разбивачът Ралф
  • 12:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 09:30
    "Чудата наука"
  • 10:00
    "Уголемена наука"
  • 10:30
    "Загадките на еволюцията"
  • 10:55
    "Въпроси от науката"
Пълна програма
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 09:50
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 09:30
    Скокове във вода: Европейско първеснвто, Глазгоу, трамплин, 3 метра, жени
  • 10:00
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 6, директно
  • 13:15
    Колоездене: Европейско първенство, Глазгоу, общ старт, директно
  • 18:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, синхронизирано, 3 метра, жени
Пълна програма
  • 08:55
    Снукър: Шампионат в Юшан, финал, директно
  • 12:00
    Скокове във вода: Европейско първеснвто, Глазгоу, синхронизирано, 10 метра, смесено
  • 12:30
    Колоездене: Европейско първенство, Глазгоу, общ старт, директно
  • 13:15
    BMX колоездене: Европейско първенство, Глазгоу, финали
Пълна програма
  • 08:50
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 2
  • 09:35
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
  • 10:25
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 1
  • 11:10
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    Dew Tour Chicago
  • 10:20
    Pro Bull Riders
  • 11:10
    Pro Bull Riders
  • 12:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Карибски живот
  • 10:30
    Карибски живот
  • 11:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 09:05
    Семеен пъзел - трети сезон, еп. 12
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 15
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 16
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 09:10
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 9
  • 10:15
    Късметлията - втори сезон, еп. 8
  • 11:15
    Шерлок - втори сезон, еп. 1
  • 13:15
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 09:05
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 10:40
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 12:10
    "Ти си всичко, което виждам", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Форстър, с Блейк Лайвли, Джейсън Кларк, Ана О'Райли, Ивон Страховски, Дани Хюстън, [15+]
  • 13:55
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
Пълна програма
  • 08:45
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
  • 09:35
    Селцето, сезон 1, еп. 6
  • 10:40
    Конспирация, сезон 1, еп. 4
  • 11:30
    Конспирация, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Маловажни находки
  • 10:00
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
  • 11:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 12:00
    Планинари: Пустошта
Пълна програма
  • 09:30
    АВТОХОБИ
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 54 еп.
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 09:30
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 10:00
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:25
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
  • 10:45
    "Коктейл" с Деси Жаблянова/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 08:00
    "Бейби бум" - комедия / романтичен с Даян Кийтън, Сам Шепърд.
  • 09:50
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 11:50
    "В света на кинофантастиката 6" - документална поредица
  • 12:35
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
Пълна програма
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Фактор страх
  • 11:00
    MTV сцена на живо 2017
  • 11:30
    MTV ънпългд: "Бифи Клайро"
Пълна програма
  • 09:30
    MTV Rewind: 2017
  • 10:00
    2018's Hottest Collabs! Top 50
  • 14:00
    MTV Asks Rita Ora
  • 14:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 11:00
    100% Anthems!
  • 13:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 18:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 08:40
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 1
  • 09:45
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 2
  • 10:50
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 3
  • 11:50
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 10:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 11:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 11:30
    Теория на глупостта, еп. 8
Пълна програма
  • 09:05
    Планетата на птиците, еп. 1
  • 09:50
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 1
  • 10:40
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 2
  • 11:25
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 3
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Бургос - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, трети ден, директно
  • 15:30
    Класика от Висшата лига: Арсенал - Манчестър Сити (2000-01), повторение
Пълна програма
  • 09:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
  • 10:20
    "Маргарита Терехова. Сама в Зазеркале"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 08:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:40
    "Галилей" - научен журнал
  • 13:10
    "Зомбита на Дисни" - мюзикъл, U, 2018
  • 15:00
    "Пътешествие до центъра на земята" - фентъзи приключенски филм, U, 2008
Пълна програма
  • 08:00
    Арсенал - Челси, International Champions Cup
  • 10:00
    Бенфика - Олимпик Лион, International Champions Cup
  • 12:00
    Атлетико М - Интер, International Champions Cup
  • 14:00
    Реал М - Рома, International Champions Cup
Пълна програма
  • 08:50
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:50
    "В капана на подозренията - специално" - доку-поредица
  • 14:45
    "Шеф под прикритие" - доку-поредица
  • 17:45
    "Експлозивно уикенд"
Пълна програма
  • 09:20
    "Бялата гвардия"
  • 10:50
    "Културната революция"
  • 11:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 12:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 08:50
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 10:20
    "111-те най-лудешки катастрофи!" - шоу
  • 11:25
    "Най-невероятните... " - шоу
  • 15:00
    "Автомобилизъм: DTM "
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:25
    Super Toy Club
  • 09:55
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 10:40
    Angelo!
  • 11:05
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 08:30
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 10:00
    60 минути -предаване на Телемедиа-Среща с Нидал Алгафари
  • 11:00
    50 нюанса любов - Епизод 9- Предаване на Телемедиа
  • 11:30
    Холивудски знаменитости : Салма Хайек
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:00
    Нашето малко семейство: Седмицата на независимостта за семейство Хамил
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Дъг и Ерика
  • 12:00
    Да спасим хотела: Стъбтън Хол
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Епизод 8
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Водопадите в България - Стара планина, част 1
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 13:00
    Бургас
Пълна програма
  • 09:30
    Живот на път в RV каравана
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
Пълна програма
  • 09:30
    Живот на път в RV каравана
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: Фар в Мейн
Пълна програма
  • 08:05
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
  • 09:50
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 12:00
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 13:40
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
Пълна програма
  • 09:30
    "В света на Бритни Спиърс" - документален филм
  • 10:00
    "Новото познание: Третата световна война" - II част, ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 4
  • 10:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 5
  • 10:25
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 3
  • 10:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    Любовни сензации: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 06:15
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 15:55
    "Моята къща мечта край морето" - доку-поредица
  • 16:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:20
    Орвил - първи сезон, еп. 4
  • 10:05
    Никога не се предавай - игрален филм, еп. 1
  • 12:30
    Кости - първи сезон, еп. 13
  • 13:25
    Кости - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 09:30
    MAKE-UP
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 09:30
    "Кошмарни съседи" - 9 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 3059 и 3060 еп.
  • 11:10
    "Неизлечимо болни" - 15 и 16 еп.
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 3 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
  • 10:30
    новини
Пълна програма
  • 09:25
    Следопыт
  • 09:35
    Африканское сафари
  • 10:05
    Поплавочный практикум
  • 10:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 08:00
    "Приключенията на Джуди Муди" - семейна комедия с уч. на Джордана Бийти, Хедър Греъм, Престън Байли, Джалийл Уайт, Ашли Джаксън, Джанет Варни и др. /п/
  • 10:00
    "Щурият Ръсел" - семеен филм с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън, Макена Грейс, Джон Хънигън, Чарлз Робинсън и др. /п/
  • 12:00
    "Моето момиче" - семейна комедия с уч. на Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, Маколи Кълкин, Ана Клъмски, Ричард Мазур и др.
  • 14:15
    "Добрият пастир" - трилър с уч. на Мат Деймън, Анджелина Джоли, Робърт Де Ниро, Алек Болдуин, Тами Бланчард, Били Крудъп, Майкъл Гамбън, Уилям Хърт, Тимъти Хътън и др. /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Animal Cops Houston: Cats in Trouble
  • 10:00
    Animal Cops Houston: Wild Cats
  • 10:45
    How the Universe Works: The Search for a Second Earth
  • 11:30
    Powering the Future: The Energy Planet
Пълна програма
  • 09:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:55
    Гражданка в ранчото
  • 10:20
    Гражданка в ранчото
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 09:25
    Клуб Уинкс
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Regal Academy
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 09:30
    Скокове във вода: Европейско първеснвто, Глазгоу, трамплин, 3 метра, жени
  • 10:00
    Лека атлетика: Европейско първенство, Берлин, ден 6, директно
  • 13:15
    Колоездене: Европейско първенство, Глазгоу, общ старт, директно
  • 18:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, синхронизирано, 3 метра, жени
Пълна програма
  • 09:05
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 10:40
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 12:10
    "Ти си всичко, което виждам", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Форстър, с Блейк Лайвли, Джейсън Кларк, Ана О'Райли, Ивон Страховски, Дани Хюстън, [15+]
  • 13:55
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 09:30
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 09:25
    Клуб Уинкс
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Regal Academy
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 17:00
    We Are The 80s
  • 22:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 09:10
    The Perfect Murder: The Honeymoon Killers
  • 10:05
    The Perfect Murder: Murder By The Book
  • 11:00
    The Perfect Murder: Disappearing Act
  • 11:55
    I Almost Got Away With It: Got a Death Certificate
Пълна програма
  • 09:15
    In the Name of Good: Florent Malouda
  • 09:45
    The Burning Issue: Golf
  • 10:10
    The Truth About...: Tiger Woods
  • 10:40
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 09:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 09:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:00
    Trip Gone Bad
  • 10:20
    Trip Gone Bad
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Маловажни находки
  • 10:00
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
  • 11:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 12:00
    Планинари: Пустошта
Пълна програма
  • 09:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 10:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 10:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 11:05
    Теория на глупостта, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документално предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 08:50
    Ловецът на убийци: Г-н Ел Ей
  • 09:35
    Луд или месия?: Епизод 2
  • 11:25
    Обажда се убиец: Дарлийн Джентри
  • 12:20
    "Холоуей": Жени зад решетките
Пълна програма
  • 09:30
    Златни години
  • 11:25
    Робиня съм аз
  • 13:05
    Американска басня
  • 15:00
    Имало едно време в Куинс
Пълна програма
  • 09:25
    "Непутевые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
  • 10:00
    Новости (с субтитрами)
  • 10:20
    "Маргарита Терехова. Одна в Зазеркалье" (12+)
  • 11:15
    "Честное слово" с Юрием Николаевым
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
Пълна програма
  • 09:15
    Сам себе режиссер
  • 09:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 10:20
    Вести-Москва
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 09:25
    Pussy Prescription (18+)
  • 09:47
    Cleaning Up His Mess (18+)
  • 10:12
    Erotic Self-Defense Lesson (18+)
  • 10:37
    Kissa's Ass Is In Danger (18+)
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Стийв Джонсън - Дуди Села (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 09:35
    Тенис: Адриан Манарино - Марсел Гранойерс (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 10:40
    Тенис: Тим Смичек - Рамкумар Раманатан (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 12:20
    Тенис: Марсел Гранойерс - Стив Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 09:30
    Агротема
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Акценти
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 09:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 15
  • 10:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 16
  • 10:30
    GLOBETROTTER - JAMNAGAR WILD ASS
  • 11:00
    GLOBETROTTER - KOS AND SYMI
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat World Grand Prix
  • 11:15
    NEW War
Пълна програма
  • 09:00
    The Making of "Ultimate Wave Tahiti" 3D
  • 10:00
    Freedom of Space
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 09:10
    Животински лудории (Series 1): Щури диви животни (Episode 11)
  • 09:40
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Тревожен и сам (Episode 4)
  • 10:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 205 (Episode 5)
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 206 (Episode 6)
Пълна програма
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 11:30
    "Свещени планини"- документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Mariss Jansons conducts Haydn and Bruckner at the Concertgebouw
  • 11:15
    Mariss Jansons conducts Bruckner and Mozart at the Concertgebouw
  • 12:55
    InterMezzo
  • 13:30
    Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Етър - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 13:00
    Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
  • 14:30
    Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - полуфинали, повторение)
  • 18:30
    Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - финал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 1-ви епизод
Пълна програма
  • 09:10
    Перфектното убийство: Убийство през медения месец
  • 10:05
    Перфектното убийство: Убийство по учебник
  • 11:00
    Перфектното убийство: Изчезването
  • 11:55
    Почти ми се размина: Смъртен акт
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 08:35
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 10:05
    "Семейство Даръл IІІ, 5 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 10:55
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 12:20
    "Дневникът на слабака", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Тор Фройдентал, със Закари Гордън, Робърт Капрън, Рейчъл Харис, Стийв Зан, Девън Бостик, [7+]
Пълна програма
  • 09:30
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 12:00
    "Номерът на ръката на прадядо", документален, САЩ, 2018; реж. Ейми Шатц, [15+]
  • 12:25
    "Криптон I, 10 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кийрън Донъли, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 13:10
    "Младият Шелдън І, 13 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хауард Дойч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 08:55
    Лицензия на бурение. Опасная поездка
  • 09:50
    Самый-самый. Учебно-боевой самолёт Як-130. Боевая машина "Терминатор"
  • 10:20
    Самый-самый. ИЛ-76
  • 10:50
    Самый-самый. Ту-95МС. Самоходное орудие "НОНА-С"
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Перник - една внезапна спирка / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    София. Историята на Европа / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Вашингтон
  • 10:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 10:35
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 11:15
    Колоездене: "На колела"
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 13:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Колоездене: "На колела"
Пълна програма
  • 09:10
    Искрица и Сияйница
  • 09:40
    Дора Изследователката
  • 10:30
    Веселата Веси
  • 10:55
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 09:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 10:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 10, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 10:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 11:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 08:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1
  • 09:50
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2
  • 11:10
    Синът
  • 13:25
    Тратория
Пълна програма
  • 08:30
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 10:25
    Диско
  • 12:05
    Фин
  • 13:35
    Чудеса от Рая
Пълна програма
  • 09:15
    Товар за Африка
  • 10:45
    "Канейдиънс" завинаги
  • 12:20
    Т.И.М.
  • 13:45
    Коко
Пълна програма
  • 08:25
    No No: A Dockumentary
  • 10:10
    90 Days
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    New York Doll
Пълна програма
  • 09:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
  • 10:00
    Enduro GP S18
  • 10:30
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 11:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
Fox Life 09:35
Без пукната пара - втори сезон, еп. 9
Viasat Nature 09:35
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
Viasat Explorer 09:40
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
TVT 10:00
Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}