ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:45
    Туристически маршрути /п/
  • 04:20
    Спасителен отряд "Калифорния" тв филм /5 епизод/п/
  • 05:00
    Съкровище в двореца тв филм /21 епизод/п/
  • 06:05
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 32
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 05:00
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 5 сезон /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:50
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 6, драма, криминален, САЩ, 2017
  • 04:35
    Морски детективи; сезон 10, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:40
    Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
  • 07:00
    Царство; сезон 4, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: Най-сетне у дома
  • 04:15
    Царицата на лъвовете: Епизод 6
  • 05:02
    Най-дивите острови: Шри Ланка
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Първи път за всичко
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    "С песните на..."
  • 05:15
    Волен Сидеров пред българската общественост
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:30
    "Градинарката от Версайл" - романтична комедия, G, 2014
  • 05:20
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:05
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:30
    Америка днес /п/
  • 05:30
    Днес и утре /п/
  • 06:00
    Нотите на живота - Лиляна Галевска фолклор
Пълна програма
  • 04:00
    Miss Moon
  • 04:11
    Miss Moon
  • 04:25
    Miss Moon
  • 04:36
    Miss Moon
Пълна програма
  • 03:15
    "Твърде лично" - сериал, еп. 2
  • 04:15
    "Монк" - сериал, с.3, еп.5
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 9
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 03:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Ондин" - драма, фентъзи (Ирландия, САЩ, 2009), режисьор - Нийл Джордън, актьори - Колин Фарел, Тони Куран, Алисия Бачледа и др.
Пълна програма
  • 04:00
    " Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.3
  • 07:00
    " Учителката по френски" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 03:56
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:30
    "Панчо Виля", биографична драма, САЩ, 2003; реж. Брус Бересфорд, с Антонио Бандерас, Айън Бейли, Алън Аркин, Джим Броудбенд, Мат Дей, [18+]
  • 04:20
    "Напаст", късометражен хорър, Ирландия, 2015; реж. Брайън Дийн, с Джордж Благдън, Донъка Кроули, Алиша Джерард, Джо Ханли, Тристан Хийню, [18+]
  • 04:40
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 07:00
    "Нощен пост", хорър, Уругвай, 2017; реж. Оскар Естевес, Хоакин Мауад, с Гастон Полс, Сезар Тронкосо, Алваро Арманд Угон, Сесилия Кабалеро, Валентина Бариос, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Доброто старо време", комедия, САЩ, 2003; реж. Тод Филипс, с Люк Уилсън, Уил Феръл, Винс Вон, Джеръми Пивън, Елън Помпео, [15+]
  • 05:15
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 07:00
    "Най-дългата нощ", мистерия - трилър, Люксембург, 2016; реж. Върджил Уидрич, с Лорънс Руп, Амира Казар, Барбара Петрич, Елизабет Рат, Линд Прелог, [12+]
  • 08:35
    "Театърът представя ІV - Негодници", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Гордън Андерсън, с Франк Скинър, Сам Симънс, Фил Бъргърс, Джон Кърнс, Даниъл Саймънсън, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    Marketplace Africa
  • 05:45
    World Sport
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 03:10
    "Анаконда" - ужаси с уч. на Джон Войт, Дженифър Лопес, Оуен Уилсън, Айс Кюб, Ерик Столц, Джонатан Хайд, Дани Трехо, Кари Вюрер и др. /п/
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Тежко избавление: Епизод 7
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ягуар МК II
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Ремонтиране на пикап Шевролет от 1969 г., част I
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 13
Пълна програма
  • 03:48
    Изненадващи асоциации: Законът на писоара
  • 04:12
    Изненадващи асоциации: Свръхзвукови птици
  • 04:36
    Строителни постижения: Абу Даби
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 19
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "Природни технологии"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Криминални хроники - 1 еп. - Сериал
  • 04:30
    Страници от живота - 106 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 137 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
  • 04:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 3 м, синхронизирано, жени
  • 05:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, втори етап
  • 05:00
    Колоездене: Европейско първенство, Глазгоу, общ старт
  • 06:00
    Снукър: Турнир в Юшан, финал
  • 08:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
Пълна програма
  • 00:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 16
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Monster Jam
  • 06:20
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 03:55
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 13
  • 04:20
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 5
  • 05:10
    "В търсене на малък дом" - трети сезон, еп. 10
  • 05:35
    "В търсене на малък дом" - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 04:05
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 6
  • 05:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 5
  • 06:00
    Броукънуд - втори сезон, еп. 1
  • 07:40
    Бул - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 02:50
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 04:55
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 33 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
Пълна програма
  • 03:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 21
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 7
  • 05:05
    От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 03:55
    На лов за автомобили: Палавият номад
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Катастрофа
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека Богът на търговете да е с теб
  • 05:05
    Американски антиквари: Кодексът на антикварите
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 3 еп.
  • 06:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 03:30
    "Барни и приятели"
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:00
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 04:45
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.9 - Кенет Брана" - поредица
  • 06:55
    "В близък план - Облакът Атлас"
  • 07:00
    "В близък план - Замръзналото кралство"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 03:45
    MTV Crashes Plymouth 2017: The...
  • 04:30
    MTV Rewind: 2016
  • 05:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 06:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 2
  • 04:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 04:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 05:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 03:50
    Не знаех това, еп. 4
  • 04:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 3
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 17
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 3
Пълна програма
  • 03:20
    Върховни животни, еп. 6
  • 04:10
    Риболов на гиганти, еп. 1
  • 04:55
    Необикновената Африка, еп. 1
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 03:40
    "Инквизитор". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Инквизитор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:40
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:30
    "Мама" - сериал
  • 05:05
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Манчестър Сити - Ливърпул, International Champions Cup
Пълна програма
  • 03:15
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:55
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 04:00
    Вести
  • 04:35
    Игрален филм
  • 05:00
    Вести
  • 06:00
    "Хуморина"
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:55
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 04:40
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:30
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - повторение
  • 06:00
    Фолклорен концерт
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Акула в салона!
  • 04:24
    Половин дузина деца: Епизод 6
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 3
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 4
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 04:30
    Професия турист- Прага- еп.2
  • 05:00
    Водопадите
  • 05:30
    Да бдим над терасите
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:40
    Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
  • 05:25
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2002
  • 06:55
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
  • 08:30
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Очите на Бог" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 4 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 31 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
Пълна програма
  • 04:05
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 9
  • 04:25
    Грил тур с Примож, еп. 7
  • 04:50
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 3
  • 05:15
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:05
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 22
  • 04:25
    Американски татко - пети сезон, еп. 15
  • 04:50
    Американски татко - пети сезон, еп. 16
  • 05:10
    "Ченс" - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:00
    TOP MODELS
  • 04:30
    TOP MODELS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 7 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 249-251 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 1 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 04:00
    Карпфишинг
  • 04:30
    Нахлыст на разных широтах
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:20
    "Затворът на миналото" - драма с уч. на Антон Йелчин, Робин Уилямс, Теа Леони, Дейвид Духовни, Ерика Баду, Франк Лангела и др.
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Supercharged Chevelle
  • 04:45
    Flying Wild Alaska: Life or Death
  • 05:30
    Raging Planet: Flood
  • 06:15
    Kitchen Boss: Cooking from the Heart
Пълна програма
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
  • 04:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 3 м, синхронизирано, жени
  • 05:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
Пълна програма
  • 02:50
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 04:55
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 33 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Forbidden: Dying for Love: The Girl with the Gold Earring
  • 04:25
    Web of Lies: The Honeytrap
  • 05:20
    Murder Comes to Town: Roses Are Red, Murder Is Too
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got to Sing Karaoke
Пълна програма
  • 04:01
    In the Name of Good: Ray Lewis
  • 04:30
    The Contenders: Russia 2018: Australia
  • 05:00
    Rising Star: Jodie Williams
  • 05:31
    Rising Star: Lawrence Okoye
Пълна програма
  • 04:00
    Madfin Shark Series
  • 04:20
    Madfin Shark Series
  • 04:45
    The Gunfather
  • 05:05
    The Gunfather
Пълна програма
  • 03:55
    На лов за автомобили: Палавият номад
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Катастрофа
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека Богът на търговете да е с теб
  • 05:05
    Американски антиквари: Кодексът на антикварите
Пълна програма
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 17
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 4
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 18
  • 05:00
    Хроники на дивото, еп. 19
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 32
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 03:35
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 04:25
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:45
    Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 03:45
    Разтърсващи престъпления: Клеър Уд
  • 04:30
    Разтърсващи престъпления: Сем. Филпот
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джил Мийгър
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Ученичките от Бега
Пълна програма
  • 03:20
    Джил Рипс
  • 05:00
    Сивия бухал
  • 07:15
    Бягай, момче, бягай
  • 09:20
    Град Лондон
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:00
    Ugly Americans
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
Пълна програма
  • 03:43
    Business Too Casual (18+)
  • 04:08
    Tiny Hottie Takes A Huge Cock (18+)
  • 04:30
    Ass No Questions Spray No Lies (18+)
  • 04:53
    Good Golly Teen Molly (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Ашли Барти - Киан Уан (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
  • 04:10
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Зарина Диас (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 06:40
    Тенис: Симона Халеп - Елина Свитолина (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA Premier 5 - финал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    WILD CULTURE EP 4
  • 05:00
    THE NEOLITHIC MOUNTAINS
  • 06:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
Пълна програма
  • 01:30
    UCF Angels of Glory
  • 04:15
    Fighting Rookies
  • 05:05
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 06:35
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 04:00
    Maverick Moments
  • 04:30
    World of X Games 2016
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 03:45
    Елизабет I
  • 04:40
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Повратна точка (Episode 7)
  • 05:35
    Страхотни изобретения (Series 2): 223 (Episode 23)
  • 06:05
    Загадки в музея (Series 4): Дон Болес в преследване на истината, чудотворното змийско масло на Станли (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 04:30
    Научнопопулярен филм
  • 05:00
    Научнопопулярен филм
  • 05:30
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • 03:25
    Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
  • 04:30
    Jaga Jazzist - Montreal Jazz Festival
  • 05:00
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Реал Мадрид (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
  • 16:30
    "Код Спорт: най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Фулъм - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Забранено: Гладни за любов: Момичето със златната обеца
  • 04:25
    Мрежа от лъжи: В капан
  • 05:20
    В града витае убийство: Розите са червени, убийството също
  • 06:10
    Почти ми се размина: Караоке
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
Пълна програма
  • 04:00
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
  • 05:30
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 07:00
    "Осем герои", приключенска драма, САЩ, 2006; реж. Франк Маршал, с Пол Уокър, Брус Грийнууд, Муун Блъдгууд, Джейсън Бигс, Джерард Плънкет, [12+]
  • 09:00
    "Дзен дневниците на Гари Шандлинг I, 2 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Джеймс Л. Брукс, Джим Кери, Саша Барон Коен, Дейвид Кулие, Сара Силвърман, [15+]
Пълна програма
  • 03:25
    "Глутница І, 1 еп.", криминална драма, Полша, 2014; реж. Михал Газда, с Лешек Лихота, Бартломей Топа, Магдалена Поплавска, Александра Поплавска, Анджей Жилински, [15+]
  • 04:10
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 05:30
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 07:00
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    С аромат на глина (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:50
    Пес Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
  • 04:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 03:35
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 1, Испания, исторически, 2012
  • 04:20
    Едно френско село, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически, 2012
  • 05:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически, 2015
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 04:05
    Бури
  • 07:25
    Марко Поло, част 1
  • 08:55
    Марко Поло, част 2
  • 10:20
    Синя птица
Пълна програма
  • 03:45
    Перлите в короната
  • 06:15
    Г-ца Минус
  • 07:40
    Крокодилите 2
  • 09:10
    Да станеш Редууд
Пълна програма
  • 02:55
    Цветното колело
  • 04:15
    Легенда за портата на Ада: Американска конспирация
  • 06:45
    Детегледачът
  • 08:15
    Единственият
Пълна програма
  • 03:30
    Prick Up Your Ears
  • 05:35
    In The Dark Half
  • 07:00
    Detroit Unleaded
  • 08:30
    Scott Walker: 30 Century Man
Пълна програма
  • 04:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 06:00
    Live Recap Burton US Open 2017
  • 07:30
    Nine Knights 2017
  • 08:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 04:05
Екзорсистът - втори сезон, еп. 2
PRO 7 04:10
"Свръхестествено" - мистъри сериал
EPIC Drama 04:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже

Всички предавания

Филми

MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм
Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}