ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Фильо и Макензен тв филм /4 серия/
  • 10:15
    Семеен бизнес тв филм /10 епизод/
  • 10:40
    Златният век тв филм /7 серия/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 37
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 08:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2011
  • 10:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 10:55
    Царство; сезон 4, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 11:50
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 20, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 09:10
    Акула мако в двоен размер
  • 10:05
    Нападения на акули
  • 11:00
    Най-дивите острови: Шри Ланка
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Първи път за всичко
Пълна програма
  • 09:10
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Волен Сидеров пред българските медии
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 09:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 10:10
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:40
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 11:15
    България от край до край 4 /9, последен епизод/
Пълна програма
  • 09:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 9
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, с.2, еп.15
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп. 4
  • 12:00
    "Твърде лично" - сериал, еп. 1
Пълна програма
  • 09:15
    "Ондин" - драма, фентъзи (Ирландия, САЩ, 2009), режисьор - Нийл Джордън, актьори - Колин Фарел, Тони Куран, Алисия Бачледа и др.
  • 11:30
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1, еп. 10,11
  • 13:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, яп.12
  • 14:30
    "Перфектният ритъм 2" - комедия, музикален (САЩ,2015), режисьор - Елизабет Банкс, актьори - Ана Кендрик, Ребел Уилсън, Хейли Стейнфелд, Британи Сноу, Скайлър Остин, Кейти Сейгъл,  Елизабет Банкс, Хана Мей Ли, Адам Дивайн и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 10:00
    "Семейство Милър" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор: Роусън Маршал Търбър, актьори - Дженифър Анистън, Томас Ленън, Лаура-лей, Уил Поутрол, Моли С. Куин, Ема Робъртс и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Страхотни новини" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:11
    Малки Титани: В готовност
  • 10:21
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:30
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
  • 10:25
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 12:10
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
  • 13:55
    "Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    "Борсови войни", комедийна драма, САЩ, 1993; реж. Глен Джордан, с Джеймс Гарнър, Джонатан Прайс, Питър Ригерт, Джоана Касиди, Фред Далтън Томпсън, [12+]
  • 10:50
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
  • 12:40
    "План Б (2016)", приключенска комедия, Германия, 2016; реж. Уфук Дженк, Михаел Попеску, с Кен Айдън, Ча-Лий Юн, Фонг Джанг, Юджийн Боатенг, Лоран Даниелс, [15+]
  • 14:25
    "2024", психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Ричард Манди, с Андрю Кинслър, Питър МакКрохън, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13 /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Шамфъстък/Забраненият град/Радар
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Кент
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 7
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Nova, Част II
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 10:14
    Фабрика за храна: От захар, с любов
  • 10:38
    Ловци на митове: Нокаут с перо
  • 11:26
    Изненадващи асоциации: Кучето, което знаеше твърде много
Пълна програма
  • 09:45
    Кей Си под прикритие
  • 10:10
    Уенди Ву
  • 11:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 12:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 09:50
    "За играчките"
  • 10:00
    "За играчките"
  • 10:10
    "Сиеста З"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 106 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 11:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
  • 11:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 3 м, синхронизирано, жени
  • 12:00
    Европейски първенства, обзор на деня
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Англия - Мексико
  • 11:00
    Колоездене: Европейско първенство, Глазгоу, общ старт
  • 12:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 13:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Испания - САЩ
Пълна програма
  • 09:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
  • 10:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
  • 11:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 11:45
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    Monster Jam
  • 10:20
    Rumble & Hum
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Хавайски живот
  • 10:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 7
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
  • 11:30
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 9
  • 11:55
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 10
Пълна програма
  • 09:30
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 5
  • 10:05
    Убийства в Рая - седми сезон, еп. 1
  • 11:10
    Убийства в Рая - седми сезон, еп. 2
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 15
Пълна програма
  • 09:45
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 12:05
    "Филми и звезди Х, 32 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 12:35
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 14:35
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • 09:35
    От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 1
  • 10:35
    От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 2
  • 11:40
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 7
  • 12:30
    Войната, която промени света, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Маловажни находки
  • 09:55
    Изковани в огъня: Етиопски извит меч "шотел"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Всички залози са на линия
Пълна програма
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 3 еп.
Пълна програма
  • 09:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 10:05
    "Кипър"
  • 10:20
    "Строителят Боб"
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 09:00
    "Денят на живо"/п/
  • 10:00
    "Спорт в обектива" /п/
  • 11:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:40
    "Код за достъп" - трилър / екшън с Майкъл Ансара, МакДоналд Кеъри.
  • 11:05
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
  • 13:00
    "Свръхвисоки честоти" - комедия с Дейвид Бауи, Виктория Джаксън.
  • 14:35
    "Сложен избор" - криминален филм с Маргарет Кленк, Гари Аделсън.
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 09:30
    MTV Rewind: 2012
  • 10:00
    Hottest Latin Hits! Top 20
  • 11:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 12:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 2
  • 09:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 1
  • 10:05
    Теория на глупостта, еп. 1
  • 10:30
    Теория на глупостта, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
Пълна програма
  • 09:50
    Риболов на гиганти, еп. 1
  • 10:40
    Дивите райски кътчета на Индия, еп. 1
  • 11:25
    Върховни животни, еп. 4
  • 12:15
    Върховни животни, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Дарби Каунти - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Манчестър Сити - Ливърпул, International Champions Cup
  • 10:00
    Атлетико М - Арсенал, International Champions Cup
  • 12:00
    Рома - Тотнъм, International Champions Cup
  • 14:00
    Борусия Д - Бенфика, International Champions Cup
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Концерт
  • 11:00
    Игрален филм
  • 14:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 15:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата"
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:30
    Inspector Gadget
  • 10:00
    Inspector Gadget
  • 10:25
    Inspector Gadget
  • 10:50
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 08:30
    Благотворителен спектакъл "Пепеляшка"
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Бен Афлек
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Чудовищата в мен: Постоянно кашлям кръв
  • 10:00
    Инспектори по храните: Фалшиви храни
  • 10:30
    Невероятните спестовници: Терънс и Грег
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Междуособицата
Пълна програма
  • 09:30
    Приморско - Перлените брегове
  • 10:00
    Зелен свят - Птиците в Черно море
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Двигатели на съвременното изкуство
Пълна програма
  • 09:30
    7 водни чудеса
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    7 водни чудеса
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:30
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
  • 09:55
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 11:30
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 12:55
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерия/романтичен, 2002
Пълна програма
  • 09:30
    "Паралелните политики на семейство Клинтън" - документален филм
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 8
  • 10:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 9
  • 10:25
    Грил тур с Примож, еп. 7
  • 10:50
    В кухнята с Примож - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    Макгайвър - първи сезон, еп. 8
  • 10:45
    Кости - първи сезон, еп. 15
  • 11:40
    Кости - първи сезон, еп. 16
  • 12:35
    Ловец на мисли - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    HAIRSTYLES
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Джигити" - 11 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 9 и 10 еп.
  • 10:45
    "Океански патрул" - 3 и 4 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 3062 eп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 08:45
    "Дивото момиче" - драма с уч. на Джордж Молина, Лола Таш, Браян Грийн, Греъм Грийн и др. /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:00
    "Маймунски приключения" - семейна комедия с уч. на Ларке Милър, Майкъл Тайджен, Скайлър Астин, Крис Копола, Кейдън Магнусън и др.
  • 14:00
    "Тежка категория" - екшън-комедия с уч. на Кевин Джеймс, Салма Хайек, Хенри Уинклър, Грег Джърман, Джо Роугън и др.
Пълна програма
  • 09:38
    Kitchen Boss: Soup and Panini
  • 10:00
    Yukon Men: Rising Sons
  • 10:45
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
  • 11:30
    Dirty Jobs: Bell Maker
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, първи етап
  • 11:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
  • 11:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 3 м, синхронизирано, жени
  • 12:00
    Европейски първенства, обзор на деня
Пълна програма
  • 09:45
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 12:05
    "Филми и звезди Х, 32 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 12:35
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 14:35
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Sofia the First
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Chip And Dale's Nutty Tales Shorts
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 09:10
    Web of Lies: Playing Doctor
  • 10:05
    Shadow of Doubt: Right Place, Wrong Time
  • 11:00
    Married With Secrets: Sick And Twisted
  • 11:55
    The Perfect Murder: Prescription For Murder
Пълна програма
  • 09:45
    National Icons: Lefties
  • 10:10
    The Contenders: Russia 2018: Japan
  • 10:40
    Top: Southpaws
  • 11:05
    The Contenders: Russia 2018: Australia
Пълна програма
  • 09:35
    Big Water Adventure
  • 10:00
    Madfin Shark Series
  • 10:20
    Madfin Shark Series
  • 10:45
    The Gunfather
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Маловажни находки
  • 09:55
    Изковани в огъня: Етиопски извит меч "шотел"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Всички залози са на линия
Пълна програма
  • 09:30
    Теория на глупостта, еп. 2
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 12:00
    Изследовател, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 37
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, Канада, 2014
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Сем. Филпот
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Улица "Куин"
  • 11:25
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Морган Хъксли
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Червената река
Пълна програма
  • 09:20
    Град Лондон
  • 11:15
    Нощта, в която всичко свърши
  • 13:10
    Зад кулисите
  • 15:25
    Лицето на любовта
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:44
    Don't Bring Your Sister Around Me (18+)
  • 10:09
    Dick Deep In The Designer (18+)
  • 10:32
    Teen Loves Public Cock (18+)
  • 10:56
    Double The Oil, Double The Ass (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
  • 16:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CAPE TOWN
  • 10:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SENEGAL
  • 10:30
    GLOBETROTTER - LE MARCHE REGION ITALY
  • 11:00
    GLOBETROTTER - LISBOA
Пълна програма
  • 09:00
    World Karate Federation
  • 10:25
    Superkombat World Grand Prix
  • 12:45
    NEW War
  • 15:00
    Taekwondo
Пълна програма
  • 09:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 10:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 09:30
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Сейбър и Фани / Мейси и Присила (Episode 8)
  • 09:55
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Томи и Хъмфри / Джейк и Ру (Episode 9)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 601 (Episode 1)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 602 (Episode 2)
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Daniel Barenboim conducts Tannhauser by Wagner at the Staatsoper Berlin
  • 12:45
    InterMezzo
  • 13:30
    Gergiev conducts the Munich Phiharmonic: Bruckner Symphony 4 & Schubert Symphony 8
  • 15:10
    Penderecki conducts Penderecki and Krejci at the Prague Festival
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Реал Мадрид (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
  • 16:30
    "Код Спорт: най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Фулъм - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
  • 10:05
    Сянка на съмнение: На правилното място в неподходящия момент
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: Болна и побъркана
  • 11:55
    Перфектното убийство: Рецепта за убийство
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 09:00
    "Дзен дневниците на Гари Шандлинг I, 2 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Джеймс Л. Брукс, Джим Кери, Саша Барон Коен, Дейвид Кулие, Сара Силвърман, [15+]
  • 11:25
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
  • 13:20
    "Просветлена І, 4 еп. - Уикендът", комедия, САЩ, 2011; реж. Мигел Артета, с Лора Дърн, Люк Уилсън, Даян Лад, Сара Бърнс, Майки Келч, Майк Уайт, [12+]
  • 13:50
    "Без ангажименти II, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Карин Кусама, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
Пълна програма
  • 08:25
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
  • 09:55
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 11:25
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 12:50
    "Русалка І, 10 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ник Копъс, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    София. Историята на Европа / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Най-доброто от България: Водни приключения (образователен филм за екстремен туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Торонто
  • 10:00
    Тенис: ATP 1000 Торонто
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 1000 Торонто
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 15:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 09:50
    Уоликазам!
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 09:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 10:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 11:00
    Едно френско село, сезон 1, еп. 7, Франция, исторически, 2012
  • 11:50
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически, 2015
Пълна програма
  • 08:55
    Марко Поло, част 2
  • 10:20
    Синя птица
  • 11:40
    Черният кон
  • 13:30
    Нечий герой
Пълна програма
  • 09:10
    Да станеш Редууд
  • 10:50
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 12:05
    Да (всъщност, не)
  • 13:30
    Том и Хък
Пълна програма
  • 08:15
    Единственият
  • 10:00
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 11:20
    Пиколо, саксо и компания
  • 12:40
    Сянката на Пени
Пълна програма
  • 08:30
    Scott Walker: 30 Century Man
  • 10:10
    The Chicken
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Like Air
Пълна програма
  • 08:00
    Freeride World Tour 2018
  • 10:00
    Eleague Boston Major Docuseries
  • 11:00
    Eleague The Challenger: Street Fighter V
  • 12:00
    Eleague The Challenger: Street Fighter V
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 10:00
Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
bTV Lady 10:00
"Италианската булка" - сериал
Fox Life 10:00
Без пукната пара - втори сезон, еп. 10
Viasat History 10:05
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 15

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
Sky Sports 10:00
Жилет световен спорт

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
TVT 10:00
Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Франция,  Великобритания,  Ирландия, 2001), режисьор - Шарън Магуайър, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джеймс Калис, Сали Филипс,  Джим Броудбент, Джема Джоунс, Шърли Хендерсън, Ембет Дей
HBO 2 10:05
"Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}