ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:30
    Моята първа сватба тв филм /1 епизод/п/
  • 04:25
    Спасителен отряд "Калифорния" тв филм /6 епизод/п/
  • 05:05
    Съкровище в двореца тв филм /23 епизод/п/
  • 06:10
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 33
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 05:00
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 5 сезон /п/
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:20
    Гепи; сезон 1, епизод 7, комедия, криминален, САЩ, 2017
  • 04:05
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 05:15
    Морски детективи; сезон 10, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 06:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 03:25
    В аквариума: Аквариумът на Атлантида
  • 04:15
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 6
  • 05:02
    Най-дивите острови: Хебриди
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Опасното куче
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (избрано)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи" (избрано)
Пълна програма
  • 03:20
    Документация
  • 05:20
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Репорт"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 03:45
    Непозната земя /избрано/п/
  • 04:15
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:35
    Под вълните на Черно море /п/
  • 04:45
    Янка Рупкина - животът на една певица музикален филм /п/
Пълна програма
  • 03:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 04:00
    Miss Moon
  • 04:11
    Miss Moon
  • 04:25
    Miss Moon
Пълна програма
  • 03:45
    "Твърде лично" - сериал, еп. 3
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.3, еп.6
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп.10
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 03:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Целувка под имела" - драма, романтичен (Канада 2006), режисьор - Джордж Менделук, актьори - Джейми Рей Нюман, Майкъл Шенкс, Конън Греъм, Ръсел Портър и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 04:00
    " Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:56
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 03:25
    "Кървавочервено", трилър - хорър, Италия, 1975; реж. Дарио Ардженто, с Дейвид Хемингс, Дария Николоди, Габриеле Лавия, Маца Мерил, Ерос Пани, [18+]
  • 07:00
    "Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
  • 08:30
    "Шоуто на Труман", драма, САЩ, 1998; реж. Питър Уиър, с Джим Кери, Лора Лини, Ноа Емерих, Наташа МакЕлън, Холанд Тейлър, [12+]
  • 10:15
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
Пълна програма
  • 03:05
    "Чиста кръв", криминален трилър, Мексико, 2016; реж. Ное Сантилан-Лопес, с Ернан Мендоса, Хоакин Косио, Маурисио Аргуелес, Луис Роберто Гусман, Сесар Родригес, [18+]
  • 04:50
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 05:30
    "Меда, или не толкова светлата страна на нещата", драма, Румъния, 2017; реж. Емануел Парву, с Шербан Павлу, Адриан Титиени, Флорин Замфиреску, Ана Раду, Костел Кашкавал, [12+]
  • 07:00
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    TBD
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 03:45
    "Трудна мишена" - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Уилфорд Бримли, Ланс Хенриксен, Янси Бътлър, Кейси Лемънс, Арнолд Вослу и др. /п/
  • 07:00
    "Да се посмеем"
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 4 /п/
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Американски чопър: Епизод 6
  • 04:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Улична битка за Камаро 70 1/2
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Джип Уилис
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Ремонт на пикап Шевролет от 1969 г., част 2
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Разрушителите на загубени митове
  • 04:36
    Строителни постижения: НАСА
  • 05:24
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
  • 05:48
    Фабрика за храна: Цветни бонбони
Пълна програма
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
Пълна програма
  • 03:30
    "e?: Проект"
  • 04:00
    "Чудеса на техниката: Сънища с часовников механизъм"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:45
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 04:30
    Страници от живота - 107 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 138 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, трети етап
  • 04:00
    Европейски първенства, обзор
  • 05:00
    Европейски първенства, обзор
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, втори етап
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Германия - Хаити
  • 04:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, трети етап
  • 05:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Испания - САЩ
  • 06:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Германия - Хаити
Пълна програма
  • 00:25
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 17
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Monster Jam
  • 06:20
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 03:30
    Братовчеди в кухнята
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 03:30
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 14
  • 03:55
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 15
  • 04:20
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 6
  • 05:10
    "В търсене на малък дом" - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 03:40
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 6
  • 04:05
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 8
  • 05:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 7
  • 06:00
    Броукънуд - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 02:45
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 07:00
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
  • 08:35
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 09:15
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
Пълна програма
  • 03:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
  • 04:05
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 8
  • 04:50
    По следите на трансилванското злато
  • 05:05
    Приказки от кралската спалня
Пълна програма
  • 03:35
    На лов за автомобили: "Камаро" от Старата школа
  • 03:55
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Леденият човек
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Късмет, Кени
Пълна програма
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 03:30
    "Барни и приятели"
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:20
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 04:05
    "Лесни пари" - комедия с Родни Дейнджърфийлд, Джо Пеши.
  • 05:15
    "Лесни пари" - комедия с Родни Дейнджърфийлд, Джо Пеши.
  • 06:50
    "В близък план - Пазители на галактиката"
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 03:00
    2017 MTV EMA
  • 04:30
    #MTVHottest: Martin Garrix
  • 05:00
    Jonas Blue's Worldwide Dance...
  • 06:30
    MTV Asks James Arthur
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 4
  • 04:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 10
  • 04:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 11
  • 05:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 03:50
    Не знаех това, еп. 5
  • 04:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 4
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 18
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 4
Пълна програма
  • 03:20
    Градска джунгла, еп. 2
  • 04:10
    Райски места, еп. 15
  • 04:55
    Необикновената Африка, еп. 3
  • 05:15
    Необикновената Африка, еп. 2
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Гран Канария - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 03:40
    "Инквизитор". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Инквизитор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 02:50
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 04:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:25
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Бенфика - Ювентус, International Champions Cup
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: Вегас" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 00:55
    Игрален филм
  • 04:00
    Вести
  • 08:00
    "Бялото студио"
  • 08:40
    "Романтиката на романса"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 02:00
    "Най-невероятните..." - шоу
  • 04:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 04:00
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:30
    "Разбулване" - повторение
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Най-взискателните булки: Епизод 5
  • 04:24
    Нашето малко семейство: Запознайте се със семейство Хамил!
  • 04:48
    Нашето малко семейство: Хелоуин на семейство Хамил
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 5
Пълна програма
  • 03:30
    Австрия
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 04:30
    Професия турист - Дубай, еп.2
  • 05:00
    Водопадите в България - Стара планина, част 1
Пълна програма
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 03:30
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 05:15
    Любопитния Джордж, САЩ, приключенски/анимационен/семеен, 2006
  • 06:40
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 08:40
    Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
Пълна програма
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение от 19.05)
  • 04:00
    "Новото познание: Невъзможният сценарий за света" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 8 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 28 еп., туристически пътеводител
Пълна програма
  • 03:40
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 10
  • 04:05
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 11
  • 04:25
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 5
  • 04:50
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:40
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 23
  • 04:05
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 24
  • 04:25
    Американски татко - пети сезон, еп. 17
  • 04:50
    Американски татко - пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 03:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    TOP MODELS
  • 04:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 8 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 252-254 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 03:50
    Плaнета рыбака
  • 04:15
    Истории охоты от Павла Гусева
  • 04:30
    Нож-помощник
  • 04:45
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 00:40
    "Горещо кънтри" - драма с уч. на Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др. /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Solved: Written in Blood
  • 04:00
    Gold Fever: San Francisco Burning
  • 04:45
    Flying Wild Alaska: Indian Summer
  • 05:30
    Raging Planet: Volcano
Пълна програма
  • 03:30
    Човек, огън, храна
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, трети етап
  • 04:00
    Европейски първенства, обзор
  • 05:00
    Европейски първенства, обзор
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, втори етап
Пълна програма
  • 02:45
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 07:00
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
  • 08:35
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 09:15
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Disappeared: A Date With Danger
  • 04:25
    Web of Lies: Bittersweet Sixteen
  • 05:20
    Murder Comes to Town: Who's Missing Now
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got to Go to Canada
Пълна програма
  • 03:30
    Up Close With: Joleon Lescott
  • 04:00
    In the Name of Good: Fabio Cannavaro
  • 04:30
    Up Close With: Louis Saha
  • 05:00
    The Truth About...: Diego Maradona
Пълна програма
  • 03:35
    Big Water Adventure
  • 04:00
    Madfin Shark Series
  • 04:20
    Madfin Shark Series
  • 04:45
    The Gunfather
Пълна програма
  • 03:35
    На лов за автомобили: "Камаро" от Старата школа
  • 03:55
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Леденият човек
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Късмет, Кени
Пълна програма
  • 03:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 4
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 18
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 5
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 19
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 33
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 03:50
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 04:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:35
    Забравена; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 03:45
    Градски кошмари: Любов, алчност и предателство
  • 04:30
    Градски кошмари: 12 дни Коледа
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Улица "Куин"
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Морган Хъксли
Пълна програма
  • 02:00
    Разделителната линия
  • 04:10
    Ловец на бури
  • 05:15
    96 минути
  • 07:10
    П.Ъ.Н.К.С.
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 03:35
    Drawn Together
  • 04:00
    Ugly Americans
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:40
    Movie Buff (18+)
  • 04:02
    Lilu Has All The Right Moves (18+)
  • 04:28
    Gimme Me Two Fucking Dicks Now (18+)
  • 04:50
    Stage Tight (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Су-Уей Хсиех - Моника Бузарнеску (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 03:55
    Тенис: Доминика Цибулкова - Саманта Стосър (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 05:30
    Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
  • 07:30
    "Код Спорт: най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    AVIATORS, THE S1 E8
  • 04:00
    NOMAD'S LAND - ETHIOPIA
  • 05:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - VIETNAM
  • 06:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
Пълна програма
  • 06:00
    Cage contender
  • 07:15
    Taekwondo
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 04:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 04:52
    Stream
Пълна програма
  • 03:30
    Убийци от древността (Series 1): Викинг апокалипсис (Episode 7)
  • 04:20
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Краят на началото (Episode 8)
  • 05:35
    Страхотни изобретения (Series 2): 224 (Episode 24)
  • 06:05
    Загадки в музея (Series 4): Скандалният Джърсийски дявол, вилнеене с танк, тайнствената смърт на президента Хардинг (Episode 6)
Пълна програма
  • 03:45
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 04:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 03:45
    Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
  • 04:45
    Melanie de Biasio - Montreal Jazz Festival
  • 05:30
    Tinissima quartet - Banlieues Bleues
  • 06:30
    Ed Motta at the New Morning
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - четвъртфинали, повторение)
  • 09:00
    Футбол: Реал Мадрид - Барселона (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Изчезнали: Опасна среща
  • 04:25
    Мрежа от лъжи: Само на шестнайсет
  • 05:20
    В града витае убийство: Кой е изчезнал сега?
  • 06:10
    Почти ми се размина: Канада
Пълна програма
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 03:30
    "Тук и сега I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Колоденко, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 04:30
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 05:35
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
  • 07:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
Пълна програма
  • 02:35
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 04:55
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 05:35
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 07:00
    "Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Моят Каменград (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:50
    Пес Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
  • 04:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 03:40
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 2, Испания, исторически, 2012
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 1, еп. 9, Франция, исторически, 2012
  • 05:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 9, Великобритания, исторически, 2015
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 03:00
    След като си отида
  • 04:45
    Кръг
  • 05:35
    Мюмю
  • 08:05
    Бубонаществие
Пълна програма
  • 03:50
    Да се влюбиш в съседката
  • 06:20
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 07:45
    Специална доставка
  • 09:20
    Подаръкът на Св. Никола
Пълна програма
  • 02:50
    Секс обяви
  • 04:10
    Последната присъда
  • 07:00
    Чичо Нино
  • 08:40
    Красивия хоризонт
Пълна програма
  • 03:30
    Kate Plays Christine
  • 05:20
    Ivy
  • 07:00
    They Look Like People
  • 08:20
    Banksy Does New York
Пълна програма
  • 03:00
    Action Sports World S18
  • 04:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 05:00
    Crankworx World Tour 2017
  • 05:30
    Street League Skateboarding S17
Пълна програма

Сериали

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}