ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Съкровище в двореца тв филм /27 и 28 епизод/
  • 22:55
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Семейни тайни" - сериал, с. 1, еп.14
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2, еп.7
  • 22:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.4
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Скорпион" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 22:00
    Новините на NOVA
  • 22:30
    "Специален отряд" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Виктория - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Коментари на деня /п./
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
Пълна програма
  • 19:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 20:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 11, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 19:15
    Тексаски закони: Преследване на границата
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Ловци, пазете се
  • 21:05
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Свирепият дракон от Борнео
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (избрано)
Пълна програма
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 21:15
    "Телавивско крими: Смърт в Берлин" - криминален филм, ФРГ, 2015
  • 22:45
    "Монитор"
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
  • 21:15
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 19:41
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:45
    Air Bud: Spikes Back
Пълна програма
  • 20:00
    "Кости" - сериал , с.10, еп. 21
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Погрешен завой 6" - ужаси, САЩ, 2014 г., режисьор - Валери Милев, актьори - Антъни Илот, Крис Джарвис, Акила Зол и др.
  • 23:45
    "Кости" - сериал , с.10, еп. 21
Пълна програма
  • 18:00
    "Добри момчета" - "Добри момчета" - биографичен, драма, криминален, (САЩ, 1990), режисьор - Мартин Скорсезе, актьори - Робърт де Ниро, Рей Лиота, Джо Пеши, Лорейн Брако, Пол Сорвино, Чък Лоу, Франк Сиверо, Тони Дароу и др.
  • 21:00
    "Газ до дупка 2" - екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьор -  Халвард Брейн, актьори - Андерс Басмо Кристенсен, Вегар Хоел, Йонас Хоф Офтебро, Ида Хюсой, Свен Нордин, Ото Йесперсен др.
  • 23:00
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2
  • 22:00
    Премиера: "Страхотни новини" - сериал, с.2
  • 23:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп. 5
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.84
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 54
  • 23:00
    "Висше общество" - сериал, еп. 39
Пълна програма
  • 19:55
    Облачно с кюфтета
  • 20:05
    Облачно с кюфтета
  • 20:15
    Суперновобранци
  • 20:26
    Суперновобранци
Пълна програма
  • 19:15
    "Краят на аферата", романтична драма, Великобритания, 1999; реж. Нийл Джордан, с Ралф Файнс, Джулиан Мур, Стивън Риа, Джейсън Айзъкс, Джеймс Болъм, [12+]
  • 21:00
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 23:00
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
Пълна програма
  • 19:55
    "Стъпвай тежко: Историята на Дюи Кокс", музикална комедия, САЩ, 2007; реж. Джейк Каздън, с Джон Кристофър Рийли, Джена Фишър, Реймънд Бари, Кристън Уийг, Тим Медоус, [15+]
  • 21:30
    "Туин Пийкс (2017) I, 7 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 22:30
    "Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    CNN Talk
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
  • 22:00
    "Черната перла" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от края на града" - комедиен сериал
  • 22:00
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Noble M12 GTO 2.5
  • 21:00
    Историята под лупа: Погребаните тайни на Тутанкамон
  • 22:00
    Ловци на митове: Кастингът: Бързи и яростни изхвърлящи седалки
  • 23:00
    Как са го направили?: Турбо издание: Към небето
Пълна програма
  • 19:55
    Как се прави...: Духала за камини, традиционни френски калисони
  • 20:20
    Чудеса, сътворени от човешки ръце в Китай: Най-големият транспортен център в света
  • 21:10
    Лаборатория за специални ефекти: Нека силата бъде с теб: "Skywalker Sound"
  • 22:00
    Как се прави...: Уреди за готвене на ориз, вградени мебели
Пълна програма
  • 20:00
    Аз съм по средата
  • 20:30
    11
  • 21:00
    11
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука "
  • 20:35
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 21:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 21:30
    "e?: Проект"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Сентинел - 29 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:15
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 20:15
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал, директно
  • 22:30
    Колоездене: Колорадо класик, първи етап, директно
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, четвърти етап
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, първи етап
  • 22:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Пълна програма
  • 19:30
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 5
  • 20:15
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 3
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:30
    Nhra Sportsman Series
  • 20:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 21:10
    Monster Jam
  • 22:00
    Enfusion
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Евтин дом на плажа
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Фантастични къщи на морския бряг
  • 22:00
    Привлекателни басейни
Пълна програма
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 20
  • 21:00
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 1
  • 22:00
    Без думи - втори сезон, еп. 13
  • 22:25
    Без думи - втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 19:15
    Бул - втори сезон, еп. 12
  • 20:10
    Бул - втори сезон, еп. 13
  • 21:05
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 11
  • 22:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 19:20
    "Нокти І, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Никол Касел, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени І, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Рон Лагомарсино, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 21:00
    "Айнщайн и Едингтън", драма, Великобритания, 2008; реж. Филип Мартин, с Дейвид Тенант, Анди Съркис, Джим Броудбенд, Ребека Хол, Джоди Мей, [12+]
  • 22:35
    "Планета Петрила", документален, Румъния, 2016; реж. Андрей Даскалеску, [12+]
Пълна програма
  • 19:15
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 13
  • 20:10
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 8
  • 21:00
    География на убийствата, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    Залавянето на престъпници в исторически план: Историята на криминалистиката, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доволни ли сте, че Дан го продаде отново?
  • 20:05
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувай, Бърди!
Пълна програма
  • 20:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 49 еп.
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:00
    "Кипър"
  • 20:20
    "Анджелина балерина"
  • 20:45
    "Томас и приятели"
  • 21:00
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"-избрано
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:45
    "Еди енд дъ крузърс" - драма / съспенс / мистъри с Том Беринджър, Майкъл Паре.
  • 21:20
    "Еди енд дъ крузърс" II" - драма / романс с Майкъл Паре, Марина Орсини.
  • 23:00
    "Проповедникът 3.5" - сериал
  • 23:50
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Предизвикателството: Шампиони срещу звезди
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 20:00
    Jonas Blue's Worldwide Dance...
  • 21:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    2017 MTV Video Music Awards
Пълна програма
  • 20:00
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 4
  • 21:00
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
  • 21:55
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 4
  • 22:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 20:00
    Генерали на война, еп. 4
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 6
  • 22:00
    СС отблизо: Възход към власттa, еп. 1
  • 23:00
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    Риболов на чудовища, еп. 5
  • 20:40
    Най-странните домашни любимци на света, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Болтън Уондърърс, мач от първи кръг за Карабао къп, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 21:45
    Футбол: Съндърланд - Шефилд Уенздей, мач от първи кръг за Карабао къп, директно
Пълна програма
  • 19:55
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера."Инквизитор". Сериен филм
  • 23:25
    Премиера. "Червените гривни". Сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "ЕКИПНА ЗАДАЧА: Играй със своята звезда" - шоу
Пълна програма
  • 20:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 21:00
    Ветроходство
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
Пълна програма
  • 19:50
    "За най-важното"
  • 20:45
    "Културният отдих"
  • 21:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 22:00
    Вести
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Измамата: Deception - Магията на престъплението" - криминален сериал
  • 22:15
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение /
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 20:10
    Angelo!
  • 21:15
    CSI: Miami
  • 22:10
    CSI: Miami
Пълна програма
  • 20:00
    Съдбовна нощ-Комедия,2017,Франция ,Режисьор:Едуар Баер
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час Пик- предаване на Темеледиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Дъстин Хофман
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 20:00
    Нашето малко семейство: Джак: кралят на замъка
  • 20:30
    Нашето малко семейство: Време е за гърне!
  • 21:00
    Не искам кожата ми да виси: Тамика, Емили и Хосе
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Даяна и Ашли Ар
Пълна програма
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 2
  • 20:30
    Професор Тома Върбанов
  • 21:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 21:30
    Магията на Китай - Чаят
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Живот на път в RV каравана
  • 21:00
    Екстремен подводен свят
  • 22:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Живот на път в RV каравана
  • 21:00
    Екстремен подводен свят
  • 22:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 19:20
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 21:30
    Хъдсън Хоук, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 1991
  • 23:10
    С жени на море, САЩ, комедия, 2009
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 21:00
    Господари на вкуса с Гари Мейган - кулинарно предаване, еп. 5
  • 21:30
    Господари на вкуса с Гари Мейган - кулинарно предаване, еп. 6
  • 22:00
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Перфектният ритъм: Pitch Perfect" - комедия / музикален филм, САЩ, 2012
  • 23:30
    "Уиджа" - трилър / мистъри, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 20:00
    Кости - първи сезон, еп. 21
  • 21:00
    Кости - първи сезон, еп. 22
  • 22:00
    Паранормално - първи сезон, еп. 15
  • 22:30
    Паранормално - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 20:00
    TOP MODELS
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    TOP MODELS
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 11 и 12 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 27 и 28 eп.
  • 21:10
    "В стаята на съдебните заседатели" - 5 еп.
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 9 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Бизнес дейли /п/
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    "Плюс - минус" /п/
Пълна програма
  • 19:55
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 20:05
    Советы бывалых
  • 20:20
    На рыбалку с охотой
  • 21:00
    Планета охотника
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "По приятелски" - романтична комедия с уч. на Мила Кунис, Джъстин Тимбърлейк, Патриша Кларксън, Джена Елфман, Браян Грийнбърг, Ричард Дженкинс, Уди Харелсън и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Flying Wild Alaska: Indian Summer
  • 20:30
    Raging Planet: Avalanche
  • 21:15
    Dirty Jobs: Poo Pot Maker
  • 22:00
    Futurescape with James Woods: I Know What You're Thinking
Пълна програма
  • 20:00
    Кулинарни състезания в провинцията
  • 20:30
    Кулинарни състезания в провинцията
  • 21:00
    Барбекю мания с Боби Флей
  • 21:30
    Барбекю мания с Боби Флей
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Рок училище
Пълна програма
  • 19:15
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 20:15
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал, директно
  • 22:30
    Колоездене: Колорадо класик, първи етап, директно
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:20
    "Нокти І, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Никол Касел, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени І, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Рон Лагомарсино, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 21:00
    "Айнщайн и Едингтън", драма, Великобритания, 2008; реж. Филип Мартин, с Дейвид Тенант, Анди Съркис, Джим Броудбенд, Ребека Хол, Джоди Мей, [12+]
  • 22:35
    "Планета Петрила", документален, Румъния, 2016; реж. Андрей Даскалеску, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Sofia The First
  • 20:30
    Doc McStuffins
  • 20:45
    The Lion Guard
  • 21:15
    Mission Force One
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Рок училище
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:15
    Obsession: Dark Desires: Mad for Teacher
  • 20:10
    The Perfect Murder: Love And Death
  • 21:05
    Who Killed Jane Doe?: The Tent Girl
  • 22:00
    Pandora's Box: Unleashing Evil: A Murder She Wrote
Пълна програма
  • 19:46
    In the Name of Good: George Elokobi
  • 20:10
    Top: Cheaters
  • 20:40
    The Truth About...: Superstitions
  • 21:05
    Star Rated: Strangest Rituals
Пълна програма
  • 19:45
    The Gunfather
  • 20:05
    The Gunfather
  • 20:30
    Nick's Wild Ride
  • 20:50
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доволни ли сте, че Дан го продаде отново?
  • 20:05
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувай, Бърди!
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на океана, еп. 6
  • 21:00
    СС отблизо: Възход към власттa, еп. 1
  • 22:00
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
  • 23:00
    Океан без закони , еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Семейни тайни" - сериал, с. 1, еп.14
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2, еп.7
  • 22:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.4
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:15
    Скорпион; сезон 3, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 22, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:05
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:30
    Морски детективи; сезон 11, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 20:30
    Морски детективи; сезон 11, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 21:25
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 22:35
    Забравена; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Сциентологията и знаменитостите: Предателството на Пол Хагис
  • 21:00
    Убих най-добрия си приятел: Моя приятелка, моя любима, моя убийца
  • 22:00
    Премиера Часовете преди убийство: Непрощаващ син
  • 23:00
    Премиера Часовете преди убийство: Лудницата в ума му
Пълна програма
  • 19:10
    Копоите
  • 20:55
    Жената в черно
  • 22:50
    Дяволски шеги
Пълна програма
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:40
    Movie Buff (18+)
  • 20:02
    Lilu Has All The Right Moves (18+)
  • 20:28
    Gimme Me Two Fucking Dicks Now (18+)
  • 20:50
    Stage Tight (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 19:00
    NEW War
  • 21:10
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 23:00
    Fighting Rookies
  • 23:50
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 20:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 21:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 19:50
    Забранена история (Series 5): Търсене на съкровището на нацистите (Episode 4)
  • 20:40
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Луи XIV (Episode 3)
  • 21:30
    История за две сестри (Series 2): Сестрите Панкхърст (Episode 3)
  • 22:15
    Времето, което промени света (Series 1): Потъването на "Титаник" (Episode 4)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
  • 23:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ /п./
Пълна програма
  • 19:10
    Bloody Daughter
  • 20:50
    InterMezzo
  • 21:30
    New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
  • 22:20
    Paolo Fresu / Omar Sosa / Trilok Gurtu - Jazz in Marciac
Пълна програма
  • 20:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 5-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: ЦСКА - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Етър - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 20:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 33-и епизод
  • 22:00
    Професионална борба: "Първична сила", 33-и епизод
  • 23:00
    Футбол: Саутхямптън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 19:15
    Мрачна обсебеност: Луд по учителка
  • 20:10
    Перфектното убийство: Любов и смърт
  • 21:05
    Кой уби Джейн Доу?: Момичето от палатката
  • 22:00
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Убийството, което тя написа
Пълна програма
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 21:50
    "Талантливият мистър Рипли", трилър, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 20:30
    "Отвъд І, 3 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Стивън Аделсън, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 21:15
    "Британия I, 3 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 22:00
    "Отворени рани I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Завръщане в миналото: село Поибрене (образователен филм за селски туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    По следите на легендите (образователен филм за морски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:55
    Искрица и Сияйница
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:50
    Кива го може!
  • 21:20
    Уоликазам!
Пълна програма
  • 19:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 20:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 22:00
    Блудници, сезон 1, еп. 4, Великобритания, САЩ, политически, 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Театър "Шансония"
  • 20:20
    Наградата
  • 22:00
    Дни и нощи, еп.1
  • 23:35
    Дни и нощи, еп.2
Пълна програма
  • 18:40
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 20:05
    Сватовникът
  • 22:00
    Код 37
  • 23:00
    80 минути
Пълна програма
  • 20:00
    Копнеещи сърца
  • 22:00
    Секс обяви
  • 23:20
    Просто едно ченге
Пълна програма
  • 19:00
    Tyke Elephant Outlaw
  • 20:20
    Top Spin
  • 21:40
    Legion Of Brothers
  • 23:00
    Jack Irish
Пълна програма
  • 20:00
    World Snowboard Tour 2018
  • 20:30
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 22:00
    Live Recap Burton US Open 2017
  • 23:30
    Nine Knights 2017
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал
Fox Channel 20:00
Касъл - четвърти сезон, еп. 12
Fox Crime 20:00
Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 1
RTVi 20:00
Сериал: "Бандитският Петербург"

Всички предавания

Спорт

Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Ring.BG 20:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
bTV HD 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}