ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:20
    Спасителен отряд "Калифорния" тв филм /7 епизод/п/
  • 05:10
    Съкровище в двореца тв филм /25 епизод/п/
  • 06:10
    Телепазарен прозорец
  • 06:25
    Съкровище в двореца тв филм /26 епизод/п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 34
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 05:00
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 5 сезон /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 04:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 05:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Ловци, пазете се
  • 05:02
    Най-дивите острови: Япония: Островите на крайностите
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Нов най-добър приятел
  • 06:36
    Братя в блатата: Дълги шии и къси предпазители
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Александър Дугин пред камерата на ТВ АЛФА
  • 05:35
    "С песните на..."
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:10
    "Три влюбени крадци" - крими комедия, U, 2009
  • 04:40
    Кабаре
  • 05:00
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Плюс-минус" - икономически журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 03:40
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 04:40
    Човекът, който се казваше Буров документален филм /първа част/п/
  • 05:15
    Кеазим Исинов или още нещо за хармонията документален филм-портрет на художника /п/
  • 05:40
    Изкуството на 21 век /п/
Пълна програма
  • 04:11
    Miss Moon
  • 04:25
    Miss Moon
  • 04:36
    Miss Moon
  • 04:50
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 03:45
    "Твърде лично" - сериал, еп. 4
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.3, еп.7
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп.11
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 03:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Зад решетките" - трилър (Канада, 2006), режисьор - Скот Уилямс, актьори - Паджет Брюстър, Антонио Купо, Мег Роу, Робърт Уисден, Она Грауер и др.
Пълна програма
  • 04:00
    " Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.3
  • 07:00
    " Учителката по френски" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:45
    "Пистолет за Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
  • 05:30
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
  • 07:00
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 08:30
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
Пълна програма
  • 02:50
    "Копланд", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Манголд, със Силвестър Сталоун, Харви Кийтъл, Рей Лиота, Робърт Де Ниро, Питър Бърг, [15+]
  • 04:35
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 07:00
    "Ангел мой", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Хари Клевен, с Елина Льовенсон, Фльор Гефрие, Хана Будро, Мая Дори, Франсоа Вансонтели, [15+]
  • 08:20
    "Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Ловци на митове: Кастингът: Бързи и яростни изхвърлящи седалки
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Нисан скайлайн
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Един ръждясал, занемарен автомобил Шевролет Камаро от 1967 г, част I
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Случайни амуниции
  • 04:36
    Чудеса, сътворени от човешки ръце в Китай: Най-големият транспортен център в света
  • 05:24
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
  • 05:48
    Фабрика за храна: Използвайте своите полуготови спагети нудълс
Пълна програма
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Точност: Мярка за всичко"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 04:30
    Страници от живота - 108 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 139 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 05:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
  • 05:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 3 м, синхронизирано, жени
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, трети етап
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, четвърти етап
  • 05:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Англия - Мексико
  • 06:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, Испания - САЩ
  • 08:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, трети етап
Пълна програма
  • 00:20
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 18
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Monster Jam
  • 06:20
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 04:20
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 7
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 1
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 2
  • 06:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 04:05
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 10
  • 05:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 9
  • 06:00
    Броукънуд - втори сезон, еп. 3
  • 07:40
    Бул - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 03:15
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 05:00
    "Филми и звезди Х, 32 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 05:30
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 9
  • 04:45
    Залавянето на престъпници в исторически план: Историята на криминалистиката, сезон 1, еп. 3
  • 05:45
    Руската революция
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Галантният акордеонист
  • 05:05
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
  • 05:50
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
Пълна програма
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 1 еп.
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:05
    "Универсален войник 4: Ден на разплата" - екшън / ужаси с Жан-Клод Ван Дам1 Долф Лундгрен.
  • 04:55
    "Греховен живот" - драма с Раул Хулия, Мириъм Колън, Хосе Ферер, Хенри Дароу.
  • 05:40
    "В близък план - Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта"
  • 05:50
    "В близък план - Книга за джунглата"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 04:05
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 04:30
    MTV Rewind: 2017
  • 05:00
    #MTVHottest: American Superstars
  • 06:30
    MTV Asks Rita Ora
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 3
  • 04:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 4
  • 05:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 1
  • 05:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 04:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 5
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 19
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 5
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 19
Пълна програма
  • 04:10
    Изпитания на дивата природа, еп. 5
  • 04:30
    Изпитания на дивата природа, еп. 6
  • 04:55
    Необикновената Африка, еп. 5
  • 05:15
    Необикновената Африка, еп. 4
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Мелбърн, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 03:40
    "Инквизитор". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Инквизитор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    Клип шоу
  • 04:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:00
    "Мама" - сериал
  • 06:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    УЕФА Суперкупа: Реал М - Атлетико М
Пълна програма
  • 01:35
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 04:00
    Вести
  • 05:00
    Игрален филм
  • 08:30
    Игрален филм
  • 10:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:15
    "Измамата: Deception - Магията на престъплението" - криминален сериал
  • 04:55
    "Елементарно" - криминален сериал
  • 05:30
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:30
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:30
    "Дневниците на уфолога" - /повторение /
  • 05:30
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
  • 06:30
    Фолклорен концерт
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:48
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Даяна и Ашли Ар
  • 04:24
    Нашето малко семейство: Джак: кралят на замъка
  • 04:48
    Нашето малко семейство: Време е за гърне!
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 7
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Дубай, еп.4
  • 05:00
    Истанбул
  • 05:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
Пълна програма
  • 04:00
    Живот на път в RV каравана
  • 04:30
    Живот на път в RV каравана
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 04:00
    Живот на път в RV каравана
  • 04:30
    Живот на път в RV каравана
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:55
    Да оженим Бари, САЩ, комедия, 2014
  • 06:35
    Добре дошъл у дома, Роско Дженкинс, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 08:25
    Краен квартал, САЩ, комедия/мистерия/трилър, 1989
  • 10:05
    Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Разговори с Бога" - II част, ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Посредници между Земята и Небето" - 9 еп., поредица за иконопис и православна култура
  • 05:00
    "Златна мисия" - 32 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Кристализирано: Историята на Мадона" - документален филм
Пълна програма
  • 04:05
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 13
  • 04:25
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 7
  • 04:50
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 1
  • 05:15
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
Пълна програма
  • 03:10
    "Уиджа" - трилър / мистъри, САЩ, 2014
  • 04:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 03:40
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 1
  • 04:25
    Американски татко - пети сезон, еп. 19
  • 04:50
    Американски татко - пети сезон, еп. 20
  • 05:10
    "Ченс" - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:00
    TOP MODELS
  • 04:30
    TOP MODELS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 255-257 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 3 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
  • 07:00
    "Кеш и Кари" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 04:00
    Охотничьи собаки
  • 04:30
    Сезон охоты
  • 04:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:05
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:15
    "Ако остана" - драма с уч. на Клои Грейс Мориц, Джейми Блекли, Лорън Лий Смит, Мирей Инос, Стейси Кийч, Джошуа Леонард, Аиша Хайндс, Лиана Либерато, Джейкъб Дейвис, Алиа О'Брайън и др. /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Futurescape with James Woods: I Know What You're Thinking
  • 04:45
    Flying Wild Alaska: Tundra Taxis
  • 05:30
    Raging Planet: Lightning
  • 06:15
    Kitchen Boss: Aunt Nina's Secrets
Пълна програма
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 05:00
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 10 м, кула, мъже
  • 05:30
    Скокове във вода: Европейско първенство, Глазгоу, 3 м, синхронизирано, жени
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, трети етап
Пълна програма
  • 03:15
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 05:00
    "Филми и звезди Х, 32 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 05:30
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
  • 04:55
    Zou
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Who Killed Jane Doe?: The Tent Girl
  • 04:25
    Web of Lies: Fatal Friendship
  • 05:20
    Murder Comes to Town: Open Door Policy
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got Two Homes in Mexico
Пълна програма
  • 04:01
    In the Name of Good: Didier Drogba
  • 04:30
    Top: Superstitions
  • 05:00
    Up Close With: Moussa Sissoko
  • 05:30
    Tennis Stars: Petra Kvitova
Пълна програма
  • 04:20
    Madfin Shark Series
  • 04:45
    The Gunfather
  • 05:05
    The Gunfather
  • 05:30
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Галантният акордеонист
  • 05:05
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
  • 05:50
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
Пълна програма
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 6
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 20
  • 05:00
    Жив или Мъртъв, еп. 1
  • 05:25
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 8
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 34
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 03:35
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 04:25
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:35
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 03:45
    Разтърсващи престъпления: Канибала с арбалета
  • 04:30
    Градски кошмари: Гледачката и киберубиецът
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Матю Майлат
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Реймънд Едмъндс
Пълна програма
  • 02:50
    Глинени гълъби
  • 04:50
    Милост
  • 06:05
    Любовта е сега
  • 08:05
    Легендите "Хейло"
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:00
    Ugly Americans
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Moonbeam City
Пълна програма
  • 04:09
    All Natural Euro Fuck Doll (18+)
  • 04:34
    Mom Visits Doc (18+)
  • 04:57
    Sent Home For Sucking (Dick) (18+)
  • 05:12
    Babysitter Games (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Доминика Цибулкова (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - финал, повторение)
  • 05:40
    Тенис: Михаела Бузарнеску - Доминика Цибулкова (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Ашли Барти - Анастасия Павлюченкова (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    WILD CULTURE EP 5
  • 05:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 06:00
    IN CONCERT - CORDES ORIENT
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE MEXICAN ART
Пълна програма
  • 00:45
    Bangkok Fight Night
  • 05:15
    Warrior
  • 06:30
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 04:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 04:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 04:00
    Първата световна война в числа (Series 1): Тотална война (Episode 5)
  • 04:50
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Началото на края (Episode 9)
  • 05:15
    Страхотни изобретения (Series 2): 225 (Episode 25)
  • 05:45
    Загадки в музея (Series 4): Медиумът Марджори, изкачване на Еверест, пасторът и хористът (Episode 7)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 04:45
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 04:05
    Shai Maestro 'The Stone Skipper'
  • 05:40
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphonies Nos.8 & 12
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
  • 09:00
    Класика от Първа професионална лига: Лудогорец - ЦСКА (2017-18), повторение
  • 09:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 4-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - полуфинали, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Борнемут - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Кой уби Джейн Доу?: Момичето от палатката
  • 04:25
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 05:20
    В града витае убийство: Политика на отворените врати
  • 06:10
    Почти ми се размина: С две къщи в Мексико
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 04:05
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 33 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 08:20
    "Мечияр - вкусът на властта", драма, Чехия / Словакия, 2017; реж. Тереза Нвотова, [12+]
Пълна програма
  • 04:15
    "Ще умра от срам ІІ, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Салли Ричардсън-Уитфийлд, с Мелиса Лео, Ери Грейнър, Майкъл Ангарано, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 07:00
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 08:45
    "Почти любов", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Найджъл Коул, с Аштън Къчър, Аманда Пийт, Катрин Хан, Кал Пен, Али Лартър, [12+]
  • 10:30
    "Отвъд І, 2 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Стивън Аделсън, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Зелена магия (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:20
    Котарачетата
  • 04:25
    Котарачетата
  • 04:30
    Искрица и Сияйница
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 03:40
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 3, Испания, исторически, 2012
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 1, еп. 10, Франция, исторически, 2012
  • 05:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 10, Великобритания, исторически, 2015
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 04:05
    Търговия с плът, част 2
  • 07:05
    Фин
  • 08:35
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 09:50
    Като син
Пълна програма
  • 03:50
    Сатурн в опозиция
  • 06:40
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 08:10
    Диско
  • 09:50
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • 03:50
    Това вечерно слънце
  • 06:30
    Островът на шепотите
  • 07:50
    Нечий герой
  • 09:10
    Семпъл
Пълна програма
  • 04:20
    Top Spin
  • 05:20
    Silver Rain
  • 07:00
    La Gunguna
  • 08:30
    Movie Talk
Пълна програма
  • 04:00
    FIM Speedway Grand Prix 2017
  • 05:00
    FISE World Series 2017
  • 05:30
    Above, Below
  • 06:30
    World Surf League 2017
Пълна програма

Сериали

AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat Explorer 04:25
Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
SAT 1 04:25
"Престъпни намерения" - криминален сериал
Viasat History 04:30
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 22

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
MAX Sport 4 04:30
Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм

Всички предавания

Филми

БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
MAX Sport 4 04:30
Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм
TVPlus 04:30
"От улицата: Изборът на края" - документален филм
RTR 04:40
Игрален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}