ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Малкият дракон Кокосчо - приятели завинаги анимационен филм /Германия, 2014г./
  • 10:25
    Ваканцията на малкия Никола детски игрален филм /Франция, 2014г./, режисьор Лоран Тирар, в ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Доминик Лаванан и др.
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Бохеми опера от Джакомо Пучини, спектакъл на Държавна опера - Стара Загора, режисьор-постановчик Огнян Драганов, диригент Ивайло Кринчев
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документално предаване
Пълна програма
  • 09:00
    "Аржентинско танго" - с уч. на Ребека Имануел, Михаел фон Ау, Флориан Фиц, Тереза Кламерт и др.
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Цветарница на мистериите: Прекършено в зародиш" (премиера) - с уч. на Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бю Бриджис, Рейчъл Крауфорд, Мелиса Болона и др.
Пълна програма
  • 09:30
    Светът отвътре - филм
  • 10:00
    Мистерията на материята - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 09:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 11:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 09:10
    Питбули и бивши затворници: Опасното куче
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Нов най-добър приятел
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: На свобода
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Единственият
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен"
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (избрано)
  • 11:35
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Винаги в неделя" - шоу
  • 13:03
    Пресклуб
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:25
    Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 09:50
    Метафора /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:35
    Български уроци - аз уча български
  • 11:00
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 09:40
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 09:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.1
  • 11:00
    "Дивергенти" - екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2014), режисьор - Нийл Бъргър, актьори - Тони Голдуин, Маги Кю, Ашли Джъд, Джей Кортни, Тео Джеймс, Рей Стивънсън, Майлс Телър, Кейт Уинслет, Шайлийн Уудли, Зои Кравиц и др.
  • 13:30
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
  • 16:00
    "Луцифер" - сериал, с.2, еп. 18
Пълна програма
  • 07:45
    "В света на динозаврите" - приключенски, анимация (САЩ, 2013), режисьор -  Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори - Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др.
  • 10:00
    "Момчето с механичното сърце" - анимация, приключенски, драма (Франция, Белгия, 2013), сценарист - Матиас Малзию, режисьори - Стефан Берла, Матиас Малзию
  • 11:45
    " Странични ефекти" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2013), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Руни Мара, Чанинг Тейтъм, Джуд Лоу, Катрин Зита-Джоунс и др.
  • 14:15
    "Газ до дупка 2" - екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьор -  Халвард Брейн, актьори - Андерс Басмо Кристенсен, Вегар Хоел, Йонас Хоф Офтебро, Ида Хюсой, Свен Нордин, Ото Йесперсен др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Приятели" - сериал, с.4
  • 10:00
    "Майка под наем" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Маккълърс, актьори -  Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.
  • 12:00
    "Моята голяма гръцка свалка" - комедия, романтичен  (САЩ, Испания, 2009), режисьор - Доналд Петри, актьори - Ния Вардалос, Ричард Драйфус, Алексис Георгулис,  Алистър Макгоуан,  Мария Аданес, Харланд Уилямс, Рейчъл Драч и др.
  • 14:00
    " Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 13:30
    "Част от мен" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 09:32
    Анджело е върхът
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:10
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:55
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 11:00
    "Бонобо", късометражна драма, Швейцария, 2018; реж. Зоел Айшбахер, с Никол Мърси, Пол Минте, Бенямин Зану, [12+]
  • 11:20
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 13:25
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Корпоративна политика", драма, Франция, 2017; реж. Никола Силол, със Селин Салет, Ламбърт Уилсън, Стефан де Гроод, Виолайн Фумеу, Алис Дьо Льонкюсан, [12+]
  • 10:20
    "Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
  • 11:25
    "Три върха", драма, Германия, 2017; реж. Ян Цабеил, с Александер Фелинг, Беренис Бежо, Ариан Монтгомъри, [12+]
  • 12:55
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 10:30
    "Звезда на подиума" - риалити
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Загадки от Флоренция" - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 11:00
    "Мистър Дийдс" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Уинона Райдър, Пери Анделин Блек, Джон Туртуро, Стив Бушеми, Питър Лайънс Колистър, Джон Тортуро и др. /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Един ръждясал, занемарен автомобил Шевролет Камаро от 1967 г, част II
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: Пежо RCZ R
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: епизод 6
  • 12:00
    Ловци на трофеи: Семейство
Пълна програма
  • 09:02
    Ловци на митове: Разрушителите на загубени митове
  • 09:50
    Ловци на митове: Случайни амуниции
  • 10:38
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
  • 11:26
    Фабрика за храна: От захар, с любов
Пълна програма
  • 09:20
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:45
    Кей Си под прикритие
  • 11:40
    Коланимация
  • 11:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 09:30
    "Чудата наука"
  • 10:00
    "Уголемена наука"
  • 10:30
    "Загадките на еволюцията"
  • 10:55
    "Въпроси от науката"
Пълна програма
  • 09:30
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 09:50
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, шести етап
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап
  • 12:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 13:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 12:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, шести етап
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап
Пълна програма
  • 09:40
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 2
  • 10:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 1
  • 11:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
  • 12:00
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    Brilliant Corners
  • 10:20
    Pro Bull Riders
  • 11:10
    Pro Bull Riders
  • 12:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Карибски живот
  • 10:30
    Карибски живот
  • 11:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 21
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 22
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 23
  • 12:20
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 09:10
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 11
  • 10:15
    Късметлията - втори сезон, еп. 10
  • 11:15
    Шерлок - втори сезон, еп. 3
  • 13:15
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 08:20
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 10:00
    "Разбивачът Ралф", анимация, САЩ, 2012; реж. Рич Мур, [0+]
  • 11:40
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
  • 14:15
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
Пълна програма
  • 09:40
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
  • 10:05
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
  • 10:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 7
  • 11:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 10:00
    Американски антиквари: Непредсказуемият форд "Бронко"
  • 11:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 12:00
    Планинари: Последствия
Пълна програма
  • 09:30
    МОТОХОБИ
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 72 еп.
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 09:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 10:00
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:25
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 11:30
    "Конни"
Пълна програма
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
  • 10:45
    "Коктейл" с Деси Жаблянова/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 09:15
    "Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
  • 12:05
    "Магьосникът и бялата змия" - екшън / фентъзи (Китай, Хонконг) с Джет Ли, Шенги Хуанг.
  • 13:45
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 16:20
    "Последният легион" - екшън / приключенски с Колин Фърт, Бен Кингсли.
Пълна програма
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Фактор страх
  • 11:00
    The Ride: "Фифт Хармъни"
  • 12:00
    The Ride
Пълна програма
  • 09:30
    MTV Rewind: 2015
  • 10:00
    Ultimate 50 Perfect Party Hits
  • 14:00
    MTV Asks Jason Derulo
  • 14:45
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 11:00
    100% Anthems!
  • 13:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 18:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 08:45
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 2
  • 09:50
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 3
  • 10:55
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 4
  • 12:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 10:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 11:05
    Теория на глупостта, еп. 10
  • 11:30
    Теория на глупостта, еп. 2
Пълна програма
  • 09:05
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 09:50
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 10:40
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 11:25
    Животински боен клуб, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Престън Норт Енд - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, трети ден, директно
  • 15:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 2-и епизод
Пълна програма
  • 09:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
  • 10:20
    "Наталия Варлей. "Свадба няма да има!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 08:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 11:35
    "Мисли като мъж" - романтична комедия, U, 2012
  • 13:44
    "Голямото пътешествие" - драма, U, 2014
  • 16:05
    "Яж, моли се, обичай" - игрален филм, U, 2010
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Ветроходство
  • 12:00
    УЕФА Суперкупа: Реал М - Атлетико М
  • 14:00
    Милан - Барселона, International Champions Cup
Пълна програма
  • 08:50
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:45
    "В капана на подозренията - специално" - доку-поредица
  • 14:35
    "Шеф под прикритие" - доку-поредица
  • 17:45
    "Експлозивно уикенд"
Пълна програма
  • 08:20
    "Бялата гвардия"
  • 09:50
    "Културната революция"
  • 10:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 11:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:30
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 13:25
    "Най-невероятните... " - шоу
  • 16:00
    "Смърфовете" - анимация, U, 2011
  • 18:00
    "Рапунцел" - анимация, U, 2010
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:25
    Super Toy Club
  • 09:55
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 10:40
    Angelo!
  • 11:05
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 08:30
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 10:00
    60 минути -предаване на Телемедиа-Докосване до Китай
  • 11:00
    50 нюанса любов - Епизод 11- Предаване на Телемедиа
  • 11:30
    Холивудски знаменитости : Никалъс Кейдж
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:00
    Нашето малко семейство: Суматоха в семейство Хамил
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Даяна и Ашли Ар
  • 12:00
    Да спасим хотела: Крийтинг Хаус
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Къде са те сега?
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
Пълна програма
  • 09:30
    Живот на път в RV каравана
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 09:30
    Живот на път в RV каравана
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 09:20
    Флиртология, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 10:55
    Мама мия, Германия, Обединеното кралство, САЩ, комедия/мюзикъл/романтичен, 2008
  • 12:40
    Инид, Великобритания, биграфичен/драма, 2009
  • 14:05
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
Пълна програма
  • 09:30
    "Вечната принцеса Даяна" - кратък документален филм
  • 10:00
    "Новото познание: Тайното учение на богомилите" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 3
  • 10:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 4
  • 10:25
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17
  • 10:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    Бой банди срещу гърл банди: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 06:25
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 15:55
    "Моята къща мечта край морето" - доку-поредица
  • 16:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:20
    Орвил - първи сезон, еп. 6
  • 10:05
    Падението на Игби - игрален филм, еп. 1
  • 12:05
    Кости - втори сезон, еп. 1
  • 13:00
    Кости - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 09:30
    MAKE-UP
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 09:30
    "Кошмарни съседи" - 11 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 3063 и 3064 еп.
  • 11:10
    "Неизлечимо болни" - 19 и 20 еп.
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 5 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
  • 10:30
    новини
Пълна програма
  • 09:35
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 10:00
    Поплавочный практикум
  • 10:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:00
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 07:50
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 09:45
    "Пич, къде ми е магарето?" - комедия с уч. на Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др. /п/
  • 12:00
    "Кънки с остър връх" - романтичен филм с уч. на уч. на Д.Б. Суини, Мойра Кели, Рой Дотрис, ТЕри О`Куин, Дуиър Браун и др. /п/
  • 14:10
    "Наследникът" - семеен с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др.
Пълна програма
  • 09:15
    Animal Cops Houston: Flood
  • 10:00
    Animal Cops Houston: Breathe
  • 10:45
    Raging Planet: Flood
  • 11:30
    Raging Planet: Volcano
Пълна програма
  • 09:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:55
    Гражданка в ранчото
  • 10:20
    Гражданка в ранчото
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 09:25
    Клуб Уинкс
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Regal Academy
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, шести етап
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, трети етап
  • 12:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 13:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Пълна програма
  • 08:20
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 10:00
    "Разбивачът Ралф", анимация, САЩ, 2012; реж. Рич Мур, [0+]
  • 11:40
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
  • 14:15
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 09:30
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 09:25
    Клуб Уинкс
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Regal Academy
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Smells Like The '90s
  • 12:00
    Smells Like The '90s
  • 17:00
    Smells Like The '90s
  • 22:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 09:10
    Love the Way You Lie: Side Effects
  • 10:05
    Love the Way You Lie: The End of the Affair
  • 11:00
    Love the Way You Lie: The Hitman and Her
  • 11:55
    I Almost Got Away With It: Got to Sing Karaoke
Пълна програма
  • 09:16
    In the Name of Good: Rio Mavuba
  • 09:45
    The Challenge: FMX
  • 10:10
    Top: Freesports Earth
  • 10:41
    Up Close With: Dany Torres
Пълна програма
  • 09:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:00
    Trip Gone Bad
  • 10:20
    Trip Gone Bad
  • 10:45
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 10:00
    Американски антиквари: Непредсказуемият форд "Бронко"
  • 11:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 12:00
    Планинари: Последствия
Пълна програма
  • 09:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 10:05
    Теория на глупостта, еп. 10
  • 10:30
    Теория на глупостта, еп. 2
  • 11:05
    Теория на глупостта, еп. 3
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документално предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 09:35
    Джоунстаун: Жените, планирали касапницата: Епизод 1
  • 11:25
    Обажда се убиец: Доминик Айзъм
  • 12:20
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Далеч от дома: Кю Су Ким
  • 13:15
    Часовете преди убийство: Лудницата в ума му
Пълна програма
  • 09:15
    Танци по време на Лунаса
  • 11:10
    Декан Спанли
  • 13:10
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 15:25
    Мръсно синьо
Пълна програма
  • 09:25
    "Непутевые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
  • 10:00
    Новости (с субтитрами)
  • 10:20
    "Наталья Варлей. "Свадьбы не будет!" (12+)
  • 11:15
    "Честное слово" с Юрием Николаевым
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
Пълна програма
  • 09:15
    Сам себе режиссер
  • 09:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 10:20
    Вести-Москва
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 09:25
    Doc, We're Stuck (18+)
  • 09:50
    Fucking Millennials! (18+)
  • 10:13
    Prank Whores Sexy Robbery (18+)
  • 10:36
    The Princess Of Squirt (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - финал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - полуфинали, повторение)
  • 15:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
  • 17:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Акценти
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 10:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:30
    HUMANIMA - ON THE COUGAR'S TRAIL
  • 11:00
    HUMANIMA - BLUE BEHEMOTHS IN THE SEA OF CORTES
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat World Grand Prix
  • 10:25
    NEW High Explosive
Пълна програма
  • 09:00
    VANS Get -N Classic
  • 09:50
    A Portrait of Laurie Towner
  • 10:00
    Action Sports Plus Special
  • 11:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 09:30
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Късметът на Лъки (Episode 6)
  • 09:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 601 (Episode 1)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 602 (Episode 2)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 603 (Episode 3)
Пълна програма
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 11:30
    "Свещени планини"- документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Vivaldi, Brescianello, Galuppi by Maurice Steger and Il Pomo d'Oro - Gstaad Menuhin Festival
  • 10:50
    Tim Mead & Les Accents: Vivaldi
  • 11:35
    InterMezzo
  • 13:30
    AFRO HARPING: Brandee Younger's Tribute to Dorothy Ashby feat. Mark Whitfield - WINTER JAZZ FEST
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:45
    Тенис: Рамкумар Раманатан - Стийв Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 11:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 15:00
    Тенис: City Open, Вашингтон (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 19:00
    Тенис: City Open, Вашингтон (WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 2-и епизод
Пълна програма
  • 09:10
    Обичам да ме лъжеш: Страничен ефект
  • 10:05
    Обичам да ме лъжеш: Краят на аферата
  • 11:00
    Обичам да ме лъжеш: Убиецът и момичето
  • 11:55
    Почти ми се размина: Караоке
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 08:30
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 10:15
    "Семейство Даръл IІІ, 6 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 11:05
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 13:05
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [7+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 09:45
    "Филми и звезди Х, 28 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 10:15
    "Профил за двама", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Стефан Роблен, с Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет, Стефан Бисо, Стефани Крейянкур, [12+]
  • 11:55
    "Имението "Хауърдс енд" I, 1 еп.", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Хети МакДоналд, с Хейли Атуел, Матю МакФадиън, Филипа Куултард, Джоузеф Куин, Джоузеф Банистър, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Лицензия на бурение. Долгий путь домой
  • 09:55
    Полигон. Прорыв. Танк Т-90СМ
  • 10:25
    Полигон. Дикая кошка. Бронеавтомобиль "Рысь"
  • 10:55
    Полигон. Корветы. Часть первая
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Западната порта на Източната римска империя (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Западната порта на Източната римска империя (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Торонто
  • 10:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 10:35
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 11:15
    Колоездене: "На колела"
Пълна програма
  • 09:00
    ММА: Класика от UFC
  • 10:00
    Trans World Sport
  • 11:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 13:55
    Новини
Пълна програма
  • 09:40
    Рибки Гупи
  • 10:30
    Веселата Веси
  • 10:55
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:25
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 10:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 11:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 11:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
Пълна програма
  • 08:15
    Скритата крепост
  • 09:50
    Мечо Пух
  • 10:45
    Венция/Венеция
  • 12:30
    Херкулес
Пълна програма
  • 08:30
    Лъки Люк
  • 10:10
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 11:25
    Кметицата-кексче
  • 12:50
    Фин
Пълна програма
  • 08:15
    Пипи бяга от вкъщи
  • 09:50
    Детегледачът
  • 11:20
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
  • 12:55
    Коко
Пълна програма
  • 09:05
    Come Down Molly
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Blood and Thunder: The Sound of Alberts
  • 12:00
    Sacha l'ours
Пълна програма
  • 09:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
  • 10:00
    Enduro GP S18
  • 10:30
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 11:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 09:40
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
Fox Channel 09:45
Психаротерапия - трети сезон, еп. 18
e-kids 09:50
Франклин - анимационен сериал
EPIC Drama 10:00
Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер

Всички предавания

Филми

AXN 09:45
Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
TVT 10:00
Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Франция,  Великобритания,  Ирландия, 2001), режисьор - Шарън Магуайър, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джеймс Калис, Сали Филипс,  Джим Броудбент, Джема Джоунс, Шърли Хендерсън, Ембет Дей

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}