ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:20
    Капитан Петко войвода 12-сериен тв филм /България, 1981г./, 1 серия, режисьор Неделчо Чернев, в ролите: Васил Михайлов, Пламен Дончев, Стоян Гъдев, Продан Нончев и др.
  • 19:35
    Животни по пижами анимационен филм
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Семейни тайни" - сериал, с. 1, еп.16
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2, еп.9
  • 22:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.6
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Скорпион" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 22:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Линиите на Уелингтън - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Коментари на деня /п./
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 20:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 21:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Картър; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 18:20
    Отслабването на домашния ми любимец: Спортно семейство, дебело куче
  • 19:15
    Лов на чудовища с лък
  • 20:10
    Нападения на акули 2
  • 21:05
    Най-дивите острови: Филипини: Мистериозните острови
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:15
    Волен Сидеров пред българската общественост
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 19:50
    "Убийства на север" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    Футбол за Купата на Бундеслигата
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:05
    Умно село Думи извън сцената… за сцената /с Константин Илиев и Стайко Мурджев/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
Пълна програма
  • 19:01
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 19:08
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:41
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 19:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп.2
  • 20:00
    "Кости" - сериал , с.11, еп. 1
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Трусове 5: Кръвни линии" - фантастика, ужаси, екшън (САЩ, Южна Африка, 2015), режисьор - Дон Майкъл Пол, актьори - Брандън Оре, Натали Бекер, Емануел Кастис, Майкъл Грос, Джейми Кенеди, Йън Робъртс, Лоурънс Джоф, Даниел Дженкс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Победителят" - Семеен, САЩ 2007, Режисьор: Майкъл Бей, Актьори: Кей Панабейкър, Дон Джонсън, Лори Лоуглин,Джеймс Бест, Саша Кохен, Мими Гианопулос, Лондон Либоирон и др.
  • 21:00
    Премиера: "Приятелю, Тед 2" - комедия (САЩ, 2015), режисьор - Сет Макфарлан, актьори - Марк Уолбърг, Лиъм Нийсън, Аманда Сайфред, Сет Макфарлан , Джон Слатъри, Сам Дж. Джонсън, Джовани Рибизи, Майкъл Дорн, Патрик Уорбъртън, Морган Фрийман,  Джесика Барт и
  • 23:15
    "Фатална грешка" - криминален, драма, мистерия (САЩ, Канада, 2006), режисьор - Джордж Менделюк, актьори - Виктория Прат, Крис Креймър, Уилям Б. Дейвис, Винсент Спано и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 19:30
    " Учителката по френски" - сериал, с.2
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3
  • 22:00
    Премиера: "Страхотни новини" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 1
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп. 7,8
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 56
  • 23:00
    "Висше общество" - сериал, еп. 41
Пълна програма
  • 19:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:20
    Apple & Onion - Shorts
  • 19:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 18:50
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
  • 21:00
    "В крак с времето", трилър, Великобритания, 2017; реж. Луис Лагайет, с Лаклън Нибор, Алън Форд, Халък Бълджинър, Алис Сандърс, Лорейн Бъроуз, [18+]
  • 22:40
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 19:50
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
  • 21:30
    "Сламени кучета ", трилър, САЩ, 2011; реж. Род Лури, с Джеймс Марсдън, Кейт Босуърт, Александър Скарсгард, Доминик Пърсел, Джеймс Уудс, [18+]
  • 23:20
    "Туин Пийкс (2017) I, 7 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    CNN Talk
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
  • 22:00
    "Черната перла" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 14
  • 20:00
    "Полицаите от края на града" - комедиен сериал
  • 21:00
    "Пожарникарите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Внезапна смърт" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Окачвания за планински велосипеди, сушилни за зърно и тигани
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 20:00
    Да продадеш колата си: 1987 Mercedes 560SL
  • 21:00
    Голи и уплашени: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:05
    Фабрика за храна: Традиционни лакомства
  • 19:30
    Ловци на митове: Легенди за гейзера
  • 20:20
    Строителни постижения: Ремонт на метрото в Ню Йорк
  • 21:10
    Sci-Fi наука: Светлинен меч
Пълна програма
  • 19:00
    Лив и Мади
  • 19:30
    Лив и Мади
  • 20:00
    Аз съм по средата
  • 20:30
    11
Пълна програма
  • 18:45
    "Изглежда супер"
  • 19:10
    "Изумителни постижения"
  • 19:35
    "Спортна лаборатория"
  • 19:50
    "Удивителни създания"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 20:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 21:00
    Сентинел - 30 еп. - Сериал
  • 22:00
    Сентинел - 31 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 20:15
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал, директно
  • 22:25
    Новини
  • 22:30
    Колоезедне: Хамбург класик
Пълна програма
  • 17:30
    Мотокрос: Световен шампионат, Швейцария
  • 19:30
    Супербайк: Британски шампионат, Кадуел Парк
  • 20:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
  • 22:00
    Мотокрос: Световен шампионат, Швейцария
Пълна програма
  • 18:35
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 4
  • 19:30
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 7
  • 20:15
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 5
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 19:05
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 19:30
    Nhra Sportsman Series
  • 20:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 21:10
    Monster Jam
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Карибски живот
  • 19:30
    Карибски живот
  • 20:00
    Евтин дом на плажа
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 19:00
    Мама - четвърти сезон, еп. 11
  • 19:30
    Мама - четвърти сезон, еп. 12
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 22
  • 21:00
    Ромео и Жулиета - игрален филм
Пълна програма
  • 18:10
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 4
  • 19:15
    Бул - втори сезон, еп. 16
  • 20:10
    Бул - втори сезон, еп. 17
  • 21:05
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 18:45
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 21:00
    "Отворени рани I, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 22:00
    "Играчи ІV, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 22:30
    "Несигурни ІІІ, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Пийт Чатмън, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
Пълна програма
  • 18:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 7
  • 19:15
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 2
  • 20:05
    Жени воини, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    Истинският доктор Живаго
Пълна програма
  • 17:15
    Първите заселници: Империя на свободата
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 20:05
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
Пълна програма
  • 18:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица
  • 20:30
    България – вчера, днес и утре
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 84 еп.
Пълна програма
  • 18:55
    "Кит и Кейт"
  • 19:10
    "Яя и Зук"
  • 19:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:30
    "Хип хип ура"
Пълна програма
  • 19:00
    "Патарински Live"- избрано
  • 19:30
    НОВИНИ
  • 20:00
    "Денят на живо"-избрано
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
Пълна програма
  • 18:05
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
  • 19:45
    "Любов неуловима" - романтичен с Ан Арчър, Том Беринджър.
  • 21:20
    "Китайска луна" - екшън / трилър с Ед Харис, Маделин Стоу.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 4.10" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    М е за Музика
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Предизвикателството: Шампиони срещу звезди
Пълна програма
  • 18:00
    2017 MTV EMA
  • 19:30
    #MTVHottest: Sia
  • 20:00
    #MTVHottest: Best Of British
  • 21:30
    MTV Rewind: 2017
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 18:20
    Нашествие на гигантските питони: Флорида с Найджъл Марвин,
  • 19:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 20:05
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Националните паркове на Америка, еп. 7
  • 20:00
    Тайван пред света: На лов за растения, еп. 1
  • 21:00
    Япония: Между земята и небето, еп. 1
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 5
Пълна програма
  • 18:50
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 2
  • 20:40
    Риболов на гиганти, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 3-и епизод, повторение
  • 19:30
    Футбол: Айнтрахт Брауншвайг - Херта, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
  • 21:45
    Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
  • 23:40
    Футбол: Монако - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "В действителност"
  • 19:55
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера."Любов по заповед". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 20:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    ПСЖ - Атлетико М, International Champions Cup
  • 20:00
    Мобил 1
  • 20:30
    Жилет световен спорт
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Вести-Москва
  • 19:50
    "За най-важното"
  • 20:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
Пълна програма
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "МакГайвър" - екшън сериал
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио"
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:45
    Zak Storm - Super Pirat
  • 19:40
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:10
    Angelo!
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Час Пик-предаване на Телемедиа
  • 19:45
    Две жени-Драма, Русия-Франция /2014,Режисьор: Вера Глаголева ,В ролите: Ралф Файнс, Ана Астраханцева-Вартанян, Александър Балуев, Силви Тестю, Лариса Малеванная
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Инспектори по храните: Епизод 3
  • 20:00
    Нашето малко семейство: Денят на благодарността и повече пространство
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 18
  • 22:00
    Малкият ми живот: Да изиграеш малката карта
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Легендата за хубавата Бона, с.3 еп.7
  • 19:30
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 20:00
    10 забележителни крепости в България
  • 20:30
    Поморие - Слънце и бриз
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 18:10
    Гадже за 5 минути, САЩ, комедия/драма/музикален, 2008
  • 19:40
    Мрежата, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
  • 21:30
    Уличен бой, САЩ, екшън/драма/спорт, 2009
  • 23:15
    Плачът на слънцето, САЩ, екшън/драма/трилър, 2003
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 8
  • 19:30
    Австралийска кухня със Сара ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 8
  • 20:00
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
  • 21:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Макгайвър - първи сезон, еп. 13
  • 20:00
    Кости - втори сезон, еп. 3
  • 21:00
    Кости - втори сезон, еп. 4
  • 22:00
    Чикаго - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 19:00
    FTV SPECIAL
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FTV SPECIAL
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "Необичайна медицина" - 1 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 2 и 3 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 31 и 32 eп.
  • 21:10
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 1 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Темите 1
  • 19:30
    новини
  • 19:35
    Темите 2
Пълна програма
  • 19:00
    Нож-помощник
  • 19:15
    Кодекс охотника
  • 19:30
    Оружейные дома Европы
  • 19:55
    Я и моя собака
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "ВЕЛИКИЯТ ПОНЕДЕЛНИК" - Зрителят избира между шест филма на greatmonday.bg
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Man v Expert: Episode 5
  • 19:45
    Flying Wild Alaska: Greenhorn Ben
  • 20:30
    Raging Planet: Tornado
  • 21:15
    Dirty Jobs: Well Digger
Пълна програма
  • 19:00
    Режи!
  • 20:00
    Кулинарни състезания в провинцията
  • 20:30
    Кулинарни състезания в провинцията
  • 21:00
    Семейното пътешествие на Гай
Пълна програма
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
  • 19:35
    Къщата на Шумникови
  • 19:45
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 20:15
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал, директно
  • 22:25
    Новини
  • 22:30
    Колоезедне: Хамбург класик
Пълна програма
  • 18:45
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 21:00
    "Отворени рани I, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 22:00
    "Играчи ІV, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 22:30
    "Несигурни ІІІ, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Пийт Чатмън, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 19:25
    Chip And Dale's Nutty Tales Shorts
  • 19:30
    PJ Masks
  • 19:45
    Vampirina
Пълна програма
  • 19:05
    Алвин и Катеричоците
  • 19:20
    Алвин и Катеричоците
  • 19:35
    Къщата на Шумникови
  • 19:45
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got To Taunt The Cops
  • 19:15
    Obsession: Dark Desires: Home Sweet Hell
  • 20:10
    The Perfect Murder: Murder Well Done
  • 21:05
    Alaskan Temptress: People Magazine Investigates
Пълна програма
  • 18:50
    Clubland: Inter Milan
  • 19:15
    The Contenders: Russia 2018: Belgium
  • 19:46
    In the Name of Good: Johan Djourou
  • 20:10
    Top: Fashion Icons
Пълна програма
  • 19:00
    Madfin Shark Series
  • 19:20
    Madfin Shark Series
  • 19:45
    Fight to Survive
  • 20:05
    Fight to Survive
Пълна програма
  • 17:15
    Първите заселници: Империя на свободата
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 20:05
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
Пълна програма
  • 19:00
    Тайван пред света: На лов за растения, еп. 1
  • 20:00
    Япония: Между земята и небето, еп. 1
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 5
  • 22:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Семейни тайни" - сериал, с. 1, еп.16
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2, еп.9
  • 22:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.6
Пълна програма
  • 18:35
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:10
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:30
    Морски детективи; сезон 11, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 20:25
    Морски детективи; сезон 11, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 21:25
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Какво е нужно за убийство: Свързани в убийство
  • 19:30
    Какво е нужно за убийство: Господарят Боб
  • 20:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Най-великото добро
  • 21:00
    Убих най-добрия си приятел: Повече от приятели
Пълна програма
  • 17:20
    Последен шанс, Харви
  • 19:15
    Идеалният съпруг
  • 21:15
    Дориан Грей
  • 23:25
    Размразяването
Пълна програма
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 05:15
    Когда все дома с Тимуром Кизяковы
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:58
    Eating Pussy For A Good Review (18+)
  • 19:19
    Forbidden Fruit (18+)
  • 19:42
    Fuck My Ass Or Fuck Off (18+)
  • 20:04
    What A Fucking Coincidence! 2 (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    "Спорт+: най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 13 еп., документална поредица
  • 20:00
    "Код Спорт: най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 16:20
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 19:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 19:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 20:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 19:00
    Времето, което промени света (Series 1): Катастрофата на "Хинденбург" (Episode 1)
  • 19:25
    Дните, които написаха историята (Series 1): 1492 г: Нов свят (Episode 1)
  • 19:55
    Забранена история (Series 5): Тайните общества: Господство над света (Episode 6)
  • 20:45
    Майстори на шпионажа (Series 1): София Потоцкая и Мата Хари (Episode 1)
Пълна програма
  • 19:00
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
  • 22:00
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 18:00
    Valery Gergiev and the Marinsky Orchestre: Symphonies 6 & 7 by Prokofiev
  • 20:00
    InterMezzo
  • 21:30
    Bach's Saint John Passion with Le Concert Etranger
  • 23:20
    Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, директно
  • 19:55
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 20:10
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:30
    Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
  • 20:00
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 21:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
  • 23:00
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 2-и епизод
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 2-и епизод
  • 21:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 21:30
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Подиграх се с ченгетата
  • 19:15
    Мрачна обсебеност: Ад у дома
  • 20:10
    Перфектното убийство: Епизод 9
  • 21:05
    Изкусителката от Аляска: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 18:45
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 21:30
    Хедлайн
Пълна програма
  • 18:05
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
  • 20:00
    "Историята на прислужницата ІІ, 13 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
  • 21:00
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 23:05
    "Нокти І, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Никол Касел, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
Пълна програма
  • 18:40
    "Убивайки Ийв І, 8 еп.", криминален трилър, САЩ, 2018; реж. Деймън Томас, с Джоди Комър, Сандра О, Кърби Хауъл-Баптист, Фиона Шоу, Ким Бодниа, [15+]
  • 19:25
    "Имението "Хауърдс енд" I, 1 еп.", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Хети МакДоналд, с Хейли Атуел, Матю МакФадиън, Филипа Куултард, Джоузеф Куин, Джоузеф Банистър, [12+]
  • 20:20
    "Аферата ІV, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Родриго Гарсия, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Джошуа Джаксън, Мора Тиърни, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 21:20
    "Глутница І, 2 еп.", криминална драма, Полша, 2014; реж. Михал Газда, с Лешек Лихота, Бартломей Топа, Магдалена Поплавска, Александра Поплавска, Анджей Жилински, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Язь против еды. Швеция
Пълна програма
  • 19:00
    XCo Adventure Cup `2013: Щастливо озъбени (образователен филм за екстремен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Обратен ход (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:55
    Ръсти Риветс
  • 19:10
    Топ кадети
  • 19:26
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 19:30
    Кива го може!
Пълна програма
  • 18:55
    Автокино
  • 19:20
    Гаражи - Злато
  • 19:50
    Изпитатели
  • 20:10
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Едно френско село, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически, 2013
  • 19:20
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 20:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 6, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 18:55
    Марко Поло, част 2
  • 20:20
    Момичето
  • 22:00
    Бягство от Кандахар
  • 23:35
    Върху куклата
Пълна програма
  • 18:55
    Лили Давид
  • 20:30
    Нова Година
  • 22:00
    Недоразумение
  • 23:20
    Код 37
Пълна програма
  • 18:35
    Неговото дело и слава
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II
  • 22:00
    Двойнствен живот
  • 23:35
    Дявол в синя рокля
Пълна програма
  • 19:00
    Silicon Cowboys
  • 20:15
    Drug Lord: The Legend Of Shorty
  • 21:45
    Prince
  • 23:00
    Big Sur
Пълна програма
  • 19:00
    Freeride World Tour 2018
  • 21:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 22:00
    Action Sports World S18
  • 23:00
    FIM Speedway World Cup 2017
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}