ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:10
    Череп и кости тв филм /5 епизод/п/(12)
  • 04:00
    Япония днес /п/
  • 04:10
    Детективи от "Серангун Роуд" тв филм /1 епизод/п/(14)
  • 05:10
    Съкровище в двореца тв филм /29 епизод/п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 36
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Подли камериерки" - сериен филм, 3 сезон /п/
  • 05:10
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 5 сезон /п/
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 03:05
    Свидетелите; сезон 2, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 04:00
    Свидетелите; сезон 2, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 04:55
    Картър; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2018
  • 05:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 03:25
    Лов на чудовища с лък
  • 04:15
    Нападения на акули 2
  • 05:02
    Тексаски закони: Епизод 6
  • 05:49
    Тексаски закони: Да хванеш бракониер
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (избрано)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:25
    "С песните на..."
  • 05:45
    "На жълтите павета" (избрано)
Пълна програма
  • 02:55
    "Любов във фиорда: Жената на брега" - драма, ФРГ, 2013
  • 04:25
    Документация
  • 05:15
    Журнал Европа
  • 06:00
    Световен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 03:20
    Непозната земя /избрано/п/
  • 03:50
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:20
    70 години ансамбъл "Росна Китка" /п/
  • 05:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 03:40
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 03:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 04:00
    Miss Moon
  • 04:11
    Miss Moon
Пълна програма
  • 03:00
    "Твърде лично" - сериал, еп. 6
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.9
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Готъм" - сериал, еп.4
Пълна програма
  • 03:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Шефове гадняри 2" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Шон Андърс, актьори - Джейсън Бейтман, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Чарли Дей, Кристоф Уоалц, Кевин Спейси, Кели Стейбълс, Джонатан Банкс,  Джейми Фокс, Крис Пайн, Кийгън-Майкъл Кей и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 04:00
    " Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 05:00
    " По-добре късно отколкото никога" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 03:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 03:05
    "Легендата за Бен Хол", уестърн - екшън, Австралия, 2016; реж. Матю Холмс, с Джак Мартин, Джейми Кофа, Уилям Лий, Джоан Добин, Адам Уилсън, [18+]
  • 05:25
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 07:00
    "Да преследваш Ейми", драма, САЩ, 1997; реж. Кевин Смит, с Бен Афлек, Джоуи Лорън-Адамс, Джейсън Лий, Дуайт Юел, Джейсън Мюс, [12+]
  • 08:55
    "Под пясъка", военна драма, Дания, 2015; реж. Мартин Зандвлит, с Роланд Мьолер, Луис Хофман, Джоел Басман, Микел Бо Фьолсгаард, Лора Бро, [15+]
Пълна програма
  • 02:20
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
  • 03:55
    "Меда, или не толкова светлата страна на нещата", драма, Румъния, 2017; реж. Емануел Парву, с Шербан Павлу, Адриан Титиени, Флорин Замфиреску, Ана Раду, Костел Кашкавал, [12+]
  • 05:05
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 07:00
    "Учителят", комедийна драма, Франция, 2017; реж. Оливие Аяш-Видал, с Денис Подалиде, Абдулай Диало, Табоно Тандия, Полин Юругуен, Алексис Монкорже, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    African Voices
  • 05:30
    TBD
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    "Национална лотария" /п/
  • 04:00
    "Колекционерът" - трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Анджелина Джоли, Куин Латифа, Майкъл Рукър, Майк МакГлоун, Луис Гузман, Лейланд Орсър, Ед О'Нийл и др.,/п/
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Голи и уплашени: Епизод 1
  • 04:00
    Голи и уплашени: Премеждия в Панама
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес 500 Sec от 1983
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Порше 912Е от 1976
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 04:36
    Строителни постижения: Ремонт на метрото в Ню Йорк
  • 05:24
    Чудеса, сътворени от човешки ръце в Китай: Най-големият транспортен център в света
  • 06:12
    Чудеса, сътворени от човешки ръце в Китай: Най-бързата железница в света
Пълна програма
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
Пълна програма
  • 03:30
    "e?:Проект"
  • 04:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 04:30
    Страници от живота - 110 еп. - Сериал
  • 05:00
    Веществени доказателства - 15 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 04:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
  • 05:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 06:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
Пълна програма
  • 03:00
    Колоездене: Колорадо класик, четвърти етап
  • 04:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, четвърти етап
  • 06:00
    Колоездене: Колорадо класик, четвърти етап
Пълна програма
  • 00:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 8
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 03:30
    Помощ след ремонт
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 03:30
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 20
  • 03:55
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 21
  • 04:20
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 9
  • 05:35
    Кристела - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 03:40
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 2
  • 04:05
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 14
  • 05:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    Броукънуд - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 03:45
    "Жертва на спасение", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Бен Афлек, с Кейси Афлек, Мишел Монаган, Морган Фрийман, Ед Харис, Джон Аштън, [18+]
  • 05:00
    "Трудна победа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Бен Йънгър, с Майлс Телър, Арън Екхарт, Кейти Сегал, Сайран Хайндс, Тед Левин, [12+]
  • 07:00
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 08:35
    "Младият Шелдън І, 16 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хауард Дойч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 03:40
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 25
  • 04:10
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 11
  • 05:45
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 3
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 18
Пълна програма
  • 03:35
    Търсачи на автомобили: Возило за специална двойка
  • 03:55
    Търсачи на автомобили: Добра авто-инвестиция
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувай, Бърди!
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Буритос
Пълна програма
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 84 еп.
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 39 еп.
Пълна програма
  • 03:30
    "Барни и приятели"
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:50
    "Орденът на Черния орел" - екшън с Йън Хънтър, Чарлз К. Биби.
  • 04:20
    "Севернякът" - приключенски / екшън със Сузи Колхо, Джас Елам.
  • 05:00
    "Възмездие в Ел Ей" - екшън / трилър със Сибил Даунинг, Уингз Хаузер.
  • 06:25
    "В близък план - Зулендър 2"
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 03:45
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 04:05
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 04:30
    #MTVHottest: Sigala
  • 05:00
    #MTVHottest: Dua Vs Camila
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 04:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 3
  • 04:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 4
  • 05:10
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 1
  • 03:50
    Не знаех това, еп. 8
  • 04:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 7
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 1
Пълна програма
  • 03:20
    Диви острови, еп. 5
  • 04:10
    Дивото Мексико, еп. 3
  • 04:55
    Надпревара за живот, еп. 7
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 6
Пълна програма
  • 01:55
    Еротичен телепазар
  • 03:55
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Гингам - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 03:40
    "Любов по заповед". Сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:50
    "По средата" - сериал
  • 04:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:30
    "Едно ужасно мило семейство" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 02:45
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:55
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 03:35
    Вести-Москва
  • 04:00
    Вести
  • 05:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 08:20
    "Бялата гвардия"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 03:45
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 05:15
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
Пълна програма
  • 03:25
    Телевизионен форум -/ повторение
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 07:00
    Документален филм
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:40
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Малки хора - свят голям: Пеперуди в стомаха
  • 04:24
    Нашето малко семейство: Денят на благодарността и повече пространство
  • 05:12
    Кралят на тортите: Чудовища, тикви и ковчези
  • 05:36
    Кралят на тортите: Дървосекачи и отплата
Пълна програма
  • 03:30
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
  • 04:00
    Асистент продавач с покупателна сила
  • 04:30
    Професия турист-Дидим, част 2
  • 05:00
    Професия турист-Банско
Пълна програма
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 04:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Писък 3, САЩ, ужаси/трилър, 2000
  • 05:10
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
  • 06:35
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
  • 08:15
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 03:00
    "Истории от Етъра - док. филм за панаира на занаятите" - документален филм
  • 04:00
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 4 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Репортажът: Нежна сила" - I част, информационно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Безсмъртното цвете" - филм за родопския силивряк
Пълна програма
  • 03:40
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 5
  • 04:05
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 6
  • 04:25
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 3
  • 04:50
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:40
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 3
  • 04:25
    Брикълбери - трети сезон, еп. 2
  • 04:50
    Синът на Зорн - първи сезон, еп. 2
  • 05:15
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 03:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    TOP MODELS
  • 04:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 11 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 1-3 еп.
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 10 еп.
  • 05:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяин" - 14 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 03:35
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
  • 04:05
    На зарубежных водоемах
  • 04:30
    Поймать лосося
  • 05:00
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 00:15
    "Рубиненочервено" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Флориан Бартоломей, Костя Улман, Вероника Ферес, Уве Коскиш, Петер Симонишек, Катарина Тхалбах и др., /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6, /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Solved: Truth in Shadows
  • 04:00
    Yukon Men: New Blood
  • 04:45
    Alaska Mega Machines: Gargantuan Off The Grid
  • 05:30
    Animal Cops Houston: Tumour
Пълна програма
  • 03:30
    Човек, огън, храна
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Ловци на торти
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 04:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
  • 05:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 06:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
Пълна програма
  • 03:45
    "Жертва на спасение", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Бен Афлек, с Кейси Афлек, Мишел Монаган, Морган Фрийман, Ед Харис, Джон Аштън, [18+]
  • 05:00
    "Трудна победа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Бен Йънгър, с Майлс Телър, Арън Екхарт, Кейти Сегал, Сайран Хайндс, Тед Левин, [12+]
  • 07:00
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 08:35
    "Младият Шелдън І, 16 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хауард Дойч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Alaskan Temptress: People Magazine Investigates
  • 04:25
    Web of Lies: Hitman 4 Hire
  • 05:20
    The Perfect Murder: Prescription For Murder
  • 06:10
    Love the Way You Lie: Girl Gone
Пълна програма
  • 03:30
    Top: Fashionable Stars
  • 04:01
    In the Name of Good: Nigel Mansell
  • 04:30
    Star Rated: Best Dressed
  • 05:00
    Up Close With: Taddy Blazusiak
Пълна програма
  • 03:35
    Big Water Adventure
  • 04:00
    Madfin Shark Series
  • 04:20
    Madfin Shark Series
  • 04:45
    Fight to Survive
Пълна програма
  • 03:35
    Търсачи на автомобили: Возило за специална двойка
  • 03:55
    Търсачи на автомобили: Добра авто-инвестиция
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувай, Бърди!
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Буритос
Пълна програма
  • 03:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 7
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 1
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 8
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 22
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 36
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 02:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:50
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 03:45
    Разтърсващи престъпления: Манчестър
  • 04:30
    Разтърсващи престъпления: Ан Магайър
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Нападателят в спалнята
  • 06:00
    Какво е нужно за убийство: Информаторът
Пълна програма
  • 03:35
    Декан Спанли
  • 05:20
    Черният балон
  • 07:15
    Още чакам
  • 09:05
    Зад кулисите
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
Пълна програма
  • 05:15
    Когда все дома с Тимуром Кизяковы
Пълна програма
  • 03:35
    Drawn Together
  • 04:00
    Ugly Americans
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:47
    Tourist Gets A Wet Pussy Welcome (18+)
  • 04:12
    Xander's World Tour (18+)
  • 04:38
    Boss's Bratty Daughter (18+)
  • 05:15
    A Fantastic Fan (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Спорт+: най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 18:30
    "Спорт+: най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 03:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 04:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
  • 05:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
Пълна програма
  • 06:50
    Taekwondo
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    Built To Shred
  • 04:30
    Built To Shred
  • 05:00
    Bubba's World
Пълна програма
  • 03:35
    Реформацията: Свещената война на Европа
  • 04:30
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Адът е надвиснал над нас (Episode 11)
  • 05:25
    Забранена история (Series 4): Мрачните истини на тамплиерите (Episode 4)
  • 06:10
    Страхотни изобретения (Series 2): 228 (Episode 28)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 03:15
    Jaga Jazzist - Montreal Jazz Festival
  • 04:15
    Hal Singer Quintet 1970 - Jazz Archive
  • 05:00
    Jason Moran 'Fats Waller Party' at the Paris Jazz Festival
  • 05:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 08:00
    Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
  • 04:00
    Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+: най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 02:15
    Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Изкусителката от Аляска: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 04:25
    Мрежа от лъжи: Убиец под наем
  • 05:20
    Перфектното убийство: Рецепта за убийство
  • 06:10
    Обичам да ме лъжеш: Не казвай сбогом
Пълна програма
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 02:30
    "Осем герои", приключенска драма, САЩ, 2006; реж. Франк Маршал, с Пол Уокър, Брус Грийнууд, Муун Блъдгууд, Джейсън Бигс, Джерард Плънкет, [12+]
  • 04:30
    "В кадър ХV, 34 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 33 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [7+]
Пълна програма
  • 03:25
    "Несигурни ІІІ, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Пийт Чатмън, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
  • 04:00
    "Убийствен бестселър", криминален трилър, Канада, 2016; реж. Мишел Пулет, с Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Нейърн, Тайлър Хайнс, Меган Хефърн, [15+]
  • 05:55
    "Нокти І, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Никол Касел, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 07:00
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Язь против еды. Киргизия
  • 05:30
    Язь против еды. Швеция
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Тайните на Родопите (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:30
    Пламъчко и Машините
  • 03:50
    Пес Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
Пълна програма
  • 03:40
    Изпитатели
  • 03:55
    Новини
  • 04:00
    Drift - С 400 к.с. из Германия
  • 04:30
    На всяка цена
Пълна програма
  • 03:25
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 5, Испания, исторически, 2012
  • 04:10
    Едно френско село, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически, 2013
  • 05:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерия, 2016
  • 07:30
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 02:45
    На юг от Рая, на запад от Ада
  • 04:55
    Пълнолуние
  • 07:55
    Бубонаществие
  • 09:20
    Войната в "Роял палас"
Пълна програма
  • 03:25
    Картелна война
  • 06:25
    Подаръкът на Св. Никола
  • 08:00
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 09:25
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • 02:35
    Мотман
  • 04:00
    Възкръсналата Мери
  • 06:55
    Сниф и летящия фантом
  • 08:30
    Скаутско приключение
Пълна програма
  • 03:00
    Silicon Cowboys
  • 04:15
    Drug Lord: The Legend Of Shorty
  • 05:15
    Residue
  • 07:00
    Hell on Wheels
Пълна програма
  • 02:00
    Freeride World Tour 2018
  • 04:00
    World Snowboard Tour 2018
  • 04:30
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 05:00
    Tekken Team Takedown
Пълна програма

Сериали

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}