ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:05
    Детективи от "Серангун Роуд" тв филм /2 епизод/п/(14)
  • 05:05
    Съкровище в двореца тв филм /28 епизод/п/
  • 06:05
    Телепазарен прозорец
  • 06:20
    Съкровище в двореца тв филм /29 епизод/п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 37
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Подли камериерки" - сериен филм, 3 сезон /п/
  • 05:00
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 5 сезон /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:50
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 8, драма, криминален, САЩ, 2017
  • 04:35
    Морски детективи; сезон 10, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:35
    Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 06:15
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: Млада кръв
  • 04:15
    Великолепните кучета: Епизод 1
  • 05:02
    Най-дивите острови: Филипини: Мистериозните острови
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Зад решетките
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    "Български народни светини" (документална поредица)
  • 05:25
    Волен Сидеров пред българските медии
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:30
    "Керъл" - романс, G, 2015
  • 05:20
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:05
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:30
    Америка днес /п/
  • 05:30
    Днес и утре /п/
  • 06:00
    Пей ми песен - Ева Георгиева фолклор
Пълна програма
  • 04:00
    Miss Moon
  • 04:11
    Miss Moon
  • 04:25
    Miss Moon
  • 04:36
    Miss Moon
Пълна програма
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.10
  • 05:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп.14
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Готъм" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 03:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Странични ефекти" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2013), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Руни Мара, Чанинг Тейтъм, Джуд Лоу, Катрин Зита-Джоунс и др.
Пълна програма
  • 04:00
    " Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 07:00
    " Учителката по френски" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 03:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:50
    "Краят на яростта", криминален екшън, Япония, 2017; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Тошиюки Нишида, Тацуо Надака, Кен Мицуиши, Акурю, [18+]
  • 05:20
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 07:00
    "Пропукани сгради", трилър, Аржентина, 2017; реж. Николас Гил Лаведра, с Оскар Мартинес, Хоакин Фуриел, Соледад Виламил, Сара Саламо, Сантяго Сегура, [12+]
  • 08:35
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
Пълна програма
  • 02:50
    "Слийпи Холоу", хорър - мистерия, САЩ, 1999; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Кристина Ричи, Миранда Ричардсън, Майкъл Гамбън, Каспър Ван Дийн, [18+]
  • 04:35
    "На буксир", късометражен - романтика, САЩ, 2015; реж. Грант Джейнс, със Селеста Дийстис, Боби Морено, Бенджамин Норис, Луиза Абърнати, [12+]
  • 04:50
    "Обществен враг", драма, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
  • 05:20
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    Marketplace Africa
  • 05:45
    World Sport
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 03:10
    "Анаконди: Кървавата орхидея" - приключенски екшън с уч. Джони Меснър, Кади Стрикланд, Матю Марсдън, Никълъс Гонзалес, Юджийн Бърд, Карл Юн, Сали Ричардсън, Морис Честнът, Анди Андерсън и др. , /п/
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода, /п/
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Тежко избавление: Епизод 8
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Форд Мустанг
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Довиждане, малък Ричард
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 18
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 04:36
    Строителни постижения: Центърът за водни спортове - Лондон 2012
  • 05:24
    Как са го направили?: Танцуващият лъв/Тунел/Машина за стадион
  • 05:48
    Фабрика за храна: Традиционни лакомства
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "Природни технологии"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:45
    Криминални хроники - 2 еп. - Сериал
  • 04:30
    Страници от живота - 111 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 142 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 03:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 05:00
    Колоезедне: Хамбург класик
  • 06:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 07:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
Пълна програма
  • 03:30
    Мотокрос: Световен шампионат, Швейцария
  • 05:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 06:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
  • 07:30
    Колоезедне: Хамбург класик
Пълна програма
  • 00:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 1
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 03:50
    Enfusion Series 3
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Monster Jam
  • 06:20
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 03:55
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 23
  • 04:20
    Кралици на ужаса - втори сезон, еп. 10
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 7
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 8
Пълна програма
  • 04:05
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 16
  • 05:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 15
  • 06:00
    Броукънуд - трети сезон, еп. 2
  • 07:40
    Бул - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 03:00
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 04:15
    "Да се превърнеш в Майк Никълс", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Дъглъс МакГрат, с Майк Никълс, Джак О'Брайън, [12+]
  • 05:35
    "Степ", документален, САЩ, 2017; реж. Аманда Липиц, [12+]
  • 07:00
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
Пълна програма
  • 03:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 26
  • 04:25
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 12
  • 05:00
    Тайните на Ермитажа - история и колекции
  • 06:00
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 03:55
    Търсачи на автомобили: Стил на пътя
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ах, този Бари
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Д-р Страннокупувачов
  • 05:05
    Американски антиквари: Големият бас
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 5 еп.
  • 06:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 03:30
    "Барни и приятели"
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:50
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 05:50
    "В близък план - Първият отмъстител: Войната на героите"
  • 06:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп. 15 - Дани Бойл" - поредица
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.14-15 - Фарели Брос" - поредица
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 04:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 05:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 06:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 12
  • 04:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 7
  • 04:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 8
  • 05:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 5
Пълна програма
  • 03:50
    Не знаех това, еп. 9
  • 04:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 8
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 2
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 8
Пълна програма
  • 03:20
    Дивото царство на Африка - Прераждане, еп. 6
  • 04:10
    Риболов на гиганти, еп. 2
  • 04:55
    Надпревара за живот, еп. 9
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 8
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
Пълна програма
  • 04:05
    "Любов по заповед". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Любов по заповед". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:40
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:30
    "Мама" - сериал
  • 05:15
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 05:35
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 03:15
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:50
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 03:35
    Игрален филм
  • 05:00
    "Хуморина"
  • 06:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 08:30
    Концерт
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:55
    "Юлия Лайчик издирва: Обади се!" - репортаж
  • 04:40
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 05:05
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 03:30
    "Фронтално" повторение
  • 05:15
    Облаче ле, бяло - /повторение
  • 06:15
    Фолклорен концерт
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 04:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 8
  • 04:24
    Нашето малко семейство: Нови коледни традиции
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 13
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 14
Пълна програма
  • 04:00
    Граждани за градоустройство
  • 04:30
    Професия турист-Испания, филм 3, част 2
  • 05:00
    Белият Пирин, част 3
  • 05:30
    Историята на Джинуичи
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 03:05
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2004
  • 05:40
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 07:20
    Любопитния Джордж, САЩ, приключенски/анимационен/семеен, 2006
  • 08:45
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Земята - златната мина на извънземните" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 5 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 32 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Градовете на Ла Лига" - 1 еп., спортно предаване
Пълна програма
  • 04:05
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 8
  • 04:25
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 5
  • 04:50
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 5
  • 05:15
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:40
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 4
  • 04:25
    Брикълбери - трети сезон, еп. 3
  • 04:50
    Синът на Зорн - първи сезон, еп. 3
  • 05:10
    "Ченс" - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:00
    TOP MODELS
  • 04:30
    TOP MODELS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 12 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 4-6 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 6 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 17 и 18 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 04:00
    Карпфишинг
  • 04:30
    Нахлыст на разных широтах
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:00
    "Сапфиреносиньо" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др., /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6, /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Nitrous Charged Vega
  • 04:45
    Alaska Mega Machines: Beasts Of The Arctic
  • 05:30
    Raging Planet: Tornado
  • 06:15
    Kitchen Boss: Buddy's Asian Spin
Пълна програма
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 03:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 05:00
    Колоезедне: Хамбург класик
  • 06:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 07:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
Пълна програма
  • 03:00
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
  • 04:15
    "Да се превърнеш в Майк Никълс", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Дъглъс МакГрат, с Майк Никълс, Джак О'Брайън, [12+]
  • 05:35
    "Степ", документален, САЩ, 2017; реж. Аманда Липиц, [12+]
  • 07:00
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Forbidden: Dying for Love: Laws of Attraction
  • 04:25
    Web of Lies: The Candyman
  • 05:20
    Obsession: Dark Desires: Home Sweet Hell
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got To Taunt The Cops
Пълна програма
  • 04:01
    In the Name of Good: Johan Djourou
  • 04:30
    The Contenders: Russia 2018: Episode 39
  • 05:00
    Star Rated: Worst Dressed
  • 05:30
    Top: Fashion Icons
Пълна програма
  • 04:00
    Madfin Shark Series
  • 04:20
    Madfin Shark Series
  • 04:45
    Fight to Survive
  • 05:05
    Fight to Survive
Пълна програма
  • 03:55
    Търсачи на автомобили: Стил на пътя
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ах, този Бари
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Д-р Страннокупувачов
  • 05:05
    Американски антиквари: Големият бас
Пълна програма
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 2
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 9
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 23
  • 05:00
    Жив или Мъртъв, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 37
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 03:50
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 03:45
    Разтърсващи престъпления: Джема Макклъски
  • 04:30
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Трагедията в Порт Артър
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
Пълна програма
  • 02:50
    Самозащита
  • 05:35
    Легендите "Хейло"
  • 07:50
    Твърда игра
  • 09:55
    `71
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:00
    Ugly Americans
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
Пълна програма
  • 03:42
    Under My Coworker's Skirt (18+)
  • 04:07
    Teen Cutie Ava Parker (18+)
  • 04:32
    Innocent Virgin Learns About Anal (18+)
  • 04:57
    Chores For A Whore (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - полуфинали, повторение)
  • 05:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - четвъртфинали, повторение)
  • 12:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    SCEPTICS - OCCULT SCIENCES
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - GEOGRAPHY AND DEMOGRAPHY
  • 05:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE FORMATION OF MIXED PEOPLE: HISTORY AND CURRENT
  • 06:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
Пълна програма
  • 06:20
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:00
    Taekwondo
  • 07:20
    Japan Queen Tournament
  • 07:35
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 04:00
    Built To Shred
  • 04:30
    Built To Shred
  • 05:00
    Bubba's World
  • 05:30
    Bubba's World
Пълна програма
  • 03:35
    Майстори на шпионажа (Series 1): Франсис Уолсингам (Episode 3)
  • 04:25
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Безусловна капитулация (Episode 12)
  • 05:25
    Страхотни изобретения (Series 2): 228 (Episode 28)
  • 05:50
    Загадки в музея (Series 4): Смъртта на Уилям Ууд, хакер шпионин, маймуна скункс (Episode 10)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 04:30
    Научнопопулярен филм
  • 05:00
    Научнопопулярен филм
  • 05:30
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • 04:05
    John Raymond's 'Roots' Trio with Gilad Hekselman & Rudy Royston - WINTER JAZZ FEST
  • 05:05
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Benvenuto Cellini by Berlioz at De Nationale Opera Amsterdam
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - четвъртфинали, повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт: най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Забранено: Гладни за любов: Законите на привличането
  • 04:25
    Мрежа от лъжи: Покосена от любов
  • 05:20
    Мрачна обсебеност: Ад у дома
  • 06:10
    Почти ми се размина: Подиграх се с ченгетата
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Хедлайн, (п)
  • 06:15
    Документален филм
Пълна програма
  • 03:55
    "Мъже в черно", комедия - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Рип Торн, [12+]
  • 05:00
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 07:00
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
  • 08:55
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
Пълна програма
  • 03:10
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 04:50
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, МакKена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, [12+]
  • 05:35
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 07:00
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:50
    Пес Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
  • 04:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 04:00
    Изпитатели
  • 04:20
    Единичен тест
  • 04:25
    Единичен тест
  • 04:30
    Заводът: Така се сглобяват автомобили - репортаж
Пълна програма
  • 03:45
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 6, Испания, исторически, 2012
  • 04:35
    Едно френско село, сезон 1, еп. 1, Франция, исторически, 2013
  • 05:00
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, исторически, 2012
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 03:50
    Удобна кожа
  • 07:55
    Синя птица
  • 09:15
    Черният кон
  • 11:05
    Макс Мински и аз
Пълна програма
  • 02:20
    Неговото дело и слава
  • 04:10
    Грехове от миналото
  • 06:10
    Г-н Батиньол
  • 07:50
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 02:55
    Съседска закрила
  • 04:25
    Червена зима
  • 06:20
    Сниф и призрачният замък
  • 07:40
    Пиколо, саксо и компания
Пълна програма
  • 03:40
    Welcome To Happiness
  • 05:45
    Prince
  • 07:00
    Big Sur
  • 08:20
    Stinking Heaven
Пълна програма
  • 04:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 06:00
    SFR Freestyle Tour 2016
  • 07:30
    Nine Knights 2016
  • 08:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 04:05
Екзорсистът - втори сезон, еп. 2
PRO 7 04:10
"Свръхестествено" - мистъри сериал
EPIC Drama 04:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже

Всички предавания

Филми

MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм
Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}