ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Войната на таралежите тв филм /2 серия/
  • 10:20
    Семеен бизнес тв филм /15 епизод/
  • 10:45
    Константин Философ 6-сериен тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Георги Стоянов, в ролите: Руси Чанев, Марин Янев, Наум Шопов, Ицхак Финци, Невена Коканова и др.
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 42
Пълна програма
  • 09:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 18
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Подли камериерки" - сериен филм, 3 сезон
Пълна програма
  • 09:30
    По следите на храната - филм
  • 10:00
    Семена от древността - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 6, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 10:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 2, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 5, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 09:10
    Лов на чудовища с лък
  • 10:05
    Нападения на акули 2
  • 11:00
    Най-дивите острови: Филипини: Мистериозните острови
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Зад решетките
Пълна програма
  • 09:10
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Волен Сидеров пред българските медии
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 09:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 10:10
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:40
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 11:15
    България от край до край 5 /3 епизод/
Пълна програма
  • 09:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 14
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп.2
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп. 9
  • 12:00
    "Твърде лично" - сериал, еп. 6
Пълна програма
  • 09:15
    "Странични ефекти" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2013), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Руни Мара, Чанинг Тейтъм, Джуд Лоу, Катрин Зита-Джоунс и др.
  • 11:45
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1, еп. 20,21
  • 13:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, eп.17
  • 14:45
    "Победителят" - Семеен, САЩ 2007, Режисьор: Майкъл Бей, Актьори: Кей Панабейкър, Дон Джонсън, Лори Лоуглин,Джеймс Бест, Саша Кохен, Мими Гианопулос, Лондон Либоирон и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 10:00
    "Щъркелчето Ричард" - анимция, (Люксембург, Белгия, Германия, Норвегия, 2017), режисьор - оби Кенгел, Реза Мимера, сценаристи - Раза Мемари
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Страхотни новини" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 09:58
    Малки Титани: В готовност
  • 10:08
    Малки Титани: В готовност
  • 10:18
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:35
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
  • 10:00
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
  • 12:35
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
  • 14:40
    "Странните", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Лорън Уолстийн, Кристофър Радклиф, с Оуен КембълАлекс Петифър, Джеймс Фрийдсън-Джаксън, Емили Алтаус, Джийн Джоунс, , [15+]
Пълна програма
  • 09:25
    "Убиваш ме, Сусана", романтична комедина драма, Мексико, 2016; реж. Роберто Шнайдер, с Гаел Гарсия Бернал, Вероника Ечегуи, Ашли Хиншоу, Бьорн Хлинюр Харалдсон, Джадин Уонг, [15+]
  • 11:10
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
  • 12:45
    "Жив товар", драма, САЩ, 2016; реж. Логан Сандлър, с Дрий Хемингуей, Лейкит Станфийлд, Сам Дилън, Леонард Ърл Хауз, Робърт Уисдъм, [15+]
  • 14:15
    "Герой по неволя", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О'Конър, , [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 14, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Ройстън
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 4
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Просто рамка
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Танцуващият лъв/Тунел/Машина за стадион
  • 10:14
    Фабрика за храна: Традиционни лакомства
  • 10:38
    Ловци на митове: Легенди за гейзера
  • 11:26
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
Пълна програма
  • 09:45
    Кей Си под прикритие
  • 10:10
    Хайскул Мюзикъл 2
  • 12:00
    Къмпиране
  • 12:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 09:50
    "За играчките"
  • 10:00
    "За играчките"
  • 10:10
    "Сиеста З"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 111 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоезедне: Хамбург класик
  • 11:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 12:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 13:00
    Плуване: Европейско парапървенство, Дъблин
Пълна програма
  • 08:30
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 10:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 11:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
  • 13:00
    Колоезедне: Хамбург класик
Пълна програма
  • 09:25
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 7
  • 10:10
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 1
  • 11:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
  • 11:45
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    Monster Jam
  • 10:20
    Rumble & Hum
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Хавайски живот
  • 10:00
    Нова къща, нов живот
  • 10:30
    Нова къща, нов живот
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 12
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 22
  • 11:30
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 19
  • 11:55
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 20
Пълна програма
  • 09:30
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 3
  • 10:05
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 3
  • 11:10
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 4
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 20
Пълна програма
  • 08:45
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 10:20
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 12:30
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 14:20
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
Пълна програма
  • 09:35
    Истинският доктор Живаго
  • 10:35
    Че Гевара: Отвъд мита
  • 11:35
    Жени воини, сезон 1, еп. 3
  • 12:30
    Скритата страна на Втората световна война, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Тексас, дръж ги
  • 09:55
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Две димящи никелови дула
Пълна програма
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 5 еп.
Пълна програма
  • 09:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 10:05
    "Кипър"
  • 10:20
    "Строителят Боб"
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 09:00
    "Денят на живо"/п/
  • 10:00
    "Спорт в обектива" /п/
  • 11:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:15
    "Групата" - драма / военен с Кандис Берген, Джоан Хакет, Елизабет Хартман, Шърли Найт.
  • 10:45
    "Гордост и страст" - екшън / приключенски с Кари Грант, Франк Синатра, София Лорен, Тиодор Байкъл.
  • 12:55
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
  • 14:35
    "Как да успеем в бизнеса, без дори да се опитваме" - мюзикъл с Робърт Морс, Мишел Лий.
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 09:30
    MTV Rewind: 2016
  • 10:00
    Jonas Blue's Worldwide Dance...
  • 11:30
    MTV Asks James Arthur
  • 12:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 12
  • 09:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 7
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 1
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 6
  • 10:05
    Теория на глупостта, еп. 3
  • 10:30
    Теория на глупостта, еп. 4
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
Пълна програма
  • 09:50
    Риболов на гиганти, еп. 2
  • 10:40
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
  • 11:25
    Дивото царство на Африка - Прераждане, еп. 4
  • 12:15
    Дивото царство на Африка - Прераждане, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
  • 14:00
    Футбол: Реймс - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:55
    "Модна присъда"
  • 11:00
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:25
    "По средата" - сериал
  • 11:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:45
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Барселона - Рома, International Champions Cup
  • 12:00
    Тотнъм - Милан, International Champions Cup
  • 14:00
    Арсенал - Челси, International Champions Cup
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:30
    Концерт
  • 10:00
    Игрален филм
  • 13:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 14:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата"
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:30
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 10:00
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 10:30
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 11:00
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
Пълна програма
  • 08:30
    Пътуване във времето- Първи опит на Терънс Малик в документалното кино.
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Дъстин Хофман
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Чудовищата в мен: Унищожител на органи
  • 10:00
    Инспектори по храните: Епизод 3
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Да уловиш момента
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 18
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Зелени Балкани - Другата алтернатива
Пълна програма
  • 09:30
    7 водни чудеса
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    7 водни чудеса
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:45
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
  • 10:10
    Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, 2014
  • 11:40
    Още една комедия, САЩ, комедия, 2011
  • 13:20
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
Пълна програма
  • 09:30
    "Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма" - документален филм
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 7
  • 10:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 8
  • 10:25
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 5
  • 10:50
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    Макгайвър - първи сезон, еп. 13
  • 10:45
    Кости - втори сезон, еп. 3
  • 11:40
    Кости - втори сезон, еп. 4
  • 12:35
    Ловец на мисли - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    HAIRSTYLES
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Джигити" - 3 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 19 и 20 еп.
  • 10:45
    "Океански патрул" - 6 и 7 еп.
  • 11:35
    "Необичайна медицина" - 2 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 08:45
    "МВП: Маймунски Върхови Постижения" - семейна комедия с уч. на Кевин Зигърс, Джими Рене Смит, Дейв Томъс, Филип Гранджър, Рик Дюкомън, Джейн Соуърби и др., /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 6
  • 12:00
    "Адел и проклятието на пирамидите" - приключенски филм с уч. на Луис Бургун , Матьо Амалрик, Жил Льолуш, Жан-Пол Рув и др., /п/
  • 14:20
    "Сапфиреносиньо" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др.
Пълна програма
  • 09:38
    Kitchen Boss: Aunt Anna's Visit
  • 10:00
    Yukon Men: New Blood
  • 10:45
    Alaska Mega Machines: Gargantuan Off The Grid
  • 11:30
    Dirty Jobs: Well Digger
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоезедне: Хамбург класик
  • 11:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 12:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 13:00
    Плуване: Европейско парапървенство, Дъблин
Пълна програма
  • 08:45
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 10:20
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 12:30
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 14:20
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Sofia the First
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Chip And Dale's Nutty Tales Shorts
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 09:10
    Obsession: Dark Desires: Multiple Personalities
  • 10:05
    The Perfect Murder: The Devil Made Me Do It
  • 11:00
    Married With Secrets: A Darker Shade Of Blue
  • 11:55
    Betrayed: The Devil You Know
Пълна програма
  • 09:45
    Clubland: Olympique Lyonnais
  • 10:10
    The Contenders: Russia 2018: Episode 10
  • 10:40
    Clubland: Manchester United
  • 11:05
    The Contenders: Russia 2018: Episode 39
Пълна програма
  • 09:35
    Buccaneers and Bones
  • 10:00
    Madfin Shark Series
  • 10:20
    Madfin Shark Series
  • 10:45
    Fight to Survive
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Тексас, дръж ги
  • 09:55
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Две димящи никелови дула
Пълна програма
  • 09:30
    Теория на глупостта, еп. 4
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 1
  • 12:00
    Изследовател: Тайните на Божи гроб, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 42
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, Канада, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 11:25
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Фалконио
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Лудницата в ума му
Пълна програма
  • 07:50
    Твърда игра
  • 09:55
    `71
  • 11:55
    Четецът
  • 14:20
    Уайпърс таймс
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:47
    Slipping Between Sisters (18+)
  • 10:11
    Sex Toy Story (18+)
  • 10:37
    Public Sex With Jade Amber (18+)
  • 10:59
    Stars And Stripes And Sluts Forever (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - четвъртфинали, повторение)
  • 12:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 10:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E3
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E4
Пълна програма
  • 09:00
    World Karate Federation
  • 10:45
    Superkombat World Grand Prix
  • 12:10
    NEW High Explosive
  • 14:35
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 09:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 10:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 09:30
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Аби и Боундигър / Анабел и Луис (Episode 5)
  • 09:55
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Хотшот и Нют / Хенри и Тинк (Episode 6)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 310 (Episode 10)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 311 (Episode 11)
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Benvenuto Cellini by Berlioz at De Nationale Opera Amsterdam
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Valery Gergiev conducts Berlioz's Symphonie fantastique with the London Symphony Orchestra
  • 15:10
    Nelson Goerner and Paul Meyer at Luna Classics Festival
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - четвъртфинали, повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт: най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 2-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Мрачна обсебеност: Безбройни превъплъщения
  • 10:05
    Перфектното убийство: Дяволът ме накара
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: По-тъмен нюанс синьо
  • 11:55
    Предателства: Епизод 4
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 08:55
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
  • 10:40
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 12:35
    "Маша и мечокът І, 1 - 4 еп.", анимация, Русия, 2009, [0+]
  • 13:10
    "Просветлена І, 9 еп. - Да не забравяме Хелън", комедия, САЩ, 2011; реж. Фил Морисън, с Лора Дърн, Люк Уилсън, Даян Лад, Сара Бърнс, Майки Келч, Майк Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 09:15
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
  • 11:15
    "Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 12:00
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 12:50
    "Семейство Даръл IІІ, 6 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Западната порта на Източната римска империя (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    По Кайзеровия път (образователен филм за екстремен туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 11:30
    Колоездене: "На колела"
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 13:55
    Новини
Пълна програма
  • 09:50
    Уоликазам!
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 09:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 6, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 10:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:55
    Едно френско село, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически, 2013
  • 11:50
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, исторически, 2016
Пълна програма
  • 09:15
    Черният кон
  • 11:05
    Макс Мински и аз
  • 12:45
    Скритата крепост
  • 14:20
    Като син
Пълна програма
  • 09:10
    Детегледачът-футболист
  • 10:45
    Том и Хък
  • 12:20
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 13:50
    Тратория
Пълна програма
  • 09:00
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 10:30
    Герои
  • 12:15
    Изборът на Адел
  • 13:45
    Коко преди Шанел
Пълна програма
  • 09:30
    Bob and the Trees
  • 11:00
    Silicon Cowboys
  • 12:15
    Drug Lord: The Legend Of Shorty
  • 13:45
    Prince
Пълна програма
  • 08:00
    Freeride World Tour 2018
  • 10:00
    Eleague All Access - Road to the Dota 2 International
  • 11:00
    Eleague All Access - Road to the Dota 2 International
  • 12:00
    Tekken Team Takedown
Пълна програма

Сериали

e-kids 09:50
Франклин - анимационен сериал
EPIC Drama 10:00
Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
bTV Lady 10:00
"Италианската булка" - сериал
Fox Life 10:00
Без пукната пара - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
Sky Sports 10:00
Жилет световен спорт

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
TVT 10:00
Брестовишко вино (образователен филм за винен туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Дневникът на Бриджит Джоунс" - комедия, романтичен (Франция,  Великобритания,  Ирландия, 2001), режисьор - Шарън Магуайър, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джеймс Калис, Сали Филипс,  Джим Броудбент, Джема Джоунс, Шърли Хендерсън, Ембет Дей
HBO 2 10:05
"Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}