ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:10
    Детективи от "Серангун Роуд" тв филм /3 епизод/п/(14)
  • 05:00
    Съкровище в двореца тв филм /30 епизод/п/
  • 06:00
    Телепазарен прозорец
  • 06:15
    Съкровище в двореца тв филм /31 епизод/п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 38
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Подли камериерки" - сериен филм, 3 сезон /п/
  • 05:00
    "Специален отряд" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Тайнствени афери" - сериен филм, 5 сезон /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 04:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:20
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 04:15
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 7
  • 05:02
    Най-дивите острови: Фолклендските острови: раят на пингвините
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: В окото на бурята
  • 06:36
    Братя в блатата: Разярени крокодили
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи" (избрано)
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:10
    Документация
  • 04:40
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:20
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Репорт"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:00
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:30
    Архиепископ Серафим - Софийският чудотворец документален филм /п/
  • 05:30
    Днес и утре /п/
  • 06:00
    Приказка за три сестри фолклор
Пълна програма
  • 04:25
    Miss Moon
  • 04:36
    Miss Moon
  • 04:50
    Grizzy and the Lemmings
  • 04:56
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 03:45
    "Твърде лично" - сериал, еп. 8
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.3, еп.11
  • 05:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп.15
  • 06:00
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 03:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 09:15
    "Сблъсъкът на титаните" - екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Луис Летериер, актьори - Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюс
Пълна програма
  • 04:00
    " Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 07:00
    " Учителката по френски" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 04:00
    "Раната", драма, ЮАР, 2017; реж. Джон Тренгов, с Накане Туре, Бонгъл Мантсай, Низа Джей Нкоини, Геймлиле Бована, Тобани Мселени, [18+]
  • 05:35
    "Неотменимо право", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Доминик Бриджис, с Хавиер Ботет, Мандип Дилън, Майкъл МакКел, Мим Шейк, Кола Бокини, [15+]
  • 07:00
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
  • 08:35
    "Мълчаливото дете", късометражна драма, Великобритания, 2017; реж. Крис Овертън, с Рейчъл Шентън, Рейчъл Фийлдинг, Филип Йорк, Мейзи Слай, Анна Бари, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
  • 07:00
    "Герой по неволя", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О'Конър, , [12+]
  • 08:55
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 10:35
    "Диктаторът", комедия, САЩ, 2012; реж. Лари Чарлс, със Саша Барън Коен, Анна Ферис, Бен Кингсли, Сайед Бадрея, Джейсън Манцукас, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    TBD
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 03:50
    "Максимален риск" - криминален екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Наташа Хенстрич, Жан-Юг Англад, Зак Грениър и др., /п/
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода, /п/
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: A Jurassic Sized Adventure
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес СЛК
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Надпреварата за завършване на Баракуда от 71-а
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 19
Пълна програма
  • 03:48
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 04:36
    Строителни постижения: Най-дългият мост в Сърбия
  • 05:24
    Как са го направили?: Пътна помощ/Рокфор/Преместване на дървета
  • 05:48
    Фабрика за храна: Уелски заек
Пълна програма
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Градината на Дарвин"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:45
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 04:30
    Страници от живота - 112 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 143 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Куриози
  • 05:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 06:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 07:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 05:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, финал, мъже
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 08:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, финал, жени
Пълна програма
  • 00:25
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 3
  • 07:25
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 03:50
    Enfusion Series 3
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Monster Jam
  • 06:20
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 04:20
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 6
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 9
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 10
  • 06:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 04:05
    Убийци - първи сезон, еп. 2
  • 05:00
    Убийци - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    Броукънуд - трети сезон, еп. 3
  • 07:40
    Бул - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 03:40
    "Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
  • 05:30
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 07:00
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 08:30
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 13
  • 05:10
    Приказки от кралския гардероб
  • 06:10
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 2
  • 07:00
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Чаршафи и чудаци
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Досадници не се допускат
  • 05:05
    Американски антиквари: Тексас, дръж ги
  • 05:50
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
Пълна програма
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всеки следобед"- избрано
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:00
    "Еврика" - драма / трилър с Джийн Хекман, Тереза Ръсел.
  • 06:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 - Мел Гибсън" - поредица
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.9 - Кенет Брана" - поредица
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 03:45
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 04:30
    #MTVHottest: 5 Seconds Of Summer
  • 06:00
    MTV Asks Jason Derulo
  • 06:45
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
  • 04:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 05:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 1
  • 05:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
Пълна програма
  • 04:10
    Арестувани зад граница 6, еп. 9
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 7
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 9
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 23
Пълна програма
  • 04:10
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 10
  • 05:40
    Необикновената Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Айнтрахт Брауншвайг - Херта, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
Пълна програма
  • 04:05
    "Любов по заповед". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Любов по заповед". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:05
    "Мама" - сериал
  • 06:40
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    УЕФА Шампионска лига: 
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Интер - Олимпик Лион, International Champions Cup
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: Вегас" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 04:00
    Игрален филм
  • 07:00
    "Бялото студио"
  • 07:40
    "Романтиката на романса"
  • 08:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:55
    "Най-невероятните..." - шоу
  • 05:25
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:30
    "Разбулване" - повторение
  • 07:00
    Документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето"
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Нашето малко семейство: Изненада за Деня на майката
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 15
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 16
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 5
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист-Дубай, филм 3, еп.1
  • 05:00
    Белият Пирин, част 4
  • 05:30
    Модерното изкуство на Китай
Пълна програма
  • 04:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 05:30
    На ръба, Германия,Саудитска Арабия,САЩ, драма/романтичен/трилър, 2011
  • 07:10
    Шумът на върбите, Великобритания, анимационен/семеен, 1995
  • 08:35
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
Пълна програма
  • 04:00
    "Новото познание: Мигът на сътворението" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 9 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 29 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
Пълна програма
  • 04:25
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 7
  • 04:50
    В Италия с Джино Д'Акампо: Скритата Италия - кулинарно предаване, еп. 1
  • 05:15
    В Италия с Джино Д'Акампо - Слънчеви острови - кулинарно предаване, еп. 6
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 04:25
    Брикълбери - трети сезон, еп. 4
  • 04:50
    Синът на Зорн - първи сезон, еп. 4
  • 05:10
    "Ченс" - втори сезон, еп. 4
  • 06:00
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:00
    TOP MODELS
  • 04:30
    TOP MODELS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 7-9 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 19 и 20 еп.
  • 07:00
    "Кеш и Кари" - 6 и 7 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:20
    Истории охоты от Павла Гусева
  • 04:30
    Нож-помощник
  • 04:45
    Кодекс охотника
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 01:20
    "Смарагдовозелено" - фантастика с уч. на Мария Ерих, Янис Нивюнер, Лаура Берлин, Дженифър Лои, Жозефин Пройс, Вероника Ферес, Флориан Бартоломей, Катарина Тхалбах, Руфъс Бек, Сандра Боргман и др., /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6, /п/
  • 06:45
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Gold Fever: Lawless
  • 04:45
    Alaska Mega Machines: The Yeti Strikes Back
  • 05:30
    Raging Planet: Hurricane
  • 06:15
    Kitchen Boss: Italian Classics
Пълна програма
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Куриози
  • 05:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 06:00
    Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
  • 07:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
Пълна програма
  • 03:40
    "Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Холи Бери, [18+]
  • 05:30
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 07:00
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 08:30
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
  • 04:55
    Zou
Пълна програма
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Web of Lies: Flirting with the Enemy
  • 05:20
    Obsession: Dark Desires: SOS SMS
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got To Escape With A Battleaxe
  • 07:00
    California Investigator: Organ Trail
Пълна програма
  • 04:00
    Rising Star: Jodie Williams
  • 04:31
    Up Close With: Shelly-Ann Fraser
  • 05:00
    Clubland: Inter Milan
  • 05:30
    The Contenders: Russia 2018: Belgium
Пълна програма
  • 04:20
    Madfin Shark Series
  • 04:45
    Fight to Survive
  • 05:05
    Fight to Survive
  • 05:30
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Чаршафи и чудаци
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Досадници не се допускат
  • 05:05
    Американски антиквари: Тексас, дръж ги
  • 05:50
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
Пълна програма
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 10
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 24
  • 05:00
    Жив или Мъртъв, еп. 5
  • 05:25
    Brain Games, еп. 5
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 38
  • 05:30
    "Комиците и приятели"/п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:55
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 21, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 03:45
    Разтърсващи престъпления: Стивън Райт
  • 04:30
    Разтърсващи престъпления: Стивън Порт
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дерик Пърси
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Фалконио
Пълна програма
  • 02:30
    Смъртта е едва началото
  • 04:30
    Любовта е сега
  • 05:00
    Патрулката
  • 06:50
    Космически воини
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Успех в Холивуд
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:13
    Double Cumshot For Horny Agent (18+)
  • 04:35
    Learning The Two-Stroke In Auto Shop (18+)
  • 04:58
    Maddy O'Reilly's Bikini Butt (18+)
  • 05:19
    Stairway To Big Boob Heaven (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - финал, повторение)
  • 07:30
    "Код Спорт: най-доброто" - III част, спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE MEXICAN ART
  • 05:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - CULTURE AND IDENTITY IN THE GLOBAL AGE
  • 06:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 05:35
    Cage contender
  • 06:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:00
    WUSHU Championship
  • 07:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:00
    Tomar Pro Wakeboard 2018
  • 04:30
    Built To Shred
  • 05:00
    Bubba's World
  • 05:30
    Bubba's World
Пълна програма
  • 03:45
    Убийци от древността (Series 1): Кунг фу монахиня (Episode 3)
  • 04:35
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Хиляда слънца (Episode 13)
  • 05:20
    Страхотни изобретения (Series 2): 229 (Episode 29)
  • 05:50
    Загадки в музея (Series 4): Експеримент в затвора / Истинският Ноев ковчег (Episode 11)
Пълна програма
  • 04:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 03:10
    Chucho Valdes 'Tribute to Irakere' - Jazz a Vienne
  • 04:40
    Dayme Arocena - Worldwide festival
  • 05:05
    Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
  • 06:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - полуфинали, повторение)
  • 15:00
    Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier - повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лестър Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Мрежа от лъжи: Да флиртуваш с врага
  • 05:20
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
  • 06:10
    Почти ми се размина: Бягство с брадва
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Оправдани подозрения
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Хедлайн, (п)
  • 06:15
    Документален филм
Пълна програма
  • 04:20
    "Тук и сега I, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джаникса Браво, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 05:30
    "Мъже в черно 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2002; реж. Бари Зоненфелд, с Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, [12+]
  • 07:00
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 08:45
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
Пълна програма
  • 02:45
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 04:45
    "Не познавате Джак", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Бари Левинсън, с Ал Пачино, Сюзан Сарандън, Дани Хюстън, Бренда Вакаро, Джон Гудман, [12+]
  • 06:30
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Обратен ход (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Шампионска лига
  • 05:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Синсинати
Пълна програма
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 04:25
    Котарачетата
  • 04:30
    Искрица и Сияйница
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 03:45
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 7, Испания, исторически, 2012
  • 04:30
    Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, исторически, 2013
  • 05:20
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, исторически, 2012
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 02:55
    Двойнствен живот
  • 04:30
    Горчиво и сладко
  • 05:35
    Театър "Шансония"
  • 07:40
    Малкият любител на птици
Пълна програма
  • 03:10
    Имало едно време на Север
  • 06:15
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 07:45
    Аутсайдерите
  • 09:20
    Ангелите от Ийст Енд
Пълна програма
  • 04:05
    Това вечерно слънце
  • 06:25
    Сниф залавя крадеца
  • 07:45
    Писмописецът
  • 09:10
    Т.И.М.
Пълна програма
  • 03:30
    Kumiko, The Treasure Hunter
  • 05:35
    Good Dick
  • 07:00
    The Fabulous Baker Boys
  • 08:50
    Blues for Willadean
Пълна програма
  • 04:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 05:00
    Crankworx World Tour 2017
  • 05:30
    Street League Skateboarding S17
  • 07:00
    Live Recap Crankworx Whistler
Пълна програма

Сериали

Viasat History 04:35
Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 7
Viasat Nature 04:45
Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 4
AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
Film Plus 04:35
Тенис: Зденек Колар - Давид Ферер (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Хокей на лед: NHL
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 04:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
FilmBox Basic 04:35
Отвъд Биографичен САЩ 2001
AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Близалки и бонбони"

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания



{START_COUNTER}