ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Войната на таралежите тв филм /4 серия/
  • 10:15
    Семеен бизнес тв филм /17 епизод/
  • 10:40
    Константин Философ тв филм /3 серия/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп.44
Пълна програма
  • 09:30
    "Убийства в Мидсъмър" (премиера) - сериен филм, сезон 19
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Подли камериерки" - сериен филм, 3 сезон
Пълна програма
  • 10:00
    Семена от древността - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 11:05
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 4, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 9, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 10, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 10:05
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 7
  • 11:00
    Най-дивите острови на Индонезия: Царството на гигантите
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: С голямо закъснение
  • 12:50
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
Пълна програма
  • 10:10
    "Българска душа" (избрано)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (избрано)
  • 11:35
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:05
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:35
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:05
    България от край до край 5 /5 епизод/
  • 11:35
    Днес и утре
Пълна програма
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    The Garfield Show
  • 11:07
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп.4
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп. 11
  • 12:00
    "Твърде лично" - сериал, еп. 8
  • 13:00
    "Най-голямата лъжа" - драма, трилър, екшън (Канада, 2015), режисьор - Моника Мичъл, актьори - Франческа Ийстууд, Дженифър Копинг, Ана Галвин, Рорк Крихлоу, Али Бертрам и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Гневът на титаните" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Джонатан Лийбесман, актьори - Сам Уортингтън, Лиъм Нийсън, Ралф Файнс, Едгар Рамирес, Тоби Кебел, Дани Хюстън,  Розамунд Пайк, Бил Най и др.
  • 11:30
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1, еп. 24,25
  • 13:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, eп.1
  • 14:30
    "Невъзможно твой" - драма, комедия, САЩ, 2003 г., режисьор - Нанси Майърс, актьори - Джак Никълсън, Даян Киитън, Киану Рийвс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Невероятна ваканция" - комедия (САЩ, 1988), режисьор - Хауърд Дойч, актьори - Дан Акройд, Джон Кенди, Анет Бенинг, Стефани Фараси и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Страхотни новини" - сериал
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    MasterChef
Пълна програма
  • 10:09
    Малки Титани: В готовност
  • 10:20
    Малки Титани: В готовност
  • 10:29
    Малки Титани: В готовност
  • 10:38
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:35
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 10:20
    "Лара Крофт: Томб Рейдър", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2001; реж. Саймън Уест, с Анджелина Джоли, Джон Войт, Йън Глен, Ноа Тейлър, Даниъл Крейг, [12+]
  • 12:00
    "Сидни", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Пол Томас Андерсън, с Филип Бейкър Хол, Джон Кристофър Рийли, Гуинет Полтроу, Самюъл Л. Джаксън, Уилям Паркър, [12+]
  • 13:40
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
  • 11:40
    "Кой ще спаси розите?", драма, Италия, 2017; реж. Чезаре Фурези, с Карло Деле Пиане, Катерина Мурино, Ландо Буцанка, Антонио Кареду, Филип Лерой, [12+]
  • 13:25
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
  • 15:10
    "Три върха", драма, Германия, 2017; реж. Ян Цабеил, с Александер Фелинг, Беренис Бежо, Ариан Монтгомъри, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Winning Post
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Съдби на кръстопът" - предаване, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 15, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 6, /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 2
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 8
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Надпреварата за завършване на Баракуда от 71-а
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Alfa Romeo Alfasud
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Камион "Камаз"/Продукти за коса/Кулата "Кантон"
  • 10:14
    Фабрика за храна: Името му е Бонди
  • 10:38
    Големи умове: Уайлд кард
  • 11:26
    Ловци на митове: Специален А-екип
Пълна програма
  • 10:10
    Плажен тийн филм
  • 11:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 12:00
    Кей Си под прикритие
  • 12:30
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 10:10
    "Сиеста З"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
  • 10:40
    "ГЕОлино"
  • 10:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 10:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 11:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
  • 11:30
    Куриози
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Франция обзор
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
  • 10:30
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Сисикон
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, финал, мъже
  • 13:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
Пълна програма
  • 10:10
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
  • 11:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 11:45
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 12:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    Monster Jam
  • 10:20
    X Games - Minneapolis
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:00
    Нова къща, нов живот
  • 10:30
    Нова къща, нов живот
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 14
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 2
  • 11:30
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 23
  • 11:55
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 24
Пълна програма
  • 10:05
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 7
  • 11:10
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 8
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 22
  • 13:10
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 09:45
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Сорен, [7+]
  • 11:15
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 13:15
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
  • 15:15
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
  • 10:50
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
  • 11:40
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 2
  • 12:45
    Скритата страна на Втората световна война, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 10:50
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
Пълна програма
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 45 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 10:05
    "Кипър"
  • 10:20
    "Строителят Боб"
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 10:00
    "Спорт в обектива" /п/
  • 11:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    "Лято с българската музика"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:50
    "Проглеждане" - драма / романтичен с Вал Килмър, Мира Сорвино, Кели Макгилис, Стивън Уебър, Брус Дейвисън.
  • 10:55
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 12:40
    "Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
  • 14:25
    "Аванти!" - комедия / романтичен с Едуард Андрюс, Джак Лемън.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    #MTVHottest: Dua Vs Camila
  • 11:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 12:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 14:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 7
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 8
  • 10:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Пресушаване на океана, еп. 6
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 4
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
  • 13:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 2
Пълна програма
  • 09:50
    Изпитания на дивата природа, еп. 7
  • 10:15
    Изпитания на дивата природа, еп. 8
  • 10:40
    Невероятни животни компилации, еп. 7
  • 11:05
    Невероятни животни компилации, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Пфорцхайм - Байер Леверкузен, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Модна присъда"
  • 11:00
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:25
    "По средата" - сериал
  • 11:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:45
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Манчестър Юн - Ливърпул, International Champions Cup
  • 12:00
    Барселона - Рома, International Champions Cup
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: 
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: 
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:05
    Игрален филм
  • 10:40
    Игрален филм
  • 13:00
    "Утрото на Русия"
  • 18:00
    Вести
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 09:05
    Die Vampirschwestern 2 - Fledermause im Bauch
  • 10:35
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 11:00
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 11:30
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Дженифър Лопес
  • 10:55
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 10:00
    Инспектори по храните: Епизод 1
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Разбито семейство
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Точка на кипене: първа част
  • 13:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Любимите моменти със знаменитости на Ранди
Пълна програма
  • 10:00
    WWF - Есетрите - Запази дунавското богатство
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Банско - Традиции
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:55
    Ейс Вентура: Повикът на природата, САЩ, приключенски/комедия/криминален, 1995
  • 10:30
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
  • 12:10
    Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, 2014
  • 13:40
    Братя Грим, Чехия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
Пълна програма
  • 09:30
    "Магията на Одри" - документален филм
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 12
  • 10:25
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 1
  • 10:50
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 2
  • 11:15
    Свеж старт - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    Макгайвър - първи сезон, еп. 15
  • 10:45
    Кости - втори сезон, еп. 7
  • 11:40
    Кости - втори сезон, еп. 8
  • 12:35
    Куантико - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    FTV SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 23 и 24 еп.
  • 10:45
    "Океански патрул" - 10 и 11 еп.
  • 11:35
    "Необичайна медицина" - 4 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 37 и 38 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 10:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:45
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 08:30
    "МХП: Маймунски Х-тремни постижения"- семейна комедия с уч. на Роби Бенсън, Девин Дъглас Друвиц, Тревър Райт, Ян Баг, Гуинит Уолш, Никол МакКий и др.
  • 10:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6
  • 11:45
    "Дъщерята на Дядо Коледа 2" - комедия с уч. на Джени Маккарти, Кели Стейбълс, Крис Холдън-Райд, Лин Грифин, Дийн Макдърмът, Джесика Паркър Кенеди, Пол Сорвино и др.
  • 13:30
    "Пазачите на фара" - романтичен филм с уч. на Ричард Драйфус, Блайт Данър, Том Уисдъм, Брус Дърт, Мейми Гъмър и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Gold Fever: Lawless
  • 10:45
    Alaska Mega Machines: The Yeti Strikes Back
  • 11:30
    Dirty Jobs: Salt Miner
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Exodus
Пълна програма
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:25
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 11:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
  • 11:30
    Куриози
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Франция обзор
Пълна програма
  • 09:45
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Сорен, [7+]
  • 11:15
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 13:15
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
  • 15:15
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Sofia the First
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Chip And Dale's Nutty Tales Shorts
  • 11:00
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    The Perfect Murder: Death In The Family
  • 11:00
    Forbidden: Dying for Love: Laws of Attraction
  • 11:55
    Betrayed: Bad Blood
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Get Home To Mother
Пълна програма
  • 10:10
    Top: Soccer Early Risers
  • 10:40
    Top: Early Talents
  • 11:05
    Star Rated: New Football Stars
  • 11:35
    Top: Successors
Пълна програма
  • 10:00
    Madfin Shark Series
  • 10:20
    Madfin Shark Series
  • 10:45
    Fight to Survive
  • 11:05
    Fight to Survive
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 10:50
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 4
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
  • 12:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 2
  • 13:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп.44
Пълна програма
  • 10:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, Канада, 2014
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Градски кошмари: Съвършеното убийство
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 11:25
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Патриша Байърс
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Сляп терор
Пълна програма
  • 10:05
    Сирените
  • 12:00
    Мафиотки
  • 13:55
    Дванайсет
  • 15:50
    Ескобар: Изгубеният рай
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:46
    Xander's World Tour (18+)
  • 10:12
    Tourist Gets A Wet Pussy Welcome (18+)
  • 10:37
    Penetrating Pantyhose (18+)
  • 11:00
    Fun, Sun, and Juicy Buns (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - четвъртфинали, повторение)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    История на храните - повт.
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
Пълна програма
  • 10:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E7
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E8
  • 11:30
    WONDERFUL ITALY - LOMBARDIA I
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 11:15
    NEW War
  • 13:30
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 15:20
    Beyond MMA - Sambo
Пълна програма
  • 10:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:00
    Firsthand
  • 11:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 09:55
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Хонда и Матео / Куцият Бил и дребосъците (Episode 10)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 303 (Episode 3)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 304 (Episode 4)
  • 11:10
    Неопитоменият Шамуари (Series 1): 110 (Episode 10)
Пълна програма
  • 10:00
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:10
    Christian Zacharias plays and conducts Beethoven's Piano Concerto no. 2
  • 10:40
    Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbuhne
  • 12:15
    InterMezzo
  • 13:30
    Daniel Barenboim conducts Tannhauser by Wagner at the Staatsoper Berlin
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    ...
  • 11:00
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - финал, повторение)
  • 13:00
    Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier - повторение)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 2-и епизод, повторение
  • 12:30
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Манчестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Перфектното убийство: Епизод 10
  • 11:00
    Забранено: Гладни за любов: Законите на привличането
  • 11:55
    Предателства: Конфликт
  • 12:50
    Почти ми се размина: У дома при мама
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 10:10
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 11:55
    "Приказките на Маша І, 1 - 5 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 12:25
    "Просветлена ІІ, 1 еп. - Ключът", комедия, САЩ, 2013; реж. Никол Холофсенер, с Лора Дърн, Майк Уайт, Даян Лад, Сара Бърнс, Люк Уилсън, [12+]
  • 12:55
    "Без ангажименти ІІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лейк Бел, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 11:00
    "Отвъд І, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Дарнел Мартин, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 11:45
    "Британия I, 6 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 12:30
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
Пълна програма
  • 10:00
    Полски Тръмбеш - 17 км път към бъдещето / с английски титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Тайните на Родопите (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:15
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 10:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 12:10
    Новини
  • 12:15
    Футбол: Шампионска лига
Пълна програма
  • 10:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:00
    Новини
  • 14:05
    Футбол: Италианска Серия А
Пълна програма
  • 09:50
    Уоликазам!
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 10:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:55
    Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, исторически, 2013
  • 11:50
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 5, Великобритания, исторически, 2016
  • 12:40
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 7, Испания, исторически, 2012
Пълна програма
  • 09:40
    Тратория
  • 11:00
    Скритата крепост
  • 12:35
    Венция/Венеция
  • 14:20
    Партньор
Пълна програма
  • 09:25
    Лъки Люк
  • 11:05
    Г-ца Минус
  • 12:30
    Фалшификатори
  • 14:10
    Фин
Пълна програма
  • 09:50
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 11:05
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 12:25
    Чичо Нино
  • 14:05
    Коко
Пълна програма
  • 08:20
    Sophie's Choice
  • 10:45
    Black
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:30
    Kumiko, The Treasure Hunter
Пълна програма
  • 10:00
    Street League Skateboarding S17
  • 11:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2017
  • 12:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 13:00
    Crankworx World Tour 2017
Пълна програма

Сериали

e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Fox Crime 10:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 10
PRO 7 10:20
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:25
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
Fox Life 10:30
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 10:30
Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
Mtel Sport 2 10:45
Футбол: Италианска Серия А
BNT 3 10:55
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Eurosport 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно
Eurosport HD 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно

Всички предавания

Филми

Fox Channel 10:10
Нищо за губене - игрален филм, еп. 1
bTV Cinema 10:15
"Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
MGM 10:25
"Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Kino Nova 10:45
"Животът е прекрасен" - драма с уч. на Роберто Бенини, Николета Браши, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Серджо Бини Бъстик, Мариса Передес, Хорст Бучхолз и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}