ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Съкровище в двореца тв филм /34 и 35 епизод/
  • 22:50
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Семейни тайни" - сериал, с. 1, еп.19
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2, еп.12
  • 22:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Скорпион" (премиера) - сериен филм, 3 сезон
  • 22:00
    Новините на NOVA
  • 22:30
    "Специален отряд" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Жертвата - политически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Коментари на деня /п./
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
Пълна програма
  • 19:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 13, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 11, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 19:15
    Тексаски закони: Когато елените нападат
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Развален телефон
  • 21:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
  • 22:00
    Чудовищата на Аляска: Кущака
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (избрано)
Пълна програма
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 21:15
    "Телавивско крими: Шив’а" - криминален филм, ФРГ, 2015
  • 22:45
    "Контрасти"
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 21:15
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 19:41
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:25
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:45
    Air Buddies
Пълна програма
  • 20:00
    "Кости" - сериал , с.11, еп. 4
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Кораб на страха" - ужаси (Китай, 2016), режисьор - Цао Ванг, актьори - Руби Лин, Петер Хо, Ванг Ли, Скар Ким и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Сблъсъкът на титаните" - екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Луис Летериер, актьори - Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюс
  • 21:00
    "Без име" - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Жауме Колет-Сера, актьори - Лиъм Нийсън, Даян Крюгер, Ейдън Куин, Дженюъри Джоунс, Франк Лангела, Карл Маркович, Мидо Хамада,Бруно Ганц и др.
  • 23:15
    "Приятелю Тед" - комедия, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор - Сет Макфарлан, актьори - Марк Уолбърг, Мила Кунис, Сет Макфарлан, Джоел Макхейл, Патрик Уорбъртън, Джесика Барт, Джовани Рибизи и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3
  • 22:00
    Премиера: "Страхотни новини" - сериал, с.2
  • 23:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 20:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп. 11
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.88
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 59
  • 23:00
    "Висше общество" - сериал, еп. 44
Пълна програма
  • 19:55
    Облачно с кюфтета
  • 20:04
    Облачно с кюфтета
  • 20:15
    Суперновобранци
  • 20:26
    Суперновобранци
Пълна програма
  • 19:05
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 21:00
    "Счетоводителят", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 23:05
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 19:25
    "Малки жени I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
  • 20:25
    "Малки жени I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
  • 21:30
    "Туин Пийкс (2017) I, 8 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 22:30
    "Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    CNN Talk
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Север Юг" - сериен филм
  • 22:30
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" (премиера) - сериал
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от края на града" - комедиен сериал
  • 21:00
    "Кобра 11: Обади се!" (премиера) - сериал, сезон 22
  • 22:00
    "Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Chevy LUV от 1980
  • 21:00
    Историята под лупа: Епизод 2
  • 22:00
    Ловци на митове: Кастингът: Боядисване с експлозиви
  • 23:00
    Как са го направили?: Турбо издание: Пълна защита
Пълна програма
  • 19:55
    Как се прави...: Четки за рисуване, нагреватели за резервоари
  • 20:20
    Строителни постижения: Впечатляващата трансформация на Азербайджан
  • 21:10
    Sci-Fi наука: Роботи
  • 21:35
    Улична наука: Летящи чинии
Пълна програма
  • 20:00
    Аз съм по средата
  • 20:30
    11
  • 21:00
    11
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука "
  • 20:35
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 21:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 21:30
    "e?: Проект"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Сентинел - 34 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Германия, първи етап
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Франция обзор
Пълна програма
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Испания 2017, обзор
  • 20:30
    Куриози
  • 21:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 21:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 10
  • 20:15
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 8
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 4
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 19:30
    Nhra Sportsman Series
  • 20:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 21:10
    Monster Jam
  • 22:00
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Евтин дом на плажа
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Фантастични къщи на морския бряг
  • 22:00
    Привлекателни басейни
Пълна програма
  • 20:00
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 3
  • 21:00
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 4
  • 22:00
    Без думи - втори сезон, еп. 15
  • 22:25
    Без думи - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 19:15
    Бул - втори сезон, еп. 22
  • 20:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 1
  • 21:05
    Престъпни намерения - тринадесети сезон, еп. 16
  • 22:00
    Частни детективи - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 19:25
    "Нокти І, 2 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Хауард Дойч, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени І, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Роджър Къмбъл, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 21:00
    "Спасители на плажа (2017)", крими - екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Сет Гордън, с Дуейн Джонсън, Зак Ефрън, Прийанка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, [18+]
  • 23:00
    "Етиопик: Музика на душата", документален, Полша, 2017; реж. Мачик Бохняк, с Франсис Фалсето, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    География на убийствата, сезон 1, еп. 4
  • 21:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
  • 22:40
    Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
  • 20:05
    Изковани в огъня: Меч кампилан
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Д-р Страннокупувачов
Пълна програма
  • 20:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 67 еп.
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:00
    "Кипър"
  • 20:20
    "Анджелина балерина"
  • 20:45
    "Томас и приятели"
  • 21:00
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят на живо"-избрано
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:30
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
  • 21:00
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей, Уилфорд Бримли, Дж. А. Престън.
  • 23:00
    "Проповедникът 3.6" - сериал
  • 23:50
    "Парният експеримент" - мистерия с Вал Килмър, Арманд Асанте.
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Предизвикателството: Шампиони срещу звезди
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 20:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 21:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
  • 22:20
    Sean Paul: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 19:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 20:05
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 1
  • 21:55
    Галапагос, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Генерали на война, еп. 6
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 8
  • 22:00
    СС отблизо: Възход към власттa, еп. 2
  • 23:00
    Тайнaта атака на Хитлер над Америка, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 1
  • 20:40
    Лед, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Милуол - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:15
    Футбол: Монако - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
  • 23:15
    Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
Пълна програма
  • 19:55
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера."Любов по заповед". Сериен филм
  • 23:30
    Премиера. "Червените гривни". Сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Глобални гладиатори" - шоу
  • 23:35
    "red." - булеварден журнал
Пълна програма
  • 20:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 21:00
    Ветроходство
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
Пълна програма
  • 19:45
    "Културният отдих"
  • 20:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 21:00
    Вести
  • 21:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Измамата: Deception - Магията на престъплението" - криминален сериал
  • 23:15
    "Проми Биг Брадър" - шоу
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение /
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:40
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 21:15
    CSI: Miami
  • 22:10
    CSI: Miami
Пълна програма
  • 20:00
    Кръвен баща-игрален филм,Франция,2016г.,Режисьор: Жан-Франсоа Рише.В ролите: Мел Гибсън, Раул Трухио, Майкъл Паркс, Дейл Дики, Ерин Моиарти, Уилям Х. Мейси, Елизабет Рьом, Даниел Монсада и др.
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час Пик- предаване на Темеледиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Ума Търман
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 20:00
    Нашето малко семейство: Здравословно хранене
  • 21:00
    Не искам кожата ми да виси: Маранда и Джанет
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Кърстен, Майкъл и Рони
Пълна програма
  • 20:00
    5 факта за битката при Онгъл
  • 20:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 21:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 21:30
    Човекът и чайките
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Живот на път в RV каравана
  • 21:00
    Изрязани бански и крайбрежни алеи
  • 21:30
    Изрязани бански и крайбрежни алеи
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Живот на път в RV каравана
  • 21:00
    Изрязани бански и крайбрежни алеи
  • 21:30
    Изрязани бански и крайбрежни алеи
Пълна програма
  • 19:10
    Аполо 13, САЩ, драма, 1995
  • 21:30
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 23:10
    Лудории, САЩ, криминален/драма/мистерия, 1998
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 2
  • 21:00
    Господари на вкуса с Гари Мейган - кулинарно предаване, еп. 7
  • 21:30
    Господари на вкуса с Гари Мейган - кулинарно предаване, еп. 8
  • 22:00
    В Италия с Джино Д'Акампо: Скритата Италия - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Перфектният ритъм 2: Pitch Perfect 2" - комедия / музикален филм, САЩ, 2015
  • 23:30
    "Хванете грингото" - трилър / екшън, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 20:00
    Кости - втори сезон, еп. 9
  • 21:00
    Кости - втори сезон, еп. 10
  • 22:00
    Пришиване - трети сезон, еп. 1
  • 22:55
    Касъл - осми сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    TOP MODELS
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    TOP MODELS
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 8 и 9 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 37 и 38 eп.
  • 21:10
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 4 еп.
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 14 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Бизнес дейли /п/
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    "Плюс - минус" /п/
Пълна програма
  • 19:55
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 20:05
    Советы бывалых
  • 20:20
    На рыбалку с охотой
  • 21:00
    Планета охотника
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Четири сватби и едно погребение" - комедия с уч. на Хю Грант, Анди Макдауъл, Джеймс Флийт, Саймън Калоу, Кристин Скот Томас, Роуън Аткинсън, Дейвид Боуър, Шарлот Колман и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Alaska Mega Machines: The Yeti Strikes Back
  • 20:30
    FutureCar: The Body
  • 21:15
    Dirty Jobs: Wine Maker
  • 22:00
    Futurescape with James Woods: Cheating Time
Пълна програма
  • 20:00
    Кулинарни състезания в провинцията
  • 20:30
    Кулинарни състезания в провинцията
  • 21:00
    Барбекю мания с Боби Флей
  • 21:30
    Барбекю мания с Боби Флей
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Рок училище
Пълна програма
  • 20:00
    Зала на славата: най-великите тенисисти
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Германия, първи етап
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Франция обзор
Пълна програма
  • 19:25
    "Нокти І, 2 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Хауард Дойч, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени І, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Роджър Къмбъл, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 21:00
    "Спасители на плажа (2017)", крими - екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Сет Гордън, с Дуейн Джонсън, Зак Ефрън, Прийанка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, [18+]
  • 23:00
    "Етиопик: Музика на душата", документален, Полша, 2017; реж. Мачик Бохняк, с Франсис Фалсето, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Sofia The First
  • 20:30
    DOC MCSTUFFINS
  • 20:45
    The Lion Guard
  • 21:15
    Mission Force One
Пълна програма
  • 20:00
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:20
    Рок училище
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:15
    The Detectives Club: New Orleans: She Said He Said
  • 20:10
    Obsession: Dark Desires: Exposed
  • 21:05
    Who Killed Jane Doe?: The Disappearing Doe
  • 22:00
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Hate And Fury
Пълна програма
  • 19:45
    Rising Star: Samuel Oram-Jones
  • 20:10
    Top: Sexy Calendars
  • 20:40
    The Truth About...: Sports Prodigies
  • 21:05
    Top: Soccer Early Risers
Пълна програма
  • 19:45
    Fight to Survive
  • 20:05
    Fight to Survive
  • 20:30
    Shootout Lane
  • 20:50
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
  • 20:05
    Изковани в огъня: Меч кампилан
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Д-р Страннокупувачов
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на океана, еп. 8
  • 21:00
    СС отблизо: Възход към власттa, еп. 2
  • 22:00
    Тайнaта атака на Хитлер над Америка, еп. 1
  • 23:00
    Гранични войни, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Семейни тайни" - сериал, с. 1, еп.19
  • 21:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2, еп.12
  • 22:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:10
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:05
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:30
    Възприятия; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 20:30
    Възприятия; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 21:30
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 22:40
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 20:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Последствията
  • 21:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Измамник, двуженец, крадец: Уил Джордан
  • 22:00
    Премиера Часовете преди убийство: Кървави пари
  • 23:00
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
Пълна програма
  • 19:55
    Ерусалима
  • 22:15
    Застреляй кучетата!
Пълна програма
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:47
    Groom Bangs The Bridesmaid (18+)
  • 20:13
    Double Cumshot For Horny Agent (18+)
  • 20:35
    Learning The Two-Stroke In Auto Shop (18+)
  • 20:58
    Maddy O'Reilly's Bikini Butt (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 18:10
    NEW High Explosive
  • 20:35
    Jerome Le Banner Goodbye Tour
  • 23:00
    Fighting Rookies
  • 23:45
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 20:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Built To Shred
  • 21:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 19:55
    Забранена история (Series 5): Истинският Джеймс Бонд (Episode 3)
  • 20:45
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Чарлз II (Episode 4)
  • 21:35
    Вътрешен поглед към кралския двор (Series 1): В средновековния двор (Episode 1)
  • 22:40
    Децата на кралица Виктория (Series 1): Домашният тиран (Episode 2)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
  • 23:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ /п./
Пълна програма
  • 19:05
    Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse in Taiwan
  • 20:40
    Orchestre national du Capitole de Toulouse : Taiwan, Korea, Asia Impressions
  • 21:10
    InterMezzo
  • 21:30
    Pedro Soler & Gaspar Claus - 'La Petenera'
Пълна програма
  • 20:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Connecticut Open, Ню Хейвън (WTA Premier)
Пълна програма
  • 20:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 2-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 34-и епизод
  • 22:00
    Професионална борба: "Първична сила", 34-и епизод
  • 23:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 19:15
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: Разговори
  • 20:10
    Мрачна обсебеност: На показ
  • 21:05
    Кой уби Джейн Доу?: Изчезналата Доу
  • 22:00
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Омраза и гняв
Пълна програма
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:30
    Хедлайн
  • 21:45
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • 20:00
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
  • 21:40
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
Пълна програма
  • 18:45
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 20:30
    "Отвъд І, 7 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Ник Копъс, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 21:15
    "Британия I, 7 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 22:00
    "Отворени рани I, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Дълбок дол (образователен филм за селски туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Каварна. Началото на светлината (образователен филм за морски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:55
    Искрица и Сияйница
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:50
    Кива го може!
  • 21:20
    Уоликазам!
Пълна програма
  • 19:20
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 20:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 22:00
    Блудници, сезон 1, еп. 8, Великобритания, САЩ, политически, 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Бури
  • 20:30
    Красивия хоризонт
  • 22:00
    Пет невести
  • 23:45
    Терористът сред нас
Пълна програма
  • 18:35
    Малки жълти лимони
  • 20:10
    Чудеса от Рая
  • 22:00
    Един уикенд
  • 23:05
    Смъртен акт
Пълна програма
  • 19:00
    Красивия хоризонт
  • 20:30
    Път към Рая
  • 22:00
    Елитен отряд
  • 23:45
    Пълнолуние
Пълна програма
  • 19:30
    Listen Up Philip
  • 21:15
    Second Coming
  • 23:00
    Acceptable Risk
  • 23:55
    Enron: The Smartest Guys in the Room
Пълна програма
  • 20:00
    World Snowboard Tour 2018
  • 20:30
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 22:00
    SFR Freestyle Tour 2016
  • 23:30
    Nine Knights 2016
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал
Fox Channel 20:00
Касъл - четвърти сезон, еп. 12
Fox Crime 20:00
Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 1
RTVi 20:00
Сериал: "Бандитският Петербург"

Всички предавания

Спорт

Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Ring.BG 20:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
bTV HD 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}