ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /3976 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп. 11
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, еп.1
  • 13:00
    "Убийство по Хелоуин" - драма, трилър (САЩ, 2007), актьори-  Лора Харинг, Линдън Ашби, Кент Тремблът, Бренда Кембъл и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.2
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 17, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал, директно
  • 12:00
    Конен спорт: Световни игри по конен спорт, обездка
  • 13:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук
  • 14:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 18
Пълна програма
  • 10:45
    Колоездене: Гран При на Валония
  • 11:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 18
  • 13:15
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал
  • 14:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал, директно
Пълна програма
  • 11:10
    X Games - Austin
  • 12:00
    Nhra Sportsman Series
  • 12:50
    Dew Tour Mountain
  • 13:40
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 11:15
    TURKMEN DESERT RACE STAGE 3
  • 11:30
    PORSCHE GT3 CUP CANADA SERIES RD 4 : GRAND PRIX TROIS RIVIERES
  • 12:30
    PORSCHE SUPERCUP MONZA
  • 13:00
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP RD 12 : FRANCE
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ним - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Монако - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 16:00
    Ветроходство
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 11:30
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Bulgaria ON AIR 11:30
Едно френско село - исторически сериал
PRO 7 11:30
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Viasat History 11:40
Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:40
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов

Всички предавания

Филми

Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм /п/
TV1000 11:30
Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Fen TV 11:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
HBO3 11:35
"Съвременно семейство IX, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}