ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:45
    100% будни предаване за здраве и стил на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 09:45
    Култура.BG културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 10:45
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /3976 епизод/
Пълна програма
  • 08:00
    "Готъм" - сериал, еп.23
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 10
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп.19
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп. 11
Пълна програма
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 17, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23 /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, четвъртфинал
  • 09:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал, директно
  • 12:00
    Конен спорт: Световни игри по конен спорт, обездка
  • 13:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 18
  • 09:30
    Модерен петобой: Световно първенство в Мексико, мъже, индивидуално
  • 10:30
    Рали рейд: Пустинно рали Туркменистан, трети ден
  • 10:45
    Колоездене: Гран При на Валония
Пълна програма
  • 08:40
    Blood, Sweat & Gears
  • 09:30
    Night Of The Jumps
  • 10:20
    Dew Tour Beach
  • 11:10
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ним - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 08:50
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 5, Канада, 2017
Fox Channel 08:55
Пришиване - трети сезон, еп. 3
RTVi 09:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV Action 09:00
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.3
bTV Lady 09:00
"Клиника край езерото" - сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
BNT 3 09:50
Баскетбол: България - Русия - квалификационна среща за световно първенство
AXN Black 10:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

TVT 09:00
Епоха (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT 3 09:00
Планетата Земя документален филм /4 епизод/
AXN 09:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
FilmBox Basic 09:05
Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2 Комедия САЩ 1951-1954
HBO3 09:05
"Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}