ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:00
    Предаване за хора с увреден слух
  • 15:15
    Българинът, който докосна луната документален филм
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:00
    "Убийство по Хелоуин" - драма, трилър (САЩ, 2007), актьори-  Лора Харинг, Линдън Ашби, Кент Тремблът, Бренда Кембъл и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.2
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 11
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, еп.2
Пълна програма
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 7, 2 епизода
  • 17:00
    "Черна зора" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър-Фъргюсън, Джулиан Стоун и др.
Пълна програма
  • 13:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук
  • 14:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 18
  • 16:00
    Тенис: Открито първенство в САЩ, обзор
  • 17:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 19, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал, директно
  • 17:00
    Тенис: Открито първенство в САЩ, финал, мъже
  • 18:45
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук
  • 20:00
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук, боулдър, финал, жени, директно
Пълна програма
  • 13:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 14:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 15:20
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    Dew Tour Beach
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Монако - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Страсбург - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 16:00
    Ветроходство
  • 18:00
    Ветроходство
  • 19:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
AXN 14:15
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
e-kids 14:15
Кърби - анимационен сериал
Viasat Explorer 14:15
Невероятни паркове, сезон 4, еп. 7
Fox Life 14:15
Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 19

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
Eurosport HD 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Eurosport 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Ring.BG 15:00
Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
Diema Sport 15:00
Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 14:10
Коко Биографичен Франция 2008
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
Vivacom Arena 14:11
Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
AXN 14:15
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
HBO3 14:15
"Криптон II, 1 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}