ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 13:00
    2018's Best Hits... So Far! Top 50
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Girls Of The 10s: MTV Top 50
  • 22:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма

Сериали

Fox Life 13:45
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 14
bTV Comedy 14:00
"Двама мъже и половина" - сериал
PRO 7 14:00
"Двама мъже и половина" - сериал
Diema 14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
AXN Black 14:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

TVT 14:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за еко туризъм)
EPIC Drama 14:05
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
FilmBox Plus 14:10
Коко Биографичен Франция 2008
AXN Black 14:10
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
Vivacom Arena 14:11
Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}