ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Книжарят документален филм /България, 2016г./, режисьори: Асен Владимиров и Катерин Барнщайн
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Бразди предаване за земеделие
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 13:00
    "11 А" - драма, комедия (България, 2015), режисьор - Михаела Комитова, актьори - Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA, избрано
Пълна програма
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал /п./
  • 14:00
    Тялом и духом - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 13:30
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 09:55
    Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2009
  • 11:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
  • 12:05
    Възприятия; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:05
    Ние правим невиждани басейни: За птиците
  • 11:00
    След нападението: Пума и лос
  • 11:55
    Леговището на смъртоносните крокодили
  • 12:50
    Дивата Арктика: Исландия: Земя на огън и лед
Пълна програма
  • 10:35
    Интервю
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    "Панда, горила и ко" - поредица
  • 12:30
    Репортаж
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 13:55
    "Децата на брат ми" - драма, ФРГ, 2016
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    България от край до край 2 /8, последен епизод/
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:05
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 07:30
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.19-21
  • 12:30
    "Матрицата: Презареждане" - eкшън, фантастика, трилър (САЩ, 2003), режисьор - Лана Уашовски, Анди Уашовски, актьори - Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Кари-Ан Мос, Глория Фостър, Джейда Пинкет Смит и др.
  • 15:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.1, еп.13,14
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 10:30
    "Усмивчица" - драма (САЩ, 2007), режисьор - Грег Араки, актьори - Майкъл Хичкок, Адам Броуди, Ана Ферис, Дейвид Голдман, Джон Чо и др.
  • 12:30
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 13:30
    "Титаник" - драма, романтичен ( САЩ, 1997), режисьор - Джеймс Камерън, актьори -Били Зейн, Леонардо Ди Каприо, Кейт Уинслет, Дейвид Уорнър, Кати Бейтс и др.
  • 17:15
    "Изчезването на Кейси Антъни" - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Щастливият Гилмор" - комедия, романтичен (САЩ, 1996), режисьор - Денис Дуган, актьори - Адам Сандлър, Алън Ковърт, Кевин Нийлън, Бен Стилър, Кристофър МакДоналд, Джули Боуен, Денис Дуган и др.
  • 12:00
    "Закотвени" - сериал
  • 14:00
    " Двама мъже и половина" - сериал
  • 16:00
    "Кухня" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити шоу
Пълна програма
  • 10:57
    Малки Титани: В готовност
  • 11:06
    Малки Титани: В готовност
  • 11:16
    Малки Титани: В готовност
  • 11:26
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:30
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 12:35
    "Пияният майстор", екшън - комедия, Хонг Конг, 1978; реж. Уо-Пинг Юен, с Джеки Чан, Сию-Тин Юен, Джанг Лий Хуанг, Дийн Шек, Кау Лам, [12+]
  • 14:25
    "Мечокът Бригсби", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дейв МакКери, с Кайл Мууни, Марк Хамил, Грег Киниър, Мат Уолш, Микаела Уоткинс, [12+]
  • 16:00
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 13:00
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 14:25
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
  • 16:25
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    CNN Talk
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Живот като на шега" - романтичен филм с уч. на Софи Шут, Надин Вармут, Ники фон Темпелхоф и др.
  • 14:00
    "Кой, ако не ти" - романтичен филм с уч. на Майке Мьолер-Борнщайн, Гедеон Буркхард, Мириам Агишева, Михаел Бранднер и др.
Пълна програма
  • 10:50
    "Черна зора" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър-Фъргюсън, Джулиан Стоун и др.
  • 12:50
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Летяща крепост" - екшън с уч. на Бъг Хол, Крис Оуен, Дон Джефкоат, Шон Макгоуан, Едуард Финли, Джон Лауглин, Джо Уилямсън и др.
  • 15:30
    "Ченгета Джен - Х" - екшън с уч. на Никълъс Це, Стивън Фунг, Сам Лий, Даниел Ву и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 42
  • 11:00
    Космически странности: Епизод 3
  • 12:00
    Как са го направили?: Локомотиви/Сметана/Бумеранги
  • 12:30
    Как са го направили?: Сардини/Скутери/Конструктори
Пълна програма
  • 10:38
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 11:02
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 11:26
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 2
  • 12:14
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 3
Пълна програма
  • 10:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 10:55
    "Уголемена наука"
  • 11:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 11:45
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал, директно
  • 12:00
    Конен спорт: Световни игри по конен спорт, обездка
  • 13:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук
  • 14:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 19
Пълна програма
  • 10:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 19
  • 12:15
    Супербайк: Световен шампионат в Портимао, квалиифкация, директно
  • 13:15
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 14:30
    Супербайк: Световен шампионат в Портимао, квалиифкация
Пълна програма
  • 10:35
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 12:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 12:50
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 10:20
    Nhra Sportsman Series
  • 11:10
    Nhra Sportsman Series
  • 12:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 12:25
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:30
    Евтин дом на плажа
  • 11:00
    Ловци на къщи
  • 11:30
    Ловци на къщи
  • 12:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 13
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 14
  • 12:20
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 21
  • 13:15
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 10:20
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 13
  • 11:20
    Шерлок - четвърти сезон, еп. 3
  • 13:15
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 14
  • 14:10
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 10:55
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 12:35
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 14:00
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, МакKена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, [12+]
  • 15:40
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
Пълна програма
  • 10:20
    Останки от войните, сезон 3, еп. 1
  • 11:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 4
  • 12:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 5
  • 13:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    "Изковани в огъня"
  • 11:00
    "Изковани в огъня"
  • 12:00
    "С камиони през Америка в нощта"
  • 13:00
    "Американски антиквари"
Пълна програма
  • 10:00
    КОНЕТЕ
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 13:00
    В кухнята на баба – тв поредица, 9 еп.
Пълна програма
  • 10:00
    "Дот"
  • 11:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 10:45
    Телемаркет
  • 11:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    "Холивуд"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 09:50
    "Лекарството" - драма с Брус Дейвисън, Джоузеф Мазело.
  • 11:25
    "Кънки с остър връх" - драма / романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
  • 13:05
    "За мишките и хората" - драма с Джон Малкович, Гари Синийз.
  • 14:55
    "Русалки" - комедия / романтичен с Шер, Боб Хоскинс.
Пълна програма
  • 10:45
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS RALLY TURKEY - DAY 1
  • 11:15
    TURKMEN DESERT RACE STAGE 4
  • 11:30
    AUTO MUNDIAL EPISODE 36
  • 12:00
    SOUTH AFRICAN GTC CHAMPIONSHIP GAUTENG
Пълна програма
  • 10:30
    Пич, оправи ми колата
  • 11:00
    The Ride
  • 12:00
    The Ride: Чарли Екс Си Екс
  • 13:00
    Класация Евро Топ
Пълна програма
  • 10:00
    MTV Essentials: Dancepop Collabs!
  • 11:30
    MTV Asks Charlie Puth
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 13:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 11:00
    100% Anthems!
  • 13:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 18:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 10:20
    Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 2
  • 11:15
    Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 3
  • 12:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 10
  • 13:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 11
Пълна програма
  • 10:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 2
  • 11:00
    Дивата Русия, еп. 3
  • 12:00
    Богатство в открито море, еп. 5
  • 13:00
    Богатство в открито море, еп. 6
Пълна програма
  • 10:40
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 2
  • 11:25
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 3
  • 12:15
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 4
  • 13:00
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Класика от Висшата лига: Евертън - Уест Хям Юнайтед (2001-02), повторение
Пълна програма
  • 10:10
    Премиера. "Михаил Танич. "На теб се спусна лъч от бяла светлина..."
  • 11:15
    "ДОстояние на РЕспубликата: Михаил Танич"
  • 13:15
    В памет на Михаил Танич
  • 14:10
    "Не забравяй". Песните на Михаил Танич
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:20
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:40
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Види - АЕК 
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Динамо Загреб
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 14:30
    УЕФА Шампионска лига - големите финали
Пълна програма
  • 09:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:00
    "25-те най-невероятни изненади - от лоши до страхотни" - шоу
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Сингапур, тренировка
  • 15:45
    Формула 1 за Голямата награда на Сингапур, квалификация
Пълна програма
  • 10:00
    "Утрото на Русия"
  • 15:00
    Вести
  • 15:35
    Вести-Москва
  • 15:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 10:40
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 11:10
    Zak Storm - Super Pirat
  • 11:35
    Ninjago - Morro
  • 12:30
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 10:30
    Атанас Шикеров-иконописец
  • 11:00
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 10:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 6
  • 11:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 7
  • 12:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Марди Гра
  • 13:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Къща в Северен Уелс
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Пътека към Мазалат
  • 12:30
    Картините говорят повече от думи
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:25
    Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 12:10
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 13:55
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 15:55
    Двуличие, САЩ, Романтичен/трилър, 2009
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 5
  • 11:20
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 5
  • 12:15
    Пиршеството на Хeстън - втори сезон, еп. 6
  • 13:00
    Грил тур с Примож, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Съботен саундтрак
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
Пълна програма
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 10:15
    Смахнатият професор 2 - игрален филм
  • 12:25
    Кости - шести сезон, еп. 15
  • 13:25
    Кости - шести сезон, еп. 16
  • 14:20
    Шпионски игри - игрален филм
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION KIDS
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:45
    "Океански патрул" - 4 и 5 еп.
  • 11:35
    "Необичайна медицина" - 8 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 69 и 70 еп.
  • 12:50
    "Кола примамка" - 6 еп.
Пълна програма
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:40
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:05
    В Индийском океане...
  • 11:30
    Трофеи
  • 11:55
    Секреты Нормунда
Пълна програма
  • 09:40
    "Пиратите! Банда неудачници" - анимационен филм
  • 11:30
    "Завръщане към любовта" - романтичен филм с уч. на Кортни Форд, Райън Калтаджироне, Дейвид Станбра, Елизабет Блекмор, Танги Амброуз и др.
  • 13:30
    "Синьо увлечение" - драма с уч. на Кейт Босуърт, Матю Дейвис, Мишел Родригес, Саное Лейк, Крис Талоа и др.
  • 15:40
    "Палави мамчета" - комедия с уч. на Мила Кунис, Катрин Хан, Кристин Бел, Кристина Апългейт, Джейда Пинкет Смит, Она Лауренс, и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Kitchen Boss: Valentine Bistro at Home
  • 11:08
    Kitchen Boss: Party Bites
  • 11:30
    Kitchen Boss: Viewers Takeover
  • 11:53
    Kitchen Boss: Father P's Favorites
Пълна програма
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Брънч при Боби
  • 12:20
    Брънч при Боби
Пълна програма
  • 10:55
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:25
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:35
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал, директно
  • 12:00
    Конен спорт: Световни игри по конен спорт, обездка
  • 13:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук
  • 14:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 19
Пълна програма
  • 10:55
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 12:35
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 14:00
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, МакKена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, [12+]
  • 15:40
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:30
    Disney Mickey And The Roadster Racers S2
  • 11:00
    Elena Of Avalor
  • 11:30
    Sofia The First
  • 12:00
    Sofia the First: Once Upon a...
Пълна програма
  • 10:55
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:25
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:35
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 12:00
    Nothing But The 00s
  • 17:00
    Nothing But The 00s
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    American Monster: Alabama Murder Mystery
  • 11:00
    American Monster: Family Snapshot
  • 11:55
    Betrayed: Bad Blood
  • 12:50
    Betrayed: Down For The Count
Пълна програма
  • 10:40
    Fast Lane: Sergio Perez
  • 11:05
    National Icons: Motorsport
  • 11:35
    The Burning Issue: Formula 1
  • 12:00
    Event: Webber and Vettel
Пълна програма
  • 10:30
    Shooting Gallery
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Shooting Gallery
  • 12:20
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 10:00
    Изковани в огъня: Меч "пандат"
  • 11:00
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
  • 12:00
    С камиони през Америка в нощта: В дупката
  • 13:00
    Американски антиквари: Скривалището на Хайдър
Пълна програма
  • 10:00
    Дивата Русия, еп. 3
  • 11:00
    Богатство в открито море, еп. 5
  • 12:00
    Богатство в открито море, еп. 6
  • 13:00
    Морски вълци, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 13:00
    "11 А" - драма, комедия (България, 2015), режисьор - Михаела Комитова, актьори - Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 3, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    Единадесетте: Руска рулетка
  • 11:25
    Какво е нужно за убийство: Раздвоена личност
  • 11:55
    Какво е нужно за убийство: Хищника от Пъкипсий
  • 12:20
    Какво е нужно за убийство: Какво се случи с Джана
Пълна програма
  • 09:15
    Най-добри приятелки
  • 11:00
    Идеалният съпруг
  • 13:00
    Облакът АТЛАС
  • 16:10
    Шери
Пълна програма
  • 10:10
    Премьера. К юбилею Михаила Танича. "На тебе сошелся клином белый свет..."
  • 11:15
    "ДОстояние РЕспублики: Михаил Танич"
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:15
    "ДОстояние РЕспублики: Михаил Танич"
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
Пълна програма
  • 10:45
    "Спомени за Хайтов" - документален филм /1 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "В памет на Хайтов", 2 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 10:30
    Моя любовь - Россия!
  • 11:00
    Вести
  • 11:20
    Вести. Местное время
  • 11:40
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
Пълна програма
  • 10:50
    207
  • 11:15
    Matthew Mounce
  • 11:40
    Biker Fox
  • 12:05
    Dan Heaton
Пълна програма
  • 10:51
    The Firm And The Fanny (18+)
  • 11:15
    Airtight In The Bathtub (18+)
  • 11:37
    Blonde Braceface Begs For Big Dick (18+)
  • 12:03
    Chores For A Whore (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Пряко: Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - полуфинали (WTA International)
  • 11:30
    Тенис: Адриан Менедес-Месейрас - Адриан Манарино (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 14:10
    Тенис: Иво Карлович - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 15:40
    Тенис: Руди Албот - Кей Нишикори (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:30
    Зоологика - премиера
  • 11:00
    Акценти
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 10:00
    IMMORTAL SHADOWS
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E11
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E12
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - THE MIRACLES OF LIFE (CUBA)
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 10:30
    World of X Games 2015
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:00
    Thrillbillies
  • 12:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 301 (Episode 1)
  • 11:10
    Спасители на котки (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 12:00
    Най-свирепите животни! (Series 1): Мексико (Episode 3)
  • 12:50
    Най-свирепите животни! (Series 1): Австралия (Episode 4)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    Българско документално кино
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
  • 09:30
    Le Roi carotte by Offenbach at the Opera de Lyon
  • 11:45
    Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
  • 12:50
    InterMezzo
  • 13:30
    Puccini choreography by Julie Lestel, Opera of Marseille
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 36-и епизод, повторение
  • 13:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Сингапур, директно
  • 14:00
    Класика от Първа професионална лига: Черно море - ЦСКА (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Пряко: Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - полуфинали (WTA International)
  • 11:30
    Тенис: Шуай Жен - Лин Жу (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 13:00
    Тенис: Шуай Жен - Фанг Чун (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 15:35
    Тенис: Шуай Жен - Кианг Ванг (Jiangxi Open, Нанчан; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 11:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 4-и епизод, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 5-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2018-19), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Американско чудовище: Загадъчното убийство в Алабама
  • 11:00
    Американско чудовище: Семейна снимка
  • 11:55
    Предателства: Конфликт
  • 12:50
    Предателства: Да изгубиш битката
Пълна програма
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 10:40
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
  • 12:30
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 14:55
    "Тадео Джоунс 2: Тайната на цар Мидас", анимационна комедия, Испания, 2017; реж. Енрике Гато, Давид Алонсо, [0+]
  • 16:20
    "Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]
Пълна програма
  • 09:55
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
  • 11:45
    "Шоуто на Джон Оливър V, 9 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 12:15
    "Играчи ІV, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 12:45
    "Несигурни ІІІ, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Милисънт Шелтън, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Зелена магия (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 09:30
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
  • 14:00
    Футбол: Шампионска лига
  • 14:25
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Нела, принцесата-рицар
  • 11:25
    Искрица и Сияйница
  • 11:50
    Искрица и Сияйница
  • 12:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 10:50
    Бърза обиколка
  • 11:20
    Новини
  • 11:25
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 11:55
    Надбягвания
Пълна програма
  • 10:45
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 11:40
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 12:35
    Клондайк, сезон 1, еп. 5, Канада,САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 13:25
    Клондайк, сезон 1, еп. 6, Канада,САЩ, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 10:25
    Фин
  • 11:55
    Копнеещи сърца
  • 13:55
    Синя птица
  • 15:15
    Синът
Пълна програма
  • 09:50
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 11:15
    Индианецът
  • 12:35
    Островът на шепотите
  • 13:55
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 09:45
    Пипи отново на борда
  • 11:05
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 12:20
    Сниф залавя крадеца
  • 13:40
    Герои
Пълна програма
  • 09:50
    Highway
  • 11:00
    The Russian Woodpecker
  • 12:20
    In The Dark Half
  • 13:45
    Help Us Find Sunil Tripathi
Пълна програма
  • 09:00
    Swoop Freestyle San Diego
  • 11:00
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 12:30
    FIA European Rallycross Championship 2016
  • 13:30
    Enduro GP S18
Пълна програма
  • 08:15
    Световно първенство по художествена гимнастика - индивидуален многобой
  • 11:25
    Световно първенство по гребане - финали пряко предаване от Пловдив
  • 13:30
    Световно първенство по художествена гимнастика - ансамбли, многобой пряко предаване от "Арена Армеец"
  • 16:00
    Световно първенство по художествена гимнастика - студийна програма пряко предаване от "Арена Армеец"
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    История.bg Междусъюзническа война /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите /избрано/
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    История.bg Междусъюзническа война /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите /избрано/
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}