ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Концерт на Андреа Бочели
  • 14:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.3, еп.8
  • 13:00
    "Историята на Пепеляшка" - комедия, романтичен, (САЩ, Канада, 2004), режисьор - Марк Розман, актьори - Хилари Дъф, Дженифър Куулидж, Реджина Кинг, Дан Бърд и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "На среща с любовта" - с уч. на Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др.
  • 14:15
    "Детегледачката е мъж" - с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал /п./
  • 14:00
    Тялом и духом - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 11:30
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 13:30
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 10:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 24, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:55
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
  • 13:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2009
  • 14:05
    Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
Пълна програма
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Да изминеш разстоянието
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Носталгия по дома
  • 12:50
    Проект "Гризли": Как се учи мечка да лови риба
  • 13:45
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
Пълна програма
  • 11:35
    Волен Сидеров пред медиите
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    "Българска душа" (п)
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Маратон - Берлин
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:25
    "Пълнокръвна жена търси мъж на половин работен ден" - любовна комедия, ФРГ, 2002
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 11:00
    Библиотеката /избрано/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Шифт
  • 12:45
    Афиш културно-информационно предаване
Пълна програма
  • 11:35
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:45
    The HAPPOS Family
  • 11:50
    The Garfield Show
  • 12:02
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Полицейска академия" - екшън, комедия (САЩ, 1984),режисьор - Хю Уилсън, актьори - Джордж Гейнс, Лесли Истърбрук, Ким Катрал, Стив Гутемберг, Д. Б. Байли, Буба Смит, Дейвид Граф, Донован Скот и др.
  • 13:00
    "На ръба на утрешния ден" - екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Лара Пълвър, Мариан Жан-Батист, Джеръми Пивън, Джонас Армстронг, Том Круз, Бил Пакстън, Емили Блънт, Шарлот Райли, Тони Уей и др.
  • 15:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.1, еп.15,16
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 10:00
    "Кунг-фу панда"-  анимация, комедия, екшън (САЩ, 2008), сценаристи - Джонатан Айбел, Глен Бъргър, режисьори - Марк Осбърн, Джон Стивънсън
  • 12:15
    "Агора" -  драма, исторически, приключенски, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор - Алехандро Аменабар, актьори - Оскар Айзък, Рейчъл Уайз, Макс Мингела, Рупърт Евънс, Ошри Коен и др.
  • 14:45
    "Човек от стомана" -  фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн,  Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер,  Кевин Костнър, Лорънс Фишбърн
  • 17:30
    "Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена" - фентъзи, приключенски  (САЩ, Нова Зеландия, 2001), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Мартон Чокаш, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Йън Холм, Шон Бийн, Джон Рис-Дейвис, Кристофър
Пълна програма
  • 10:00
    "Бейб" - комедия, драма, семеен (САЩ, Австралия, 1995), режисьор - Крис Нунън, актьори - Магда Шубански, Джеймс Кромуел и др.
  • 12:00
    "Закотвени" - сериал
  • 14:00
    " Двама мъже и половина" - сериал
  • 16:00
    "Кухня" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал, еп.16,17
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити шоу
Пълна програма
  • 11:35
    Време за приключения
  • 11:45
    Юникити
  • 11:56
    Юникити
  • 12:45
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 11:10
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 13:15
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 15:25
    "На училище", комедия, Канада, 2017; реж. Кайл Райдаут, с Джуди Гриър, Даниел Дохини, Шобан Уилямс, Ръсел Питърс, Грейс Парк, [15+]
  • 16:50
    "Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
Пълна програма
  • 10:50
    "Светлина", романтична драма, Япония, 2017; реж. Наоми Кавасе, с Масатоши Нагасе, Аяме Мизаки, Тацуя Фуджи, Казуко Ширакава, Мисузу Кано, [12+]
  • 12:35
    "Кадилак рекърдс", драма, САЩ, 2008; реж. Дарнел Мартин, с Ейдриън Броуди, Джефри Райт, Бийонсе Ноулс, Габриел Юниън, Еманюел Шрики, Мос Деф, [15+]
  • 14:25
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 16:20
    "Ангел мой", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Хари Клевен, с Елина Льовенсон, Фльор Гефрие, Хана Будро, Мая Дори, Франсоа Вансонтели, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Любов на хоризонта" - романтичен филм с уч. на Сузане Гартнер, Йохен Хорст, Сабине Бах, Александра Хелмиг, Даниел Рор, Даниел Фюнфрок и др.
  • 14:00
    "Ледено сърце" - романтичен филм с уч. на Карин Тице, Филип Бренинкмайер, Маркус Кнюфкен и др.
  • 16:00
    "Бялата робиня" (премиера) - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 10:30
    "Ченгета Джен - Х" - екшън с уч. на Никълъс Це, Стивън Фунг, Сам Лий, Даниел Ву и др. /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Да се посмеем"
  • 14:00
    "Имало едно време на запад" - уестърн с уч. на Хенри Фонда, Клаудия Кардинале, Чарлз Броснън, Джейсън Робардс и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: епизод 10
  • 12:00
    Ловци на трофеи: Ексцентрици
  • 13:00
    Войни за контейнери: Странен край
  • 13:30
    Войни за контейнери: Голямата ябълка
Пълна програма
  • 11:26
    Фабрика за храна: САЩ: Беконструкция
  • 11:50
    Фабрика за храна: САЩ: Без граници
  • 12:14
    Фабрика за храна: САЩ: "Тексас" е състояние на ума
  • 12:38
    Фабрика за храна: САЩ: Планини от месо
Пълна програма
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:00
    Аз съм по средата
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 13:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 11:35
    "Доказано от опит"
  • 11:55
    "Артзука"
  • 12:20
    "Въпроси от науката"
  • 12:50
    "За играчките"
Пълна програма
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 11:45
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 12:40
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 14:00
    Лъжливи рими - 1 еп. - Сериал
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал, директно
  • 12:00
    Конен спорт: Световни игри по конен спорт, крос кънтри
  • 13:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Обзор на полусезона
  • 13:45
    Автомобилизъм: Купа Eset V4 в Бърно
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, директно
  • 16:30
    Футбол: Бундеслига, Вердер - Нюрнберг, директно
  • 18:30
    Куриози
  • 19:00
    Футбол: Бундеслига, Фрайбург - Щутгарт, директно
Пълна програма
  • 11:20
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 3
  • 11:40
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 4
  • 12:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 5
  • 12:25
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 11:10
    Nhra Sportsman Series
  • 12:00
    Fantasy Factory
  • 12:25
    Fantasy Factory
  • 12:50
    Brilliant Corners
Пълна програма
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 13:00
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 11:30
    Ловци на къщи
  • 12:00
    Хавайски живот
  • 12:30
    Хавайски живот
  • 13:00
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 16
  • 12:20
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 23
  • 13:15
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 24
  • 14:15
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 11:15
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 8
  • 11:50
    Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 1
  • 14:10
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 17
  • 15:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 09:55
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 11:40
    "Уол-И", анимация, САЩ, 2008; реж. Андрю Стентън, [0+]
  • 13:20
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 15:00
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
Пълна програма
  • 11:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 5
  • 12:10
    Конспирация, сезон 1, еп. 6
  • 13:00
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 5
  • 13:25
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 11:00
    "Американски антиквари"
  • 12:00
    "Планинари"
  • 13:00
    "Загадъчни антиквари"
  • 14:00
    "Загадъчни антиквари"
Пълна програма
  • 11:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 1 еп. /п/
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 13:00
    Киноложка изложба
  • 13:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Строителят Боб"
  • 12:20
    "Кайю"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 11:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    "Денят на живо"-избрано
  • 13:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 10:35
    "Скокливко - северният елен" - драма / семеен с Ратаня Алда, Майкъл Константин.
  • 12:15
    "Белият автобус" - драма с Патриша Хийли, Артър Лоу.
  • 13:05
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
  • 15:00
    "Поздрави от Холивуд, 01.03" - сериал
Пълна програма
  • 11:30
    TCR ASIA SERIES RD 7-8 : KOREA
  • 12:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS RALLY TURKEY - DAY 2
  • 13:00
    SOUTH AFRICAN GTC CHAMPIONSHIP GAUTENG
  • 14:00
    (Live) FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP RD 19 : NETHERLANDS - RACE 1
Пълна програма
  • 11:30
    MTV пита Рита Ора
  • 12:00
    The Ride
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 10:00
    2018's Hottest Collabs... So Far!
  • 14:00
    MTV Asks Jason Derulo
  • 14:45
    Hot Right Now!
  • 15:30
    Lady Gaga: Hitlist
Пълна програма
  • 11:00
    100% Anthems!
  • 13:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 18:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 10:40
    10 кученца и ние, сезон 1, еп. 3
  • 11:45
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 12:40
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 13:35
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 11:30
    Теория на глупостта, еп. 20
  • 12:05
    Теория на глупостта, еп. 11
  • 12:30
    Теория на глупостта, еп. 12
  • 13:00
    Отвъд магията, еп. 2
Пълна програма
  • 11:25
    Диво царство, еп. 3
  • 12:15
    Диво царство, еп. 4
  • 13:00
    Диво царство, еп. 5
  • 13:50
    Диво царство, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Тулуза - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Класика от Висшата лига: Тотнъм Хотспър - Ливърпул (1993-94), повторение
Пълна програма
  • 11:15
    "Честна дума"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Александър Абдулов. "С любимите не се разделяй"
  • 13:15
    Филм "Търсете жената"
Пълна програма
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:55
    "Галилей" - научен журнал
  • 14:00
    "Работа в екип: Играй със звездата си " - шоу
  • 16:40
    "Голямото последно отброяване" - шоу
  • 18:55
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Ветроходство
  • 13:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 14:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 08:50
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 11:45
    "Суперталантът" - шоу
  • 14:15
    Формула 1 за Голямата награда на Сингапур: преди старта
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Сингапур - пряко
Пълна програма
  • 10:00
    "Утрото на Русия"
  • 15:00
    Вести
  • 15:35
    Вести-Москва
  • 15:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 11:10
    "Форт Боярд" - шоу
  • 13:20
    "27 рокли" - романтична комедия, U, 2008
  • 15:30
    "Хари Потър и стаята на тайните" - фентъзи филм, U, 2002
  • 18:40
    "Голямото печене" - шоу
Пълна програма
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / на живо/
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
Пълна програма
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 11:35
    Ninjago - Morro
  • 12:05
    Coop gegen Kat
  • 12:30
    Die Tom und Jerry Show
  • 13:00
    Das magische Haus
Пълна програма
  • 11:30
    Холивудски знаменитости : Леонардо ди Каприо
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:30
    Джаки и Райан-драма,САЩ, 2014, Режисьор: Ейми Канаан Ман ,В ролите: Катрин Хейгъл, Бен Барнс
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Никол и Ашли Ди
  • 12:00
    Инспектори по храните: Епизод 1
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 8
  • 14:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 9
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Пътуване през пролетта
  • 12:30
    Природата е геометрия
  • 13:00
    Банско
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: Вкопан в земята дом в Монтана
  • 13:00
    Строителство извън мрежата
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: Вкопан в земята дом в Монтана
  • 13:00
    Строителство извън мрежата
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 11:15
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, 1999
  • 13:10
    Мери и Марта, Великобритания,САЩ, драма, 2013
  • 14:45
    Приказка за Ела, Ирландия, Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2004
  • 16:20
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
Пълна програма
  • 05:30
    "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
Пълна програма
  • 11:20
    Господари на вкуса с Гари Мейган - кулинарно предаване, еп. 1
  • 11:50
    Господари на вкуса с Гари Мейган - кулинарно предаване, еп. 2
  • 12:15
    Пиршеството на Хeстън - втори сезон, еп. 7
  • 13:00
    Грил тур с Примож, еп. 4
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    UK срещу USA: Топ 50
  • 16:30
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:35
    "Шампионът: Concussion" - драма / спортен филм, САЩ, 2015
  • 17:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 10:10
    Добро куче! - игрален филм, еп. 1
  • 12:05
    Кости - шести сезон, еп. 20
  • 13:00
    Кости - шести сезон, еп. 21
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 11:30
    FASHION KIDS
  • 11:55
    FASHION WEEK
  • 12:00
    FASHION FILMS
  • 12:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 11:10
    "21-годишно бебе"
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 12 еп.
  • 12:50
    "Океански патрул" - 8 и 9 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 3 еп.
Пълна програма
  • 11:35
    "Плюс - минус" /п/
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    "В обектива"
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:30
    Трофеи
  • 12:00
    Как охотились наши деды
  • 12:25
    Дело вкуса
  • 12:40
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 11:30
    "Ново начало" - драма с уч. на Хедър МакКомб, Пол Грин, Кирстен Уорън, Лекси Джиовагноли, Старла Кристън, Джули Норман и др. /п/
  • 13:30
    "Синьо увлечение 2" - драма с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен, Шарни Винсън, Гидеон Емери, Роджър Халстън, Крис Фишър и др.
  • 15:45
    "Съкровището" - приключенски екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Даян Крюгер, Джъстин Барта, Шон Бийн, Джон Войт, Харви Кайтел, Кристофър Плъмър и др. /п/
  • 18:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 11:30
    Smash Lab: Fluidised Sand
  • 12:15
    Smash Lab: Long Range Lifeboat
  • 13:00
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 13:45
    Smash Lab: Boat Ejector Seat
Пълна програма
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Брънч при Боби
  • 12:20
    Брънч при Боби
  • 12:50
    Кухнята
Пълна програма
  • 11:35
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Кръстници вълшебници
  • 13:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал, директно
  • 12:00
    Конен спорт: Световни игри по конен спорт, крос кънтри
  • 13:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Обзор на полусезона
  • 13:45
    Автомобилизъм: Купа Eset V4 в Бърно
Пълна програма
  • 09:55
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 11:40
    "Уол-И", анимация, САЩ, 2008; реж. Андрю Стентън, [0+]
  • 13:20
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 15:00
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:30
    Sofia The First
  • 12:00
    Sofia the First: The Floating...
  • 13:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 13:20
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 11:35
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Кръстници вълшебници
  • 13:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 12:00
    Nothing But The 00s
  • 17:00
    Nothing But The 00s
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 11:00
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Cheerleader Murder
  • 11:55
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Burn a Truck
  • 13:45
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Car Salesman
Пълна програма
  • 11:35
    Top: Family Clash
  • 12:00
    The Challenge: Ultra Endurance
  • 12:30
    Top: African Rhythm Fans
  • 12:55
    Up Close With: Maria Sharapova
Пълна програма
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Shooting Gallery
  • 12:20
    Shooting Gallery
  • 12:45
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 12:00
    Планинари: На път
  • 13:00
    Загадъчни антиквари: Оръжия за масово унищожение
  • 14:00
    Загадъчни антиквари: Целуни брадвата ми
Пълна програма
  • 11:30
    Теория на глупостта, еп. 12
  • 12:00
    Отвъд магията, еп. 2
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
  • 14:00
    Пресушаване на океана, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.3, еп.8
  • 13:00
    "Историята на Пепеляшка" - комедия, романтичен, (САЩ, Канада, 2004), режисьор - Марк Розман, актьори - Хилари Дъф, Дженифър Куулидж, Реджина Кинг, Дан Бърд и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
  • 15:05
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 1, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 2, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 11:25
    Обажда се убиец: Робърт Триг
  • 12:20
    Убийци: Отвъд мита: Бала: Убиецът романист
  • 13:15
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 14:10
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
Пълна програма
  • 10:10
    Легендите "Хейло"
  • 12:25
    Копоите
  • 14:15
    Танци по време на Лунаса
  • 16:10
    В дамската тоалетна
Пълна програма
  • 11:15
    "Честное слово" с Юрием Николаевым
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:15
    "Александр Абдулов. "С любимыми не расставайтесь" (12+)
  • 13:15
    Леонид Куравлёв, Александр Абдулов, Софико Чиаурели в фильме Аллы Суриковой "Ищите женщину"
Пълна програма
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
Пълна програма
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Княз Борис І - Покръстителят" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    Импресия с картините на художника Михаил Камберов
Пълна програма
  • 11:20
    Вести. Местное время
  • 11:40
    Утренняя почта
  • 12:10
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 13:00
    Сваты-2012
Пълна програма
  • 10:50
    101
  • 11:40
    Sara Jean Underwood
  • 12:05
    Duff Goldman
  • 12:30
    Work
Пълна програма
  • 11:18
    Innocent Virgin Learns About Anal (18+)
  • 11:43
    Too Hot To Handle (18+)
  • 12:04
    Gamer Heaven (18+)
  • 12:29
    My Naked Boss (18+)
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис: Адриан Манарино - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 11:40
    Тенис: Кей Нишикори - Кевин Андерсън (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 14:00
    Тенис: Кевин Андерсън - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 16:35
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима (WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 11:35
    Агротема
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Акценти
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E13
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? IN THE KINGDOM OF SHARKS - PART 2 (CUBA)
  • 12:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? THE RED GOLD OF THE MEDITERRANEAN SEA (SARDEGNA)
  • 13:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ALIEN BIG CATS
Пълна програма
  • 11:30
    Castles Made of Snow
  • 12:00
    Moments
  • 12:30
    Motocross Of Nations 2017
  • 13:00
    Ideais2
Пълна програма
  • 11:00
    Спасители на котки (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 11:45
    Най-свирепите животни! (Series 1): Намибия (Episode 5)
  • 12:35
    Най-свирепите животни! (Series 1): Южна Африка (Episode 6)
  • 13:25
    Кучето не е виновно (Series 1): Домът на изгубените кучета, Австралия (Episode 2)
Пълна програма
  • 11:30
    "Свещени планини"- документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
  • 14:00
    Документално кино
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
Пълна програма
  • 11:00
    Happy birthday Mr Salonen!
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Roscoe Mitchell at Skopje Jazz Festival
  • 14:25
    New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Берое - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Класика от Първа професионална лига: Славия - Ботев Пловдив (2017-18), повторение
  • 14:30
    Студио "Формула 1", директно
Пълна програма
  • 10:40
    Тенис: Фернандо Вердаско - Пабло Карено Буста (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 12:00
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима (WTA International - финал, повторение)
  • 14:00
    Тенис: Ришар Гаске - Гералд Мелцер (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:00
    Тенис: Ришар Гаске - Каспер Рууд (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уотфорд - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 5-и епизод
  • 15:00
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 11:00
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийство на мажоретка
  • 11:55
    Почти ми се размина: Пиратски филми
  • 12:50
    Почти ми се размина: Камионите
  • 13:45
    Почти ми се размина: Продавач на коли
Пълна програма
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 11:10
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 13:10
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 14:50
    "Робин Уилямс: Влезте в ума ми", документален, САЩ, 2018; реж. Марина Зенович, с Robin Williams, [12+]
  • 16:40
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 12:15
    "Панаир на суетата І, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
  • 13:10
    "Поредният имигрант I, 5 еп.", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Бенджамин Грийн, с Ромеш Ранганатан, Лиза Ранганатан, Шанти Ранганатан, Ветивелу Ранганатан, [15+]
  • 13:40
    "Поредният имигрант I, 6 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Бенджамин Грийн, с Ромеш Ранганатан, Лиза Ранганатан, Шанти Ранганатан, Ветивелу Ранганатан, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Без пътека. Пещерата на отшелника (образователен филм за природен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за природен туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: WTA Квебек
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 13:15
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 10:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 13:00
    Студио "Футбол"
  • 13:30
    Футбол: Италианска Серия А
  • 15:25
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 11:25
    Искрица и Сияйница
  • 11:50
    Искрица и Сияйница
  • 12:15
    Пламъчко и Машините
  • 12:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 11:25
    Бърза обиколка
  • 11:55
    Състезатели герои - С пълна газ в шампионата за едноместни автомобили Boss GP
  • 12:20
    Изпитатели
  • 12:40
    Път свободен
Пълна програма
  • 11:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 10, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 12:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 13:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 13:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 10:55
    Малкият любител на птици
  • 12:10
    Наградата
  • 13:50
    Пипи Дългото Чорапче, еп.11
  • 14:20
    Пипи Дългото Чорапче, еп.12
Пълна програма
  • 11:20
    Крокодилите 2
  • 12:50
    Бандата над закона
  • 14:20
    Специална доставка
  • 15:55
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • 10:50
    Красивия хоризонт
  • 12:20
    Сниф участва във войната
  • 14:00
    Коко
  • 15:35
    Тиламукското съкровище
Пълна програма
  • 11:30
    Spike Island
  • 13:15
    Ivy
  • 15:00
    The Principal
  • 16:00
    The Chinese Mayor
Пълна програма
  • 11:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 12:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 13:00
    FIA World Rallycross Championship
  • 16:30
    Live Recap FIM CEV European Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 11:30
    Извън играта
  • 12:00
    Световно първенство по гребане - финали пряко предаване от Пловдив
  • 13:30
    Световен рали шампионат: Рали Турция - финален етап пряко предаване
  • 14:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Извън играта /п/
  • 13:25
    Мигове в кибритена кутийка игрален филм /1978 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Диляна Симеонова, Владимир Василев, Виолета Донева, Досьо Досев, Люба Алексиева, Леда Тасева, Стефан Данаилов, Надя Тодорова и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Извън играта /п/
  • 13:25
    Мигове в кибритена кутийка игрален филм /1978 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Диляна Симеонова, Владимир Василев, Виолета Донева, Досьо Досев, Люба Алексиева, Леда Тасева, Стефан Данаилов, Надя Тодорова и др.
Пълна програма

Сериали

Viasat History 11:40
Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:55
Кученце в джобче - анимационен сериал
Fox Channel 11:40
Кости - седми сезон, еп. 6
Viasat Explorer 11:55
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Mtel Sport 2 12:00
Голф: Райдър къп
Ring.BG 12:00
УЕФА Лига Европа: Дюделанж - Милан

Всички предавания

Филми

Cinemax 11:45
"Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
Skat+ 11:45
" Пенчо Славейков и Мара Белчева" - документален филм
TVT 12:00
Варна - Първата Европа (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN White 12:00
Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
HBO3 12:00
"Бронзовата градина I, 3 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}