ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:00
    Неделно евангелие
  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм/п/
  • 06:30
    Сийбърт анимационен филм/п/
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.7, еп. 14,15
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 03:40
    "Детегледачката е мъж" - с уч. на Николет Шеридан, Дан Пейн, Джейн Истууд и др./п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Първата човешка стъпка на Луната: Историята на Нийл Армстронг - филм
Пълна програма
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
Пълна програма
  • 05:25
    Царство; сезон 2, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 06:10
    Царство; сезон 2, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 07:05
    Царство; сезон 2, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 08:00
    Царство; сезон 2, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Дейзи пристига
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: Тумор
  • 06:36
    Летище за животни: Епизод 8
  • 07:00
    Летище за животни: Епизод 7
Пълна програма
  • 05:05
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Волен Сидеров пред медиите
  • 06:45
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 04:15
    Ан Вил
  • 05:30
    Репортаж
  • 06:00
    "W като Wissen - Знание"
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 04:25
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:30
    Три алюра документална поредица /2 епизод/
Пълна програма
  • 05:24
    Pat the Dog
  • 05:30
    The HAPPOS Family
  • 05:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:41
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:00
    "На ръба на утрешния ден" - екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Лара Пълвър, Мариан Жан-Батист, Джеръми Пивън, Джонас Армстронг, Том Круз, Бил Пакстън, Емили Блънт, Шарлот Райли, Тони Уей и др.
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:30
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.21-23
Пълна програма
  • 03:00
    "Усмивчица" - драма (САЩ, 2007), режисьор - Грег Араки, актьори - Майкъл Хичкок, Адам Броуди, Ана Ферис, Дейвид Голдман, Джон Чо и др.
  • 06:00
    "Перфектната приятелка" - драма, трилър (Канада, 2015), режисьор - Кристин Конрад, актьори - Адриен Франц, Джон Кор, Ашли Легат, Скот Бейли и др.
  • 07:45
    "Достигни ме" - драма (САЩ 2014), режисьор - Джон Херцфелд, актьори - Силвестър Сталоун, Кевин Конъли, Тери Крюз, Дани Айело, Том Беринджър, Кира Седжуик, Томас Джейн, Лорън Коен, Нели и др.
  • 10:00
    "Кунг-фу панда"-  анимация, комедия, екшън (САЩ, 2008), сценаристи - Джонатан Айбел, Глен Бъргър, режисьори - Марк Осбърн, Джон Стивънсън
Пълна програма
  • 05:00
    " По-добре късно отколкото никога" - сериал
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "Приятели" - сериал, с.5
  • 10:00
    "Бейб" - комедия, драма, семеен (САЩ, Австралия, 1995), режисьор - Крис Нунън, актьори - Магда Шубански, Джеймс Кромуел и др.
Пълна програма
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:00
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
  • 06:30
    "Риалити +", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Корали Фаржа, с Ванеса Хеслер, Венсан Коломб, Орелиан Мюлер, Орелиа Поарие, Самуел Трепание, [12+]
  • 07:00
    "Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
  • 09:00
    "Обществен враг", драма, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Туин Пийкс (2017) I, 11 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 06:40
    "Комисията", късометражна комедия, Норвегия, 2016; реж. Гунхилд Енгер, Джени Тойвониеми, със Сесилия Милоко, Тапио Линоха, Кристин Гровен Холмбое, Мартин Слато, Теему Арома, [12+]
  • 07:00
    "Племената от Палос Вердес", драма, САЩ, 2017; реж. Брендън Малой, Емет Малой, с Майка Монро, Коди Фърн, Дженифър Гарнър, Джъстин Кърк, Ноа Силвър, [15+]
  • 08:45
    "Дежавю", приключенска научна фантастика, САЩ, 2006; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Паула Патън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Адам Голдбърг, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
Пълна програма
  • 04:00
    "Дългът зове" - семеен филм с уч. на Даниела Моне, Кели Блац, Лесли Дейвид Бейкър, Дафни Зунига
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Гореща зона" - сериал
  • 07:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 3 епизода
  • 10:30
    "Ченгета Джен - Х" - екшън с уч. на Никълъс Це, Стивън Фунг, Сам Лий, Даниел Ву и др. /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Смъртоносен улов: Да станеш капитан
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Надпреварата за завършване на Баракуда от 71-а
  • 07:00
    Как се прави...: Епизод 3
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Точки на пречупване
Пълна програма
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Без граници
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: "Тексас" е състояние на ума
  • 06:12
    Фабрика за храна: САЩ: Планини от месо
  • 06:36
    Фабрика за храна: САЩ: Напред в играта
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Патешки истории
  • 06:25
    Коланимация
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 20
  • 08:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал
  • 09:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал, директно
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 20
  • 06:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал
  • 07:45
    Рали рейд: Пустинно рали Туркменистан, пети ден
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, директно
Пълна програма
  • 00:30
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
  • 07:25
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 04:40
    Nhra Sportsman Series
  • 05:30
    Nhra Sportsman Series
  • 06:20
    Natural Games
  • 07:00
    Brilliant Corners
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:00
    Гадже за жена ми - игрален филм, еп. 1
  • 05:35
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 13
  • 06:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 11
  • 06:25
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 12
Пълна програма
  • 05:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - първи сезон, еп. 8
  • 06:00
    Шерлок - четвърти сезон, еп. 3
  • 07:40
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 7
  • 08:10
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 37 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Самолети", анимация, САЩ, 2013; реж. Клей Хол, [0+]
  • 08:30
    "Самолети: Спасителен отряд", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Робъртс Ганъуей, [0+]
Пълна програма
  • 05:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 25
  • 05:35
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 26
  • 06:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 27
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 28
Пълна програма
  • 05:05
    "Американски антиквари"
  • 05:50
    "Надпревара за находки"
  • 06:15
    "Надпревара за находки"
  • 06:35
    "Надпревара за находки"
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 1 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
  • 06:00
    "Кайю"
  • 06:40
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:25
    "Разбойничка" - драма с Фей Дънауей, Алан Бейтс.
  • 07:00
    "В близък план - Бърдмен"
  • 07:10
    "В близък план - Пингвините на Мадагаскар"
  • 07:20
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 03:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 06:00
    Years & Years: Hitlist
  • 06:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 11:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:10
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 2
  • 06:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 5
  • 06:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 6
  • 06:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 6
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 37
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 3
  • 06:25
    Brain Games 3, еп. 19
Пълна програма
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 12
  • 05:40
    Невероятни животни компилации, еп. 2
  • 06:00
    Надпревара за живот, еп. 13
  • 06:20
    Надпревара за живот, еп. 1
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Тулуза - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 03:55
    Филм "Вурдалаки"
  • 05:40
    "Любими хора". Сериен филм
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Любими хора". Сериен филм
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:55
    "Безпощадно: Faster" - екшън трилър, U, 2010
  • 05:30
    "Kite: Ангелът на отмъщението" - екшън филм, U, 2014
  • 07:05
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 07:55
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 02:45
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 06:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 08:50
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
Пълна програма
  • 04:20
    "Бялата гвардия"
  • 05:50
    "Културната революция"
  • 06:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 07:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 03:50
    "Мъже в черно 3" - фантастика / комедия, U, 2012
  • 06:10
    Репортажи
  • 09:15
    "Обявяване на убийство" - крими шоу
  • 10:15
    "Гениално разминаване" - куиз шоу
Пълна програма
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Der Phantastische Paul
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:12
    Кралят на тортите: Епизод 25
  • 05:36
    Кралят на тортите: Епизод 26
  • 06:00
    Кралят на тортите: Епизод 27
  • 06:30
    Кралят на тортите: Епизод 28
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Дубай, част 1
  • 05:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 06:30
    Йордания, мистично кралство в пустинята
  • 07:00
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:50
    Лудории, САЩ, криминален/драма/мистерии, 1998
  • 06:25
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
  • 08:00
    Американска приказка, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 1986
  • 09:20
    Братя Грим, Чехия, Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
Пълна програма
  • 05:00
    "Духът на думите: Яворов - домът и поетът" - III част, документална поредица
  • 05:30
    "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 22
  • 05:35
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 14
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 12
  • 06:25
    Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:35
    "Шампионът: Concussion" - драма / спортен филм, САЩ, 2015
  • 17:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:20
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 1
  • 05:35
    От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 5
  • 06:00
    Кости - шести сезон, еп. 17
  • 06:45
    Кости - шести сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:00
    SWIMWEAR
  • 05:30
    SWIMWEAR
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 504 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 3 и 4 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 177 - 180 еп.
  • 08:40
    "Спешни случаи" - 15 и 1 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
Пълна програма
  • 05:05
    В Индийском океане...
  • 05:35
    Трофеи
  • 06:00
    На рыбалку с охотой
  • 06:30
    Кулинарное путешествие с Глебом Астафьевым
Пълна програма
  • 00:30
    "Идеалната непозната" - трилър с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др. /п/
  • 06:10
    "В кадър"
  • 06:45
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 08:00
    "Да се завърнеш у дома" - драма с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др. /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Rattlesnake Republic: Hell N' Back
  • 05:30
    Dirty Jobs: Episode 60
  • 06:15
    Dirty Jobs: Episode 61
  • 07:00
    Rattlesnake Republic
Пълна програма
  • 05:00
    Ресторантски войни в мола
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Човек, огън, храна
  • 07:25
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 05:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 20
  • 08:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал
  • 09:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал, директно
Пълна програма
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 37 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Самолети", анимация, САЩ, 2013; реж. Клей Хол, [0+]
  • 08:30
    "Самолети: Спасителен отряд", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Робъртс Ганъуей, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:25
    The Hive
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 03:00
    Nothing But The 00s
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 12:00
    Nothing But The 00s
  • 17:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 05:20
    Blood Relatives: Brothers In Arms
  • 06:10
    Blood Relatives: Fatal Fuse
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Houston, We Have a Marital Problem
  • 07:25
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Newlywed Murder
Пълна програма
  • 05:00
    The Burning Issue: Formula 1
  • 05:30
    Event: Webber and Vettel
  • 06:00
    Top: Family Scandals
  • 06:30
    Top: Family Success
Пълна програма
  • 05:15
    Shooting Gallery
  • 06:00
    Shooting Gallery
  • 06:45
    Shooting Gallery
  • 07:30
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Профил на един комарджия
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
Пълна програма
  • 05:25
    Brain Games 3, еп. 19
  • 05:45
    Brain Games 3, еп. 20
  • 06:00
    Царе на риболова, еп. 5
  • 07:00
    Царе на риболова, еп. 6
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.7, еп. 14,15
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 1, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Сноутаун
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Ану Сингх
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от веригата за бързо хранене
  • 07:20
    Първите 48 часа: Опасно обкръжение
Пълна програма
  • 03:50
    Престъпник
  • 06:15
    Любовта е сега
  • 08:15
    Дийп
  • 10:10
    Легендите "Хейло"
Пълна програма
  • 03:55
    Константин Крюков, Аглая Шиловская, Михаил Пореченков, Роман Мадянов, Андрей Руденский в фильме "Вурдалаки" (12+)
  • 05:40
    Ирина Розанова, Мария Машкова, Андрей Ильин в многосерийном фильме "Родные люди"
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Родные люди" (12+)
Пълна програма
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
Пълна програма
  • 04:50
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:30
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
  • 06:00
    Лорд. Пес-полицейский
  • 07:35
    Потерянное счастье. Х/ф
Пълна програма
  • 05:15
    Utah, Home Sweet Home
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    Spongebob BC
Пълна програма
  • 05:17
    What's Taking Her So Long? (18+)
  • 05:40
    Pussy Perpetrator (18+)
  • 06:00
    Power Play (18+)
  • 06:18
    Ebony Gets Down And Dirty (18+)
Пълна програма
  • 02:50
    Тенис: Дария Касаткина - Мария Сакари (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал; WTA Premier 5 - повторение)
  • 07:00
    Пряко: Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - финал (WTA International)
  • 09:30
    Тенис: Адриан Манарино - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 11:40
    Тенис: Кей Нишикори - Кевин Андерсън (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:20
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 05:35
    Bangkok Fight Night
  • 07:10
    WUSHU Championship
  • 07:25
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:00
    SLAM!
  • 05:30
    SLAM!
  • 06:00
    Freedom of Space
  • 07:00
    Battle at the Silver Dragon
Пълна програма
  • 04:12
    Загадки в музея (Series 5): Кола чудо, хидрокристалофон, Елизабет Ван Лу (Episode 1)
  • 05:45
    Забранена история (Series 5): Конспирация: Свитъците от Мъртво море (Episode 5)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Сателитна навигация (Episode 5)
  • 07:00
    Бебета в зоопарка (Series 7): 709 (Episode 9)
Пълна програма
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    "Светът на домашнителюбимци"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:30
    "Холистично учение" - документална поредица
Пълна програма
  • 04:10
    Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika at Jazz A Vienne festival
  • 05:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra : Sibelius, Salonen
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Берое - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:15
    Тенис: Джон Милман - Федерико Делбонис (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    Пряко: Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - финал (WTA International)
  • 09:30
    Тенис: Фернандо Вердаско - Педро Соуса (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:40
    Тенис: Фернандо Вердаско - Пабло Карено Буста (SkiStar Swedish Open, Бостад; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 09:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Кръвожадни роднини: Братя по оръжие
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Фатален предпазител
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Хюстън, имам проблем в брака
  • 07:25
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийство на младоженка
Пълна програма
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 04:55
    "Раждането на една нация", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Нейт Паркър, с Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун Джуниър, [15+]
  • 07:00
    "Приказките на Маша І, 11 - 14 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 07:25
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:55
    "Маша и мечокът ІІ, 9 - 12 еп.", анимация, Русия, 2013, [0+]
Пълна програма
  • 04:40
    "Обирът в Хатън Гардън", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Рони Томпсън, с Матю Гуд, Фил Даниелс, Марк Харис, Лари Ламб, Джоли Ричардсън, [15+]
  • 07:00
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 08:45
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
  • 10:25
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Писаните булки не плачат (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 04:00
    Полдарк, сезон 1, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 05:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
  • 07:35
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
  • 09:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 7, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 04:20
    Малки герои
  • 06:15
    Бубонашествие
  • 07:40
    Мюмю
  • 09:15
    Макс Мински и аз
Пълна програма
  • 03:25
    Кралица на компанията
  • 06:45
    Деликатност
  • 08:35
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 09:50
    Фин
Пълна програма
  • 04:05
    Новият протокол
  • 05:50
    Изборът на Адел
  • 07:20
    Писмо до краля
  • 09:10
    Пипи в Южните морета
Пълна програма
  • 05:15
    Ivy
  • 07:00
    The Principal
  • 08:00
    The Chinese Mayor
  • 09:30
    La Gunguna
Пълна програма
  • 05:00
    FIM Cross Country Rally World Championship S17
  • 06:00
    Live Recap FIA World Rallycross 2018
  • 08:30
    Live Recap FIM CEV European Talent Cup 2018
  • 10:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
Пълна програма
  • 03:20
    Баскетбол: Русия - България - квалификационна среща за световно първенство
  • 07:00
    Световно първенство по художествена гимнастика - ансамбли, многобой
  • 10:20
    Аз съм…
  • 10:35
    Светът на конете
Пълна програма
  • 03:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 05:30
    Непозната земя /избрано/п/
  • 06:00
    Малки истории
  • 07:00
    Иде нашенската музика
Пълна програма

Сериали

Utilisima 05:40
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 18
Viasat Nature 05:45
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
Viasat History 05:55
100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
AXN 06:00
Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 41, магазинно предаване, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 06:00
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
MAX Sport 1 06:00
Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор

Всички предавания

Филми

TVPlus 05:30
"Историята на Барак Обама" - документален филм
HBO 05:40
"Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
HBO HD 05:40
"Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
bTV Action 06:00
"Костенурките Нинджа" - анимация
BNT2 06:00
Семеен бизнес сериен тв филм /п/

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}