ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Виолета, Жоро и аз тв филм /България, 2012г./, режисьор Любомир Попов, в ролите: Филип Аврамов, Никола Върбанов, София Маринкова и др.
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно: "Новодомци" /п/
  • 14:00
    Малки истории Документален слот
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 14
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 16
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 8
Пълна програма
  • 12:30
    "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Законът на любовта - романтичен сериал
  • 15:00
    Страната на изобретателите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 15:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 16:05
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 22, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 12:50
    Моята котка от Ада: Епизод 2
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 3
  • 14:40
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Помощ на улицата
  • 15:35
    Жив съм: Бойни полета
Пълна програма
  • 13:10
    "Капиталът" (п)
  • 13:35
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:30
    Култура.БГ
  • 13:30
    Пътеводител БГ /избрано/
  • 13:55
    5 минути София
  • 14:05
    Поучителната история за живота на братя Прошек документален филм /п/
Пълна програма
  • 13:24
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 13:40
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 14:00
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 12:30
    "Матрицата: Презареждане" - eкшън, фантастика, трилър (САЩ, 2003), режисьор - Лана Уашовски, Анди Уашовски, актьори - Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Кари-Ан Мос, Глория Фостър, Джейда Пинкет Смит и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.3
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 12
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, еп.3
Пълна програма
  • 13:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 15:00
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 16:00
    "Среднощно слънце" - приключенски, семеен, Канада, Италия, 2014 г., режисьор:  Роджър Спотисуд и Брандо Куиличи, В ролите: Дакота Гойо, Горан Вишнич, Бриджит Мойнахан, Дуейн Мъри и др
  • 18:15
    "Човек от стомана" -  фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн,  Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер,  Кевин Костнър, Лорънс Фишбърн
Пълна програма
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Бруклин 99" - сериал
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 14:45
    "Топ модели" - модно риалити
  • 15:45
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 13:26
    Суперновобранци
  • 13:40
    Малки Титани: В готовност
  • 13:49
    Малки Титани: В готовност
  • 14:05
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 12:05
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 14:20
    "Приятелите на Питър", комедия, Великобритания, 1992; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Ема Томпсън, Рита Ръднър, Стивън Фрай, Хю Лори, [12+]
  • 16:05
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
  • 17:40
    "Доброто след лошото", драма, САЩ, 2017; реж. Ан-Мари Хес, с Мади Хасън, Били Бърк, Мелора Уолтърс, Дабие, Рис Уорд, [15+]
Пълна програма
  • 13:25
    "Последно желание", драма, САЩ, 2018; реж. Тим Рухана, с Уендъл Пиърс, Джърни Смолет-Бел, Джоан Фрогът, Ейприл Билингсли, Елизабет Лъдлоу, [12+]
  • 14:55
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
  • 16:45
    "Три върха", драма, Германия, 2017; реж. Ян Цабеил, с Александер Фелинг, Беренис Бежо, Ариан Монтгомъри, [12+]
  • 18:15
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney
Пълна програма
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2
  • 16:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериал /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 7, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Епизод 12
  • 14:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 4
  • 15:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 5
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 6
Пълна програма
  • 13:02
    Ловци на митове: Кастингът: Боядисване с експлозиви
  • 13:50
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Магнитна сила
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: Напред в играта
Пълна програма
  • 13:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 13:55
    Коланимация
  • 14:00
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 13:15
    "Операция "Ох!"
  • 13:45
    "Ужасна история"
  • 14:15
    "Уголемена наука"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Чиполино - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Страници от живота - 130 еп. - Сериал
  • 14:00
    Сладка тайна - 12 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Токшоу
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 13:00
    Суперспорт: Световен шампионат в Португалия, състезание
  • 13:30
    Супербайк: Световен шампионат в Португалия, второ състезание
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 21
  • 15:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук, комбинация, финал
Пълна програма
  • 13:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 15:00
    Футбол: MLS, Чикаго - Орландо
  • 16:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук, комбинация, финал
  • 17:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 21
Пълна програма
  • 13:10
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 2
  • 13:35
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 3
  • 13:55
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 4
  • 14:20
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 12:50
    Dew Tour Beach
  • 13:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 14:30
    X Games Heroes
  • 14:55
    X Games Heroes
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 13:00
    Живот на остров
  • 13:30
    Живот на остров
  • 14:00
    Купихме си ферма
  • 14:30
    Купихме си ферма
Пълна програма
  • 12:25
    Мемоарите на една гейша - игрален филм, еп. 1
  • 15:10
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 21
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 22
  • 16:55
    Сексът и градът - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 13:05
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 2
  • 15:05
    Инспектор Мегре - втори сезон, еп. 1
  • 17:00
    Каин - сериал, еп. 1
  • 18:10
    Тандем - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 12:45
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 14:45
    "Звездата", анимация, САЩ, 2017; реж. Тимъти Рекарт, [0+]
  • 16:10
    "Борг-Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 18:00
    "Панаир на суетата І, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
Пълна програма
  • 12:45
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 1
  • 13:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 11
  • 14:25
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 7
  • 14:50
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Алчността на убиеца
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цяла шепа долари
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дрънкулката на едно момиче е съкровище за другиго
Пълна програма
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 14:30
    България – вчера, днес и утре
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 87 еп. /п/
Пълна програма
  • 13:20
    "Узли и Пип"
  • 13:30
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 13:40
    "Хип хип ура"
  • 13:55
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 13:15
    "Патарински Live" - /п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:15
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 15:25
    "Рейнмен" - драма с Дъстин Хофман, Том Крус.
  • 17:35
    "Хвърли мама от влака" - комедия / криминален с Дани Де Вито, Били Кристъл.
  • 19:00
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 13:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 15:00
    Global Girls! Top 20
  • 16:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 18
  • 14:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 19
  • 15:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 20
  • 16:00
    Дънди Кенгуруто, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    След милион години - първи сезон, еп. 1
  • 14:00
    Да поговорим за звездите, еп. 20
  • 15:00
    Сервиз SOS 3, еп. 4
  • 16:00
    Сервиз SOS 3, еп. 8
Пълна програма
  • 13:00
    Най-чудатите твари в света, еп. 2
  • 13:50
    Мутанти, еп. 1
  • 14:40
    Експерти в оцеляването, еп. 1
  • 15:30
    Най-чудатите твари в света, еп. 4
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, първи финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Тулуза - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Види - АЕК
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: АЯКС - Динамо Киев
  • 16:00
    Звездни отбори
  • 18:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Утрото на Русия"
  • 15:00
    Вести
  • 15:35
    Вести-Москва
  • 15:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 12:45
    Алтернативи - /повторение /
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
  • 15:00
    Кратки новини
  • 15:10
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
Пълна програма
  • 12:35
    Zak Storm - Super Pirat
  • 13:30
    Friends
  • 14:00
    Spirit: wild und frei
  • 14:30
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 12:30
    Меси-Документален, Испания /2014,Режисьор: Алекс де ла Иглесия,С участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф
  • 14:30
    Рецитал на Петя Тончева-документален филм
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    На почивка в реалността: Ямайка
  • 14:00
    Не искам кожата ми да виси: Стефани, Дарси и Би Джей
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Тара
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 4
Пълна програма
  • 13:00
    Български занаяти
  • 13:30
    JAM - еп.1
  • 14:00
    Вива история - Битката при Константинопол
  • 14:30
    WWF: Защитени видове - тис в Странджа
Пълна програма
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 12:20
    Какъвто бащата, такъв и синът, САЩ, комедия/фентъзи, 1987
  • 14:00
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 15:55
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 17:55
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 6
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 3
  • 14:30
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 24
  • 15:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Добро куче! - игрален филм, еп. 1
  • 14:25
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 3
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 21
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Истински спасителни операции" - 6 еп.
  • 14:05
    "Уличен патрул" - 6 еп.
  • 14:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 4 еп.
  • 15:20
    "Звезди в катастрофи" - 2 еп.
Пълна програма
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
Пълна програма
  • 13:00
    Планета охотника
  • 13:30
    Карпфишинг
  • 14:00
    Нахлыст на разных широтах
  • 14:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 12:00
    "Сватбата на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др.
  • 14:00
    "Синьо увлечение" - драма с уч. на Кейт Босуърт, Матю Дейвис, Мишел Родригес, Саное Лейк, Крис Талоа и др. /п/
  • 16:30
    "Съкровището: Книгата на тайните" - екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Даян Крюгер, Джъстин Барта, Джон Войт, Хелън Мирън, Ед Харис, Харви Кайтел, Брус Грийнуд и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Smash Lab: Boat Ejector Seat
  • 13:45
    Extreme Couponing: J'aime & Tiffany
  • 14:08
    Extreme Couponing: Missy & Amy
  • 14:30
    Mega Engineering: Bering Strait Tunnel
Пълна програма
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:05
    Трапезата на Сиба
  • 14:35
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Суперспорт: Световен шампионат в Португалия, състезание
  • 13:30
    Супербайк: Световен шампионат в Португалия, второ състезание
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 21
  • 15:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук, комбинация, финал
Пълна програма
  • 12:45
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 14:45
    "Звездата", анимация, САЩ, 2017; реж. Тимъти Рекарт, [0+]
  • 16:10
    "Борг-Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 18:00
    "Панаир на суетата І, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:10
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 13:40
    PJ Masks
  • 14:00
    PJ Masks
  • 14:20
    PJ Masks
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Pretend I'm a Priest
  • 13:45
    Your Worst Nightmare: A Noise In The Night
  • 14:40
    American Monster: Alabama Murder Mystery
  • 15:35
    Murder In The Heartland: The Wishing Well Mystery
Пълна програма
  • 13:20
    Top: Family Scandals
  • 13:50
    Top: Family Success
  • 14:16
    Entourage: Atherton Family
  • 14:45
    Top: Family Coaching
Пълна програма
  • 13:05
    Pro Team Journal
  • 13:30
    Wardens
  • 13:50
    Wardens
  • 14:15
    Dropped
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: Страхотна находка
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Алчността на убиеца
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цяла шепа долари
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дрънкулката на едно момиче е съкровище за другиго
Пълна програма
  • 13:00
    Да поговорим за звездите, еп. 20
  • 14:00
    Сервиз SOS 3, еп. 4
  • 15:00
    Сервиз SOS 3, еп. 8
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 14
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 16
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 8
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 15:00
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 15:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 13:15
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 14:25
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 15:20
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 16:15
    Откуп; сезон 1, епизод 1, екшън, криминален, Канада, 2017
Пълна програма
  • 13:15
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Среща със смъртта: Скот Сингълтън
  • 14:10
    Убих най-добрия си приятел: Майки от Мисисипи
  • 15:05
    Часовете преди убийство: Непрощаващ син
  • 16:00
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна отплата
Пълна програма
  • 13:15
    Противообществено
  • 15:20
    Семейство Джоунс
  • 17:15
    Бягай!
  • 19:05
    Суров живот
Пълна програма
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 13:20
    Bizarre, Ashlee Simpson, Stone Cold Steve Austin
  • 13:45
    Simon Cowell, Raven Simone
  • 14:10
    Don’t Worry Be Maggie
  • 14:35
    No Free Rides / Iґm Your Biggest Fanatic
Пълна програма
  • 13:15
    Fuck Games (18+)
  • 13:37
    An Ass Fit For A King (18+)
  • 14:00
    Not Safe For Work (Kylie Page) (18+)
  • 14:20
    A Hardcore Massage From Hell (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 14:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:30
    "Класически коли" - 1 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 11:30
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 13:30
    Superkombat WGP
  • 15:20
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 13:00
    World of X Games 2015
  • 14:00
    Maverick Moments
  • 14:30
    Maverick Moments
  • 15:00
    Radical Times
Пълна програма
  • 12:50
    Кучето не е виновно (Series 1): Домът на изгубените кучета, Австралия (Episode 2)
  • 13:45
    Неопитоменият Шамуари (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 14:10
    Неопитоменият Шамуари (Series 1): 109 (Episode 9)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Откъснати от веригата (Episode 3)
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Българско документално кино
  • 15:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 12:00
    InterMezzo
  • 13:30
    Valery Gergiev conducts the Queen of Spades by Tchaikovsky
  • 16:35
    InterMezzo
  • 17:30
    Esa-Pekka Salonen conducts Bartok with the Orchestre de Paris
Пълна програма
  • 13:00
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 15:00
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Монтана - Царско село, мач от Втора професионална лига, директно
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима (WTA International - финал, повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:30
    Тенис: Петра Мартич - Михаела Бузарнеску (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 21:30
    Тенис: Петра Мартич - Анастасия Севастова (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International - финал, повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Борнемут - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, запис
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Фалшивият свещеник
  • 13:45
    Най-лошият ти кошмар: Шум в нощта
  • 14:40
    Американско чудовище: Загадъчното убийство в Алабама
  • 15:35
    Убийство в Средния Запад: Мистерията на кладенеца на желанията
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 12:30
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 15:10
    "Младият Шелдън І, 11 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хауард Дойч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 15:30
    "Милиарди ІІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джон Дал, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 16:35
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
Пълна програма
  • 13:05
    "Играчи ІV, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 13:35
    "Несигурни ІІІ, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Милисънт Шелтън, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
  • 14:10
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 16:00
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
Пълна програма
  • 13:00
    Косово (образователен филм за селски туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Зелена магия (образователен филм за еко туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:05
    Ръсти Ривитс
  • 13:35
    Рибки Гупи
  • 13:55
    Зак и Квак
  • 14:15
    Топ кадети
Пълна програма
  • 13:00
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 24, Испания, исторически/драма, 2011
  • 13:45
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 14:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 15:30
    Едно френско село, сезон 1, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 12:40
    Пиу!
  • 14:00
    Винсент и аз
  • 15:40
    Черният кон
  • 17:30
    Регина
Пълна програма
  • 13:25
    Неговото дело и слава
  • 15:15
    Необвързаност
  • 17:05
    Упадъкът на мъжката империя
  • 18:40
    Да (всъщност, не)
Пълна програма
  • 11:45
    Лято без пропуски
  • 13:30
    Жаби и жабчета
  • 14:45
    Герои
  • 16:30
    Семпъл
Пълна програма
  • 13:00
    Mad Men
  • 13:50
    Mad Men
  • 14:40
    Sleeping Giant
  • 15:00
    Hell on Wheels
Пълна програма
  • 12:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 13:30
    Parkour 2018
  • 14:00
    Live Recap Extreme Barcelona 2018
  • 15:00
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2018
Пълна програма
  • 12:00
    Баскетбол: Русия - България - квалификационна среща за световно първенство
  • 13:55
    Спортни новини
  • 14:05
    Аз съм…
  • 14:20
    Световно първенство по волейбол: Куба - България - среща от груповата фаза
Пълна програма
  • 12:30
    Малки истории /п/
  • 13:30
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/запис/
  • 14:30
    Приказките на щурчето Устните и трендафили, очите бисери
  • 14:55
    5 минути София
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53
Viasat Nature 13:30
Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 13:30
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс
Nova TV 13:30
"Остани с мен" (премиера) - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}