ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /3984 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 15
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Историята на "Манчестър Юнайтед" - док. филм
Пълна програма
  • 10:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 11:05
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 22, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 46, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 10:05
    Лов на чудовища с лък
  • 11:00
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 5
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: На свобода
  • 12:50
    Моята котка от Ада: Епизод 3
Пълна програма
  • 10:35
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "България - древна и свята" - документален филм
  • 11:25
    Волен Сидеров пред обществеността
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 10:30
    Часът на зрителите /избрано/
  • 11:00
    Непозната земя /избрано/
  • 11:30
    България от край до край 6 /7 епизод/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:05
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп.21
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп. 13
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, еп.3
  • 13:00
    "На ръба на утрешния ден" - екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Лара Пълвър, Мариан Жан-Батист, Джеръми Пивън, Джонас Армстронг, Том Круз, Бил Пакстън, Емили Блънт, Шарлот Райли, Тони Уей и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Човек от стомана" -  фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн,  Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер,  Кевин Костнър, Лорънс Фишбърн
  • 12:15
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 14:15
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 15:15
    "Пасажери" - драма, трилър, (САЩ, 2008),режисьор- Родриго Гарсия, актьори- Ан Хатауей, Патрик Уилсън, Даян Уест, Дейвид Моус, Андре Броуър и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Определено, може би" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Адам Брукс, актьори - Райън Рейнолдс, Айла Фишер, Елизабет Банкс,  Абигейл Бреслин, Рейчъл Уайз, Ан Нгуен, Матю мейсън и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Бруклин 99" - сериал
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 10:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:25
    Ябълко и Луки
  • 11:40
    Бен 10
Пълна програма
  • 10:05
    "Пияният майстор", екшън - комедия, Хонг Конг, 1978; реж. Уо-Пинг Юен, с Джеки Чан, Сию-Тин Юен, Джанг Лий Хуанг, Дийн Шек, Кау Лам, [12+]
  • 11:55
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
  • 13:30
    "Фирмата", криминален трилър, САЩ, 1993; реж. Сидни Полак, с Том Круз, Джейн Трипълхорн, Джийн Хекман, Хал Холбрук, Тери Кини, [15+]
  • 16:05
    "Стига!", драма, Холандия, 2016; реж. Теса Шрам, с Тонко Босен, Йос Брауерс, Тимо Вилс, Бенте Фоккенс, Тобиас Керслут, [12+]
Пълна програма
  • 09:20
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
  • 11:05
    "Този вид любов", драма, Италия, 1972; реж. Алберто Бевилакуа, с Уго Тоняци, Жан Себерг, Фернандо Рей, Ева Аулин, Анджело Инфанти, [12+]
  • 12:50
    "Няма скрито-покрито", комедия, САЩ, 1997; реж. Франк Оз, с Кевин Клайн, Джоан Кюсак, Том Селек, Мат Дилън, Деби Рейнолдс, [12+]
  • 14:25
    "Каменно сърце", драма, Исландия, 2016; реж. Гудмундур Арнар Гудмундсон, с Балдур Ейнърсон, Блер Хинриксон, Диля Валсдотир, Катла Нялсдотир, Йонина Тордис Карлсдотир, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 17 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 2
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Офроуд страшилище
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Форд Бронко от 1970
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Епизод 13
Пълна програма
  • 10:38
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 1
  • 11:26
    Създай прототип: Летящ спасителен пояс
  • 12:14
    Феноменални съоръжения: Тунелът "Готард" в Швейцария
  • 13:02
    Ловци на митове: Кастингът: Стрелба на сляпо
Пълна програма
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 10:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 131 еп. - Сериал
  • 14:00
    Сладка тайна - 13 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 11:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук, комбинация, финал
  • 12:30
    Супербайк: Световен шампионат в Португалия, второ състезание
  • 13:00
    Стрелба с лък: Световно първенство в Италия
Пълна програма
  • 09:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 11:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 13:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук, комбинация, финал
Пълна програма
  • 10:20
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
  • 11:05
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 6
  • 12:00
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 1
  • 12:50
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 10:20
    Dew Tour La
  • 11:10
    Liquid Edge
  • 12:00
    Nhra Sportsman Series
  • 12:50
    Dew Tour Beach
Пълна програма
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:30
    Отчайващи пейзажи
  • 11:00
    Преобразяване на двора
  • 11:30
    Преобразяване на двора
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 20
  • 11:30
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 7
  • 11:55
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 8
  • 12:25
    Флашданс - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 09:50
    Каин - сериал, еп. 1
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 5
  • 12:10
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 16
  • 13:05
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 09:50
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 11:15
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
  • 12:35
    "Джон Маккейн: За кого бие камбаната", документален, САЩ, 2018; реж. Питър Кънхард, [12+]
  • 14:20
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
Пълна програма
  • 10:50
    Източна Прусия по времето на Хитлер, сезон 1, еп. 2
  • 11:40
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 2
  • 12:45
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 2
  • 13:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Понита и мошеници
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Кеч съревнование
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 9 еп.
  • 12:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 10:55
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Кайю"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 10:15
    "Офанзива" - избрано
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    "Пулс" - /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:05
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 11:15
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 12:55
    "Мръсна работа" - комедия с Норм Макдоналд, Арти Ланж.
  • 14:15
    "Греховен живот" - драма с Раул Хулия, Мириъм Колън, Хосе Ферер, Хенри Дароу.
Пълна програма
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:45
    TURKMEN DESERT RACE
  • 12:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 14:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 10:30
    MTV Къщурки
  • 11:00
    MTV Къщурки
  • 11:30
    MTV Къщурки
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 11:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:45
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 2
  • 11:35
    Завръщането на дивите животни, сезон 1, еп. 2
  • 12:30
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 1
  • 12:55
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:30
    Теория на глупостта, еп. 12
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 3
  • 13:00
    След милион години - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:40
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 1
  • 11:25
    Възходът на черния вълк, еп. 1
  • 12:15
    Котешки войни: лъв срещу гепард, еп. 1
  • 13:00
    Орлите, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Суонси Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, втори финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нант - Реймс, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - БАТЕ Борисов
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Цървена звезда
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: ПАОК - Бенфика
  • 16:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:05
    Игрален филм
  • 18:15
    "Безсмертнова"
  • 19:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 20:50
    Концерт
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
Пълна програма
  • 10:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 11:40
    Coop gegen Kat
  • 12:10
    Angelo!
Пълна програма
  • 10:30
    Холивудски знаменитости- Дрю Баримор
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Къща в Дери
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 1
  • 12:00
    Нашите диви животни: Епизод 4
  • 13:00
    Малки дебели хора: По-широк от моя ръст
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Варна - магнетична и достъпна
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Искам да съм там - Боянската църква
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:05
    Братя Грим, Чехия, Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 12:00
    Клубът на бавачките, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
  • 13:35
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 14:55
    Мери и Марта, Великобритания,САЩ, драма, 2013
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 6
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 3
  • 11:30
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 5
  • 12:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 22
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 23
  • 12:35
    Ловец на мисли - пети сезон, еп. 3
  • 13:30
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION KIDS
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Океански патрул" - 8 и 9 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 10 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 73 и 74 еп.
  • 12:50
    "Кола примамка" - 2 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:30
    Рыбалка без границ
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:25
    Секреты Нормунда
  • 11:30
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 08:50
    "Принцесата Лебед: Коледа" - анимационен филм /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Семейството на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др.
  • 14:00
    "Синьо увлечение 2" - драма с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен, Шарни Винсън, Гидеон Емери, Роджър Халстън, Крис Фишър и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Man, Woman, Wild: Mexico
  • 11:30
    Dirty Jobs: Episode 63
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: The Ultimate Snake Show
  • 13:00
    Smash Lab: Car Over a Cliff
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 11:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук, комбинация, финал
  • 12:30
    Супербайк: Световен шампионат в Португалия, второ състезание
  • 13:00
    Стрелба с лък: Световно първенство в Италия
Пълна програма
  • 09:50
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 11:15
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
  • 12:35
    "Джон Маккейн: За кого бие камбаната", документален, САЩ, 2018; реж. Питър Кънхард, [12+]
  • 14:20
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
  • 11:40
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    American Monster: The Last Broadcast
  • 11:00
    Murder In The Heartland: The Wishing Well Mystery
  • 11:55
    Betrayed: Coed Killer
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape Underground
Пълна програма
  • 10:40
    Top: Women in Football
  • 11:05
    Star Rated: Women's Favourites
  • 11:35
    Power Players: Steffi Jones
  • 12:00
    Football Stars: Carli Lloyd
Пълна програма
  • 10:30
    Elite Tactical Unit
  • 11:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 11:35
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 12:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Понита и мошеници
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Кеч съревнование
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 3
  • 12:00
    След милион години - първи сезон, еп. 2
  • 13:00
    Да поговорим за звездите, еп. 9
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 15
Пълна програма
  • 10:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 15:00
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 2, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът на ченгета: Педро Хименес
  • 11:25
    Първите 48 часа: Убийство на хълма
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Манчестър
  • 13:15
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийства в провинцията: Греам Бекхаус
Пълна програма
  • 09:20
    Продавачът
  • 11:10
    Последна воля
  • 13:00
    Зерофилия
  • 14:50
    Пустош
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
Пълна програма
  • 10:45
    "Странджа пее" - фолклорен филм /повторение/
  • 11:00
    "Златен извор" - конкурс за детска песен на фолклорна основа /2 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Песента на водопадите" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 10:50
    Don’t Worry Be Maggie
  • 11:15
    Shanghaied / Gary Takes a Bath
  • 11:40
    Josh Peck vs Christina Milian
  • 12:05
    Shaquille O'Neil vs Aisha Tyler
Пълна програма
  • 10:49
    Polish His Knob (18+)
  • 11:12
    Pounding That Pussy By The Pool (18+)
  • 11:34
    Petite French Babe Loves Czech Dick (18+)
  • 11:59
    Executive Affairs (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 11:00
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима (WTA International - финал, повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    ....
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E4
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - WALES
  • 12:00
    MALICE OR MUTINY
Пълна програма
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
  • 11:55
    Superkombat Fighting Championship
  • 14:10
    NEW Cold Open
  • 15:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 10:30
    World of X Games 2016
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 11:50
    Lucid Dreaming Laurie Towner
  • 12:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 403 (Episode 3)
  • 11:10
    Спасители на котки (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 12:00
    Планетата Европа (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 12:50
    Кучето не е виновно (Series 1): Армейски кучета, Канада (Episode 3)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
  • 12:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Paavo Jarvi conducts Tchaikovsky and Shostakovich with the Orchestre de Paris
  • 15:00
    Maxim Vengerov at Salle Gaveau - Paris Mezzo Festival
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 8-и епизод, повторение
  • 13:00
    Волейбол: Пирин - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 16:00
    Футбол: Литекс - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 22:00
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Саутхямптън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 13:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 14:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Американско чудовище: Последното излъчване
  • 11:00
    Убийство в Средния Запад: Мистерията на кладенеца на желанията
  • 11:55
    Предателства: Колегата-убиец
  • 12:50
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 10:05
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
  • 11:45
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 13:30
    "Младият Шелдън І, 12 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Ричи Кийн, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 13:55
    "Милиарди ІІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Морис, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 12:20
    "Отвъд ІІ, 10 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Кароъл Банкър, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 13:05
    "Без ангажименти ІV, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Хана Фидел, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, Франсис Конрой, [12+]
  • 13:35
    "Без ангажименти ІV, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Хана Фидел, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, Франсис Конрой, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Ловеч - една люлякова усмивка (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Молитвена броеница (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 11:25
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 15:00
    Професионални майстори на родеото
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А
Пълна програма
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:45
    Искрица и Сияйница
  • 12:10
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 10:45
    Едно френско село, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:35
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 13:05
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 25, Испания, исторически/драма, 2011
  • 13:50
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 10:20
    Господин Пеликан
  • 11:45
    Нечий герой
  • 13:05
    Като син
  • 14:25
    Копнеещи сърца
Пълна програма
  • 09:45
    Лъки Люк
  • 11:25
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 12:55
    Бандата над закона
  • 14:25
    Смотанякът Макс
Пълна програма
  • 10:30
    Баща на четири деца
  • 12:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 13:15
    Островът на шепотите
  • 14:35
    Пиколо, саксо и компания
Пълна програма
  • 09:05
    Blues for Willadean
  • 11:00
    Joy Division
  • 12:45
    Movie Talk
  • 13:15
    Second Coming
Пълна програма
  • 10:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
  • 12:00
    Freeride World Tour 2018
  • 14:00
    E League Tekken Team Takedown 2018
  • 15:00
    Action Sports World S18
Пълна програма
  • 09:40
    Световно първенство по гребане
  • 11:10
    Футбол: Англия - Испания, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 13:00
    Световно първенство по волейбол: Куба - България - среща от груповата фаза
  • 14:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 11:45
    Вадим на дансинга тв новела на Евровизия
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 09:40
    Световно първенство по гребане
  • 11:10
    Футбол: Англия - Испания, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 13:00
    Световно първенство по волейбол: Куба - България - среща от груповата фаза
  • 14:50
    Спортни новини
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}