ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    100% будни предаване за здраве и стил на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 09:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Роби на навика - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 09:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 46, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 10:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 11:05
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 22, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 07:25
    Голямото приключение на О'Ший: Плюеща кобра
  • 08:15
    Зоополицаите на Хюстън: Тринити
  • 09:10
    След нападението: Вълк и бизон
  • 10:05
    Лов на чудовища с лък
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервю
  • 09:25
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:30
    Култура.БГ /п/
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Шифт /п/
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 08:05
    Wacky Races
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:26
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.3
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 12
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп.21
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп. 13
Пълна програма
  • 08:00
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 09:15
    "Човек от стомана" -  фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн,  Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер,  Кевин Костнър, Лорънс Фишбърн
  • 12:15
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 14:15
    "Къща от карти" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 08:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 09:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 10:00
    "Определено, може би" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Адам Брукс, актьори - Райън Рейнолдс, Айла Фишер, Елизабет Банкс,  Абигейл Бреслин, Рейчъл Уайз, Ан Нгуен, Матю мейсън и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Малки Титани: В готовност
  • 08:34
    Малки Титани: В готовност
  • 08:50
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
  • 08:30
    "Слънце в полунощ", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Кирстен Картю, с Девъри Джейкъбс, Дуейн Хауърд, Марк Андерако, Сара Джеръм, Уилям Грийнланд, [12+]
  • 10:05
    "Пияният майстор", екшън - комедия, Хонг Конг, 1978; реж. Уо-Пинг Юен, с Джеки Чан, Сию-Тин Юен, Джанг Лий Хуанг, Дийн Шек, Кау Лам, [12+]
  • 11:55
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О'Халоран, [15+]
  • 08:45
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
  • 09:20
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
  • 11:05
    "Този вид любов", драма, Италия, 1972; реж. Алберто Бевилакуа, с Уго Тоняци, Жан Себерг, Фернандо Рей, Ева Аулин, Анджело Инфанти, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 09:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 17 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Scat Pack Challenger от 1971 г., част 1
  • 08:30
    Как се прави...: Макари за въдици/ Миниатюрни къщи/ Миксери
  • 09:00
    Как се прави...: Ултра тънко стъкло, демонтажни уреди за палети
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 12
Пълна програма
  • 07:26
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 1
  • 08:14
    Феноменални съоръжения: Тунелът "Готард" в Швейцария
  • 09:02
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Щастливи случайности
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 08:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    "Изглежда супер"
  • 08:25
    "Чудата наука"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
  • 09:05
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 131 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 06:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 08:30
    Суперспорт: Световен шампионат в Португалия, състезание
  • 09:00
    Супербайк: Световен шампионат в Португалия, второ състезание
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Пълна програма
  • 08:00
    Супербайк: Световен шампионат в Португалия, второ състезание
  • 08:30
    Катерене: Световно първенство в Инсбрук, комбинация, финал
  • 09:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 11:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
Пълна програма
  • 08:05
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 4
  • 08:50
    Големият див север, сезон 1, еп. 2
  • 09:35
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
  • 10:20
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:50
    X Games - Aspen
  • 08:40
    X Games Heroes
  • 09:05
    Sports Adventure
  • 09:30
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
  • 09:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 08:10
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 7
  • 08:40
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 13
  • 09:05
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 14
  • 09:35
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 08:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 10
  • 08:55
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 11
  • 09:50
    Каин - сериал, еп. 1
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Звездата", анимация, САЩ, 2017; реж. Тимъти Рекарт, [0+]
  • 08:25
    "Деца шпиони", приключенска комедия, САЩ, 2001; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Алън Къминг, [0+]
  • 09:50
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 11:15
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
Пълна програма
  • 08:10
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 5
  • 09:00
    Забранена история, сезон 4, еп. 5
  • 09:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 4
  • 10:50
    Източна Прусия по времето на Хитлер, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:45
    Заровени: Истината за рицарите тамплиери: Последен отпор в светите земи
  • 08:55
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 09:50
    Изковани в огъня: Нож наваха
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
Пълна програма
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 08:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 78 еп. /п/
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 07:50
    "Бож"
  • 08:15
    "Аниманималс"
  • 08:25
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:20
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 09:05
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 11:15
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 12:55
    "Мръсна работа" - комедия с Норм Макдоналд, Арти Ланж.
Пълна програма
  • 08:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    MTV Къщурки
  • 10:30
    MTV Къщурки
Пълна програма
  • 08:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 10:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 11:30
    MTV Asks Bebe Rexha
  • 12:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 6
  • 08:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 09:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 09:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 09:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 10:05
    Теория на глупостта, еп. 11
  • 10:30
    Теория на глупостта, еп. 12
Пълна програма
  • 07:25
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 1
  • 08:15
    Орлите, еп. 1
  • 09:05
    Смъртоносна суперкотка, еп. 1
  • 09:50
    Брегът на ягуарите, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Суонси Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, втори финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:20
    "Днес е 11 септември. Денят започва"
  • 09:55
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - БАТЕ Борисов
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Цървена звезда
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: ПАОК - Бенфика
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Игрален филм
  • 09:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 10:05
    Игрален филм
  • 18:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:20
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:10
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:25
    Сега или никога-комедия,Испания, 2015, Режисьор: Мария Рипол,В ролите: Дани Ровира, Мария Валверде, Клара Лаго
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 10
  • 09:00
    Моето 1500 кг семейство: Да стъпиш на кантара
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Къща в Дери
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 1
Пълна програма
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.1
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.9
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Африкански мотоциклетни дневници
  • 09:30
    Африкански мотоциклетни дневници
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Африкански мотоциклетни дневници
  • 09:30
    Африкански мотоциклетни дневници
Пълна програма
  • 07:05
    Старият антикварен магазин, Ирландия, Великобритания,САЩ, драма, 2007
  • 08:40
    Ловен сезон (2006), САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2006
  • 10:05
    Братя Грим, Чехия, Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 12:00
    Клубът на бавачките, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 1
  • 08:35
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 09:30
    Великото британско меню, еп. 29
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 22
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 23
  • 09:50
    Макгайвър - втори сезон, еп. 12
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:00
    TOP MODELS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    TOP MODELS
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 7 еп.
  • 08:40
    "Звезди в катастрофи" - 3 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 5 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 08:00
    Карпфишинг
  • 08:30
    Нахлыст на разных широтах
  • 09:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:50
    "Принцесата Лебед: Коледа" - анимационен филм /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Семейството на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Dirty Jobs: Episode 63
  • 08:30
    Smash Lab: Car Over a Cliff
  • 09:15
    Extreme Couponing: Tai And Tarin & Nathan
  • 09:38
    Extreme Couponing: Desirae & Stephanie
Пълна програма
  • 07:50
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 06:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 08:30
    Суперспорт: Световен шампионат в Португалия, състезание
  • 09:00
    Супербайк: Световен шампионат в Португалия, второ състезание
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Пълна програма
  • 07:00
    "Звездата", анимация, САЩ, 2017; реж. Тимъти Рекарт, [0+]
  • 08:25
    "Деца шпиони", приключенска комедия, САЩ, 2001; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Алън Къминг, [0+]
  • 09:50
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 11:15
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:15
    Puppy Dog Pals
  • 08:35
    PJ Masks
  • 08:55
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 07:25
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Dixieland Murders
  • 08:15
    Disappeared: Into The Night
  • 09:10
    Your Worst Nightmare: A Noise In The Night
  • 10:05
    American Monster: The Last Broadcast
Пълна програма
  • 07:55
    Power Players: Steffi Jones
  • 08:20
    Football Stars: Carli Lloyd
  • 08:50
    Top: Halftime Performance
  • 09:16
    Up Close With: S?bastien Foucan
Пълна програма
  • 07:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 08:15
    Pro Team Journal
  • 08:35
    Pro Team Journal
  • 09:00
    Wardens
Пълна програма
  • 07:45
    Заровени: Истината за рицарите тамплиери: Последен отпор в светите земи
  • 08:55
    Американски антиквари: Дъщеря и баща: лика-прилика
  • 09:50
    Изковани в огъня: Нож наваха
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
Пълна програма
  • 08:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 09:05
    Теория на глупостта, еп. 11
  • 09:30
    Теория на глупостта, еп. 12
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 2
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 2, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Чудовището се събужда
  • 08:50
    Часовете преди убийство: Лудницата в ума му
  • 09:35
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът на ченгета: Педро Хименес
Пълна програма
  • 07:20
    На Земята
  • 09:20
    Продавачът
  • 11:10
    Последна воля
  • 13:00
    Зерофилия
Пълна програма
  • 06:30
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:00
    Машината на времето / Карате-разбивачи
  • 08:30
    Време за нани-нани / Сапунена Спондж-болест
  • 09:00
    Денят на влюбените / Вълшебната хартийка
  • 09:30
    Гняв / На дъното
Пълна програма
  • 08:06
    Spanglish Lessons (18+)
  • 08:31
    Tight Rider (18+)
  • 09:00
    Model Whisperer (18+)
  • 09:20
    Sheer Rear (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 11:00
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима (WTA International - финал, повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    ....
Пълна програма
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E3
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E4
Пълна програма
  • 08:10
    Taekwondo
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
  • 08:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 08:00
    The Azores Experience Vol. I
  • 08:30
    The Azores Experience Vol. I
  • 09:00
    Riding Along with Filipe Toledo
  • 09:30
    Maverick Moments
Пълна програма
  • 07:45
    Супер-ветеринар (Series 5): Лулу, Мъфин и Флорънс (Episode 12)
  • 08:35
    Галапагос (Series 1): Адаптация (Episode 2)
  • 09:25
    Микро чудовища (Series 1): Ухажване и размножаване (Episode 2)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 402 (Episode 2)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
  • 12:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Paavo Jarvi conducts Tchaikovsky and Shostakovich with the Orchestre de Paris
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 8-и епизод, повторение
  • 13:00
    Волейбол: Пирин - Левски, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 06:20
    Тенис: Михаела Бузарнеску - Петра Мартич (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 08:30
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Челси - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Саутхямптън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 13:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Убийствата в Диксиленд
  • 08:15
    Изчезнали: В нощта
  • 09:10
    Най-лошият ти кошмар: Шум в нощта
  • 10:05
    Американско чудовище: Последното излъчване
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Еволюция", комедия, САЩ, 2001; реж. Айвън Райтман, с Дейвид Духовни, Джулиан Мур, Орландо Джоунс, Шон Уилям Скот, Тед Левин, [12+]
  • 08:40
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 10:05
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
  • 11:45
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Париж може да почака", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Елинор Копола, с Даян Лейн, Арно Виард, Алек Болдуин, Елизе Тилрой, Елоди Наваре, [12+]
  • 08:35
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 10:25
    "Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
  • 12:20
    "Отвъд ІІ, 10 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Кароъл Банкър, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    До Дунав и езерото на пеликаните (образователен филм за семеен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:05
    Ръсти Ривитс
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 08:45
    ПЕС Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
Пълна програма
  • 08:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 09:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 13, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 10:45
    Едно френско село, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 07:25
    Регина
  • 08:55
    Тайната на лешникотрошачката
  • 10:20
    Господин Пеликан
  • 11:45
    Нечий герой
Пълна програма
  • 06:40
    Хайди
  • 08:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 09:45
    Лъки Люк
  • 11:25
    Хърби Хенкок: Възможности
Пълна програма
  • 07:50
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 09:05
    Скаутско приключение
  • 10:30
    Баща на четири деца
  • 12:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 07:00
    The Fabulous Baker Boys
  • 08:50
    Ringo
  • 09:05
    Blues for Willadean
  • 11:00
    Joy Division
Пълна програма
  • 08:00
    Live Recap FIA World Rallycross
  • 10:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
  • 12:00
    Freeride World Tour 2018
  • 14:00
    E League Tekken Team Takedown 2018
Пълна програма
  • 07:00
    Световно първенство по художествена гимнастика - финали, индивидуално /обръч и топка/
  • 08:20
    Световно първенство по художествена гимнастика - финали, индивидуално /бухалки и лента/
  • 09:40
    Световно първенство по гребане
  • 11:10
    Футбол: Англия - Испания, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 09:45
    Култура.БГ
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 08:10
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 9
Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
Utilisima 08:10
Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 5
e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}