ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /3985 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 16
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Историята на "Манчестър Юнайтед" - док. филм
  • 11:40
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
Пълна програма
  • 11:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2010
  • 12:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 47, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 48, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:00
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 6
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Силата на волята
  • 12:50
    Моята котка от Ада: Дива котка от магазин
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Извън себе си
Пълна програма
  • 11:10
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 11:45
    "Паметникът на Георги Комитчето" - документален филм
  • 12:00
    Новини
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Опознай България /избрано/п/
  • 11:30
    България от край до край 6 /8 епизод/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Култура.БГ
Пълна програма
  • 11:10
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:20
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:25
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:30
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп. 14
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, еп.4
  • 13:00
    "Полицейска академия" - екшън, комедия (САЩ, 1984),режисьор - Хю Уилсън, актьори - Джордж Гейнс, Лесли Истърбрук, Ким Катрал, Стив Гутемберг, Д. Б. Байли, Буба Смит, Дейвид Граф, Донован Скот и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 09:15
    "Перфектната приятелка" - драма, трилър (Канада, 2015), режисьор - Кристин Конрад, актьори - Адриен Франц, Джон Кор, Ашли Легат, Скот Бейли и др.
  • 11:15
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 13:15
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 14:15
    "Убийство по учебник" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Барбет Шрьодер, актьори - Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Крис Пен, Агнес Брукнер,  Майкъл Пит,  Ар Ди Кол и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Бруклин 99" - сериал
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
Пълна програма
  • 10:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:25
    Ябълко и Луки
  • 11:40
    Бен 10
Пълна програма
  • 10:25
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 12:40
    "Внимателен подход", драма, Норвегия, 2017; реж. Арилд Андресен, с Кристофер Йонер, Марлон Морено, Кристофер Бех, Патриша Кастанеда, Амалия Сантамария, [12+]
  • 14:20
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
  • 15:55
    "Храбрият Ню Джързи", комедия, САЩ, 2016; реж. Джоди Ламбърт, с Тони Хейл, Хедър Бърнс, Ана Камп, Сам Джегър, Реймънд Бари, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
  • 12:00
    "Зърно", научно-фантастична драма, Турция, 2017; реж. Семих Капланоглу, с Жан-Марк Бар, Ермин Браво, Григори Добригин, Кристина Флутур, Любна Азабал, [15+]
  • 14:10
    "Битката за Британия", военна драма, Великобритания, 1969; реж. Гай Хамилтън, с Лорънс Оливие, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Сузана Йорк, Хари Андрюс, [12+]
  • 16:20
    "Неотменимо право", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Доминик Бриджис, с Хавиер Ботет, Мандип Дилън, Майкъл МакКел, Мим Шейк, Кола Бокини, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Денят на разплатата за джип Уилис
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес 500 Sec от 1983
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Епизод 14
  • 14:00
    Аляска: Последната граница: Готови за промяна
Пълна програма
  • 10:38
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 11:26
    Създай прототип: Дистанционно контролиран автомобил
  • 12:14
    Екополис: Гладен град
  • 13:02
    Ловци на митове: Кастингът: Отмъщение на игла в купа сено
Пълна програма
  • 11:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:00
    Аз съм по средата
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 11:00
    "Експресът на учените"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
  • 11:50
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 132 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, обзор
  • 13:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 13:00
    Куриози
  • 14:00
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, обзор
  • 14:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 11:05
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 1
  • 11:55
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 2
  • 12:50
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 9
  • 13:10
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 11:10
    Liquid Edge
  • 12:00
    Nhra Sportsman Series
  • 12:50
    Dew Tour Beach
  • 13:40
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Преобразяване на двора
  • 11:30
    Преобразяване на двора
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 21
  • 11:30
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 9
  • 11:55
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 10
  • 12:25
    Мики - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 6
  • 12:10
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 17
  • 13:05
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 4
  • 15:05
    Частни детективи - втори сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 10:50
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 12:30
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 14:00
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 15:30
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
  • 11:25
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 3
  • 12:30
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Новият Старец
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Билети за лудешко преживяване
Пълна програма
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 88 еп.
Пълна програма
  • 10:55
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Кайю"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Парламентът на живо
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:20
    "Мръсна работа" - комедия с Норм Макдоналд, Арти Ланж.
  • 11:40
    "Светлините на големия град" - драма с Фиби Кейтс, Майкъл Джей Фокс.
  • 13:25
    "Обичам те, не ме докосвай" - комедия / романтичен с Мария Шафел, Мичъл Уитфийлд, Майкъл Харис, Меридит Скот Лин.
  • 14:55
    "Шеметната Рози" - комедия / екшън с Жерар Депарийо, Фейт Минтън, Роланд Бок.
Пълна програма
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:45
    F4 UNITED STATES CHAMPIONSHIP
  • 12:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 14:00
    FIM TRIALGP WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:00
    MTV Къщурки
  • 11:30
    MTV Къщурки
  • 12:00
    М е за Музика
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    MTV Essentials: Dancepop Collabs!
  • 11:30
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    2018 MTV Video Music Awards
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:45
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 4
  • 11:35
    Завръщането на дивите животни, сезон 1, еп. 3
  • 12:30
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 1
  • 13:20
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 8
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 10
  • 13:00
    След милион години - първи сезон, еп. 3
  • 14:00
    Да поговорим за звездите, еп. 19
Пълна програма
  • 10:40
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 2
  • 11:25
    Животински боен клуб, еп. 4
  • 12:15
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 13:00
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Реал Мадрид, трети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига - големите финали
  • 12:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 14:00
    Звездни отбори
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
Пълна програма
  • 09:10
    Игрален филм
  • 12:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 12:55
    "Смехопанорама"
  • 13:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
  • 12:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 12:10
    Angelo!
  • 13:05
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:30
    Friends
Пълна програма
  • 11:00
    Евро фолк 2018
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 2
  • 12:00
    Коя сватба искам?: Епизод 5
  • 13:00
    6 дъщери: Това е моето гърне и ще плача, ако искам
  • 14:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Белгийската провинция
Пълна програма
  • 11:00
    Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 12:30
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:10
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
  • 13:00
    Приказка за Ела, Ирландия, Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2004
  • 14:35
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
  • 16:10
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, 1999
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 4
  • 11:30
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 6
  • 12:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - седми сезон, еп. 1
  • 11:40
    Кости - седми сезон, еп. 2
  • 12:35
    Последният човек на Земята - четвърти сезон, еп. 13
  • 13:00
    Последният човек на Земята - четвърти сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION KIDS
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Океански патрул" - 10 и 1 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 11 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 75 и 76 еп.
  • 12:50
    "Кола примамка" - 3 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:25
    Секреты Нормунда
  • 11:30
    Оружейные дома Европы
  • 11:55
    Под водой с ружьем
Пълна програма
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Магията на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.
  • 14:00
    "Завръщане към любовта" - романтичен филм с уч. на Кортни Форд, Райън Калтаджироне, Дейвид Станбра и др. /п/
  • 16:00
    "Казино "Роял" - екшън с уч. на Даниел Крейг, Ева Грийн, Джуди Денч, Джефри Райт, Мадс Миклесън,Катерина Мурино, Джанкарло Джанини и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Man, Woman, Wild: Aitutaki
  • 11:30
    Dirty Jobs: Episode 64
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: The Final Rattle
  • 13:00
    Smash Lab: Extreme Snow Plough
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, обзор
  • 13:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • 10:50
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 12:30
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 14:00
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 15:30
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д'Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
  • 11:40
    Puppy Dog Pals
  • 12:00
    Muppet Babies
Пълна програма
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 11:00
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Gulf Coast Vanishings
  • 11:55
    Betrayed: Murder On The Menu
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Build a Bridge to Freedom
  • 13:45
    Your Worst Nightmare: Cabin In Over Woods
Пълна програма
  • 11:05
    Special: Dream Team 92
  • 11:35
    Up Close With: Kevin Seraphin
  • 12:00
    In the Name of Good: Serge Ibaka
  • 12:30
    Top: Evolution of Summer
Пълна програма
  • 10:30
    Elite Tactical Unit
  • 11:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 11:35
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 12:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Новият Старец
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Билети за лудешко преживяване
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 10
  • 12:00
    След милион години - първи сезон, еп. 3
  • 13:00
    Да поговорим за звездите, еп. 19
  • 14:00
    Сервиз SOS, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 16
Пълна програма
  • 10:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 15:00
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 3, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Подли убийци: Ифтикар и Фарзана Ахмед
  • 11:25
    Първите 48 часа: Шанс за успех
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Ан Магайър
  • 13:15
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Далеч от дома: Кю Су Ким
Пълна програма
  • 10:05
    Танци по време на Лунаса
  • 12:00
    Декан Спанли
  • 14:00
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 16:15
    Мръсно синьо
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
Пълна програма
  • 10:45
    "Елена" - документален филм /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Приключенията на Марго и Тони - Скакавица и Рилски езера" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Prom
  • 11:15
    Procastination / Iґm With Stupid
  • 11:40
    Pregnant
  • 12:05
    Work
Пълна програма
  • 10:52
    Thirsty For Fluids (18+)
  • 11:12
    Blonde Pussy Fucked In Public (18+)
  • 11:37
    Blair's Private Shower (18+)
  • 12:00
    Leggy Wife Spices It Up With Anal (18+)
Пълна програма
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Борсова информация
  • 11:20
    Динамика на основните 5
  • 11:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    AVICENNA - THE LIGHT FROM EAST
  • 12:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 13:00
    ANIMAL X - SCOTLAND: CARNIVOROUS HERBIVORES
  • 13:30
    ANIMAL X - USA: TLEEPATHIC PARROT
Пълна програма
  • 10:50
    Dream Boxing
  • 13:15
    World Karate Federation 2016
  • 16:05
    Colosseum Tournament
  • 19:25
    Superkombat WGP
Пълна програма
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:00
    Thrillbillies
  • 12:30
    Thrillbillies
  • 13:00
    Riding the Long White Cloud
Пълна програма
  • 11:10
    Спасители на котки (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 12:00
    Планетата Европа (Series 1): 113 (Episode 13)
  • 12:50
    Кучето не е виновно (Series 1): Овчарски кучета, Австралия (Episode 4)
  • 13:45
    Неопитоменият Шамуари (Series 1): 112 (Episode 12)
Пълна програма
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
  • 12:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 12:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 11:00
    Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
  • 12:15
    InterMezzo
  • 13:30
    Haydn: Symphonies Nos.1, 39 & 49 - Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini
  • 14:50
    Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Славия - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 8-и епизод, повторение
  • 12:30
    Класика от Първа професионална лига: Славия - Черно море (2017-18)
  • 13:00
    Волейбол: ЦСКА - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 13:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 13:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Сингапур, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изчезнали във Флорида
  • 11:55
    Предателства: Убийство в менюто
  • 12:50
    Почти ми се размина: Мост към свободата
  • 13:45
    Най-лошият ти кошмар: Хижа в гората
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 10:55
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
  • 13:30
    "Младият Шелдън І, 13 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хауард Дойч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 13:55
    "Милиарди ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Майк Биндер, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 14:55
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
Пълна програма
  • 11:05
    "Съвременно семейство IX, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джим Хенз, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 11:30
    "Бронзовата градина I, 1 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 12:30
    "Поредният имигрант I, 5 еп.", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Бенджамин Грийн, с Ромеш Ранганатан, Лиза Ранганатан, Шанти Ранганатан, Ветивелу Ранганатан, [15+]
  • 13:00
    "Поредният имигрант I, 6 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Бенджамин Грийн, с Ромеш Ранганатан, Лиза Ранганатан, Шанти Ранганатан, Ветивелу Ранганатан, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Косово (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Тъмраш (образователен филм за селски туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс
  • 11:25
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: WTA Квебек
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    Футбол: Шампионска лига
  • 13:55
    Новини
  • 14:10
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:45
    Искрица и Сияйница
  • 12:10
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 10:40
    Едно френско село, сезон 1, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 13:00
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 26, Испания, исторически/драма, 2011
  • 13:45
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 10:05
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2
  • 11:25
    Красивия хоризонт
  • 12:55
    Пиу!
  • 14:15
    Бандата на Голямата стъпка
Пълна програма
  • 11:05
    Лили Давид
  • 12:40
    Аутсайдерите
  • 14:15
    Специална доставка
  • 15:50
    Астерикс на Олимпийските игри
Пълна програма
  • 10:20
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 11:45
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 13:00
    Когато се намеси любовта мy
  • 14:30
    Сниф и летящия фантом
Пълна програма
  • 11:00
    Embers
  • 12:30
    Glassland
  • 14:00
    Acceptable Risk
  • 15:00
    Good Dick
Пълна програма
  • 11:00
    E League The Challenger Street Fighter V 2018
  • 12:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
  • 13:30
    E League Season 2
  • 14:00
    Live Recap Crankworx Whistler
Пълна програма
  • 10:10
    Световно първенство по волейбол: България - Полша - среща от груповата фаза
  • 12:00
    Световен рали шампионат: Рали Турция- финален етап
  • 13:00
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
  • 13:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:45
    Отблизо с Мира Добрева /избрано/
  • 11:45
    Момичето от лодката тв новела на Евровизия
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Енциклопедия България
Пълна програма
  • 10:10
    Световно първенство по волейбол: България - Полша - среща от груповата фаза
  • 12:00
    Световен рали шампионат: Рали Турция- финален етап
  • 13:00
    Рейсинг БГ предаване за европейските автомобилни серии GT4
  • 13:30
    Спортни новини
Пълна програма

Сериали

AXN 11:15
Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
EPIC Drama 11:30
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Bulgaria ON AIR 11:30
Едно френско село - исторически сериал
PRO 7 11:30
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Viasat History 11:40
Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов

Всички предавания

Филми

HBO3 11:15
"Съвременно семейство IX, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
AXN 11:15
Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
БНТ 11:15
Дързост и красота тв филм /3987 епизод/п/
HBO 2 11:25
"Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}