ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:10
    На лов за Върколак тв филм /3 епизод/п/(14)
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
Пълна програма
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 58
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон /п/
  • 05:20
    "Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 04:55
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 05:40
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 06:05
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 04:15
    Ние правим невиждани басейни: Мързеливата река
  • 05:02
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 6
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Силата на волята
  • 06:36
    Летище за животни: Епизод 12
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    "Неделя - ден Господен" - първа част (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 04:25
    Майшбергер
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Факт"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 05:05
    Непозната земя /избрано/п/
  • 05:35
    Днес и утре /п/
  • 06:05
    Родопската песен на село Кочан фолклор
Пълна програма
  • 04:50
    Pat the Dog
  • 04:57
    Pat the Dog
  • 05:04
    Pat the Dog
  • 05:10
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.4, еп.15
  • 05:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 13
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.4
Пълна програма
  • 01:30
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 08:00
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 09:15
    "Перфектната приятелка" - драма, трилър (Канада, 2015), режисьор - Кристин Конрад, актьори - Адриен Франц, Джон Кор, Ашли Легат, Скот Бейли и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Кухня" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Шегаджии" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 04:20
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 05:25
    "Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - първа част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [15+]
  • 07:00
    "Стига!", драма, Холандия, 2016; реж. Теса Шрам, с Тонко Босен, Йос Брауерс, Тимо Вилс, Бенте Фоккенс, Тобиас Керслут, [12+]
  • 08:40
    "Икалуит", драма, Канада, 2016; реж. Беноа Пилон, с Мари-Жосе Кроз, Франсоа Папинеу, Натар Унгалаак, Себастиен Хубърдау, Кристин Туту, [12+]
Пълна програма
  • 04:40
    "Под кожата ми", късометражна комедия, Франция, 2015; реж. Стефан Капут, Лоик Потие, с Кул Шен, Сабрина Озани, Фредерик Шу, Нум Диавара, Емануел Бонами, [12+]
  • 04:55
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 06:40
    "Светът през прозореца ти", късометражна драма, Нова Зеландия, 2017; реж. Зоуи Макинтош, с Джо Фолау, Дейвид Лолофакангало Раундс, Лина Ригън, [12+]
  • 07:00
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон /п/
Пълна програма
  • 03:15
    "Национална лотария" /п/
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 7, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Тегло
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Форд Тъндърбърд
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Стремеж към Форд от 1932 г.
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 13
Пълна програма
  • 04:36
    Екополис: Път към бъдещето
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Джак и Кока-кола
  • 06:12
    Ловци на митове: Кастингът: Отмъщение на игла в купа сено
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:30
    "e?: Проект"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Страници от живота - 132 еп. - Сериал
  • 05:15
    Сладка тайна - 13 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 06:15
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 07:00
    Суперспорт: Световен шампионат в Португалия, състезание
Пълна програма
  • 04:00
    Куриози
  • 05:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Холандия
  • 06:00
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, обзор
  • 06:30
    Супербайк: Световен шампионат в Португалия, второ състезание
Пълна програма
  • 00:15
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 8
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 6
  • 07:15
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 7
  • 07:40
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 04:40
    Liquid Edge
  • 05:30
    Mtb Heroes
  • 05:55
    Mtb Heroes
  • 06:20
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:45
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 6
  • 05:10
    Поднови или продай: Ванкувър - риалити, еп. 23
  • 05:35
    Поднови или продай: Ванкувър - риалити, еп. 24
  • 06:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Отдел "Разследване"- трети сезон, еп. 10
  • 05:05
    Отдел "Разследване"- трети сезон, еп. 9
  • 06:00
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 3
  • 08:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 03:35
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 05:15
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 07:00
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
  • 09:05
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
Пълна програма
  • 04:40
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 05:05
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 5
  • 06:00
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 6
  • 07:05
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 4
Пълна програма
  • 04:40
    Надпревара за находки: Тексас: Тестът "Рики"
  • 05:05
    Американски антиквари: Находки като за световно
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
Пълна програма
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
Пълна програма
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
  • 06:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:05
    "Еврика" - драма / трилър с Джийн Хекман, Тереза Ръсел.
  • 05:50
    "В близък план - Зоотрополис"
  • 06:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп. 15 - Дани Бойл" - поредица
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.7 - Милош Форман" - поредица
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:30
    Years & Years: Hitlist
  • 05:00
    Global Girls! Top 20
  • 06:30
    MTV Asks Charlie Puth
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:15
    Животни, които са променили историята, сезон 1, еп. 3
  • 05:10
    Животни, които са променили историята, сезон 1, еп. 3
  • 06:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 5
  • 06:45
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Арестувани зад граница 8, еп. 9
  • 04:55
    Лудите учени, еп. 11
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 9
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 43
Пълна програма
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 1
  • 05:15
    Прекрасно причудливи, еп. 2
  • 05:40
    Невероятни животни компилации, еп. 5
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Реал Мадрид, трети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 04:10
    "Седмото руно". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Модна присъда"
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:15
    "Мама" - сериал
  • 06:55
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: Вегас" - криминален сериал
  • 05:40
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 03:30
    Игрален филм
  • 06:05
    Игрален филм
  • 07:35
    Таврида
  • 09:10
    Игрален филм
Пълна програма
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:50
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:30
    "Разбулване" - повторение
  • 07:00
    Документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето"
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Der Phantastische Paul
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Чудовищата в мен: Гратисчии
  • 05:12
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: "Голд Коуст", Аризона
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Принцеса на всяка цена
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Блясък за булки
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист-Будапеща, филм 2 еп.1
  • 05:00
    Баба Лидка и манастирът
  • 05:30
    Песента на Монголия
  • 06:00
    Сахара - Забранената цивилизация, част 1
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:45
    Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
  • 05:55
    Пътуването, България, комедия/драма, 2018
  • 07:30
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 09:30
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 37 еп., туристически пътеводител
  • 05:00
    "Златна мисия" - 33 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Съдбата на принц Уилям" - документален филм
  • 06:30
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
Пълна програма
  • 04:50
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 5
  • 05:15
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 25
  • 05:35
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 17
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:25
    Изгнаник - втори сезон, еп. 1
  • 05:10
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 4
  • 06:00
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 13
  • 06:25
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:30
    TOP MODELS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
  • 05:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 67 - 69 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 506 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 7 и 8 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 8 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:50
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 05:05
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:35
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 06:00
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 00:20
    "Вълк" - ужаси с уч. на Джак Никълсън, Мишел Пфайпфър, Джеймс Спайдър, Ричард Дженкинс, Кейти Нелигън, Кристофър Плъмър, Айлин Аткинс, Дейвид Пиърс и др.
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:45
    "Медици" - сериен филм, сезон 3
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Man, Woman, Wild: Amazon
  • 05:30
    Smash Lab: Extreme Snow Plough
  • 06:15
    Extreme Couponing: Chris & Antoinette
  • 06:38
    Extreme Couponing: Chrytie & Treasure
Пълна програма
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 04:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 06:15
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 07:00
    Суперспорт: Световен шампионат в Португалия, състезание
Пълна програма
  • 03:35
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 05:15
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 07:00
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
  • 09:05
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:40
    Zou
  • 04:55
    Zou
  • 05:10
    Zou
  • 05:25
    The Hive
Пълна програма
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Your Worst Nightmare: Black Widow
  • 05:20
    American Monster: Push Record
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got to Build a Bridge to Freedom
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: The Unexpected Life
Пълна програма
  • 04:30
    Special: Dream Team 92
  • 05:00
    Power Players: Steffi Jones
  • 05:30
    Football Stars: Carli Lloyd
  • 06:00
    Up Close With: Serge Ibaka
Пълна програма
  • 04:30
    Elite Tactical Unit
  • 05:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 05:35
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:00
    Elite Tactical Unit
Пълна програма
  • 04:40
    Надпревара за находки: Тексас: Тестът "Рики"
  • 05:05
    Американски антиквари: Находки като за световно
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
Пълна програма
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 44
  • 05:00
    Уличен Гений, еп. 9
  • 05:25
    Brain Games 4, еп. 13
  • 05:45
    Brain Games 4, еп. 15
Пълна програма
  • 04:20
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 58
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 03:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:35
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 3, екшън, криминален, Канада, 2017
Пълна програма
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Кървави пари
  • 05:15
    Какво е нужно за убийство: Сина на Сам
  • 05:40
    Какво е нужно за убийство: Удушвачът в блатата
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
Пълна програма
  • 02:50
    Харесвам работата ти
  • 06:30
    Игор
  • 08:15
    Екстракт
  • 10:05
    Танци по време на Лунаса
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 04:50
    Panamania!
  • 05:15
    Rahabilitatioin
  • 05:40
    Free Samples/Home Sweet Rubble
  • 06:05
    Karen 2.0/InSpongeiac
Пълна програма
  • 04:30
    Getting Off The Typing Pool (18+)
  • 04:54
    The Headshot (18+)
  • 05:09
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 05:34
    Taking Care Of Businessman (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:25
    Cage contender
  • 06:35
    Japan Queen Tournament
  • 06:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 04:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 05:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 05:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 06:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 04:35
    Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 05:25
    Страхотни изобретения (Series 2): 209 (Episode 9)
  • 05:55
    Загадки в музея (Series 5): Буйна кръв, спасяване на китове, гръм на шампанско (Episode 13)
  • 07:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Оки, Йоги и Биги / Форест и Леонард (Episode 12)
Пълна програма
  • 04:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 04:40
    Michel Portal Quintet - Europa Jazz
  • 05:10
    Melingo at festival d'Ile de France
  • 06:00
    Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Славия - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 8-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:25
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Най-лошият ти кошмар: Черната вдовица
  • 05:20
    Американско чудовище: Епизод 5
  • 06:10
    Почти ми се размина: Мост към свободата
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Неочакван живот
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 02:25
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
  • 05:15
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 07:00
    "Дневникът на един дръндьо", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Тор Фройдентал, със Закари Гордън, Робърт Капрън, Рейчъл Харис, Стийв Зан, Девън Бостик, [7+]
  • 08:30
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 04:50
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
  • 06:20
    "Филми и звезди Х, 35 еп.", документален, Холандия, 2018, [0+]
  • 07:00
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
  • 08:45
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии", фентъзи - драма, Великобритания, 2010; реж. Крис Кълъмбъс, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Шон Бийн, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Севлиево - пуритани в Ориента (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 1, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2009
  • 05:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 1, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 07:15
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 26, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 04:20
    Скръб и радост
  • 06:10
    Мечо Пух
  • 07:05
    Винсент и аз
  • 08:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1
Пълна програма
  • 04:25
    Ах, това либидо!
  • 06:25
    Фин
  • 07:55
    Куче-ченге
  • 09:25
    Диско
Пълна програма
  • 04:20
    Седемте
  • 05:55
    Крокодилите 3
  • 07:20
    "Канейдиънс" завинаги
  • 08:55
    Писмописецът
Пълна програма
  • 03:30
    Enron: The Smartest Guys in the Room
  • 06:00
    Acceptable Risk
  • 07:00
    Good Dick
  • 08:25
    Prince
Пълна програма
  • 04:30
    E League Road To The Boston Major 2018
  • 05:30
    E League Season 2
  • 06:00
    Live Recap Crankworx Whistler
  • 08:00
    Night of the Jumps 2017
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: Испания - Хърватия, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 06:10
    Лига Европа магазинно предаване /1 епизод/
  • 07:00
    Световно първенство по художествена гимнастика - индивидуален многобой
  • 10:10
    Световно първенство по волейбол: България - Полша - среща от груповата фаза
Пълна програма
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
  • 05:50
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма

Сериали

AXN 04:50
Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
bTV 04:50
"Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 125
bTV HD 04:50
"Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 125
bTV Action 05:00
"Супергърл" - сериал, еп. 15
Viasat History 05:00
Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport HD 05:00
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
Cinemax 2 05:00
"Да преследваш Ейми", драма, САЩ, 1997; реж. Кевин Смит, с Бен Афлек, Джоуи Лорън-Адамс, Джейсън Лий, Дуайт Юел, Джейсън Мюс, [12+]
MGM 05:05
"Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}