ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /3986 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 17
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Историята на "Манчестър Юнайтед" - док. филм
Пълна програма
  • 10:15
    Скорпион; сезон 1, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 11:10
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2010
  • 12:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 49, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 50, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 10:05
    Ние правим невиждани басейни: Мързеливата река
  • 11:00
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 7
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Окончателна присъда
  • 12:50
    Моята котка от Ада: Невъзможните котенца: спасително пътешествие
Пълна програма
  • 10:10
    "Българска душа" (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (п)
  • 11:35
    Волен Сидеров пред обществеността
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:30
    Часът на зрителите /избрано/
  • 11:00
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:30
    Вечната музика
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:05
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Космическият телескоп Хъбъл" - документален филм (САЩ, 2010), режисьор - Тони Майерс, актьори - Леонардо ди Каприо, Скот Алтман, Майкъл Гуд др.
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп. 15
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, еп.5
  • 13:00
    "Дявол" - трилър, ужаси, мистерия (САЩ, 2010), режисьор -  Джон Ерик Доудли, актьори - Крис Месина, Джефри Аренд, Якоб Варгас, Мат Крейвън, Джени О'Хара, Логан Маршъл-Грийн, Джофри Аренд, Божана Новакович, Бокеем Уудбайн, Джейкъб Варгас и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Младата Виктория" - исторически, драма (Великобритания, САЩ, 2009), режисьор - Жан-Марк Вале, актьори - Емили Блънт, Миранда Ричардсън, Джим Броудбент, Пол Бетани, Марк Стронг, Рупърт Френд и др.
  • 11:30
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 13:30
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 14:30
    "Преди да заспя" - трилър, мистерия (Великобритания, САЩ, Франция, Швеция, 2014), режисьор - Роъун Джофри, актьори - Никол Кидман, Колин Фърт, Ан-Мари Дъф, Марк Стронг, Дебора Русан, Адам Леви и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Чарли Сейнт Клауд" - драма, (САЩ, 2010), режисьор - Бър Стиърс, актьори - Зак Ефрон, Аманда Крю, Ким Бейсингър, Дейв Франко, Донал Лодж, Чарли Тан, Джулия Максуел, Пол Дъчхарт и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Бруклин 99" - сериал
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 10:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:25
    Ябълко и Луки
  • 11:40
    Бен 10
Пълна програма
  • 10:10
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 12:00
    "Сред дивата природа", приключенска драма, САЩ, 2007; реж. Шон Пен, с Емил Хърш, Марша Гей Хардън, Уилям Хърт, Джина Малоун, Катрин Кийнър, [15+]
  • 14:25
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 16:00
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 12:15
    "Светлина", романтична драма, Япония, 2017; реж. Наоми Кавасе, с Масатоши Нагасе, Аяме Мизаки, Тацуя Фуджи, Казуко Ширакава, Мисузу Кано, [12+]
  • 13:55
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 16:00
    "Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 4
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Стремеж към Форд от 1932 г.
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Порше 912Е от 1976
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Атаката на слоновете
Пълна програма
  • 10:38
    Историята под лупа: Мистерията на грандиозния египетски храм
  • 11:26
    Създай прототип: Шестокрак всъдеход
  • 12:14
    Екополис: Път към бъдещето
  • 13:02
    Ловци на митове: Кастингът: Предизвикателството на специалните служби
Пълна програма
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 10:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    На живо - с Иво Божков
  • 12:00
    Заедно за промяната
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 11:00
    "Страна на легендите"
  • 11:30
    Колоездене: Джиро Дела Тоскана
  • 12:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
Пълна програма
  • 10:30
    Конен спорт: Световни игри в САЩ, прескачане на препядствия
  • 11:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, обзор
  • 13:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • 10:15
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
  • 11:00
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 2
  • 11:55
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
  • 12:50
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 10:20
    Dew Tour La
  • 11:10
    Liquid Edge
  • 12:00
    Nhra Sportsman Series
  • 12:50
    Dew Tour Beach
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Отчайващи пейзажи
  • 11:00
    Преобразяване на двора
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 22
  • 11:30
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 11
  • 11:55
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 12
  • 12:25
    Проект "Ревъри" - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 09:50
    Каин - сериал, еп. 3
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 7
  • 12:10
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 18
  • 13:05
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 10:10
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 12:20
    "Уол-И", анимация, САЩ, 2008; реж. Андрю Стентън, [0+]
  • 14:00
    "Борг-Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 15:45
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
Пълна програма
  • 10:55
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 2
  • 11:45
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
  • 12:45
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 4
  • 13:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Пълен фалит
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Ще захапе ли въдицата?
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
Пълна програма
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 82 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 10:55
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Кайю"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 10:15
    Парламентът на живо
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Парламентът на живо
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:20
    "Лесни пари" - комедия с Родни Дейнджърфийлд, Джо Пеши.
  • 11:55
    "Любов неуловима" - романтичен с Ан Арчър, Том Беринджър.
  • 13:30
    "Кървава сцена" - игрален филм с Винсънт Прайс, Даяна Риг.
  • 15:15
    "Китайска луна" - екшън / трилър с Ед Харис, Маделин Стоу.
Пълна програма
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 12:00
    BLANCPAIN GT SERIES SPRINT CUP REPEAT
  • 14:00
    MOTORSPORT SHOW
  • 14:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 10:30
    MTV Къщурки
  • 11:00
    MTV Къщурки
  • 11:30
    MTV Къщурки
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Little Mix Vs Bieber Vs Years &...
  • 11:30
    MTV Asks Jason Derulo
  • 12:15
    Hot Right Now!
  • 13:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:15
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 6
  • 11:05
    Малък Кавказ - между Арарат и Каспийско море, сезон 1, еп. 1
  • 12:00
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 1
  • 13:00
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Пресушаване на океана, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 9
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 4
  • 13:00
    След милион години - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 10:40
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 3
  • 11:25
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 12:15
    Най-опасните животни в света, еп. 4
  • 13:00
    Най-опасните животни в света 3, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 11:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 6-и епизод, повторение
  • 11:30
    Класика от Висшата лига: Уотфорд - Портсмут (2006-07), повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М 
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Ювентус
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
Пълна програма
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 10:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 11:40
    Coop gegen Kat
  • 12:10
    Angelo!
Пълна програма
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Дъстин Хофман
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 7
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Профил на герой 3
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Големите малки лъжи: първа част
  • 13:00
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Май ще се охарчим
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Варна - Зовът на цивилизациите
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:40
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 11:25
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 13:20
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
  • 14:45
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 8
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 5
  • 11:30
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 7
  • 12:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - седми сезон, еп. 3
  • 11:40
    Кости - седми сезон, еп. 4
  • 12:35
    Куантико - трети сезон, еп. 8
  • 13:30
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION KIDS
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 12 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 77 и 78 еп.
  • 12:50
    "Кола примамка" - 4 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 10:30
    Рыбалка без границ
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:25
    Секреты Нормунда
  • 11:30
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 08:45
    "Сватбата на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др. /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Рожденият ден на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Сара Пауър, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др.
  • 14:00
    "Избран" - драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., I част
Пълна програма
  • 10:45
    Man, Woman, Wild: Amazon
  • 11:30
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: Diamondbacks Are Forever
  • 13:00
    Smash Lab: Unbreakable Car
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 11:00
    "Страна на легендите"
  • 11:30
    Колоездене: Джиро Дела Тоскана
  • 12:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
Пълна програма
  • 10:10
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 12:20
    "Уол-И", анимация, САЩ, 2008; реж. Андрю Стентън, [0+]
  • 14:00
    "Борг-Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 15:45
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
  • 11:40
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    American Monster: Push Record
  • 11:00
    Bride Killa: Twice The Danger
  • 11:55
    Betrayed: Dying To Be Popular
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Run with My Brother
Пълна програма
  • 10:41
    Rising Star: Sadam Ali
  • 11:05
    The Truth About...: Mayweather Jr.
  • 11:35
    Legends: Mike Tyson
  • 12:00
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
Пълна програма
  • 10:30
    Elite Tactical Unit
  • 11:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 11:35
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 12:00
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Пълен фалит
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Ще захапе ли въдицата?
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 9
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 4
  • 12:00
    След милион години - първи сезон, еп. 4
  • 13:00
    Да поговорим за звездите, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 17
Пълна програма
  • 10:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 15:00
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийцата в детското отделение: Бевърли Алит
  • 11:25
    Първите 48 часа: Смъртоносни лъжи/Остани долу
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Джема Макклъски
  • 13:15
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Удушвачът в събота вечер: Джо Капън
Пълна програма
  • 10:45
    Бягай!
  • 12:35
    Плячката на ловеца
  • 14:25
    Извънредна ситуация
  • 16:30
    Сватбеният агент
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
Пълна програма
  • 10:45
    " С България в сърцето" - документален филм /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    " Трявна" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на НФА"Филип Кутев" - Пазарджик 2014 /4 част
Пълна програма
  • 10:50
    My Stupid Sweet Sixteen
  • 11:15
    The Algae's Always Greener / Sponge Guard On Duty
  • 11:40
    Stand Up and More
  • 12:05
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 10:53
    Model Whisperer (18+)
  • 11:14
    Massage My Arse (18+)
  • 11:32
    Shy Cutie Joins Camgirl Threesome (18+)
  • 11:54
    Gimme a Peek! (18+)
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E8
  • 11:00
    WONDERFUL ITALY - LOMBARDIA I
  • 11:30
    WONDERFUL ITALY - LOMBARDIA II
  • 12:00
    KARMA TREKKER - MALAYSIA
Пълна програма
  • 10:50
    NEW Internet Wars
  • 13:00
    One Fight Show
  • 15:30
    WUSHU Championship
  • 15:40
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 10:00
    World of X Games 2016
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:00
    Thrillbillies
  • 12:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 407 (Episode 7)
  • 11:10
    Спасители на котки (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 12:00
    Планетата Европа (Series 1): 114 (Episode 14)
  • 12:50
    Дивата Бразилия (Series 1): Лице в лице с потопа (Episode 2)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 10:25
    Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visee, d'Anglebert, Forqueray
  • 11:10
    A lute recital with Thomas Dunford : Dowland, Kapsberger, Dalza
  • 12:20
    InterMezzo
  • 13:30
    L'Etoile by Chabrier at the DNO Amsterdam
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 13:00
    Волейбол: ЦСКА - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 15:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 36-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 12:30
    Класика от Висшата лига: Арсенал - Евертън (2001-02), повторение
  • 13:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Американско чудовище: Епизод 5
  • 11:00
    Булката и убиецът: Двойна опасност
  • 11:55
    Предателства: Да умреш заради популярност
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягството с брат ми
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 10:35
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 11:45
    "Дете във времето", драма, Великобритания, 2017; реж. Джулиън Фарино, с Бенедикт Къмбърбач, Кели МакДоналд, Стивън Кембъл Мур, Саския Рийвс, Анна Мейдъли, [12+]
  • 13:20
    "Младият Шелдън І, 14 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хауард Дойч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 13:40
    "Милиарди ІІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стейси Пасън, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 09:25
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
  • 11:25
    "Сара Силвърман: Ние сме чудо", комедия, САЩ, 2013; реж. Лиам Линч, със Сара Силвърман, [12+]
  • 12:20
    "Съвременно семейство IX, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 12:40
    "Съвременно семейство IX, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джон Риджи, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Писаните булки не плачат (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Последните номади на Европа (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Шампионска лига
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 12:30
    Голф: Европейски тур
  • 13:25
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:45
    Искрица и Сияйница
  • 12:10
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 10:30
    Едно френско село, сезон 1, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:25
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 12:55
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 27, Испания, исторически/драма, 2011
  • 13:40
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 10:15
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 11:35
    Малкият любител на птици
  • 12:50
    На Кайманите
  • 14:20
    Регина
Пълна програма
  • 10:10
    Марко Поло, част 1
  • 11:40
    Марко Поло, част 2
  • 13:05
    Клара и тайната на мечките
  • 14:40
    Ангелите от Ийст Енд
Пълна програма
  • 10:20
    Пипи отново на борда
  • 11:40
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 13:00
    Племенниците ми в Ютланд
  • 14:20
    Сниф и призрачният замък
Пълна програма
  • 10:45
    Black
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:30
    Enron: The Smartest Guys in the Room
  • 13:15
    Carpinteros
Пълна програма
  • 10:00
    Live Recap Formula E
  • 12:30
    E League Road To The Boston Major 2018
  • 13:30
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 14:00
    Live Recap Street League Skateboarding 2017
Пълна програма
  • 10:30
    Световно първенство по волейбол: България - Пуерто Рико - среща от груповата фаза
  • 12:20
    Световно първенство по волейбол: Куба - България - среща от груповата фаза
  • 14:10
    Спортни новини
  • 14:20
    Футбол: Германия - Франция, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма
  • 10:45
    Малки истории /п/
  • 11:45
    До сърцето тв новела на Евровизия
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    История.bg Градостроителите на млада София /п/
Пълна програма
  • 10:30
    Световно първенство по волейбол: България - Пуерто Рико - среща от груповата фаза
  • 12:20
    Световно първенство по волейбол: Куба - България - среща от груповата фаза
  • 14:10
    Спортни новини
  • 14:20
    Футбол: Германия - Франция, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}