ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:55
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 05:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
Пълна програма
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Рене Магрит - човекът с шапката - филм
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 06:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 07:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:02
    Дивите Апалачи
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Завръщане в ранчото
  • 06:36
    Летище за животни: Епизод 1
  • 07:00
    Летище за животни: Епизод 2
Пълна програма
  • 05:00
    Волен Сидеров пред медиите
  • 05:25
    "Капиталът" (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 04:00
    Фестивал на новата поп музика - специално, концерт, ФРГ, 2018
  • 05:35
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Панорама"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:30
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 05:10
    Опознай България /избрано/п/
  • 05:35
    Изкуството на 21 век /п/
  • 06:05
    Бисер Рачев - със скоростта на светлината фолклор
Пълна програма
  • 05:02
    Pat the Dog
  • 05:10
    Pat the Dog
  • 05:17
    Pat the Dog
  • 05:23
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.4, еп.17
  • 05:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.6
Пълна програма
  • 02:00
    "Блясъкът на чистия ум" -  комедия, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Мишел Гондри, актьори - Джим Кери, Кейт Уинслет, Илайджа Уд, Марк Ръфало, Том Уилкинсън,  Джери Робърт Бърн,  Кирстен Дънст и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 08:00
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 09:15
    "Убийство по учебник" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Барбет Шрьодер, актьори - Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Крис Пен, Агнес Брукнер,  Майкъл Пит,  Ар Ди Кол и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 08:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 04:55
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 05:15
    "Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
  • 07:00
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
  • 08:35
    "Даяна и аз", драма, Великобритания, 2017; реж. Питър Катанео, с Нико Миралегро, Киран Соня Соуър, Лори Дейвидсън, Тамзин Грейг, Кингсли Бен-Адир, [12+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 05:15
    "Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
  • 07:00
    "Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
  • 08:30
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 04:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 7, 2 епизода /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ауди ТТ
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Белеър освежава въздуха
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 07:30
    Бързи и шумни: "71 Scat Pack Challenger Част 2
Пълна програма
  • 04:36
    Екополис: Градеж на бъдещето
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
  • 06:12
    Ловци на митове: Кастингът: Холивудско приземяване на самолет
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Сладка тайна - 16 еп. - Сериал
  • 05:15
    Сладка тайна - 15 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
Пълна програма
  • 05:00
    Куриози
  • 05:15
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, обзор
  • 05:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 05:00
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Мостар
  • 06:00
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 07:00
    Колоездене: Копа Сабатини
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 00:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 14
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 8
  • 07:10
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 9
  • 07:35
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 04:40
    Liquid Edge
  • 05:30
    Mtb Heroes
  • 05:55
    Mtb Heroes
  • 06:20
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:45
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 10
  • 05:10
    Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 1
  • 05:35
    Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 05:05
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 3
  • 06:00
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 5
  • 08:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 16
  • 08:55
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 03:35
    "Следите", ужаси - трилър, САЩ, 2002; реж. М. Найт Шаямалан, с Мел Гибсън, Хоакин Финикс, Рори Кълкин, Абигейл Бреслин, Чери Джоунс, [12+]
  • 05:40
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 07:00
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 08:35
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
Пълна програма
  • 04:25
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 9
  • 05:20
    География на убийствата, сезон 2, еп. 4
  • 06:10
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Пълен фалит
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Ще захапе ли въдицата?
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 06:30
    България – вчера, днес и утре
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 60 еп.
Пълна програма
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
  • 06:00
    "Кайю"
  • 06:40
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:20
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 05:15
    "Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
  • 07:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.9 - Кенет Брана" - поредица
  • 07:30
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:00
    Little Mix Vs Bieber Vs Years &...
  • 06:30
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 07:00
    Hottest Latino Hits!
  • 08:30
    MTV Asks Charlie Puth
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:05
    Животни, които са променили историята, сезон 1, еп. 5
  • 06:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 7
  • 06:45
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 7
  • 07:10
    Дивият речен пейзаж на Хърватия
Пълна програма
  • 04:55
    Господари на войната, еп. 1
  • 05:15
    Пробив в системата, еп. 1
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 45
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 11
Пълна програма
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 5
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 4
  • 05:40
    Невероятни животни компилации, еп. 7
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 5
Пълна програма
  • 04:05
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Гран Канария - Валенсия, финал за Суперкупата на Испания, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    "Модна присъда"
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:20
    "Днес е 14 септември. Денят започва"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Дистърбия: И убийците имат съседи" - трилър, U, 2007
  • 06:10
    "Мама" - сериал
  • 06:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
Пълна програма
  • 04:55
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 04:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 07:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 08:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 04:50
    "Наистина смешно" - шоу
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:30
    "Край Босфора" /повторение/
  • 06:30
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Der Phantastische Paul
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Чудовищата в мен: Враговете от родния град
  • 05:12
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Преглед на достойнствата
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Първият избор на рокля
Пълна програма
  • 05:00
    Белите земи
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 06:00
    Австрия
  • 06:30
    Природата влезе в душата ми
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:10
    Операция "Спасение", Австралия, САЩ, екшън/драма/военен, 2005
  • 05:20
    Шумът на върбите, Великобритания, анимационен/семеен, 1995
  • 06:45
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 08:10
    Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
Пълна програма
  • 05:00
    "Златна мисия" - 38 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Вечната принцеса Даяна" - документален филм
  • 06:30
    "Хот Род автомобили и адски машини" - документален филм
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 04:50
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 7
  • 05:15
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 27
  • 05:35
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 19
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 05:05
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:25
    Изгнаник - втори сезон, еп. 3
  • 05:10
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 6
  • 06:00
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 15
  • 06:25
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:00
    SWIMWEAR
  • 05:30
    SWIMWEAR
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 73 - 75 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 508 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 10 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 05:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 06:00
    На охотничьей тропе
  • 06:25
    На рыбалку вместе с папой
Пълна програма
  • 00:00
    "Избран" - драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър,
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:45
    "Медици" - сериен филм, сезон 3
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Man, Woman, Wild: Botswana
  • 05:30
    Smash Lab: Runaway Big Rig
  • 06:15
    Extreme Couponing: Kelly & Rebecca
  • 06:38
    Extreme Couponing: Scott & Jen
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 05:00
    Куриози
  • 05:15
    Мотоциклетизъм: 24 часа на Бол д'Ор, обзор
  • 05:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Пълна програма
  • 03:35
    "Следите", ужаси - трилър, САЩ, 2002; реж. М. Найт Шаямалан, с Мел Гибсън, Хоакин Финикс, Рори Кълкин, Абигейл Бреслин, Чери Джоунс, [12+]
  • 05:40
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 07:00
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 08:35
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 04:55
    Zou
  • 05:10
    Zou
  • 05:25
    The Hive
  • 05:35
    The Hive
Пълна програма
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Obsession: Dark Desires: Married To The Devil
  • 05:20
    The Perfect Murder: Disappearing Act
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got to Rob Vacation Homes
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Homeland Insecurity
Пълна програма
  • 05:00
    Legends: Mike Tyson
  • 05:30
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 06:01
    After Game: Henrik Larsson
  • 06:30
    The Truth About...: Zlatan Ibrahimovic
Пълна програма
  • 04:30
    Elite Tactical Unit
  • 05:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 05:35
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:00
    Elite Tactical Unit
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Пълен фалит
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Ще захапе ли въдицата?
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
Пълна програма
  • 05:00
    Уличен Гений, еп. 11
  • 05:25
    Brain Games 4, еп. 14
  • 05:45
    Brain Games 4, еп. 12
  • 06:00
    След милион години - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 05:00
    "Приятели"/п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Фатален изстрел
  • 05:15
    Какво е нужно за убийство: Брадва за наточване
  • 05:40
    Какво е нужно за убийство: Безименен в Ню Джърси
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
Пълна програма
  • 03:20
    Самозащита
  • 06:15
    Легендите "Хейло"
  • 08:30
    Твърда игра
  • 10:35
    `71
Пълна програма
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Winter Wonderland
  • 05:15
    Tyler Perry’s
  • 05:40
    Super Evil Aquatic Villian Team Up Is Go!/Chum Fricassee
  • 06:05
    The Good Krabby Name/Move It or Lose It
Пълна програма
  • 04:39
    Strokemoff (18+)
  • 05:18
    Crazy Ex Car Wash (18+)
  • 05:39
    Extreme Voyeur (18+)
  • 06:00
    Creaming With Desire (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:05
    Thunderstrike Fight League 15
  • 12:40
    FightBox King of Kings Heroes Series Kaunas 21.09.2018
  • 14:40
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 17:00
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 05:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 06:00
    World of X Games 2016
  • 07:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 04:55
    Проект "Нацизъм" (Series 1): Военната индустрия (Episode 3)
  • 05:50
    Страхотни изобретения (Series 1): Самозалепваща лента (Episode 16)
  • 06:15
    Загадки в музея (Series 6): Измама със сутиени, полет за живот, силите на злото (Episode 1)
  • 07:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Бела и Бъбълс / Моли и Бони (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 04:10
    Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
  • 05:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 7-и епизод, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 8-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Мрачна обсебеност: Омъжена за дявола
  • 05:20
    Перфектното убийство: Изчезването
  • 06:10
    Почти ми се размина: Грабеж на вили
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Вътрешни работи
Пълна програма
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 04:05
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 07:00
    "Разбивачът Ралф", анимация, САЩ, 2012; реж. Рич Мур, [0+]
  • 08:40
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
  • 10:00
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [15+]
  • 06:20
    "В кадър ХV, 34 еп.", документален, САЩ, 2018, [0+]
  • 07:00
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 09:00
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Тъмраш (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:50
    Искрица и Сияйница
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически/драма, 2009
  • 05:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 07:15
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 28, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 04:15
    Шака Зулу: Цитаделата, част 2
  • 06:40
    Мюмю
  • 08:15
    Розата на Натали
  • 09:35
    Малки герои
Пълна програма
  • 04:10
    Кралица на компанията
  • 07:10
    Упадъкът на мъжката империя
  • 08:45
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 10:15
    В галоп с Торнадо
Пълна програма
  • 04:50
    Крокодилите
  • 06:20
    Нечий герой
  • 07:40
    Герои
  • 09:25
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма
  • 03:20
    Nina's Tragedies
  • 05:15
    Heaven Adores You
  • 07:00
    Acceptable Risk
  • 08:00
    Bob and the Trees
Пълна програма
  • 05:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP GRAND PRIX
  • 06:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 07:00
    Live Recap FIM CEV European Talent Cup 2018
  • 08:30
    H2O Aquabike World Championship S17
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл пряко предаване от Чикаго
  • 06:05
    Световен рали шампионат: Рали Турция - обзорна програма
  • 07:00
    Световно първенство по художествена гимнастика - финали на уредите, ансамбли
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 04:45
    Култура.БГ /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
Пълна програма

Сериали

AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 64 еп. - Сериал
Fox Channel 05:15
Империя - четвърти сезон, еп. 5
Fox Crime 05:15
Военна прокуратура - трети сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 06:00
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
MAX Sport 1 06:00
Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор

Всички предавания

Филми

MGM 05:05
"Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
Nova TV 05:20
"Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/
TVPlus 05:30
"Историята на Барак Обама" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}