ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    100% будни предаване за здраве и стил на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 09:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Рене Магрит - човекът с шапката - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 51, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 09:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 52, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 10:20
    Скорпион; сезон 1, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 11:15
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Мистерията с липсващия крак
  • 09:10
    Войната за спасяването на китовете: Няма възможност за бягство
  • 10:05
    Правосъдие в горите на Мейн: Борба с наводнението
  • 11:00
    Дивите Апалачи
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Волен Сидеров пред медиите
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Европейски маршрути
  • 09:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 10:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
Пълна програма
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:45
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:54
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 09:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.6
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.1
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп. 16
Пълна програма
  • 08:00
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 09:15
    "Убийство по учебник" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Барбет Шрьодер, актьори - Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Крис Пен, Агнес Брукнер,  Майкъл Пит,  Ар Ди Кол и др.
  • 12:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 14:00
    "Къща от карти" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 08:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "Лапички" - приключенски, семеен, фентъзи (Австралия, Великобритания, 1997), режисьор - Карл Звиски, актьори -  Били Конъли, Нейтън Кавалери, Хийт Леджър, Емили Франсоа и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:34
    Малки Титани: В готовност
  • 08:50
    Юникити
  • 09:00
    Юникити
  • 09:15
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 08:35
    "Даяна и аз", драма, Великобритания, 2017; реж. Питър Катанео, с Нико Миралегро, Киран Соня Соуър, Лори Дейвидсън, Тамзин Грейг, Кингсли Бен-Адир, [12+]
  • 10:05
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 11:45
    "Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
  • 12:50
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
Пълна програма
  • 08:30
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 11:10
    "Хвани ме, ако можеш", криминална комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Леонардо ДиКаприо, Том Ханкс, Кристофър Уокън, Мартин Шийн, Натали Бай, [12+]
  • 13:30
    "Шоуто на Труман", драма, САЩ, 1998; реж. Питър Уиър, с Джим Кери, Лора Лини, Ноа Емерих, Наташа МакЕлън, Холанд Тейлър, [12+]
  • 15:10
    "Кой ще спаси розите?", драма, Италия, 2017; реж. Чезаре Фурези, с Карло Деле Пиане, Катерина Мурино, Ландо Буцанка, Антонио Кареду, Филип Лерой, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    African Voices
Пълна програма
  • 08:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 09:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18, /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Бумеранг/ Грил/ Машина за пинбол/Строб лампа
  • 09:00
    Как се прави...: Макарони, кошници от борови игли и микрометри
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 5
Пълна програма
  • 08:14
    Екополис: Свят от боклуци
  • 09:02
    Стани богат изобретател: Кръв, пот и сълзи
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
Пълна програма
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
  • 10:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 08:25
    "Чудата наука"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
  • 09:05
    "ГЕОлино"
  • 09:20
    "Удивителни създания"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Криминални хроники - 6 еп. - Сериал
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 08:30
    Куриози
  • 09:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 09:30
    Колоездене: Копа Сабатини
  • 10:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
Пълна програма
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 08:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 10:30
    Колоездене: Копа Сабатини
Пълна програма
  • 08:00
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 7
  • 08:45
    Големият див север, сезон 1, еп. 5
  • 09:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2
  • 10:15
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 08:40
    Sports Adventure
  • 09:05
    Sports Adventure
  • 09:30
    Mtb Heroes
  • 09:55
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Евтин дом на плажа
  • 10:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 08:40
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 4
  • 09:05
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 5
  • 09:35
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 11
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 16
  • 08:55
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 17
  • 09:50
    Каин - сериал, еп. 4
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 08:35
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 10:20
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 10:55
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 12:40
    "Спасяването на "Уолстрийт"", политическа драма, САЩ, 2011; реж. Къртис Хенсън, с Уилям Хърт, Едуард Аснър, Били Кръдъп, Пол Джиамати, Тофър Грейс, [12+]
Пълна програма
  • 08:10
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 2
  • 09:00
    Забранена история, сезон 5, еп. 2
  • 09:50
    Изгубеният град на гладиаторите,
  • 10:45
    Помпей: В очакване на бедствието, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:45
    Откриването на Атлантида
  • 08:55
    Американски антиквари: Суперфенът
  • 09:50
    Изковани в огъня: Меч ромфея
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Кой е твоят Дали?
Пълна програма
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 79 еп.
  • 09:30
    Риболовен филм
  • 10:30
    Истории от музея
Пълна програма
  • 08:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 08:55
    "Узли и Пип"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Дудлибу"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:40
    "Кървава сцена" - игрален филм с Винсънт Прайс, Даяна Риг.
  • 09:25
    "Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Кели Престън.
  • 11:00
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 13:10
    "Зелиг" - комедия с Уди Алън, Миа Фароу.
Пълна програма
  • 08:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    MTV Къщурки
  • 10:30
    MTV Къщурки
Пълна програма
  • 08:30
    MTV Asks Charlie Puth
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:30
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
  • 09:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
  • 09:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
  • 09:55
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 09:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
Пълна програма
  • 08:15
    Силата на нежния пол, еп. 1
  • 09:05
    Нашествениците, еп. 1
  • 09:50
    Династията на вълците в Йелоустоун, еп. 1
  • 10:40
    Животински боен клуб: Компилации, еп. 4
Пълна програма
  • 04:05
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Гран Канария - Валенсия, финал за Суперкупата на Испания, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:20
    "Днес е 14 септември. Денят започва"
  • 09:55
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
Пълна програма
  • 08:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Дюделанж - Милан
  • 14:00
    УЕФА Лига Европа: Лацио - Аполон
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 08:20
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:10
    Die Oktonauten
  • 09:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 08:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 09:00
    Отвъд скока-документален филм за Йорданка Благоева
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 10
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Големите малки лъжи: първа част
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 8
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 3
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.2
  • 09:30
    Симитли - Загадките на времето
  • 10:00
    WWF - Крайречни гори в Персина
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 08:10
    Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
  • 09:50
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 11:30
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 13:30
    Смелчага, Канада, екшън, 2017
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:35
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 9
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 10
  • 09:30
    Великото британско меню, еп. 35
  • 10:00
    Великото британско меню, еп. 36
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 08:55
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 3
  • 09:50
    Макгайвър - втори сезон, еп. 15
  • 10:45
    Кости - седми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:30
    TOP MODELS
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    DESIGNERS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:40
    "Звезди в катастрофи" - 6 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 8 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 13 и 14 еп.
  • 10:45
    "Океански патрул" - 4 и 5 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 07:50
    Рыболовные путешествия
  • 08:45
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 09:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:45
    "Семейството на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др. /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Чудесата на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Smash Lab: Runaway Big Rig
  • 09:15
    Extreme Couponing: Kelly & Rebecca
  • 09:38
    Extreme Couponing: Scott & Jen
  • 10:00
    Uncovering Aliens: Abductions & Bright Lights
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 08:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 08:30
    Куриози
  • 09:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 09:30
    Колоездене: Копа Сабатини
  • 10:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
Пълна програма
  • 08:35
    "Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
  • 10:20
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 10:55
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 12:40
    "Спасяването на "Уолстрийт"", политическа драма, САЩ, 2011; реж. Къртис Хенсън, с Уилям Хърт, Едуард Аснър, Били Кръдъп, Пол Джиамати, Тофър Грейс, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:35
    PJ Masks
  • 08:55
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 08:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 08:15
    Disappeared: Every Mother's Son
  • 09:10
    Your Worst Nightmare: Black Widow
  • 10:05
    The Perfect Murder: Football Fatale
  • 11:00
    Murder Calls: Tears For My Mother
Пълна програма
  • 08:20
    Fight Stars: Deontay Wilder
  • 08:50
    Top: Most Stylish New York Teams
  • 09:16
    Up Close With: Valery Rozov
  • 09:46
    After Game: Henrik Larsson
Пълна програма
  • 08:35
    Pro Team Journal
  • 09:00
    Wardens
  • 09:20
    Wardens
  • 09:45
    Dropped
Пълна програма
  • 07:45
    Откриването на Атлантида
  • 08:55
    Американски антиквари: Суперфенът
  • 09:50
    Изковани в огъня: Меч ромфея
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Кой е твоят Дали?
Пълна програма
  • 08:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 09:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 4, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Уреждане на сметки
  • 08:50
    Часовете преди убийство: Фатален изстрел
  • 09:35
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в семейството: Джейсън Дауни
Пълна програма
  • 08:30
    Твърда игра
  • 10:35
    `71
  • 12:35
    Град на духове
  • 14:50
    Уайпърс таймс
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    Shanghaied / Gary Takes a Bath
  • 09:00
    Welcome to the Chum Bucket / Frankendoodle
  • 09:30
    The Secret Box / Band Geeks
  • 10:00
    Ellen Pompeo, Shaun White, Venus Williams
Пълна програма
  • 08:38
    Alexis Adams's Outdoor Facial (18+)
  • 09:00
    Can't Get Enough (18+)
  • 09:25
    Receptionist Goes Back to Get Fucked (18+)
  • 09:43
    Leggy Wife Spices It Up With Anal (18+)
Пълна програма
  • 08:35
    Агротема
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:00
    LORDS OF THE CANOPY 03 - HIS NAME IS TCHAYU
  • 09:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E9
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E10
Пълна програма
  • 04:50
    Real Xtreme Fighting
  • 13:20
    FightBox King of Kings Heroes Series Kaunas 21.09.2018
  • 15:20
    King of Kings Grand Prix
  • 17:40
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 08:00
    World of X Games 2015
  • 09:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 09:30
    Maverick Moments
  • 10:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 08:35
    Галапагос (Series 1): Произход (Episode 1)
  • 09:25
    Микро чудовища (Series 1): Конфликти и хищничество (Episode 1)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 408 (Episode 8)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 501 (Episode 1)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
  • 10:35
    Thelonious Monk Quartet - Brussels 1963
  • 11:05
    Ibrahim Maalouf - Paris Philharmonie
Пълна програма
  • 08:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 7-и епизод, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 8-и епизод, повторение
  • 11:00
    Класика от Първа професионална лига: Славия - Черно море (2017-18)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 37-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Изчезнали: Всички без изключение
  • 09:10
    Най-лошият ти кошмар: Черната вдовица
  • 10:05
    Перфектното убийство: Убийство на футболист
  • 11:00
    Предсмъртни обаждания: Сълзи за мама
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 08:40
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
  • 10:00
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 11:25
    "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
  • 13:10
    "Младият Шелдън І, 15 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Марк Сендровски, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 09:00
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 11:15
    "Съвременно семейство IX, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 11:35
    "Съвременно семейство IX, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Западнородопски приказки (образователен филм за планински туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 08:45
    ПЕС Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
  • 09:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 08:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 08:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 10:40
    Едно френско село, сезон 1, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 08:15
    Розата на Натали
  • 09:35
    Малки герои
  • 10:55
    Макс Мински и аз
  • 12:35
    Бубонашествие
Пълна програма
  • 07:10
    Упадъкът на мъжката империя
  • 08:45
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 10:15
    В галоп с Торнадо
  • 12:10
    Нова Година
Пълна програма
  • 07:40
    Герои
  • 09:25
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 10:40
    Пипи в Южните морета
  • 12:20
    Семпъл
Пълна програма
  • 08:00
    Bob and the Trees
  • 09:30
    Night Catches Us
  • 11:00
    No No: A Dockumentary
  • 12:45
    Movie Talk
Пълна програма
  • 08:30
    H2O Aquabike World Championship S17
  • 09:30
    Parkour 2018
  • 10:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
  • 11:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
Пълна програма
  • 07:00
    Световно първенство по художествена гимнастика - финали на уредите, ансамбли
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Световно първенство по волейбол: България - Полша - среща от груповата фаза
  • 11:10
    Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 09:45
    Култура.БГ
  • 10:45
    Животът е вкусен /избрано/
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 08:40
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 10
Viasat History 08:40
Конспирация, сезон 1, еп. 6
Fox Life 08:40
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 17
Fox Crime 08:40
Д-р Розууд - първи сезон, еп. 18
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
BNT 3 09:50
Баскетбол: България - Русия - квалификационна среща за световно първенство
AXN Black 10:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 08:40
"Звезден глас", комедийна драма, Великобритания, 1998; реж. Марк Херман, с Бренда Блетин, Джейн Хорокс, Майкъл Кейн, Юън Макгрегър, Джим Броудбенд, [12+]
Telekabel 08:45
90 години наука-документален филм
TVT 09:00
Епоха (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT 3 09:00
Планетата Земя документален филм /4 епизод/
AXN 09:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}