ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:25
    Церемония по издигане на Националния трибагреник по случай Деня на Независимостта пряко предаване от Велико Търново
  • 11:00
    Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди предаване за земеделие
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.3, еп.9
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал /п./
  • 14:00
    Тялом и духом - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 13:30
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 11:50
    Морски детективи; сезон 10, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:45
    Морски детективи; сезон 10, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 13:45
    Морски детективи; сезон 10, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 10:05
    Ние правим невиждани басейни: Мързеливата река
  • 11:00
    След нападението: Вълк и бизон
  • 11:55
    Лов на чудовища с лък
  • 12:50
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 5
Пълна програма
  • 10:35
    Интервю
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 11:45
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 10:50
    "Чекер Тоби" - шоу
  • 11:20
    "Панда, горила и ко" - поредица
  • 12:15
    Октомврийският празник на бирата - репортаж
  • 14:30
    "Божичко, Ана!" - комедия, ФРГ, 2008
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    България от край до край 3 /1 епизод/п/
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:05
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Гътъм" - сериал, еп.1-3
  • 11:00
    "Дявол" - трилър, ужаси, мистерия (САЩ, 2010), режисьор -  Джон Ерик Доудли, актьори - Крис Месина, Джефри Аренд, Якоб Варгас, Мат Крейвън, Джени О'Хара, Логан Маршъл-Грийн, Джофри Аренд, Божана Новакович, Бокеем Уудбайн, Джейкъб Варгас и др.
  • 12:30
    "Матрицата: Революции" - екшън, сай-фай (САЩ, 2003), режисьори - Лана Уашовски и Лили Уашовски, актьори - Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Джейда Пинкет Смит, Кари-Ан Мос, Моника Белучи, Мери Алис, Нона Гей, Иън Блис, Натаниъл Лий
  • 15:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.1, еп.17,18
Пълна програма
  • 10:00
    "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
  • 12:30
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 13:45
    "Ларго Уинч" - екшън, приключенски, трилър (Франция, Белгия, 2008), режисьор - Жером Сал, актьори - Томер Сисли, Кристин Скот Томас, Предраг Мики Манойлович, Мелани Тиери, Радивое Буквич, Карел Роден, Стивън Уодингтън и др.
  • 16:00
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Боунфингър" - комедия (САЩ, 1999), режисьор - Франк Оз, актьори - Стив Мартин, Еди Мърфи, Робърт Дауни младши., Хедър Греъм, Терънс Стамп, Кристин Барански,  Джейми Кенеди и др.
  • 12:00
    "Закотвени" - сериал
  • 14:00
    " Двама мъже и половина" - сериал
  • 16:00
    "Кухня" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 11:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:57
    Малки Титани: В готовност
  • 11:06
    Малки Титани: В готовност
  • 11:16
    Малки Титани: В готовност
  • 11:26
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:50
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 13:05
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 15:20
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 17:05
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
Пълна програма
  • 10:55
    "Живот и нищо друго", драма, Испания, 2017; реж. Антонио Менедес Еспарца, с Андрю Блейкингтън, Реджина Уилямс, Робърт Уилямс, Рай'Низия Чембърс, [12+]
  • 12:55
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
  • 14:35
    "Светлина", романтична драма, Япония, 2017; реж. Наоми Кавасе, с Масатоши Нагасе, Аяме Мизаки, Тацуя Фуджи, Казуко Ширакава, Мисузу Кано, [12+]
  • 16:20
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    CNN Talk
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Втори шанс за любовта" - романтичен филм с уч. на Хенриете Рихтер-Рьол, Ян Сосньок, Гюнтер Гилиан, Ренате Шрьотер и др.
  • 14:00
    "Тайната на замъка Грипсхолм" - романтичен филм с уч. на Юта Шпайдел, Юрген Хайнрих, Рудигер Йосвиг и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 3 епизода
  • 11:00
    "Пастирът" - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др. /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:45
    "Джеси Стоун: Хладнокръвно" - криминален филм с уч. на Том Селек, Джейн Адамс, Рег Роджърс, Вайола Дейвис, Алексис Дазийна, Поли Шанън, Стивън Макхати и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 43
  • 11:00
    Космически странности: Епизод 4
  • 12:00
    Как са го направили?: Рисуване със самолет/Сабо/Банички
  • 12:30
    Как са го направили?: Камбани/Разчистване след ураган/Фурми
Пълна програма
  • 10:38
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 11:02
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 11:26
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Щастливи случайности
  • 12:14
    Стани богат изобретател: В пламъци
Пълна програма
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Кей Си под прикритие
  • 11:30
    Кей Си под прикритие
  • 12:00
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 10:55
    "Уголемена наука"
  • 11:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 11:45
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/32 финали, жени
  • 11:00
    "Страна на легендите"
  • 11:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Пълна програма
  • 10:30
    Конен спорт: Световни игри в САЩ, прескачане на препядствия
  • 11:30
    Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/32 финали, мъже
  • 12:30
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Мостар
  • 13:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
Пълна програма
  • 10:55
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 2
  • 11:20
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 3
  • 11:40
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 4
  • 12:05
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 10:20
    Nhra Sportsman Series
  • 11:10
    Nhra Sportsman Series
  • 12:00
    Fantasy Factory
  • 12:25
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:30
    Евтин дом на плажа
  • 11:00
    Ловци на къщи
  • 11:30
    Ловци на къщи
  • 12:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 18
  • 12:20
    Малки сладки лъжкини, еп. 1
  • 13:15
    Малки сладки лъжкини, еп. 2
Пълна програма
  • 10:20
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 17
  • 11:15
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 3
  • 11:50
    Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 2
  • 14:10
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 09:10
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 11:50
    "Борг-Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 13:35
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 15:35
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
Пълна програма
  • 10:15
    Останки от войните, сезон 3, еп. 2
  • 11:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 7
  • 12:00
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 8
  • 12:55
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 10:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 11:00
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 12:00
    С камиони през Америка в нощта: Война с лебедки
  • 13:00
    Американски антиквари: Страхотна находка
Пълна програма
  • 10:00
    КОНЕТЕ
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 10 еп.
Пълна програма
  • 10:00
    "Дот"
  • 11:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 10:45
    Телемаркет
  • 11:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    "Холивуд"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 09:50
    "Пълнолуние в Блу Уотър" - драма / романс с Джин Хекман, Тери Гар.
  • 11:25
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
  • 12:55
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 15:30
    "Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
Пълна програма
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:45
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 12:45
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 13:00
    AUDI R8 LMS CUP
Пълна програма
  • 10:30
    Пич, оправи ми колата
  • 11:00
    MTV пита Камила Кабело
  • 11:30
    MTV пита Рита Ора
  • 12:00
    The Ride
Пълна програма
  • 10:00
    Hottest Party Hits!
  • 11:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 13:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 11:00
    100% Anthems!
  • 13:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 18:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 10:10
    Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
  • 11:10
    Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 3
  • 12:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 13
  • 13:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 14
Пълна програма
  • 10:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 4
  • 11:00
    Дивата Русия, еп. 4
  • 12:00
    Богатство в открито море, еп. 7
  • 13:00
    Богатство в открито море, еп. 8
Пълна програма
  • 10:40
    Диви острови, еп. 4
  • 11:25
    Диви острови, еп. 6
  • 12:15
    Дивите острови на Европа, еп. 1
  • 13:00
    Диви острови, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Барселона - Баскония, полуфинален мач за Суперкупата на Испания, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уигън Атлетик - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Обзор на кръга на Карабао къп (2018-19), 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:10
    "Лев Лещенко. "Помниш ли, плуваха две звезди..."
  • 11:10
    "Теория на заговора"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:20
    "Идеалният ремонт"
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:20
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:40
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М 
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Ювентус
Пълна програма
  • 09:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:05
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 15:45
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 18:45
    "Най-доброто от…! Най-бързата шоу класация" - шоу
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 14:00
    "Автомобилизъм: DTM "
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 10:40
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 11:10
    Inspector Gadget
  • 11:35
    Ninjago - Luftpiraten
  • 12:05
    Coop gegen Kat
Пълна програма
  • 10:30
    Златната църква на цар Симеон-документален филм
  • 11:00
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 10:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 9
  • 11:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 10
  • 12:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Рок звезди и кукли
  • 13:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 9
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Боженци през пролетта
  • 12:30
    Златната църква на Цар Симеон
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:40
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 11:20
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 12:40
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 14:10
    Холивудски ченгета, САЩ, Детективски/комедия, 2003
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 7
  • 11:20
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 6
  • 12:15
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 1
  • 13:00
    Грил тур с Примож, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Съботен саундтрак
Пълна програма
  • 09:30
    Ратчет и Кланк Анимация, Екшън, Приключенски 2016
  • 11:04
    Портал на воините Екшън, Приключенски, Фентъзи 2016
  • 12:45
    Корпус за бързо реагиране Екшън, Комедия 2012
  • 14:16
    Първичен Код Мистерия, Романтичен, Сай-Фай 2011
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 10:10
    Такси 2 - игрален филм, еп. 1
  • 12:05
    Кости - седми сезон, еп. 2
  • 13:00
    Кости - седми сезон, еп. 3
  • 13:55
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION KIDS
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:20
    "Удивителни медицински истории" - 1 еп.
  • 11:10
    "Близнаци в беда"
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 14 еп.
  • 12:50
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
Пълна програма
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:05
    Донская рыбалка
  • 11:30
    Трофеи
  • 12:00
    Как охотились наши деды
Пълна програма
  • 09:30
    "Любов от пръв лай" - романтична комедия с уч. на Яна Крамер, Кевин МакГари, Наташа Бърнет, Анна ван Хуфт и др.
  • 11:20
    "Бетовен 2" - семейна комедия с уч. на Чарлз Гродин, Бони Хънт, Деби Мазар, Никол Том, Кристофър Кастил, Мори Чейкин, Крис Пен и др.
  • 13:15
    "Твоите, моите и нашите" - комедия с уч. на Денис Куейд, Рене Русо, Джери О'Конъл, Даниел Панабейкър и др.
  • 15:10
    "Стари кучета" - комедия с уч. на Джон Траволта, Робин Уилямс, Кели Престън, Мат Дилън, Рита Уилсън, Сет Грийн, Бърни Мак, Лори Луглин Ан- Маргрет, Ейми Седарис и и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Extreme Couponing: Missy & Amy
  • 11:08
    Extreme Couponing: Tai And Tarin & Nathan
  • 11:30
    Extreme Couponing: Desirae & Stephanie
  • 11:53
    Extreme Couponing: Chris & Antoinette
Пълна програма
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Брънч при Боби
  • 12:20
    Брънч при Боби
Пълна програма
  • 10:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:15
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:35
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/32 финали, жени
  • 11:00
    "Страна на легендите"
  • 11:30
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Пълна програма
  • 09:10
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 11:50
    "Борг-Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
  • 13:35
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 15:35
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:30
    The Lion Guard
  • 11:00
    Elena Of Avalor
  • 11:30
    Sofia The First
  • 12:00
    Mickey's Pirate Adventure
Пълна програма
  • 10:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:15
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:35
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 17:00
    We Are The 80s
  • 22:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 10:05
    The Perfect Murder: Disappearing Act
  • 11:00
    The Perfect Murder: Ride With The Devil
  • 11:55
    Your Worst Nightmare: Twisted Plan
  • 12:50
    Your Worst Nightmare: Cabin In Over Woods
Пълна програма
  • 10:40
    Fast Lane: Lance Stroll
  • 11:05
    The Truth About...: Lewis Hamilton
  • 11:35
    Fast Lane: Drivers' Rivalries
  • 12:00
    The Burning Issue: Motorsport
Пълна програма
  • 10:30
    Shooting Gallery
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Shooting Gallery
  • 12:20
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 10:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 11:00
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 12:00
    С камиони през Америка в нощта: Война с лебедки
  • 13:00
    Американски антиквари: Страхотна находка
Пълна програма
  • 10:00
    Дивата Русия, еп. 4
  • 11:00
    Богатство в открито море, еп. 7
  • 12:00
    Богатство в открито море, еп. 8
  • 13:00
    Морски вълци, еп. 7
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.3, еп.9
Пълна програма
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:30
    Единадесетте: Никой не чу виковете й
  • 11:25
    Какво е нужно за убийство: Мечтаейки за убийство
  • 11:55
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
  • 12:20
    Какво е нужно за убийство: Заплаха за обществото
Пълна програма
  • 09:15
    Най-добри приятелки
  • 11:00
    Адаптация
  • 13:15
    Колата на Джейн Мансфийлд
  • 15:35
    Кариеристите
Пълна програма
  • 10:10
    "Лев Лещенко. "Ты помнишь, плыли две звезды..." (16+)
  • 11:10
    "Теория заговора" (16+)
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:20
    "Идеальный ремонт"
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
Пълна програма
  • 10:45
    "Четирите годишни времена в Етъра" - документален филм
  • 11:10
    "Вечните песни на България" в изпълнение на хор "Милка Стоева"
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Рила" - документален филм
Пълна програма
  • 10:30
    Моя любовь - Россия!
  • 11:00
    Вести
  • 11:20
    Вести. Местное время
  • 11:40
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
Пълна програма
  • 10:50
    102
  • 11:15
    Chanel and Sterling II
  • 11:40
    Ken Block
  • 12:05
    Riff Raff
Пълна програма
  • 10:49
    The Ex Best Thing (18+)
  • 11:11
    Interview With A Busty Boss (18+)
  • 11:33
    Nut Draining Training (18+)
  • 11:55
    Blonde Spinner Gets Stretched (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Korea Open, Сеул - полуфинали (WTA International)
  • 12:30
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу - I полуфинал (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 17:30
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу - II полуфинал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 10:30
    Зоологика - премиера
  • 11:00
    Акценти
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E12
  • 11:00
    WONDERFUL ITALY - LAZIO I
  • 11:30
    WONDERFUL ITALY - LAZIO II
  • 12:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 12
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 10:30
    World of X Games 2016
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:00
    Thrillbillies
  • 12:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 307 (Episode 7)
  • 11:10
    Спасители на котки (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 12:00
    Най-свирепите животни! (Series 1): Индонезия (Episode 1)
  • 12:50
    Най-свирепите животни! (Series 1): Гвиана (Episode 2)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    Българско документално кино
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
  • 09:30
    Esa-Pekka Salonen conducts Bluebeard's Castle and La Voix humaine at the Opera de Paris
  • 11:30
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 960
  • 12:15
    InterMezzo
  • 13:30
    Rain choreography by Anne Teresa De Keermaeker, Palais Garnier
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Левски - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 7-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 14:00
    Класика от Първа професионална лига: Славия - Черно море (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Пряко: Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу - финал (WTA International)
  • 12:30
    Тенис: Korea Open, Сеул - I полуфинал (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 17:30
    Тенис: Korea Open, Сеул - II полуфинал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 6-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2018-19), 6-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 10-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Перфектното убийство: Изчезването
  • 11:00
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
  • 11:55
    Най-лошият ти кошмар: Заплетен план
  • 12:50
    Най-лошият ти кошмар: Хижа в гората
Пълна програма
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
  • 10:15
    "Играта на играчките", анимация, САЩ, 1995; реж. Джон Ласитър, [0+]
  • 11:35
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласитър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
  • 13:05
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 14:50
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
Пълна програма
  • 09:10
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 11:20
    "Шоуто на Джон Оливър V, 22 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 11:50
    "Играчи ІV, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 12:20
    "Несигурни ІІІ, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Милисънт Шелтън, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Зелена магия (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 10:55
    Мотоциклетизъм: Moto GP 14 кръг
  • 12:00
    Новини
  • 12:05
    Мотоциклетизъм: Спидуей 8 кръг
  • 13:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 38 епизод
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    Лека атлетика: "Атлетикс" 24 епизод
  • 12:30
    Професионални майстори на родеото 20 кръг
  • 13:25
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Нела, принцесата-рицар
  • 11:25
    Искрица и Сияйница
  • 11:50
    Искрица и Сияйница
  • 12:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 10:50
    ЕП на FIA по камионни състезания
  • 11:20
    Новини
  • 11:25
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 11:55
    Надбягвания
Пълна програма
  • 09:35
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
  • 11:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 12:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 12:55
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
Пълна програма
  • 10:15
    Венеция/Венеция
  • 12:00
    Театър "Шансония"
  • 14:00
    Винсент и аз
  • 15:40
    Ръцете на Роксана
Пълна програма
  • 09:45
    Необвързаност
  • 11:35
    Диско
  • 13:15
    Преди да кажеш "Да"
  • 14:45
    Лъки Люк
Пълна програма
  • 09:45
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 11:15
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 12:40
    Т.И.М.
  • 14:05
    Сниф участва във войната
Пълна програма
  • 09:45
    Like Air
  • 11:00
    90 Days
  • 11:20
    Nina's Tragedies
  • 13:10
    Lost Songs: The Basement Tapes Continued
Пълна програма
  • 10:00
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2018
  • 11:30
    Freeride World Tour 2018
  • 13:30
    Live Recap Asia Talent Cup 2017
  • 15:30
    E League Street Fighter V Invitational 2018
Пълна програма
  • 10:40
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 12:50
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 14:40
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки
  • 16:25
    Луда надпревара 2017 филм за автомобилното шоу "Луда надпревара"
Пълна програма
  • 10:25
    Церемония по издигане на Националния трибагреник по случай Деня на Независимостта пряко предаване от Велико Търново
  • 11:00
    История.bg Градостроителите на млада София /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите
Пълна програма
  • 10:40
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 12:50
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 14:40
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки
  • 16:25
    Луда надпревара 2017 филм за автомобилното шоу "Луда надпревара"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}