ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура
  • 15:05
    Поздрави от брега игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Грег Чуерчак, в ролите: Ким Шоу, Пол Сорвино, Дейвид Фумеро и др.
  • 17:05
    Лорд Бънди от София документален филм /България, 2013г./, режисьор Иван Трайков
  • 18:30
    Спорт ТОТО
Пълна програма
  • 13:00
    "Още една история за Пепеляшка" - комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2008), режисьор - Деймън Сантостефано, актьори - Селена Гомес, Андрю Стийли, Джейн Линч, Катарине Изабел, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс, Маркъс Т. Полк, Никол ЛаПлака и др.
  • 15:00
    "Уинтър: Историята на един делфин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Чарлс Мартин Смит, актьори - Нейтън Гембъл, Хари Коник - мл., Морган Фрийман, Ашли Джъд и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:15
    "Наръчник по ухажване" - с уч. на Меган Маркъл, Кристофър Полаха, Джонатан Скарфи, Линда Бойд и др.
  • 16:00
    "Аз обичам България" - забавно предаване, 2 сезон
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 14:00
    Тялом и духом - криминален сериал /п./
  • 14:30
    Телепазарен прозорец
  • 14:45
    Кино - поредица на DW
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
Пълна програма
  • 13:30
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:40
    Морски детективи; сезон 10, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 14:40
    Морски детективи; сезон 10, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 15:35
    Морски детективи; сезон 10, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:35
    Профилиране; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 13:45
    Жив съм: Спасени
  • 14:40
    Жив съм: Злато
  • 15:35
    Жив съм: Като гръм от ясно небе
  • 16:30
    Жив съм: Братство
Пълна програма
  • 14:10
    Концерт на Мая Нешкова
  • 15:15
    Новини
  • 15:25
    Волен Сидеров пред медиите
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Щастието е като кактус" - комедия, ФРГ, 2011
  • 16:00
    "Търси се мъж, намерена е любов" - комедия, ФРГ, 2003
  • 17:30
    Документация
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 14:00
    Толкова отдавна те обичам игрален филм /п/
  • 15:55
    Скалните манастири в България документална поредица /БНТ 2 Русе/2 част/
  • 16:30
    Черно-бяло кино: "Крадецът на праскови" игрален филм по повестта на Емилиян Станев /1964 г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Невена Коканова, Раде Маркович, Михаил Михайлов, Наум Шопов, Иван Братанов и др.
  • 17:55
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 14:11
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 14:21
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 14:31
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 14:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 13:15
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
  • 16:00
    "Кости" - сериал, с.12, еп.1
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 12:45
    "Ларго Уинч 2: Конспирация Бирма" -приключенски, екшън, трилър (Франция, Белгия, Германия, 2011), режисьор - Жером Сал, актьори - Томер Сисли, Шарън Стоун, Улрих Тъкър, Вероника Росати, Анатол Тобман и др.
  • 15:15
    "Джак, убиецът на великани" - фентъзи, драма, приключенски (САЩ, 2013), ,ежисьор - Брайън Сингър, актьори - Никълъс Холт, Елеанор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др. 
  • 17:30
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон
  • 19:00
    "Пехотинецът 3" - екшън,трилър (САЩ, 2013), режисьор - Скот Уипър, актьори - Бен Котан, Джефри Балард, Майкъл Еклънд, Камил Съливан, Ашли Бел, Нийл Макдона, Майк Мизанин, Стив Бачич, Джаред Кисо и др.
Пълна програма
  • 14:00
    " Двама мъже и половина" - сериал
  • 16:00
    "Кухня" - сериал
  • 17:30
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 20:30
    "Боунфингър" - комедия (САЩ, 1999), режисьор - Франк Оз, актьори - Стив Мартин, Еди Мърфи, Робърт Дауни младши., Хедър Греъм, Терънс Стамп, Кристин Барански,  Джейми Кенеди и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Част от мен" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 15:45
    "На среща с непознат: Австралия" - риалити шоу
  • 17:00
    "Топ модели" - риалити шоу
Пълна програма
  • 14:14
    Малки Титани: В готовност
  • 14:30
    Юникити
  • 14:40
    Юникити
  • 14:55
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 13:15
    "Приказката", психологическа драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 15:10
    "Копланд", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Манголд, със Силвестър Сталоун, Харви Кийтъл, Рей Лиота, Робърт Де Ниро, Питър Бърг, [15+]
  • 16:55
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
  • 18:25
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 15:40
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 18:00
    "Шейх Джексън", драма, Египет, 2017; реж. Амр Салама, с Амад Ел-Фишауи, Магед Ел Кедуани, Амед Малек, Амина Халил, Басма, [12+]
  • 19:40
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Inside Politics
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 14:00
    "Пожар в сърцето" - романтичен филм с уч. на Мари Зилке, Мехди Небу, Мари Грюбер и др.
  • 16:00
    "Бялата робиня" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 18:00
    "Горчиво и сладко" (премиера) - сериал, 2 епизода
  • 20:00
    "Годеник по заместване" - романтичен филм с уч. на Ванеса Марсил, Дейвид Сътклиф, Карън Холнс, Арън Крейвън, Карън Крупър и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Старски и Хъч" - криминална комедия с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Винс Вон, Снууп Дог, Джулиет Люис, Кармен Електра, Джейсън Бейтман, Ейми Смарт и др. /п/
  • 15:40
    "Ледени войници" - екшън с уч. на Доминик Пърсел, Адам Бийч, Майкъл Айрънсайд, Гейбриъл Хоугън, Бенц Антоан, Камил Съливан и др.
  • 17:45
    "Тежка кавалерия" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др. /п/
  • 20:00
    "Белязани пари" - криминален екшън с уч. на Крисчън Слейтър, Вал Килмър, Дарил Хана, Уилям Форсайт, Сара Даунинг, Балтазар Гети, Върн Тройър, Винсент Лареска и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 3
  • 14:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
  • 15:00
    Войни за имоти: епизод 17
  • 15:30
    Войни за имоти: епизод 18
Пълна програма
  • 14:14
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 15:02
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 15:26
    Ловци на митове: Кастингът: Стрелба на сляпо
Пълна програма
  • 14:00
    Домът на Рейвън
  • 14:30
    Кей Си под прикритие
  • 15:00
    Кей Си под прикритие
  • 15:30
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 14:05
    "За ума"
  • 14:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 14:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:20
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 15:30
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Лъжливи рими - сериал
  • 14:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 15:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 13:30
    Колоездене: Евтометропол
  • 14:45
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, жени
  • 15:45
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, мъже, директно
  • 18:30
    Конен спорт: Световни игри в САЩ, прескачане на препядствия, директно
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/2 финали, жени и мъже, директно
  • 15:30
    Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Байерн Мюнхен
  • 16:30
    Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Майнц 05, директно
  • 18:30
    Куриози
Пълна програма
  • 13:55
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 8
  • 14:20
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 9
  • 14:40
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 10
  • 15:05
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 11
Пълна програма
  • 13:40
    Pro Bull Riders
  • 14:30
    Pro Bull Riders
  • 15:20
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 15:30
    Мобилните къщи на звездите
Пълна програма
  • 14:15
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 11
  • 14:40
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 12
  • 15:10
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 13
  • 15:35
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 14:10
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 21
  • 15:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 1
  • 16:05
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 9
  • 17:15
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 13:15
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 14:45
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 17:30
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 19:20
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 1
  • 14:35
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 2
  • 15:30
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 3
  • 16:25
    Забранена история, сезон 5, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Загадъчни антиквари: Въоръжени и опасни
  • 14:55
    С камиони през Америка в нощта: Война с лебедки
  • 15:50
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 16:45
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
Пълна програма
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица
  • 14:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 79 еп.
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 14:45
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 14:50
    "Конни"
  • 15:00
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 14:15
    "Парламентът на фокус" /п/
  • 14:30
    Топ шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 13:00
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 15:00
    "Поздрави от Холивуд, 01.04" - сериал
  • 15:30
    "В близък план - Стар трек: Отвъд"
  • 15:35
    "В близък план - Отряд самоубийци"
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 14:00
    MTV Asks Rita Ora
  • 14:30
    Hot Right Now!
  • 15:30
    Lady Gaga: Hitlist
  • 16:00
    Little Mix Vs Bieber Vs Years &...
Пълна програма
  • 13:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 18:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 14:10
    Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 1
  • 15:10
    Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
  • 16:05
    Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 3
  • 17:00
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 9
  • 15:00
    Пресушаване на океана, еп. 4
  • 16:00
    Да пресушим Титаник, еп. 1
  • 17:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
Пълна програма
  • 13:50
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 14:40
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 15:30
    Най-смъртоносните убийци на света, еп. 2
  • 16:20
    Най-смъртоносните убийци на света, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед - Челси (2006-07), повторение
  • 14:30
    Класика от Висшата лига: Арсенал - Евертън (2001-02), повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 15:05
    Обзор на кръга на Карабао къп (2018-19), 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 13:15
    Филм "Голяма промяна"
  • 15:50
    "Иван Царевич и Cивият Вълк". Анимационен филм
  • 17:30
    Международен музикален фестивал "Жара".
  • 19:25
    Премиера. "Най-добър от всички!"
Пълна програма
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
  • 15:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 15:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 13:05
    "Астерикс и Олимпийските игри" - комедия, Франция, 2008
  • 15:25
    "Вампирите не струват: Beilight - Biss zum Abendbrot" - комедия, U, 2010
  • 16:55
    "Big Momma's House / Агент XXL" - комедия, U, 2011
  • 18:55
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М 
  • 20:00
    Ветроходство
Пълна програма
  • 14:05
    "Проми шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 15:05
    "Суперталантът" - шоу
  • 17:45
    "Експлозивно уикенд"
  • 18:45
    "Ексклузивно уикенд"
Пълна програма
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
  • 15:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 14:00
    "Автомобилизъм: DTM "
  • 16:00
    "Хари Потър и затворникът от Азкабан" - фентъзи / приключенски филм, G, 2004
  • 18:40
    "Голямото печене" - шоу
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо"
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 13:00
    Robinson Crusoe
  • 14:25
    Barbie als Prinzessin der Tierinsel
  • 15:50
    Barbie - Traumvilla-Abenteuer
  • 16:15
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 12:30
    История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби
  • 15:00
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 15:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 16:00
    Детски свят : Смешковци
Пълна програма
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 14:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 12
  • 15:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 13
  • 16:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Само рокли с шлейф
  • 16:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Принцеса на всяка цена
Пълна програма
  • 14:00
    10 факта за Средновековна България
  • 14:30
    WWF - Клек във Витоша
  • 15:00
    Професия турист - Мароко, част 2
  • 15:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 14:00
    Живот на път в RV каравана
  • 14:30
    Живот на път в RV каравана
  • 15:00
    Живот на път в RV каравана
  • 15:30
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
  • 12:50
    Тихият американец, Германия, Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерии/романтичен, 2002
  • 14:30
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 16:25
    Изпозагубеният свят, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 2009
  • 18:05
    Психаротерапия, САЩ, Комедия, 2003
Пълна програма
  • 05:30
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
Пълна програма
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 9
  • 14:30
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 30
  • 15:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 17
  • 15:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 18
Пълна програма
  • 13:00
    Поп Парти навигатори: Топ 50
  • 16:30
    Хитовете не лъжат!
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 14:11
    Последен шанс Комедия, Романтичен 2011
  • 16:00
    Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
  • 17:30
    Рицарят Ръждивко Еп. 31 Анимация, Семеен 2013
  • 17:42
    Рицарят Ръждивко Еп. 32 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:45
    "Феноменалните" - приключенски филм / анимация, САЩ, 2004
  • 16:55
    "Школа за шофьори" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 13:55
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 12
  • 14:30
    Такси 3 - игрален филм, еп. 1
  • 16:15
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 13
  • 16:45
    Психаротерапия - втори сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 14:00
    DESIGNERS
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    BRIDAL
  • 14:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 6 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 246-250 еп.
  • 16:35
    "Съдебни медици" - 18 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци"- 9-12 еп.
Пълна програма
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    прогноза за времето и спорт
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Кодекс охотника
  • 14:30
    Секреты Нормунда
  • 14:35
    Мой мир - рыбалка
  • 15:00
    Секреты Нормунда
Пълна програма
  • 13:45
    "21" - трилър с уч. на Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Лорънс Фишбърн, Арън Йо, Лиза Лапира, Джейкъб Питс, Джак Макгий, Джош Гад и др., /п/
  • 16:20
    "Мъже в черно" - екшън с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Линда Фиорентино, Винсънт Д'Онофрио, Тони Шалуб и др., /п/
  • 18:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:45
    Smash Lab: Unsinkable Car
  • 14:30
    Extreme Couponing: Missy & Amy
  • 14:53
    Extreme Couponing: Tai And Tarin & Nathan
  • 15:15
    Extreme Couponing: Desirae & Stephanie
Пълна програма
  • 14:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:00
    Режи!
  • 16:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 13:30
    Колоездене: Евтометропол
  • 14:45
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, жени
  • 15:45
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, мъже, директно
  • 18:30
    Конен спорт: Световни игри в САЩ, прескачане на препядствия, директно
Пълна програма
  • 13:15
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 14:45
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 17:30
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 19:20
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:15
    Muppet Babies
  • 14:35
    Muppet Babies
  • 14:55
    Muppet Babies Show And Tell S1
  • 15:00
    Trulli Tales
Пълна програма
  • 14:00
    Опасният Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
  • 14:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 15:25
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 17:00
    We Are The 80s
  • 22:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 13:45
    I Almost Got Away With It: Got to Run with My Brother
  • 14:40
    I Almost Got Away With It: Got to Rob Vacation Homes
  • 15:35
    I Almost Got Away With It: Got to Run to Costa Rica
  • 16:30
    American Monster: The Last Broadcast
Пълна програма
  • 14:15
    Fast Lane: Lance Stroll
  • 14:45
    The Truth About...: Lewis Hamilton
  • 15:10
    Fast Lane: Drivers' Rivalries
  • 15:40
    The Burning Issue: Motorsport
Пълна програма
  • 14:15
    Midway USA's Gun Stories
  • 14:35
    Midway USA's Gun Stories
  • 15:00
    Shooting Gallery
  • 15:45
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 14:00
    Загадъчни антиквари: Въоръжени и опасни
  • 14:55
    С камиони през Америка в нощта: Война с лебедки
  • 15:50
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 16:45
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
Пълна програма
  • 14:00
    Пресушаване на океана, еп. 4
  • 15:00
    Да пресушим Титаник, еп. 1
  • 16:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
  • 17:00
    Суша, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    "Още една история за Пепеляшка" - комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2008), режисьор - Деймън Сантостефано, актьори - Селена Гомес, Андрю Стийли, Джейн Линч, Катарине Изабел, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс, Маркъс Т. Полк, Никол ЛаПлака и др.
  • 15:00
    "Уинтър: Историята на един делфин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Чарлс Мартин Смит, актьори - Нейтън Гембъл, Хари Коник - мл., Морган Фрийман, Ашли Джъд и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 15:05
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 16:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 17:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 14:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 6, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 15:15
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2014
  • 16:15
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2014
  • 17:15
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 14:10
    Разтърсващи престъпления: Бедствието с "Маркизата"
  • 15:05
    Неразрешени случаи: Убийства на Бъдни вечер
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
  • 17:00
    Първите 48 часа: Жестоко лято
Пълна програма
  • 12:30
    Дванайсет
  • 14:25
    Ескобар: Изгубеният рай
  • 16:45
    Наемен убиец
  • 18:35
    Ерусалима
Пълна програма
  • 13:15
    Александр Збруев, Светлана Крючкова, Михаил Кононов, Евгений Леонов, Савелий Крамаров в фильме "Большая перемена"
  • 15:50
    "Иван Царевич и Cерый Волк". Анимационный фильм
  • 17:30
    Международный музыкальный фестиваль "Жара"
  • 19:25
    Премьера. "Лучше всех!"
Пълна програма
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 13:00
    Сваты-2012
  • 14:55
    В старых ритмах. Х/ф
  • 16:35
    Пока смерть не разлучит нас. Х/ф
  • 20:00
    Вести недели
Пълна програма
  • 14:10
    Stand Up and More
  • 14:35
    Krab Borg! / Rock A Bi-Valve
  • 15:00
    Wet Painters / Krusty Krab Training Video
  • 15:30
    Spongebob's House Party
Пълна програма
  • 14:16
    Italian Babe Has Multiple Orgasms (18+)
  • 14:39
    Show Me Who's Boss (18+)
  • 15:00
    Slim Student Craves Cabbies Cock (18+)
  • 15:24
    Dressing For The Dean (18+)
Пълна програма
  • 14:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - двойки, финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:30
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
  • 16:30
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:00
    Тенис: Korea Open, Сеул - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 14:15
    Агрокоментар
  • 14:20
    Агротема
  • 14:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 15:00
    Акценти
Пълна програма
  • 11:45
    NEW Retribution
Пълна програма
  • 14:00
    The Search
  • 15:00
    World of X Games 2015
  • 16:00
    World of X Games 2016
  • 17:00
    Nike SB Europe BCN
Пълна програма
  • 13:25
    Кучето не е виновно (Series 1): Армейски кучета, Канада (Episode 3)
  • 14:20
    Тайните на изчезналите гиганти (Series 1): Влечуги, зависими от климата (Episode 6)
  • 15:15
    Мощта на вулканите (Series 1): В сянката на горящите планини (Episode 2)
  • 16:10
    Галапагос (Series 1): Галапагос на Атънбъро (Episode 4)
Пълна програма
  • 14:00
    Документално кино
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 16:00
    "Класически коли"- документална поредица
  • 17:00
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 13:30
    Kneebody at Jazz a la Villette
  • 14:30
    Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
  • 15:30
    Ahmad Jamal in Paris
  • 17:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 14:00
    Класика от Първа професионална лига: Ботев Пловдив - Лудогорец (2017-18), повторение
  • 14:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 15:00
    Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 16:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - двойки, финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:30
    Тенис: Korea Open, Сеул - финал (WTA International - повторение)
  • 16:30
    Пряко: Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 6-и епизод
  • 15:00
    Студио "Висша лига", директно
  • 15:30
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Челси, мач от английската Висша лига, директно
  • 17:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 13:45
    Почти ми се размина: Бягството с брат ми
  • 14:40
    Почти ми се размина: Грабеж на вили
  • 15:35
    Почти ми се размина: Бягство в Коста Рика
  • 16:30
    Американско чудовище: Последното излъчване
Пълна програма
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Епизод", (п)
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 13:15
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 15:35
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
  • 16:55
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 18:30
    "Хотел "Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Пълна програма
  • 14:00
    "Ох, на мама!", екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Джонатан Ливайн, с Ейми Шумър, Голди Хоун, Джоан Кюсак, Айк Баринхолц, Уанда Сайкс, [15+]
  • 15:35
    "Съвременно семейство IX, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джеймс Р. Багданас, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 15:55
    "Съвременно семейство IX, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джим Хенз, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 16:15
    "Съвременно семейство IX, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Песента на наковалнята (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен филм за семеен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:05
    Топ кадети
  • 14:30
    ПЕС Патрул
  • 14:55
    ПЕС Патрул
  • 15:20
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 14:15
    Единичен тест
  • 14:20
    Панаирът за тюнинг на автомобилите в Бодензее
  • 14:50
    Ключови етапи
  • 15:20
    Изпитатели
Пълна програма
  • 14:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 15:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 16:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 13:50
    Пипи Дългото Чорапче, еп.13
  • 14:20
    Пипи Дългото Чорапче, еп.14
  • 14:50
    Приключенията на Мерлин
  • 15:35
    Приключенията на Мерлин
Пълна програма
  • 14:10
    Нотите на любовта
  • 15:40
    Да (всъщност, не)
  • 17:05
    Марко Поло, част 1
  • 18:35
    Марко Поло, част 2
Пълна програма
  • 13:30
    "Канейдиънс" завинаги
  • 15:05
    Пистата
  • 16:35
    Ким
  • 17:30
    Неговото дело и слава: Американският Сион
Пълна програма
  • 13:20
    The Illustrated Family Doctor
  • 15:00
    The Principal
  • 16:00
    The Rage In Placid Lake
  • 17:30
    Poppy Shakespeare
Пълна програма
  • 13:00
    Live Recap Formula E
  • 15:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
  • 16:00
    Super Enduro S18
  • 16:30
    Live Recap FIM CEV European Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 15:00
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки
  • 16:50
    Световно първенство по волейбол: Среща от втората групова фаза пряко предаване
  • 19:00
    Футбол: Лудогорец - Байер Леверкузен - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 13:00
    Йо - хо - хо игрален филм /1981 г./, сценарист Валери Петров, режисьор Зако Хеския, в ролите: Кирил Варийски, Виктор Чучков, Илия Пенев, Анани Анев, Соня Дюлгерова и др.
  • 14:35
    Туризмът №1: Време за шоу документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:05
    Отблизо с Мира Добрева
  • 16:05
    Моля те, Нептуне! тв новела на Евровизия /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat History 14:25
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 14:25
Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 14:25
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 23
Viasat Explorer 14:35
Невероятни паркове, сезон 4, еп. 8
AXN White 14:35
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport HD 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Eurosport 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Ring.BG 15:00
Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
Diema Sport 15:00
Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Film Plus 15:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)

Всички предавания

Филми

Cinemax 14:20
"Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
Cinemax 2 14:20
"Приключенията на барон Мюнхаузен", фентъзи - комедия, Великобритания, 1988; реж. Тери Джилиъм, с Джон Невил, Ерик Айдъл, Сара Поли, Оливър Рийд, Ума Търман, [12+]
MGM 14:20
"Блус брадърс 2000" - игрален филм с Дан Акройд, Джон Гудмън.
Kino Nova 14:30
"Венчален шок" - романтична комедия с уч. на Джон Ларокет, Карън Валънтайн, Френч Стюарт, Марина Блек, Кели Овъртън, Джейми Рей Нюман, Себастиан Тилинджър и др.
BNT 3 14:35
Отдел "Фалшива самоличност" сериен филм /9 епизод/ /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}