ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:00
    Неделно евангелие
  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм/п/
  • 06:30
    Сийбърт анимационен филм/п/
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.7, еп. 18,19
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 02:20
    "Музата на артиста" - с уч. на Корбин Бърнсен, Сам Бокслайтнър, Кейтлин Кармайкъл, Брий Уилямсън, Джейсън Доринг и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Феноменът Тайгър Уудс - филм
Пълна програма
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
Пълна програма
  • 05:15
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 06:10
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 07:00
    Царство; сезон 2, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 07:55
    Царство; сезон 2, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:02
    Зоополицаите на Хюстън: Тринити
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: Изход
  • 06:36
    Летище за животни: Епизод 13
  • 07:00
    Летище за животни: Епизод 12
Пълна програма
  • 05:05
    Делегация на ПП АТАКА в Руската Дума
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 05:25
    Репортаж
  • 06:00
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 04:25
    Библиотеката /п/
  • 05:30
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:30
    Три алюра документална поредица /4 епизод/
Пълна програма
  • 05:24
    Pat the Dog
  • 05:30
    The HAPPOS Family
  • 05:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:41
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:15
    "Битката на прокълнатите" - екшън,приключенски,фантастика (САЩ, Сингапур, 2013), режисьор - Кристофър Хатън, актьори - Долф Лундгрен, Мелани Занети, Мат Доран и др.
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Гътъм" - сериал, еп.3-5
  • 11:00
    "4х4" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 03:30
    "Бруклин 99" - сериал
  • 06:00
    "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
  • 08:30
    "Перфектната майка" - драма, мистерия, трилър (САЩ,2013), режисьор - Ричард Габай, актьори - Хелън Слейтър, Меган Мартин, Патрик Фабиан и др.
  • 10:30
    "Кунг-фу панда 2" -  анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2011), сценаристи - Джонатан Ейбъл, Глен Бъргър, режисьор - Дженифър Ю Нелсън
Пълна програма
  • 05:00
    " По-добре късно отколкото никога" - сериал
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "Приятели" - сериал, с.5
  • 10:00
    "Завръщането на Поли" - Комедия, Романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Джон Хамбург, актьори -  Бен Стилър, Дженифър Анистън,  Филип Сиймур Хофман, Дебра Месинг, Алек Болдуин, Ханк Азария,  Брайън Браун и др.
Пълна програма
  • 03:10
    "Част от мен" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:10
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 07:00
    "1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
  • 08:30
    "Прелом", късометражна драма, Великобритания, 2015; реж. Ник Мос, с Джон Хърт, Кика Маркам, Крис Мейсън, Катрин Роуз Морли, [12+]
  • 08:55
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 07:00
    "Шейх Джексън", драма, Египет, 2017; реж. Амр Салама, с Амад Ел-Фишауи, Магед Ел Кедуани, Амед Малек, Амина Халил, Басма, [12+]
  • 08:35
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 10:35
    "Замъкът "Грипсхолм"", драма, Германия, 2000; реж. Ксавиер Колер, с Улрих Нойтен, Хайке Макач, Ясмин Табатабай, Маркус Томас, Рудолф Весели, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
Пълна програма
  • 04:00
    "Годеник по заместване" - романтичен филм с уч. на Ванеса Марсил, Дейвид Сътклиф, Карън Холнс, Арън Крейвън, Карън Крупър и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:30
    "Гореща зона" - сериал
  • 07:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 3 епизода
  • 11:00
    "Заместникът" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена, Уилям Таплей, Иън Вирго и др. /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Смъртоносен улов: Чистилище
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Да промениш Форд от 31-а
  • 07:00
    Как се прави...: Епизод 4
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Денят на Страшния съд
Пълна програма
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Джак и Кока-кола
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Почти Нова Англия
  • 06:12
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
  • 06:36
    Фабрика за храна: САЩ: Да си оближеш пръстите
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Патешки истории
  • 06:25
    Коланимация
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 06:00
    Куриози
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 07:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 05:45
    Куриози
  • 06:00
    Колоездене: Евтометропол
  • 07:00
    Куриози
Пълна програма
  • 00:30
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
  • 07:25
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 04:40
    Nhra Sportsman Series
  • 05:30
    Nhra Sportsman Series
  • 06:20
    X Games Heroes
  • 07:00
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:00
    Мафиот вкъщи - игрален филм, еп. 1
  • 05:35
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 17
  • 06:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 3
  • 06:25
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 05:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - първи сезон, еп. 10
  • 06:00
    Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 2
  • 08:10
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 9
  • 09:20
    Безследно изчезнали - първи сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
  • 08:55
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 05:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 29
  • 05:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 30
  • 06:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 1
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 2 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица
Пълна програма
  • 05:05
    "Паленца"
  • 05:50
    "Аниманималс"
  • 06:00
    "Кайю"
  • 06:40
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Седмицата с КАНАЛ 3" - обзорно предаване /п/
  • 07:00
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 08:00
    "Холивуд" /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:20
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се бояли да попитате" - комедия с Уди Алън, Джийн Уайлдър.
  • 06:45
    "В близък план - Х-мен: Апокалипсис"
  • 06:50
    "В близък план - Уоркрафт"
  • 07:00
    "В близък план - Търсенето на Дори"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:40
    MTV Rewind: 2015
  • 06:00
    Years & Years: Hitlist
  • 06:30
    MTV Asks Jess Glynne
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 11:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:10
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 7
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 4
  • 06:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
  • 06:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
Пълна програма
  • 05:15
    Пробив в системата, еп. 1
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 42
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 8
  • 06:25
    Brain Games 4, еп. 9
Пълна програма
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 8
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 1
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 9
  • 06:20
    Светът на дивото, еп. 10
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 05:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Финал за Суперкупата на Испания, повторение
Пълна програма
  • 04:10
    Филм "Пътуваха с трамвая Илф и Петров"
  • 05:50
    "Любимата учителка". Сериен филм
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Любимата учителка". Сериен филм
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:50
    "Зов за завръщане" - фантастика / екшън филм, U, 2012
  • 05:35
    "Мис Лети и аз" - драма, U, 2002
  • 07:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 07:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Ювентус
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
Пълна програма
  • 02:50
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:20
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
Пълна програма
  • 04:50
    "Изкуственият отбор"
  • 05:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 06:15
    "Битката за луната"
  • 07:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 05:05
    "Тринадесет" - трилър, U, 2010
  • 06:50
    Репортажи
  • 09:10
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 10:00
    "Обявяване на убийство" - крими шоу
Пълна програма
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Der Phantastische Paul
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:12
    Кралят на тортите: Футболна торта
  • 05:36
    Кралят на тортите: Епизод 30
  • 06:00
    Кралят на тортите: Огнени дракони и котешка сватба
  • 06:30
    Кралят на тортите: Епизод 2
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист, Враца
  • 05:30
    Старият град Лижианг
  • 06:00
    Един ден в Париж
  • 06:30
    Сахара - Забранената цивилизация, част 1
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Американска приказка, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 1986
  • 06:20
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
  • 08:00
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 09:30
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    "Духът на думите: Яворов - Ангел и Демон" - IV част, документална поредица
  • 05:30
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 29
  • 05:35
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 21
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 19
  • 06:25
    Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 05:19
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 06:45
    Светът на океаните 3D Документален 2009
  • 08:05
    Пчеличката Мая: Филмът Анимация 2014
  • 09:30
    Шантаво семейство Анимация, Комедия, Семеен 2017
Пълна програма
  • 05:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:45
    "Феноменалните" - приключенски филм / анимация, САЩ, 2004
  • 16:55
    "Школа за шофьори" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:15
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 9
  • 05:35
    От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 6
  • 06:00
    Кости - седми сезон, еп. 4
  • 06:45
    Кости - седми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:00
    SWIMWEAR
  • 05:30
    SWIMWEAR
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:05
    "Школа за опасни шофьори" - 1 еп.
  • 05:50
    "Поглед отвътре - Престъпленията" - 3 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 33 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 189-192 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 05:05
    Донская рыбалка
  • 05:35
    Трофеи
  • 06:00
    На рыбалку с охотой
  • 06:30
    Кулинарное путешествие с Глебом Астафьевым
Пълна програма
  • 06:20
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 07:40
    "Рапунцел и разбойникът преди завинаги" - анимационен филм
  • 08:50
    "Принцът и аз: Приключения в рая" - романтична комедия с уч. на Кам Хескин, Крис Гиър, Джонатан Фърт, Селина Ло и др.
  • 10:50
    "Яж, моли се и обичай" - романтичен филм с уч. на Джулия Робъртс, Хавиер Бардем, Ричард Дженкинс, Джеймс Франко, Били Кръдъп, Вайола Дейвис и др., /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Rattlesnake Republic: Diamondbacks Are Forever
  • 05:30
    Flying Wild Alaska: Life or Death
  • 06:15
    Flying Wild Alaska: Indian Summer
  • 07:00
    Rattlesnake Republic: The Ultimate Snake Show
Пълна програма
  • 05:00
    Ресторантски войни в мола
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Човек, огън, храна
  • 07:25
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 05:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 06:00
    Куриози
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 07:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Пълна програма
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Джак, убиецът на великани", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Брайън Сингър, с Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи, Иън МакШейн, [12+]
  • 08:55
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:25
    The Hive
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 03:00
    We Are The 80s
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 17:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 05:20
    American Monster: The Last Broadcast
  • 06:10
    American Monster: Push Record
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Love Intrusion
  • 07:25
    Betrayed: Coed Killer
Пълна програма
  • 05:00
    Fast Lane: Drivers' Rivalries
  • 05:30
    The Burning Issue: Motorsport
  • 06:00
    Special: Sport and Fashion
  • 06:30
    Top: Streetwear
Пълна програма
  • 05:15
    Shooting Gallery
  • 06:00
    Shooting Gallery
  • 06:45
    Shooting Gallery
  • 07:30
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
Пълна програма
  • 05:25
    Brain Games 4, еп. 9
  • 05:45
    Brain Games 4, еп. 10
  • 06:00
    Царе на риболова, еп. 7
  • 07:00
    Царе на риболова, еп. 8
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.7, еп. 18,19
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Улица "Куин"
  • 06:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Морган Хъксли
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Лошият син
  • 07:20
    Първите 48 часа: Жестоко лято
Пълна програма
  • 05:15
    Лок
  • 07:00
    Кукуригу!
  • 08:40
    Сирените
  • 10:35
    Обявявам война
Пълна програма
  • 04:10
    Евгений Леонов, Игорь Ясулович, Лев Дуров, Ролан Быков, Зиновий Гердт в фильме "Ехали в трамвае Ильф и Петров" (12+)
  • 05:50
    "Любимая учительница". Многосерийный фильм (16+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Любимая учительница" (16+)
Пълна програма
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
Пълна програма
  • 04:50
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:30
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
  • 06:00
    Лорд. Пес-полицейский
  • 07:30
    Под дождем не видно слез. Х/ф
Пълна програма
  • 05:15
    Puerto Rico
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Episode 2
  • 06:30
    Bummer Vacation / Wigstruck
Пълна програма
  • 05:14
    Kitty's Eager Pussy (18+)
  • 05:38
    Big Surprise From Her Brother In Law (18+)
  • 06:00
    Things I Would Do (18+)
  • 06:16
    Italian Babe Has Multiple Orgasms (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier)
  • 07:30
    "Класически коли" - 2 еп., документална поредица
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Korea Open, Сеул - финал (WTA International)
  • 10:30
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:15
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Taekwondo
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 05:00
    Firsthand
  • 05:30
    Firsthand
  • 06:00
    Firsthand
  • 06:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 05:00
    Забранена история (Series 5): Щази: Зад Берлинската стена (Episode 1)
  • 05:50
    Забранена история (Series 3): Истинският кивот (Episode 1)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Барабаните (Episode 7)
  • 07:00
    Бебета в зоопарка (Series 7): 705 (Episode 5)
Пълна програма
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    "Светът на домашнителюбимци"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:30
    "Холистично учение" - документална поредица
Пълна програма
  • 04:45
    Meschell Ndegeocello - Banlieues Bleues
  • 05:31
    Meschell Ndegeocello - Banlieues Bleues
  • 06:38
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Поморие - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Септември - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier)
  • 07:30
    "Кака: Пътят на една легенда" - кратък документален филм
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Korea Open, Сеул - финал (WTA International)
  • 10:30
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 37-и епизод, повторение
  • 11:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, Антъни Джошуа срещу Александър Поветкин, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Американско чудовище: Последното излъчване
  • 06:10
    Американско чудовище: Епизод 5
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Началото на края
  • 07:25
    Предателства: Колегата-убиец
Пълна програма
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 05:20
    "Профил за двама", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Стефан Роблен, с Пиер Ришар, Янис Леспер, Фани Валет, Стефан Бисо, Стефани Крейянкур, [12+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
  • 07:30
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 08:00
    "Приказките на Маша І, 15 - 18 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 05:35
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 07:00
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 08:50
    "Ох, на мама!", екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Джонатан Ливайн, с Ейми Шумър, Голди Хоун, Джоан Кюсак, Айк Баринхолц, Уанда Сайкс, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Писаните булки не плачат (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:15
    Пламъчко и Машините
  • 05:40
    Пламъчко и Машините
  • 06:00
    ПЕС Патрул
  • 06:10
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 04:45
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 3, Великобритания, Фентъзи, 2016
  • 05:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
  • 07:30
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
  • 09:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Пълна програма
  • 04:10
    Смъртоносно изкуство
  • 06:30
    Семейство Орхейм
  • 08:10
    Черният кон
  • 10:00
    Синът
Пълна програма
  • 03:20
    Изчезнала
  • 06:00
    Г-н Батиньол
  • 07:40
    Коко преди Шанел
  • 09:30
    Аутсайдерите
Пълна програма
  • 04:00
    Кандидатът
  • 05:55
    Островът на шепотите
  • 07:15
    Чичо Нино
  • 08:55
    Нечий герой
Пълна програма
  • 05:20
    The Illustrated Family Doctor
  • 07:00
    The Principal
  • 08:00
    The Rage In Placid Lake
  • 09:30
    Poppy Shakespeare
Пълна програма
  • 05:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP GRAND PRIX
  • 07:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
  • 08:00
    Super Enduro S18
  • 08:30
    Live Recap FIM CEV European Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
  • 07:00
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Световно първенство по волейбол: Среща от втората групова фаза
Пълна програма
  • 03:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 05:30
    Непозната земя /избрано/п/
  • 06:00
    Малки истории
  • 07:00
    Иде нашенската музика
Пълна програма

Сериали

Utilisima 05:40
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 18
Viasat Nature 05:45
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
Diema 05:50
"Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
Viasat History 05:55
100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
AXN 06:00
Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 41, магазинно предаване, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 06:00
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
MAX Sport 1 06:00
Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор

Всички предавания

Филми

TVPlus 05:30
"Историята на Барак Обама" - документален филм
HBO 05:40
"Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
HBO HD 05:40
"Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
bTV Action 06:00
"Костенурките Нинджа" - анимация
BNT2 06:00
Семеен бизнес сериен тв филм /п/

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}