ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /3988 епизод/п/
  • 11:35
    Открий България документална поредица/п/
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    Премиера: "Корабът на мечтите: Лос Анджелис" - комедия, драма, романтичен (Германия, 2018), режисьор - Щефан Бартман, актьори - Саша Хен, Хайде Келер, Ник Уайлдър и др.
  • 14:30
    "Котки и кучета: Отмъщението на Кити" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Брад Пейтън, актьори - Крис О'Донъл, Джак Макбрайър, Пол Родригез, Малкълм Гудуин, Малкълм Стюарт и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Като две капки вода" - концерт
  • 14:30
    "Далече, далече" - с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Колм Мийни, Томас Гибсън, Мишел Джонсън, Барбара Бабкок, Робърт Проски, Уейн Грейс и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Пеле: Кралят на футбола - док. филм
Пълна програма
  • 10:40
    Морски детективи; сезон 10, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 11:35
    Морски детективи; сезон 10, епизод 20, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 12:30
    Морски детективи; сезон 10, епизод 21, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 13:30
    Морски детективи; сезон 10, епизод 22, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 10:05
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Борбен дух
  • 11:00
    Дивата Коста Рика
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Пазете се от кучето
  • 12:50
    Моята котка от Ада: Злата котка Мей
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:30
    Часът на зрителите /избрано/
  • 11:00
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /избрано/п/
  • 11:30
    Пред олтара на операта /избрано/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:05
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.2
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп. 1
  • 12:00
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 12:30
    "Матрицата: Революции" - екшън, сай-фай (САЩ, 2003), режисьори - Лана Уашовски и Лили Уашовски, актьори - Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Джейда Пинкет Смит, Кари-Ан Мос, Моника Белучи, Мери Алис, Нона Гей, Иън Блис, Натаниъл Лий
Пълна програма
  • 08:30
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон
  • 12:15
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 14:15
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 15:15
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Като роден брат" - комедия (Италия, 2012), режисьори -  Паоло Узи, Джовани Верниа, актьори -  Джовани Верниа, Маурицио Мичели, Сузи Лауде, Стела Егито, Бебо Сторти и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Бруклин 99" - сериал
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 10:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:25
    Ябълко и Луки
  • 11:40
    Бен 10
Пълна програма
  • 10:25
    "Змийски очи", криминален трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 12:05
    "Нощен пост", хорър, Уругвай, 2017; реж. Оскар Естевес, Хоакин Мауад, с Гастон Полс, Сезар Тронкосо, Алваро Арманд Угон, Сесилия Кабалеро, Валентина Бариос, [12+]
  • 13:35
    "Експрес до Маракеш", приключенска комедия, Италия, 1989; реж. Габриел Салваторес, с Диего Абатантуоно, Фабрицио Бентивольо, Кристина Марсилач, Джузепе Чедерна, Джиджо Алберти, [15+]
  • 15:25
    "Ускорение (2016)", криминална драма, Канада, 2016; реж. Дарън Къртис, с Набил Раджо, Жамил Френч, Натар Гума Мбахо Муайн, Фани Малет, Патрик Гойет, [15+]
Пълна програма
  • 10:50
    "За любовта. Само за възрастни", комедия, Русия, 2017; реж. Павел Руминов, Наталия Меркулова, Алексей Чупов, Нигина Сайфулаева, Евгений Шелиакин, с Джон Малкович, Фьодор Бондарчук, Анна Михалкова, Ингеборга Дапкунайте, Тинатин Далакишвили, [15+]
  • 12:35
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
  • 14:05
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 15:50
    "Битката за Британия", военна драма, Великобритания, 1969; реж. Гай Хамилтън, с Лорънс Оливие, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Сузана Йорк, Хари Андрюс, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Supercharged
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 6
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Белеър освежава въздуха
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Sunbeam Alpine от 1963
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Паника в джунглата
Пълна програма
  • 10:38
    Как се правят суперавтомобили: Bentley Continental GT V8
  • 11:26
    Създай прототип: Автоматичен пожарникар
  • 12:14
    Екополис: Градеж на бъдещето
  • 13:02
    Ловци на митове: Кастингът: Завръщане на шпионската кола
Пълна програма
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 10:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, мъже
  • 11:15
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, девойки, директно
  • 13:15
    Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996
  • 14:15
    "Олимпийско вдъхновение"
Пълна програма
  • 09:25
    Снукър: Шампионат на Китай, първи ден, директно
  • 13:00
    Колоездене: Еврометропол
  • 13:30
    Джудо: Световно първенство в Баку, четвърти ден
  • 15:00
    Джудо: Световно първенство в Баку, пети ден, директно
Пълна програма
  • 10:20
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 5
  • 11:05
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 4
  • 12:00
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
  • 12:55
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 10:20
    World Of X Games
  • 11:10
    Liquid Edge
  • 12:00
    Nhra Sportsman Series
  • 12:50
    Dew Tour 2015 - Top 25 Moments Intl Show
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Отчайващи пейзажи
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 2
  • 11:30
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 15
  • 11:55
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 16
  • 12:25
    Тези прекрасни коне - игрален филм
Пълна програма
  • 09:50
    Каин - сериал, еп. 5
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 9
  • 12:10
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 20
  • 13:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 10:40
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 12:30
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 13:35
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 15:10
    "Планината помежду ни", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Хани Абу-Асад, с Идрис Елба, Кейт Уинслет, Бо Бриджис, Дърмът Мълрони, Линда Соренсън, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 5
  • 11:35
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 3
  • 12:30
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 6
  • 13:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
Пълна програма
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 60 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
Пълна програма
  • 10:55
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Кайю"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 10:15
    "Офанзива" - избрано
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    "Пулс" - /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният жребец се завръща" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 11:40
    "Групата" - драма / военен с Кандис Берген, Джоан Хакет, Елизабет Хартман, Шърли Найт.
  • 14:10
    "Лудницата (1990)" - комедия с Ричард Александър, Кърсти Али.
  • 15:40
    "Проглеждане" - драма / романтичен с Вал Килмър, Мира Сорвино, Кели Макгилис, Стивън Уебър, Брус Дейвисън.
Пълна програма
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:35
    FORMULA E STREET RACERS
  • 12:00
    GERMAN PORSCHE CARRERA CUP
  • 12:30
    ADAC GT MASTERS, F4, TCR GERMANY
Пълна програма
  • 10:30
    MTV Къщурки
  • 11:00
    MTV Къщурки
  • 11:30
    MTV Къщурки
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 11:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
  • 11:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 11:40
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 1
  • 12:05
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 13:00
    След милион години - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 10:40
    Дивата Южна Америка, еп. 1
  • 11:25
    Нашественици, еп. 4
  • 12:15
    Нашественици, еп. 3
  • 13:00
    Брегът на ягуарите, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монако - Ним, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
  • 16:00
    УЕФА Лига Европа: Дюделанж - Милан
Пълна програма
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - /повторение /
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 11:40
    Coop gegen Kat
  • 12:10
    Angelo!
Пълна програма
  • 10:30
    50 нюанса любов - Втори сезон, Епизод 1 -предаване на Телемедиа
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Дъстин Хофман
  • 12:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 12:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 9
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 4
  • 12:00
    Истината за синдрома на Турет
  • 13:00
    На почивка в реалността: Великобритания
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Двигатели на съвременното изкуство
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Разлог - Триединството на планините
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:50
    Калпазанка, Франция,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 11:25
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 12:50
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 14:10
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 10
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 9
  • 11:30
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 9
  • 12:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:38
    Походът на императорите Документален, Семеен 2005
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - седми сезон, еп. 7
  • 11:40
    Кости - седми сезон, еп. 8
  • 12:35
    Да обереш крадец, еп. 1
  • 14:40
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION KIDS
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Океански патрул" - 6 и 7 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 14 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 81 и 82 еп.
  • 12:50
    "Кола примамка" - 6 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:30
    Рыбалка без границ
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Охотничьи меридианы
  • 11:55
    Охотничья и рыболовная кухня
Пълна програма
  • 08:50
    "Магията на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др. /п/
  • 11:00
    "Децата на въздушния Бъд" - семейна комедия с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др.
  • 12:45
    "Бетовен 2" - семейна комедия с уч. на Чарлз Гродин, Бони Хънт, Деби Мазар, Никол Том, Кристофър Кастил, Мори Чейкин, Крис Пен и др. /п/
  • 14:40
    "Часът на героите" - екшън с уч. на Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холидей Грейнджър, Джон Ортиз и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Man, Woman, Wild: Botswana
  • 11:30
    Flying Wild Alaska: Indian Summer
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: Time to Pay the Viper
  • 13:00
    Smash Lab: Unsinkable Car
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, мъже
  • 11:15
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, девойки, директно
  • 13:15
    Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996
  • 14:15
    "Олимпийско вдъхновение"
Пълна програма
  • 10:40
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
  • 12:30
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 13:35
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 15:10
    "Планината помежду ни", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Хани Абу-Асад, с Идрис Елба, Кейт Уинслет, Бо Бриджис, Дърмът Мълрони, Линда Соренсън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
  • 11:40
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    The Perfect Murder: Football Fatale
  • 11:00
    Murder Comes to Town: Trailing The Devil
  • 11:55
    Betrayed: Death By Design
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Run to Costa Rica
Пълна програма
  • 10:40
    Up Close With: Yannick Granieri
  • 11:05
    Freesports: Athletes Profile
  • 11:36
    Up Close With: Caroline Buchanan
  • 12:00
    The Truth About...: Urban Sports
Пълна програма
  • 10:30
    Elite Tactical Unit
  • 11:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 11:35
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 12:00
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Братя по залагане
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 12:00
    След милион години - първи сезон, еп. 6
  • 13:00
    Да поговорим за звездите, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    Премиера: "Корабът на мечтите: Лос Анджелис" - комедия, драма, романтичен (Германия, 2018), режисьор - Щефан Бартман, актьори - Саша Хен, Хайде Келер, Ник Уайлдър и др.
  • 14:30
    "Котки и кучета: Отмъщението на Кити" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Брад Пейтън, актьори - Крис О'Донъл, Джак Макбрайър, Пол Родригез, Малкълм Гудуин, Малкълм Стюарт и др.
Пълна програма
  • 10:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 15, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 15:00
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 6, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Измамник, двуженец, крадец: Уил Джордан
  • 11:25
    Първите 48 часа: Смъртоносна рап-музика
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Стивън Райт
  • 13:15
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Изчезнал яко дим: Дейвид Гилрой
Пълна програма
  • 10:30
    Черепите
  • 12:35
    Дванайсет
  • 14:30
    Федерал Хил
  • 16:30
    Гангстерска легенда
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 10:45
    "Чудото на Букоровския манастир" - документален филм /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Българите живеят под храма на небето" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 10:50
    Bag Lady
  • 11:15
    Krab Borg! / Rock A Bi-Valve
  • 11:40
    103
  • 12:05
    104
Пълна програма
  • 10:35
    Getting Off On The Job (18+)
  • 11:00
    Wild Thots (18+)
  • 11:23
    Interview With A Busty Boss (18+)
  • 11:45
    Distracting Double Ds (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 2 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 11:00
    NEXOS - THE MEDITERRANEAN
  • 12:00
    AVIATORS, THE S2 E1
  • 12:30
    AVIATORS, THE S2 E2
Пълна програма
  • 09:00
    Cage Ring Championships 8
  • 11:20
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 13:35
    Superkombat WGP
  • 15:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 10:30
    World of X Games 2016
  • 11:30
    One Less Brick in the Wall
  • 12:00
    One Less Brick in the Wall
  • 12:30
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 503 (Episode 3)
  • 11:10
    Спасители на котки (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 12:00
    Планетата Европа (Series 1): 116 (Episode 16)
  • 12:50
    Кучето не е виновно (Series 1): Армейски кучета, Канада (Episode 3)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 09:30
    An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opera National de Paris
  • 11:05
    The Lisbon Peace choreography by Anne Teresa de Keersmaeker
  • 11:40
    Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
  • 12:25
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 37-и епизод, повторение
  • 13:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 16:00
    Футбол: Септември - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу (WTA International - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Бърнли - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Лестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Перфектното убийство: Убийство на футболист
  • 11:00
    В града витае убийство: В преследване на дявола
  • 11:55
    Предателства: Смърт по поръчка
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство в Коста Рика
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 09:10
    "Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]
  • 11:05
    "Принцесата и жабокът", анимация, САЩ, 2009; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 12:40
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 14:35
    "Младият Шелдън І, 16 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хауард Дойч, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 12:20
    "Шоуто на Джон Оливър V, 22 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 12:50
    "Играчи ІV, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джулиън Фарино, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 13:20
    "Несигурни ІІІ, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Милисънт Шелтън, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, Аманда Сиърлс, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Западнородопски приказки (образователен филм за планински туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 09:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2 14 кръг
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP 14 кръг
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Холандска Ередивизи 6 кръг
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Голф: Европейски тур 4 кръг
Пълна програма
  • 10:50
    Нела, принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:45
    Искрица и Сияйница
  • 12:10
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 10:55
    Изпитатели
  • 11:10
    Единичен тест
  • 11:15
    Бърза обиколка
  • 11:45
    Бърза обиколка
Пълна програма
  • 10:20
    Едно френско село, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:10
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 12:40
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2013
  • 13:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 09:40
    Господин Пеликан
  • 11:05
    Семейство Орхейм
  • 12:45
    Ръцете на Роксана
  • 14:20
    Фин
Пълна програма
  • 09:35
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 11:05
    Г-ца Минус
  • 12:30
    Ангелите от Ийст Енд
  • 13:50
    Деликатност
Пълна програма
  • 10:30
    Скаутско приключение
  • 11:55
    Път към Рая
  • 13:25
    Сянката на Пени
  • 15:05
    Герои
Пълна програма
  • 09:20
    Nola
  • 11:00
    Hello Hollywood
  • 11:30
    Richard Linklater: Dream Is Destiny
  • 13:00
    Mad Men
Пълна програма
  • 10:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 11:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 12:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 13:30
    Parkour 2018
Пълна програма
  • 10:50
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 12:50
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 14:50
    Спортни новини
  • 15:00
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
Пълна програма
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 11:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Три жени в полите на Витоша документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Виляреал - Глазгоу Рейнджърс - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}