ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 09:45
    Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    Премиера: "Корабът на мечтите: Лос Анджелис" - комедия, драма, романтичен (Германия, 2018), режисьор - Щефан Бартман, актьори - Саша Хен, Хайде Келер, Ник Уайлдър и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Като две капки вода" - концерт
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    В служба на Нейно Величество - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:55
    Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 08:50
    Морски детективи; сезон 10, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 09:45
    Морски детективи; сезон 10, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 10:40
    Морски детективи; сезон 10, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Проблем при отглеждането
  • 09:10
    Изчезнали или живи: Черен вълк от Флорида
  • 10:05
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Борбен дух
  • 11:00
    Дивата Коста Рика
Пълна програма
  • 08:00
    "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    Култура.БГ /п/
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 08:05
    Wacky Races
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:26
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.7
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 16
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.2
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 08:30
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон
  • 12:15
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 14:15
    "Къща от карти" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 08:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 09:00
    "Бездомното шоу на Башар Рахал"
  • 10:00
    "Като роден брат" - комедия (Италия, 2012), режисьори -  Паоло Узи, Джовани Верниа, актьори -  Джовани Верниа, Маурицио Мичели, Сузи Лауде, Стела Егито, Бебо Сторти и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Малки Титани: В готовност
  • 08:34
    Малки Титани: В готовност
  • 08:50
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
  • 08:25
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 10:25
    "Змийски очи", криминален трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 12:05
    "Нощен пост", хорър, Уругвай, 2017; реж. Оскар Естевес, Хоакин Мауад, с Гастон Полс, Сезар Тронкосо, Алваро Арманд Угон, Сесилия Кабалеро, Валентина Бариос, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 09:15
    "Скеле", драма, Израел, 2017; реж. Матан Яир, с Ашър Лакс, Ейми Смоларчик, Яков Коен, Кърън Бъргър, Наама Манор, [12+]
  • 10:50
    "За любовта. Само за възрастни", комедия, Русия, 2017; реж. Павел Руминов, Наталия Меркулова, Алексей Чупов, Нигина Сайфулаева, Евгений Шелиакин, с Джон Малкович, Фьодор Бондарчук, Анна Михалкова, Ингеборга Дапкунайте, Тинатин Далакишвили, [15+]
  • 12:35
    "Лабиринт (2017)", криминална драма, Ирландия, 2017; реж. Стивън Бърк, с Том Вон-Лоулър, Бари Уорд, Мартин МакКан, Айлин Уолш, Аарон Монаган, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Supercharged
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 08:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Завръщане в 80-те в Coronet от 68-ма
  • 08:30
    Как се прави...: Дървена купа/ Верижен трион/ Чипс
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 22
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 08:14
    Екополис: Градеж на бъдещето
  • 09:02
    Стани богат изобретател: Жега
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Да си оближеш пръстите
Пълна програма
  • 08:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    "Изглежда супер"
  • 08:25
    "Чудата наука"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
  • 09:05
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 06:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 08:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, жени
  • 09:30
    Колоездене: Еврометропол
  • 10:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, мъже
Пълна програма
  • 08:00
    Европейски рали шампионат: Рали Полша, втори ден
  • 08:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 09:25
    Снукър: Шампионат на Китай, първи ден, директно
  • 13:00
    Колоездене: Еврометропол
Пълна програма
  • 08:05
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 8
  • 08:50
    Големият див север, сезон 1, еп. 6
  • 09:35
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
  • 10:20
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:50
    X Games - Aspen
  • 08:40
    Sports Adventure
  • 09:05
    Selfmade
  • 09:30
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
  • 09:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 08:10
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 15
  • 08:40
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 6
  • 09:05
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 7
  • 09:35
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 08:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 18
  • 08:55
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 19
  • 09:50
    Каин - сериал, еп. 5
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 07:00
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 09:45
    "Поредният имигрант I, 7 еп.", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Бенджамин Грийн, с Ромеш Ранганатан, Лиза Ранганатан, Шанти Ранганатан, Ветивелу Ранганатан, [15+]
  • 10:10
    "Поредният имигрант I, 8 еп.", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Бенджамин Грийн, с Ромеш Ранганатан, Лиза Ранганатан, Шанти Ранганатан, Ветивелу Ранганатан, [15+]
  • 10:40
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 3
  • 08:50
    Забранена история, сезон 5, еп. 3
  • 09:40
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 4
  • 10:40
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:45
    TBC
  • 08:55
    Американски антиквари: Странности и стоки
  • 09:50
    Изковани в огъня: Меч сика
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
Пълна програма
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 88 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 08:15
    "Аниманималс"
  • 08:25
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 08:55
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Доклад до комисаря" - екшън / драма с Майкъл Мориарти, Яфет Кото.
  • 08:50
    "Тайният албум на Клинт Истууд" - Франция, 2012
  • 10:00
    "Черният жребец се завръща" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 11:40
    "Групата" - драма / военен с Кандис Берген, Джоан Хакет, Елизабет Хартман, Шърли Найт.
Пълна програма
  • 08:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    MTV Къщурки
  • 10:30
    MTV Къщурки
Пълна програма
  • 08:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 11:30
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 12:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 9
  • 08:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10
  • 09:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
  • 09:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 09:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
Пълна програма
  • 08:15
    Брегът на ягуарите, еп. 1
  • 09:05
    Нашественици, еп. 5
  • 09:50
    Прекрасната Америка: Дивият Югозапад, еп. 4
  • 10:40
    Дивата Южна Америка, еп. 1
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Ним, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:20
    "Днес е 17 септември. Денят започва"
  • 09:55
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:35
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 08:55
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:20
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:25
    Децата са цветята-музикален спектакъл
  • 10:00
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 10:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Лупе и Британи
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 9
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 4
  • 12:00
    Истината за синдрома на Турет
Пълна програма
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.5
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.8
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:15
    Клубът на бавачките, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
  • 09:50
    Калпазанка, Франция,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 11:25
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 12:50
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 7
  • 08:35
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 15
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 16
  • 09:30
    Великото британско меню, еп. 41
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:38
    Походът на императорите Документален, Семеен 2005
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 6
  • 08:55
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 4
  • 09:50
    Макгайвър - втори сезон, еп. 16
  • 10:45
    Кости - седми сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:00
    TOP MODELS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    TOP MODELS
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 11 еп.
  • 08:40
    "Студио за татуировки" - 1 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 9 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 15 и 16 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:05
    Рыбалка на малых реках Удмуртии
  • 08:35
    Поймать лосося
  • 09:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:50
    "Магията на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др. /п/
  • 11:00
    "Децата на въздушния Бъд" - семейна комедия с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др.
  • 12:45
    "Бетовен 2" - семейна комедия с уч. на Чарлз Гродин, Бони Хънт, Деби Мазар, Никол Том, Кристофър Кастил, Мори Чейкин, Крис Пен и др. /п/
Пълна програма
  • 07:45
    Flying Wild Alaska: Indian Summer
  • 08:30
    Smash Lab: Unsinkable Car
  • 09:15
    Extreme Couponing: Joni & Angelique
  • 09:38
    Extreme Couponing: Erin & Shavon
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 06:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 08:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, жени
  • 09:30
    Колоездене: Еврометропол
  • 10:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, отборен часовник, мъже
Пълна програма
  • 07:00
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 09:45
    "Поредният имигрант I, 7 еп.", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Бенджамин Грийн, с Ромеш Ранганатан, Лиза Ранганатан, Шанти Ранганатан, Ветивелу Ранганатан, [15+]
  • 10:10
    "Поредният имигрант I, 8 еп.", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Бенджамин Грийн, с Ромеш Ранганатан, Лиза Ранганатан, Шанти Ранганатан, Ветивелу Ранганатан, [15+]
  • 10:40
    "Легендата за Тарзан", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Александър Скарсгард, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Марго Роби, Джимон Хунсу, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:15
    Puppy Dog Pals
  • 08:35
    PJ Masks
  • 08:55
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:30
    Vampirina
Пълна програма
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 08:15
    Disappeared: The Last Summer
  • 09:10
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Hate And Fury
  • 10:05
    The Perfect Murder: Football Fatale
  • 11:00
    Murder Comes to Town: Trailing The Devil
Пълна програма
  • 07:56
    Up Close With: Caroline Buchanan
  • 08:20
    The Truth About...: Urban Sports
  • 08:50
    Top: Pro Sneakers
  • 09:16
    Up Close With: Nicolas Batum
Пълна програма
  • 08:15
    Speargun Hunter
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    Wardens
  • 09:20
    Wardens
Пълна програма
  • 07:45
    TBC
  • 08:55
    Американски антиквари: Странности и стоки
  • 09:50
    Изковани в огъня: Меч сика
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Завръщането на Спецовете
Пълна програма
  • 08:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 09:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    Премиера: "Корабът на мечтите: Лос Анджелис" - комедия, драма, романтичен (Германия, 2018), режисьор - Щефан Бартман, актьори - Саша Хен, Хайде Келер, Ник Уайлдър и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 6, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Осъденият на смърт идва
  • 08:50
    Часовете преди убийство: Неизбежна смърт
  • 09:35
    Неразрешени случаи: Задният прозорец/Воайорът
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Измамник, двуженец, крадец: Уил Джордан
Пълна програма
  • 06:30
    Островът на яретата
  • 08:25
    Изкупителната жертва
  • 10:30
    Черепите
  • 12:35
    Дванайсет
Пълна програма
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 08:00
    Sailor Mouth / Artist Unknown
  • 08:30
    Jellyfish Hunter / The Fry Cook Games
  • 09:00
    Squid on Strike / Sandy, SpongeBob and the Worm
  • 09:30
    The Algae's Always Greener / Sponge Guard On Duty
Пълна програма
  • 08:08
    Horny In Home Ec (18+)
  • 08:33
    Taming The Wild Thing (18+)
  • 09:00
    Stepsister's Bedtime Pussy Play (18+)
  • 09:23
    White Coat, Pink Pussy (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 2 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 08:15
    Борсова информация
  • 08:20
    Агротема
  • 08:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 1
  • 09:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 2
  • 10:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
Пълна програма
  • 08:15
    Japan Queen Tournament
  • 08:30
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:45
    WUSHU Championship
  • 09:00
    Cage Ring Championships 8
Пълна програма
  • 08:00
    World of X Games 2015
  • 08:50
    Radical Times in South Africa
  • 09:00
    On Surfari
  • 09:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 07:45
    Супер-ветеринар (Series 5): Лъки, Мейсън и Бонго (Episode 16)
  • 08:35
    Микро чудовища (Series 1): Конфликти и хищничество (Episode 1)
  • 09:25
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пустини (Episode 1)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 502 (Episode 2)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1/п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opera National de Paris
  • 11:05
    The Lisbon Peace choreography by Anne Teresa de Keersmaeker
  • 11:40
    Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 37-и епизод, повторение
  • 13:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу (WTA International - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Бърнли - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Лестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 08:15
    Изчезнали: Последното лято
  • 09:10
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Омраза и гняв
  • 10:05
    Перфектното убийство: Убийство на футболист
  • 11:00
    В града витае убийство: В преследване на дявола
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 08:30
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 09:10
    "Дневниците на принцесата", комедия, САЩ, 2001; реж. Гари Маршал, с Ан Хатауей, Джули Андрюс, Ектор Елизондо, Хедър Матарацо, Манди Мур, [0+]
  • 11:05
    "Принцесата и жабокът", анимация, САЩ, 2009; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 09:10
    "Лейди и Скитника", анимация, САЩ, 1955; реж. Клайд Джероними, Уилфред Джаксън, Хамилтън Луске, [0+]
  • 10:25
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 12:20
    "Шоуто на Джон Оливър V, 22 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    Ловеч - една люлякова усмивка (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Етрополе - истории за величие / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:05
    Ръсти Ривитс
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 08:45
    ПЕС Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
Пълна програма
  • 08:15
    Път свободен
  • 08:25
    Коли - страст или хоби
  • 08:55
    Гаражи - Злато
  • 09:25
    Истински чудеса
Пълна програма
  • 07:45
    Мускетарите, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 08:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 10:20
    Едно френско село, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически/драма, 2009
Пълна програма
  • 08:15
    Тайната на лешникотрошачката
  • 09:40
    Господин Пеликан
  • 11:05
    Семейство Орхейм
  • 12:45
    Ръцете на Роксана
Пълна програма
  • 08:00
    Клара и тайната на мечките
  • 09:35
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 11:05
    Г-ца Минус
  • 12:30
    Ангелите от Ийст Енд
Пълна програма
  • 07:20
    Неговото дело и слава
  • 09:10
    Нечий герой
  • 10:30
    Скаутско приключение
  • 11:55
    Път към Рая
Пълна програма
  • 07:45
    White Lies (2013)
  • 09:20
    Nola
  • 11:00
    Hello Hollywood
  • 11:30
    Richard Linklater: Dream Is Destiny
Пълна програма
  • 08:00
    Live Recap Crankworx Les Gets 2018
  • 10:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 11:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 12:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки
  • 09:00
    Световно първенство по волейбол: Среща от втората групова фаза
  • 10:50
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 12:50
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
Пълна програма
  • 07:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 09:45
    Култура.БГ
Пълна програма

Сериали

e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
PRO 7 08:30
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Nature 08:40
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 10
Viasat History 08:40
Конспирация, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
HBO 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}