ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /3989 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 19
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Пеле: Кралят на футбола - док. филм
Пълна програма
  • 10:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 11:10
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2010
  • 12:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 53, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 54, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 10:05
    Нашествието на чудовищните крокодили
  • 11:00
    Дивите Хавайски острови
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Труден успех
  • 12:50
    Моята котка от Ада: Лошият Макс
Пълна програма
  • 10:35
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Остров Свети Иван" - документален филм
  • 11:35
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 10:30
    Часът на зрителите /избрано/
  • 11:00
    Непозната земя /избрано/
  • 11:30
    България от край до край 6 /9, последен епизод/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:05
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.3
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп. 2
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, еп.8
  • 13:00
    "Зеленият фенер" - екшън, фантастика ( САЩ, 2011), режисьор - Мартин Кембъл, актьори - Райън Рейнолдс, Блейк Лайвли, Питър Сарсгаард, Марк Стронг,  Тим Робинс, Темуера Морисън, Анджела Басет и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Джак, убиецът на великани" - фентъзи, драма, приключенски (САЩ, 2013), ,ежисьор - Брайън Сингър, актьори - Никълъс Холт, Елеанор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др. 
  • 11:45
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 13:45
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 14:45
    "Люси" - екшън, трилър (Франция, Тайван, Германия, 2014), режисьор - Люк Бесон, актьори - Скарлет Йохансон, Морган Фрийман, Мин-Сик Чои, Амр Уакед и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Роден за мен" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Валери Уейс, актьори -   Лин Шей, Миранда Кент, Рийд Скот, Катлин Робъртсън, Стив Хауей,Тео Александър и др.
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Бруклин 99" - сериал
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 10:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:25
    Ябълко и Луки
  • 11:40
    Бен 10
Пълна програма
  • 09:10
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 11:10
    "Ден на труда", драма, САЩ, 2013; реж. Джейсън Райтмън, с Кейт Уинслет, Джош Бролин, Гатлин Грифит, Тоби Магуайър, Брук Смит, [12+]
  • 13:00
    "Тихите води са най-дълбоки", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Абеси Акаме, с Тоийн Ошинайке, Рита Едуард, Йеми Адебий, [12+]
  • 13:20
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 12:30
    "Два милиона бакшиш", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Бергман, с Никълъс Кейдж, Бриджит Фонда, Рози Перес, Уендъл Пиърс, Айзък Хейс, [12+]
  • 14:10
    "Ангел мой", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Хари Клевен, с Елина Льовенсон, Фльор Гефрие, Хана Будро, Мая Дори, Франсоа Вансонтели, [15+]
  • 15:30
    "Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18 /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 7
  • 11:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: По следите на шестцифрена мечта
  • 12:00
    Да продадеш колата си: AM General Humvee от 1992
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Неуспешно катерене
Пълна програма
  • 10:38
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 11:26
    Създай прототип: Автоматизирана доставка на пица
  • 12:14
    Екополис: Енергията на бъдещето
  • 13:02
    Ловци на митове: Кастингът: Грандиозният финал
Пълна програма
  • 10:30
    Кей Си под прикритие
  • 11:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:30
    Патешки истории
  • 12:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 10:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 11:00
    "Експресът на учените"
  • 11:25
    "Доказано от опит"
  • 11:35
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 136 еп. - Сериал
  • 14:00
    Сладка тайна - 18 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
  • 11:00
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, юноши, директно
  • 14:00
    Футбол: MLS, Ню Йорк Редбулс - Торонто
  • 15:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 08:55
    Снукър: Шампионат на Китай, втори ден, директно
  • 12:30
    Европейски рали шампионат: Рали Полша, втори ден
  • 13:00
    Куриози
  • 13:45
    Джудо: Световно първенство в Баку, пети ден
Пълна програма
  • 10:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
  • 11:00
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
  • 11:55
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 6
  • 12:50
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 10:20
    World Of X Games
  • 11:10
    Liquid Edge
  • 12:00
    Nhra Sportsman Series
  • 12:50
    World Of X Games
Пълна програма
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:30
    Отчайващи пейзажи
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 3
  • 11:30
    Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 1
  • 12:25
    Втори дубъл - първи сезон, еп. 1
  • 13:20
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 09:50
    Каин - сериал, еп. 6
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 10
  • 12:10
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 21
  • 13:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 08:35
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 11:05
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 12:45
    "В кадър ХV, 39 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 13:15
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [7+]
Пълна програма
  • 10:25
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 1
  • 12:20
    Скрити следи: Първата световна война (1914-1918 г.),
  • 13:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Заложно дерби
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 10 еп.
  • 12:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 10:55
    "Рейнбоу Руби"
  • 11:30
    "Конни"
  • 11:55
    "Кайю"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 10:15
    "БЕНОВСКА ПИТА" - избрано
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    "Пулс" - /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 11:50
    "Далече на Север" - драма с Джесика Ланг, Чарлз Дърнинг.
  • 13:20
    "Как да успеем в бизнеса, без дори да се опитваме" - мюзикъл с Робърт Морс, Мишел Лий.
  • 15:20
    "Аванти!" - комедия / романтичен с Едуард Андрюс, Джак Лемън.
Пълна програма
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES FULL REPEAT
  • 14:15
    GT4 EUROPEAN SERIES
  • 15:00
    TCR EUROPE TOURING CAR SERIES REPEAT
Пълна програма
  • 10:30
    MTV Къщурки
  • 11:00
    MTV Къщурки
  • 11:30
    MTV Къщурки
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 11:30
    MTV Asks Jess Glynne
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    2018 MTV Video Music Awards
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 7
  • 11:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 8
  • 11:40
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
  • 12:05
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 10:30
    Теория на глупостта, еп. 14
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
  • 13:00
    Марс, еп. 1
Пълна програма
  • 10:40
    Чудовища по рождение, еп. 1
  • 11:25
    Провалите на хищниците, еп. 1
  • 12:15
    Провалите на хищниците, еп. 2
  • 13:00
    Силата на нежния пол, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Монако - Ним, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: Дюделанж - Милан
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Лацио - Аполон
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М 
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Ювентус
Пълна програма
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 11:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 12:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:05
    Игрален филм
  • 17:15
    "Безсмертнова"
  • 18:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 19:50
    Концерт
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
Пълна програма
  • 10:35
    Bob der Baumeister
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 11:40
    Coop gegen Kat
  • 12:35
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 10:30
    Холивудски знаменитости- Майкъл Дъглас
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 10
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Профил на герой 1
  • 12:00
    Нашите диви животни: Епизод 5
  • 13:00
    Малки дебели хора: Не искам шоу на изродите
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Синор
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Несебър - Почувствай вечността
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:35
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 11:05
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 12:45
    Без батерии, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 1987
  • 14:35
    Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1989
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 11
  • 11:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 10
  • 11:30
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 10
  • 12:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - седми сезон, еп. 9
  • 11:40
    Кости - седми сезон, еп. 10
  • 12:35
    Ловец на мисли - пети сезон, еп. 4
  • 13:30
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION KIDS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FASHION KIDS
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Океански патрул" - 8 и 9 еп.
  • 11:35
    "Спешни случаи" - 15 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 83 и 84 еп.
  • 12:50
    "Кола примамка" - 7 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:30
    Рыбалка без границ
  • 11:00
    Морская охота
  • 11:30
    Морская подводная охота
  • 11:55
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 08:50
    "Рожденият ден на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Сара Пауър, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др. /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Двете майки на булката" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др.
  • 14:00
    "Невинни години" - романтична драма с уч. на Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Даниел Дей-Люис, Джералдин Чаплин,Алексис Смит, Мери Бет Хърт, Алек МaкKоуен, Ричард Е. Грант и др.
Пълна програма
  • 10:45
    Man, Woman, Wild: Louisiana
  • 11:30
    Flying Wild Alaska: Tundra Taxis
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: The Third Wheels
  • 13:00
    Smash Lab: Trapped in a Boat
Пълна програма
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
  • 11:00
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, юноши, директно
  • 14:00
    Футбол: MLS, Ню Йорк Редбулс - Торонто
  • 15:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 08:35
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 11:05
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 12:45
    "В кадър ХV, 39 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 13:15
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [7+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
  • 11:40
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    The Perfect Murder: Ride With The Devil
  • 11:00
    Murder In The Heartland: A Deceitful Heart
  • 11:55
    I Am Homicide: From Gridiron to the Grave
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Prey on Tourists
Пълна програма
  • 10:41
    Up Close With: Juliano Belletti
  • 11:05
    Football Stars: Neymar
  • 11:35
    Football Stars: Philippe Coutinho
  • 12:00
    The Truth About...: Pele
Пълна програма
  • 10:30
    Elite Tactical Unit
  • 11:15
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 11:35
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 12:00
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Заложно дерби
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
  • 12:00
    Марс, еп. 1
  • 13:00
    Да поговорим за звездите, еп. 11
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 19
Пълна програма
  • 10:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 15:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 7, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:20
    Картър; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Ливай Белфилд
  • 11:25
    Първите 48 часа: Любов и омраза/Животът на войника
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Стивън Порт
  • 13:15
    Джо Фрост за британските деца убийци: Даниъл Бартлам
Пълна програма
  • 10:00
    Едно осем седем
  • 12:20
    Дяволът и дълбокото синьо море
  • 14:25
    Как да провалиш връзката си
  • 16:20
    Хейло 4
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
Пълна програма
  • 10:45
    "Зад синора" - документален филм /повторение/ /1 част
  • 11:00
    "Вечните песни на България" в изпълнение на хор "Милка Стоева"
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "По стъпките на св.Климент Охридски - Охрид, Македония" - документален филм /повторение/ /1 част
Пълна програма
  • 10:50
    No Retreat, No Surrender
  • 11:15
    New Student Starfish / Clams
  • 11:40
    Michael Shannon vs Rachel Bloom
  • 12:05
    Cee Lo Green vs Russell Peters
Пълна програма
  • 10:53
    Slim Student Craves Cabbies Cock (18+)
  • 11:18
    Deeper In The Housekeeper (18+)
  • 11:41
    Maddy O'Reilly's Bikini Butt (18+)
  • 12:06
    Sizzlin' Slo-Mo Booty (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 18:00
    Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 22:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    BRAZIL CONQUEST - THE BANDEIRANTES
  • 11:00
    NEXOS - A SHARED FUTURE
  • 12:00
    AVIATORS, THE S2 E3
  • 12:30
    AVIATORS, THE S2 E4
Пълна програма
  • 10:40
    Superkombat Fighting Championship
  • 13:25
    NEW Retribution
  • 15:25
    Taekwondo
  • 15:40
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 10:30
    World of X Games 2016
  • 11:00
    Maverick Moments
  • 11:30
    Maverick Moments
  • 12:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 505 (Episode 5)
  • 11:10
    Спасители на котки (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 12:00
    Планетата Европа (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 12:50
    Кучето не е виновно (Series 1): Овчарски кучета, Австралия (Episode 4)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    The Tempest by Thomas Ades at the Metropolitan Opera
  • 11:35
    Dracula by Pierre Henry, Ensemble Le Balcon
  • 12:35
    InterMezzo
  • 13:30
    Esa-Pekka Salonen conducts Bartok with the Orchestre de Paris
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Левски - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 9-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 9-и епизод
Пълна програма
  • 04:30
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
  • 13:00
    Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу (WTA International - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 11:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 6-и епизод, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 6-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ливърпул - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
  • 11:00
    Убийство в Средния Запад: Лъжливо сърце
  • 11:55
    Детектив Убийство: В търсене на справедливост
  • 12:50
    Почти ми се размина: Туристи на прицел
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 10:30
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 11:50
    "Ти си всичко, което виждам", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Форстър, с Блейк Лайвли, Джейсън Кларк, Ана О'Райли, Ивон Страховски, Дани Хюстън, [15+]
  • 13:40
    "Маша и мечокът І, 5 - 8 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
  • 14:10
    "Младият Шелдън І, 17 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 10:45
    "Съвременно семейство IX, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 11:05
    "Съвременно семейство IX, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Уокър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 11:30
    "Бронзовата градина I, 4 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 12:20
    "Без ангажименти ІV, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Зандър Леман, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, Франсис Конрой, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Ловеч - една люлякова усмивка (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Молитвена броеница (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 27 кръг
  • 11:25
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 38 епизод
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига 5 кръг
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А 5 кръг
Пълна програма
  • 10:50
    Нела, принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
  • 11:45
    Искрица и Сияйница
  • 12:10
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 10:35
    Световни изпитания за скорост - Високи скорости с мотоциклети в Залц
  • 11:20
    Гаражи - Злато
  • 11:50
    Автокино
  • 12:15
    Grenzg?nger
Пълна програма
  • 10:30
    Едно френско село, сезон 1, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2011
  • 11:20
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 12:55
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 2, Испания, исторически/драма, 2013
  • 13:40
    Мускетарите, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 10:10
    Войната в "Роял палас"
  • 11:55
    Синът
  • 14:10
    Бандата на Голямата стъпка
  • 15:35
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1
Пълна програма
  • 09:40
    Хайди
  • 11:30
    Нова Година
  • 13:00
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 14:25
    Крокодилите 2
Пълна програма
  • 10:25
    "Канейдиънс" завинаги
  • 12:00
    Т.И.М.
  • 13:25
    Пипи отново на борда
  • 14:45
    Коко
Пълна програма
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    The Fits
  • 12:10
    Uncertain Terms
  • 13:20
    Residue
Пълна програма
  • 10:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
  • 12:00
    Freeride World Tour 2018
  • 14:00
    E League Tekken Team Takedown 2018
  • 15:00
    Action Sports World S18
Пълна програма
  • 09:15
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 11:05
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
  • 13:00
    Световен рали шампионат: Рали Турция - обзорна програма
  • 13:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 11:45
    Мобилният телефон и господарят на реката тв новела на Евровизия
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}