ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 09:45
    Култура.БГ предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    В служба на Нейно Величество - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 53, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 09:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 54, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 10:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 11:10
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 07:25
    Меконг: река с душа: Лаос
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Трагедия на паркинг за каравани
  • 09:10
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 10:05
    Нашествието на чудовищните крокодили
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервю
  • 09:25
    Волен Сидеров пред медиите
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:30
    Култура.БГ /п/
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Шифт /п/
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 08:05
    Wacky Races
  • 08:20
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:26
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 08:33
    The Tom and Jerry Show - Elements
Пълна програма
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.8
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 17
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.3
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп. 2
Пълна програма
  • 08:00
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 09:15
    "Джак, убиецът на великани" - фентъзи, драма, приключенски (САЩ, 2013), ,ежисьор - Брайън Сингър, актьори - Никълъс Холт, Елеанор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др. 
  • 11:45
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3
  • 13:45
    "Къща от карти" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 08:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 09:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 10:00
    "Роден за мен" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Валери Уейс, актьори -   Лин Шей, Миранда Кент, Рийд Скот, Катлин Робъртсън, Стив Хауей,Тео Александър и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Малки Титани: В готовност
  • 08:35
    Малки Титани: В готовност
  • 08:50
    Юникити
Пълна програма
  • 07:00
    "Ускорение (2016)", криминална драма, Канада, 2016; реж. Дарън Къртис, с Набил Раджо, Жамил Френч, Натар Гума Мбахо Муайн, Фани Малет, Патрик Гойет, [15+]
  • 08:45
    "Театърът представя ІV - Три вида глупост", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Мустафа Ксейбати, с Шон Уолш, Марек Ларууд, Джослин Джи Есиън, Вик Рийвс, Винсънт Джером, [12+]
  • 09:10
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 11:10
    "Ден на труда", драма, САЩ, 2013; реж. Джейсън Райтмън, с Кейт Уинслет, Джош Бролин, Гатлин Грифит, Тоби Магуайър, Брук Смит, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Битката за Британия", военна драма, Великобритания, 1969; реж. Гай Хамилтън, с Лорънс Оливие, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Сузана Йорк, Хари Андрюс, [12+]
  • 09:10
    "Менаше", драма, САЩ, 2017; реж. Джошуа З. Уайнстийн, с Менаше Лъстиг, Рубен Ниборски, Йоел Вайсхаус, Мейър Шуорц, Йоел Фалковиц, [12+]
  • 10:35
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 12:30
    "Два милиона бакшиш", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Бергман, с Никълъс Кейдж, Бриджит Фонда, Рози Перес, Уендъл Пиърс, Айзък Хейс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 08:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18 /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Пътят към Баретата Джаксън - Част 1
  • 08:30
    Как се прави...: Кухненска тел/ Печка/ Гравирани свещи/ Игрални автомати
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 23
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 17
Пълна програма
  • 07:26
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 08:14
    Екополис: Енергията на бъдещето
  • 09:02
    Стани богат изобретател: Бойна нощ
  • 09:50
    Как са го направили?: Горски пожари/Ауспух/ Космическа станция
Пълна програма
  • 08:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 08:00
    "Изглежда супер"
  • 08:25
    "Чудата наука"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
  • 09:05
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 136 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
Пълна програма
  • 06:30
    Снукър: Шампионат на Китай, първи ден
  • 08:45
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, девойки
  • 09:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
  • 11:00
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, юноши, директно
Пълна програма
  • 07:15
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
  • 08:45
    Куриози
  • 08:55
    Снукър: Шампионат на Китай, втори ден, директно
  • 12:30
    Европейски рали шампионат: Рали Полша, втори ден
Пълна програма
  • 08:00
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 1
  • 08:45
    Големият див север, сезон 1, еп. 7
  • 09:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 4
  • 10:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 07:50
    X Games - Aspen
  • 08:40
    Selfmade
  • 09:05
    Selfmade
  • 09:30
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
  • 09:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 08:10
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 17
  • 08:40
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
  • 09:05
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 9
  • 09:35
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 08:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 20
  • 08:55
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 21
  • 09:50
    Каин - сериал, еп. 6
  • 11:05
    Тандем - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Семейство Робинсън", анимация, САЩ, 2007; реж. Стивън Андерсън, [0+]
  • 08:35
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 11:05
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 12:45
    "В кадър ХV, 39 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 07:45
    Първата световна война в числа, сезон 1, еп. 4
  • 08:35
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 09:25
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
  • 10:25
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:45
    Заровени: Истината за рицарите тамплиери: Да оцелееш накрая
  • 08:55
    Американски антиквари: Буболечка в купа сено
  • 09:50
    Изковани в огъня: Нож наваха
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
Пълна програма
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица
  • 08:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 79 еп.
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 07:50
    "Бож"
  • 08:15
    "Аниманималс"
  • 08:25
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:30
    "Групата" - драма / военен с Кандис Берген, Джоан Хакет, Елизабет Хартман, Шърли Найт.
  • 10:00
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 11:50
    "Далече на Север" - драма с Джесика Ланг, Чарлз Дърнинг.
  • 13:20
    "Как да успеем в бизнеса, без дори да се опитваме" - мюзикъл с Робърт Морс, Мишел Лий.
Пълна програма
  • 08:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    MTV Къщурки
  • 10:30
    MTV Къщурки
Пълна програма
  • 08:00
    2017 MTV EMA
  • 09:40
    MTV Rewind: 2012
  • 10:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 11:30
    MTV Asks Jess Glynne
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
  • 08:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
  • 09:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 09:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 5
  • 09:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 4
  • 10:05
    Теория на глупостта, еп. 13
  • 10:30
    Теория на глупостта, еп. 14
Пълна програма
  • 07:25
    Чудовища по рождение, еп. 1
  • 08:15
    Силата на нежния пол, еп. 1
  • 09:05
    Тигърът-беглец, еп. 1
  • 09:50
    Градски риболов с Майк Яконели, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:20
    "Днес е 18 септември. Денят започва"
  • 09:55
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:40
    "По средата" - сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: Дюделанж - Милан
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Лацио - Аполон
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М 
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 08:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 09:05
    Игрален филм
  • 17:15
    "Безсмертнова"
  • 18:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
Пълна програма
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:20
    Caillou
  • 08:50
    Peppa Pig
  • 09:00
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 08:00
    Час Пик- Предаване на Телемедиа
  • 08:25
    Сега или никога-комедия,Испания, 2015, Режисьор: Мария Рипол,В ролите: Дани Ровира, Мария Валверде, Клара Лаго
  • 10:00
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 10:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Истината за синдрома на Турет
  • 09:00
    Моето 1500 кг семейство: Бавно, но славно
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: Епизод 10
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Профил на герой 1
Пълна програма
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.15
  • 09:30
    Симитли - Загадките на времето
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути - Южна Африка
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути - Южна Африка
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:35
    Убийството на принцеса Даяна, Люксембург,Великобритания,САЩ, биографичен/драма, 2007
  • 09:35
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 11:05
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 12:45
    Без батерии, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 1987
Пълна програма
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Кралицата на шоколада - кулинарно предаване, еп. 8
  • 08:35
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 17
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 18
  • 09:30
    Великото британско меню, еп. 42
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 8
  • 08:55
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 5
  • 09:50
    Макгайвър - втори сезон, еп. 17
  • 10:45
    Кости - седми сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:00
    TOP MODELS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    TOP MODELS
  • 08:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:50
    "Истински спасителни операции" - 12 еп.
  • 08:40
    "Студио за татуировки" - 2 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 10 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 17 и 18 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 08:00
    Карпфишинг
  • 08:30
    Нахлыст на разных широтах
  • 09:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
  • 08:50
    "Рожденият ден на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Сара Пауър, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др. /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Двете майки на булката" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Flying Wild Alaska: Tundra Taxis
  • 08:30
    Smash Lab: Trapped in a Boat
  • 09:15
    Extreme Couponing: Michelle & Kelly
  • 09:38
    Extreme Couponing: April & Carla
Пълна програма
  • 07:50
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 06:30
    Снукър: Шампионат на Китай, първи ден
  • 08:45
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, девойки
  • 09:30
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
  • 11:00
    Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, юноши, директно
Пълна програма
  • 07:00
    "Семейство Робинсън", анимация, САЩ, 2007; реж. Стивън Андерсън, [0+]
  • 08:35
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 11:05
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 12:45
    "В кадър ХV, 39 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:15
    Puppy Dog Pals
  • 08:35
    PJ Masks
  • 08:55
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 07:25
    Betrayed: Death By Design
  • 08:15
    Disappeared: Lost Angel
  • 09:10
    Pandora's Box: Unleashing Evil: Home Sweet Hell
  • 10:05
    The Perfect Murder: Ride With The Devil
Пълна програма
  • 07:55
    Football Stars: Philippe Coutinho
  • 08:20
    The Truth About...: Pele
  • 08:50
    Top: NBA Fashionistas
  • 09:16
    Up Close With: Emmanuel Adebayor
Пълна програма
  • 07:50
    Speargun Hunter
  • 08:15
    Speargun Hunter
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    Wardens
Пълна програма
  • 07:45
    Заровени: Истината за рицарите тамплиери: Да оцелееш накрая
  • 08:55
    Американски антиквари: Буболечка в купа сено
  • 09:50
    Изковани в огъня: Нож наваха
  • 10:45
    Спецове в заложната къща: Залогът е пистолети
Пълна програма
  • 08:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 4
  • 09:05
    Теория на глупостта, еп. 13
  • 09:30
    Теория на глупостта, еп. 14
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 7, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:20
    Картър; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Метал о метал
  • 08:50
    Часовете преди убийство: Лоша кръв
  • 09:35
    Неразрешени случаи: Търговците/Зърнат случайно
  • 10:30
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Ливай Белфилд
Пълна програма
  • 08:10
    Комета
  • 10:00
    Едно осем седем
  • 12:20
    Дяволът и дълбокото синьо море
  • 14:25
    Как да провалиш връзката си
Пълна програма
  • 06:30
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:00
    The Nasty Patty / The Idiot Box
  • 08:30
    Mermaid Man and Barnacle Boy IV / Doing Time
  • 09:00
    The Snowball Effect / One Krab's Trash
  • 09:30
    As Seen On TV / Can You Spare a Dime
Пълна програма
  • 08:09
    Let's Bake A Titty Cake (18+)
  • 08:33
    Educating Reeves (18+)
  • 09:00
    Pussy On Pointe (18+)
  • 09:22
    My Friend's Blindfolded Mom (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 18:00
    Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 22:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - SOUTH AFRICA
  • 09:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 3
  • 09:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? CHAMPION OF BIODIVERSITY
  • 10:00
    BRAZIL CONQUEST - THE ISLAND OF BUFFALOES
Пълна програма
  • 07:45
    WUSHU Championship
  • 08:15
    Taekwondo
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
  • 08:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 08:00
    Riding Portugal
  • 08:45
    Radical Times in Spain
  • 09:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 3
  • 10:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 07:45
    Супер-ветеринар (Series 5): Арло, Сути и Дръмър (Episode 17)
  • 08:35
    Микро чудовища (Series 1): Ухажване и размножаване (Episode 2)
  • 09:25
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пасища (Episode 2)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 504 (Episode 4)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Tempest by Thomas Ades at the Metropolitan Opera
  • 11:35
    Dracula by Pierre Henry, Ensemble Le Balcon
  • 12:35
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 9-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 04:30
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
  • 13:00
    Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Тенис: Guangzhou Open, Гуанджоу (WTA International - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 11:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 6-и епизод, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2018-19), 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Предателства: Смърт по поръчка
  • 08:15
    Изчезнали: Изгубеният Ангел
  • 09:10
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Ад у дома
  • 10:05
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 09:05
    "Степ", документален, САЩ, 2017; реж. Аманда Липиц, [12+]
  • 10:30
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 11:50
    "Ти си всичко, което виждам", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Форстър, с Блейк Лайвли, Джейсън Кларк, Ана О'Райли, Ивон Страховски, Дани Хюстън, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 09:00
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 10:45
    "Съвременно семейство IX, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 11:05
    "Съвременно семейство IX, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Уокър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    До Дунав и езерото на пеликаните (образователен филм за семеен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:05
    Ръсти Ривитс
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 08:45
    ПЕС Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
Пълна програма
  • 07:55
    Купата на Порше Карера
  • 08:25
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 08:55
    Надбягвания
  • 09:25
    Cars 'n' Stripes
Пълна програма
  • 07:50
    Мускетарите, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 08:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 10:30
    Едно френско село, сезон 1, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 07:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 08:45
    Бубонашествие
  • 10:10
    Войната в "Роял палас"
  • 11:55
    Синът
Пълна програма
  • 06:50
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 08:20
    Проект "Динозавър"
  • 09:40
    Хайди
  • 11:30
    Нова Година
Пълна програма
  • 07:10
    Сниф и летящия фантом
  • 08:45
    Неговото дело и слава: Разединен дом
  • 10:25
    "Канейдиънс" завинаги
  • 12:00
    Т.И.М.
Пълна програма
  • 07:00
    Our Song
  • 08:45
    32 Pills
  • 10:10
    Good Hope
  • 10:30
    Movie Talk
Пълна програма
  • 08:00
    Live Recap FIA World Rallycross
  • 10:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
  • 12:00
    Freeride World Tour 2018
  • 14:00
    E League Tekken Team Takedown 2018
Пълна програма
  • 07:00
    Церемония по връчване наградата на ФИФА "Футболист номер 1"
  • 08:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 09:45
    Култура.БГ
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 08:10
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 9
Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
Utilisima 08:10
Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 5
e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}