ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:15
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 33
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 25
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Goodwood - парад на колите - филм
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Животът на Нелсън Мандела - док. филм
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 16:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2011
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 18:05
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 14:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка-сова
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Анаконда
  • 16:30
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Торбеста къртица
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Пълна къща с котки
Пълна програма
  • 15:10
    "По стъпките на свободата" - документален филм
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Волен Сидеров пред медиите
  • 16:35
    RT в българския ефир
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
  • 16:00
    Сафарито на Скаут сериен тв филм
  • 16:25
    Животни по пижами анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:13
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:25
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 15:36
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 15:50
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 7
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.8
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.15
Пълна програма
  • 14:45
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
  • 16:30
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
  • 18:30
    "Откачалки" - комедия, драма (САЩ, Австралия, 2012), режисьор - П.Дж.Хоган, актьори - Лив Шрайбер, Тони Колет, Антъни Лапалиа, Каролин Гудал, Кери Фокс, Ребека Гибни, Бетани Уитмор, Сам Кларк и др.
  • 21:00
    "Смотаняци 2" - комедия, (САЩ, 1993 г.), режисьор - Джим Ейбрахамс, актьори - Чарли Шийн, Лойд Бриджис, Валериа Голино, Ричард Крина, Бренда Бек, Мигел Ферер, Роуан Аткинсън, Джери Халива
Пълна програма
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 19:30
    "Гражданинът" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 114
Пълна програма
  • 15:05
    Реактивните момичета
  • 15:20
    Анджело е върхът
  • 15:30
    Анджело е върхът
  • 15:50
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 14:20
    "Ку'дамм 59 - ерата на рокендрола, втора част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, със Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
  • 16:00
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 17:25
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 19:00
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
  • 16:05
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 18:20
    "Няма скрито-покрито", комедия, САЩ, 1997; реж. Франк Оз, с Кевин Клайн, Джоан Кюсак, Том Селек, Мат Дилън, Деби Рейнолдс, [12+]
  • 19:50
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    The Express
Пълна програма
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 16:50
    "Последният ден" - приключенски екшън с уч. на Дейвид Джеймс Елиът, Наташа Хенстридж, Джеймс Кромуел, Бенджамин Садлър, Стивън Кълп, Оуен Бест, Наташа Калис, Колин Кънингам и др., I част
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20
Пълна програма
  • 15:00
    Спешно отделение за автосервизи: Автосервиз "Scotty's Automotive"
  • 16:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 3
  • 17:00
    Треска за злато: Златни кюлчета и молитви
  • 18:00
    Тайни космически бягства: Секретна мисия
Пълна програма
  • 14:38
    Срещи с извънземни: Ескалация
  • 15:26
    Срещи с извънземни: Войната
  • 16:14
    Срещи с извънземни: Машината на времето
  • 17:02
    Как функционира Вселената?: Краят на вселената
Пълна програма
  • 15:00
    Патешки истории
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:30
    "ГЕОлино"
  • 15:40
    "ГЕОлино"
  • 15:55
    "За играчките"
Пълна програма
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Токшоу
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 15:15
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 15:45
    Колоездене: Гран Пиемонте, директно
  • 17:45
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
  • 19:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR в Ухан, обзор
Пълна програма
  • 15:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
  • 15:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 8
  • 17:25
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 14:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 15:20
    Sports Adventure
  • 15:45
    Sports Adventure
  • 16:10
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:00
    Братовчеди в кухнята
  • 15:30
    Братовчеди в кухнята
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Скрити доказателства - първи сезон, еп. 6
  • 16:05
    Д-р Хаус - първи сезон
  • 17:00
    Мама - пети сезон, еп. 11
  • 17:30
    Мама - пети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 15:10
    Инстинкт - първи сезон, еп. 5
  • 16:10
    Бул - първи сезон, еп. 10
  • 17:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 19
  • 18:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 14:50
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 19:25
    "Нокти І, 9 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Гери МакЛауд, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
  • 15:25
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 2
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
  • 16:50
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Чупи го, щом си го купил
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Купувачи в бурята
  • 16:10
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 17:10
    Библейските тайни - разкрити: Сексът и светите писания
Пълна програма
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
Пълна програма
  • 15:10
    "Рейнбоу Руби"
  • 15:35
    "Конни"
  • 15:55
    "Дот"
  • 16:15
    "Кайю"
Пълна програма
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:30
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
  • 16:05
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:00
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
  • 16:30
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 18:05
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 19:45
    "Затънтен край" - драма с Джеф Фейхи, Тушка Берген.
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
  • 16:30
    Екс он дъ бийч
  • 17:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • 15:15
    The Vamps Live @ V Festival 2017
  • 15:35
    Ella Eyre Live @ V Festival 2017
  • 16:00
    Drake Vs Ariana Vs Calvin
  • 17:30
    MTV Asks Biffy Clyro
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 15:05
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 9
  • 16:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 15:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 16:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 17:00
    Златна треска, еп. 3
  • 18:00
    Сървайвър: Живот с племето
Пълна програма
  • 14:30
    Дивата Канада, еп. 3
  • 15:25
    Дивата Канада, еп. 4
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 17:00
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
  • 20:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 14:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 15:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 17:00
    Вести
  • 17:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    Класическа музика
  • 15:30
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 16:30
    Паралакс - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 15:00
    Ninjago - Garmadons Motorrad-Gang
  • 15:25
    Dennis & Fletscher - Blamtastisch!
  • 15:45
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 16:20
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 13:30
    История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Чай и Полин - част 2
  • 16:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: ЯМР за Лари
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: "Голд Коуст", Лас Вегас
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Сексапилните булки
Пълна програма
  • 15:00
    Банско - Традиции
  • 15:30
    Древните китайски съкровища
  • 16:00
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 16:30
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
Пълна програма
  • 15:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:35
    Фрост/Никсън, Франция,Великобритания,САЩ, биографичен/драма/история, 2008
  • 16:35
    Къщата на бъдещето, САЩ, комедия/драма, 2017
  • 18:00
    Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
  • 20:10
    Кралството, Германия,САЩ, екшън/трилър, 2007
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 9
  • 15:30
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 10
  • 16:00
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване, еп. 25
  • 16:30
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 14:25
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 19
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 9
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 10
  • 17:10
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 15:00
    BARBARA PALVIN SPECIAL
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BARBARA PALVIN SPECIAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 2 еп.
  • 15:20
    "На косъм" - 7 и 8 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 187 и 188 eп.
  • 17:00
    "Океански патрул" - 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 15:30
    Оружейные дома мира
  • 16:00
    Рыбалка без границ
  • 16:30
    Клевое место
Пълна програма
  • 14:50
    "Новаци" - драма с уч. на Юън Макгрегър, Кристофър Плъмър, Горан Вишнич, Мелани Лоран, Кай Ленъкс, Мари Пейдж Келер, Чина Шаверс и др.
  • 17:00
    "Денят на Бастилията" - криминален екшън с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 15:15
    Dual Survival: Soaked
  • 16:00
    Treehouse Masters: Black Bear Bungalow
  • 16:45
    Alaska Mega Machines: Gargantuan Off The Grid
  • 17:30
    How the Universe Works: Jupiter
Пълна програма
  • 15:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 14:50
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 19:25
    "Нокти І, 9 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Гери МакЛауд, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:10
    Paprika
  • 15:20
    Paprika
  • 15:30
    Vampirina
  • 15:50
    Vampirina
Пълна програма
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Аз съм Франки
  • 16:05
    Къщата на Шумникови
  • 16:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:40
    Web of Lies: High On Love
  • 15:35
    Murder Calls: The Slender Man
  • 16:30
    Obsession: Dark Desires: Mad for Teacher
  • 17:25
    Disappeared: Secrets of a Son
Пълна програма
  • 15:10
    Untold Stories: Dawa Sherpa
  • 15:40
    Sport Stars Uncovered: Daniel Ricciardo
  • 16:05
    Top: Best Proposals
  • 16:30
    Sport Stars Uncovered: Lewis Hamilton
Пълна програма
  • 15:00
    Trip Gone Bad
  • 15:20
    Trip Gone Bad
  • 15:45
    Carter's W.A.R.
  • 16:30
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 15:15
    Надпревара за находки: Тексас: Чупи го, щом си го купил
  • 15:40
    Надпревара за находки: Тексас: Купувачи в бурята
  • 16:10
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 17:10
    Библейските тайни - разкрити: Сексът и светите писания
Пълна програма
  • 15:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 16:00
    Златна треска, еп. 3
  • 17:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 18:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 33
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 25
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 3, драма, криминален, Франция, 2014
  • 16:00
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 8, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 16:55
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 9, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 17:50
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 15:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 16:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 3, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:05
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Улица "Уолш"
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Когато музиката спре
  • 17:00
    Отвлечена: Елизабет Смарт: Първа част
  • 18:30
    Отвлечена: Елизабет Смарт: Втора част
Пълна програма
  • 13:50
    Вредители
  • 15:35
    Робиня съм аз
  • 17:15
    Първично
  • 19:15
    Двойник на дявола
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:00
    Sweet Cheeks (18+)
  • 15:24
    Latina Gets Facial In Laundromat (18+)
  • 15:49
    Katt's Sloppy BJ Buys Clothes (18+)
  • 16:13
    Audrey Bends Over For Hard Fuck (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 15:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - VICTORIA, AUSTRALIA
  • 16:00
    MALICE OR MUTINY
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 3
  • 18:00
    AC: TAIWAN'S STRAWBERRY GENERATION GROWS UP
Пълна програма
  • 12:30
    Colosseum Tournament
  • 15:30
    Beyond MMA - Capoeira
  • 16:15
    World Karate Federation
  • 18:00
    NEW War
Пълна програма
  • 15:00
    Built To Shred
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 16:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Котенца върху горещ покрив (Episode 5)
  • 15:30
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 16:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 606 (Episode 6)
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Tannhauser by Richard Wagner at the Teatro La Fenice, Venice
  • 16:40
    InterMezzo
  • 17:30
    Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montreal : Grieg, Mozart, Sibelius
  • 19:10
    Kent Nagano, Yulianna Advdeieva and the Orchestre Symphonique de Montreal: Bach, Stravinsky and Shostakovich
Пълна програма
  • 13:00
    Волейбол: ЦСКА - Монтана, четвърти полуфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 16:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 17:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 18:00
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, първи финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
Пълна програма
  • 13:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Япония, повторение
  • 15:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 16:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 18-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Саутхямптън - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
  • 15:35
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен
  • 16:30
    Мрачна обсебеност: Луд по учителка
  • 17:25
    Изчезнали: Тайните на сина
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 14:15
    "Героичната шесторка", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Дон Хол, Крис Уилямс, [7+]
  • 15:55
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 17:20
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 18:50
    "Играчи ІV, 9 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Саймън Селан Джоунс, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 16:00
    "Филми и звезди Х, 36 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 16:25
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 18:15
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    Небесни скитници (1 част) (образователен филм за природен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Небесни скитници (2 част) (образователен филм за природен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Футбол: Испанска Ла Лига
  • 19:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 13:20
    Волейбол: Световно първенство за жени
  • 15:20
    Голф: Европейски тур
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 15:15
    Пес патрул
  • 15:25
    Дора Изследователката
  • 15:55
    Макс и Руби
  • 16:25
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 14:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 15:20
    Едно френско село, сезон 3, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2012
  • 16:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 17:10
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 14:55
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
  • 16:25
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 17:50
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 19:10
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 15:10
    Деликатност
  • 17:00
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 18:30
    Необвързаност
  • 20:20
    Фалшификатори
Пълна програма
  • 14:10
    Пистата
  • 15:40
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 17:10
    Единственият
  • 18:55
    Сниф участва във войната
Пълна програма
  • 15:00
    Studs
  • 16:30
    Sembene!
  • 17:55
    Vegalta: Soccer, Tsunami and the Hope of a Nation
  • 19:00
    Help Us Find Sunil Tripathi
Пълна програма
  • 14:30
    Night of the Jumps 2017
  • 15:30
    FIM X-Trial World Championship 2017
  • 16:30
    Orchard Enterprises Films 5: Fruition - The Life a
  • 18:00
    E League Tekken Team Takedown 2018
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис, Лейвър къп: Роджър Федерер /Швейцария/ - Джон Иснър /САЩ/ - среща на от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
  • 16:20
    Футбол: Словения - България, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 18:10
    Футбол: Италия - Украйна - приятелска среща
  • 20:00
    Мотоспорт Екстра
Пълна програма
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 15:25
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
e-kids 15:30
Малкия Амадеус - анимационен сериал
Хоби ТВ 15:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 83 еп.
Fox Life 15:35
Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 22
Viasat History 15:45
Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 15:25
Студио "Футбол"
Eurosport 2 15:30
Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Вердер
Diema Sport 2 15:30
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
Ring.BG 15:30
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
ТВ Европа 15:35
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

Diema 15:20
"Ловът на орела 2" - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Джеф Фейхи, Джо Суба, Зак Макгоун и др.
TV1000 15:25
Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
MGM 15:30
"Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
Cinemax 15:35
"Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
HBO3 15:40
"Криптон I, 5 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Рамзи, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}