ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 31
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 33
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 25
Пълна програма
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Законът на любовта - романтичен сериал
  • 15:00
    Goodwood - парад на колите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 13:05
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 14:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 15:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 16:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 12:50
    Брегът на акулите
  • 13:45
    Спешно отделение за животни: Епизод 3
  • 14:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка-сова
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Анаконда
Пълна програма
  • 13:10
    Интервю
  • 13:35
    "Български народни светини" - документална поредица
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:30
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
  • 13:30
    На опера с БНТ 2: "Катерина Измайлова" от Дмитрий Шостакович /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 13:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:25
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:40
    New Looney Tunes - Elements
  • 13:45
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 13:00
    "Изповедта на един съпруг" - драма (САЩ, 2015), режисьор - Мишел Моуър, актьори -  Джей Ар Бърн, Али Гонино, Тара Спенсър-Наърн, Тори Барбън и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 7
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.8
Пълна програма
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4
  • 13:45
    Премиера: "Къща от карти" - сериал, с.5
  • 14:45
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Алфонсо Куарон, актьори - Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис и др.
  • 16:30
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 14:00
    "Супермаркет" - сериал
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 13:00
    "Фермата: Съединение" - риалити, сезон 4
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Суперновобранци
  • 13:26
    Суперновобранци
  • 13:40
    Малки Титани: В готовност
  • 13:49
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 12:00
    "Хвани ме, ако можеш", криминална комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Леонардо ДиКаприо, Том Ханкс, Кристофър Уокън, Мартин Шийн, Натали Бай, [12+]
  • 14:20
    "Ку'дамм 59 - ерата на рокендрола, втора част", драма, Германия, 2018; реж. Свен Бозе, със Зоня Герхард, Клаудия Михелзен, Мария Ерих, Емилия Шюле, Тристан Пютер, [15+]
  • 16:00
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 17:25
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
Пълна програма
  • 12:20
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 14:20
    "Последното пътуване", драма, Германия, 2017; реж. Ник Бейкър - Монтийс, с Юрген Прохнов, Петра Шмидт-Шалер, Тамбет Туиск, Сузане фон Борсоди, [12+]
  • 16:05
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 18:20
    "Няма скрито-покрито", комедия, САЩ, 1997; реж. Франк Оз, с Кевин Клайн, Джоан Кюсак, Том Селек, Мат Дилън, Деби Рейнолдс, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Погребани живи
  • 14:00
    Спешно отделение за автосервизи: Автосервиз "Grapevine Automotive"
  • 15:00
    Спешно отделение за автосервизи: Автосервиз "Scotty's Automotive"
  • 16:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 3
Пълна програма
  • 13:02
    Срещи с извънземни: Оплитане
  • 13:50
    Срещи с извънземни: Пророчества
  • 14:38
    Срещи с извънземни: Ескалация
  • 15:26
    Срещи с извънземни: Войната
Пълна програма
  • 13:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:30
    Домът на Рейвън
  • 13:55
    Коланимация
  • 14:00
    Soy Luna
Пълна програма
  • 13:15
    "Операция "Ох!"
  • 13:45
    "Ужасна история"
  • 14:15
    "Уголемена наука"
  • 14:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Бабар - кралят на слоновете - аним. филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Страници от живота - 148 еп. - Сериал
  • 14:00
    Сладка тайна - 30 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Токшоу
Пълна програма
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, втори ден
  • 13:30
    "Духът на ветроходството"
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, директно
Пълна програма
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап
  • 13:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, втори ден
  • 15:15
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 15:45
    Колоездене: Гран Пиемонте, директно
Пълна програма
  • 13:10
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 4
  • 13:35
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 5
  • 13:55
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 6
  • 14:20
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 12:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 13:40
    X Games - Aspen
  • 14:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 15:20
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:00
    Живот на остров
  • 13:30
    Живот на остров
  • 14:00
    Мразя моя двор
  • 14:30
    Мразя моя двор
Пълна програма
  • 12:25
    Проект "Ревъри" - първи сезон, еп. 10
  • 13:20
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 3
  • 14:15
    С повече шик - първи сезон, еп. 12
  • 14:40
    С повече шик - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 13:05
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 4
  • 15:10
    Инстинкт - първи сезон, еп. 5
  • 16:10
    Бул - първи сезон, еп. 10
  • 17:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 12:55
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
  • 14:50
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 19:25
    "Нокти І, 9 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
Пълна програма
  • 12:50
    Останки от войните, сезон 3, еп. 2
  • 13:40
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
  • 14:30
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
  • 15:25
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Добрите момчета срещат Ивъл Книвъл
  • 13:45
    Надпревара за находки: Тексас: Да прекършиш Бъба
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Какво искат жените?
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
Пълна програма
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 2 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 13:10
    "Кит и Кейт"
  • 13:20
    "Яя и Зук "
  • 13:30
    "Узли и Пип"
  • 13:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 13:15
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:50
    "Не викайте духове" - комедия / фентъзи с Питър О’Тул, Дарил Хана.
  • 13:25
    "Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
  • 15:00
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
  • 16:30
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 13:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 13:20
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 13:45
    Sigma: MTV Crashes Plymouth
  • 14:05
    Busted: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:05
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 2
  • 14:05
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 3
  • 15:05
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    Космос, еп. 7
  • 14:00
    Да поговорим за звездите, еп. 1
  • 15:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 16:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
Пълна програма
  • 12:50
    Дивата Канада, еп. 1
  • 13:40
    Дивата Канада, еп. 2
  • 14:30
    Дивата Канада, еп. 3
  • 15:25
    Дивата Канада, еп. 4
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Естудиантес - Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:40
    "Мама" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Арсенал - Ворскла
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 14:00
    Вести
  • 14:25
    Вести-Москва
  • 14:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    Класическа музика
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 13:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 13:35
    Die Tom und Jerry Show
  • 14:05
    Spirit: wild und frei
  • 15:00
    Ninjago - Garmadons Motorrad-Gang
Пълна програма
  • 12:30
    60 минути -предаване на Телемедиа
  • 13:30
    История на любовта-Драма, Франция-Канада-Румъния- САЩ / 2016,Режисьор: Раду Михайлеану, В ролите: Джема Артъртън, Марк Рендал, Тори Хигинсън, Елиът Гулд, Дерек Джейкъби
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Имам 2000 татуса
  • 14:00
    Кралят на тортите: Къщичка за кукли, Джо на 50 и драма с ябълки
  • 14:30
    Кралят на тортите: Щастливи патици, куфар за играчки и танци
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Чай и Полин - част 2
Пълна програма
  • 13:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 13:30
    JAM - еп.12
  • 14:00
    10 български учени, за които може би не знаете
  • 14:30
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
Пълна програма
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Невъзможен хотел
  • 15:00
    Загадки в музея - специално издание
Пълна програма
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Невъзможен хотел
  • 15:00
    Загадки в музея - специално издание
Пълна програма
  • 13:05
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 14:35
    Фрост/Никсън, Франция,Великобритания,САЩ, биографичен/драма/история, 2008
  • 16:35
    Къщата на бъдещето, САЩ, комедия/драма, 2017
  • 18:00
    Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
Пълна програма
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Рецептите на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 7
  • 13:30
    Рецептите на Бил: Нотинг Хил - кулинарно предаване, еп. 8
  • 14:00
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 5
  • 14:30
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 12:29
    Животът се случва Комедия 2011
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Куантико - трети сезон, еп. 11
  • 13:30
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 17
  • 14:25
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 19
  • 15:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 9
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:00
    TOP MODELS
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    TOP MODELS
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Истински спасителни операции" - 4 еп.
  • 14:05
    "Уличен патрул" - 14 еп.
  • 14:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 2 еп.
  • 15:20
    "На косъм" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
Пълна програма
  • 12:55
    Фишермания
  • 13:20
    Рыболовные путешествия
  • 14:15
    Привет, Малек!
  • 14:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 12:00
    "Черното тефтерче" - романтична комедия с уч. на Британи Мърфи, Рон Ливингстън, Холи Хънтър, Кейти Бейтс и др. /п/
  • 14:15
    "В кадър"
  • 14:50
    "Новаци" - драма с уч. на Юън Макгрегър, Кристофър Плъмър, Горан Вишнич, Мелани Лоран, Кай Ленъкс, Мари Пейдж Келер, Чина Шаверс и др.
  • 17:00
    "Денят на Бастилията" - криминален екшън с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    How the Universe Works: Jupiter
  • 13:45
    Extreme Couponing: Maryann & Haley
  • 14:08
    Extreme Couponing: Amanda & Jess
  • 14:30
    Codes and Conspiracies: Experimental Soldiers
Пълна програма
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:05
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
  • 14:35
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, втори ден
  • 13:30
    "Духът на ветроходството"
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, директно
Пълна програма
  • 12:55
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
  • 14:50
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 19:25
    "Нокти І, 9 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:00
    PJ Masks
  • 13:20
    PJ Masks
  • 13:40
    Paprika
  • 13:50
    Paprika
Пълна програма
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
  • 13:45
    Evil Stepmothers: The Price Of Greed
  • 14:40
    Web of Lies: High On Love
  • 15:35
    Murder Calls: The Slender Man
Пълна програма
  • 12:56
    Up Close With: Blanka Vlasic
  • 13:20
    Entourage: Mark Cavendish
  • 13:50
    Top: Cycling Spots
  • 14:15
    In the Name of Good: Lance Armstrong
Пълна програма
  • 13:05
    Madfin Shark Series
  • 13:30
    Hook N' Look
  • 13:50
    Hook N' Look
  • 14:15
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 12:50
    Американски антиквари: Добрите момчета срещат Ивъл Книвъл
  • 13:45
    Надпревара за находки: Тексас: Да прекършиш Бъба
  • 14:15
    Надпревара за находки: Тексас: Какво искат жените?
  • 14:45
    Надпревара за находки: Тексас: Мери и новата й бричка
Пълна програма
  • 13:00
    Да поговорим за звездите, еп. 1
  • 14:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 15:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 16:00
    Златна треска, еп. 3
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов на инат" - сериал, с.1, еп. 31
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 33
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 25
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 15:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 3, драма, криминален, Франция, 2014
  • 16:00
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 8, комедия, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 3, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 16:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:15
    Какво е нужно за убийство: Г-жа Грешаща
  • 13:45
    Какво е нужно за убийство: Кръв по престилката на готвача
  • 14:10
    Първите 48 часа: Къща - капан
  • 15:05
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Улица "Уолш"
Пълна програма
  • 12:00
    Как да провалиш връзката си
  • 13:50
    Вредители
  • 15:35
    Робиня съм аз
  • 17:15
    Първично
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
Пълна програма
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
Пълна програма
  • 12:59
    Big Titted Waitress Fucks for Money (18+)
  • 13:17
    Deep Anal For Cock Loving Nympho (18+)
  • 13:38
    Brandi Love's The Contractors (18+)
  • 14:00
    Laundry Day Deep Throat (18+)
Пълна програма
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
Пълна програма
  • 12:30
    Colosseum Tournament
  • 15:30
    Beyond MMA - Capoeira
  • 16:15
    World Karate Federation
  • 18:00
    NEW War
Пълна програма
  • 13:00
    World of X Games 2015
  • 14:00
    Standard Snowboard Show
  • 14:30
    Standard Snowboard Show
  • 15:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 13:00
    Най-свирепите животни! (Series 1): Мексико (Episode 3)
  • 13:50
    Най-свирепите животни! (Series 1): Австралия (Episode 4)
  • 14:40
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Котенца върху горещ покрив (Episode 5)
  • 15:30
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
Пълна програма
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:25
    InterMezzo
  • 13:30
    Tannhauser by Richard Wagner at the Teatro La Fenice, Venice
  • 16:40
    InterMezzo
  • 17:30
    Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montreal : Grieg, Mozart, Sibelius
Пълна програма
  • 13:00
    Волейбол: ЦСКА - Монтана, четвърти полуфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 16:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 17:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 18:00
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, първи финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
Пълна програма
  • 13:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 13:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Япония, повторение
  • 15:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 16:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 18-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Самоличност на мъртвец
  • 13:45
    Зли мащехи: Цената на алчността
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
  • 15:35
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • 12:50
    "Вице II, 1 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Кристофър Морис, с Джулия Луис-Драйфус, Ана Клъмски, Тони Хейл, Рийд Скот, Тимъти Симънс, [12+]
  • 13:20
    "Бялата принцеса I, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джейми Пейн, с Джоди Комър, Джейкъб Колинс-Леви, Мишел Феърли, Еси Дейвис, Винсент Реган, [15+]
  • 14:15
    "Героичната шесторка", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Дон Хол, Крис Уилямс, [7+]
  • 15:55
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
Пълна програма
  • 12:50
    "Капитан Гащи", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. , [7+]
  • 14:20
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 16:00
    "Филми и звезди Х, 36 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 16:25
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
Пълна програма
  • 13:00
    Крепости от миналото, сенки в обектива (образователен филм за семеен туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Покривите на София (образователен филм за семеен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 13:10
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:00
    Зак и Квак
  • 14:20
    Топ кадети
Пълна програма
  • 12:50
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 14, Испания, исторически/драма, 2013
  • 13:35
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 14:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 15:20
    Едно френско село, сезон 3, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 11:45
    Венция/Венеция Биографичен САЩ 1992
  • 13:30
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
  • 14:55
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
  • 16:25
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
Пълна програма
  • 12:10
    Фин
  • 13:40
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 15:10
    Деликатност
  • 17:00
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 12:40
    Баща на четири деца
  • 14:10
    Пистата
  • 15:40
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 17:10
    Единственият
Пълна програма
  • 11:30
    Bigger Stronger Faster
  • 13:20
    Ghosts (2006)
  • 15:00
    Studs
  • 16:30
    Sembene!
Пълна програма
  • 13:00
    E League Season 2
  • 13:30
    Enduro GP S18
  • 14:00
    Parkour 2018
  • 14:30
    Night of the Jumps 2017
Пълна програма
  • 13:15
    Аз съм…
  • 13:25
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /9 епизод/
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Тенис, Лейвър къп: Роджър Федерер /Швейцария/ - Джон Иснър /САЩ/ - среща на от двубоя между отбора на Европа и отбора на света
Пълна програма
  • 12:30
    История.bg Горяните /п/
  • 13:30
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/
  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat History 13:20
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
Fox Life 13:20
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}