ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:30
    Дързост и красота тв филм /4002 епизод/
  • 17:00
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
  • 17:25
    Зелена светлина
  • 17:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване с водеща Славена Вътова
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 25
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 16:30
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 16:05
    Животът на Нелсън Мандела - док. филм
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
Пълна програма
  • 16:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2011
  • 16:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 18:05
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 16:30
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Торбеста къртица
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Пълна къща с котки
  • 18:20
    Акулите от Палау
  • 19:15
    Войната за спасяването на китовете: Да проследиш врага
Пълна програма
  • 16:35
    RT в българския ефир
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационна емисия
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Луди по къмпингите" - доку-поредица
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:25
    Животни по пижами анимационен сериал
  • 16:45
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 17:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 16:45
    Bunnicula
  • 16:54
    Bunnicula
  • 17:10
    Bunnicula
Пълна програма
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 7
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.8
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.15
  • 19:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.2
Пълна програма
  • 16:30
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
  • 18:30
    "Откачалки" - комедия, драма (САЩ, Австралия, 2012), режисьор - П.Дж.Хоган, актьори - Лив Шрайбер, Тони Колет, Антъни Лапалиа, Каролин Гудал, Кери Фокс, Ребека Гибни, Бетани Уитмор, Сам Кларк и др.
  • 21:00
    "Смотаняци 2" - комедия, (САЩ, 1993 г.), режисьор - Джим Ейбрахамс, актьори - Чарли Шийн, Лойд Бриджис, Валериа Голино, Ричард Крина, Бренда Бек, Мигел Ферер, Роуан Аткинсън, Джери Халива
  • 22:45
    "Джей Едгар" - биографичен, драма (САЩ, 2011), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Денис О'Хеър, Джош Лукас, Леонардо Ди Каприо, Арми Хамър, Джуди Денч, Деймън Хериман, Дилан Бърнс, Наоми Уотс, Джефри Донован и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 19:30
    "Гражданинът" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 114
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 39
Пълна програма
  • 16:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 17:05
    Ябълко и Луки
  • 17:20
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 16:00
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
  • 17:25
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 19:00
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
  • 21:00
    "Герой по неволя", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О'Конър, , [12+]
Пълна програма
  • 16:05
    "Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 18:20
    "Няма скрито-покрито", комедия, САЩ, 1997; реж. Франк Оз, с Кевин Клайн, Джоан Кюсак, Том Селек, Мат Дилън, Деби Рейнолдс, [12+]
  • 19:50
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 21:30
    "Туин Пийкс (2017) I, 15 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    The Express
  • 18:30
    MainSail
Пълна програма
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
  • 19:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 16:50
    "Последният ден" - приключенски екшън с уч. на Дейвид Джеймс Елиът, Наташа Хенстридж, Джеймс Кромуел, Бенджамин Садлър, Стивън Кълп, Оуен Бест, Наташа Калис, Колин Кънингам и др., I част
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20
  • 20:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 16:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 3
  • 17:00
    Треска за злато: Златни кюлчета и молитви
  • 18:00
    Тайни космически бягства: Секретна мисия
  • 19:00
    Как се прави...: Дървени часовници, стоманени велосипеди
Пълна програма
  • 16:14
    Срещи с извънземни: Машината на времето
  • 17:02
    Как функционира Вселената?: Краят на вселената
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Юпитер
  • 18:40
    Как функционира Вселената?: Първата секунда
Пълна програма
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:55
    Коланимация
  • 17:00
    Къмпиране
  • 17:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 16:30
    "Снимки"
  • 16:50
    "Въпросите на Мили"
  • 17:00
    "Операция "Ох!"
  • 17:30
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 15:45
    Колоездене: Гран Пиемонте, директно
  • 17:45
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
  • 19:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR в Ухан, обзор
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 16:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 8
  • 17:25
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 18:05
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
  • 18:30
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 16:10
    Night Of The Jumps
  • 17:00
    Pro Bull Riders
  • 17:50
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 18:40
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
  • 17:30
    Ловци на къщи
  • 18:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 16:05
    Д-р Хаус - първи сезон
  • 17:00
    Мама - пети сезон, еп. 11
  • 17:30
    Мама - пети сезон, еп. 12
  • 18:00
    Сготвено с любов - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 16:10
    Бул - първи сезон, еп. 10
  • 17:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 19
  • 18:10
    От местопрестъплението - първи сезон, еп. 20
  • 19:10
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 14:50
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 19:25
    "Нокти І, 9 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Гери МакЛауд, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Пълна програма
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
  • 16:50
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 5
  • 17:40
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 5
  • 18:30
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 17:10
    Библейските тайни - разкрити: Сексът и светите писания
  • 18:05
    Планинари: Не чакай утрешния ден
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
Пълна програма
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 16:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:00
    "Баданаму"
  • 17:15
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:30
    "Дудлибу"
Пълна програма
  • 16:05
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    "Патарински Live"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:30
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 18:05
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 19:45
    "Затънтен край" - драма с Джеф Фейхи, Тушка Берген.
  • 21:15
    "Молитва за умиращия" - екшън / драма с Алън Бейтс, Боб Хоскинс.
Пълна програма
  • 16:30
    Екс он дъ бийч
  • 17:00
    Фактор страх
  • 18:00
    Фактор страх
  • 19:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 16:00
    Drake Vs Ariana Vs Calvin
  • 17:30
    MTV Asks Biffy Clyro
  • 18:00
    Hot Right Now!
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 16:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
  • 17:25
    Патрулиращи кучета, сезон 6, еп. 7
  • 17:50
    Патрулиращи кучета, сезон 6, еп. 8
Пълна програма
  • 16:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 3
  • 17:00
    Златна треска, еп. 3
  • 18:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
Пълна програма
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 17:00
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
  • 18:00
    Най-странните домашни любимци на света, еп. 1
  • 18:50
    Върховната животинска класация, еп. 4
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 16:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 17:00
    "Планета ТОП 20" - месечна класация
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
  • 20:00
    Мобил 1
  • 20:30
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 16:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 17:00
    Вести
  • 17:30
    Вести-Москва
  • 17:50
    Вести
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Най-после край на работния ден!" - журнал
Пълна програма
  • 16:30
    Паралакс - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Разбулване" - с водещ Н.Панков /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 16:20
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 16:50
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 17:20
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 17:45
    Hotel Transsilvanien - Die Serie
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
  • 17:00
    Съдбовна нощ-Комедия,2017,Франция ,Режисьор:Едуар Баер
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: ЯМР за Лари
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: "Голд Коуст", Лас Вегас
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Сексапилните булки
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля на принцеса или рокля с шлейф
Пълна програма
  • 16:30
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 17:00
    Караконджули в Хималаите
  • 17:30
    Община Смолян - Вълшебства из планините
  • 18:00
    Археологически - средновековен комплекс Перперикон
Пълна програма
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:35
    Къщата на бъдещето, САЩ, комедия/драма, 2017
  • 18:00
    Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
  • 20:10
    Кралството, Германия,САЩ, екшън/трилър, 2007
  • 22:00
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "Новото познание: Галактическият народ от Магура" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 16:30
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 5
  • 17:30
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 2
  • 18:30
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 9
  • 19:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    2-4-1 Хитове!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 10
  • 17:10
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 18
  • 18:05
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 20
  • 18:35
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:30
    FASHION DESTINATION
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    FASHION FILMS
  • 17:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop
  • 17:00
    Fresh Vids And Hot Hits
  • 19:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 187 и 188 eп.
  • 17:00
    "Океански патрул" - 9 и 10 еп.
  • 17:50
    "Джигити" - 4 и 3 еп.
  • 18:40
    "Хванати на местопрестъплението" - 7 еп.
Пълна програма
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    новини
Пълна програма
  • 16:30
    Клевое место
  • 16:55
    Блондинка на охоте
  • 17:25
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 17:50
    Популярная охота
Пълна програма
  • 14:50
    "Новаци" - драма с уч. на Юън Макгрегър, Кристофър Плъмър, Горан Вишнич, Мелани Лоран, Кай Ленъкс, Мари Пейдж Келер, Чина Шаверс и др.
  • 17:00
    "Денят на Бастилията" - криминален екшън с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 16:00
    Treehouse Masters: Black Bear Bungalow
  • 16:45
    Alaska Mega Machines: Gargantuan Off The Grid
  • 17:30
    How the Universe Works: Jupiter
  • 18:15
    Extreme Couponing: Zadia & Briana
Пълна програма
  • 16:05
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
  • 18:30
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
Пълна програма
  • 16:35
    Кръстници вълшебници
  • 16:45
    Опасният Хенри
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 17:45
    Геймърки
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 14:50
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 19:25
    "Нокти І, 9 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Марта Кънингам, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Гери МакЛауд, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:40
    Paprika
  • 16:50
    Paprika
  • 17:00
    Claude
  • 17:15
    Claude
Пълна програма
  • 16:35
    Кръстници вълшебници
  • 16:45
    Опасният Хенри
  • 17:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 17:45
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 16:30
    Obsession: Dark Desires: Mad for Teacher
  • 17:25
    Disappeared: Secrets of a Son
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Plastic Surgery
  • 19:15
    A Crime to Remember: Coffin For Christmas
Пълна програма
  • 16:30
    Sport Stars Uncovered: Lewis Hamilton
  • 17:00
    The Burning Issue: Golf
  • 17:25
    Perfection: Tiger Woods
  • 17:55
    Top: Golf Scandals
Пълна програма
  • 16:30
    Big Water Adventure
  • 16:50
    Big Water Adventure
  • 17:15
    Madfin Shark Series
  • 17:35
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 16:10
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 17:10
    Библейските тайни - разкрити: Сексът и светите писания
  • 18:05
    Планинари: Не чакай утрешния ден
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
Пълна програма
  • 16:00
    Златна треска, еп. 3
  • 17:00
    Сървайвър: Живот с племето
  • 18:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 25
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:00
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 8, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 16:55
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 9, комедия, криминален, САЩ, 2015
  • 17:50
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 18:20
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 16:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 3, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 19:05
    Възприятия; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Когато музиката спре
  • 17:00
    Отвлечена: Елизабет Смарт: Първа част
  • 18:30
    Отвлечена: Елизабет Смарт: Втора част
  • 20:00
    Часовете преди убийство: Няма сън за грешниците
Пълна програма
  • 15:35
    Робиня съм аз
  • 17:15
    Първично
  • 19:15
    Двойник на дявола
  • 21:25
    Обиколка за милиони
Пълна програма
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    Punk'd
Пълна програма
  • 16:38
    Latex Lust (18+)
  • 17:00
    Eat Her, Cheater! (18+)
  • 17:25
    Yoga Blonde Does Anal (18+)
  • 17:51
    Rubbing A Cock In Her Poon (18+)
Пълна програма
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Флора и фауна - повт.
  • 17:35
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 16:00
    MALICE OR MUTINY
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 3
  • 18:00
    AC: TAIWAN'S STRAWBERRY GENERATION GROWS UP
  • 18:30
    AC: CAMBODIA'S LAND GRABS
Пълна програма
  • 16:15
    World Karate Federation
  • 18:00
    NEW War
  • 20:30
    One Fight Show
  • 23:00
    Fighting Rookies
Пълна програма
  • 16:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 17:00
    Cult of Freedom: The New Zealand Part
  • 17:15
    Custom
  • 17:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 16:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 606 (Episode 6)
  • 17:10
    Спасители на котки (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 18:00
    Кучетата и техният таен живот (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:40
    InterMezzo
  • 17:30
    Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montreal : Grieg, Mozart, Sibelius
  • 19:10
    Kent Nagano, Yulianna Advdeieva and the Orchestre Symphonique de Montreal: Bach, Stravinsky and Shostakovich
  • 20:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 16:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 11-и епизод, повторение
  • 17:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 18:00
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, първи финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
  • 20:00
    Волейбол: Нефтохимик - Монтана, мач за Суперкупата на България, повторение
Пълна програма
  • 16:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 18-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Саутхямптън - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 2-и епизод, директно
  • 20:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 13-и епизод
Пълна програма
  • 16:30
    Мрачна обсебеност: Луд по учителка
  • 17:25
    Изчезнали: Тайните на сина
  • 18:20
    Почти ми се размина: Пластична хирургия
  • 19:15
    Престъплението, което ще се помни: Ковчег за Коледа
Пълна програма
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
  • 18:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 15:55
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 17:20
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 18:50
    "Играчи ІV, 9 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Саймън Селан Джоунс, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 19:25
    "Смях през сълзи І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Мишел Гондри, с Джим Кери, Катрин Кийнър, Франк Лангела, [15+]
Пълна програма
  • 16:25
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
  • 18:15
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 20:15
    "Криптон I, 3 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Стив Шил, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на двойките І, 7 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Дунав. Човешкото лице на реката (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    101 мъже (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Футбол: Испанска Ла Лига
  • 19:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 15:20
    Голф: Европейски тур
  • 17:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А
Пълна програма
  • 16:40
    Уоликазам!
  • 17:10
    Искрица и Сияйница
  • 17:20
    Нела, принцесата-рицар
  • 17:40
    Кива го може!
Пълна програма
  • 16:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 17:10
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 18:40
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 15, Испания, исторически/драма, 2013
  • 19:25
    Едно френско село, сезон 3, еп. 2, Франция, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 16:25
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 17:50
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 19:10
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 20:35
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 15:10
    Деликатност
  • 17:00
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 18:30
    Необвързаност
  • 20:20
    Фалшификатори
Пълна програма
  • 15:40
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 17:10
    Единственият
  • 18:55
    Сниф участва във войната
  • 20:35
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 2
Пълна програма
  • 16:30
    Sembene!
  • 17:55
    Vegalta: Soccer, Tsunami and the Hope of a Nation
  • 19:00
    Help Us Find Sunil Tripathi
  • 20:20
    Silicon Cowboys
Пълна програма
  • 16:30
    Orchard Enterprises Films 5: Fruition - The Life a
  • 18:00
    E League Tekken Team Takedown 2018
  • 19:00
    Live Recap FIA World Rallycross
  • 21:00
    E League Season 2
Пълна програма
  • 16:20
    Футбол: Словения - България, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 18:10
    Футбол: Италия - Украйна - приятелска среща
  • 20:00
    Мотоспорт Екстра
  • 20:30
    УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /3 епизод/
Пълна програма
  • 16:15
    60 минути за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 17:15
    Малки истории
  • 17:30
    Знание.BG образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 16:45
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 17:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Fox Channel 16:45
Психаротерапия - трети сезон, еп. 1
AXN 17:00
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

bTV Action 17:00
"Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Mtel Sport 1 17:15
Футбол: Испанска Ла Лига
Diema Sport 17:30
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
Ring.BG 17:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

TV1000 16:50
Дневна светлина, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1996
AXN 17:00
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
HBO3 17:00
"Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
TVT 17:00
Васил Горанов рисува своя приказка (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Eurocom 17:00
Куче в джобче - 45 еп.- Анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}