ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:30
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:30
    Туризъм.бг /п/
  • 03:30
    Библиотеката /п/
  • 04:30
    Отблизо с Мира /п/
Пълна програма
  • 01:45
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 02:45
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.8
  • 03:45
    "Монк" - сериал, с.5, еп.15
  • 04:45
    "4х4" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Национална лотария" /п/
  • 07:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
  • 02:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
  • 05:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, втори ден
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден
  • 05:30
    Колоездене: Милано - Торино
Пълна програма
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Dudesons Do Gumball 2013
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Престън Норт Енд - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}