ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:10
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.7
  • 13:00
    "Изповедта на един съпруг" - драма (САЩ, 2015), режисьор - Мишел Моуър, актьори -  Джей Ар Бърн, Али Гонино, Тара Спенсър-Наърн, Тори Барбън и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 7
Пълна програма
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, втори ден
  • 13:30
    "Духът на ветроходството"
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, директно
Пълна програма
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап
  • 13:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, втори ден
  • 15:15
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 15:45
    Колоездене: Гран Пиемонте, директно
Пълна програма
  • 12:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 12:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 13:40
    X Games - Aspen
  • 14:30
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Естудиантес - Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Арсенал - Ворскла
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Хоби ТВ 13:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 47 еп.
bTV Comedy 13:00
"Двама мъже и половина" /п./ - сериал
bTV Lady 13:00
"Бедната Силвана" - сериал, еп.90
Diema 13:00
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3
BSTV 13:00
"Безценната перла" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 13:00
"Сезонът на Етър", предаване за български футбол /п/
НТВ Сериал 13:05
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 102
Eurocom 13:15
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Travel TV 13:30
Спорт и приключения
Eurosport 2 13:30
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19

Всички предавания

Филми

RTR 13:00
Игрален филм
TV1000 13:00
Воден свят, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 1995
TVT 13:00
Покривите на София (образователен филм за познавателен туризъм)
RTVi 13:00
Игрален филм
AXN White 13:05
Откуп; сезон 3, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2019

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}