ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:15
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 7
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп.8
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.15
Пълна програма
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10
  • 15:50
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 16:50
    "Последният ден" - приключенски екшън с уч. на Дейвид Джеймс Елиът, Наташа Хенстридж, Джеймс Кромуел, Бенджамин Садлър, Стивън Кълп, Оуен Бест, Наташа Калис, Колин Кънингам и др., I част
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 20
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, трети ден, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
Пълна програма
  • 15:15
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 15:45
    Колоездене: Гран Пиемонте, директно
  • 17:45
    Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап
  • 19:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR в Ухан, обзор
Пълна програма
  • 14:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 15:20
    Sports Adventure
  • 15:45
    Sports Adventure
  • 16:10
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
  • 20:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 15:25
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
e-kids 15:30
Малкия Амадеус - анимационен сериал
Хоби ТВ 15:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 83 еп.
Fox Life 15:35
Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 22
Viasat History 15:45
Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 15:25
Студио "Футбол"
Eurosport 2 15:30
Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Вердер
Diema Sport 2 15:30
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
Ring.BG 15:30
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
ТВ Европа 15:35
прогноза за времето и спорт

Всички предавания

Филми

Diema 15:20
"Ловът на орела 2" - екшън с уч. на Марк Дакасос, Тереса Рендъл, Джеф Фейхи, Джо Суба, Зак Макгоун и др.
TV1000 15:25
Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
MGM 15:30
"Къщата на ул. "Карол" - драма / трилър с Джеф Даниелс, Кели Макгилис.
Cinemax 15:35
"Живи", приключенска драма, САЩ, 1993; реж. Франк Маршал, с Итън Хоук, Винсент Спано, Джош Хамилтън, Брус Рамзи, Джон Нютън, [15+]
HBO3 15:40
"Криптон I, 5 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Рамзи, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}